IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1079 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
vinlasz
hozzászólás 2010-10-10 20:01
Létrehozva: #8061

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-10-10 19:53
Azonosító: 1 404 177

Tisztelt Vatera csapat.

Elég régóta böngészek az oldalakon és egyre rosszabb lesz. Nem bíztos, hogy jól sikerültek a változtatások. Most sokkal nehezebb bármit is megtalálni bármit is az oldalon. Régebben minden olyan egyszerű volt. Nem lehetne-e visszaállítani úgy ahogy volt???

Tisztelettel: vinlasz
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-10-10 19:11
Létrehozva: #8062

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(DirtyDancing @ 2010-10-10 19:06) *
Tisztelt vatera!!

Nem tudom mi értelme volt ...

Tisztelt DirtyDancing!

Szíveskedjen néhány napot visszaolvasni ebben a topikban. Az összes észrevétele volt már téma.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
DirtyDancing
hozzászólás 2010-10-10 19:06
Létrehozva: #8063

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-26 21:44
Azonosító: 1 132 286

Tisztelt vatera!!

Nem tudom mi értelme volt ennyire megváltoztatni a felhasználói felületet, régebben magátol értetődően működött a dolog, amint beléptem felajánlotta, sőt figyelmeztetett folyamatosan pirossal, nem értékelt adásvételem van, stb.
Most külön pipálgatva majd kattingatva kell értékelni, miért?
Ez még hagyján, de személyes átvételnél a szállitási díj meg a csomagolás kötelező értkelése??!?!?
Rosszra értékelni nyilván nem fogok, az igazságtalan lenne, jóra értékelni egy nem létező, nem megtörtént dolgot pedig súlyosan megtévesztő.

Kik, mikor és hány órát tesztelik ezeket a felületeteket, mielőtt egy ekkora forgalmú cég, akinek ez a megjelenése, az elsődleges image-je, azt az interneten az Ügyfelei elé tárja??
Senkinek soha nem tünt még fel, miért kell értékelni a csomagolást meg a szállítást, amikor én mint vevő saját költségemen mentem érte, és saját kezemben hoztam el az árut?

Szomorú..

Még egy észrevétel: A világon semmiféle értelmét nem látom az alkategóriák menüszerű leképzeésének, tehát annak, hogy nem az oldalsávban választok végig, amig eljutok ez engem érdeklő termékekeig, hanem néha(?) valamilyen logika alapján hirtelen a fejléc alá kerülnek link szerűen a kategóriák, majd ha ott választottam visszakerül a további bontás az oldalsávba..
Zavaró, felesleges egerészés, általam felfogható cél vagy értelem nélkül.
(lehet, hogy én vagyok korlátolt, és ez egy nagyszerű dolog, hogy hol itt, hol ott kell kattintani..)

A hozzászólást -DirtyDancing- szerkesztette a következő időpontban: 2010-10-10 19:11

+Quote Post
blue86
hozzászólás 2010-10-10 14:06
Létrehozva: #8064

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-09 07:39
Azonosító: 397 455

Üdv!

Nekem olyan problémám van, már több mint 1 hete, hogy a biztonsági tanúsítvány nem érvényes üzenetet kapom.
Természetesen a beléptető oldal és ezen kívül még pár oldal nem a megszokott módon jön be (nincs grafika).
Kérem senki se írjon cache meg cookie stb ürítéseket, mert az nem segít, már próbáltam, még a rendszert is újratelepítettem.
Windows alatt ez a probléma nincs már, de linux operációs rendszer alatt ez a hiba még mindig megtalálható.
Ha jól tudom linux alatt az nss csomag felelős a biztonsági tanusítványért.
Ha van valakinek ötlete a probléma megoldását illetően, azt előre megköszönném.

Üdv.: blue86

A hozzászólást -blue86- szerkesztette a következő időpontban: 2010-10-10 14:07

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-10 12:20
Létrehozva: #8065

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-10-10 11:33) *
....... Add hozzá a kivételt.

Ami, mint tudjuk, erősíti a szabályt. mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-10-10 11:33
Létrehozva: #8066

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Itt a lényeg. Add hozzá a kivételt.

IDÉZET(Tompika76 @ 2010-10-10 10:48) *
Vagy hozzáadhat egy kivételt...

+Quote Post
Tompika76
hozzászólás 2010-10-10 10:48
Létrehozva: #8067

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-19 11:02
Azonosító: 808

Üdv!
Már több mint egy hete ezt kapom minden bejelentkezéskor! ireful2.gif
Tudom, hogy volt már szó a problémáról, de úgy látszik nem történt semmi előrelépés......
Várható valami fejlemény? help_2.gif

A biztonságos kapcsolat sikertelen

A www.vatera.hu érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ.

A tanúsítvány nem megbízható, mert a kibocsátó tanúsítványa nem megbízható.

(Hibakód: sec_error_untrusted_issuel

* Ezt okozhatja a kiszolgáló nem megfelelő beállítása, de az is lehet, hogy valaki megpróbál a kiszolgáló nevében fellépni.

* Ha korábban már sikeresen kapcsolódott ehhez a kiszolgálóhoz, akkor lehet, hogy a hiba csak ideiglenes, és később újra próbálkozhat.

Vagy hozzáadhat egy kivételt...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-10-08 21:14
Létrehozva: #8068

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-10-08 20:24) *
Csak és kizárólag a csillagokra gondoltunk itt, mert ugye azt vetettük fel, hogy régi, mondjuk 2 éves tranzakcióra nem valószínű, hogy bárki is emlékszik. A szöveges értékelést nem piszkálnám, az jól van, ahogy van. Ha lehet finomítani a dolgon, akkor máris nem olyan elfogadhatatlan, amit muszáj elfogadni. smile.gif

Ez is egy lehetőség. A felelős kollégák tudnak róla, indokolt esetben fejlesztésbe kerülhet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-10-08 20:24
Létrehozva: #8069

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Csak és kizárólag a csillagokra gondoltunk itt, mert ugye azt vetettük fel, hogy régi, mondjuk 2 éves tranzakcióra nem valószínű, hogy bárki is emlékszik. A szöveges értékelést nem piszkálnám, az jól van, ahogy van. Ha lehet finomítani a dolgon, akkor máris nem olyan elfogadhatatlan, amit muszáj elfogadni. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-10-08 17:48) *
Ez így igaz, viszont ha bevezetnénk a három hónapos limitet, akkor nyilván mindkét félre érvényes lenne.
Akkor már inkább köze lenne a jutalék rendszerhez. De most nem érdemes ezen töprengeni.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-08 17:50
Létrehozva: #8070

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-10-08 17:48) *
Ez így igaz, viszont ha bevezetnénk a három hónapos limitet, akkor nyilván mindkét félre érvényes lenne.
Akkor már inkább köze lenne a jutalék rendszerhez. De most nem érdemes ezen töprengeni.

Értem, köszönöm. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-10-08 17:48
Létrehozva: #8071

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-10-08 17:36) *
Az utolsó mondatot viszont nem értem, tényleg. Hiszen az eladó pozitív (azaz megvalósultnak titulált) értékelése alapján számlázzák a jutalékot, tehát a vevő értékelése önmagában ebből a szempontból nem számít. Na és amúgy is ez csak az értékelés egyik vázlatpontja, illetve részlete, így az összértékelést nem befolyásolja.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-08 17:36
Létrehozva: #8072

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-10-08 17:18) *
Kedves zejopy!
A három hónapos értékelési limit számomra szimpatikus gondolat. Viszont ezt nem én döntöm el, legfeljebb támogatni tudom az ötletet.
A számlázási és értékelési rendszer összefüggései miatt viszont sajnos nem sok esélyt látok a megvalósításra...
Nemleobenz smile.gif

Szép napot Benz, vagyis lassan szép estét! smile.gif
Azt hittem, Leó még visszajön, azért neki címeztem. smile.gif
(Teljes mértékben kielégít az Ön válasza is. thank_you.gif Azért címezem külön a postot, mert úgy mégiscsak személyesebb, hiszen Önök nem a moderátorok így összesítve, hanem két külön ember. smile.gif Igyekszem napszakhoz alkalmazkodni. )

Az utolsó mondatot viszont nem értem, tényleg. Hiszen az eladó pozitív (azaz megvalósultnak titulált) értékelése alapján számlázzák a jutalékot, tehát a vevő értékelése önmagában ebből a szempontból nem számít. Na és amúgy is ez csak az értékelés egyik vázlatpontja, illetve részlete, így az összértékelést nem befolyásolja.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-10-08 17:18
Létrehozva: #8073

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-10-08 16:05) *
Ja, és Leó...?
Számíthatunk rá, hogy képviseli az érdekeinket?
Mert többször kiderült, hogy bizonyos dolgokat Önök, Benz és/vagy Ön jártak ki nekünk.
Köszönöm, ha válaszol. smile.gif

Kedves zejopy!
A három hónapos értékelési limit számomra szimpatikus gondolat. Viszont ezt nem én döntöm el, legfeljebb támogatni tudom az ötletet.
A számlázási és értékelési rendszer összefüggései miatt viszont sajnos nem sok esélyt látok a megvalósításra...
Nemleobenz smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-08 16:05
Létrehozva: #8074

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-08 12:28) *
Köszönjük, megnézzük, átgondoljuk. thank_you.gif

Ja, és Leó...?
Számíthatunk rá, hogy képviseli az érdekeinket?
Mert többször kiderült, hogy bizonyos dolgokat Önök, Benz és/vagy Ön jártak ki nekünk.
Köszönöm, ha válaszol. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Pjotr06
hozzászólás 2010-10-08 15:33
Létrehozva: #8075

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-11 10:57
Azonosító: 834 225

Bocsánat nem tudom hol lehet szerkeszteni az előzőleg megirt üzenetemet, de már nem egy, hanem több termékfigyelő is mindenféle jelzés és tárgy nélkül érkezik meg az e-mail cimemre. Tehát nincs feladó és nincs tárgy megjelölve az üzenet érkezésekor. Furcsa az egész, hogy lehet egyáltalán úgy e-mailt küldeni, hogy nincsen feladó feltüntetve?

+Quote Post
Pjotr06
hozzászólás 2010-10-08 13:01
Létrehozva: #8076

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-11 10:57
Azonosító: 834 225

Egy nem annyira zavaró probléma, csak egy észrevétel. A legutolsó "termékfigyelő" ami jött nekem e-mailben, mindenféle feladó és tárgy nélkül érkezett. Tehát ahol eddig ott volt hogy a küldő a Vatera a tárgy pedig termékfigyelő, Ott egy nagy üresség volt látható. Mintha egy szellem küldött volna nekem e-mailt smile.gif De ha megnyitottam akkor rendesen benne voltak a termékek a levélben amiket feltöltöttek az elmúlt 1 órában. Nem tudom hogy ez mitől lehetett én is csak gondoltam szólok, hátha érdekel itt valaki illetékest.

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-10-08 12:37
Létrehozva: #8077

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(royalroyal @ 2010-10-08 12:21) *
Másrészt: az eladó az elvárt felett milyen pluszt tud adni???
..
Milyen pluszt tudunk adni Ön szerint?

Ezt vevője válogatja.
Például írta, hogy bármikor mehetnek átvenni, nyitvatartási időn kívül is. Van aki ez utóbbitól már a felhőkben jár, de van olyan is, aki csak akkor lesz "nagyon elégedett", ha egy kávéra is meghívják. Csokoládét raknak a csomagjába. Amit biztonságosan fel lehet adni sima borítékban, azt is buborékosban adják fel.
Persze ezeket most ne úgy vegye, hogy akkor a Vatera kötelezően előírta. Próbáltam néhány ötletet adni, mitől érezheti úgy a morózusabb fajta is úgy, hogy "nagyon elégedett"

De ismétlem, ezt vevője válogatja. Kereskedelemben dolgozik, én is dolgoztam ott, szerintem pontosan ismeri azt a típust, akinek hídba is lemehet, akkor se lesz jó. Egy-egy négyest nem gondolom, hogy szégyellni kellene vagy megbotránkozni rajta.
(Lsd. még előző hsz-emben ennek indoklását - illetve itt is.)

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-08 12:31
Létrehozva: #8078

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszönöm, Leó, nagyon kedves. smile.gif rolleyes.gif thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-10-08 12:28
Létrehozva: #8079

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-10-08 11:35) *
Na, azért ezzel vitatkoznék. Vannak itt maximalista emberek, akiknek nem felel meg a négyes.

IDÉZET(royalroyal @ 2010-10-08 12:21) *
Azt hiszem anyukám túl szigorú lehetett, mert amikor hazavittem egy 4 est nem azt vonta le, hogy az elvárásoknak megfelelően teljesítettem, hanem azt hogy alatta ergo rosszul.
Szerintem aki itt Magyarországon járt iskolába, annak egyértelműen az 5 ös jelenti azt, hogy az elvárásoknak megfelelően.
Minden ami az alatt van, azt jelenti, hogy valamilyen hiányosság volt az adott tárgyban.

Lehet, hogy félreérthető volt, de a mi elképzelésünk a csillagokról az alábbi volt:
A részletes értékelésnél négy csillag adható a partnernek, ha minden rendben zajlott; öt csillaggal értékelhető a valamilyen szempontból kiemelkedő teljesítmény.
Ezt tükrözi az "elégedett" és a "nagyon elégedett" minősítés.

Mindenesetre ez most már olvasható a Segítségben is.

IDÉZET(zejopy @ 2010-10-08 11:37) *
Kedves Leó! smile.gif
...
Végül úgy döntöttem, hogy ezt a dolgot még leírom, mert az Önök hozzáállása általában sokkal rugalmasabb szokott lenni, úgy érzem, az elzárkózást a téma kezdeti szakasza váltotta ki....

Köszönjük, megnézzük, átgondoljuk. thank_you.gif

A hozzászólást -Vateraoroszlan- szerkesztette a következő időpontban: 2010-10-08 12:29

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-10-08 12:21
Létrehozva: #8080

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 14:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-08 11:23) *
Tisztelt royalroyal!

Ezt próbálnám elmagyarázni Önnek, hogy senkitől sem kapott három csillagot vagy kevesebbet...

A négyes nem azt jelenti, hogy rossz. Azt jelenti, minden rendben zajlott, az elvárásoknak megfelelően. Az öt csillag pedig azt, hogy az eladó az elvárton felül valami kiemelkedő pluszt is nyújtott.
Nemsokára kikerül erről egy help topik.

Másik hozzászólásához: a visszajelzési lapon valóban szállítási költség van, jogos, ez nem került átírásra, amikor korrigáltuk a vásárlói kérdést. Hamarosan meg fog történni.

Huha....
Azt hiszem anyukám túl szigorú lehetett, mert amikor hazavittem egy 4 est nem azt vonta le, hogy az elvárásoknak megfelelően teljesítettem, hanem azt hogy alatta ergo rosszul.
Szerintem aki itt Magyarországon járt iskolába, annak egyértelműen az 5 ös jelenti azt, hogy az elvárásoknak megfelelően.
Minden ami az alatt van, azt jelenti, hogy valamilyen hiányosság volt az adott tárgyban.
Másrészt: az eladó az elvárt felett milyen pluszt tud adni???

Termék - termék a termékleírásnak megfelelő, számla és garancia mindig van külön kérés nélkül is
Kapcsolatfelvétel - a vatera értesítőben minden adat szerepel hova mennyit utaljon stb, automatikusan megkapja Önöktől
e-mailokra max 3 órán belül reagálunk, céges telefon 24 órába bekapcsolva
tranzakció lebonyolítása: az üzletbe nyitvatartási időn kívül is jöhetnek mivel mellette lakunk, a fizetéssel se zaklatunk senkit, van aki 1-2 hét múlva utal csak (általában kivárjuk a vevőt, még senki sem kapott negatívot csak ha a 40 nap letelt)
Szállítás: a költség a terméklapon 2 helyen feltüntetve, a termékek gyári dupla csomagolásban feladva, a futárt minden esetben a vevő fizeti, tehát a költség nem kétséges

Milyen pluszt tudunk adni Ön szerint?
Nyitottak vagyunk bármilyen ötletre tanácsra.
PS: természetesen nem Önnel van bajom smile.gif hiszen próbál mindenkinek mindent elmagyarázni birka(oroszlán)türelemmel smile.gif hanem az újdonság negatív hatásával

+Quote Post

1079 Oldal V  « < 402 403 404 405 406 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
12 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (12 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-19 08:48