IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1066 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
zejopy
hozzászólás 2010-09-26 17:03
Létrehozva: #8061

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Benz, Benz, Benzke!!
Sikerült. biggrin.gif yahoo.gif victory.gif good3.gif jumping.gif jumping.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-09-26 14:19
Létrehozva: #8062

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2010-09-26 14:05) *
Tomcsa, szia, tök jól csapongtál. smile.gif

Köszi smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-26 14:05
Létrehozva: #8063

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-09-26 13:48) *
..... a gyakorlatban kitörne a forradalom....

Még én is kardot ragadnék. smile.gif

Igaza volt ám a tegnapi témában. smile.gif Azokat nem engedi át, amik picmix-esek. Hajjajjjjjjjj.... végülis nincs sok, talán 3-4, mert az új feltöltésnél engedi.
Két lehetőségem van. Vagy újraindítom a feltöltök hasonlót-tal, vagy várok, amíg Önök racionalizálják a helyzetet. Mindegy most, az elsők a probléma mentes aukciók. Az is van pár.... smile.gif

Tomcsa, szia, tök jól csapongtál. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-09-26 14:06

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-09-26 14:02
Létrehozva: #8064

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2010-09-26 13:31) *
...
Szerintem a Vatera elsődleges kötelessége az, hogy a forgalmunkat a saját eszközeivel növelje. Viszont határozottan úgy érzem, hogy nem feladata gondoskodni szellemileg kiskorú, értetlen, 22-es IQ-val rendelkező felhasználókról. Mert nem ez a tipikus.
Állítólag túl magas a toleranciám, de tényleg azt gondolom, hogy ez a pár hetes forgalomkiesés nem olyan nagy ár azért, ami esetleg utána jön. Mert tényleg az a tapasztalatom, hogy amit ígérnek, az bejön, amit csinálnak, annak eddig mindig pozitív hozadéka volt.
A legelső ilyen változtatás, a FD bevezetése volt, rettenetesen kiakadtam, vissza is lehet olvasni a régi postokat, tényleg nagyon nem értettem ezzel egyet.
....

Napok óta olvasom a változtatásokkal kapcsolatos hozzászólásokat és most jutottam el oda, hogy muszály reagálnom:
Igen, emlékszem az FD bevezetése utáni özönvízre, és én is "felháborodtam" a dolgon. Azóta beláttam, hogy ha az ember olyan dolgot tesz fel reális áron, amit keresnek, úgyis visszakapja ezt az amúgy csekély összeget.
Ha jól emlékszem már korábban is volt kategória változás és azt is túlélték a felhasználók..Sőt biztos volt menetközben sok olyan változtatás, amit sokan észre sem vettek.
Tulajdonképpen azt kellene itt mindenkinek tudomásul vennie, hogy ezek az újítások a mi érdekünket szolgálják, hisz a mi eladásainkból lesz haszna az üzemeltetőnek is, tehát az ő érdekük az , hogy minnél hatékonyabb legyen az eladás.
Egy kis türelem kellene a felhasználók részéről.
Eszembe jutott még a Vera reklám, ami szintén azért volt, hogy sok vevőt idecsalogassanak, és mi lett belőle, sokan csak felháborodtak, nem látták a reklám valódi célját.
Bocsánat, ha egy kicsit csapongtam...

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2010-09-26 14:04

+Quote Post
GOAGOA
hozzászólás 2010-09-26 13:54
Létrehozva: #8065

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-20 22:10
Azonosító: 953 006

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-09-26 13:48) *
Akármilyen jó is lenne ELVILEG, a gyakorlatban kitörne a forradalom.
Nem lehet azonnali váltásra kötelezni, kényszeríteni senkit sem, pláne a sok száz vagy ezer termékkel rendelkező nagy eladókat.

Hoppá, erre nem is gondoltam 1000db-nál jó kis játék lehet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-26 13:48
Létrehozva: #8066

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(GOAGOA @ 2010-09-26 13:45) *
Tisztelt Benz!

Ez nem lenne szigorítás, hiszen ha lejárnak a termékek így is, úgy is módosítani kell.
Egy lépéssel előrébb lennének nem több hetes lenne az átállás, hanem csak néhány napos.

Na mindegy ez csak egy javaslat volt, én elboldogulok így is.
Üdv:GOAGOA

Akármilyen jó is lenne ELVILEG, a gyakorlatban kitörne a forradalom.
Nem lehet azonnali váltásra kötelezni, kényszeríteni senkit sem, pláne a sok száz vagy ezer termékkel rendelkező nagy eladókat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
GOAGOA
hozzászólás 2010-09-26 13:45
Létrehozva: #8067

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-09-26 12:25) *
Az eddiginél nem kívánunk szigorúbban eljárni.

Tisztelt Benz!

Ez nem lenne szigorítás, hiszen ha lejárnak a termékek így is, úgy is módosítani kell.
Egy lépéssel előrébb lennének nem több hetes lenne az átállás, hanem csak néhány napos.

Na mindegy ez csak egy javaslat volt, én elboldogulok így is.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-26 13:31
Létrehozva: #8068

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(GOAGOA @ 2010-09-26 12:47) *
Javaslatom a hiba orvoslására, azok az eladók akiknek a termékei az új felosztás miatt máshová kerültek, csak akkor tudjanak belépni, ha a megfelelő új kategóriába áthelyezték őket.

Ön mint tapasztalt Vaterás, hogy vélekedik a javaslatomról előrébb vinné a dolgokat, vagy hátráltatná?

Nagyon nagy gáz lenne. Ugyanis nekem pl. (hadd induljak ki magamból) kb. 1000 terméklapot kellett módosítanom. Múlt hét csütörtökön, vagy akkortájt történt a változás. Megpróbáltam nekiállni, de mivel nem ez a főállásom, máshol is helyt kellett állnom. Konkrétan három koncertem, egy összeíró értekezletem, és két soron kívüli próbám volt az elmúlt 10 napban. Emellett ment a két állás, és pénteken egyéb elfoglaltságom miatt nem tudtam délután gépnél lenni. Az, hogy gyakoroljak (a hangszeremen), fel sem merült az utóbbi időben, pedig az lenne a legfontosabb. Tehát, még mindig van kb. 100 terméklapom vissza. Ha mindezek a terhek súlyosbítva lettek volna azzal, hogy még be sem tudok lépni, akkor a helyzetem teljesen reménytelenné vált volna.
Szerintem azok az eladók, akik rájönnek, hogy ezt a változtatást minél hamarabb meg kell ejteni, azoknak hamarabb elindul a boltjuk. Aki pedig nem teszi meg, az majd felébred, hogy csak listáz, listáz, de alig van eladás. Mert alig van, legalábbis nálam. Ez nyilván a hiányos terméklapoknak köszönhető, na és annak, hogy még nem tanulták meg a vásárlók kezelni az új keresőt.

Viszont, ha a Vatera csinált volna az átmeneti időre egy "kategória beállítást", akkor szerintem nagyon sok felesleges idő és energia, figyelem ment volna el, és mindezt pár hét kedvéért. Nem tartom reálisnak a dolgot. Alkalmazkodni tudni kell, az egész élet erről szól, tulajdonképpen ab ovo a túlélést szolgálja. Hát most alkalmazkodunk. Aki hamarabb, az jól jár, aki lassabban, az rosszabbul.

Szerintem a Vatera elsődleges kötelessége az, hogy a forgalmunkat a saját eszközeivel növelje. Viszont határozottan úgy érzem, hogy nem feladata gondoskodni szellemileg kiskorú, értetlen, 22-es IQ-val rendelkező felhasználókról. Mert nem ez a tipikus.
Állítólag túl magas a toleranciám, de tényleg azt gondolom, hogy ez a pár hetes forgalomkiesés nem olyan nagy ár azért, ami esetleg utána jön. Mert tényleg az a tapasztalatom, hogy amit ígérnek, az bejön, amit csinálnak, annak eddig mindig pozitív hozadéka volt.
A legelső ilyen változtatás, a FD bevezetése volt, rettenetesen kiakadtam, vissza is lehet olvasni a régi postokat, tényleg nagyon nem értettem ezzel egyet. Átmentem más oldalakra, dolgoztam egy csomót a feltöltéssel, és nem adtam el semmit. Miközben az itt hagyott áruk szépen fogytak. Fogcsikorgatva bár, de be kellett látnom, hogy igazuk volt a FD bevezetésével. Nem volt könnyű, hiszen a cuccaimat is leszedtem én is a "sztrájk" idején. De az idő őket igazolta, ugyanúgy, mint a későbbi változtatások után.
Szóval én csak teszem a dolgomat, módosítom a terméklapjaimat, ha kell, immáron talán harmadszor is.
Na persze egészségügyi hozadéka is van a dolognak, mert a kezemet este már nem bírtam mozgatni, annyira beállt az egértől, de milyen jól fogom érezni magam, ha meglesz. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-09-26 13:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
GOAGOA
hozzászólás 2010-09-26 12:47
Létrehozva: #8069

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-09-26 12:25) *
Teljesen másképpen látom a helyzetet. A fene sem védi a Vaterát, csupán racionálisan tekintek a problémára.
Kialakítottak egy új rendszert, ami hosszú távon kiszámíthatóan jövedelmező lesz az eladóknak anyagilag, a vásárlóknak idő/fáradozás/hatékonyság szempontjából.
Amikor bevezették a szállítási sablont, akkor is meg kellett csinálni az átalakítást. Az eladóknak. Viszont a vevők tudnak kalkulálni. Ez jó. Akkor kényelmetlen volt, viszont az sem elhanyagolható, hogy azóta kevésbé lehet csalni a postaköltséggel.
A kategóriák átalakításának más előnye lesz. Ez némi "rendetlenséggel" jár eleinte, ez természetes. Amelyik eladó odafigyel, komolyan veszi a dolgokat, módosítja a terméklapokat.
A sok lázadozás helyett inkább indulatok nélkül kellene a problémákat kezelni. Alapvető cél, hogy a Vaterának legyen pénze, gondolom ezzel egyetértünk. Hülyék lennének olyan intézkedéseket hozni, ami a befolyt jutalékot csökkentené. Ergo, egy hajóban evezünk. Ők is akarják, hogy én eladjak és én is. Tehát, mivel én nem informatikus és piackutató vagyok (hiszen azért fizetem a jutalékot, hogy ezekről a szakemberekről ők gondoskodjanak) el kell fogadnom, hogy ezeket a dolgokat ők sokkal inkább átlátják, mint én, mert hozzáértő embereket foglalkoztatnak. Tehát, ha a szélfúvással együtt haladok, akkor valószínű, hogy nekem is jobb lesz. Ellenben már kisgyerekkoromban is sokat hallottam azt a mondást, hogy széllel szemben nem tanácsos pisilni, ugyanis belefújja a szemünkbe a szél, az pedig rohadtul csípi.

(Közben született néhány post, mert lassú voltam, nyilván azokat csak utólag olvastam. Elnézést az ismétlésért. smile.gif)

Tisztelt Zejopy!

Félreértett, nem lázadok, csak jelzem az észrevételeimet.
Az kétségtelen, hogy a Vatera által alkalmazott újítások a hasznunkat szolgálják én is örülök neki.
De a szakemberek is követhetnek el olyan hibákat melyekre nem is gondoltak.
Jelen esetben ha egy lépéssel tovább gondolkoznak az átállás időtartama néhány hétről néhány napra csökkenne.

Javaslatom a hiba orvoslására, azok az eladók akiknek a termékei az új felosztás miatt máshová kerültek, csak akkor tudjanak belépni, ha a megfelelő új kategóriába áthelyezték őket.

Ön mint tapasztalt Vaterás, hogy vélekedik a javaslatomról előrébb vinné a dolgokat, vagy hátráltatná?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-26 12:25
Létrehozva: #8070

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(GOAGOA @ 2010-09-26 10:19) *
Kedves Zejopy!
Ezt ugye nem komolyan írta?
Értem én, hogy védi a Vaterát, én is szeretem ezt a helyet, de ez nyilvánvalóan annak a hibája aki az új kategóriákat létrehozta, mert nem számolt ezzel a hibajelenséggel.
És akkor most 3 hétig káosz lesz még le nem járnak a régi termékek? És mi van azokkal akiknek automatikus hosszabbítást kértek, az ő termékeikre nem lehet majd keresni?
Miért nem lehetett egy ideiglenes kategóriát csinálni a korábban feltöltött termékeknek?

Teljesen másképpen látom a helyzetet. A fene sem védi a Vaterát, csupán racionálisan tekintek a problémára.
Kialakítottak egy új rendszert, ami hosszú távon kiszámíthatóan jövedelmező lesz az eladóknak anyagilag, a vásárlóknak idő/fáradozás/hatékonyság szempontjából.
Amikor bevezették a szállítási sablont, akkor is meg kellett csinálni az átalakítást. Az eladóknak. Viszont a vevők tudnak kalkulálni. Ez jó. Akkor kényelmetlen volt, viszont az sem elhanyagolható, hogy azóta kevésbé lehet csalni a postaköltséggel.
A kategóriák átalakításának más előnye lesz. Ez némi "rendetlenséggel" jár eleinte, ez természetes. Amelyik eladó odafigyel, komolyan veszi a dolgokat, módosítja a terméklapokat.
A sok lázadozás helyett inkább indulatok nélkül kellene a problémákat kezelni. Alapvető cél, hogy a Vaterának legyen pénze, gondolom ezzel egyetértünk. Hülyék lennének olyan intézkedéseket hozni, ami a befolyt jutalékot csökkentené. Ergo, egy hajóban evezünk. Ők is akarják, hogy én eladjak és én is. Tehát, mivel én nem informatikus és piackutató vagyok (hiszen azért fizetem a jutalékot, hogy ezekről a szakemberekről ők gondoskodjanak) el kell fogadnom, hogy ezeket a dolgokat ők sokkal inkább átlátják, mint én, mert hozzáértő embereket foglalkoztatnak. Tehát, ha a szélfúvással együtt haladok, akkor valószínű, hogy nekem is jobb lesz. Ellenben már kisgyerekkoromban is sokat hallottam azt a mondást, hogy széllel szemben nem tanácsos pisilni, ugyanis belefújja a szemünkbe a szél, az pedig rohadtul csípi.

(Közben született néhány post, mert lassú voltam, nyilván azokat csak utólag olvastam. Elnézést az ismétlésért. smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-09-26 12:27

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-26 12:25
Létrehozva: #8071

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(GOAGOA @ 2010-09-26 12:03) *
Ezt akartam írni.

Na itt a hiba, ne csak őket szólítsa fel, hanem a korábban feltöltötteket is kötelezze! Ezáltal a néhány hetes káosz elkerülhető.
Ez önöknek is jó, és nekünk is, így minden újítást azonnal élvezhetünk.

Az eddiginél nem kívánunk szigorúbban eljárni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
GOAGOA
hozzászólás 2010-09-26 12:03
Létrehozva: #8072

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(GOAGOA @ 2010-09-26 11:53) *
Tisztelt Benz!

Na itt a hiba, ne csak felszólítsa hanem kötelezze! Ezáltal a néhány hetes káosz elkerülhető.

Ezt akartam írni.

Na itt a hiba, ne csak őket szólítsa fel, hanem a korábban feltöltötteket is kötelezze! Ezáltal a néhány hetes káosz elkerülhető.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-26 11:24
Létrehozva: #8073

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

...
És akkor most 3 hétig káosz lesz még le nem járnak a régi termékek? És mi van azokkal akiknek automatikus hosszabbítást kértek, az ő termékeikre nem lehet majd keresni?
Miért nem lehetett egy ideiglenes kategóriát csinálni a korábban feltöltött termékeknek?

Tisztelt GOAGOA!

A plusz opciókat nem tölthetjük ki senki helyett sem. Ahogy zejopy is írta: ezt mindenkinek saját magának kell megtennie, a megfelelő jellemzőket beállítania a termékeire. Nyilván van egy átfutási idő, míg minden a helyére kerül, de ez sajnos elkerülhetetlen.
A változások mindenki érdekét szolgálják.

Kategória változásnál a személyes menüben újraindítás előtt felszólítja a rendszer az átsorolásra az érintetteket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
GOAGOA
hozzászólás 2010-09-26 10:19
Létrehozva: #8074

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

[quote name='zejopy' date='2010-09-26 09:59' post='1244826']
Ez nem hiba, természetes velejáró. Mégsem várhatjuk el, hogy a Vatera írja be a jellemzőket. Ez az eladók dolga. Mindenkinek a sajátja.

Kedves Zejopy!

Ezt ugye nem komolyan írta?
Értem én, hogy védi a Vaterát, én is szeretem ezt a helyet, de ez nyilvánvalóan annak a hibája aki az új kategóriákat létrehozta, mert nem számolt ezzel a hibajelenséggel.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-26 09:59
Létrehozva: #8075

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(GOAGOA @ 2010-09-26 09:10) *
Szerintem az összes hiba egy tőről fakad, aki az új kategóriákat csinálta nem figyelt arra, hogy mi lesz a régebben feltöltött termékekkel.

Ez nem hiba, természetes velejáró. Mégsem várhatjuk el, hogy a Vatera írja be a jellemzőket. Ez az eladók dolga. Mindenkinek a sajátja.

IDÉZET(GOAGOA @ 2010-09-26 09:10) *
Más még nem vette észre?

Dehogynem. Éppen ezért dolgozom ennyit most a terméklapjaimmal.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
GOAGOA
hozzászólás 2010-09-26 09:10
Létrehozva: #8076

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt mindenkinek!

Valami zűr van a keresővel, a parfümök közt nem lehet női/férfi közt külön keresni, mer csak 2-3 találatot dob ki.
De ha rákattintok pl. az Armanira együtt van kb. 450 találat.
Ugyan ez a helyzet a jegyeknél is, és még van néhány gubanc máshol is.
Szerintem az összes hiba egy tőről fakad, aki az új kategóriákat csinálta nem figyelt arra, hogy mi lesz a régebben feltöltött termékekkel.
Ezért ameddig nem kerülnek a megfelelő alkategóriába a kereső használhatatlan, és ez mindkét félnek nagy veszteség.

Más még nem vette észre?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-25 22:26
Létrehozva: #8077

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-09-25 22:19) *
Értem én, hogy miért használja smile.gif
Csak ezekkel a külső tárhelyekkel sok a baj. Ha ilyesmi miatt lassan töltődik egy oldal, akkor azzal vevőket is veszíthet...

Áouuu, ne mondjon ilyet. smile.gif (Még a végén elveszi a kedvemet.) Csak a nagy készleteknél használom. Azt vettem észre, hogy arányaiban ezek jobban fogynak, mint a hagyományosak. Tényleg. smile.gif Mert egy nagy készletet az ember amúgy sem szeret elkapkodni, szívesen megnézi, meg ilyenek. A többi nem ilyen, mert a termékfeltöltés is sokkal lassabban megy így.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-25 22:19
Létrehozva: #8078

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-09-25 22:13) *
Ja, nálam is így viselkedik. Ha nincs picmix, akkor nincs fent fénykép. Pont azért használom, mert így több képet tudok feltenni. Ha meg nagy nehezen elküldi, akkor meg kiírja, hogy nem engedélyezett dolgokat használok. Uhh... Pedig szerintem már módosítottam ilyen terméklapot is, nem tudom miért csinálja.
Mindegy, ne vacakoljon vele, ha amúgy is pocsék a net, majd holnap újra megpróbálom... talán összejön.
Köszönöm. smile.gif

Értem én, hogy miért használja smile.gif
Csak ezekkel a külső tárhelyekkel sok a baj. Ha ilyesmi miatt lassan töltődik egy oldal, akkor azzal vevőket is veszíthet...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-09-25 22:13
Létrehozva: #8079

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-09-25 21:59) *
Be sem tud lépni a módosításba vagy csak nem fogadja el a rendszer amit szeretne?
Ez a picmix rettenet nálam nagyon lelassítja, be sem jönnek a képek. Igaz, most éppen a világ végén vagyok, itt alig csordogál a net...

Megnéztem, a küld gombra kattintás után a végtelenségig "kérem, várjon" - erre gondolt?
A picmixet kellene kiszórni szerintem. Azt ne kérdezze miért smile.gif

Ja, nálam is így viselkedik. Ha nincs picmix, akkor nincs fent fénykép. Pont azért használom, mert így több képet tudok feltenni. Ha meg nagy nehezen elküldi, akkor meg kiírja, hogy nem engedélyezett dolgokat használok. Uhh... Pedig szerintem már módosítottam ilyen terméklapot is, nem tudom miért csinálja.
Mindegy, ne vacakoljon vele, ha amúgy is pocsék a net, majd holnap újra megpróbálom... talán összejön.
Köszönöm. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-09-25 21:59
Létrehozva: #8080

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-09-25 21:45) *
JAj, kedves Benz!

Ma annyi baj van velem... sad.gif Pedig nem szándékos, istenbizony...
http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_etke..._181999183.html
Képtelen vagyok módosítani a terméklapot.
Kérem, ha ideje és kedve engedi, nézzen rá. Nagyon köszönöm.

Be sem tud lépni a módosításba vagy csak nem fogadja el a rendszer amit szeretne?
Ez a picmix rettenet nálam nagyon lelassítja, be sem jönnek a képek. Igaz, most éppen a világ végén vagyok, itt alig csordogál a net...

Megnéztem, a küld gombra kattintás után a végtelenségig "kérem, várjon" - erre gondolt?
A picmixet kellene kiszórni szerintem. A normál aukcióit gond nélkül lehet módosítani.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1066 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-06-26 12:26