IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1029 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
matrix7
hozzászólás 2010-07-16 15:08
Létrehozva: #8061

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-06 20:00
Azonosító: 62 942

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-07-16 15:03) *
Tisztelt matrix7!

Ha kitekintene a lila köd mögül, akkor észrevenné, hogy senki nem akarja kizárni az alapján az értékelés alapján. Arra próbáltam - hiába - rávilágítani, hogy egy negatív értékelés nem feltétlenül indoka a kizárásnak.
A bal felső sarokban van egy olyan, hogy "Szabályzat", mert itt vannak szabályok. Ha pedig kinéz ide a nevem alá, ott az van, hogy "Adminisztrátor".
Ez dióhéjban annyit tesz, hogy én vagyok az, aki betartatja a szabályzatot minden fórumozóval, ha tetszik ez Önnek, ha nem.
Ha esetleg mégsem ismerné olyan jól a szabályzatot, a 4/1. és 4/2. pontokat ajánlom a figyelmébe, ahol pontosan rögzítve van a Vatera, mint szolgáltató tevékenysége.
Emlékeztetném, hogy reggel óta egy olyan felhasználó kizárását követeli, akivel még semmilyen kapcsolatba nem került.

Tisztelt Vateraoroszlán!

Nem követelem senkinek a kizárását,csak a lehetőségét próbáltam megkérdezni.Az oka pedig:már 2.licitálóm kéri,hogy töröljem a licitet,és nem értem miért licitál,ha azután meg gondolja magát?Mint mondtam én se licitálok nyakra-főre ha nem kell,vagy nincs pénzem rá.Mindenesetre köszönöm a választ,további szép napot mindenkinek,még ÖNNEK is:))és nem vagyok dühös-lehűtöttem magam:))
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-07-16 15:07
Létrehozva: #8062

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-07-16 15:03) *
Tisztelt matrix7!

Ha kitekintene a lila köd mögül, akkor észrevenné, hogy senki nem akarja kizárni az alapján az értékelés alapján. Arra próbáltam - hiába - rávilágítani, hogy egy negatív értékelés nem feltétlenül indoka a kizárásnak.
A bal felső sarokban van egy olyan, hogy "Szabályzat", mert itt vannak szabályok. Ha pedig kinéz ide a nevem alá, ott az van, hogy "Adminisztrátor".
Ez dióhéjban annyit tesz, hogy én vagyok az, aki betartatja a szabályzatot minden fórumozóval, ha tetszik ez Önnek, ha nem.
Ha esetleg mégsem ismerné olyan jól a szabályzatot, a 4/1. és 4/2. pontokat ajánlom a figyelmébe, ahol pontosan rögzítve van a Vatera, mint szolgáltató tevékenysége, felelőssége.
Emlékeztetném, hogy reggel óta egy olyan felhasználó kizárását követeli, akivel még semmilyen kapcsolatba nem került.

Szia Oroszlán,

Nagy formában vagy ma! headbang.gif
Csak kapkodom a fejem. mosking.gif mosking.gif

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2010-07-16 15:08

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-16 15:03
Létrehozva: #8063

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(matrix7 @ 2010-07-16 14:21) *
Tisztelt Vateraoroszlán!

...Ezen értékelés alapján bajosan zárhatna ki,ugyanis bizonyítékom van,hogy jelentkeztem,csak az eladó nem tudott mit kitalálni!...

Tisztelt matrix7!

...Megkérem továbbá hogy ne emlegesse hogy ÖN mit tehet meg,mert ez hatalommal való visszaélés!...

...Minden problémánál azt olvasom,hogy önök mossák kezeiket,menjen mindenki polgári perre,ami sok-sok év,gondolom ezt önök is tudják,de segíteni azt nem hajlandóak a kiszűrésekben.Mindenki tanuljon a saját kárán-nemde?...

Ha esetleg mégsem ismerné olyan jól a szabályzatot, a 4/1. és 4/2. pontokat ajánlom a figyelmébe, ahol pontosan rögzítve van a Vatera, mint szolgáltató tevékenysége, felelőssége.

Jó lenne ha komolyabb,felelősség teljesebb embereket raknának moderátornak,aki nem kiabál,és utasít,hanem SEGÍT!Köszönöm

IDÉZET(matrix7 @ 2010-07-16 14:42) *
De ezzel be is fejeztem,mert itt segítséget úgyse kapok.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-07-16 14:49
Létrehozva: #8064

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(matrix7 @ 2010-07-16 14:46) *
(...)

Ne csináld. Baj lesz. Tényleg.
Nincs most igazad. Gondold át még egyszer, amit írtál.
És Leóval sincs semmi baj. Csak most indulatos vagy.

A hozzászólást -Vateraoroszlan- szerkesztette a következő időpontban: 2010-07-16 15:05

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-07-16 14:45
Létrehozva: #8065

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(matrix7 @ 2010-07-16 14:42) *
De ha gondolja, ezen értékelés alapján akár kizárhatnám Önt is:
És higgye el, hogy az elejétől a végéig ismerem a szabályzatot; valószínűleg jobban, mint Ön.
Ehhez még annyit hozzáfűznék,hogy én nem NEM VETTEM át a terméket,hanem időt kértem az utalásra,ami nem ugyanaz!Én van hogyha megkérnek,akár 2hónapot is várok a fizetésre,és ez teljesen rendben van,ha azt látom hogy önhibáján kívül nem tud előbb fizetni,de korrekten jelzi.De ezzel be is fejeztem,mert itt segítséget úgyse kapok.Köszönöm hogy végig olvasta kedves Vateraoroszlán!

Mindenkinek megköszönhetnéd..

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
matrix7
hozzászólás 2010-07-16 14:42
Létrehozva: #8066

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

És higgye el, hogy az elejétől a végéig ismerem a szabályzatot; valószínűleg jobban, mint Ön.
[/quote]

Ehhez még annyit hozzáfűznék,hogy én nem NEM VETTEM át a terméket,hanem időt kértem az utalásra,ami nem ugyanaz!Én van hogyha megkérnek,akár 2hónapot is várok a fizetésre,és ez teljesen rendben van,ha azt látom hogy önhibáján kívül nem tud előbb fizetni,de korrekten jelzi.De ezzel be is fejeztem,mert itt segítséget úgyse kapok.Köszönöm hogy végig olvasta kedves Vateraoroszlán!

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-16 13:01
Létrehozva: #8067

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(matrix7 @ 2010-07-16 12:36) *
...Tehát a szabályzat:

Tisztelt matrix7!

Hűtse már le magát, legyen kedves. Azért, mert van néhány rossz tapasztalata, attól még nem minden vásárló hazug és csaló.
Most szólok, hogy a dühöngését nem fogom már túl sokáig tolerálni a fórumban.

Elég világosan leírtam, hogy egy negatív vélemény alapján - kivétel a különösen egyedi, kirívó eset lehet - nem zárunk ki senkit.

IDÉZET
Értékelő: boncsinca(132) Dátum: 2010/05/27 14:24:21 Termékkód: 170596473 Vevő
Negatív vélemény: Nem jelentkezett!!!

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
matrix7
hozzászólás 2010-07-16 12:36
Létrehozva: #8068

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-07-16 11:11) *
Tisztelt matrix7!

Ez most ugyan csak "a" vateraoroszlan válasza, de talán megteszi.

A kizárhatják és a kizárják nem ugyanaz. Ha nem teljesíti a partner a kötelességét, negatív értékelés adható neki. Azon felhasználó, akinek összes visszajelzése 2 negatív, vagy visszajelzéseinek 20%-a negatív, kizárásra kerül a piactérről.

Egy negatív vélemény alapján azonban nem zárunk ki senkit.

Végezetül pedig arra kérném, hogy ha válaszol egy hozzászólásra, akkor a "válasz" gombot használja, mert idézet nélkül nehezen található meg, mire is reagált.

Köszönöm a választ!Ezt azért bemásolom,mert mint ebből látszik,nem csak meghatározott negatív értékelés esetén zárható ki!A kizárhatják tehát azt jelenti,hogy NEM zárják ki ilyen miatt,pedig sokunkat megkímélnének az idegeskedéstől,pláne mert közben eladhatnánk másnak a terméket!Ha lenne következménye annak hogy nyerés esetén mégsem veszi át a terméket,mert meggondolta magát,akkor kevesebb ilyen szórakozó lenne!Nem azokra gondolok,akik azért nem veszik át,mert nem jó a méret sb!Tehát a szabályzat:

Az aukció lezárását követően az eladó és a vevő között szerződés jön létre. A szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket/szolgáltatást a kialakult leütési áron a vevőnek értékesíteni, a vevő pedig az eladó szerződésszerű teljesítése esetén köteles a terméket/szolgáltatást ezen a leütési áron megvenni és átvenni/igénybe venni. Amennyiben a vevő a terméket nem veszi át, a szolgáltatást nem veszi igénybe és ezt az eladó a Vatera ügyfélszolgálatán jelzi, a Vatera jogosult a vevő felhasználói hozzáférését részlegesen, vagy teljes egészében korlátozni, felfüggeszteni, addig, ameddig a tranzakciót (pl. az adásvételt) az eladó sikeresnek, vagy teljesítettnek nem igazolja vissza.
Amennyiben az eladó. a vevő teljesítése ellenére a terméket/szolgáltatást nem adja át/nem nyújtja a vevő részére, és ezt a vevő a Vatera ügyfélszolgálatán jelzi, a Vatera jogosult az eladó felhasználói hozzáférését részlegesen, vagy teljes egészében korlátozni, felfüggeszteni, addig, ameddig a tranzakciót (pl. az adásvételt) a vevő sikeresnek, vagy teljesítettnek nem igazolja vissza.

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-16 11:11
Létrehozva: #8069

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(matrix7 @ 2010-07-16 11:01) *
Még nem inaktiválhatják.
Dehogyis nem!Benne van a szabályzatban,olvasd el!Azt hiszem nekem is pont egy ilyen licitálóm van,és elolvastam a szabályzatot,amiben benne van hogy ha nem veszi át a terméket a vásárló,kizárhatják,de ugyanez él az eladóra is ha nem adja át!Örülnék ha ez működne is!...

Tisztelt matrix7!

Ez most ugyan csak "a" vateraoroszlan válasza, de talán megteszi.

A kizárhatják és a kizárják nem ugyanaz. Ha nem teljesíti a partner a kötelességét, negatív értékelés adható neki. Azon felhasználó, akinek összes visszajelzése 2 negatív, vagy visszajelzéseinek 20%-a negatív, kizárásra kerül a piactérről.

Egy negatív vélemény alapján azonban nem zárunk ki senkit.

Végezetül pedig arra kérném, hogy ha válaszol egy hozzászólásra, akkor a "válasz" gombot használja, mert idézet nélkül nehezen található meg, mire is reagált.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
matrix7
hozzászólás 2010-07-16 11:01
Létrehozva: #8070

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Még nem inaktiválhatják.

Dehogyis nem!Benne van a szabályzatban,olvasd el!Azt hiszem nekem is pont egy ilyen licitálóm van,és elolvastam a szabályzatot,amiben benne van hogy ha nem veszi át a terméket a vásárló,kizárhatják,de ugyanez él az eladóra is ha nem adja át!Örülnék ha ez működne is!Ugyanis tele az agyam az olyan licitálókkal,akik játszótérnek nézik a vaterát,lévén hogy úgysincs felelősség,max egy negatív,és állandóan kérik a licit törlést!Na én nem az az ember vagyok aki töröl!-mert szerintem amikor lenyomja a licit gombot,pontosan tudja hogy kell-e neki a termék,van-e rá pénze stb!Sok minden tetszik nekem is,mégse nyomkodok ha nincs pénzem rá,vagy nem kell a termék!Bocs kicsit hosszúra nyúlt,és talán nem is ide tartozik,de iszonyú dühös vagyok,és szeretném tudni a vaterabenz válaszát,hogy ők betartják-e az erre vonatkozó szabályokat,vagyis kitiltják-e az ilyeneket-legalább egy időre?!
Köszi a választ

U.i:nem müxik a hangulatjelem se,sose sehol-miért?

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-15 10:06
Létrehozva: #8071

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pachaviktor @ 2010-07-14 22:16) *
Hogyan tudom magam törölni az oldalról?? unsure.gif

Kedves pachaviktor!

Regisztrációja megszüntetését Ügyfélszolgálatunktól kérheti a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
pachaviktor
hozzászólás 2010-07-14 22:16
Létrehozva: #8072

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-02 07:31
Azonosító: 1 240 967

Hogyan tudom magam törölni az oldalról?? unsure.gif

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-14 16:32
Létrehozva: #8073

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bobcsak @ 2010-07-14 15:44) *
Nekem vannak olyan meglátásaim ,hogy egyesek kihasználják a vatreával szemben való eladás után járó jutalék nem fizetését.Nem feltűnő egy kicsit,hogy a vásárló licitál mert minden jó és szép aztán mikor eljön a személyes átvétel már semmi sem jó.Egy esetben még csak hagyján,de mikor sorozatosan ez van az értékelésekben,/semleges/ mert ebben az esetben nem kell jutalékot fizetni az eladás után/akkor már érdemes lenne oda figyelni az ilyen dolgokra a vaterának.Ezt a hozzászólást teszem azért mert ma kaptam egy negatív értékelést,amit úgy érzek hogy jogtalanul kaptam ,szerintem egy ilyen eldótól.

Tisztelt bobcsak!

Amennyiben szabálytalanságot vél felfedezni, kérjük, jelezze azt a konkrét adatokat mellékelve Ügyfélszolgálatunknak, a Kapcsolatfelvételen keresztül.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
bobcsak
hozzászólás 2010-07-14 15:44
Létrehozva: #8074

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-14 15:16
Azonosító: 1 259 507

Nekem vannak olyan meglátásaim ,hogy egyesek kihasználják a vatreával szemben való eladás után járó jutalék nem fizetését.Nem feltűnő egy kicsit,hogy a vásárló licitál mert minden jó és szép aztán mikor eljön a személyes átvétel már semmi sem jó.Egy esetben még csak hagyján,de mikor sorozatosan ez van az értékelésekben,/semleges/ mert ebben az esetben nem kell jutalékot fizetni az eladás után/akkor már érdemes lenne oda figyelni az ilyen dolgokra a vaterának.Ezt a hozzászólást teszem azért mert ma kaptam egy negatív értékelést,amit úgy érzek hogy jogtalanul kaptam ,szerintem egy ilyen eldótól.

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-14 15:26
Létrehozva: #8075

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(DJOverdrive @ 2010-07-14 14:39) *
Sziasztok, nem tudom hogy ennek itt lenne-e a helye, de kicsit elakadtam és segítség kéne.
Hogyan kell átutalnom a 100FT-ot ahhoz hogy teljes jogú tag legyek? Postán, vagy itt az oldalon lehetséges?
Köszi a segítséget előre is!
Szép napot!

Kedves DJOverdrive!

A biztonsági regisztrációt banki átutalással kell teljesíteni, a regisztrált számlaszámáról kell átutalni az összeget a Vatera megfelelő, adatellenőrzésre szolgáló számlaszámára.

Lépjen be a "Személyes menü/Biztonsági regisztráció/Eladni akarok" menüpontba és kövesse pontosan az ott található információkat.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
DJOverdrive
hozzászólás 2010-07-14 14:39
Létrehozva: #8076

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-07-14 14:36
Azonosító: 1 259 449

Sziasztok, nem tudom hogy ennek itt lenne-e a helye, de kicsit elakadtam és segítség kéne.
Hogyan kell átutalnom a 100FT-ot ahhoz hogy teljes jogú tag legyek? Postán, vagy itt az oldalon lehetséges?
Köszi a segítséget előre is!
Szép napot!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-07-13 23:03
Létrehozva: #8077

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(semseij @ 2010-07-13 22:49) *
Tisztelt Vatera,
Azt szeretném megtudni hogy ez hiba, vagy van ilyenre lehetőség hogy egy adott ár elérésekor a villámár megszűnjön létezni?
Az egyik terméket http://szamitastechnika.vatera.hu/notebook..._175656450.html megnézve láttam a villámárat, majd fél perccel később mikor megjelent egy licit, már nem.

Köszönöm.

Bár nem vagyok Vatera.... smile.gif
Szóval a villámár eltűnik abban az esetben, ha az aktuális ár és a villámár közötti különbözet kisebb, mint a licitlépcső.
Ez jó, mert ha ügyesen állítod be a villámárat (mint ahogy most is csináltad véletlenül), akkor a licitekkel szinte bármeddig felmehet a termék ára. Ha ez nem lenne, akkor a villámár határt szabna a lehetőségeknek.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
semseij
hozzászólás 2010-07-13 22:49
Létrehozva: #8078

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-07-13 22:36
Azonosító: 1 258 706

Tisztelt Vatera,
Azt szeretném megtudni hogy ez hiba, vagy van ilyenre lehetőség hogy egy adott ár elérésekor a villámár megszűnjön létezni?
Az egyik terméket http://szamitastechnika.vatera.hu/notebook..._175656450.html megnézve láttam a villámárat, majd fél perccel később mikor megjelent egy licit, már nem.

Köszönöm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-07-13 16:52
Létrehozva: #8079

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(egeresilajos @ 2010-07-13 16:46) *
Tisztelt vatera Szeretném a Tibinho90 nevű felhasználót ha inaktivá tennék mert a leütöt termékért nem jelenkezik nem utalt csak igérgetett.A termékiemelési dij fel lett számolva és ki is lett már számlázva egy ilyen felhasználó végett.Ilyenkor mi a tehendő??Előre is köszönöm a válaszotokat.További szép napot.

Használd a második lehetőség opciót. Bár lényegesen alacsonyabb, mint a nyertes licit, de ha megfelel neked az az ár is, akkor szerintem szükségmegoldásnak jó.
Még nem inaktiválhatják.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
egeresilajos
hozzászólás 2010-07-13 16:46
Létrehozva: #8080

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-01 11:41
Azonosító: 725 626

Tisztelt vatera Szeretném a Tibinho90 nevű felhasználót ha inaktivá tennék mert a leütöt termékért nem jelenkezik nem utalt csak igérgetett.A termékiemelési dij fel lett számolva és ki is lett már számlázva egy ilyen felhasználó végett.Ilyenkor mi a tehendő??Előre is köszönöm a válaszotokat.További szép napot.

+Quote Post

1029 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-29 17:56