IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

74 Oldal V  « < 42 43 44 45 46 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vaterafutár
hytech
hozzászólás 2011-03-18 21:46
Létrehozva: #861

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-18 21:09) *
Azt azért itt inkább ne smile.gif
Ha másikat szeretne, akkor gondolom talál magától is.

Azért is nem írtam be mert gondoltam nem reklámoldal a fórum. smile.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-18 21:09
Létrehozva: #862

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(hytech @ 2011-03-18 20:49) *
Ha Benz megengedi akkor ajánlok neked 2 céget akikre rábízhatod a "lomodat". wink3.gif

Azt azért itt inkább ne smile.gif
Ha másikat szeretne, akkor gondolom talál magától is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-03-18 20:49
Létrehozva: #863

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(rolandgajdos @ 2011-03-18 18:38) *
Szia!
Nem biztos, de 4 alufelni szállítását nem olyan egyszerű futár nélkül megoldani.

Hallgass rám: NE szállítass velük vraagt.gif

Ha Benz megengedi akkor ajánlok neked 2 céget akikre rábízhatod a "lomodat". wink3.gif

--------------------

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2011-03-18 18:38
Létrehozva: #864

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 19:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-17 21:10) *
Tisztelt rolandgajdos!

http://www.vatera.hu/vaterafutar/

Kedves Benz!
Köszönöm!

IDÉZET(hytech @ 2011-03-17 22:42) *
Biztos, hogy kell neked a baj???

Szia!
Nem biztos, de 4 alufelni szállítását nem olyan egyszerű futár nélkül megoldani.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-18 14:16
Létrehozva: #865

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(chopperv2 @ 2011-03-18 06:15) *
Elkéne dönteni,hogy Vatera futárszolgálatról beszélünk vagy Vatera csiga-szolgálatról!?

laugh.gif animal-smiley-071.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
chopperv2
hozzászólás 2011-03-18 06:15
Létrehozva: #866

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-10-15 07:50
Azonosító: 1 404 964

Tisztelt Vatera!

Leütöttem egy terméket melyet elvileg a Vatera futár szállítaná.Nos 03.11.-én kaptam is értesítőt a hogy folyamatban van a szállítás.Ennek ellenére a tegnapi napon (03.17.én 17.00.-kor)kaptan egy hívást a vásárolt termék tulajdonosától,hogy még nem is vette fel az árut a futár szolgálat!!!!!!!!!!!!!!!
Elkéne dönteni,hogy Vatera futárszolgálatról beszélünk vagy Vatera csiga-szolgálatról!?

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-03-17 22:42
Létrehozva: #867

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(rolandgajdos @ 2011-03-17 21:02) *
Üdv!
Tudna valaki linket a GTR futárhoz? Nem találom őket a nyitólap alján. Sőt, sehol sem... Köszönöm!

Biztos, hogy kell neked a baj???

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-17 21:10
Létrehozva: #868

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(rolandgajdos @ 2011-03-17 21:02) *
Üdv!
Tudna valaki linket a GTR futárhoz? Nem találom őket a nyitólap alján. Sőt, sehol sem... Köszönöm!

Tisztelt rolandgajdos!

http://www.vatera.hu/vaterafutar/

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2011-03-17 21:02
Létrehozva: #869

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 19:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

Üdv!

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-03-17 18:40
Létrehozva: #870

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 19:25
Azonosító: 1 415 615

IDÉZET(Andee777 @ 2011-03-16 12:16) *
Sziasztok!

Sehol nem találtam ezzel kapcsolatos fórumot, ezért ide írtam, remélem tud nekem valaki segíteni.
Eladtam egy termékemet, amihez megrendeltem a Vatera futárt kb. 2 órával ezelőtt.
Vissza is jött tőlük a rendelésről az email, de közben beszéltem a vevőmmel, hogy személyesen veszi át, ezért szeretném visszamondani a megrendelésemet, de hiába hívom őket reggel óta, senki nem veszi fel a telefont, pedig azt írták, hogy az ügyfélszolgálaton készséggel állnak rendelkezésünkre.
Hát így elég nehéz, mert a telefont nem veszik fel, az emailjeimre nem válaszolnak.
Most emailben visszamondtam a futárt, remélem ezt valaki veszi, mert ha holnap feleslegesen kijön a futár, én nem vagyok hajlandó fizetni nekik.
Tudtok erre valami megoldást, hogy hogy lehet visszamondani a futár rendelést, vagy egyáltalán hogy lehetne ezekkel kapcsolatba lépni?

Köszönöm

Szia! Már gondolom, lecsengett ez a dolog. De amúgy, azon kívül, amiket te megtettél, sok mindent én sem tudtam volna lépni.. rá kell ülni a telefonra. smile.gif
Üdv.Szabina

--------------------
“Abban nincs semmi csodálatos, ha valaki másnál kiválóbbak vagyunk. Igazi csoda a korábbi önmagunkhoz képesti kiválóbbságban mutatkozik meg.”
(hindu közmondás)

+Quote Post
Boczyka
hozzászólás 2011-03-17 10:33
Létrehozva: #871

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-07 17:59
Azonosító: 1 424 772

a 2 hete felvett csomagomat a mai napig nem szállította ki a pps, vaterafutár.

mindenkinek ajánlom, hogy ne alkalmazza őket.

nem értesitenek, hogy mi ujság, a netes ügyfélkapun meg halandzsáznak össze vissza,a mai nap az utolso lehetőségük, hogy kiszállítsák, utána megyek be hozzájuk..

+Quote Post
Andee777
hozzászólás 2011-03-16 12:16
Létrehozva: #872

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-10-18 07:00
Azonosító: 1 405 477

Sziasztok!

Sehol nem találtam ezzel kapcsolatos fórumot, ezért ide írtam, remélem tud nekem valaki segíteni.
Eladtam egy termékemet, amihez megrendeltem a Vatera futárt kb. 2 órával ezelőtt.
Vissza is jött tőlük a rendelésről az email, de közben beszéltem a vevőmmel, hogy személyesen veszi át, ezért szeretném visszamondani a megrendelésemet, de hiába hívom őket reggel óta, senki nem veszi fel a telefont, pedig azt írták, hogy az ügyfélszolgálaton készséggel állnak rendelkezésünkre.
Hát így elég nehéz, mert a telefont nem veszik fel, az emailjeimre nem válaszolnak.
Most emailben visszamondtam a futárt, remélem ezt valaki veszi, mert ha holnap feleslegesen kijön a futár, én nem vagyok hajlandó fizetni nekik.
Tudtok erre valami megoldást, hogy hogy lehet visszamondani a futár rendelést, vagy egyáltalán hogy lehetne ezekkel kapcsolatba lépni?

Köszönöm

+Quote Post
37cukros
hozzászólás 2011-03-11 19:46
Létrehozva: #873

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-27 19:49
Azonosító: 437 235

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-11 12:29) *
Szerintem nem jól látod a kérdést. A futárnak eszébe sem juthatott, hogy te nem tudod, mi a menete ennek a dolognak.
Engem kielégített a pps képviselő válasza ebben a kérdésben, sőt igyekeztem magamra nézve levonni a tanulságot ebből az ügyből is.
Jó, hogy itt volt ez a téma, mert felhívta a figyelmet arra, hogy bármit igényel az ember, bármivel kapcsolatba kerül, minden esetben tájékozottnak kell lenni. Az pedig minden esetben az én dolgom.
A postommal nem minősítettelek sem téged, sem a futárt. Azt viszont nem tartom helyesnek, hogy lezárult egy dolog és akkor még hetek múlva is visszautalsz rá, ezzel rontva az ő hitelüket.
Nekem is volt eleinte problémám velük, de aztán ezek a dolgok megszűntek. Az utóbbi időben akárhányszor megrendelem őket, mindig pontosan jönnek, nem törik el, nem veszítik el az árut, a dobozt kivesztik a kezemből, ha én viszem ki, és udvariasak. Panaszom volt, felróttam, orvosolták, változtattak rajta, mert akkor abban a helyzetben nekem igazam volt.
Hogy nézne ki, ha másfél éves tévedéseiket az orruk alá dörzsölném minden alkalommal?
A futár nem azért megy ki a címedre, hogy felvilágosítást nyújtson, hanem azért, hogy elvigye az árudat. Ezt megtette. Nem tudom egyébként, miért a vevőd intézte a futárt, amikor az az eladó dolga. Két hibát is elkövettél ebben az ügyben, a futárcég mégis felvállalta a közvetítés szerepét, ami nekik nem dolguk. Nem jött össze nekik. Nem is pénzbehajtók. Ebben a játékban a vevőd a hunyó, mert még mindig nem kaptad meg tőle a pénzt.
Én így látom ezt a kérdést, de lehet, hogy nincs igazam, hiszen nem voltam ott.

Az hogy hibáztam volna nem valószínű. Azért mert a vevővel így egyeztünk meg, hogy a szállítást ő intézi, akárkivel, akárhogy.Neki tetsző időben és módon. Azon kívül erről engem nem tájékoztatott senki, mármint a futárról, így nem igen tudtam tájékozódni a futár szolgáltatás miben létéről. Azután nem is akartam ezzel foglalatoskodni, kikerülvén a későbbi esetleges vitát hogy a futár szolgáltatás neki esetleg drága.Intézze ő, így nincs vita. Azonkívül a vevőm tájékoztatása szerint tőle is kértek pénzt. Természetesen ennek az állításnak valódiságát nem áll módomban ellenőrizni, de a pénzemre így biztosan keresztet vethetek.Másik, mint említettem mivel meglepett a futár megjelenése és az a tény hogy nekem kell fizetni, érdeklődtem a futártól hogy hogy van ez. Erre Ő mondta hogy az általam kifizetett pénzt amennyiben a vevő átveszi az árút és kifizeti a fuvarlevélen feltüntetett 1750ft-ot akkor nekem visszautalják a pénzt.A fuvarlevélen vagy min két összeg szerepel a fuvar díja és egy után vét díja. Így belementem a dologba, különben nem vitte volna el az árút az tuti. Ezt az állításomat aki akarja elhiszi aki nem az nem. De ebben az esetben én egy igen nagy szarvas jószág lennék és nem kérném máson számon a saját tévedésemet. Remélem hihető és kielégítő a válaszom és érthető a felháborodásom hogy átvertnek érzem magam. good2.gif

A hozzászólást -37cukros- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-11 19:50

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-11 12:29
Létrehozva: #874

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(37cukros @ 2011-03-11 12:06) *
Igen ezt így is fel lehet fogni, csak nézőpont kérdése a dolog. Tudod ha a futár ezt előre elmondja nekem hogy ha kifizetem a fuvardíjat, amit nem tagadom így szokás, és azt majd utólag hajtsam be a vevőmtől, most nem lennék szegényebb a fuvardíjjal. Ugyan is nem vitte volna el a cuccot csak ha a fuvardíjat átutalja nekem előre a vevő. Az egyesség úgy szólt a vevővel hogy ő intézi a futárt, de szó sem volt róla hogy ez nekem valami pénzembe is fog kerülni.Mivel ezt már egy párszor elmondtam hogy nem én voltam a futár megrendelője, szabályzat ide vagy oda, nem tartom jogosnak hogy engem bárminemű költség érjen ezzel kapcsolatban. Ez olyan mintha a boltban a pénztáros megkérne téged hogy fizesd ki a cehhet más helyett mert ö nem tud másképpen dolgozni és azt mondaná majd elkéri a vevőtől a pénzt és visszaadja neked, nem a vevőhöz szaladnál ha ez nem így történne.
Csak a miheztartás végett írom le még egyszer aztán ezzel az üggyel nem foglalkozom tovább, csak levonom belőle a tanulságot. Hogy mi az: ilyen céggel nem kerülök többet testközelbe, és hogy jön még az én utcámba.STB...

Szerintem nem jól látod a kérdést. A futárnak eszébe sem juthatott, hogy te nem tudod, mi a menete ennek a dolognak.
Engem kielégített a pps képviselő válasza ebben a kérdésben, sőt igyekeztem magamra nézve levonni a tanulságot ebből az ügyből is.
Jó, hogy itt volt ez a téma, mert felhívta a figyelmet arra, hogy bármit igényel az ember, bármivel kapcsolatba kerül, minden esetben tájékozottnak kell lenni. Az pedig minden esetben az én dolgom.
A postommal nem minősítettelek sem téged, sem a futárt. Azt viszont nem tartom helyesnek, hogy lezárult egy dolog és akkor még hetek múlva is visszautalsz rá, ezzel rontva az ő hitelüket.
Nekem is volt eleinte problémám velük, de aztán ezek a dolgok megszűntek. Az utóbbi időben akárhányszor megrendelem őket, mindig pontosan jönnek, nem törik el, nem veszítik el az árut, a dobozt kivesztik a kezemből, ha én viszem ki, és udvariasak. Panaszom volt, felróttam, orvosolták, változtattak rajta, mert akkor abban a helyzetben nekem igazam volt.
Hogy nézne ki, ha másfél éves tévedéseiket az orruk alá dörzsölném minden alkalommal?
A futár nem azért megy ki a címedre, hogy felvilágosítást nyújtson, hanem azért, hogy elvigye az árudat. Ezt megtette. Nem tudom egyébként, miért a vevőd intézte a futárt, amikor az az eladó dolga. Két hibát is elkövettél ebben az ügyben, a futárcég mégis felvállalta a közvetítés szerepét, ami nekik nem dolguk. Nem jött össze nekik. Nem is pénzbehajtók. Ebben a játékban a vevőd a hunyó, mert még mindig nem kaptad meg tőle a pénzt.
Én így látom ezt a kérdést, de lehet, hogy nincs igazam, hiszen nem voltam ott.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-11 12:30

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
37cukros
hozzászólás 2011-03-11 12:06
Létrehozva: #875

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-10 20:10) *
Szerintem ebben az ügyben a futár már nyilatkozott. Végül kiderült, hogy ti nem úgy intéztétek a dolgokat, ahogy kellett volna. Ha nem tévedek, akkor neked a vevőd tartozik a fuvardíjjal. Az, hogy ebben a pps közvetítő szerepet vállalt, szerintem egy gesztus volt részükről, de nem lett volna kötelességük.
Rosszul emlékszem? unsure.gif

Igen ezt így is fel lehet fogni, csak nézőpont kérdése a dolog. Tudod ha a futár ezt előre elmondja nekem hogy ha kifizetem a fuvardíjat, amit nem tagadom így szokás, és azt majd utólag hajtsam be a vevőmtől, most nem lennék szegényebb a fuvardíjjal. Ugyan is nem vitte volna el a cuccot csak ha a fuvardíjat átutalja nekem előre a vevő. Az egyesség úgy szólt a vevővel hogy ő intézi a futárt, de szó sem volt róla hogy ez nekem valami pénzembe is fog kerülni.Mivel ezt már egy párszor elmondtam hogy nem én voltam a futár megrendelője, szabályzat ide vagy oda, nem tartom jogosnak hogy engem bárminemű költség érjen ezzel kapcsolatban. Ez olyan mintha a boltban a pénztáros megkérne téged hogy fizesd ki a cehhet más helyett mert ö nem tud másképpen dolgozni és azt mondaná majd elkéri a vevőtől a pénzt és visszaadja neked, nem a vevőhöz szaladnál ha ez nem így történne.
Csak a miheztartás végett írom le még egyszer aztán ezzel az üggyel nem foglalkozom tovább, csak levonom belőle a tanulságot. Hogy mi az: ilyen céggel nem kerülök többet testközelbe, és hogy jön még az én utcámba.STB...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-10 20:10
Létrehozva: #876

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(37cukros @ 2011-03-10 19:59) *
Hát annak csak örülhetsz hogy nem jött. Hozzám kéretlenül jött a futár azóta is futhatok a pénzem után.
Bár abban biztos vagyok hogy többet sem látom a szerintem jogtalanul felvett fuvardíjat, de veszett már több is Mohácsnál.
Költsék arra amire gondolom. headbang.gif

Szerintem ebben az ügyben a futár már nyilatkozott. Végül kiderült, hogy ti nem úgy intéztétek a dolgokat, ahogy kellett volna. Ha nem tévedek, akkor neked a vevőd tartozik a fuvardíjjal. Az, hogy ebben a pps közvetítő szerepet vállalt, szerintem egy gesztus volt részükről, de nem lett volna kötelességük.
Rosszul emlékszem? unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
37cukros
hozzászólás 2011-03-10 19:59
Létrehozva: #877

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(robinzone @ 2011-03-10 14:38) *
Helló,

nem akarlak elkeseríteni, de én írtam az online ügyfélszolgálatuknak levelet, és válaszra sem méltattak. Én még fel sem tudtam adni a csomagot, mert a futár nem is jött érte.

üdv,
robinzone

Hát annak csak örülhetsz hogy nem jött. Hozzám kéretlenül jött a futár azóta is futhatok a pénzem után.
Bár abban biztos vagyok hogy többet sem látom a szerintem jogtalanul felvett fuvardíjat, de veszett már több is Mohácsnál.
Költsék arra amire gondolom. headbang.gif

+Quote Post
robinzone
hozzászólás 2011-03-10 14:38
Létrehozva: #878

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-10 14:17
Azonosító: 1 430 598

Helló,

nem akarlak elkeseríteni, de én írtam az online ügyfélszolgálatuknak levelet, és válaszra sem méltattak. Én még fel sem tudtam adni a csomagot, mert a futár nem is jött érte.

üdv,
robinzone

IDÉZET(Boczyka @ 2011-03-09 09:31) *
1 hete vitte el töle a pps a termékemet és azt a mai napig nem kapta meg a vevőm.
telefonon elérni őket nem lehet, mint ahogy a vaterát sem.

ahogy a neten nézem nem én vagyok az elsö akinek nincs meg a rendelése.

ki fog ebben az ügyben intézkedni?

+Quote Post
ppsfutar
hozzászólás 2011-03-10 10:52
Létrehozva: #879

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-06 11:33
Azonosító: 603 114

IDÉZET(Boczyka @ 2011-03-09 09:31) *
1 hete vitte el töle a pps a termékemet és azt a mai napig nem kapta meg a vevőm.

Kedves Boczyka!

Kérem, vaterafutar.hu oldalon elérhető online ügyfélkapun írja le az esetet, ott választ kap a felmerült kérdésére a megadott fuvarlevélszám alapján.
Egyébként ezúton is szeretném jelezni, hogy technikai rendszerátállás történt, ezért a rendelés folyamata is átmenetileg nehézkessé vált. Illetve a címkiadásokat is érintette az átállás, ezeket a problémákat elhárítottuk technikai oldalról, előfordulhat néhány esetben, hogy küldemény maradt bent a rendszerben, folyamatosan szolgáltatjuk ki ezeket.

Megértését köszönve,

üdvözlettel,

ppsfutar

+Quote Post
Boczyka
hozzászólás 2011-03-09 09:31
Létrehozva: #880

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-07 17:59
Azonosító: 1 424 772

+Quote Post

74 Oldal V  « < 42 43 44 45 46 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-11-21 18:30