IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1046 Oldal V  « < 403 404 405 406 407 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - PST kivételével!
mariskahargitai
hozzászólás 2010-08-18 07:39
Létrehozva: #8081

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-15 22:06
Azonosító: 665 947

Szépnapot Kívánok Mindenkinek!A kérdeésem a következő lenne, remélem lesz olyan kedves valaki, és segít! Tegnap megpróbáltam feltölteni egy eladni kívánt terméket, adott esetben egy gitárt, és egy erősítőt. A feltöltésem sikertelen volt, minden esetben, pedig elméletileg midnent jol csináltam. Behozott egy ablakot, melyben azok a dolgok voltak felsorolva, hogy mi kötelező, és mit rontottam el. a KAtegóriába sorolást folyton hibának hozta, holott a legalsó kategóriáig elmentem, és kiválaztottam. A szállítási adatokra is hibát hozott, holott azok is bevoltak állítva! Kérem, segítsen nekem valaki, mert szeretném feltölteni a termékemet! Előre is köszönöm szépen. Üdv: Imre
Go to the top of the page

+Quote Post
Timcsi032
hozzászólás 2010-08-18 06:26
Létrehozva: #8082

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-01 07:58
Azonosító: 864 045

Sziasztok!

Nem tudom olvassa-e esetleg valaki illetékes, de azt nem értem, hogy mindkét felhasználói fiókom kiírja, hogy ennyi meg ennyi rendezetlen tartozásom van, holott meg alul mindenhol ott van, hogy az összeg könyvelésre került, már április óta halmozódik, én befizetem mindig időben, és a vatera is jóváírja, hiszen alul látom...

Ez egyenlőre nem igazán probléma nekem, de ha egyszer csak inaktívvá tesznek a nem létező tartozásom miatt, akkor nagyon pipa leszek!

Köszi!
Timi

+Quote Post
anyama71
hozzászólás 2010-08-18 04:31
Létrehozva: #8083

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-23 16:47
Azonosító: 1 226 487

Sziasztok!
Ezen a piactéren még új vagyok de az aukciózás és a hozzá kapcsolódó tevékenység: vásárlás és eladás nem ismeretlen számomra.
Vásároltam-ténylegesen mivel ki is fizettem a terméket-és azzal kezdődött a kálváriám.
Leütés után a szokásos levelezés,számlaszám ill.címcsere,majd várakozás.Az ígéret szerint 1-2 napon belül meg kellett volna kapnom de az 5.nap jött a levél:postára került.
Majd újabb várakozás.Újabb eltelt hét után az eladó elküldte a feladó vevény másolatát s akkor ért a hidegzuhany:nem a kért címre postázott noha a feladást megelőzően a számlaszámot kérő levélben és az utalási megbízásban is feltüntettem,hogy POSTAFIÓKRA KÉREM !Én nem firtattam,hogy feladta-e hiszen a feladó vevény bizonyította,csak azt kifogásoltam,hogy ha tévedett hozza helyre!
Ettől az eladó elzárkózott:Ő feladta,és én is kiszedhettem a levélszekrényből-mivel a posta oda kézbesítette.Reklamációmra a posta annyit közölt:ha "sk" jelölés van a küldeményen nem dobják be de a postatörvény ezt alapesetben lehetővé teszi.
Próbáltam újból meggyőzni az eladót,hogy ő járt el helytelenűl(ő hibázott a címzésnél) noha a levélváltásaink során láthatta,hogy a feladást megelőzően 1 héttel KÉRTEM a postafiókra küldést a negatív adáson kívül nem történt már kommunikáció.
Én úgy érzem,hogy az értékelésnél a valós helyzetnek megfelelően jártam el viszon Ő "BOSSZÚ NEGATÍV"-ot adott.
Summa:Licitáltam,gyorsan-pontosan fizettem,negatívval értékeltettem!
Történt valakivel hasonló eset ami később kedvezően oldódott meg?
ui:Három éve amióta interneten vásárolok csak postafiókra kérem(és gond nélkül kapom) a küldeményeket mivel az utcai postaládát rendszeresen megdézsmálják.
Köszönöm,hogy leírhattam:Rita
confused.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-08-17 21:11
Létrehozva: #8084

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mutargykereso @ 2010-08-17 19:54) *
Sziasztok! Remélem jó helyen teszem fel kérdésemet!
Nem ismertek olyan licitáló programot, amit a Vaterán tudnám használni és a megadott paraméterektől függően helyettem licitálna? köszönöm:

Tisztelt mutargykereso!

Nem támogatjuk a külső licitáló programok használatát.
Levédett ajánlatot tehet a kívánt aukcióra.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mutargykereso
hozzászólás 2010-08-17 19:54
Létrehozva: #8085

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-08-17 19:37
Azonosító: 1 310 407

Sziasztok! Remélem jó helyen teszem fel kérdésemet!
Nem ismertek olyan licitáló programot, amit a Vaterán tudnám használni és a megadott paraméterektől függően helyettem licitálna? köszönöm:

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-08-17 11:49
Létrehozva: #8086

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Laraanya @ 2010-08-17 11:44) *
Üdv Mindenkinek!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy betehetem-e közvetlenül a CIB bankba a jutalékot? Köszönöm! Szabina

Igen.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Laraanya
hozzászólás 2010-08-17 11:44
Létrehozva: #8087

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-26 15:20
Azonosító: 679 505

Üdv Mindenkinek!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy betehetem-e közvetlenül a CIB bankba a jutalékot? Köszönöm! Szabina

+Quote Post
sziszka971
hozzászólás 2010-08-17 11:07
Létrehozva: #8088

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-04 09:47
Azonosító: 776 605

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-08-17 10:09) *
Tisztelt sziszka971!

A leírtakat nem tapasztaltuk. Ilyen esetben érdemes frissíteni a lapokat a Ctrl+F5 lenyomásával, illetve ellenőrizni a böngésző beállításait, nem blokkolja-e a vatera.hu valamelyik funkcióját.

Tisztelt Vateraoroszlán !

Köszönöm a gyors választ. Megnéztük egy másik gépről és ott valóban látszódnak a képek, így valószínűleg az én beállításaimmal vannak problémák.

Üdv.

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-17 10:09
Létrehozva: #8089

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(sziszka971 @ 2010-08-17 09:12) *
Sziasztok !

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem látható a feltett, termék képe a listázás során.Sajnos nem először fordul elő.A terméklapon szerepelnek a képek, de sem a személyes menüben, sem a böngészés alkalmával nem látható. Először az újra indított termékek esetében fordult elő, de most azt látom, hogy a néhány óra múlva lejáró hirdetéseknél is eltűnt a kép.
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv.

Tisztelt sziszka971!

A leírtakat nem tapasztaltuk. Ilyen esetben érdemes frissíteni a lapokat a Ctrl+F5 lenyomásával, illetve ellenőrizni a böngésző beállításait, nem blokkolja-e a vatera.hu valamelyik funkcióját.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
sziszka971
hozzászólás 2010-08-17 09:12
Létrehozva: #8090

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-04 09:47
Azonosító: 776 605

Sziasztok !

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem látható a feltett, termék képe a listázás során.Sajnos nem először fordul elő.A terméklapon szerepelnek a képek, de sem a személyes menüben, sem a böngészés alkalmával nem látható. Először az újra indított termékek esetében fordult elő, de most azt látom, hogy a néhány óra múlva lejáró hirdetéseknél is eltűnt a kép.
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-08-16 20:43
Létrehozva: #8091

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(momce330 @ 2010-08-16 14:52) *
Üdv!
Olyan problémám van hogy a vatera számlámat banki uton szeretném fizetni de nem engedélyezi mivel azt irja h hibas bankkártyaszám , pedig jó a szám??
Most akkor mi a teendő hogy a vatera számlát ki tudjam fizeti?
A másik problémám, hogy ha veszek egy terméket és már több mint 2hete utaltam rá a pénzt de még nem küldték a terméket akkor mit kell csinalni??
előre is köszi!

Tisztelt momce330!

Talán nem a megfelelő formátumban adta meg a kártyaszámát.
Ha továbbra sem sikerül, akkor legyen kedves részletesen leírni a problémát a Kapcsolatfelvételen keresztül a pénzügy, számlázás főtémán belül a megfelelő altéma kiválasztásával.

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
momce330
hozzászólás 2010-08-16 14:52
Létrehozva: #8092

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-16 14:41
Azonosító: 1 308 166

Üdv!
Olyan problémám van hogy a vatera számlámat banki uton szeretném fizetni de nem engedélyezi mivel azt irja h hibas bankkártyaszám , pedig jó a szám??
Most akkor mi a teendő hogy a vatera számlát ki tudjam fizeti?
A másik problémám, hogy ha veszek egy terméket és már több mint 2hete utaltam rá a pénzt de még nem küldték a terméket akkor mit kell csinalni??
előre is köszi!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-08-14 18:12
Létrehozva: #8093

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Bigdept @ 2010-08-14 17:56) *
Csak füstölgök unalmamban:
-A főoldalon a felső 4 ajánlott aukcióból kettő lezárt (befejezett). Miért ajánlanak ilyent?... fejvakar.gif

Tisztelt Bigdept!

Valóban, jogos az észrevétel.
Néha lassabban frissül az adatbázis, akkor fordulhat ez elő.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2010-08-14 17:56
Létrehozva: #8094

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

Csak füstölgök unalmamban:
-A főoldalon a felső 4 ajánlott aukcióból kettő lezárt (befejezett). Miért ajánlanak ilyent?... fejvakar.gif

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-08-13 19:18
Létrehozva: #8095

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(NGA @ 2010-08-13 18:38) *
Még egy kérdésem volna. Lehet valamit elrontok. Beirtam a keresőbe a kulcsszavat, jelen esetben, hogy Sony. Beléptem abba a temékcsoportba, ahol keresni akarok. Majd beállítottam, hogy csak a használt termékeket keresem. Ezután a keresést lementettem termékfigyelőbe. Azonban a termékfigyelőben nem csak a használt, hanem az új termékeket is hozza. Ha a termékfigyelőnél rákattintok a névre, amire elneveztem az adott termékfigyelőt, akkor kihozza, és csak a használtakat. Emailban meg jön minden. Mit rontok el?

Tisztelt NGA!

Ha a fentiek szerint hajtotta végre a mentést, akkor annak elvileg úgy is kellene működnie.
Továbbítom a leírtakat a fejlesztő kollégáknak. Ha valami hibát találnak, akkor azt hamarosan javítják majd.
Köszönjük a jelzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-08-13 18:38
Létrehozva: #8096

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-06 09:44
Azonosító: 38 406

Még egy kérdésem volna. Lehet valamit elrontok. Beirtam a keresőbe a kulcsszavat, jelen esetben, hogy Sony. Beléptem abba a temékcsoportba, ahol keresni akarok. Majd beállítottam, hogy csak a használt termékeket keresem. Ezután a keresést lementettem termékfigyelőbe. Azonban a termékfigyelőben nem csak a használt, hanem az új termékeket is hozza. Ha a termékfigyelőnél rákattintok a névre, amire elneveztem az adott termékfigyelőt, akkor kihozza, és csak a használtakat. Emailban meg jön minden. Mit rontok el?

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-13 12:01
Létrehozva: #8097

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-08-13 11:33) *
Teljesen beállt az oldal. Lassú mint a csiga, ráadásul feltöltés közben ért, és elrontódott a termékleírásom.sad.gif Újat kell csinálnom. cray2.gif
Leó! Tud nekem valami jót mondani?

Valóban volt 5-10 perc fennakadás, elhárítottuk.

Minden érintett elnézését és megértését kérjük!

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-08-13 11:33
Létrehozva: #8098

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Teljesen beállt az oldal. Lassú mint a csiga, ráadásul feltöltés közben ért, és elrontódott a termékleírásom.sad.gif Újat kell csinálnom. cray2.gif
Leó! Tud nekem valami jót mondani?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-13 10:09
Létrehozva: #8099

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(NGA @ 2010-08-13 09:53) *
Egy kérdésem volna. Van-e mód arra, hogy a termékfigyelőből kizárjak bizonyos eladókat?

Példa:
Be van rakva a Sony szó nekem termékfigyelőbe. A Bemutatoterem nevu eladó pedig irtózatos mennyiségben lapátolja fel a bolt árukészletét a vaterára, jelenleg már közelít a 9000-hez. És mivel vannak Sony termékei is, igy a termékfigyelőmben óránként kb 30-40 terméke jelenik meg, és én nem lennék kiváncsi a termékeire.

Van valami lehetőség?

Kedves NGA!

A leírtakra jelenleg nincs lehetőség.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-08-13 09:53
Létrehozva: #8100

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-06 09:44
Azonosító: 38 406

Egy kérdésem volna. Van-e mód arra, hogy a termékfigyelőből kizárjak bizonyos eladókat?

Példa:
Be van rakva a Sony szó nekem termékfigyelőbe. A Bemutatoterem nevu eladó pedig irtózatos mennyiségben lapátolja fel a bolt árukészletét a vaterára, jelenleg már közelít a 9000-hez. És mivel vannak Sony termékei is, igy a termékfigyelőmben óránként kb 30-40 terméke jelenik meg, és én nem lennék kiváncsi a termékeire.

Van valami lehetőség?

+Quote Post

1046 Oldal V  « < 403 404 405 406 407 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-25 11:08