IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1620 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2016-07-24 10:49
Létrehozva: #-19

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...2306051879.html
Használt valaki már ilyet? Mert én nem, de jónak tűnik. Kérek véleményeket. Köszönöm thank_you.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-19 06:21
Létrehozva: #-18

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-07-18 21:50) *
Egy lehetséges workaround, ha a jövőben mondjuk a lényegesen szimpatikusabb "csirkepörkölt" kifejezést használjuk helyette mosking.gif
Itt van egyébként a témáról egy rövid ismertető: e-szigno.hu/tudasbazis/webszerver-tanusitvanyok.html

Tökéletes javaslat.biggrin.gif Köszönöm az ismertetőt. A sunyivagyok.hu különösen tetszett. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-07-18 21:50
Létrehozva: #-17

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2016-07-18 21:10) *
Tudom, ismerem a szabályt, de a fülem rövidet kíván.

Egy lehetséges workaround, ha a jövőben mondjuk a lényegesen szimpatikusabb "csirkepörkölt" kifejezést használjuk helyette mosking.gif
Itt van egyébként a témáról egy rövid ismertető: e-szigno.hu/tudasbazis/webszerver-tanusitvanyok.html

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-18 21:16
Létrehozva: #-16

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2016-07-18 21:14) *
Nem mennék bele ebbe ennél jobban smile.gif Hosszan kell ejteni is biggrin.gif

Lehet, hogy kissé parasztosan beszélek. Mert én nem ejtem hosszúnak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2016-07-18 21:14
Létrehozva: #-15

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(zejopy @ 2016-07-18 21:10) *

Nem mennék bele ebbe ennél jobban smile.gif Hosszan kell ejteni is biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-18 21:10
Létrehozva: #-14

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2016-07-18 20:55) *
Hosszú. Tanú, tanúsít, tanúsítvány smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2016-07-18 20:55
Létrehozva: #-13

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(zejopy @ 2016-07-18 16:53) *
a biztonsági tanusítvány (szerintem rövid az u...

Hosszú. Tanú, tanúsít, tanúsítvány smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-18 16:53
Létrehozva: #-12

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-07-18 14:16) *
Különösebb regényt nem tudnék a témáról írni smile.gif A biztonsági tanúsítvány lejárt és gondolom azt kellett meghosszabbítani.

Ááá, elég lesz ennyi. Ez ma úgysem az én napom. Az összes fontostalan dologban sikertelen vagyok.smile.gif Odaégett az ebéd (mert kottát írtam), a sütit elrontottam, mert a fiam kenyérlisztet hozott normál fehér liszt helyett (én meg nem olvasok, csak öntök), a postán kilométeres sor állt, a boltban (amikor már rohantam, mert a postán kicsúsztam az időből) lefagyott a kártyás rendszer, kápé meg nem volt nálam, szóval valahogy ezekben az apróságokban nem voltam igazán sikeres. Igaz ugyan, hogy a második hegedű szólamot egy hiba nélkül írtam le, nem is hittem el (mert ez lehetetlen), hogy nem kell javítanom visszahallgatáskor. Szóval a biztonsági tanusítvány (szerintem rövid az u, bár aláhúzza és Ön is hosszúval írta) kérdésében a mélyebb behatolást majd a suliban a rendszergazdával ejtem meg.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-07-18 14:16
Létrehozva: #-11

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-07-18 08:52) *
Hozzáteszem, hogy nem (nagyon nem) szakszerű magyarázatot szeretnék, hanem csak annyit, hogy értsem, mi történt nagyjából. Köszönöm! thank_you.gif

Különösebb regényt nem tudnék a témáról írni smile.gif A biztonsági tanúsítvány lejárt és gondolom azt kellett meghosszabbítani.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-18 08:52
Létrehozva: #-10

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-07-17 21:40) *
Természetesen ez igaz, de a saját korlátait senki sem lépheti át. De a leírtakból is látszik, hogy az empátia inkább Önnél lakik, nekem sajnos soha sem volt erősségem smile.gif
Nem nyaraltam, csak kiruccantam mosking.gif

Szerintem meg pont az a cél, hogy a saját korlátainkat átlépjük. Sőt! smile.gif
Különben ahhoz képest, hogy férfi, szerintem tök jól tud néha rezonálni másokra. Jó, persze, mi nők általában ebben jobbak vagyunk, de amúgy az empátia is fejleszthető. A határa egy olyan korlát, amit érdemes átlépni, kijjebb tolni. smile.gif

Még valami eszembe jutott, leírom, mielőtt beszippant a napi tevékenységhalmaz.smile.gif
Beszéltünk erről a belépési problémámról. Elhárították a hibát, aminek nagyon örültem, de nem magyarázták el (nem is dolga az ÜSZ-nak a nem hozzáértők ismeretterjesztése smile.gif), hogy a probléma mi volt. Önt viszont talán megkérhetem arra, hogy karitatív módon tágítsa a tudásomat. Beszéltünk is róla, hogy ebben a kérdésben még zaklatom. Akkor most érezze magát zaklatva.smile.gif Hozzáteszem, hogy nem (nagyon nem) szakszerű magyarázatot szeretnék, hanem csak annyit, hogy értsem, mi történt nagyjából. Köszönöm! thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-07-18 07:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-07-17 21:40
Létrehozva: #-9

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-07-17 10:44) *
Örülök, hogy látom.smile.gif Empatikusnak tűnik, ebből arra következtetek, hogy jól telik/vagy inkább telt a nyaralás.
Az Ön szövegértelmezési problémája nem probléma, megrázza a fejét, iszik egy kólát, vagy lefekszik aludni és máris visszatér a szokásos színvonalú gondolkodása.
Persze igaza van, nagyon kemény lehet. De tudja, meg vagyok arról győződve, hogy nem kell így élni. Nagyon sokféleképpen nem kell élni. Dönteni kell, lépni és tenni és bármi megváltozik. Persze munkás. De mindig van valami, amivel kell dolgozni az embernek (nem munkára gondolok, hanem saját magának a fejlesztésére). Nők ezrei élnek állandóan a fogyókúra bűvöletében. Mások kórosan szerzik a diplomákat. Van aki csak azért küzd, hogy ne ordítsa le a feleségének a haját, ha odaég a rántotta.
Ugyanilyen munka ez is. Alapvető már az emberi kommunikációban az írott forma. Valamiért a mostani rendszer (nem hiszem, hogy csak az oktatás, összességében van a gond) felhozta ezt a sok tanulási és viselkedési problémát. Ezzel együtt megjelent a ráépülő infrastruktúra is, képezik a tanárokat, nekünk az egyetemen kellett is tanulni róla, pedig nálunk azért kezelhetőbb. A fősuliban még nem nagyon volt téma. Tehát alakul a rendszer, ami kezeli ezt az egészet. Megvannak a kellő segítségek ehhez. Dönteni kell és tenni. Biztosan nem lesz író egy ilyen kondicionáltságú emberből, de azért az egyszerűbb szövegek értelmezésében sokat léphet előre.

Természetesen ez igaz, de a saját korlátait senki sem lépheti át. De a leírtakból is látszik, hogy az empátia inkább Önnél lakik, nekem sajnos soha sem volt erősségem smile.gif
Nem nyaraltam, csak kiruccantam mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-17 10:44
Létrehozva: #-8

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-07-17 10:13) *
Ritkán fordul elő, de ha nagyon fáradt vagyok, akkor nehezemre esik figyelmesen elolvasni és értelmezni egy bonyolultabb szöveget. Ilyenkor érzem, hogy milyen lehet masszív szövegértelmezési zavarokkal élni. Kemény lehet.

Örülök, hogy látom.smile.gif Empatikusnak tűnik, ebből arra következtetek, hogy jól telik/vagy inkább telt a nyaralás.
Az Ön szövegértelmezési problémája nem probléma, megrázza a fejét, iszik egy kólát, vagy lefekszik aludni és máris visszatér a szokásos színvonalú gondolkodása.
Persze igaza van, nagyon kemény lehet. De tudja, meg vagyok arról győződve, hogy nem kell így élni. Nagyon sokféleképpen nem kell élni. Dönteni kell, lépni és tenni és bármi megváltozik. Persze munkás. De mindig van valami, amivel kell dolgozni az embernek (nem munkára gondolok, hanem saját magának a fejlesztésére). Nők ezrei élnek állandóan a fogyókúra bűvöletében. Mások kórosan szerzik a diplomákat. Van aki csak azért küzd, hogy ne ordítsa le a feleségének a haját, ha odaég a rántotta.
Ugyanilyen munka ez is. Alapvető már az emberi kommunikációban az írott forma. Valamiért a mostani rendszer (nem hiszem, hogy csak az oktatás, összességében van a gond) felhozta ezt a sok tanulási és viselkedési problémát. Ezzel együtt megjelent a ráépülő infrastruktúra is, képezik a tanárokat, nekünk az egyetemen kellett is tanulni róla, pedig nálunk azért kezelhetőbb. A fősuliban még nem nagyon volt téma. Tehát alakul a rendszer, ami kezeli ezt az egészet. Megvannak a kellő segítségek ehhez. Dönteni kell és tenni. Biztosan nem lesz író egy ilyen kondicionáltságú emberből, de azért az egyszerűbb szövegek értelmezésében sokat léphet előre.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-07-17 10:13
Létrehozva: #-7

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-07-16 19:02) *
Bővült a tiltólistám.biggrin.gif Régen dobtam a levesbe fórumos post alapján valakit. animal0018.gif

Ritkán fordul elő, de ha nagyon fáradt vagyok, akkor nehezemre esik figyelmesen elolvasni és értelmezni egy bonyolultabb szöveget. Ilyenkor érzem, hogy milyen lehet masszív szövegértelmezési zavarokkal élni. Kemény lehet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-16 19:02
Létrehozva: #-6

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Bővült a tiltólistám.biggrin.gif Régen dobtam a levesbe fórumos post alapján valakit. animal0018.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
enemypublic
hozzászólás 2016-07-10 18:23
Létrehozva: #-5

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-05-07 10:53
Azonosító: 1 730 070

IDÉZET(zejopy @ 2016-07-10 09:18) *
Szia! Sajnos ezt teljesen rosszul látod. Régen és most is, konkrétan a bevezetés óta a FD-at csak akkor térítették vissza, ha eladtad a cuccot. A jutalékot kellett abban az esetben fizetni, ha eladással zárult az aukció, mert logikusan eladási jutalék. 2009 óta van FD, azóta minden feltöltésért fizetni kell.
A közelmúltban átálltak a havi számlázásra, ami azt jelenti, hogy minden hónap adott napján kapsz számlát, függetlenül a fizetendő összegtől. Ez kb. egy éve volt, de lehet, hogy nincs annyi.
Tehát most annyi történt, hogy megkaptad a havi számládat. A közüzemi számlát is megkapod minden hónapban, függetlenül a fogyasztás mértékétől. Akkor is, ha egész hónapban nyaraltál és alig fogyasztottál vizet.smile.gif

Aha, értem, köszönöm, meg is szomjaztam. biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-10 09:18
Létrehozva: #-4

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(enemypublic @ 2016-07-10 08:29) *
sziasztok, nem találtam meg a kérdésemnek a megfelelő helyet, ezért elnézést, hogy itt teszem fel...
egész hónapban nem adtam el semmi komolyat, mégis fizetnem kell 300 ft-ot....nem az összeg üt ki, csak ez valami új rendszer?
régen úgy emlékszem, ha nem adtad el a cuccod, a feltöltési díjat sem kellett kifizetni, most meg úgy tűnik, ki kell, leszarják, hogy eladtad-e vagy sem...
jól látom én ezt?

Szia! Sajnos ezt teljesen rosszul látod. Régen és most is, konkrétan a bevezetés óta a FD-at csak akkor térítették vissza, ha eladtad a cuccot. A jutalékot kellett abban az esetben fizetni, ha eladással zárult az aukció, mert logikusan eladási jutalék. 2009 óta van FD, azóta minden feltöltésért fizetni kell.
A közelmúltban átálltak a havi számlázásra, ami azt jelenti, hogy minden hónap adott napján kapsz számlát, függetlenül a fizetendő összegtől. Ez kb. egy éve volt, de lehet, hogy nincs annyi.
Tehát most annyi történt, hogy megkaptad a havi számládat. A közüzemi számlát is megkapod minden hónapban, függetlenül a fogyasztás mértékétől. Akkor is, ha egész hónapban nyaraltál és alig fogyasztottál vizet.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
enemypublic
hozzászólás 2016-07-10 08:29
Létrehozva: #-3

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-05-07 10:53
Azonosító: 1 730 070

sziasztok, nem találtam meg a kérdésemnek a megfelelő helyet, ezért elnézést, hogy itt teszem fel...
egész hónapban nem adtam el semmi komolyat, mégis fizetnem kell 300 ft-ot....nem az összeg üt ki, csak ez valami új rendszer?
régen úgy emlékszem, ha nem adtad el a cuccod, a feltöltési díjat sem kellett kifizetni, most meg úgy tűnik, ki kell, leszarják, hogy eladtad-e vagy sem...
jól látom én ezt?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-09 21:28
Létrehozva: #-2

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2016-07-09 21:25) *
Bármikor.
_olel.gif

Ez azért basszus, milyen jó érzés.smile.gif Tényleg köszönöm.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-07-08 10:27
Létrehozva: #-1

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mennyire sajnálom, hogy tavaly vettem egy tanzanit gyűrűt 30 ezer Ft fölötti áron. Ha egy kicsit várok, itt megkaphattam volna a tizedéért. animal0018.gif
http://ekszer-ora.vatera.hu/dragakoves_es_...tm_medium=email

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-06-30 09:38
Létrehozva: #0

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-06-30 09:02) *
Ismerős a stílus, de sokat kellene rá gyúrni mosking.gif
Mindig a rohanás van, hogy minden beleférjen a napba. De ezt Önnek gondolom nem kell mondanom smile.gif

Hát nem.smile.gif Most is kimentem a harmadik kávémmal és a cigivel, hogy akkor most szusszanok egyet, átlazulok a következő menet előtt. Szusszanás helyett azon kaptam magamat, hogy egyszerre három dolog elvégzésén járatom az agyamat.laugh.gif Muszáj nagyon nagy fegyelemmel rászorítanom magamat egy szigorú munkabeosztásra, hogy egyszerre csak egy dolgot csináljak. smile.gif De legalább zajlik az élet. Sosem értettem azokat az embereket, akik unatkoznak. Én nem tudom, mi az.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1620 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-31 09:20