IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

5 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Számítástechnika
tormgab
hozzászólás 2011-08-21 18:53
Létrehozva: #21

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-14 14:48
Azonosító: 149 176

Elsősorban nem a kategóriaválasztás a probléma jelen esetben, sokkal inkább az, hogy emiatt nem tudom megváltoztatni a minimálárat, ami viszont nagyobb gond.

A türelmetlenség viszont távol áll tőlem, a lényeg, hogy tudnak a hibáról és ha oda jutnak, majd javítják smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
DellFinancialSer...
hozzászólás 2011-08-21 18:41
Létrehozva: #22

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-05 19:36
Azonosító: 1 343 007

IDÉZET(tormgab @ 2011-08-21 18:07) *
Üdvözletem!

A problémám a következő: van egy futó aukció -egy asztali számítógép-, rejtett minimálárral. Közeledvén az aukció végéhez változtatnék a minimáláron, ez azonban nem lehetséges: a "Változtatás az aukción" menüpontra kattintva és ott a megfelelő értékre átírva ugyanis az oldal hibaüzenetet dob: miszerint csak legalsó kategóriából indulhat - futhat aukció. Ezzel nem is lenne semmi probléma, ha a PC, Asztali Számítógép kategóriában nem csak a Retro számítógép, alkatrész alkategória jelenne meg. (ami nekem egyfelől nem megfelelő, kényszerből pedig nem sorolnám oda, lévén ez nem tesz túl jót az aukciónak)

-részletesen a képen-

Több böngészővel kipróbálva, így a hiba nem az én készülékemben van.

Kép: (linkként próbáltam, de úgy nem engedte, remélem nem jelent gondot, nem szerepel rajta semmi tiltott információ)

[img]http://noob.hu/2011/08/21/vaterahiba.jpg[/img]

Köszönettel

tormgab

Hali!

Csak nyugi!
A problémád (hó?)napokon belül megoldódik (a szűkítések működésének kérdését is megoldották júliusra a tavaly őszi indulás után), már dolgoznak rajta.
A saját részemről már több mint 48 órája szenvedek ezzel a problémával, de türelmetlenkedni nem szabad. Jó munkához idő kell.

Alább mellékelem a kategóriamoderátor válaszát a probléma kezelése iránt: (Üdv: Sándor)

Jelenleg nagy átalakuláson megy keresztül a Számítástechnika főkategória, mely rengeteg terméket ölel át. A kategória-menedzsment folyamatosan azon dolgozik, hogy a felhasználók érdekeit, javaslatait figyelembevéve úgy alakítsa át a struktúrát, hogy az sokkal áttekinthetőbb legyen mind a "kezdő" , mind a profi felhasználó számára.

A napokban, hetekben előforduló esetleges kellemetlenségért mindenki szíves türelmét kérjük.

A Retro számítógépek az eddigi alábontásnélküli "Pc, asztali számítógépek" alkategóriájaként indult újra. További alábontást is fog kapni ez a kategória, hogy sokkal áttekinthetőbb legyen minden felhasználó számára a több ezernyi termék, amit ez a kategória eddig is felölelt.

Az Önök által jelzett probléma megoldása folyamatban van, a rendszer folyamatosan frissül és hamarosan elhárulnak a gátak a termékek feltöltése irányában.

Köszönjük türelmüket/megértésüket!

Üdvözlettel:
Vatera Kategóriák

+Quote Post
DellFinancialSer...
hozzászólás 2011-08-21 18:20
Létrehozva: #23

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2011-08-21 18:05) *
Kedves delaware!

Jelenleg nagy átalakuláson megy keresztül a Számítástechnika főkategória, mely rengeteg terméket ölel át. A kategória-menedzsment folyamatosan azon dolgozik, hogy a felhasználók érdekeit, javaslatait figyelembevéve úgy alakítsa át a struktúrát, hogy az sokkal áttekinthetőbb legyen mind a "kezdő" felhasználó, mind a profi partnereink számára.
A napokban, hetekben előforduló esetleges kellemetlenségért mindenki szíves elnézését kérjük.
A Retro számítógépek az eddigi alábontásnélküli "Pc, asztali számítógépek" alkategóriájaként indult újra.

Köszönjük türelmét, megértését!

Üdvözlettel:
Vatera Kategóriák

Tisztelt Moderátor!

A jelenlegi fő probléma az, hogy csak 1 azaz egy db alkategória van (a retro pc) és ezáltal ellehetetlenedett az aukcióindítás, hasonló termék eladása, módosítás a futó aukcióknál, stb.

Ezért azt sürgősen vissza kellene állítani a korábbi állapotot, majd amikor meglesz a többi "módosítás", akkor lehetne azt is odatenni.

Üdv:

Sándor

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-08-21 18:14
Létrehozva: #24

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2007-03-01 14:18
Azonosító: 152

IDÉZET(Niee76 @ 2011-08-21 08:10) *
Üdvözletem!

Hoppá-hoppá, pont ezt a kérdést akartam én is feltenni, amit az előző levélíró beírt ide...
Szóval csak a legutolsó kategóriába tudom feltölteni a terméket, a retro számítógépek közé, pedig még annyira nem az. smile.gif
Én is sok böngészővel megpróbáltam, kuki törlések, stb...nincs változás.
Várnánk a mielőbbi választ!!!

Kedves NIee76 és leviathan!

Jelenleg nagy átalakuláson megy keresztül a Számítástechnika főkategória, mely rengeteg terméket ölel át. A kategória-menedzsment folyamatosan azon dolgozik, hogy a felhasználók érdekeit, javaslatait figyelembevéve úgy alakítsa át a struktúrát, hogy az sokkal áttekinthetőbb legyen mind a "kezdő" , mind a profi felhasználó számára.

A napokban, hetekben előforduló esetleges kellemetlenségért mindenki szíves türelmét kérjük.

A Retro számítógépek az eddigi alábontásnélküli "Pc, asztali számítógépek" alkategóriájaként indult újra. További alábontást is fog kapni ez a kategória, hogy sokkal áttekinthetőbb legyen minden felhasználó számára a több ezernyi termék, amit ez a kategória eddig is felölelt.

Az Önök által jelzett probléma megoldása folyamatban van, a rendszer folyamatosan frissül és hamarosan elhárulnak a gátak a termékek feltöltése irányában.

Köszönjük türelmüket/megértésüket!

Üdvözlettel:
Vatera Kategóriák

+Quote Post
tormgab
hozzászólás 2011-08-21 18:07
Létrehozva: #25

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-14 14:48
Azonosító: 149 176

Üdvözletem!

A problémám a következő: van egy futó aukció -egy asztali számítógép-, rejtett minimálárral. Közeledvén az aukció végéhez változtatnék a minimáláron, ez azonban nem lehetséges: a "Változtatás az aukción" menüpontra kattintva és ott a megfelelő értékre átírva ugyanis az oldal hibaüzenetet dob: miszerint csak legalsó kategóriából indulhat - futhat aukció. Ezzel nem is lenne semmi probléma, ha a PC, Asztali Számítógép kategóriában nem csak a Retro számítógép, alkatrész alkategória jelenne meg. (ami nekem egyfelől nem megfelelő, kényszerből pedig nem sorolnám oda, lévén ez nem tesz túl jót az aukciónak)

-részletesen a képen-

Több böngészővel kipróbálva, így a hiba nem az én készülékemben van.

Kép: (linkként próbáltam, de úgy nem engedte, remélem nem jelent gondot, nem szerepel rajta semmi tiltott információ)

[img]http://noob.hu/2011/08/21/vaterahiba.jpg[/img]

Köszönettel

tormgab

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-08-21 18:05
Létrehozva: #26

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(delaware @ 2011-08-20 14:15) *
Ismét egy remek fejlesztés - a "Retro számítástechnika" megszüntetése sad.gif Gratula!

Kedves delaware!

Jelenleg nagy átalakuláson megy keresztül a Számítástechnika főkategória, mely rengeteg terméket ölel át. A kategória-menedzsment folyamatosan azon dolgozik, hogy a felhasználók érdekeit, javaslatait figyelembevéve úgy alakítsa át a struktúrát, hogy az sokkal áttekinthetőbb legyen mind a "kezdő" felhasználó, mind a profi partnereink számára.
A napokban, hetekben előforduló esetleges kellemetlenségért mindenki szíves elnézését kérjük.
A Retro számítógépek az eddigi alábontásnélküli "Pc, asztali számítógépek" alkategóriájaként indult újra.

Köszönjük türelmét, megértését!

Üdvözlettel:
Vatera Kategóriák

+Quote Post
Niee76
hozzászólás 2011-08-21 08:10
Létrehozva: #27

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-01-26 09:00
Azonosító: 1 422 331

Üdvözletem!

Hoppá-hoppá, pont ezt a kérdést akartam én is feltenni, amit az előző levélíró beírt ide...
Szóval csak a legutolsó kategóriába tudom feltölteni a terméket, a retro számítógépek közé, pedig még annyira nem az. smile.gif
Én is sok böngészővel megpróbáltam, kuki törlések, stb...nincs változás.
Várnánk a mielőbbi választ!!!

+Quote Post
leviathan
hozzászólás 2011-08-20 21:30
Létrehozva: #28

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-16 18:44
Azonosító: 5 643

Üdv mindenkinek!

A "Csak a legalsó szintű kategóriában indulhat aukció." problémára tud valaki megoldást?
Egy számítógépet akartam feltenni fixárasra, de nem tudom nem a "Retro számítógép" kategóriába feltenni, mert a fentebb olvasható hibaüzenet fogad.

Mind IE, mind FF, mind Google Chrome böngésző esetén ugyanúgy megy...

Egyéb hibaüzenetek :
Kategória: Kötelező
Kategória: Érvénytelen kategória
Kategória: Nem választott ki alkategóriát a terméknek! Csak a legalsó szintű kategóriában indulhat aukció.

A hozzászólást -leviathan- szerkesztette a következő időpontban: 2011-08-20 21:32

+Quote Post
delaware
hozzászólás 2011-08-20 14:15
Létrehozva: #29

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-02 17:35
Azonosító: 638 654

Ismét egy remek fejlesztés - a "Retro számítástechnika" megszüntetése sad.gif Gratula!

+Quote Post
DellFinancialSer...
hozzászólás 2011-08-19 20:03
Létrehozva: #30

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Úgy látom, valaki beolvasztotta a számítástechnika / pc, asztali számítógép rovatba a retro pc -t mint alkategóriát, ezáltal gyakorlatilag lehetetlenné tette az aukcióindítást, mert ha nem a legalsó kategóriában (ami csak és egyedül a retro pc) indítom, akkor "visszadob" a rendszer. Ugyan már ítram a kapcsolatfelvétel rovatban erről, de miután péntek este van, a jövő hét közepére "ígérték" a választ. Lehetne-é ezen némileg gyorsítani?

Üdv:

Sándor

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-06-08 12:20
Létrehozva: #31

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(drmotto @ 2011-06-01 14:06) *
Sajnálattal tapasztalom, hogy az elmúlt 3 hónap nem volt elég arra, hogy legalább egy kicsit úgy tűnjön, használható a kereső, de rosszabb, mint valaha.
Megpróbáltam keresni processzort.
Bementem a
Főoldal » Számítástechnika » Számítógép alkatrész, kiegészítő » Processzor, CPU » Intel»
kategóriáig, és itt CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a "3,2GHz - 3,59 Ghz-ig" négyzetbe került pipa.
A kereső pedig jobbnál jobb ajánlatokat adott 466 MHz-es, 667 MHz-es, és hasonló processzorokra.
Még jó, hogy csak egyetlen paramétert jelöltem be, ahogyan azt korábban javasolták.

Ha szabad egy ötlettel előhozakodnom, kapcsolják ki az egészet, mert csak a kedvét veszik el embereknek a keresgéléstől.

Tisztelt drmotto!

Sajnos, a kategóriamendzsment csapattól független dologról van szó, azaz a Technikai fórum témája ez, mivel IT fejlesztési feladat. Mi nem tudunk mást tenni csak továbbítani a felelős kollégáknak, és reméljük, hogy mielőbb megoldódik.

Megértését és türelmét továbbra is köszönjük,

a Vatera Kategóriamenedzsment csapata

+Quote Post
drmotto
hozzászólás 2011-06-01 14:06
Létrehozva: #32

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-26 20:44
Azonosító: 7 239

IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2011-03-09 12:05) *
Kedves drmotto!

Sajnos, a kategóriamendzsment csapattól független okok miatt, az IT fejlesztési listán, jelenleg nem áll első helyen a piroritások között.

Sajnálattal tapasztalom, hogy az elmúlt 3 hónap nem volt elég arra, hogy legalább egy kicsit úgy tűnjön, használható a kereső, de rosszabb, mint valaha.
Megpróbáltam keresni processzort.
Bementem a
Főoldal » Számítástechnika » Számítógép alkatrész, kiegészítő » Processzor, CPU » Intel»
kategóriáig, és itt CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a "3,2GHz - 3,59 Ghz-ig" négyzetbe került pipa.
A kereső pedig jobbnál jobb ajánlatokat adott 466 MHz-es, 667 MHz-es, és hasonló processzorokra.
Még jó, hogy csak egyetlen paramétert jelöltem be, ahogyan azt korábban javasolták.

Ha szabad egy ötlettel előhozakodnom, kapcsolják ki az egészet, mert csak a kedvét veszik el embereknek a keresgéléstől.

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-03-09 12:05
Létrehozva: #33

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(drmotto @ 2011-02-02 09:30) *
Köszönöm a választ. Az azért ugye belátható, hogy ha nekem 256Mb-s AGP kártya kell, akkor nem igazán akarom átnyálazni az ÖSSZES AGP kártyát, hátha találok is megfelelőt. Mikorra várható az a "fejlesztés", hogy csak azt találjam meg, amit ténylegesen keresek? Mert addig feleslegesen nem keresek...

Kedves drmotto!

Sajnos, a kategóriamendzsment csapattól független okok miatt, az IT fejlesztési listán, jelenleg nem áll első helyen a piroritások között.

+Quote Post
drmotto
hozzászólás 2011-02-02 10:30
Létrehozva: #34

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2011-01-31 09:45) *
Kedves drmotto!

Javasoljuk, hogy ha AGP videokártyát keres, akkor csak azt a szűkítést pipálja be!
Mivel a paraméteres szűkítés még kulcsszavas keresőként funkcionál, ezért a további paraméteres szűkítésre is kiadja a találatokat!
Tehát nem csak az AGP-t adja ki ami 256MB-os, hanem minden olyan terméket kiad, amelynek a termékleírásában szerepel a 256!

A paraméterek bevezetése még újnak számít az oldalon, ezért minden érték kulcsszavas keresőként funkcionál, mint jeleztük a fórumban ezt! Folyamatosan figyeljük a paraméterek használatát, amint elér egy bizonyos szintet, akkor utána ténylegesen úgy fog működni a paraméteres szűrés, ahogy szeretnénk!

Megértését és türelmét kérjük!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

Köszönöm a választ. Az azért ugye belátható, hogy ha nekem 256Mb-s AGP kártya kell, akkor nem igazán akarom átnyálazni az ÖSSZES AGP kártyát, hátha találok is megfelelőt. Mikorra várható az a "fejlesztés", hogy csak azt találjam meg, amit ténylegesen keresek? Mert addig feleslegesen nem keresek...

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2011-01-31 10:45
Létrehozva: #35

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-13 11:46
Azonosító: 937 266

IDÉZET(drmotto @ 2011-01-28 14:07) *
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni ahhoz, hogy a kategóriákban a szűkítéseket úgy tudjam használni, hogy az olyan találatot is adjon, amit keresek.
Konkrét példa:
Főoldal » Számítástechnika » Számítógép alkatrész, kiegészítő » Video, TV tuner kártya »Videokártya»
Be van pipálva még a következő:
Memória mérete (MB): 256
Csatoló felület: AGP
Állapot: Új, újszerű, használt

A találatok az első után: hibás, hibás, PCI-E ÉS hibás, PCI-E, PCI-E.

Hogy kellene beállítani azt, hogy ha AGP-t keesek, akkor AGP-t találjak?

Köszönöm!

Kedves drmotto!

Javasoljuk, hogy ha AGP videokártyát keres, akkor csak azt a szűkítést pipálja be!
Mivel a paraméteres szűkítés még kulcsszavas keresőként funkcionál, ezért a további paraméteres szűkítésre is kiadja a találatokat!
Tehát nem csak az AGP-t adja ki ami 256MB-os, hanem minden olyan terméket kiad, amelynek a termékleírásában szerepel a 256!

A paraméterek bevezetése még újnak számít az oldalon, ezért minden érték kulcsszavas keresőként funkcionál, mint jeleztük a fórumban ezt! Folyamatosan figyeljük a paraméterek használatát, amint elér egy bizonyos szintet, akkor utána ténylegesen úgy fog működni a paraméteres szűrés, ahogy szeretnénk!

Megértését és türelmét kérjük!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2011-01-31 10:42
Létrehozva: #36

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(picur10 @ 2011-01-20 15:06) *
Kedves Moderátor!
Valóban megvan a processzor foglalat, nem mentem az alkategóriákba és azért nem találtam. Sajnos sokan használják az egyéb kategóriát ahol viszont nem elérhető ez a fajta szűrés. Esetleg össze lehetne vonni az Intel és AMD foglalatokat és érvényes lehet minden alkategóriára.

PCI-PCI-e kérdés: értem, hogy jelenleg egy "kulcsszavas kereső", -aminek nem tudom a pontos keresési megoldását-, de ha LIKE '%PCI%' -ként keresek még értem az összevont listát, de LIKE '%PCI-e%'-re hogyan jön fel a sima PCI is? Na ez már nem fér a fejembe.

Noti RAM: biztos velem van baj, de én fogalmam szerint a RAM nem tartozék, hanem alkatrész és kicsit megzavart. Ott megnézve, valóban megvan a bontás, mea culpa!

Köszönöm!

Kedves picur10!

A PCI és PCI-Express-es szűrésnél a PCI-E-t azért adja ki szűrésnél, mert a "-" jel speciális karakter és szótörést csinál a kereső, ezért PCI, és Expresst is keres!
A foglalat szerinti szűréssel bővítjük már maga az Alaplap és az Alaplap/Egyéb kategóriát is!

A Laptop, notebooknál a memória valóban nem tartozék, elnézést a félrevezetésért, kibővítjük a kategória megnevezést!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2011-01-31 10:33
Létrehozva: #37

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Midway @ 2011-01-19 07:25) *
Üdv!

Ezt én sem nagyon értem. Mi az hogy kulcsszavas kereső?
Bejelölöm az amd alaplapoknál,hogy csak am2+ és am3-as lapokat keresek erre kiadja a 754-es ,de még az ősrégi 462-es lapokat is! not_i.gif

keres am2+ am3

Jó lenne támogatott memória szűrés is benne drr,drr2,ddr3.

Tisztelt Midway!

A kulcsszavas kereső érték azt jelenti, hogy az egész terméklapon keresi az adott "szót", ami be lett pipálva szűrésre!
Ha valamilyen oknál fogva a terméklapon fel van tüntetve pl a 754-es, vagy a 462-es szám, akkor azt is kiadja találatnak!

A támogatott memória szűrésre köszönjük javaslatát, beállítjuk a paramétert!

Türelmét és megértését kérjük!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2011-01-31 10:28
Létrehozva: #38

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(progzmaster @ 2011-01-16 14:06) *
Üdvözletem!

Ha a parametrikus keresőben bejelölöm hogy milyen találatok jelenjenek meg, akkor miért hoz ki minden mást is?
Pl. a számítástechnika-->alkatrész-->merevlemez-->belső kategóriában bejelölöm hogy ATA, PATA, 2.5", erre kihogy egy csomó találatot 3.5" meg SATA merevlemezre is. A termékre kattintva ez a paraméter ven megadva, tehát nem az eladó tette fel rosszul, hanem a kereső nem jó.

Természetesen nem csak a merevlemeznél nem jó, ugyanígy laptopot se igazán lehet keresni, hiába jelölöm be hogy mi kell, kihoz egy csomó mást is.

Tisztelt progzmaster!

Türelmét és megértését kérjük!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

+Quote Post
drmotto
hozzászólás 2011-01-28 15:07
Létrehozva: #39

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni ahhoz, hogy a kategóriákban a szűkítéseket úgy tudjam használni, hogy az olyan találatot is adjon, amit keresek.
Konkrét példa:
Főoldal » Számítástechnika » Számítógép alkatrész, kiegészítő » Video, TV tuner kártya »Videokártya»
Be van pipálva még a következő:
Memória mérete (MB): 256
Csatoló felület: AGP
Állapot: Új, újszerű, használt

A találatok az első után: hibás, hibás, PCI-E ÉS hibás, PCI-E, PCI-E.

Hogy kellene beállítani azt, hogy ha AGP-t keesek, akkor AGP-t találjak?

Köszönöm!

+Quote Post
picur10
hozzászólás 2011-01-20 16:06
Létrehozva: #40

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-10 11:20
Azonosító: 285 935

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2011-01-14 10:39) *
Tisztelt KK!

Az alaplapoknál van szűrési lehetőség a CPU foglalatra -amely a processzor foglalatot jelöli-, ha mondjuk AMD alaplapot keres, akkor az AMD kategóriában megtalálható ez a szűrési feltétel is a Chipset vezérlő mellett és konkrétan az Integrált eszközök paraméter alatt!
http://szamitastechnika.vatera.hu/szamitog...ndex_c1763.html

A notebook RAM-oknak pedig van külön megfelelő kategória, amely a Laptop, tablet PC tartozék/ Memória !
http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_t...ndex_c2809.html

Üdvözlettel:
Vatera csapata

Kedves Moderátor!
Valóban megvan a processzor foglalat, nem mentem az alkategóriákba és azért nem találtam. Sajnos sokan használják az egyéb kategóriát ahol viszont nem elérhető ez a fajta szűrés. Esetleg össze lehetne vonni az Intel és AMD foglalatokat és érvényes lehet minden alkategóriára.

PCI-PCI-e kérdés: értem, hogy jelenleg egy "kulcsszavas kereső", -aminek nem tudom a pontos keresési megoldását-, de ha LIKE '%PCI%' -ként keresek még értem az összevont listát, de LIKE '%PCI-e%'-re hogyan jön fel a sima PCI is? Na ez már nem fér a fejembe.

Noti RAM: biztos velem van baj, de én fogalmam szerint a RAM nem tartozék, hanem alkatrész és kicsit megzavart. Ott megnézve, valóban megvan a bontás, mea culpa!

Köszönöm!

+Quote Post

5 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-01 15:39