IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

242 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Furcsa, Szokatlan Aukciók, Felhasználónevek, Egyebek
vidaeff
hozzászólás 2014-06-22 08:33
Létrehozva: #21

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-06-21 22:54) *
Szombaton este ez nekem egy kicsit sok huh.gif Az a 3 hónap még 3 hét sincs.

Jaaa, én azt hittem nem kívánt áldott állapotáról tudósít. Csodálkoztam is, hogy jön ez ide. biggrin.gif
Nem tudom, mi az a cicmim (talán címem? mosking.gif ) ,

Én gondoltam cuccaimra is. smile.gif
de a terméklapos levelezést is érdemes megnézni maffiozo.gif

Hát még az eladó semlegeseit,... minden szempontból. Nagyon érdekes. mad.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-06-22 08:33

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-06-21 22:54
Létrehozva: #22

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2014-06-21 22:00) *
Ide tévedtem, midőn a kritizált eladónál valami egyterás vinyót vizslattam. Az még értem, kútba esett a bót. Az is világos, elég gáz, ha három hónapig nem jön meg. mosking.gif De mi lehet az a cicmim? dontknow.gif

Szombaton este ez nekem egy kicsit sok huh.gif Az a 3 hónap még 3 hét sincs. Nem tudom, mi az a cicmim (talán címem? mosking.gif) , de a terméklapos levelezést is érdemes megnézni maffiozo.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-06-21 22:00
Létrehozva: #23

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ide tévedtem, midőn a kritizált eladónál valami egyterás vinyót vizslattam. Az még értem, kútba esett a bót. Az is világos, elég gáz, ha három hónapig nem jön meg. mosking.gif De mi lehet az a cicmim? dontknow.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-06-21 22:01

--------------------

+Quote Post
amarantati
hozzászólás 2014-06-11 09:03
Létrehozva: #24

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-10-23 12:45
Azonosító: 1 552 052

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-06-10 23:20) *
Az e-mail szolgáltatója vagy kliense minősítette gyanúsnak az üzenetet. Talán spamnek vélte.

Köszönöm.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-06-10 23:20
Létrehozva: #25

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(amarantati @ 2014-06-10 15:25) *
A tegnap kapott vásárlási értesítő e-mailjének tárgymezőjében ez áll:

"***GYANUS***Vatera piacteréről érkező rendelés .... felhasználótól - rendelés azonosító: ....."

Kaphatnék felvilágosítást arról, hogy mit jelent a "gyanus" ,ill. kell-e itt valamire figyelnem a vásárlóval vagy az aukcióval kapcsolatban?

Az e-mail szolgáltatója vagy kliense minősítette gyanúsnak az üzenetet. Talán spamnek vélte.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
amarantati
hozzászólás 2014-06-10 15:25
Létrehozva: #26

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-10-23 12:45
Azonosító: 1 552 052

A tegnap kapott vásárlási értesítő e-mailjének tárgymezőjében ez áll:

"***GYANUS***Vatera piacteréről érkező rendelés .... felhasználótól - rendelés azonosító: ....."

Kaphatnék felvilágosítást arról, hogy mit jelent a "gyanus" ,ill. kell-e itt valamire figyelnem a vásárlóval vagy az aukcióval kapcsolatban?

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-30 10:38
Létrehozva: #27

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ml48as @ 2014-05-29 20:30) *
Elhiszem, akkor nem itt, és nem egy autógumit keresnél.
Jó estét.

Attól még kereshetek. Lehet hogy gumigyűjtő vagyok... biggrin.gif Na jó, megmondom az igazat. Ezzel a hiányzóval lenne ki az összes kerekem. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-05-29 20:30
Létrehozva: #28

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-28 20:50) *
Jó estét. smile.gif
Nem vagyok numizmata, de ennek ellenére szeretnék itt listavezető lenni. Nem különös? mosking.gif

Elhiszem, akkor nem itt, és nem egy autógumit keresnél.
Jó estét.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-28 20:50
Létrehozva: #29

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó estét. smile.gif
Nem vagyok numizmata, de ennek ellenére szeretnék itt listavezető lenni. Nem különös? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-08 20:53
Létrehozva: #30

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-08 15:48) *
Érdekes az első kérdés. smile.gif
http://sport.vatera.hu/kerekparozas/kerekp...%28brennabor%29
Vagy talán nem is kérdés.

Nem könnyű értelmezni, az biztos. mosking.gif Talán ezért nem is válaszolt neki az eladó. Valószínűleg még gyakorlatlan az inkognitóban lévő magyartanárunk, mert ha jól néztem kérdése idején már voltak licitek. A termékleírás utolsó óhaját azért én illedelmesebben írtam volna, de az öröklétnek gyártott gép szép. good2.gif

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-08 15:48
Létrehozva: #31

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

Érdekes az első kérdés.smile.gif
http://sport.vatera.hu/kerekparozas/kerekp...%28brennabor%29
Vagy talán nem is kérdés.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-01 21:03
Létrehozva: #32

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-01 17:15) *
Vigyázz az úton. wave.gif (Én meg lefekszem aludni, az éjjel nagyon későn feküdtem, kicsit több mint 4 órát aludtam. smile.gif )

Csak társadalmi életet élni mentem, meg cukrászdába sütiért. Mindezt gyalog, de azért vigyáztam. Főleg visszaúton, a sütik miatt. Remélem jól aludtál. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-01 21:04

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-01 17:15
Létrehozva: #33

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-01 17:05) *
Kedves vagy köszönöm. thank_you.gif Tetszik nagyon. good2.gif Épp jókor, mert el kell mennem. rolleyes.gif

Vigyázz az úton.wave.gif (Én meg lefekszem aludni, az éjjel nagyon későn feküdtem, kicsit több mint 4 órát aludtam.smile.gif)

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-01 17:15

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-01 17:05
Létrehozva: #34

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-01 16:56) *
..

Na jó, lehetne. Huszonöten vannak, és nekem ő a kedvencem. Az összeset vasárnap este lehet csak látni, amikor indulnak. Ez egy nagyon-nagyon szeretem munka volt. smile.gif love7.gif

Kedves vagy köszönöm. thank_you.gif Tetszik nagyon. good2.gif Épp jókor, mert el kell mennem. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-01 16:56
Létrehozva: #35

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-01 13:29) *
Összegezve: a felek álláspontja valamelyest közeledett egymáshoz. rolleyes.gif
...

0000120611.gif

...
És a végére hagytam a legfontosabbat. Most estig ülhetek tűkön? Előbb nem lehetne? biggrin.gif

Nem. rolleyes.gif Most készültem el a képekkel, mindjárt felveszem az adatokat, aztán csomagolok, végül feltöltöm őket. Este.smile.gif Annyit mondok, nincs belőle több a Vaterán, csak az enyém. Illetve sajnos nem az enyém, de ez nem baj, nagyon szeretem. dance2.gif

...Most estig ülhetek tűkön? Előbb nem lehetne? biggrin.gif

Na jó, lehetne. Huszonöten vannak, és nekem ő a kedvencem. Az összeset vasárnap este lehet csak látni, amikor indulnak. Ez egy nagyon-nagyon szeretem munka volt.smile.gif love7.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-01 13:29
Létrehozva: #36

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-01 12:36) *
Tibikém, a végletekig elfogult vagy. smile.gif

Óóóó Viktóriám, annyira csak nem szörnyű a helyzet? Eszembe jutottak azok a réges-régi fegyverzet korlátozási tárgyalások. (SALT) Nem vagyok én egy Gromiko, akit a sokat mondó Mr. Nyet-ként becéztek "odaát" mosking.gif Akkor inkább leszek (itt név nélkül) a kompromisszumok robotosa meghatározáshoz közelebb. Ha a veled blush.gif folytatott megbeszélésről van szó, akkor szinte mindig, s majdnem feltétlenül.
Összegezve: a felek álláspontja valamelyest közeledett egymáshoz. rolleyes.gif
Makrancos vagyok, hirtelen és sokszor "ütök", amikor nem kellene.

Légy elnéző magaddal! Inkább azt mondanám, néha erélyesen simogatsz.
.. és az értékelései tényleg jók. ...

Az a bizonyos lottó ötös. boast.gif Biztos voltam benne. Nem rosszak, de a semlegesek számban és tartalomban azért árnyalják a képet. smile.gif
De munkára fel! Mutatok este valamit. smile.gif Olyan cuccom van, de olyan, hogy .... váááááá.... imádom, szerelmes vagyok, öröm kézbe venni. wub.gif

És a végére hagytam a legfontosabbat. Most estig ülhetek tűkön? Előbb nem lehetne? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-01 12:36
Létrehozva: #37

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-01 11:39) *
Szia Viktória! smile.gif

Értelek én, azt is tudom milyen áldott jó lelked van. Igazán és nagyon így gondolom. _olel.gif Sokra tartalak, de ebben az esetben másról van szó. Én látom egy szinopszisban ezt az egészet. ...

Tibikém, a végletekig elfogult vagy.smile.gif Makrancos vagyok, hirtelen és sokszor "ütök", amikor nem kellene. Szóval maradjunk az objektivitásnál, mert szerintem meg te vagy túl szigorú. Az eladó akkor lenne alkalmatlan, ha kipontozódott volna. De nem, hiszem 2000 körüli eladása van (ha jól emlékszem) és az értékelései tényleg jók. Vannak emberek, akiknek az a lételemük, hogy nagyot mondanak. Nem azért mert hülyének néz, hanem mert ilyen a kommunikációja. Az, amit te minimumnak érzékelsz, az a te elvárásod. De nem biztos, hogy ez általános. Így gondolom.
De munkára fel! Mutatok este valamit.smile.gif Olyan cuccom van, de olyan, hogy .... váááááá.... imádom, szerelmes vagyok, öröm kézbe venni. wub.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-01 11:39
Létrehozva: #38

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-01 11:06) *
Szia, szép csicsergős napot kívánok. smile.gif
Igazából nem lenne ám jó. Ez ugyanolyan, mint minden más. Az ember csak abban hiteles, ami a saját egyéniségéhez passzol. Bármi, amit valaki tanácsként mond a másiknak, vagy javasol, könnyen kukába kerülhet a fogadó félnél. Nem azért mert nem jó, hanem mert valamiért nem illeszkedik a hallgató egyéniségéhez, habitusához. Megpróbálhatja megcsinálni, belefeszülhet az akarásba, még az is lehet, hogy sikeresen beviszi magába, de sosem lesz olyan könnyed és természetes a dolog, mint a saját maga által kidolgozott módszer.
És mindenkinek megvan az a közege, aki arra befogadó. A visszatérő vevők azért vásárolnak újra az embernél, mert valamelyik szegmensben nagyon jól illeszkednek az eladóhoz, vagy inkább az eladó a vevő igényeihez. Nem lehet minden irányba megfelelni és nem is kell.
A Vaterában az is jó, hogy az eladók egyénisége jól tükröződik a terméklapon, az értékelésekben és a levelezésben. Nekem ez tetszik. Vevőként nem nagyon tudok lázba jönni a szexi (főleg sexy, sexi) csodaszép, tündibündi, csodálatos és hasonló keresőszavaktól. Jó esély van arra hogy ezeket az aukciókat simán átugrom. Aki viszont erre gerjed, annak az eladók jó hatásfokkal írják ki ezeket. És persze lehetne sorolni a példákat. smile.gif

Szia Viktória! smile.gif

Értelek én, azt is tudom milyen áldott jó lelked van. Igazán és nagyon így gondolom. _olel.gif Sokra tartalak, de ebben az esetben másról van szó. Én látom egy szinopszisban ezt az egészet. Itt nem sajátos stílusról van szó, hanem objektíve rossz, viselhetetlen dolgokról. Mert olyan képtelenségeket állít, mellyel nyilvánvalóan a világ dolgaiban járatlannak nézi a partnerét. Ez sértő! Mert nyomatékosan követeli a könyvelt küldemény módját, díját, - ez alapból rendjén van - de ha esetleg ezzel kapcsolatban információ kell, elzárkózik. Akkor mire az ajánlási díj? Mert nem adunk fel gyakorlatilag olvashatatlan címzésű küldeményt. Mert barátságtalan, mert tiszteletlen, mert követelőzően öntörvényű, mert, mert ... sorolhatnám sokáig. Van a kommunikációnak, az aukciózásnak egy olyan minimuma formában és tartalomban, ami az internetes kereskedelem hatékony működéséhez elengedhetetlen. Ez a felhasználó ettől a minimumtól nagyon távol áll. Ezek a tények. Fájdalom kimondani, de az ilyen eladó pálya alkalmatlan. Te is észrevetted, kilóg a lóláb, hisz szinte előre védekezik, hárít, jóllehet - az alább leírtakból is kitűnik - nem reklamáltam. Persze az ügyet azért okulásképp és ius murmurandi meg az Alkotmány 61. §-a (1) bekezdése jogán csak kiszerkesztem. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-01 11:06
Létrehozva: #39

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-01 10:10) *
....
Szia! smile.gif
Igen erre jutottam én is. Ideje lenne fabrikálni rajta. Adhatnál neki órákat. Ráférne!

Szia, szép csicsergős napot kívánok.smile.gif
Igazából nem lenne ám jó. Ez ugyanolyan, mint minden más. Az ember csak abban hiteles, ami a saját egyéniségéhez passzol. Bármi, amit valaki tanácsként mond a másiknak, vagy javasol, könnyen kukába kerülhet a fogadó félnél. Nem azért mert nem jó, hanem mert valamiért nem illeszkedik a hallgató egyéniségéhez, habitusához. Megpróbálhatja megcsinálni, belefeszülhet az akarásba, még az is lehet, hogy sikeresen beviszi magába, de sosem lesz olyan könnyed és természetes a dolog, mint a saját maga által kidolgozott módszer.
És mindenkinek megvan az a közege, aki arra befogadó. A visszatérő vevők azért vásárolnak újra az embernél, mert valamelyik szegmensben nagyon jól illeszkednek az eladóhoz, vagy inkább az eladó a vevő igényeihez. Nem lehet minden irányba megfelelni és nem is kell.
A Vaterában az is jó, hogy az eladók egyénisége jól tükröződik a terméklapon, az értékelésekben és a levelezésben. Nekem ez tetszik. Vevőként nem nagyon tudok lázba jönni a szexi (főleg sexy, sexi) csodaszép, tündibündi, csodálatos és hasonló keresőszavaktól. Jó esély van arra hogy ezeket az aukciókat simán átugrom. Aki viszont erre gerjed, annak az eladók jó hatásfokkal írják ki ezeket. És persze lehetne sorolni a példákat.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-01 10:10
Létrehozva: #40

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gaborftc @ 2014-05-01 08:13) *
blink.gif Üdvözlet .

..
Szép napot!
good2.gif

Szép napot! smile.gif
Igen, minden ok., az óra szebb és jobb mint gondoltam. Rendben, időben megjött. Ebben oroszlánrésze lehetett a mi derék ifjú postásunknak, aki nagy valószínűséggel a postai Sasszem-brigád vezetője és egyben elnöke az Amatőr Postás Kriptográfusok Országos Egyesületének. Erre a feltételezésre a boríték tanulmányozása után jutottam. Ha nem lenne mindkét szkennerem foglalt, akár be is tehetném a boríték képét. Nem sérteném meg vele az elérhetőség megadásának fórumos tilalmát.

Mindig kalandvágyó voltam, szóval még lehet nekünk dolgunk, de ehhez azért nagyon ritka holmival kell előrukkolnia. Sőt, jó lenne személyesen összejönni. Üldögélnénk hosszú téli estéken a kandalló lángjainak táncoló fényében. Testes borokat kortyolgatnák a visszaküldött csomagok tetején ücsörögve és diskurálnánk magvasan jókat a vevőközpontú aukciózás fortélyairól. Persze közben szabadon maradt kezünkkel válaszolgatnánk percenkét egy pár ímélre is...

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-01 09:23) *
laugh.gif Biztos ez a sablonja. Én is sablonokkal dolgozom, bár nem ilyenekkel. De hát mindenkinek van egy stílusa. smile.gif Kicsit olyan, mintha előre mentegetőzne. De az értékelései jók, tehát az első hökkenet után a vevői szerintem a helyén kezelik a dolgot. smile.gif

Szia! smile.gif
Igen erre jutottam én is. Ideje lenne fabrikálni rajta. Adhatnál neki órákat. Ráférne!

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-01 09:54

--------------------

+Quote Post

242 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-28 05:07