IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

63 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vaterafutár
teniszranger
hozzászólás 2013-12-21 09:00
Létrehozva: #41

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-19 14:19
Azonosító: 1 415 936

Jó reggelt mindenkinek !

Azt szeretném megtudni, hogy a VATERA MPL postán maradó csomagot , hány munkanapig tartják a postán, meddig lehet átvenni ?
Köszönöm aki válaszól !
teniszranger
Go to the top of the page

+Quote Post
domhring
hozzászólás 2013-12-19 14:37
Létrehozva: #42

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-03 19:22
Azonosító: 687 546

Egy pár apróbb probléma, amibe belefutottam az MPL Vaterafutár címiratkitöltőjében:

- Ez tényleg apróság, de közterület típusa lehetőségek közül még mindig hiányzik pár. Az utóbbi pár napból kettő is volt, amit nem tudtam helyesen megadni:
1. Köztársaság útja: nem láttam "útja" választási lehetőséget, így kénytelen voltam az "út" opciót választani
2. Kellene egy üres választási lehetőség is. Találkoztam mostanában olyan címmel, ahol a közterület neve XXpuszta (talán Zádonypuszta) volt egyben írva, így kénytelen voltam a legördülő menüből hozzátenni mégegyszer a "puszta" szót. Így a vége Zádonypuszta puszta lett.

- Továbbra sem bírok rájönni, hogy hogyan tudnék sms értesítést kérni. A postai dolgozók szerint a nyári "rendszerfejlesztés" óta ők nem tudják beállítani, hogy sms-t vagy e-mailt kérnék, azt nekem kell kiválasztani. Csakhogy a címiratkitöltőben nincs választási lehetőség, mind az e-mail címet, mind a telefonszámot meg kell adni, aztán találomra valamelyikre jön az értesítés. Általában (mindig?) e-mailre. (Az MPL saját címiratkitöltőjében pl. lehet választani.)
Edit: Közben látom, hogy az sms értesítéses kérdés korábban meg lett válaszolva, így az tárgytalan. Elnézést az ismétlésért. Van rá esély, hogy valamikor elérhető lesz újra az sms értesítés?

- A telefonszámot nem tudom bemásolni valamiért a címiratkitöltőbe, minden mást igen. Így kézzel kell bepötyögni, és mindig azon parázok, hogy elütök egy számjegyet. Bár így, hogy az sms értesítés nem igazán választható jelenleg, talán nincs is jelentősége.

- És a leginkább bosszantó: Ha több címiratot szeretnék kitölteni, akkor vagy azt csinálom, hogy egyesével az eladott termékek mellől megnyitom a címiratkitöltőt, így betöltődnek a vevők adatai, de akkor az összes címirat külön feladójegyzék lesz. A postán ez rengeteg plusz idő. Egyesével kell róla összesítőt nyomtatniuk, egyesével kell kifizetni, stb. Ha viszont a még egy csomag rögzítése opciót választom, hogy egy feladójegyzékben szerepeljenek a csomagok, akkor a második, harmadik, stb. csomagoknál már teljesen manuálisan kell kitölteni a vevő adatait, nem tudom azokat automatikusan behívni. Ez tényleg így van, vagy én vagyok bamba, és van valami trükk, amivel megoldható, hogy ne manuálisan kelljen felvinni a második, harmadik, stb. csomag címzettjének adatait, és mégis egy feladójegyzéken szerepeljenek?

Előre is köszönöm a segítséget, észrevételeket.

A hozzászólást -domhring- szerkesztette a következő időpontban: 2013-12-19 14:38

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-12-17 16:43
Létrehozva: #43

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Kaliber30,06 @ 2013-12-17 13:44) *
Sziasztok!

Azt jól láttam, (legalábbis én nem találtam) hogy ha a vevő Vaterafutár MPL postapontig kéri a szállítást akkor nem jelenik meg a címe? Külön kell elküldenie e-mailben?

Ja közben láttam, hogy ez már téma a profiknak még problémásabb ez a hiány. akkor ezek szerint így van.

De csak a Bétán.smile.gif
Az a legjobb, hogy még ha meg is adják utólag, sokszor rosszul.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Kaliber30,06
hozzászólás 2013-12-17 14:44
Létrehozva: #44

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-12 17:45
Azonosító: 837 048

Sziasztok!

Azt jól láttam, (legalábbis én nem találtam) hogy ha a vevő Vaterafutár MPL postapontig kéri a szállítást akkor nem jelenik meg a címe? Külön kell elküldenie e-mailben?

Ja közben láttam, hogy ez már téma a profiknak még problémásabb ez a hiány. akkor ezek szerint így van.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-12-17 12:59
Létrehozva: #45

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-12-17 11:46) *
Szia,

Nem tudok sajnos újat mondani, pillanatnyilag más dolgok nagyobb prioritással bírnak.

Köszönöm a választ. Ez annyira nem jó hír, de lassan lezajlik a karácsonyi őrület, akkor majd nem okoz ekkora gondot.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2013-12-17 12:46
Létrehozva: #46

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(nyubocs @ 2013-12-12 22:10) *
(Mindenesetre az sem lenne rossz, ha le lehetne mentegetni az MPL-rendeléseket és utána úgy egyben kinyomtatni)

Kedves nyubocs,

Menteni nem lehet, de többet rendelni egymás után és a végén egyben nyomtatni igen smile.gif

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-12-15 11:24) *
Úúú, szia Leó! thank_you.gif

Ne haragudj, nem akarlak sürgetni, vagy ilyesmi, de nagyon problémás a Bétán, hogy a postapontos szállításhoz nincs hozzárendelve kötelezően a címkiválasztó opció. ...

Szia,

Nem tudok sajnos újat mondani, pillanatnyilag más dolgok nagyobb prioritással bírnak.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-12-15 12:24
Létrehozva: #47

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

Úúú, szia Leó! thank_you.gif

Ne haragudj, nem akarlak sürgetni, vagy ilyesmi, de nagyon problémás a Bétán, hogy a postapontos szállításhoz nincs hozzárendelve kötelezően a címkiválasztó opció. Minden egyes postapontos vevőmnél olyan szállítási címek vannak megadva, amik láthatóan nem postai címek, így minden ilyen partnert meg kell kérnem a pontosításra. Most meg mindenki tobzódik karácsony előtt, hogy hamar kell a cucc, de azt nem vágják valamiért, hogy az elküldéshez kellene egy valós cím, vagy későn jönnek rá, vagy ilyesmi.
Amikor először volt erről szó, az mondtad, hogy ez a fejetekben van és remény is van rá. Történt ebben valami előrelépés? Tudsz esetleg valami határidőt mondani? Mert ha nem, az sem baj, csak akkor csinálok erre is egy menetet, átgondolom, hogy mi az, amit én tudnék annak érdekében tenni, hogy ezt gördülékenyen tudjam bonyolítani.
Köszönöm, ha válaszolsz.smile.gif
Jaj, bocs, zejopy vagyok, csak úgy tűnik, a Bétában léptem át zejopyba, itt meg Dávid maradtam. mosking.gif

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2013-12-15 12:26

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-12-12 23:10
Létrehozva: #48

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-12-12 16:00) *
Kedves nyubocs,

Ez valami lokális javascript probléma lesz, ugyanis ha csak egy posta érhető el, akkor automatikusan betölti (betöltené) azt a megrendelőlap.
Cache ürítés, illetve másik böngésző használata javallott (sajnos a Chrome hajlamos ilyen dolgokat produkálni az utóbbi időben, de más böngészőnél is előfordulhat).

Kedves Leo!
Köszönöm.
Bár nem írtam, de Firefox-ot használok.
Mindenesetre most frissítem a JRE-t, aztán majd meglátjuk. Ha újra bajom lesz, majd sikítok smile.gif
(Mindenesetre az sem lenne rossz, ha le lehetne mentegetni az MPL-rendeléseket és utána úgy egyben kinyomtatni)

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-12-12 20:01
Létrehozva: #49

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(nyubocs @ 2013-12-12 12:33) *
Kedves Leó!

Az MPL futár vajh miért nem enged postán való feladást rögzíteni?
A jelölőgomb postai feladáson áll, de nem engedi a postát kiválasztani (azt az egyet)

Ezt most eljátszotta velem a hatodik küldeménynél, kezdhetem előlről az egészet, mert sehova nem tudok továbblépni innen, zárhatom be az ablakot.

Szintén Chromos vagyok, velem előfordult hasonló, bár a postát ki tudtam választani, és minden adat ki volt töltve, mégsem jelent meg a fizetendő összeg, és a megrendelést sem tudtam elküldeni.
Még egyszer rá kellett kattintanom a "postaponton" gombra, és akkor bevette.

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2013-12-12 17:00
Létrehozva: #50

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2013-12-12 12:33) *
Kedves Leó!

A jelölőgomb postai feladáson áll, de nem engedi a postát kiválasztani (azt az egyet)

Ezt most eljátszotta velem a hatodik küldeménynél, kezdhetem előlről az egészet, mert sehova nem tudok továbblépni innen, zárhatom be az ablakot.

Kedves nyubocs,

Ez valami lokális javascript probléma lesz, ugyanis ha csak egy posta érhető el, akkor automatikusan betölti (betöltené) azt a megrendelőlap.
Cache ürítés, illetve másik böngésző használata javallott (sajnos a Chrome hajlamos ilyen dolgokat produkálni az utóbbi időben, de más böngészőnél is előfordulhat).

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-12-12 13:33
Létrehozva: #51

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

Kedves Leó!

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-12-04 18:28
Létrehozva: #52

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-12-04 11:52) *
Kedves svejku!

Elnézést a megkésett válaszért.

Semmi gond Leó, közben nagyjából így megoldottuk, köszönöm. thank_you.gif
Azt viszont nem tudtam, hogy nem mindenhol mennek ki a csomagért, tehát a postára cipelést nem sikerült megúsznia. smile.gif

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2013-12-04 12:52
Létrehozva: #53

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-11-28 21:57) *
Kedves Leó! (vagy bárki, aki vevőként intézett már futárt a szállításhoz)
...
Remélem érthetően fogalmaztam, tehát arról van szó, hogy vettem egy 15 kilós magnót. Az eladóval előzetesen megbeszéltem, hogy futáros szállítás lehetséges (mert amúgy csak személyes átvétel volt megjelölve). Most azt írja, hogy intézzem én a szállítást, tehát rendeljem meg én, fizessem én. Hogyan tudom ezt megtenni? (lehet, hogy nyomtatója sincs? huh.gif )

Kedves svejku!

Elnézést a megkésett válaszért. A címirat-nyomtatás az MPL Vaterafutár sajátossága, a többi szállítónál ez tehát kivehető a képletből. MPL esetén a címirat e-mailben elküldhető a feladó címére - természetesen a kinyomtatásról előzetesen egyeztetni kell.

Vevő fizet opció valóban nincsen, feladáskor mindenképpen ki kell fizetni a szolgáltatást, de a szállítási költség értelemszerűen hozzáadható az előre utalandó összeghez, vagy az utánvét összegéhez. Előbbi esetben értelemszerűen már ott van a pénz az eladónál, amiből ki tudja fizetni a futárt.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2013-11-29 07:47
Létrehozva: #54

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(svejku @ 2013-11-28 21:57) *

Hogyan tudok vevőként MPL Vaterafutárt rendelni? (a vásárolt áruk menüpontból nincs ilyen opció)

Ha kézzel kitöltöm az űrlapot az eladó nevében megrendelve a küldeményt magamnak, akkor is az eladónak kell kinyomtatnia a címiratot. (és, ha jól látom vevő fizeti opció sincs, tehát neki kell fizetnie)
Ha ez neki nem lenne gond, akkor meg tudná rendelni ő is...
Ha ez gond neki, és ezért rámtukmálja, hogy intézzem én, akkor hogyan megyen' a dolog?

Remélem érthetően fogalmaztam, tehát arról van szó, hogy vettem egy 15 kilós magnót. Az eladóval előzetesen megbeszéltem, hogy futáros szállítás lehetséges (mert amúgy csak személyes átvétel volt megjelölve). Most azt írja, hogy intézzem én a szállítást, tehát rendeljem meg én, fizessem én. Hogyan tudom ezt megtenni? (lehet, hogy nyomtatója sincs? huh.gif )

A megrendelés maga elérhető vevői oldalról is, ahogy írod is, a probléma nem ez.
A csomagot a feladónál fogják felvenni, a címiratnak nála kell lennie, máshogy ez nem fog menni teljesen logikusan.
Fizetni pedig feladáskor kell, ez sem oldható meg másként.
Nyomtatni csak akkor kell, ha a kizárólag a Vaterafutár szolgáltatása került szóba.
Tehát mindent a vevő nem tud átvállalni, csak a megrendelés technikai részét. Én már csináltam ilyet többször is.

A hozzászólást -cit1rom- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-29 07:48

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-11-28 22:57
Létrehozva: #55

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-11-26 10:55) *
Miért ne tudna? Az űrlap bárki számára elérhető és használható.

Hogyan tudok vevőként MPL Vaterafutárt rendelni? (a vásárolt áruk menüpontból nincs ilyen opció)

Ha kézzel kitöltöm az űrlapot az eladó nevében megrendelve a küldeményt magamnak, akkor is az eladónak kell kinyomtatnia a címiratot. (és, ha jól látom vevő fizeti opció sincs, tehát neki kell fizetnie)
Ha ez neki nem lenne gond, akkor meg tudná rendelni ő is...
Ha ez gond neki, és ezért rámtukmálja, hogy intézzem én, akkor hogyan megyen' a dolog?

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2013-11-26 11:55
Létrehozva: #56

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(domhring @ 2013-11-19 19:07) *
Egyszerűen nem tudom úgy alakítani a dolgokat, hogy a feladó és a címzett értesítése sms-ben történjen MPL Vaterafutárnál. ...

Kedves domhring!

A Vaterafutár szolgáltatáson belül csak az e-mailes értesítés érhető el.
Megértését köszönjük!

IDÉZET(DellFinancialServices @ 2013-11-24 16:28) *
Tisztelt Vateraoroszlán!

Az eladott termékek menüből kiindulva feladóként a regisztrált magánember adatait hozza elő, nem az elmentett cégadatokat, ahonnan a szállítást kérem. A címzett többnyire előjön, de időnként hiányzik maga a cím. ...

Kedves DellFinancialServices!

Így már pontosan értem a problémát, köszönöm.
Ennek a megoldását nem ígérem, viszont terveink szerint a következő negyedévben olyan irányba fog fejlődni a Vaterafutár platform, amely áthidalja majd ezt a problémát.

IDÉZET(DellFinancialServices @ 2013-11-24 16:28) *
...A vevő miért nem tud szállítást rendelni, ha már ez a lehetőség szerepel a leírásban?

Miért ne tudna? Az űrlap bárki számára elérhető és használható.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
DellFinancialSer...
hozzászólás 2013-11-24 17:28
Létrehozva: #57

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-05 19:36
Azonosító: 1 343 007

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-11-19 12:13) *
Kedves DellFinancialServices,

Ellenőriztem az Eladott termékek menüből indulva és rendben működött, mind az eladó, mind a vevő rendelkezésre álló adatai betöltődtek. Esetleg másik böngészőből érdemes lehet még megpróbálni.
A mentett adatok betöltése pedig valóban csak az eladó adataira vonatkozik.

Tisztelt Vateraoroszlán!

Az eladott termékek menüből kiindulva feladóként a regisztrált magánember adatait hozza elő, nem az elmentett cégadatokat, ahonnan a szállítást kérem. A címzett többnyire előjön, de időnként hiányzik maga a cím.
A vaterfutár oldalról indulva az elmentett cégadatokat hozza elő, de akkor a címzett üresen marad, egyesével kell kibogarászni és másolgatni pötyögni a beérkezett rendelések menüből (cím) és az eladott termékek menüből (e-mail cím és tel szám), hiszen mindent egyszerre nem bányászhat elő az eladó....
Szerintem nem böngészőkérdés, hanem arról van szó, hogy a feladó adatainak elmentése nem vonatkozik, nem történik meg az eladott termékek oldalról történő induláshoz.

Most pedig megtoldom még egy kérdéssel:
A vaterafutár oldala a következővel kezdődik:
"Eladott? Vásárolt? A szállításhoz rendeljen Vaterafutárt".
A vevő miért nem tud szállítást rendelni, ha már ez a lehetőség szerepel a leírásban?

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2013-11-19 20:57
Létrehozva: #58

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(domhring @ 2013-11-19 19:07) *
Egy apró, de idegesítő problémát szeretnék jelezni:

Egyszerűen nem tudom úgy alakítani a dolgokat, hogy a feladó és a címzett értesítése sms-ben történjen MPL Vaterafutárnál. A postán folyamatosan azt a tájékoztatást kapom, hogy a pár hónappal ezelőtti update óta ők a feladásnál nem tudnak belenyúlni az értesítés választott formájába, nekem kellene kiválasztanom a címirat kitöltésénél, hogy melyiket kérem. (Korábban tudtak, mindig rákérdeztek, hogy sms-t vagy e-mailt kérek, és ők állították be azt.) Csakhogy nem találok sehol ilyen választási lehetőséget a rendszerben. Javasolták, hogy ha sms-t szeretnék, akkor egyszerűen ne adjak meg e-mail címet, de ez meg nem lehetséges, kötelezően kéri a rendszer, és hibaüzenetet kapok, ha kitörlöm.

Szóval kötelezően meg kell adnom az e-mailt és az sms-t is, az MPL pedig tapasztalataim szerint mindig és kizárólag e-mailben értesít emiatt. Hogy tudnám megoldani, hogy ismét sms-ben jöjjön az értesítés?

A feladót tapasztalatom szerint mindig e-mailben értesítik, nem tudok arról, hogy erre lenne más lehetőség. (azt sem gondolom, hogy kellene, ha arról az értesítésről van szó, hogy vették a megrendelést).
A címzettet tapasztalatom szerint vagy sms-ben és e-mailben is, vagy csak sms-ben vagy csak e-mailben értesítik, de egy olyanról is tudok, amikor egyszerűen felhívták a postáról, hogy menjen a csomagért.
Én sem jöttem még rá, hogy mitől függ, de elintéztem magamban azzal, hogy biztosan a címzett postájának a gyakorlatától, beállításaitól.
Én is kíváncsi vagyok.

+Quote Post
domhring
hozzászólás 2013-11-19 20:07
Létrehozva: #59

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-03 19:22
Azonosító: 687 546

Egy apró, de idegesítő problémát szeretnék jelezni:

Egyszerűen nem tudom úgy alakítani a dolgokat, hogy a feladó és a címzett értesítése sms-ben történjen MPL Vaterafutárnál. A postán folyamatosan azt a tájékoztatást kapom, hogy a pár hónappal ezelőtti update óta ők a feladásnál nem tudnak belenyúlni az értesítés választott formájába, nekem kellene kiválasztanom a címirat kitöltésénél, hogy melyiket kérem. (Korábban tudtak, mindig rákérdeztek, hogy sms-t vagy e-mailt kérek, és ők állították be azt.) Csakhogy nem találok sehol ilyen választási lehetőséget a rendszerben. Javasolták, hogy ha sms-t szeretnék, akkor egyszerűen ne adjak meg e-mail címet, de ez meg nem lehetséges, kötelezően kéri a rendszer, és hibaüzenetet kapok, ha kitörlöm.

Szóval kötelezően meg kell adnom az e-mailt és az sms-t is, az MPL pedig tapasztalataim szerint mindig és kizárólag e-mailben értesít emiatt. Hogy tudnám megoldani, hogy ismét sms-ben jöjjön az értesítés?

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2013-11-19 13:13
Létrehozva: #60

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Symbols0fHungary @ 2013-11-13 14:25) *
Érdeklődnék, hogy a Vaterafutár szolgáltatást, csak a Vatera/Teszvesz felhasználók
vehetik igénybe?
Vagy elég ha van Vaterás regisztációja az embernek? Mi a pontos szabály?

Kedves Symbols0fHungary,

Az Allegro Group HU Kft. által üzemeltetett portálok használói igénybe vehetik a Vaterafutár szolgáltatásait, így apródos tranzakcióra is rendelhető Vaterafutár.
Mindazonáltal az apródos tranzakciók esetében az esetleges problémák, félreértések elkerülése végett a személyes átvételt javasoljuk.

IDÉZET(Symbols0fHungary @ 2013-11-13 14:25) *
illetve a Küldeményforgalmi Üzletszabályzat link nem működik a Vaterafutár/MPL oldal alján ( www.posta.hu/ugyfelszolgalat/uzletszabalyzatok )

Már folyamatban van a javítása, köszönjük a jelzést!

IDÉZET(svejku @ 2013-11-14 14:13) *
Kedves Leó!
Végül nem MPL futárral küldték, de megérkezett. Nyolc darab szemeteszsákban, és rendesen le is volt zárva. Kulcs persze nem volt hozzá.... laugh1.gif

Kedves svejku,

Pregnáns egy megoldás... laugh.gif
A lényeg, hogy szerencsésen megérkezett, mindenesetre nem lettem volna az Ön helyében, amikor le kellett róla robbantani a csomagolást smile.gif

IDÉZET(DellFinancialServices @ 2013-11-16 12:30) *
Miért van az, hogy vagy az eladó, vagy a vevő adatait tudja a rendszer előhozni, a kettőt egyszerre pedig nem?
Az elmentett adatokat akkor hozza fel, ha a vaterafutár oldalról indulok, de akkor a vevő adatait kell egyesével bepötyögnöm,
ha pedig az eladott terméktől indulok, akkor nem hozza az elmentett eladói adatokat.

Kedves DellFinancialServices,

Ellenőriztem az Eladott termékek menüből indulva és rendben működött, mind az eladó, mind a vevő rendelkezésre álló adatai betöltődtek. Esetleg másik böngészőből érdemes lehet még megpróbálni.
A mentett adatok betöltése pedig valóban csak az eladó adataira vonatkozik.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post

63 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 02:20