IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

190 Oldal V  « < 114 115 116 117 118 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Postázás, Csomagküldés, Szállítás, Átvétel
zejopy
hozzászólás 2010-08-06 13:17
Létrehozva: #2301

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-08-06 13:42) *
Mindamellett, hogy vannak egyedi esetek, általában az a meglátásunk, hogy ha az eladó a kért módon feladja a terméket és ezt igazolni tudja, teljesítette eladói kötelezettségét.

A megfelelő - adott esetben biztosított - csomagban keletkezett kárért a Posta a felelős, ez esetben ott lehet kérni a kártérítést.

(Nem feltétlenül ide vág, de a sima feladással kapcsolatos véleményünk az, hogy amennyiben a vevő kéri a sima feladást, és eltűnik a küldemény, a vevő a felelős. Ha az eladó a vevő kérésének ellenére adja fel simán a levelet, a felelősség az eladóé.)

A jelzett értékelés időközben eltávolításra is került. Mivel az értékelés az adásvételről szól, azon belül is arról, hogy a partner mit tett/mit nem tett meg az adásvétel sikerének érdekében, a Posta hibájából keletkezett kár véleményünk szerint nem terhelheti az eladót, amennyiben a kért/elvárt módon gondoskodott a biztonságos feladásról.

Leó!

Ha valaki még egyszer szidja a Vaterát, akkor megverem.... feltéve, hogy személyesen teszi!
Minden ilyen esetben, amikor egybevág a hivatalos eljárás a véleményemmel, kicsit mindig azt gondolom, hogy van igazság. smile.gif
Ez persze azt jelenti, hogy nagyobb biztonsággal mozgok az oldalon, mert bízom a Vatera csapatában, úgy érzem, hogy van reális alapja annak, hogy egyre több árut töltsek fel és az életemnek egy szeletét erre építsem fel. Gondolom, nagyjából ez az elv működik másoknál is, vagy valami hasonló.
Nem dicsérgetés amit írok, hanem logikai gondolatmenet.
Önök jól teljesítenek, ezért stabil az oldal.
Főnökeiknek mondják meg, hogy ez a lényeg, amit Önök csinálnak.wink.gif (Nem kimondottan Ön és Benz, hanem a technikusok is, akik görcsölnek a lehetetlenebbnél lehetetlenebb technikai problémák felmerülésekor, a piactéri modik is, akik eltakarítják a nem idevaló embereket, na és Önök ketten természetesen... és még ki tudja, kik és mit dolgoznak azért, hogy működjön az oldal.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-08-06 13:19

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-08-06 12:42
Létrehozva: #2302

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 08:51
Azonosító: 726 887

Mindamellett, hogy vannak egyedi esetek, általában az a meglátásunk, hogy ha az eladó a kért módon feladja a terméket és ezt igazolni tudja, teljesítette eladói kötelezettségét.

A megfelelő - adott esetben biztosított - csomagban keletkezett kárért a Posta a felelős, ez esetben ott lehet kérni a kártérítést.

(Nem feltétlenül ide vág, de a sima feladással kapcsolatos véleményünk az, hogy amennyiben a vevő kéri a sima feladást, és eltűnik a küldemény, a vevő a felelős. Ha az eladó a vevő kérésének ellenére adja fel simán a levelet, a felelősség az eladóé.)

A jelzett értékelés időközben eltávolításra is került. Mivel az értékelés az adásvételről szól, azon belül is arról, hogy a partner mit tett/mit nem tett meg az adásvétel sikerének érdekében, a Posta hibájából keletkezett kár véleményünk szerint nem terhelheti az eladót, amennyiben a kért/elvárt módon gondoskodott a biztonságos feladásról.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-08-06 11:42
Létrehozva: #2303

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2010-08-06 12:21) *
Na, ehhez nem tudok hozzászólni, azon túl, hogy ha a vevő nem volt hajlandó a biztosításra áldozni, akkor kockáztatott. És nem jött be. Olyan kockázat, ami mindig pozítívan bejön, nem létezik.

Pedig ez lett volna a lényeg, mert a kérdés arra irányul, hogy mit tehet....
Szerintem a nyitópostot sem olvastad el figyelmesen, ugyanis abban megírta vadász, hogy ő saját költségen kérte rá az extra szolgáltatásokat, nagyon korrekt módon (talán túlságosan is jóindulatú az ilyen hozzáállás, mert a sóher vevő nem érdemelné meg).

Viszont jó, hogy leírtad, hogyan kell eljárni, mert ezentúl ezt fogom javasolni a vevőimnek.

(Én sem számolom meg a visszajárót a boltban. Sokszor úgy szólnak utánam a pénztárnál, hogy az ötezrest ne hagyjam ott.... Így van ez azzal, aki nem a földön jár. Szerencsére vannak becsületes emberek is.smile.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-08-06 11:44

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2010-08-06 11:21
Létrehozva: #2304

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2010-08-06 10:22) *
Nem tudom, valós elvárás-e a posta részéről, hogy a postás jelenlétében kell kibontani a dobozt.

Pedig ezt így kell! (ÁSZF) - mármint a törékeny jelzéssel, vagy sérült burkolattal érkezett csomagot a postás jelenlétében, vagy bent a postán kell felbontani, ha gyanús, hogy összetört, vagy hogy hiányos.
Ott jegyzőkövet kell írni arról, _ami_a_csomagban_van. //Egyszer tanúja voltam egy esetnek, amikor ügyfél kötötte a karót mindenkihez, hogy márpedig neki írás kell arról, hogy nem volt bankkártya a PIN kódos borítékban, hiába mondta mindenki, hogy nem is kellene benne lenni...(Ezzel az erővel azt is írhatták volna, hogy bölcsek köve sem volt benne. Meg a Szent Grál sem. Meg a...//

IDÉZET
Ugyanis nem életszerű.

Hát nem, mint ahogy a pénztárnál a visszajáró megszámolása sem.

IDÉZET
Nekem egyszer volt törésem törékeny csomagként (egyszer pedig ajánlott levélként), akkor a vevő bement a postára a törött áruval, állítólag összeillesztették a cserepeket, hogy valóban minden megvan-e.

Rendesek voltak, nem lenne kötelező így, bárki mondhat utólag olyant, hogy törötten érkezett.

IDÉZET
Tehát az én véleményem, hogy a vevő ballagjon el a postára, csinálja végig a dolgokat. A posta kártalanítsa őt.

Hát nem sok értelme van, de talán próbát megér.

IDÉZET
Ha ez valamiért nem jön össze, és beröppen a negatív, én a következőt tenném:
1. Lementeném a banki átutalást, hogy milyen összeget küldött a vevő.
2. Mellétenném a terméklapot, és a feladóvevényt, amiből tisztán látszik, hogy én fizettem rá, csak azért, hogy a vevőhöz biztonságosan eljusson az áru.
3. Írnék a kapcsolatfelvételen keresztül és megpróbálnám töröltetni a negatív értékelést, hiszen szerintem (ez a privát véleményem, de majd jön Leó és kiigazít, ha tévedek), ez már egyértelműen bizonyítja azt, hogy én nemhogy korrekten jártam el, hanem az elvárhatónál többet megtettem az ügy érdekében.
Mert alapfeltétel egy negatív értékelés törlésekor, hogy egy kívülálló harmadik fél (ez esetben a Vatera) számára is nyilvánvaló legyen, hogy mi történt.

Na, ehhez nem tudok hozzászólni, azon túl, hogy ha a vevő nem volt hajlandó a biztosításra áldozni, akkor kockáztatott. És nem jött be. Olyan kockázat, ami mindig pozítívan bejön, nem létezik.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-08-06 11:00
Létrehozva: #2305

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 15:10
Azonosító: 300 154

IDÉZET(ArsAdam @ 2010-08-06 11:55) *
Hogy kell megállapítani a szállítási alapdíjat?

Sztandard csomagnál mindenképpen 990. Ajánlott levélnél nézd meg a díjszabást. Én kinyomtattam magamnak a kivonatot.

A hozzászólást -Dragunovhun- szerkesztette a következő időpontban: 2010-08-06 11:01

+Quote Post
ArsAdam
hozzászólás 2010-08-06 10:55
Létrehozva: #2306

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-25 13:26
Azonosító: 1 229 486

Hogy kell megállapítani a szállítási alapdíjat?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-08-06 09:22
Létrehozva: #2307

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vadaszmester @ 2010-08-06 10:05) *
Tisztelt Vaterások!

Mit lehet tenni, ha valaki negatív minősítést ad, ha a termék törötten érkezik meg a posta hibájából?
Eladtam egy hatalmas, üveg búrás lámpát. A vevő normál postázásra küldött pénzt, erre és kiegészítettem, hogy törékenyként, értékbiztosítottként menjen el. Hungarocellbe ágyazva küldtem el. Két hét múlva, mikor rákérdeztem a csomagra és én adtam egy pozitívot, nekem bevágott egy negatívot, azzal, hogy a lámpa törötten érkezett. Őszinte leszek én már el sem hiszem neki. Állítólag nem a postás jelenlétében bontotta ki a csomagot ezért nem tudtak reklamálni. De vajon miért nem jelezte azonnal?

Volt már valakinek, - bizonyára, csak én vagyok valamilyen szinten kezdő, - hasonló tapasztalata és milyen eljárást javasoltok?

Üdv!

Üdv!
(Megérkezett a csomag? smile.gif )
Ebben az esetben, ha törékenyként ment a cucc, a posta dolga a kártalanítás, és a vevőnek kellene végigjárnia az utat. Hivatalosan. Bevinni, jegyzőkönyvet felvetetni, megmutatni a darabokat.
Nem tudom, valós elvárás-e a posta részéről, hogy a postás jelenlétében kell kibontani a dobozt. Ugyanis nem életszerű.
Nekem egyszer volt törésem törékeny csomagként (egyszer pedig ajánlott levélként), akkor a vevő bement a postára a törött áruval, állítólag összeillesztették a cserepeket, hogy valóban minden megvan-e.
Tehát az én véleményem, hogy a vevő ballagjon el a postára, csinálja végig a dolgokat. A posta kártalanítsa őt. Ha ez valamiért nem jön össze, és beröppen a negatív, én a következőt tenném:
1. Lementeném a banki átutalást, hogy milyen összeget küldött a vevő.
2. Mellétenném a terméklapot, és a feladóvevényt, amiből tisztán látszik, hogy én fizettem rá, csak azért, hogy a vevőhöz biztonságosan eljusson az áru.
3. Írnék a kapcsolatfelvételen keresztül és megpróbálnám töröltetni a negatív értékelést, hiszen szerintem (ez a privát véleményem, de majd jön Leó és kiigazít, ha tévedek), ez már egyértelműen bizonyítja azt, hogy én nemhogy korrekten jártam el, hanem az elvárhatónál többet megtettem az ügy érdekében.

Mert alapfeltétel egy negatív értékelés törlésekor, hogy egy kívülálló harmadik fél (ez esetben a Vatera) számára is nyilvánvaló legyen, hogy mi történt.

IDÉZET(vadaszmester @ 2010-08-06 10:05) *
Mit lehet tenni, ha valaki negatív minősítést ad, ha a termék törötten érkezik meg a posta hibájából?

Kérünk mindenképpen egy linket, hogy kikerülhessük ezt a vásárlót.
Köszönöm!

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vadaszmester
hozzászólás 2010-08-06 09:05
Létrehozva: #2308

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-10 17:54
Azonosító: 1 254 207

Tisztelt Vaterások!

Eladtam egy hatalmas, üveg búrás lámpát. A vevő normál postázásra küldött pénzt, erre és kiegészítettem, hogy törékenyként, értékbiztosítottként menjen el. Hungarocellbe ágyazva küldtem el. Két hét múlva, mikor rákérdeztem a csomagra és én adtam egy pozitívot, nekem bevágott egy negatívot, azzal, hogy a lámpa törötten érkezett. Őszinte leszek én már el sem hiszem neki. Állítólag nem a postás jelenlétében bontotta ki a csomagot ezért nem tudtak reklamálni. De vajon miért nem jelezte azonnal?

Volt már valakinek, - bizonyára, csak én vagyok valamilyen szinten kezdő, - hasonló tapasztalata és milyen eljárást javasoltok?

Üdv!

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-08-06 01:23
Létrehozva: #2309

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 09:47
Azonosító: 120 776

Na, nálam itt szakadt volna meg a beszélgetés... Legalábbis biztosan meggyilkoltam volna szemmel. Mégis, mi a xxx köze van hozzá, hogy mi van benne?

IDÉZET(rolandgajdos @ 2010-08-05 21:50) *
- Kézcsók, egy ajánlott levelem van. -Leteszem a pultra, az előre kitöltött cetlivel együtt. Elveszi, tapogatja a bubis borítékot (!).
- Mi van benne?

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-08-05 23:55
Létrehozva: #2310

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:15
Azonosító: 73

IDÉZET(rolandgajdos @ 2010-08-06 00:23) *
Jaj, nehogy elvásárold! Bank megvenné névértéken, de tartsd meg. Biztos, hogy ezüst és már minimum 8 ezret ér.   good2.gif
Milyen érme egyébként?

Dehogy vásárolom, tudom, hogy többet ér, asszem Kodály Zoltános. Nem néz ki vadiújnak, csak úgy natúr adta a postás, már akkor volt rajta 1-2 hajszálkarc. Érdekességnek van megtartva, nomeg biztos hülyén nézne rám mondjuk egy Tescos pénztárosnő, ha azzal akarnák fizetni  laugh.gif

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2010-08-05 23:23
Létrehozva: #2311

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 19:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(zejopy @ 2010-08-05 22:34) *
Mindez a helyettesítő, örökké kisasszony postáshölgy briliáns logikáját dicséri. mosking.gif

Így kerek a világ. rolleyes.gif

IDÉZET(Aramir @ 2010-08-06 00:19) *
Nem igaz, nekem van egy fém ötezresem is, csak nincs szívem elvásárolni, olyan jól néz ki biggrin.gif
Egyébként a postán vettem, kérdezte a postásnő, hogy nem-e akarok venni névértéken egy fém ötezrest, mondom dehogynem  laugh.gif

Jaj, nehogy elvásárold! Bank megvenné névértéken, de tartsd meg. Biztos, hogy ezüst és már minimum 8 ezret ér. good2.gif
Milyen érme egyébként?

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-08-05 23:19
Létrehozva: #2312

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(rolandgajdos @ 2010-08-05 22:30) *
legnagyobb címletünk a 200-as. 

Nem igaz, nekem van egy fém ötezresem is, csak nincs szívem elvásárolni, olyan jól néz ki biggrin.gif
Egyébként a postán vettem, kérdezte a postásnő, hogy nem-e akarok venni névértéken egy fém ötezrest, mondom dehogynem  laugh.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-08-05 21:34
Létrehozva: #2313

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(rolandgajdos @ 2010-08-05 22:30) *
Félreérthető?
Nem kicsi, 42 mm átmérőjű az érme.
Úgy letapizta a borítékot, hogy éreznie kellett, hogy egy darab van benne. Namármost, legnagyobb címletünk a 200-as. Mazochista hajlam kell egy 200 forintos feladásához 350 Ft körüli összköltséggel. rolleyes.gif Bár csekken sem sokkal olcsóbb lehet befizetni.

Mindez a helyettesítő, örökké kisasszony postáshölgy briliáns logikáját dicséri. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2010-08-05 21:30
Létrehozva: #2314

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-08-05 22:01) *
mosking.gif
Az érméd meg félreérthető.

Félreérthető?
Nem kicsi, 42 mm átmérőjű az érme.
Úgy letapizta a borítékot, hogy éreznie kellett, hogy egy darab van benne. Namármost, legnagyobb címletünk a 200-as. Mazochista hajlam kell egy 200 forintos feladásához 350 Ft körüli összköltséggel. rolleyes.gif Bár csekken sem sokkal olcsóbb lehet befizetni.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-08-05 21:10
Létrehozva: #2315

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-08-05 22:01) *
mosking.gif
Azért érthető. Az érméd meg félreérthető.

Fiatal vaterás koromban az egyik eladóm kitalálta, hogy postán küldjek neki kp-t, jutott bele apró is és nekem is mondták a postán, hogy hajlamos lába kélni. Végül is feladtam (nekem megengedték smile.gif ), mert nem volt kedvem újracsomagolni, és megérkezett. Azóta viszont két kartonlap közé teszek mindent, ami csak kicsit is pénzre hasonlít borítékon keresztül.

Én a héten kaptam 400 Ft-ot borítékban.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-08-05 21:01
Létrehozva: #2316

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(rolandgajdos @ 2010-08-05 21:50) *
Múlt heti eset:

mosking.gif
Azért érthető. Az érméd meg félreérthető.

Fiatal vaterás koromban az egyik eladóm kitalálta, hogy postán küldjek neki kp-t, jutott bele apró is és nekem is mondták a postán, hogy hajlamos lába kélni. Végül is feladtam (nekem megengedték smile.gif ), mert nem volt kedvem újracsomagolni, és megérkezett. Azóta viszont két kartonlap közé teszek mindent, ami csak kicsit is pénzre hasonlít borítékon keresztül.

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2010-08-05 20:50
Létrehozva: #2317

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-08-05 20:28) *
Azzal is vigyázni kell, mert valamennyire átlátszó. Engem egyszer elhajtottak egy csomaggal mert látszott a barna szalag alatt az előző vonalkódos matrica.

Múlt heti eset:

Állandó postáshölgy nyaral, helyettesítő kisasszony (banya) ül az üveg mögött. Biztosan kisasszony, mert az a típus, akit természete miatt nem szokás feleségül venni. mosking.gif

- Kézcsók, egy ajánlott levelem van. -Leteszem a pultra, az előre kitöltött cetlivel együtt. Elveszi, tapogatja a bubis borítékot (!).
- Mi van benne?
- Pénzérme... - mondom meglepetten. Úgy dobja vissza, hogy majdnem leszánkázik a cucc a pultról.
- Ezt én nem veszem át!
- Merthogy? Mindig így szoktam érmét postázni.
- Az engem nem érdekel, így nem vállalok érte felelősséget. A pénzt ki szokták lopni a borítékból.
- A postások már csak ilyenek... -szalad ki a számon.
- Fizesse be csekken! Így nem veszem át!
- Hehe... hogy a bánatba' fizessek be csekken egy Mária Terézia ezüst tallér utánveretet???? thank_you.gif

Szedtem a motyóm, otthagytam. Láttam, annyi esélyem van, mint megtanítani egy lovat a hátúszásra.
Otthon 4x hajtott papír közé tettem az érmét, ugyanabban a borítékban másnap jóanyámtól átvette. dry.gif

(Bocs a fél OFF-ért.)

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-08-05 20:12
Létrehozva: #2318

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 13:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(ArsAdam @ 2010-08-05 14:00) *
Ha kádat szeretnék eladni, akkor hogyan kell megoldanom a szállítást? Van olyan szolgálat, ami az ilyen különösen nagy árukat kiviszi?

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-08-05 14:23) *
Mérd le, hossz, szélesség és súly. Keress rá Google segítségével a futárcégekre, és a megadott szállítási paraméterekbe helyettesítsd be az általad mértekkel. Ha egy 60 kilós fém kád, és nem egy műanyag csecsemőfürdető, akkor sok szerencsét kívánok. Lehet hogy hamarabb viszi el a Malév. Egyéni fuvar céget pedig nem fog kifizetni a vevő, hacsak nem viszed el Te üza. költségért.

Általunk alkalmazott futár:
SÚLY - ÁR/ CÍM
0-3kg -1 500 Ft
3,1-5kg - 2 000 Ft
5,1-10kg - 2 200 Ft
10,1-20kg - 2 500 Ft
20,1-30kg - 2 700 Ft
30,1-40kg - 2 900 Ft
40,1-50kg - 3 100 Ft
50,1-60kg - 3 300 Ft
60,1-70kg - 3 500 Ft
70,1-80kg - 3 700 Ft
80,1-90kg - 3 900 Ft
90,1-100kg - 4 100 Ft

100kg felett minden megkezdett 10 kg +200 Ft

150kg - 5 100 Ft
200kg - 6 100 Ft
250kg - 7 100 Ft
300kg - 8 100 Ft

300kg felett külön megállapodás szükséges!

Terjedelmes, de könnyű áruk esetén köbméter díj
Díjszámítási alap: 1m3 = 300 kg

Utánvét 1.500 ft
Utánvét házhoz szállítása 300 ft (ha utalják nincs költsége)

Ezek nettó árak!!! +25% ÁFA

16.00-ig megrendeled
másnap felveszik
harmadnap kiviszik
(csak munkanap)

Ha 16.00 után rendeled akkor mintha következő nap rendelnéd

PONTOSAK!!!

Ügyfélszolgálaton maximálisan készségesek

Nincs kikötve hogy ki fizesse a fuvardíjat, de megrendeléskor be kell írni.

Nálunk például mindig a vevő fizeti kp-ban, így nem kell továbbszámlázgatnunk.

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-08-05 19:42
Létrehozva: #2319

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Aramir @ 2010-08-05 20:35) *
Mert duplán kell átragasztani, akkor nem látszik biggrin.gif

Jókor mondod laugh.gif

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-08-05 19:35
Létrehozva: #2320

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-08-05 20:28) *
Azzal is vigyázni kell, mert valamennyire átlátszó. Engem egyszer elhajtottak egy csomaggal mert látszott a barna szalag alatt az előző vonalkódos matrica.

Mert duplán kell átragasztani, akkor nem látszik biggrin.gif

+Quote Post

190 Oldal V  « < 114 115 116 117 118 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-01-21 05:27