IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

69 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vaterafutár
VateraMod
hozzászólás Ma, 10:20
Létrehozva: #-19

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 13:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(andybaby11 @ 2017-03-22 09:26) *
Üdv!

Sajnos a vaterafutar.hu oldalra nem tudok bejelentkezni. Hiába írom be az adatokat, kattintok a belépésre, csak egy üres fehér téglalap jelenik meg, a bejelentkezés nem történik meg. Úgy is próbáltam, hogy először belépek a vaterán és utána nyitom meg az oldalt, akkor is kéri, hogy jelentkezzek be.

Minden bizonnyal valamilyen böngésző oldali probléma okozhatja a tapasztaltakat, mert a belépésnek az Ön által írt mindkét módon sikerülnie kellene. Törölje a sütiket a böngészőjéből, majd próbálja meg ismét a Vaterafutáros belépést. Ha továbbra sem sikerül, akkor tesztelje egy másik böngészőprogramból is.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera(futár) csapata
www.vaterafutar.hu

Go to the top of the page

+Quote Post
andybaby11
hozzászólás Tegnap, 09:26
Létrehozva: #-18

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: Tegnap, 09:23
Azonosító: 2 446 949

Üdv!

Sajnos a vaterafutar.hu oldalra nem tudok bejelentkezni. Hiába írom be az adatokat, kattintok a belépésre, csak egy üres fehér téglalap jelenik meg, a bejelentkezés nem történik meg. Úgy is próbáltam, hogy először belépek a vaterán és utána nyitom meg az oldalt, akkor is kéri, hogy jelentkezzek be.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-03-01 18:20
Létrehozva: #-17

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(arany @ 2017-03-01 10:21) *
Nálam nem működik a MPL csomagautomata opció. Tapasztalta más is? Több várossal, Budapesttel is próbáltam, ill. másik böngészővel is. Ui.: köszönöm az előző hozzászóló válaszát!

Legyen kedves bővebben kifejteni, hogy mit jelent a "nem működik"
Tudnunk kellene, hogy mit nem csinál, illetve kellene egy print screen is a minden adattal kitöltött űrlapról is, hogy ellenőrizni tudjuk. Ez utóbbi a személyes adatok miatt nem itt a fórumon, hanem a Kapcsolatfelvételen át. Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
arany
hozzászólás 2017-03-01 10:21
Létrehozva: #-16

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 19:57
Azonosító: 1 108

Nálam nem működik a MPL csomagautomata opció. Tapasztalta más is? Több várossal, Budapesttel is próbáltam, ill. másik böngészővel is. Ui.: köszönöm az előző hozzászóló válaszát!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-02-20 22:29
Létrehozva: #-15

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(comicLM @ 2017-02-20 10:02) *
MPL csomagautomatás kérdésre szeretnék választ kapni:
A vaterafutar oldalon csak ennyit látok, ami nem sok:
"Az MPL Csomagautomatánál történő átvétellel kapcsolatos főbb tudnivalók:"...
Ha csomagautomatán szeretném feladni a csomagot, akkor a feladás helyének a "Háznál"-t kell kiválasztani (ami furcsa, mert az automatán adom fel).
Illetve, a címiratot is itt a megrendeléskor már adja a rendszer és nyomtathatom ki? Posta oldalán egy youtube videóban azt mondták, hogy az automata nyomtatja ki egy e-mail-re jövő kódra. Vaterás verzióban ez hogy van?

Köszönöm előre is.

A feladás helye lehet posta vagy háznál, de nincs több variáció - tehát automatában nem tudja feladni. A címiratot önnek kell kinyomtatnia.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
comicLM
hozzászólás 2017-02-20 10:02
Létrehozva: #-14

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-24 20:55
Azonosító: 1 021 606

MPL csomagautomatás kérdésre szeretnék választ kapni:
A vaterafutar oldalon csak ennyit látok, ami nem sok:
"Az MPL Csomagautomatánál történő átvétellel kapcsolatos főbb tudnivalók:"...
Ha csomagautomatán szeretném feladni a csomagot, akkor a feladás helyének a "Háznál"-t kell kiválasztani (ami furcsa, mert az automatán adom fel).
Illetve, a címiratot is itt a megrendeléskor már adja a rendszer és nyomtathatom ki? Posta oldalán egy youtube videóban azt mondták, hogy az automata nyomtatja ki egy e-mail-re jövő kódra. Vaterás verzióban ez hogy van?

Köszönöm előre is.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-02-16 10:31
Létrehozva: #-13

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2017-02-16 09:02) *
Ezek szerint elképzelhető, hogy lesz új kód a hibás helyett? A vásárlónak ugyanis azt írtam, hogy a vetera lesz olyan kedves valószínűleg és korrigálja a hibát.

A foxpost-nál azt mondták, hogy hozzájuk nem érkezett meg, ezért írta ki az automata, hogy "ROSSZ KÓD". Azt is állították, hogy ez nem egyedi eset.

Ezért is a türelmetlenségem. No meg azért, mert feleslegesen túrázni ebben a hidegben csak a hegyekben szeretnék.

A terméklapon feltüntetett árakba nem is kellene belenyúlni, viszont ha már úgysem építhet az eladó a postaköltségbe saját költséget, akkor miért nem az éppen aktuális árak közül lehet választani, a postázás formája helyett? Illetve azzal együtt. Mindenkinek megkönnyítené az életét, ha technikailag kivitelezhető. És ha árváltozáskor így mindenkinél automatikusan váltana a terméklapon szereplő ár, sokan virágot is küldenének a Rákóczi útra.

A Foxpost áremelés a tegnapi naptól lépett életbe, de jelenleg is fennáll ezzel kapcsolatban egy hiba. A 2017.02.15-e előtt lekért feladási kódok felhasználásakor vagy a nem megfelelő, megrendelés szerinti árat jeleníti meg a terminál (a korábbi árak helyett a jelenlegi külsős árat) vagy eleve hibás feladási kódra hivatkozik és el sem jut az ár megjelenítéséig. Mivel a feladási kódot validálja a FoxPost rendszere is, ezt csak mi feloldani nem tudjuk, így mindenképpen szükséges, hogy ezt a FoxPost is megtegye. Ma este a FoxPost lehetővé fogja tenni, hogy a 2017.02.07-2017.02.14 közötti vaterás eladáshoz rendelt vaterafutár rendelések ismét leadhatóvá váljanak (azaz új kódot igényelhessen a felhasználó), amit mi a saját rendszerünkben a holnapi napon reggel fogunk lekövetni. Nálunk tehát a holnapi napon (várhatóan a délelőtti óráktól) ismételten leadhatóvá válnak azok a FoxPost rendelések, amik február 7-e és 14-e között már le lettek adva.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2017-02-16 09:02
Létrehozva: #-12

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-24 13:28
Azonosító: 2 077 425

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-02-15 22:05) *
Valóban írt az ügyfélszolgálatra, majd 15 perc múlva ide is. Egy kicsit több türelmet, a kollégák hamarosan válaszolnak a megkeresésére.
A szállítási sablonokba és a terméklapon feltüntetett szállítási költségekbe mi nem nyúlhatunk bele. Ez az eladó feladata és ehhez rendelkezésére áll a megfelelő eszköz.
A Foxpost megrendelés feladásakor a rendszer továbbítja a megfelelő információkat.

Ezek szerint elképzelhető, hogy lesz új kód a hibás helyett? A vásárlónak ugyanis azt írtam, hogy a vetera lesz olyan kedves valószínűleg és korrigálja a hibát.

A foxpost-nál azt mondták, hogy hozzájuk nem érkezett meg, ezért írta ki az automata, hogy "ROSSZ KÓD". Azt is állították, hogy ez nem egyedi eset.

Ezért is a türelmetlenségem. No meg azért, mert feleslegesen túrázni ebben a hidegben csak a hegyekben szeretnék.

A terméklapon feltüntetett árakba nem is kellene belenyúlni, viszont ha már úgysem építhet az eladó a postaköltségbe saját költséget, akkor miért nem az éppen aktuális árak közül lehet választani, a postázás formája helyett? Illetve azzal együtt. Mindenkinek megkönnyítené az életét, ha technikailag kivitelezhető. És ha árváltozáskor így mindenkinél automatikusan váltana a terméklapon szereplő ár, sokan virágot is küldenének a Rákóczi útra.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-02-15 22:05
Létrehozva: #-11

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2017-02-15 19:39) *
Amit tegnap kaptam nem működő foxpost kódot, ahelyett miképpen lehet újat kérni adott termékre? Írtam már az ügyfélszolgálatra is, de az automatával nem túl eredményes a kommunikáció. Hívtam a foxot is, de ott nem tudtak segíteni, vaterás termékhez nem tudnak másik kódot adni.

Valóban írt az ügyfélszolgálatra, majd 15 perc múlva ide is. Egy kicsit több türelmet, a kollégák hamarosan válaszolnak a megkeresésére.

IDÉZET(tantamJatekorszaga @ 2017-02-15 10:03) *
Az lenne a kérésem, hogy amikor emelkedik pl. a foxpost ára, akkor a vaterafutár is megváltoztathatná a kiírt összegeket, hiszen így joggal gondolja a vevő, hogy én akarok nyerészkedni.
Továbbá az sem lenne utolsó dolog, hogy amikor legenerálja a rendszer a feladási kódomat, akkor azt továbbítaná is a foxpost felé, hogy az automatánál az használható is legyen... A fox ügyfélszolgálatosa azt mondta, hogy rendszeresen kérik az illetékeseket a vateránál ennek a folyamatnak a felgyorsítására, de eddig nem sok sikerrel. Én meg azzal töltöm az időmet, hogy telefonálgatok az automata mellett, új kód után kuncsorogva. Már azzal is elégedett lennék, ha annyit mondanak, hogy a kód elküldése után 1 vagy 2 nappal menjek csak feladni.

Köszönöm a segítséget!

A szállítási sablonokba és a terméklapon feltüntetett szállítási költségekbe mi nem nyúlhatunk bele. Ez az eladó feladata és ehhez rendelkezésére áll a megfelelő eszköz.
A Foxpost megrendelés feladásakor a rendszer továbbítja a megfelelő információkat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2017-02-15 19:39
Létrehozva: #-10

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Amit tegnap kaptam nem működő foxpost kódot, ahelyett miképpen lehet újat kérni adott termékre? Írtam már az ügyfélszolgálatra is, de az automatával nem túl eredményes a kommunikáció. Hívtam a foxot is, de ott nem tudtak segíteni, vaterás termékhez nem tudnak másik kódot adni.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-02-15 14:30
Létrehozva: #-9

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(kormend001 @ 2017-02-15 14:08) *
A foxpost nagyságrendekkel egyszerűbb és rugalmasabb, mint a MPL automata. Amit írtam, az a kivétel volt. Pont azért is tettem szóvá, mert eddig úgy nézett ki, ott fenékig tejfel az élet.
Az MPL automatánál eddig 100 százalék volt a problémás feladásaim aránya (igaz, sokszor nem próbálkoztam), a foxpostnál meg ez az egy eset.
Ott nem kell címiratot nyomtatni, nem kell a vonalkódot az erre képtelen olvasóval beolvastatni, ráadásul olcsóbb is.

A posta címirat-kitöltője irtózat béna. Az meg a féregség netovábbja, hogy alapból ki van pipálva az 1 napos kézbesítés. Ha az ügyfél nem vigyáz, kapásból bukott 200 Ft-ot.

Én Vatera felületről lépek be és nem tapasztalom azt amit leírtál, pedig direkt megnéztem a postod elolvasása után.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
kormend001
hozzászólás 2017-02-15 14:08
Létrehozva: #-8

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 14:04
Azonosító: 8 384

IDÉZET(zejopy @ 2017-02-15 13:09) *
Nem csináltok nagy kedvet a Foxposthoz.smile.gif Tiszta haszon, hogy nekem nem esik útba. Az MPL csomagautomata miért nem jobb? Kevesebb van belőle? Feladni mindenképpen fel lehet, bármi is van, hiszen postánál kell, az átvételt nem tudom, de azokban az esetekben amikor tőlem így kérték, még nem volt gond.

A foxpost nagyságrendekkel egyszerűbb és rugalmasabb, mint a MPL automata. Amit írtam, az a kivétel volt. Pont azért is tettem szóvá, mert eddig úgy nézett ki, ott fenékig tejfel az élet.
Az MPL automatánál eddig 100 százalék volt a problémás feladásaim aránya (igaz, sokszor nem próbálkoztam), a foxpostnál meg ez az egy eset.
Ott nem kell címiratot nyomtatni, nem kell a vonalkódot az erre képtelen olvasóval beolvastatni, ráadásul olcsóbb is.

A posta címirat-kitöltője irtózat béna. Az meg a féregség netovábbja, hogy alapból ki van pipálva az 1 napos kézbesítés. Ha az ügyfél nem vigyáz, kapásból bukott 200 Ft-ot.

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2017-02-15 13:35
Létrehozva: #-7

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-01-01 11:58
Azonosító: 2 154 654

IDÉZET(ajandekkucko @ 2017-02-15 01:27) *
Hozzánk napi szinten jön a DPD futár. Már kérdeztem, beszéltem vele erről a témáról anno.
Az van hogy más szabály van állítólag a csomagfelvételre és csomagkiszállításra.
Csomagfelvétel nem időgaranciás hanem csak a csomagkiszállítás. Ez a szolgáltatás a "Predict" amiből a vásárló tudja a pontos órát amikor oda kell hogy érjen a futár.
Mivel naponta jön hozzánk a srác, és mindig elviszi a készpénzemet / a vásárlók pedig ugyebár utalnak / mondom neki a múltkor hogy esetleg fizethetek e neki kártyával.
Válasza az volt hogy nem.
Tehát csomagfelvétel nem időgaranciás, és még fizetni sem lehet neki kártyával. Csomagátvétel: időgaranciás, elvileg bele kell hogy találjanak / kivéve karácsony/ és lehet fizetni az utánvétes csomagot náluk kártyával. Szóval van különbség. Hozzánk is össze vissza jár mindig óra harminckor smile.gif vagy 10.30 vagy 11.30 vagy 12.30 körül. Ez ilyen sajnos.

Kedves Kuckó!

Nem tetted szebbé a napomat, de köszönöm, hogy ilyen hosszú levelet szántál nekem erre. smile.gif Alapvetően értem az érvelésüket, de nem hinném, hogy két külön kört csinálnának. Én 30 km-re lakom Győrtől. Gondolom ha van egy címe a szomszéd faluban, vagy pont nálunk, az egyik csomagfelvétel, a másik meg leadás, nem külön csinálja. Tehát a leadástól számított kb. 10 percen belül ott van nálam. Beleláttam a kocsijukba is. Az egyik kupac a leadandó, a másik a felvett, tehát párhuzamban csinálják. Innentől pontosan lehet tudni, hogy mikor lesz a felvétel, mert ugye a leadás része meg időhöz kötött. Nem hinném hogy ez egy világot megrengető újítás lenne a rendszerükben.

Még egyszer nagyon köszönöm a leveledet!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-02-15 13:09
Létrehozva: #-6

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kormend001 @ 2017-02-15 12:34) *
....
Normális esetben kb. 5 perc lett volna, nekem sikerült egy egész estét eltöltenem vele. A 2 csomag feladása miatt összesen 5-ször voltam automatánál...
...
Szóval, a foxpost is küzd a megnövekedett terheléssel...

Nem csináltok nagy kedvet a Foxposthoz.smile.gif Tiszta haszon, hogy nekem nem esik útba. Az MPL csomagautomata miért nem jobb? Kevesebb van belőle? Feladni mindenképpen fel lehet, bármi is van, hiszen postánál kell, az átvételt nem tudom, de azokban az esetekben amikor tőlem így kérték, még nem volt gond.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kormend001
hozzászólás 2017-02-15 12:34
Létrehozva: #-5

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 14:04
Azonosító: 8 384

IDÉZET(zejopy @ 2017-02-15 09:33) *
Az a posta, ami nekem a legjobb, az sajnos hagyományos...

Ja, hát én se szervezek külön kirándulásokat a feladásra. Csak abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy elég sok posta mellett elmegyek, így mindig az igényeimnek megfelelően választok.
Ha pl. fél centivel szélesebb a boríték, mint amit levélként elvisznek, akkor a kis postára, ahol ismerik az arcomat és talán megkönyörülnek rajtam. Stb.

A hívószámosnál meg legalább nem kell amiatt idegeskednem, hogy az a sor megy leglassabban, amibe álltam.

IDÉZET(MayDayShop @ 2017-02-09 11:37) *
Én is így jártam tegnap, 5 csomagból 1-et sikerült feladni...

Sajnos én is a múlt héten szembesültem ezzel először. Két csomagot akartam feladni, az egyiknél már előző nap megérkezett a számlámra az összeg, úgyhogy illett elintéznem a dolgot aznap.
Normális esetben kb. 5 perc lett volna, nekem sikerült egy egész estét eltöltenem vele. A 2 csomag feladása miatt összesen 5-ször voltam automatánál...

1. A szokásos feladási helyemen tele volt az összes rekesz.
2. Átmentem egy nem túl messze lévő másik automatához. Éppen pakolta bele a kézbesítő a csomagokat. Azt mondta, hogy ha kicsit előbb érkezek, akkor hagyott volna üres rekeszt. Menjek vissza az 1. helyre hamarosan ő is érkezik.
3. Volt még elintéznivalóm a környéken 10-15 perc múlva visszamentem a 2. számú automatához, hátha... Szerencsém volt, mert közben vettek ki csomagokat és lett üres hely. Ütöm be a kódot: érvénytelen. Még egyszer, megint. A másik csomagot sikerült feladnom.
4. Hazamentem leellenőriztem a kódot, rendben volt, nem írtam el semmit. Vissza a 2. automatához, ismét nem fogadta el.
5. Visszamentem az 1. automatához. Hülyeségnek éreztem, mert valószínűleg az egész rendszerben rosszul került be a szám, de már túl akartam lenni az egészen. Ez az automata gond nélkül elfogadta a kódot. Tévedés kizárva, ötször biztos nem ütöttem el. A végén már fejből nyomtam...

Szóval, a foxpost is küzd a megnövekedett terheléssel...

+Quote Post
tantamJatekorsza...
hozzászólás 2017-02-15 10:03
Létrehozva: #-4

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az lenne a kérésem, hogy amikor emelkedik pl. a foxpost ára, akkor a vaterafutár is megváltoztathatná a kiírt összegeket, hiszen így joggal gondolja a vevő, hogy én akarok nyerészkedni.
Továbbá az sem lenne utolsó dolog, hogy amikor legenerálja a rendszer a feladási kódomat, akkor azt továbbítaná is a foxpost felé, hogy az automatánál az használható is legyen... A fox ügyfélszolgálatosa azt mondta, hogy rendszeresen kérik az illetékeseket a vateránál ennek a folyamatnak a felgyorsítására, de eddig nem sok sikerrel. Én meg azzal töltöm az időmet, hogy telefonálgatok az automata mellett, új kód után kuncsorogva. Már azzal is elégedett lennék, ha annyit mondanak, hogy a kód elküldése után 1 vagy 2 nappal menjek csak feladni.

Köszönöm a segítséget!

+Quote Post
ajandekkucko
hozzászólás 2017-02-15 01:27
Létrehozva: #-3

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-02-01 02:54
Azonosító: 2 436 051

IDÉZET(lilaliba86 @ 2017-02-11 20:36) *
Ha fel akarok adni egy csomagot és megrendelem a futárt, közli velem, hogy "X" napon 8-18 óra között érkezik. Ez azt jelenti, hogy 10 órás készenléti állapotban vagyunk, mert szűkebb intervallumot nem tud megadni a cég. (Jó jó persze, már kitapasztaltuk, hogy kb. 13 és 15:30 között jön, de volt, hogy délelőtt 11-kor csengetett.)

VISZONT! Ha én rendelek csomagot, akkor 1 órára le tudja szűkíteni, hogy mikor is jön a futár, ráadásul be is tartják! Akkor most hogy is van ez? Ja és ugyanaz a futár csinálja a csomagfelvételt és a kihordást is.
Szóval a kérdésem csak annyi lenne, hogy nem lehetne a cég felé jelezni, hogy csomagfelvételkor is pontosabb időpontot adjanak meg?

Segítségét, válaszát előre is köszönöm!

lilaliba86

Hozzánk napi szinten jön a DPD futár. Már kérdeztem, beszéltem vele erről a témáról anno.
Az van hogy más szabály van állítólag a csomagfelvételre és csomagkiszállításra.
Csomagfelvétel nem időgaranciás hanem csak a csomagkiszállítás. Ez a szolgáltatás a "Predict" amiből a vásárló tudja a pontos órát amikor oda kell hogy érjen a futár.
Mivel naponta jön hozzánk a srác, és mindig elviszi a készpénzemet / a vásárlók pedig ugyebár utalnak / mondom neki a múltkor hogy esetleg fizethetek e neki kártyával.
Válasza az volt hogy nem.
Tehát csomagfelvétel nem időgaranciás, és még fizetni sem lehet neki kártyával. Csomagátvétel: időgaranciás, elvileg bele kell hogy találjanak / kivéve karácsony/ és lehet fizetni az utánvétes csomagot náluk kártyával. Szóval van különbség. Hozzánk is össze vissza jár mindig óra harminckor smile.gif vagy 10.30 vagy 11.30 vagy 12.30 körül. Ez ilyen sajnos.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-05-05 11:10
Létrehozva: #-2

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2015-05-05 12:05) *

· 12063 sz. MOL töltőállomás, 1146 Budapest, Vágány u. 21.

A dolog vatis része nem érint, de jó hogy írtad. Itt akartam tankolni holnap hajnal három tájban. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-05-05 11:05
Létrehozva: #-1

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Nem tudom, tudják-e, kérem továbbítsa a megfelelő helyre (ma kaptam az üzleti csomagomhoz, amit nem tudom miért küldtek, mert már nem úgy szállíttatok, hanem VatiFutival), de esetleg lehet, hogy át kell a rendszerben valamit állítani.smile.gif
Köszönöm! thank_you.gif
"Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatom, hogy átépítés miatt, az alábbi két MOL Posta Pont szolgáltatásban érintett töltőállomás bezárt:

· 12177 sz. MOL töltőállomás,1046 Budapest, Fóti út 130.

· 12063 sz. MOL töltőállomás, 1146 Budapest, Vágány u. 21.

Új töltőállomásként az alábbi került kijelölésre:

· 12465 sz. MOL töltőállomás, 1143 Budapest, Hungária krt.83-85."

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-04-29 21:53
Létrehozva: #0

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-04-29 20:35) *
Kedves zejopy!

Ez speciális téma, inkább átteszem a futáros topikba Leónak.

Akkor én is élnék egy javaslattal Kedvenc Nagymacskánk felé:

MPL Vaterafutár, postapontra szállítás esetén, ha kiválasztom a hivatalt, akkor automatikusan mutatja az irányítószámot, címet, ami nagyon klassz, de jó lenne, ha ezzel a lendülettel bedobná ezeket a cím mezőkbe is.

thank_you.gif

+Quote Post

69 Oldal V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-03-23 13:22