IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1017 Oldal V  « < 403 404 405 406 407 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témáknak - PST/VTT kivételével!
ectron
hozzászólás 2010-06-14 18:33
Létrehozva: #8081

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-02 21:01
Azonosító: 124 525

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-06-14 18:29) *
Igen, picivel alattad egy kismama. Akkor azt hittem, hogy csak rosszul csinálta (nem kattintott elégszer a tovább gombra) de Neked már van egy pár adásvétel a hátad mögött szóval ezt kétlem.

Csak Vétel de az jó néhány és a kollégám akinek vettem (volna) az is itt állt mellettem!

Go to the top of the page

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-06-14 18:29
Létrehozva: #8082

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 16:10
Azonosító: 300 154

IDÉZET(ectron @ 2010-06-14 18:23) *
Valaki járt már így?

Igen, picivel alattad egy kismama. Akkor azt hittem, hogy csak rosszul csinálta (nem kattintott elégszer a tovább gombra) de Neked már van egy pár adásvétel a hátad mögött szóval ezt kétlem.

+Quote Post
ectron
hozzászólás 2010-06-14 18:23
Létrehozva: #8083

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-02 21:01
Azonosító: 124 525

Sziasztok!

Valaki járt már így?

171643211 termék FIX ár megvettem személyes átvétel (más nem is lehet választani) de. 10 órakor

Nézném most az emailt és nincs...

Jövök fel az oldalra és koppanok 12 óra után megvette más...

Vajon MI történt?

+Quote Post
grungez
hozzászólás 2010-06-14 14:58
Létrehozva: #8084

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-10 07:42
Azonosító: 64 436

Üdvözlöm a Vatera fejlesztőket, üzemeltetöket, tulajdonosokat és Üdvözlöm az eladókat és a Vásárlókat!

Sajnos mostanság gyakori tapasztalat, hogy a felelötlen újoncok felelötlenül licitálnak és nem akarnak fizetni..stb.
Napokban javasoltam email-en keresztül vatera felé pár javaslatom, szeretném megosztani a vaterásokkal, akár megvítatás céljából.

Lehetne publikus statisztika is.:
-Legtöbbet eladó/vásárló,
-Legtöbb pozítiv-os/negativos,
-Legnagyobb árban elkelt termék. Ezek mind a vateráról fog képet mutatni a felhasználóknak, az újaknak meg mégjobban.
Egyfajta bizalmi statisztikának is betudható.
/ezeket különbözö jellegbe számítva,listázva szintén, utobbi 90 napban,utobbi 30 napban elért statisztika/

---------------

Azt kellene esetleg bevezetni , hogy a kezdő vaterás, elsö 10 vásárlásakor a licitálandó termék ára nem lehetne 5.000 ft-nál magasabb.
Az első tíz vásárlás után, lenne 10 darab értékelése. 70%-80% fölötti pozítiv mutató alapján átkerülhet a Teljes értékű vásárlók körébe. Nem teljes jogú felhasználó, csak vásárló !!
Ezzel egyben megszünne a csalók egy része. (aki saját termékére is licitál, hogy feljebb mennyjen a termék értéke..) Persze könnyen vesz 10 db 1 forintos termékeket ,de ezeknek ugyanugy jár értékelés az eladótól...stb
Egyben valóban fontosabb lesz visszaértékelni ami még jobb képet ad a vásárlóról és az eladóról.
Valamint elkerülhető , hogy a fiatalság felelötlenül elvásárolja anyu/apu pénzét.

Nemrég bevezetett postadíj számolgatása egy Termék vásárlásakor , teljesen felesleges, ebben a formátumba, 50%-ban nem annyi a postadíj. Sok a "hasra ütés".
Elég régóta a postakoltseg.uw.hu -t használom. egy ilyet mint ezen az oldalon van, ehez hasonló scriptel ésszerübb lenne postadíjat számoltatni.
Viszont a jelenlegi formába, mire leüti valaki a terméket, utána még megakarja adni a postán kéri x-y formátumba, majd ezután a ceremonia után érkezik meg a licit, ha jó tapasztaltam.
jobb lenne, elöször licitáljon, licitálás/megvásárlás után kapja meg a vásárló , milyen formátumba kéri a terméket.
Sok esetben személyes átvételt jelöl be mindenki, hamarabb túl jut a felesleges kérdéseken, ugrik a jutalékszámláló,
Hiszen email-be/telefonon már megszokott módon, kéri ha akarja postán,vagy ahogy kivánja.

Egyébb meglátásom: utóbbi idöben megjelent vaterán leginkább a ,,nagyobb kereskedelmi eladók,, termékeikkel, bolti áraknál magasabb árakkal.!!!! nehéz kiszürni öket.
És sok esetben még számla sincs, igy ő valójában a rászámolt áfával jól jár.
A vatera nem arról szólt,szól, hogy a legdrágább termékeket vásároljuk meg. Én azért regisztráltam be évekkel ezelött mert itt a boltokban található termékeket, azért viszonylag olcsóbban hozzájut az ember. Hisz ez volt a netes adás-vétel lényege: a kereskedelmi árakat elkerülni. olcsón hozzájutni,még ha használt a termék még akkor is..

bónusz javaslat :
A sikertelen adás-vétel esetén, értékelés leadásakor, amikor bepipálja az eladó, ha a vásárló nem fizetett, akkor a vatera ne az eladónak számlázza ki a feltöltési dijat egyéb díjat stb, hanem csak a vásárlónak . Ez elrettentő lenne nem fizetés esetén.
És 14 nap után inaktiválja a felhasználót, 30 vagy 90 nap után meg csekket kell kiküldeni neki..a szokásos ceremonia. Ezzel megbékélnének az eladók, föleg akik régóta vateráznak.

köszönöm a figyelmet, további jó vaterázást,adás-vételt. Remélhetöleg volt- egy két hasznos javaslatom, és hasznára szolgálóak az eladóknak és vásárloknak.

fontos tudnivalóból másoltam:
"A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók [b]megoszthassák egymással
a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén,[/b] "

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-06-14 13:26
Létrehozva: #8085

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(owanderer @ 2010-06-14 11:23) *
Tisztelt Vatere!

En meg uj felhasznalo vagyok az Onok szajtjan

Már megtalálható. Az lehetett a probléma, hogy feltöltés után egyből rákerestél. Először feldolgozásra kerülnek az adatok, ez igénybe vesz egy néhány percet.
Nagyon szép kis kád ez, nem is láttam eddig ilyet újba, szerintem egy kiemelést megérne, listázást az elejére, vagy színes háttér, de a kettő együtt nagyon hatékony;-)

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
owanderer
hozzászólás 2010-06-14 11:23
Létrehozva: #8086

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-14 11:11
Azonosító: 1 211 347

Tisztelt Vatere!

En meg uj felhasznalo vagyok az Onok szajtjan de sajnos eszreveteleznem hogy a keresomotorjuk nem mukodik megfeleloen not_i.gif Feltettem ertekesitesre egy "fa fürdőkádat" az alabbi cimen: "fürdőkád: tölgyfából készült western stílusú (új)" de sajnos rakeresve a vatera keresojet hasznalva a "fürdőkád" kifejezesre nem jon fel talalatok kozott a termekem pedig a "fürdőkád" kifejezesre keresve az lenne az alap hogy kidobja nem beszelve a kombinalt kifejezesekrol sad.gif
Ez azert eleg kellemetlen mert igy nem is szamithatok erdemeben semmi jora onoknel a termekem ertekesiteset illetoleg. E mellett mar javasolnom sem erdemes a helyesirasi hibak miatt az ekezetes karakterek lazabban kezeleset a kereseseknel mert ezek szerint most meg annak is orulnom kellene ha a helyesen hasznalt kifejezesre rakeresve feljonne az adott termekem help.gif
Talan megprobalom a ":" -ot levenni de ez akkor is eleg szarvas hiba szerintem sad.gif

Tisztelettel,
Owanderer

+Quote Post
GOAGOA
hozzászólás 2010-06-14 10:32
Létrehozva: #8087

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-20 22:10
Azonosító: 953 006

Tisztelt Vatera!

Rengeteg olyan aukcióval találkoztam ahol az eladó a terméklapon azt írja, hogy a termék külföldről rendelésre érkezik.
Természetesen a vételárat azonnal 3 napon belül át kell utalni, de a terméket csak 2-3 hét múlva küldik.
Szerintem ez nem korrekt dolog, ha már itt árul valaki legalább szánjon rá egy kis pénzt, és vegyen saját árukészletet.
A piactér kezd úgy kinézni mint egy Kína bolt ugyanis a ruhák, mobil telefonok és műszaki cikkek nagy részét Kínából rendelik.
Ha ez ellen nem tesznek valamit lassan nagyon nagy probléma lesz belőle.
Az lehet, hogy még nem érzik a helyzet súlyosságát, mert a termékfeltöltési díjból jön a pénz.
De az eladott darabok száma egy idő után csökkenni fog a sok csalódott ember miatt.
Van néhány kedvenc márkám, de soha egyet se vennék a Vateráról, mert sajnos biztos, hogy valami "távol keleti csodát" kapok.
Sok barátom belefutott ebbe a csapdába, és ráadásul heteket kellett várnia egy olyan termékre, ami a vételár negyedét érte csak.

Ha esetleg valahol beszéltek már erről akkor ne harapják le a fejem, kerestem, de nem találtam semmit:)

Üdv:GOAGOA

+Quote Post
Babysun
hozzászólás 2010-06-13 21:54
Létrehozva: #8088

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-13 11:25
Azonosító: 1 209 706

IDÉZET(bambooflower @ 2010-06-13 11:39) *
valamit benéztél, mert te erre nem is licitáltál.

Ez igaz, nem is licitáltam..villám áron akartam megvenni..de már úgy is mindegy....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-06-13 21:37
Létrehozva: #8089

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-06-13 20:54) *
Senkinek a fejéhez nem szorít pisztolyt a Vatera, nem kötelező itt árulni.

Azért az nyilvánvaló, hogy az egyetlen épeszű oldal a Vatera, tehát, aki innen kiszáll, az ennél csak rosszabb helyet talál.

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-06-13 20:54) *
Építsd be a jutalékot is! good2.gif

Mindannyian, akik itt vagyunk, végiggondoltuk ezt akkor, amikor a FD díj bevezetésekor sokan a csomagolási költségen akarták behozni az anyagi kiesést. (Mellesleg nem csodálom, hogy a Vatera ennek nem tapsikolt örömében.)
Csak ennek már több mint egy éve, a többség beletörődött abba, hogy nem lehet csomagolási költséget felszámolni. Ha vállalkozásod van, úgyis leírhatod. És igen. Be kell építeni ez árba.
Számomra a furcsa az egészben, hogy most borul ki a bili, 14 hónappal a rendelkezés bevezetése után. Kaptunk időt, nekem is hónapokig lötyögött a szállítási feltételem, mert állatira nem volt tökéletes, mégsem piszkáltak érte. Akkor kellett megcsinálni, amikor meglettek a szállítási sablonok, talán februárban. Azóta is eltelt 4 hónap. Én is átgondoltam, segítséget kértem és kialakítottam. Utána többszáz terméknél egyesével megcsináltam. Mára rutinosan megy, szinte magától.

Szóval bár a tanácstalanság bizonyos szempontból érthető a kolléga részéről, némi fráziskésést vélek felfedezni, ami a lázadozás létjogosultságát megkérdőjelezi.
Hol volt az elmúlt 4-14 hónapban? Inkább örülni kellene, hogy csak most bukott le.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-06-13 20:54
Létrehozva: #8090

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-06-13 20:40) *
Tisztelt Dragunovhun!

Ehhez nincs mit hozzátenni.
Köszönjük.

thank_you.gif
IDÉZET(BiffTannen @ 2010-06-13 20:40) *
Nyilván nem okoz nehézséget, mivel rá van kényszerítve.

Senkinek a fejéhez nem szorít pisztolyt a Vatera, nem kötelező itt árulni.
IDÉZET(BiffTannen @ 2010-06-13 20:40) *
A beépítést meg hagyjuk, még abból is fizessek jutalékot?

Építsd be a jutalékot is! good2.gif

+Quote Post
BiffTannen
hozzászólás 2010-06-13 20:40
Létrehozva: #8091

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-08 15:19
Azonosító: 465 234

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-06-13 20:30) *
Érdekes, a legtöbb vaterásnak ez nem okoz nehézséget. Be kell építeni a termék árába.

Nyilván nem okoz nehézséget, mivel rá van kényszerítve.
A beépítést meg hagyjuk, még abból is fizessek jutalékot?
Én még "kis" eladónak számítok, de volt egy közvetlen barátom aki pont ezért hagyta
ott a Vaterát, pedig havi 500e felett adott el. Na mind1

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-06-13 20:40
Létrehozva: #8092

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-06-13 20:30) *
Az, hogy helyenként kevesebb postaköltséget számítasz fel, még nem jogosít fel arra, hogy máshol többet kérj el. Nem lenne egyszerűbb mindenhol a valós összeget elkérni?
...
Érdekes, a legtöbb vaterásnak ez nem okoz nehézséget. Be kell építeni a termék árába.

Tisztelt Dragunovhun!

Ehhez nincs mit hozzátenni.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-06-13 20:38
Létrehozva: #8093

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Westmc1 @ 2010-06-13 19:51) *
1.Elnézést, de több 100 felhasználó odaírja, hogy ...

Tisztelt Westmc1!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-06-13 20:30
Létrehozva: #8094

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(BiffTannen @ 2010-06-13 20:24) *
Rendben, vegyünk egy példa könyvet, a 171881835 szám alatt található világ madarai címűt.
Gramm alapján ez 800 gramm. Lehet ellenőrizni bárhol. 800 gramm feladási díja ajánlottan 870 Ft.
Nekem ennél a könyvnél is 600 Ft van. D

Az, hogy helyenként kevesebb postaköltséget számítasz fel, még nem jogosít fel arra, hogy máshol többet kérj el. Nem lenne egyszerűbb mindenhol a valós összeget elkérni?
IDÉZET(BiffTannen @ 2010-06-13 20:24) *
Továbbá szerintem egy marhaság már elnézést, hogy a postai díjon felül nincs olyan hogy csomagolási költség. Vettetek Ti már nagyméretű bélelt borítékot?
150-200 Ft alatt nem kapni.Ha meg olyan terméket árul az ember amit ildomos abba tenni, és elad havi 200-at, akkor gondolom 200x200 = 40.000 Ft

+Quote Post
BiffTannen
hozzászólás 2010-06-13 20:24
Létrehozva: #8095

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-08 15:19
Azonosító: 465 234

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-06-13 15:54) *
Egyben felhívjuk szíves figyelmét, hogy ennek megfelelően módosítsa a többi aukcióját is, ellenkező esetben kénytelenek leszünk azokat eltávolítani.
A fórumon pedig a jövőben kerülje a "forrófejű" és hasonló jelzőket, mert a következő alkalommal megvonjuk a hozzászólási jogosultságát!

Köszönjük figyelmét, megértését.

Rendben, vegyünk egy példa könyvet, a 171881835 szám alatt található világ madarai címűt.
Gramm alapján ez 800 gramm. Lehet ellenőrizni bárhol. 800 gramm feladási díja ajánlottan 870 Ft.
Nekem ennél a könyvnél is 600 Ft van. De ez csak egy példa. A könyveim több mint felénél tetemes postaköltséget vállalok át a kedves vevőktől...
Egyébként nyilván értem az okát hogy miért nem lehet külön díjat felszámolni, azért, mert a jutalék csalás egyik eszköze ez.
Viszont meg kellene szerintem válogatni, hogy kinél használtok emiatt szankciókat.
Az meg hogy kiosztottatok további 3 figyelmeztetést...hmm inkább nem is mondok semmit. Reggelig kapok még 10-et? not_i.gif
Érdekes.
Továbbá szerintem egy marhaság már elnézést, hogy a postai díjon felül nincs olyan hogy csomagolási költség. Vettetek Ti már nagyméretű bélelt borítékot?
150-200 Ft alatt nem kapni.Ha meg olyan terméket árul az ember amit ildomos abba tenni, és elad havi 200-at, akkor gondolom 200x200 = 40.000 Ft, azt
az eladó nyelje be, vagy építse az eladási árba, amiből még fizessen jutalékot felétek.Érthető...
Családtagom 2003 óta vaterázik Nálatok, de azt hiszem mostanában van egyfajta elüldözési stratégiátok, az ismeretségi körömben tömegesen hagytak ott
Titeket, nem egy olyan ismerősöm is akik százezreket forgalmaztak havonta. Ezen azért el kellene gondolkodni szerintem.
Természetesen ki fogom javítani a termékleírásokat még ma, viszont a hosszútávú árusításról azt hiszem le fogok tenni.
Tisztelettel

A hozzászólást -BiffTannen- szerkesztette a következő időpontban: 2010-06-13 20:26

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-06-13 20:09
Létrehozva: #8096

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Westmc1 @ 2010-06-13 19:51) *
2. 1100 terméket egyesével távolítsam el, ezt a szövegrészt??? Köszönöm szépen!
S most bármikor letilthatnak, akkor minek küzdök 1100 termékkel, pedig profira hajtottam...sad.gif((

Igen. Sajnos, ha a PEP tagságra hajtasz, akkor meg kell tenned ezt a lépést. Attól PEP tag valaki, hogy nem sajnálja a belefektetett munkát és időt. Amikor a programot létrehozták, kifejezetten az volt az egyik cél, hogy a minőség legyen erősítve. Ehhez pedig hozzátartozik a pontos terméklap. (Tehát, bár fontos a forgalom, és az általa befizetett jutalék, de nem csak az a fontos.)
Arról nem is beszélve, hogy egy idő után, mert a figyelmeztetések nem évülnek el, kitilthatnak a piactérről. Akkor aztán nem csak a PEP státusz veszik el, hanem minden egyéb.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Westmc1
hozzászólás 2010-06-13 19:51
Létrehozva: #8097

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-12 23:38
Azonosító: 1 209 347

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-06-13 09:58) *
Tisztelt Westmc1!

A legutoljára törölt aukciója két okból is szabálytalan volt:
1. Ha a meghirdetett termékből több darab áll rendelkezésre, akkor ennek megfelelően indítson több darabos aukciókat. Tehát a darabszám mezőbe ne egy darabot írjon.
2. Nem megengedett az adott termékhez nem kapcsolódó keresőszavak használata. Az ehhez hasonló szövegrészeket kérjük szíveskedjen eltávolítani a termékleírásaiból: "További márkákat találsz nálam: NEXT, LONSDALE, NIKE, REEBOK, ADIDAS, EVERLAST"

1.Elnézést, de több 100 felhasználó odaírja, hogy 3-4-5 színben, s még mindig fent vannak, ezek szerint az összes termékemet törölni kellene, mert így van fent az összes!
2. 1100 terméket egyesével távolítsam el, ezt a szövegrészt??? Köszönöm szépen!
S most bármikor letilthatnak, akkor minek küzdök 1100 termékkel, pedig profira hajtottam...sad.gif((

Tavaly is ez volt, hogy feltöltöttem 10-15 napszemüveget, s törölték, mert hogy csak eredetit lehetne, (pedig a DG és a D&G között van különbség!), hát meg kéne nézni hány ezer gagyi van fent, és akkor igazságosan vagy törölni mindet vagy mind fent hagyni, már elnézést!!! Régen is voltam fent másik névvel, még anno az elején, de akkor sokkal korrektebbek voltak!!! Ez csak egy vélemény!

Szép napot!

Üdvözlettel: Westmc1

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-06-13 15:54
Létrehozva: #8098

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(BiffTannen @ 2010-06-13 14:03) *
Kedves Vatera!
Kissé érdekesnek tartottam levelüket, hogy "első figyelmeztetésben" részesítenek, továbbá a szabálytalan termékemet törölték.
...

Tisztelt BiffTannen!

A "bélelt borítékban gramm szerint 600 Ft" egyrészt értelmezhetetlen, másrészt nem létező postaköltséget takar.
Kérjük, adja meg a valós postaköltséget, mely nem tartalmazhat csomagolási (pl bélelt boríték) felárat.

A 730,-Ft-os postaköltségre nyilván rosszul emlékszik, mert a "További információk a termék szállításával kapcsolatban" mezőben olvasható szöveg szerint nem ön adja "OLCSÓBBAN", hanem az 530,-Ft-os ajánlott postaköltségre még rászámolja a bélelt boríték 70,-Ft-os díját. Így jön ki a 600,-Ft.

Számos aukciójánál megtalálható:
"Ajánlott levélként előre utalás után 600 Ft/db
Az ajánlott költség tartalmazza a buborékos boríték árát ( 70 Ft )"

Egyben felhívjuk szíves figyelmét, hogy ennek megfelelően módosítsa a többi aukcióját is, ellenkező esetben kénytelenek leszünk azokat eltávolítani.
A fórumon pedig a jövőben kerülje a "forrófejű" és hasonló jelzőket, mert a következő alkalommal megvonjuk a hozzászólási jogosultságát!

Köszönjük figyelmét, megértését.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-06-13 15:49
Létrehozva: #8099

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bozsike @ 2010-06-13 13:27) *
Segítség ! Tapasztalt fórumozók.Tudtok e segíteni abban ,hogy a klaviatúrám megcsúszott és 250 Ft licitlépcső helyett 25000 Ft lett írva unsure.gif /Ja és már licitáltak a termékre/
A másik kérdésem:Én tudok törölni licitet ?.mert az én hibámból törölném és újraindítom az aukciót.Ó valaki próbáljon segíteni,hogy ilyen balfék voltam,nem figyeltem a kalaviatúrára ,amit most már tényleg kicsrélek.KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!!!!!!!!!!!!!

Tisztelt bozsike!

A licitlépcső licitált terméknél már nem módosítható.

Kérjük, vegye fel Ügyfélszolgálatunkkal a kapcsolatot a Kapcsolatfelvételen keresztül és jelezze a licittörlési igényét. Csak akkor távolítjuk el a licitet ha mindkét fél kérése/engedélye a terméklapos levelezésben olvasható. Ennek hiányában nem áll módunkban törölni a licitet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-06-13 14:39
Létrehozva: #8100

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(BiffTannen @ 2010-06-13 14:03) *
"Posta ( nem bélelt, un. postakész borítékban ) 370 Ft, illetve bélelt borítékban gramm szerint 600 Ft"

Az a helyzet, hogy nagyon csúnyán eltoltad a leírást. Teljesen félreérthető.

Ha megengedsz egy tippet, a jövőben a postakész borítékot külön szállítási opciónak tedd be, szerintem a "levélként előreutalás után"-ba belefér mivel nem ajánlott.

Illetve az lenne a legjobb ha egy az egyben elvetnéd ezt a lehetőséget, ugyanis a postakész nem ajánlott ergo rizikós.

A hozzászólást -Dragunovhun- szerkesztette a következő időpontban: 2010-06-13 14:41

+Quote Post

1017 Oldal V  « < 403 404 405 406 407 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 20:54