IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Dreamlife Parfüm, elsősorban annak szól, aki nálam keresett ilyen parfümöt
RumiMary
hozzászólás 2011-01-27 23:40
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 23:52
Azonosító: 1 417 330

IDÉZET(cukorka82 @ 2008-09-23 18:10) *
Aki kereste nálam a dreamlife avonos kék parfümöt, amit már rég óta nem lehet megrendelni az avontól, kérem jelentkezzen! Ugyanis nem emlékszem a felhasználónevére, és így nem tudom felvenni vele a kapcsolatot. A dreamlife deo aukcióm-on kérdezte, hogy van e ilyen parfümöm vagy tudok- e ilyet, de mire sikerült elintéznem, hogy licitálja, úgy eltűnt, hoy se híre se hamva. Egyébként bárki elviheti-akinek tetszik ez a parfüm vagy aki szintén ilyet keres- rajta kívül is, hisz fixárasan licitálható!
De annak örülnék, hogyha ő jelentkezne, mivel miatta mozgattam meg az ismerői körömet, neki tettem szivességet és most úgy néz ki rajtammaradt a parfüm
Aliz

Gondolom már nincs meg, ugye: smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
cukorka82
hozzászólás 2008-09-23 19:10
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-12 17:03
Azonosító: 178 764

Aki kereste nálam a dreamlife avonos kék parfümöt, amit már rég óta nem lehet megrendelni az avontól, kérem jelentkezzen! Ugyanis nem emlékszem a felhasználónevére, és így nem tudom felvenni vele a kapcsolatot. A dreamlife deo aukcióm-on kérdezte, hogy van e ilyen parfümöm vagy tudok- e ilyet, de mire sikerült elintéznem, hogy licitálja, úgy eltűnt, hoy se híre se hamva. Egyébként bárki elviheti-akinek tetszik ez a parfüm vagy aki szintén ilyet keres- rajta kívül is, hisz fixárasan licitálható!
De annak örülnék, hogyha ő jelentkezne, mivel miatta mozgattam meg az ismerői körömet, neki tettem szivességet és most úgy néz ki rajtammaradt a parfüm
Aliz
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 20:19