IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

240 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Furcsa, Szokatlan Aukciók, Felhasználónevek, Egyebek
zejopy
hozzászólás 2014-04-22 21:14
Létrehozva: #-79

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-22 21:05) *
A néhány logikai vargabetű közül egy aggaszt picit. A ragszám. Ha szó szerint értelmezek, akkor ezt hónapok múltán kapom meg. Mindegy, egyelőre ezt felfogom tiszteletreméltó partnerem kedélyes-barokkos túlzásának. Lesz ebből énekes halott, csak picit megkevert. Amúgy nem rosszak az értékelései és csak hazajön valamikor külhonból. Ezt ugyan csak feltételezem az ötszáz km-ből. mosking.gif

Az 500 km olyan, mint a napi többezer levél. biggrin.gif De én is megnéztem az értékeléseit és még a negák között is van olyan, amit én nem negatívan értékeltem volna. Szóval kitartás, kedélyes derűddel várd a postást, aki nálatok lelkiismeretes. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-04-22 21:05
Létrehozva: #-78

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-22 19:40) *
Hát babám ezt én elolvastam, ha most, hát most, mert most volt szabad 500 órám (eladód után szabadon mosking.gif ). Vannak érzékleteim, benyomásaim és még ez-az. De remélem tévedek. Hogy a tag nem a vevők álma, az tuti. Valami eszméletlen a stílusa, és mivel élénk a "képzelőerőm" teljesen át tudom érezni a habitusát, hanghordozását, mimikáját, gesztusait. Elfáradtam. smile.gif Ezért aztán pihenésképpen dolgozom egy kicsit.

A néhány logikai vargabetű közül egy aggaszt picit. A ragszám. Ha szó szerint értelmezek, akkor ezt hónapok múltán kapom meg. Mindegy, egyelőre ezt felfogom tiszteletreméltó partnerem kedélyes-barokkos túlzásának. Lesz ebből énekes halott, csak picit megkevert. Amúgy nem rosszak az értékelései és csak hazajön valamikor külhonból. Ezt ugyan csak feltételezem az ötszáz km-ből. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-04-22 20:11
Létrehozva: #-77

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(svejku @ 2014-04-22 19:59) *
Nem rosszból szólok rolleyes.gif , de valószínű, hogy ma csak egy, az 500. csomagja érkezett vissza. smile.gif

Nem tudom...ilyen tempó mellett nekem hitelesebb a napi 500. Meg ugye ezt írta biggrin.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-04-22 19:59
Létrehozva: #-76

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(cit1rom @ 2014-04-22 15:04) *
Nekem eddig egy csomag jött vissza, annak sem örültem, pedig a helyembe hozta a postás.
500 csomag visszaérkezése nálam azt eredményezné, hogy rájönnék, álmodtam.
...

Nem rosszból szólok rolleyes.gif , de valószínű, hogy ma csak egy, az 500. csomagja érkezett vissza. smile.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2014-04-22 19:59

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-22 19:40
Létrehozva: #-75

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-22 12:53) *
...
Elnézést az eposzi méretű postért, de érdemes figyelmesen elolvasni. mosking.gif
...

Hát babám ezt én elolvastam, ha most, hát most, mert most volt szabad 500 órám (eladód után szabadon mosking.gif). Vannak érzékleteim, benyomásaim és még ez-az. De remélem tévedek. Hogy a tag nem a vevők álma, az tuti. Valami eszméletlen a stílusa, és mivel élénk a "képzelőerőm" teljesen át tudom érezni a habitusát, hanghordozását, mimikáját, gesztusait. Elfáradtam.smile.gif Ezért aztán pihenésképpen dolgozom egy kicsit.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-04-22 15:04
Létrehozva: #-74

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-22 12:53) *
Elnézést az eposzi méretű postért...

Nekem eddig egy csomag jött vissza, annak sem örültem, pedig a helyembe hozta a postás.
500 csomag visszaérkezése nálam azt eredményezné, hogy rájönnék, álmodtam.
Egyébként ez az eladó egy bűvész, hiszen nincs is otthon, mégis tud postázni, napi többezer levélre tud válaszolni (nekem annyi levél elolvasása sem menne egy hét alatt).

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-04-22 12:53
Létrehozva: #-73

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-22 12:12) *
Esküszöm Eff, a cím alapján azt hittem, a te aukciód. laugh.gif
http://antik.vatera.hu/porcelan/figuralis_...anba%20mintazva

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-04-22 12:25) *

Nem is tudom miből gondoltátok? Úgy élek mint egy szerzetes. mosking.gif Már ettől is ma megszabadultam. Látni sem bírom az ilyet. biggrin.gif

Elnézést az eposzi méretű postért, de érdemes figyelmesen elolvasni. mosking.gif

Örömmel értesítjük, hogy Ön lett a XXXXXXXXXX kódú xxxxxx vonatkozó árverés szerencsés nyertese.....

A vevő, azaz én:
Jó reggelt!
Ajánlott levélben szeretném megkapni az órát. Kérem, adja meg az utaláshoz szükséges adatokat.
Címem: XXXXXXX
XXXXX
Köszönöm, XXXXX

Ő: Kedves Vásárló!

XXXXXXXXXX vagyok/XXXXXXXX a vateráról/,örömmel tudatom,hogy sikerült megnyerned egy termékemet:
Vaterán feltöltött termékTeszVeszen feltöltött termék
Mini óra
XXXXXXXX 753
vidaeff(815)
A posta 470FT plussz a termék ára.Ez ajánlott,csak így postázom,ahogy szerepel a szállítási feltételeknél is,mint,ahogy az összeg is valamint ez is:Postára adás a pénz beérkezését követően,legkésőbb az 5. munkanapon!Ez az információ a saját oldalamon is szerepel!
Én hova küldjem a pénz beérkezése után?
Személyes átvétel csak Esztergomban lehetséges,telefonos bejelentkezés alapján,ami szintén szerepel a szállítási feltételeknél!Sem rokonnak,sem ismerősnek,sem senki másnak nem adom át,csak,aki a vatera szerint megvette,nem is vagyok köteles.Ez az információ szerepel a saját oldalamon is.Ebből csak gondjaim voltak eddig és nincs szükségem több gondra,van elég így is!Köszönöm a megértést!Előfordulhat,hogy nem vagyok elérhető,mert sokat vagyok olyan helyen,ahol nincs térerő.Ezt kérem megérteni és újból próbálkozni,köszönöm!Ezen a számon vagyok elérhető,10-18óra között kizárólag:XXXXXXXXX,mert a másik nem mindig működik.
A számlaszámom:XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX/OTP/
Kérem a közlemény rovatba beírni a felhasználóneved,különben nem tudom ki fizetett be a számlámra!
Köszönöm!Üdv!
XXXXXXX,

Én: Jó napot!
A szállítási cím abban a levélben van, melyre válaszolt.
XX

Ő: Oké,én napi több ezer levélre válaszolok,nem csoda ha elkerüli valami a figyelmemet.
XXXX

Én: Jó napot!
Semmi gond. Sőt, őszintén együtt érzek önnel. Kiváltképp, ha tekintetbe vesszük egy nap mindössze 1440 percből áll. biggrin.gif Nekem már a napi öt-tíz levél is megterhelő. smile.gif) A lényegre térve: az összeget átutaltam. Minden jót! smile.gif
XX

Ő: Rendben,köszönöm,ahogy szerepel a szállítási feltételeknél is és a saját oldalamon is:Postázás a pénz beérkezését követően,legkésőbb az 5. munkanapon!
Nem kell sajnálni engem,nincs lehetetlen,csak tehetetlen.
Kellemes hétvégét!

XX

10 nap múlva ő:
Helló
Odaért a mini óra?
Ha nem,akkor érdeklődj a postán,mert nem mindig dobnak be értesítőt,és egy idő múlva visszaküldik,de én nem fogom tudni még csak átvenni sem,nemhogy visszaküldeni,mert arra a postára,ahova a küldeményeim jönnek,egy évben talán egyszer,ha eljutok,idő hiányában.
Nem rosszból szólok,hanem a napi tapasztalataim miatt,rengeteg gondom van a postával!
Üdv!
XXXXXXXXVatera

Én:
Jó reggelt kívánok!
Még nem érkezett meg, de szerintem nincs miért aggódnom, hisz ünnepek voltak. Most van az első munkanap. Másrészt még ráérünk, ha figyelembe veszem az ön által megadott max. öt munkanapos postázási intervallumot. Az esetlegesen elfelejtett értesítővel nem lesz gond, igen lelkiismeretes a postásunk, én magam meg mindig itthon vagyok. Ha esetleg gondolja, a küldeményazonosítót átküldheti, mert annak ismeretében elektronikus úton is lehet érdeklődni, nem kell a postára ballagnom. XX

Ő:
A postázási határidő az enyém,nem a postáé,félreértette.
Mint írtam,érdeklődjön a postán,lefogadom,hogy ott van,évente rengeteg ilyen eset van,csak soha nem hisz nekem senki,holott több ezer termék postázása után,van egy "kevés" tapasztalatom.
Évente rengeteg csomag jön vissza a posta hibájából,amiről én egyértelműen nem tehetek.
Kérlek higgyen nekem és érdeklődjön a postán,név alapján is lehet.
hiába jön a postás,ha a postán nem adják neki oda,amit ki kell vinni,én nem rosszból szólok,a vevő érdeke miatt,csak nem hisz nekem soha senki,hogy a magyar posta egy xxxxxxdomb,ahogy az ország is,és az is marad örökre.
Ha leírnám mi megy a postán el sem hinné senki,ezért nem is részletezem,én látom és ismerőseim is dolgoznak ott,olyanokat tudok..
XXXX
Én:
Tiszteletem!
Nagyon jó vagyok különféle szövegek értelmezésében. smile.gif Jól értettem én. A pénz beérkezése utáni max. ötödik munkanapon postáz ön. Ha ezt hozzáadjuk az összeg múlt hétfői beérkezéséhez, meg a posta saját futamidejéhez, még itt sem kell lennie. De én igen türelmes vagyok, semmi gond a világon. Ami pedig a Magyar Posta ellentmondásoktól nem mentes szolgáltatási színvonalát illeti; erre is van némi rálátásom. biggrin.gif
XX
Ő:
Rendben én szóltam,nem rosszból,csak ma jött vissza 500 csomag,szólt az ismerősöm,de én 500km-re vagyok és csak több hónap múlva lesz időm hazamenni.
Kellemes napot!
Én:
Jó rendben, meggyőzött! smile.gif)
Személyesen most a héten nem tudok elmenni oda, elég messze van. Érdeklődök elektronikusan. Melyik nap adta fel? És írja már fel az RL.... kezdetű azonosítót.
Előre is köszönöm.
XX smile.gif
Ő:
Mivel nem vagyok otthon,ahogy írtam is nem tudok azonosítót küldeni.
XXXX
Én:
Semmi baj smile.gif Felhívtam imént az illetékes postát. Nem érkezett könyvelt küldemény a nevemre eddig.

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-04-22 12:25
Létrehozva: #-72

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-22 12:12) *
Esküszöm Eff, a cím alapján azt hittem, a te aukciód.laugh.gif

Én még jobbat találtam good2.gif laugh.gif http://antik.vatera.hu/porcelan/figuralis_...1888043594.html

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-22 12:12
Létrehozva: #-71

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Esküszöm Eff, a cím alapján azt hittem, a te aukciód.laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-21 21:59
Létrehozva: #-70

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

blink.gif blink.gif blink.gif
Negatív értékelés szövege:
Többször írtam a hölgynek,válaszra sem méltatott.Sajnálom,nem írtam volna a minősítést,de a vatera
szinte rákényszeríti az embert erre a spion módszerre,ebben a módszerében a vatera számomra
ellenszenves,és visszaél a hatalmával,mert addig még ezt nem írom meg nem vagyok aktív.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-16 16:34
Létrehozva: #-69

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-04-16 15:55) *
Ez csakis azért lehet, mert Ön olyan fenemód zárkózott, mint egy szűzlány. acute.gif

Igyekszem smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-04-16 15:55
Létrehozva: #-68

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-16 13:49) *
Nem kötöttünk üzletet smile.gif

Ez csakis azért lehet, mert Ön olyan fenemód zárkózott, mint egy szűzlány. acute.gif

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2014-04-16 15:55

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-16 13:49
Létrehozva: #-67

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-15 21:34) *
Nem is kérdezek többet, de gyanítom, az autó a tulajnál maradt.biggrin.gif

Nem kötöttünk üzletet smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-15 21:34
Létrehozva: #-66

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-15 21:19) *
Kedves zejopy!

Nagyon kedves, köszönöm (még meghálálom) mosking.gif

Kíváncsi vagyok, hogyan tud egy ekkora figyelmességet meghálálni.laugh.gif

Zöldfülű koromban ...

Ááá, azt nem hiszem, hogy Önnek zöldfülű korszaka is volt. mosking.gif

... a nyóckerbe. A tulajnak volt hasonló, 5 centis pecsétgyűrűk és a másfél kilós aranyláncok kíséretében biggrin.gif

Nem is kérdezek többet, de gyanítom, az autó a tulajnál maradt.biggrin.gif
Van egy új beszerzési forrásom, neki van vastag aranylánc a csuklóján. Nekem kiveri a biztosítékomat. Érdekes, hogy a fiam ékszerezettségét határozottan díjazom, bár ő nem nem viszi túlzásba. smile.gif Szerintem nem is fogja. De az aranylánc az csuklón és a pecsétgyűrű... uhh, az nagyon nem tetszik. Általában sem szeretem az aranyat, különösen nem a sárgát. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-15 21:19
Létrehozva: #-65

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-15 18:40) *
Kedves Benz! biggrin.gif

Bár nem hord ékszert, de azért ezt nem hagynám ki, ha az Ön helyében lennék. Biztosan jól mutatna a csuklóján.mosking.gif

Kedves zejopy!

Nagyon kedves, köszönöm (még meghálálom) mosking.gif
Zöldfülű koromban elmentem megnézni egy eladó autót a nyóckerbe. A tulajnak volt hasonló, 5 centis pecsétgyűrűk és a másfél kilós aranyláncok kíséretében biggrin.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-15 18:40
Létrehozva: #-64

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! biggrin.gif

Bár nem hord ékszert, de azért ezt nem hagynám ki, ha az Ön helyében lennék. Biztosan jól mutatna a csuklóján.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-04-13 08:43
Létrehozva: #-63

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Jó reggelt smile.gif

A napi több ezer levél arra utal, hogy nagy valószínűséggel ő a Mikulás animal0018.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-04-12 21:14
Létrehozva: #-62

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-12 20:52) *
Ez az egy perces dolog bizonyos élethelyzetekben nagyon kellemetlen lehet mosking.gif

Erre gondoltam én is először. mosking.gif
De van a dolognak valóságalapja, tényleg igen elfoglalt a partnerem. Azóta kapcsolatba kerültünk. A számlainformációkon túl azt is megtudtam, "én napi több ezer levélre válaszolok,nem csoda ha elkerüli valami a figyelmemet." (sic!) Ez valóban elképesztő, szinte emberfeletti teljesítmény. good2.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-04-12 21:07
Létrehozva: #-61

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

Ez az egy perces dolog bizonyos élethelyzetekben nagyon kellemetlen lehet mosking.gif

good2.gif laugh1.gif
Van erre egy mondás: Nem értelek drágám, neked is pont annyi időd volt rá mint nekem.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-04-12 21:02
Létrehozva: #-60

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

laughing.gif laughing.gif

+Quote Post

240 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 18:37