IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

16 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kategóriákkal Kapcsolatos Egyéb észrevételek
VateraKategoriak
hozzászólás 2014-04-16 15:59
Létrehozva: #1

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-07-28 16:09
Azonosító: 2 058 585

Tisztelt Felhasználók!

A memóriakártyák kora lejárt!!!
De csak a Fényképezőgép, videokamera és a Mobiltelefon kategóriában. A megszüntetett kategóriák termékeit a Szórakoztató elektronika alatt található Memóriakártya, kártyaolvasó, adapter (korábban: Memóriakártya, - olvasó, - adapter) alábontásaiba mozgattuk át. A fent említett változások egyelőre a „régi” vaterán tapasztalható, a béta vatera felületen, pénteken fejeződik be az átalakítás és a termékek moderálása.
Köszönjük megértésüket és türelmüket!
További szép napot!
Vatera Kategóriák
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2014-03-31 10:58
Létrehozva: #2

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!
A kategóriastruktúránkat ismét bővítettük új alábontásokkal. Ezek pedig a következők:
- Játék/Gyerekjármű/Futóbicikli
- Mobiltelefon, vezetékes készülék/Mobiltelefon/Apple iPhone mobiltelefon/Apple iPhone 5C
- Mobiltelefon, vezetékes készülék/Mobiltelefon/Apple iPhone mobiltelefon/Apple iPhone 5S

Az új kategóriák már a beta.vatera oldalon is megtalálhatók, a termékek feltöltése lehetséges az eladók számára.
A Könyv, újság kategóriában két kategória került átnevezésre a felhasználói javaslatok és az oldalon használt kifejezések alapján:
- Könyv, újság/Irodalom/Színmű --> Dráma
- Könyv, újság/Regény/Szépirodalmi regény --> Klasszikusok

Sajnos egy alábontástól pedig búcsút veszünk a mai napon az Ingatlan kategóriában, ez pedig nem más, mint az Albérlet. A későbbiekben a különböző kategóriáknál lehet majd beállítani paraméter segítségével, hogy eladó vagy kiadó ingatlanról van szó.
Köszönjük türelmüket és várjuk észrevételeiket!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2014-02-24 12:35
Létrehozva: #3

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!

A Játék kategória átalakítása rendületlenül halad tovább. Nagyobb szerkezeti változások nem tapasztalhatóak, leginkább a paraméterek kerültek eddig frissítésre.
Új kategóriák születtek:
- Játék/Szabadtéri játék/Gyerekmedence
- Játék/Szabadtéri játék/Úszógumi

A Konzolok terén felmerült bővítési igényeknek is eleget tettünk, ezért az alábbi alábontásokat hoztuk létre:
- Konzol, játékszoftver / Konzol / Xbox One konzol
- Konzol, játékszoftver / Játékszoftver / Xbox One játék
- Konzol, játékszoftver / Konzol / PlayStation4 (PS4) konzol
- Konzol, játékszoftver / Játékszoftver / PlayStation4 (PS4) játék

A fent említett változtatásokat már mindkét oldalon tapasztalhatják.
Köszönjük türelmüket és várjuk észervételeiket!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2014-02-13 12:53
Létrehozva: #4

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!

A Játék kategória átlakítása folytatódik, ezen belül a Babázás, játékbaba alábonásai kaptak, illevte vesztettek el alábontásokat.
Új kategóriák:
Játék/Babázás, játékbaba/Monster High baba, kiegészítők
Játék/Babázás, játékbaba/Porcelán baba
Játék/Babázás, játékbaba/Anna Geddes baba
Játék/Babázás, játékbaba/Götz baba

Illetve egy új alábontás született a Film/DVD alatt: DVD csomag

Megszűntetett kategóriák:
Játék/Babázás, játékbaba/Barbie típusú babák, kiegészítők/Barbie, mint mesehős
Játék/Babázás, játékbaba/Barbie típusú babák, kiegészítők/Hannah Montana
Játék/Babázás, játékbaba/Barbie típusú babák, kiegészítők/Kellékek

Egyelőre a fent említett átalakítások a "régi" felületen tapasztalhatók, azonban hétfőtől (február 17.) már a beta.vatera oldalon is megtalálhatóak lesznek a kategóriák.
A termékek moderálása még folyamatban van.
Addig is kérjük türelmüket és megértésüket!
Üdvözlettel:
Vatera Kategóriák

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2014-02-06 17:11
Létrehozva: #5

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!

Az alábbi kategóriák esetében megszüntettük a márka szerinti alábontásokat:
- Számítástechnika/PDA, PNA és tartozékai/PDA, pocket pc, palmtop
- Szórakoztató elektronika/Navigáció és adóvevő/GPS
- Számítástechnika/Nyomtató, szkenner és kellékeik/Szkenner, vonalkód olvasó
- Számítástechnika/PC, asztali számítógép alkatrész/Számítógépház
- Számítástechnika/Nyomtató, szkenner és kellékeik/Nyomtató
- Számítástechnika/Nyomtató, szkenner és kellékeik/Multifunkciós készülék

A termékek moderálása még folyamatban van.
Köszönjük türelmüket és megértésüket!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

A hozzászólást -VateraKategoriak- szerkesztette a következő időpontban: 2014-02-06 17:15

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2014-01-20 16:15
Létrehozva: #6

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!

Kisebb változás történt ismét az Antik, régiség kategóriában, mégpedig a Lakástextil háza táján. Új alábontások születtek: Ágytakaró, díszpárna; Ágyneműhuzat, lepedő; Falvédő
Illetve egy alkategória nevét kibővítettük az alábbi módon: Szőnyeg, faliszőnyeg
Reméljük így minden feltöltésre váró termék megtalálja méltó helyét a kategóriarendszerben. A termékek moderálása még folyamatban van!
Köszönjük türelmüket!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2014-01-14 17:44
Létrehozva: #7

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!

Az Antik, régiség/Antik ékszer, kiegészítő (korábban Ékszer, kiegészítő) új alábontásokat kapott. Mostantól a különböző ékszer típusokat, kiegészítőket külön kategóriákban lehet elhelyezni a feltöltés során. A termékek moderálása még folyamatban van!
Addig is köszönjük türelmüket!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

Tisztelt Felhasználók!

Az Antik, régiség/Arany, ezüst kis tárgyak új alábontásokat kapott. Mostantól a különböző kiegészítőket, dísztárgyakat, dobozokat külön kategóriákban lehet elhelyezni a feltöltés során. A termékek moderálása még folyamatban van!
Addig is köszönjük türelmüket és várjuk észrevételeiket, javaslataikat!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2014-01-10 11:24
Létrehozva: #8

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!

Az Antik, régiség/Csillár, lámpa kategória új alábontásokat kapott. Mostantól a különböző lámpa típusokat, alkatrészeket, kiegészítőket külön kategóriákban lehet elhelyezni a feltöltés során. A termékek moderálása még folyamatban van!
Addig is köszönjük türelmüket!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2013-12-13 16:43
Létrehozva: #9

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!

A mai naptól az "Építkezés, felújítás" kategória és alábontásai a "Szerszám, építkezés, kert" alól a "Bútor, lakberendezés" alá vándorolt át. Az alábontások ugyanazok maradtak és a paramétereken sem változtattunk.
Köszönjük megértésüket!
További szép napot és sikeres aukciókban gazdag hétvégét kívánok!
Vatera Kategóriák

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2013-11-28 16:45
Létrehozva: #10

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Felhasználók!

Az átalakítások nagyján már túl vagyunk, ezért ismét lehetőség nyílt új kategória létrehozására, amely már régóta váratott magára. Megszületett a Mobil, vezetékes telefon/Mobiltelefon alatt a Sony mobiltelefon alábontás. Az odatartozó termékek moderálása megtörtént.
A Számítástechnika / Tablet PC, iPad, e-book olvasó / Tablet PC alatt szintén új kategóriát köszönthetünk, amely Sony névre hallgat. A megfelelő termékeket átmozgattuk.
Jelenleg a fent említett változásokat még csak a „régi” felületen tapasztalhatják. Az „új” Vaterán a jövő héten lesznek elérhetőek ezek a kategóriák.
Várjuk észrevételeiket és köszönjük megértésüket!
Üdvözlettel:
Vatera Kategóriák

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-27 16:47
Létrehozva: #11

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Egyre intelligensebb a kategória választó a Bétán. Látszik a fejlődése az eltelt időszak alatt.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
RangerJoe
hozzászólás 2013-11-25 23:33
Létrehozva: #12

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-12 22:33
Azonosító: 5 068

IDÉZET(RangerJoe @ 2013-11-25 22:07) *
Üdvözletem.

Csak annyit szeretnék jelezni, hogy a "régi vaterán" a keresőbe beírva a "bentel" szót (jelen pillanatban) 51 találat van minden kategóriában, az új vaterán 0 (nulla) az összes osztály(?)ban. ("Összes osztály": Ez így marad?)

Köszönettel és elnézést.

(Windows 7 Chrome)

Az oka: hiányzik a "Biztonságtechnika" kategória.

A hozzászólást -RangerJoe- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-25 23:35

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2013-10-28 22:47
Létrehozva: #13

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-28 21:00) *
Közben bejutottam Chrome-ban az áruimhoz, és módosítottam, viszont egy dolog szemet szúrt, nem tudom, hogy ez valóban így van-e és marad-e. Azt írta a rendszer, hogy kategóriát nem lehet módosítani, ha 12 óra eltelt az aukció feltöltése óta. Most ez engem nem érintett, mert jellemzőket módosítottam, viszont szokatlannak találom a tilalmat, azaz nem látom benne a logikát és szeretném megérteni. Mi az oka?
Köszönöm. thank_you.gif

Attól tartok, ez így marad. Régi TeszVeszesek erre is emlékezhetnek smile.gif
De a válasz a segítségben is olvasható:
Futó aukciók módosítása
Feltöltöttem egy terméket, módosíthatok még rajta?

Van lehetőség arra, hogy egy futó aukción módosításokat végezz. Az, hogy milyen adatokat változtathatsz meg, az attól függ, hogy érkezett-e licit a termékre vagy sem.

Amennyiben még nem érkezett licit, úgy szinte az aukció minden paraméterén változtatni tudsz. Ez alól csak a fizetős kiemelések a kivételek, ha azt az aukció indításakor igénybe vetted, úgy azt visszavonni az indítás után nem tudod. A kategória besorolásos az aukcióindítástól számított 12 órán belül van lehetőséged.

Bár van a szövegben hiba, de azért érthető.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-28 22:00
Létrehozva: #14

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraKategoriak @ 2013-10-28 15:42) *
Kedves zejopy!

Köszönöm észrevételét! Sajnos még előfordulhatnak hibák az új rendszerben, amelyet igyekezünk kijavítani a problémamentes feltöltés és felhasználói elégedetteség érdekében.

Nem baj, még tart a türelem, ahogy érzem, sokáig, hiszen nagyon zsenge még az oldal.smile.gif

A Bögre, csésze kategóriában átállítottam az Ön által jelzett paramétereket. Mégpedig: már nem kötlező az űrtartalom megadása, illetve most már nem csak egész számot lehet megadni a szöveges mezőben, hanem akár tizedest is. A másik kategóriában (Pohár, korsó) is ezt a lehetőséget is beállítottam.

Szerintem valami mást is sikerült átállítani, mert most a pohár, korsónál szépen kitöltöttem mindent, de nem engedett tovább a rendszer. Mondjuk olyan nagyon nem estem kétségbe, mert így antik, kerámiában indítottam azt a söröskorsót, úgyis határeset volt.smile.gif
Az igazítást nagyon köszönöm. thank_you.gif

Viszont a pohár típusokat elnézve csak a pálinkás esetében kellene a centiliter, mint mértékegység, míg a többi inkább deciliteres-es. Két mértékegységet sajnos nem lehet megadni. Az imént említett beállítással ezt részben ki lehet küszöbölni. Tizedesvesszőnek elfogadja a rendszer a pontot és a vesszőt is.

Köszönöm, így már nem fog gondot okozni, hiszen a 3 cl 0.3 dl. Szóval így már jó lesz (van valami kényszerem, hogy minden üres mezőt ki akarok tölteni.biggrin.gif)

Az lenne a kérésem - mivel az Űrtartalom paraméter cserére szorult - , hogy újra állítsa be az érintett aukcióknál ezt az adatot.

Hmm... ezer örömmel tennék ennek a kérésnek eleget, de sajnos a majd' 200 feltöltött aukcióm közül a személyes menüm még mindig csak az első kettőt mutatja. Ha rájuk találok, megpróbálom. Ha ez nem sikerül, nagy baj akkor sincs, mert én a teméklapon is jelzem az űrmértéket. Ez a szokásom még abból az időből való, amikor nem volt ez a lehetőség adott. (Jézusom, lehet, hogy őskövületté váltam! smiley-shocked034.gif )
Köszönöm a kedves és minden igényt kielégítő választ. Önnek is nagyon szép estét: Viktória

Közben bejutottam Chrome-ban az áruimhoz, és módosítottam, viszont egy dolog szemet szúrt, nem tudom, hogy ez valóban így van-e és marad-e. Azt írta a rendszer, hogy kategóriát nem lehet módosítani, ha 12 óra eltelt az aukció feltöltése óta. Most ez engem nem érintett, mert jellemzőket módosítottam, viszont szokatlannak találom a tilalmat, azaz nem látom benne a logikát és szeretném megérteni. Mi az oka?
Köszönöm. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2013-10-28 16:42
Létrehozva: #15

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-27 19:47) *
Kedves Vatera Kategóriák! smile.gif

Megint az űrmértékekkel van bajom. A bétán töltök fel, és a csészéknél, poharaknál, ilyesmiknél a konyha kategóriában kötelező beírnom, hány dl-es valami. (Az öreg Vatin legalább nem volt kötelező). Igenám, de 2,5 dl-t még mindig nem írhatok, de a legjobb a pálinkás volt, ugyanis ott is dl-ben volt megadva. biggrin.gif 3 cl-es volt a készlet. Izzadt az agyam, mire rájöttem, hogy a nullát is elfogadja. Szóval beírtam, hogy 0 dl.
Ez központilag beállított dolog, vagy változtatható?
Köszönöm, hogy elmondhattam, további szép estét/reggelt/napot, attól függően, mikor jön.wave.gif
Viktória

Kedves zejopy!

Köszönöm észrevételét! Sajnos még előfordulhatnak hibák az új rendszerben, amelyet igyekezünk kijavítani a problémamentes feltöltés és felhasználói elégedetteség érdekében. A Bögre, csésze kategóriában átállítottam az Ön által jelzett paramétereket. Mégpedig: már nem kötlező az űrtartalom megadása, illetve most már nem csak egész számot lehet megadni a szöveges mezőben, hanem akár tizedest is. A másik kategóriában (Pohár, korsó) is ezt a lehetőséget is beállítottam. Viszont a pohár típusokat elnézve csak a pálinkás esetében kellene a centiliter, mint mértékegység, míg a többi inkább deciliteres-es. Két mértékegységet sajnos nem lehet megadni. Az imént említett beállítással ezt részben ki lehet küszöbölni. Tizedesvesszőnek elfogadja a rendszer a pontot és a vesszőt is.
Az lenne a kérésem - mivel az Űrtartalom paraméter cserére szorult - , hogy újra állítsa be az érintett aukcióknál ezt az adatot.
Várom további észrevételeit, hozzászólásait!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-27 20:47
Létrehozva: #16

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera Kategóriák! smile.gif

Megint az űrmértékekkel van bajom. A bétán töltök fel, és a csészéknél, poharaknál, ilyesmiknél a konyha kategóriában kötelező beírnom, hány dl-es valami. (Az öreg Vatin legalább nem volt kötelező). Igenám, de 2,5 dl-t még mindig nem írhatok, de a legjobb a pálinkás volt, ugyanis ott is dl-ben volt megadva. biggrin.gif 3 cl-es volt a készlet. Izzadt az agyam, mire rájöttem, hogy a nullát is elfogadja. Szóval beírtam, hogy 0 dl.
Ez központilag beállított dolog, vagy változtatható?
Köszönöm, hogy elmondhattam, további szép estét/reggelt/napot, attól függően, mikor jön.wave.gif
Viktória

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-27 20:47

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-07-30 21:50
Létrehozva: #17

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraKategoriak @ 2013-07-28 16:12) *
Kedves Svejku!

Igyekszünk az összes főkategória "egyéb" alábontásaiból a termékeket a legjellemzőbb kategóriákba moderálni, majd ezeket megszüntetni.
...

thank_you.gif
Köszönöm, a "Grandósok" is eltűntek a kategóriából.

+Quote Post
VateraKategoriak
hozzászólás 2013-07-28 16:12
Létrehozva: #18

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-07-25 23:31) *
A "Szórakoztató elektronika" Egyéb kategóriája ugye megszűnt?
Mert egy termék sincs a Vaterán, és a TeszVeszen: itt
Viszont a Grando-val több mint 800...
dontknow.gif

Csak azért kérdezem, mert akkor ezt a fajta keresést kiveszem a termékfigyelőmből.

Kedves Svejku!

Igyekszünk az összes főkategória "egyéb" alábontásaiból a termékeket a legjellemzőbb kategóriákba moderálni, majd ezeket megszüntetni. Természetesen a többi, második és harmadik szinten található egyéb kategóriák maradnak. Remélem tudtam segíteni.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-07-25 23:31
Létrehozva: #19

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A "Szórakoztató elektronika" Egyéb kategóriája ugye megszűnt?
Mert egy termék sincs a Vaterán, és a TeszVeszen: itt
Viszont a Grando-val több mint 800...
dontknow.gif

Csak azért kérdezem, mert akkor ezt a fajta keresést kiveszem a termékfigyelőmből.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-25 23:34

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-07-03 11:37
Létrehozva: #20

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2013-07-03 10:43) *
Kedves svejku!

Az Ipari gép, barkácsgép csak virtuálisan jelenik meg a Szórakoztató elektronika alatt. Korábban itt volt csak megtalálható és többen is ebben a kategóriában keresték, amíg Műszaki cikk, elektronika volt a főkategória neve.
Üdvözlettel:
Vatera Kategóriák

Ha jól látom, már nem is látom ott. smile.gif
thank_you.gif

+Quote Post

16 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-19 03:50