IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

162 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kiemelt, Súlyos Szabálytalanságok, A szabálytalan aukciókat NEM ITT, hanem terméklapon át kérjük jelezni!
VateraBenz
hozzászólás 2015-06-17 20:48
Létrehozva: #1

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(NetbookTabletAkcio @ 2015-06-16 21:18) *
Sziasztok! Tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy szabálytalannak minősül-e, de van egy profi eladó, akinek minden aukció leírásában feltűnik egy webáruház neve. Nem direkt linkkel, csak a név, de ha rákeres valaki, azonnal megtalálja. (Az csak hab a tortán, hogy a fiók nem kereskedői, ez mindenkinek a lelkiismeretére van bízva ugye... ).

Egy ilyen aukciót jelentettem, összesen 42-t dobott ki a kereső. Jól gondolom, hogy ez szabálytalan, még egy profitól is? (Ha nem, akkor vessetek a mókusok közé blink.gif )

Az eladó nem reklámozhatja sem a saját, sem más webáruházát a termékleírásban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-06-16 22:27
Létrehozva: #2

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(NetbookTabletAkcio @ 2015-06-16 21:18) *
Sziasztok! Tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy szabálytalannak minősül-e, de van egy profi eladó, akinek minden aukció leírásában feltűnik egy webáruház neve. Nem direkt linkkel, csak a név, de ha rákeres valaki, azonnal megtalálja. (Az csak hab a tortán, hogy a fiók nem kereskedői, ez mindenkinek a lelkiismeretére van bízva ugye... ).

Egy ilyen aukciót jelentettem, összesen 42-t dobott ki a kereső. Jól gondolom, hogy ez szabálytalan, még egy profitól is? (Ha nem, akkor vessetek a mókusok közé blink.gif )

Sokáig én is azt hittem, hogy szabálytalan, de aztán rájöttem, hogy talán mégsem. Vagy ha mégis, akkor erre is lehet talán külön megállapodás. Nem tudom. Mindenesetre én azóta nem foglalkozom semmi ilyennel. Vagy ha igen, akkor én is ilyen bájosan és udvariasan kérdezek, mint te. rolleyes.gif
A lényeg, és tényleg ez a lényeg, hogy rám/rád milyen szabályok vonatkoznak. Ezt tudjuk. Ha másnak van külön egyezség, az nem a mi asztalunk, és ha valaki szabálytalan, akkor az sem a mi dolgunk eldönteni, hogy az tényleg az-e.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
NetbookTabletAkc...
hozzászólás 2015-06-16 21:18
Létrehozva: #3

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-04-14 06:40
Azonosító: 2 167 013

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-09-27 10:12
Létrehozva: #4

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(puttonyos @ 2014-09-27 10:06) *
"Ha az lenne a gyakorlat, hogy a márkakereskedőnek jelzik, a márkakereskedő meg visszaszólna, hogy töröljék?"

Azt hiszem, elég világosan leírtam az elképzelésemet:

"nem is az eladóval szemben kellene fellépnie a márkakereskedőnek, hanem a kínai céggel."

"Továbbá nem értem, hogy miért kellene felnőtt emberek helyett mindig másnak megoldani a problémákat"
Ismered azt a szót, hogy ötlet? javaslat? nos, hát én így gondoltam...
Máshol is van ilyen, hogy a felhasználók javaslatokat adnak, az oldal meg vagy elfogadja vagy nem...
"Mindegy, akkor ezt most még rendezzük."

Köszönöm smile.gif

A vevői magatartásról leírtakkal pedig mélységesen egyetértek - pont ezért nem vásárolok ilyeneket smile.gif

Nézd, én csak leírtam, hogy miért tartom abszolút elfogadhatatlannak az általad leírtakat. Azzal azonban egyetértek, hogy valóban messzire mentél, ahogy saját magad is írta előző hsz-odban.

+Quote Post
puttonyos
hozzászólás 2014-09-27 10:06
Létrehozva: #5

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:39
Azonosító: 1 417 185

IDÉZET(cit1rom @ 2014-09-27 09:23) *
Kinek a szemében tűnne fel jobb színben a Vatera? (Ha az lenne a gyakorlat, hogy a márkakereskedőnek jelzik, a márkakereskedő meg visszaszólna, hogy töröljék? blink.gif ) De ez nem a fórumon menne, így nem is tudna róla senki, ahogy arról se, hogy így megy-e. (Bár én azért remélem, hogy nem így megy, inkább ffoglalkozzanak csak azzal, ami a dolguk, van abból is elég.)
A márkakereskedő tud a Vatera létezéséről, de nem is kell tudnia, a google és egyéb keresők használatát ismeri, találja meg ő, hogy ki másolja a termékeit jogosulatlanul.
A lerásba beleírt replika kifejezésről meg annyit, hogy sajnos nem vezetett eredményre az sem, amikor az olyanok törlésre kerültek. Azzal többet szívtak a vevők is, mert a szemetebb eladók nem írták bele, hogy nehogy törölve legyenek, a becsületesebbek meg nem árulhattak. A vevők meg nyilván azért károsultak, mert hittek a leírásnak.
Továbbá nem értem, hogy miért kellene felnőtt emberek helyett mindig másnak megoldani a problémákat.
A vásárlók tehetnék a legtöbbet ebben az ügyben, hiszen árulhatnák bárhogy, ha nem lenne rá vevő.
Végezetül pedig a kibicnek mindig könyű dolga van, mert tét nélkül játszik.

"Ha az lenne a gyakorlat, hogy a márkakereskedőnek jelzik, a márkakereskedő meg visszaszólna, hogy töröljék?"

Azt hiszem, elég világosan leírtam az elképzelésemet:

"nem is az eladóval szemben kellene fellépnie a márkakereskedőnek, hanem a kínai céggel."

"Továbbá nem értem, hogy miért kellene felnőtt emberek helyett mindig másnak megoldani a problémákat"
Ismered azt a szót, hogy ötlet? javaslat? nos, hát én így gondoltam...
Máshol is van ilyen, hogy a felhasználók javaslatokat adnak, az oldal meg vagy elfogadja vagy nem...

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-09-27 09:50) *
Érdekes, tegnap külön-külön mindegyiket megnyitottam és nem a Lego kategóriában voltak...Mindegy, akkor ezt most még rendezzük.
Egyébiránt messzemenően egyetértek a cit1rom által leírtakkal.

Fel nem foghatom, miért vesz valaki gagyi kínai hamisítványt (órát, ruhát, játékot, mindegy mit). Erre nem megfelelő indok, hogy csak arra van pénze. Ez esetben vehetne kevésbé márkás, de tisztességes, átlagos minőségű terméket. A márkanévvel ellátott hamisítvány csak a kivagyiságot szolgálja. Ha ennek nem lenne piaca, akkor ugye a kínálat is megszűnne. De ez persze csak utópia, mert a vevők jelentős része bármit bevállal, hogy megkapja mondjuk a jó kis műszálas kínai gagyi melegítőjét a 20 centis Nike emblémával sad.gif

"Mindegy, akkor ezt most még rendezzük."

Köszönöm smile.gif

A vevői magatartásról leírtakkal pedig mélységesen egyetértek - pont ezért nem vásárolok ilyeneket smile.gif

A hozzászólást -puttonyos- szerkesztette a következő időpontban: 2014-09-27 10:09

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-09-27 09:50
Létrehozva: #6

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(puttonyos @ 2014-09-27 07:54) *
Bocsánat, hogy vitatkozom, de ez bizony a Lego kategória:
...

Érdekes, tegnap külön-külön mindegyiket megnyitottam és nem a Lego kategóriában voltak...Mindegy, akkor ezt most még rendezzük.
Egyébiránt messzemenően egyetértek a cit1rom által leírtakkal.

Fel nem foghatom, miért vesz valaki gagyi kínai hamisítványt (órát, ruhát, játékot, mindegy mit). Erre nem megfelelő indok, hogy csak arra van pénze. Ez esetben vehetne kevésbé márkás, de tisztességes, átlagos minőségű terméket. A márkanévvel ellátott hamisítvány csak a kivagyiságot szolgálja. Ha ennek nem lenne piaca, akkor ugye a kínálat is megszűnne. De ez persze csak utópia, mert a vevők jelentős része bármit bevállal, hogy megkapja mondjuk a jó kis műszálas kínai gagyi melegítőjét a 20 centis Nike emblémával sad.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-09-27 09:23
Létrehozva: #7

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(puttonyos @ 2014-09-27 07:54) *
Azt hiszem, lényegesen jobb fényt vetne a Vaterára, ha ilyenkor legalább jeleznék a márkakereskedőnek a kifogásolt termékeket. És (tudom, és-sel nem kezdünk mondatot) akkor lehet, hogy nem is az eladóval szemben kellene fellépnie a márkakereskedőnek, hanem a kínai céggel. Na jó, tudom, most már messzire mentem ... smile.gif

Kinek a szemében tűnne fel jobb színben a Vatera? (Ha az lenne a gyakorlat, hogy a márkakereskedőnek jelzik, a márkakereskedő meg visszaszólna, hogy töröljék? blink.gif ) De ez nem a fórumon menne, így nem is tudna róla senki, ahogy arról se, hogy így megy-e. (Bár én azért remélem, hogy nem így megy, inkább ffoglalkozzanak csak azzal, ami a dolguk, van abból is elég.)
A márkakereskedő tud a Vatera létezéséről, de nem is kell tudnia, a google és egyéb keresők használatát ismeri, találja meg ő, hogy ki másolja a termékeit jogosulatlanul.
A lerásba beleírt replika kifejezésről meg annyit, hogy sajnos nem vezetett eredményre az sem, amikor az olyanok törlésre kerültek. Azzal többet szívtak a vevők is, mert a szemetebb eladók nem írták bele, hogy nehogy törölve legyenek, a becsületesebbek meg nem árulhattak. A vevők meg nyilván azért károsultak, mert hittek a leírásnak.
Továbbá nem értem, hogy miért kellene felnőtt emberek helyett mindig másnak megoldani a problémákat.
A vásárlók tehetnék a legtöbbet ebben az ügyben, hiszen árulhatnák bárhogy, ha nem lenne rá vevő.
Végezetül pedig a kibicnek mindig könyű dolga van, mert tét nélkül játszik.

+Quote Post
puttonyos
hozzászólás 2014-09-27 07:54
Létrehozva: #8

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-09-26 15:04) *
Tisztelt minifigurak!

Saját hatáskörben annyit tehettünk, hogy töröltettük az eladóval a Lego keresőszót. A termékek nem a Lego kategóriában vannak.
Azt sajnos nem vagyunk jogosultak megítélni, hogy hamisítvány-e a termék, ilyen indokkal csak a jogtulajdonos vagy meghatalmazottja megkeresésére léphetünk fel.

A fotókon ott látható az ...express.com kínai webáruház eladójának az azonosítója BangHead.gif
Csodálatos műfaj a dropshipping...

Bocsánat, hogy vitatkozom, de ez bizony a Lego kategória:
http://jatek.vatera.hu/lego_duplo/lego_fig...1984167230.html

És engem is roppant idegesít a rengeteg hamis termék (nem vásárolok)
Az meg még jobban idegesít, hogy amikor az eladó KIÍRJA, hogy REPLIKA, akkor az ügyfélszolgálat azt írja, hogy nem tehet semmit, mert a Vatera nem jogosult felülbírálni, hogy a termék eredeti-e vagy sem. A becsületes eladók meg szívnak.
De akkor sem fogom eladni a becsületemet pénzért!

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-09-26 15:04) *
Tisztelt minifigurak!

Saját hatáskörben annyit tehettünk, hogy töröltettük az eladóval a Lego keresőszót. A termékek nem a Lego kategóriában vannak.
Azt sajnos nem vagyunk jogosultak megítélni, hogy hamisítvány-e a termék, ilyen indokkal csak a jogtulajdonos vagy meghatalmazottja megkeresésére léphetünk fel.

A fotókon ott látható az ...express.com kínai webáruház eladójának az azonosítója BangHead.gif

Tisztelt Vaterabenz!

Azt hiszem, lényegesen jobb fényt vetne a Vaterára, ha ilyenkor legalább jeleznék a márkakereskedőnek a kifogásolt termékeket. És (tudom, és-sel nem kezdünk mondatot) akkor lehet, hogy nem is az eladóval szemben kellene fellépnie a márkakereskedőnek, hanem a kínai céggel. Na jó, tudom, most már messzire mentem ... smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-09-26 15:04
Létrehozva: #9

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(minifigurak @ 2014-09-26 11:50) *
Sziasztok!

Kérdeznék.

...

Tisztelt minifigurak!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-09-26 12:27
Létrehozva: #10

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(minifigurak @ 2014-09-26 11:50) *
...

Megköszönöm ha írtok erre valamit met elég bosszantó.

Üdv

Szerintem ne foglalkozz vele. Ez a legjobb, amit tehetsz.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
minifigurak
hozzászólás 2014-09-26 11:50
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-21 10:21
Azonosító: 2 082 766

Sziasztok!

Kérdeznék.

Itt van ez az ember:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=memphis0704

Friss reg, és mást sem árul csak kínai hamisítványokat, melyek a legó figurák 100%-os rossz minőségű másolatai, tehát nyilvánvalóan hamis termékek, amik árusítása tilos, ha jól olvastam a vatera szabályzatot.

(Hab a tortán hogy még csak nála sincsenek.)

Tehát nem csak szabálysértő, hanem hátrányos helyzetbe hozza az összes normális embert aki nem csaló és eredeti legót árul, mivel annak van ára, nem filléres kínai selejt másolat.

Jelentettem már párszor a bejelentő űrlapon, de max annyit értem el vele hogy már nem használja megtéveszten a LEGO megnevezést a termék nevében, azonban továbbra is a LEGO kategóriába pakolja fel a hamis cuccokat, ami szintén csalás mert ezek nem legók.

Szóval ennyi erővel akár én is elkezdhetek hamis LVutton DGabbana stb márkajlezésű hamis ruhákat árulni, hiszen úgy sem szól senki a vaterán, vagy ez hogy működik?

Megköszönöm ha írtok erre valamit met elég bosszantó.

Üdv

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-09-24 20:12
Létrehozva: #12

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(puttonyos @ 2014-09-24 15:40) *
Köszi, de összesen 2.600 ft értékű elmaradásom volt, tehát még az sem jöhetett szóba. Sütit meg előtte töröltem, mert ezt már ismerem smile.gif Na mindegy...

Ma már töröltem sütit, de most ismét csak úgy tudtam az értékeléstől továbbmenni, ha újra töröltem. Már ez van nálam kb féléve.

+Quote Post
puttonyos
hozzászólás 2014-09-24 15:40
Létrehozva: #13

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-09-24 11:10) *
Utánajártam. Megszűnt a 21 napos szabály bevezetésével.

Köszi, de összesen 2.600 ft értékű elmaradásom volt, tehát még az sem jöhetett szóba. Sütit meg előtte töröltem, mert ezt már ismerem smile.gif Na mindegy...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-09-24 11:10
Létrehozva: #14

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-09-23 22:20) *
...Nem tudom, él-e még ez a szabály, majd utánajárok. ...

Utánajártam. Megszűnt a 21 napos szabály bevezetésével.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
puttonyos
hozzászólás 2014-09-23 18:28
Létrehozva: #15

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2014-09-23 06:21) *
Azt ígéri az eladó, hogy Kínából az ő címére rendeli és úgy tovább a vevőnek. Ha így nézem, nem lenne drága a posta, bár a lényeg nem is ez.
A vevő az aukció zárását követően 60 napig adhatja le értékelését. Ennyi időnek elegendőnek kellene lenni a lebonyolításra. Az eladó is 3-4 hetet ígér, tehát halogatással együtt is belefért volna, hogy értékeld.
Sajnos az ilyen elmaradt értékelések megnehezítik a "Vatera" dolgát is.

"A vevő az aukció zárását követően 60 napig adhatja le értékelését."
Nem tudom, hogy mi lehetett az oka - talán valami új rendszer? - de tegnap nem tudtam a személyes menüben az értékeléseknél tovább lépni, azaz az eladáshoz, mert egyfolytában arra figyelmeztetett, hogy 14 napon belül értékelni kelll a vásárlást. Pont a 14. napon voltam. Először nem akartam tudomásul venni, de bizony nem engedett tovább sokadszorra se. Kénytelen kelletllen értékeltem és már mehettem is tovább blink.gif

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-09-23 06:21
Létrehozva: #16

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fecotom @ 2014-09-22 22:06) *
Tisztelt Vatera! Vásároltam bencus08 felhasználótól combfixet tangával 1500+ 1500 postaköltséggel amit eleve sokallok június 25-én elutaltam neki. Azóta szórakozik velem, mivel 90 napja nem küldte el számomra a terméket, még negatívra sem tudom értékelni.Kérem nézzék meg miket ígért mert megpróbáltam levelezés útján rendezni a problémát,és még ezek után pofátlanul újra feltette a Vaterára A bőrhatású szexi combfix tangával hirdetést. Kérném hogy az ilyen eladókat távolítsák el a Vateráról, arról nem is beszélve hogy többszöri keresésemre sem veszi fel a telefonját.Tisztelettel:fecotom.

Azt ígéri az eladó, hogy Kínából az ő címére rendeli és úgy tovább a vevőnek. Ha így nézem, nem lenne drága a posta, bár a lényeg nem is ez.
A vevő az aukció zárását követően 60 napig adhatja le értékelését. Ennyi időnek elegendőnek kellene lenni a lebonyolításra. Az eladó is 3-4 hetet ígér, tehát halogatással együtt is belefért volna, hogy értékeld.
Sajnos az ilyen elmaradt értékelések megnehezítik a "Vatera" dolgát is.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-09-22 22:51
Létrehozva: #17

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fecotom @ 2014-09-22 22:06) *
Tisztelt Vatera! Vásároltam bencus08 felhasználótól combfixet tangával 1500+ 1500 postaköltséggel amit eleve sokallok június 25-én elutaltam neki. Azóta szórakozik velem, mivel 90 napja nem küldte el számomra a terméket, még negatívra sem tudom értékelni.Kérem nézzék meg miket ígért mert megpróbáltam levelezés útján rendezni a problémát,és még ezek után pofátlanul újra feltette a Vaterára A bőrhatású szexi combfix tangával hirdetést. Kérném hogy az ilyen eladókat távolítsák el a Vateráról, arról nem is beszélve hogy többszöri keresésemre sem veszi fel a telefonját.Tisztelettel:fecotom.

Nem vagyok Vatera, de pár dolgot hozzáteszek a jövőre nézve. 21 napon belül tud a vevő értékelni. Ha addig nem érkezik meg az áru, akkor azt érdemes jelezni. Azok a felhasználók, akik alkalmatlanok a vaterázásra, csak ezzel távolíthatóak el biztosan.
Amúgy ez az az aukció:
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1974922163.html
Nem pofátlanul feltette, hanem ez egy többdarabos aukció. Az áru helye Kína, tehát a postaköltség nem túlzott. Sajnos tipikusan ez az a kereskedési forma, amikor a vevők ki tudnak csúszni az értékelési határidőből.
Idézet a terméklapról:
"SZÁLLÍTÁSI IDŐ:10-45 MUNKANAP!! DE ÁLTALÁBAN 3-4-HÉT ALATT MEG SZOKOTT ÉRKEZNI. KÉRLEK EZT VEDD FIGYELEMBE!!"
Ebben az esetben már csak egyet tehetsz. Írj a Vaterának az Kapcsolatfelvételen keresztül, a visszakapott ticket számra válaszolva, vagy a Vatera kérésére továbbítsd a levelezést. Az eladód értékelései alapján nem tűnik inkorrektnek, talán a Vatera közbenjárására rendezi a tartozását feléd. Nem csináltam még ilyet, mert nagyon kényes vagyok arra, hogy kiktől vásárolok, ezért nem is kerültem ilyen helyzetbe. Egy próbálkozást mindenképpen megér a dolog.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-09-22 22:52

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
fecotom
hozzászólás 2014-09-22 22:06
Létrehozva: #18

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-10-04 18:46
Azonosító: 777 407

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-09-21 22:19
Létrehozva: #19

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-09-21 22:11) *
Én a helyedben megkeresném az ÜSZ-ot, ott nevekkel és pontos adatokkal leírhatod, hogy mi történt. Nekem ez így kicsit homályos, de ez lehet, hogy csak a fáradtságtól van.smile.gif Itt megoldás nem nagyon fog születni, esetleg ha tényleg egyértelmű minden, mondunk pár "okosságot", mindenki a habitusától függően, de ennél több nem várható.
Egy biztos, amit látatlanban le merek írni. Ha nem kapom meg a cuccot, akkor nem értékelek, akármit is vár el tőlem az eladó, és lehet bármilyen határozott a felszólítása. Sőt. Ilyen igény esetén rögtön gyanakodni kezdek.

Úgy értelmeztem, hogy az egész az Üsz-tal folytatott levelezéséről szól.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-09-21 22:11
Létrehozva: #20

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(orosztibor @ 2014-09-21 21:42) *
Így jártam, tanulság, megoldás? ...

Én a helyedben megkeresném az ÜSZ-ot, ott nevekkel és pontos adatokkal leírhatod, hogy mi történt. Nekem ez így kicsit homályos, de ez lehet, hogy csak a fáradtságtól van.smile.gif Itt megoldás nem nagyon fog születni, esetleg ha tényleg egyértelmű minden, mondunk pár "okosságot", mindenki a habitusától függően, de ennél több nem várható.
Egy biztos, amit látatlanban le merek írni. Ha nem kapom meg a cuccot, akkor nem értékelek, akármit is vár el tőlem az eladó, és lehet bármilyen határozott a felszólítása. Sőt. Ilyen igény esetén rögtön gyanakodni kezdek.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post

162 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-02 06:16