IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás Tegnap, 22:16
Létrehozva: #-179

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-07-28 21:00) *
Ha egyben közzétesszük valahol, akkor természetesen igen smile.gif

Köszönöm szépen.smile.gif

Mert a jövő szempontjából ezek amúgy fontosak lesznek. Bár persze tudom, sok kérdésre az idő megadja a választ, hiszen meglátjuk úgyis, de sok olyan dolog lesz, ami nem látható, de létező.smile.gif

IDÉZET(Client:37601302 @ 2014-07-28 21:44) *
Tisztelt Kolléga,

Jaj, de jó, Benz mellé jöttél moderátornak? jumping.gif Csak a megszólításból gondolom. unsure.gif

... úgy kérem helyesbíteni az ellenőrzés leírását mert nem fedi a valós folyamatot ...

Máris megy! Sőt rohan, mint egy sereg apró termetű szorgos hangya. animal-smiley-037.gif

További képzavarnak tartom, hogy a fórumban "ellenőrzött felhasználó" vagyok, a fiókbeállításoknál " Fiók státusza Nem ellenőrzött" és az itt a fórumban megjelenő "Teljes Jogú Felhasználó"-nak nyoma sincs a helpben.

Hogy mik vannak! smiley-shocked034.gif Hát még az mekkora képzavar, amikor az ember fordítva ül fel a lóra, oszt asziszi, előre felé halad, pedig csak a derék hátas kerek tomporát nézegeti. horse.gif

Korábban vateráztam, de ez így eléggé hmmm

Vajon azzal a névvel mi lett? fejvakar.gif

Kedves Benz! biggrin.gif Most határozottan nem kérem szépen, hogy a legfrissebben kipróbált 10 perces tevékenységét gyakorolja. wink3.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Tegnap, 21:00
Létrehozva: #-178

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-28 20:57) *
Köszönöm szépen! smile.gif Ha majd meglesznek, megmutatja őket? Vagy legalább a hozzájuk vezető linket? thank_you.gif

Ha egyben közzétesszük valahol, akkor természetesen igen smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Tegnap, 20:57
Létrehozva: #-177

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-07-28 20:36) *
Kedves zejopy!

Úgy tudom, hogy a kérdések összegzése lezárult, de azért megpróbálom.
Köszönjük smile.gif

Köszönöm szépen! smile.gif Ha majd meglesznek, megmutatja őket? Vagy legalább a hozzájuk vezető linket? thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás Tegnap, 20:47
Létrehozva: #-176

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

Tudom lezsíroskenyerezzük a csillagozást, de tegnap 3 db 3-ast kaptam egy tökéletesen, gyorsan lebonyolított adásvételre. sad.gif

Kedvesen rákérdeztem a hölgynél, hogy mi volt a gond, ezt a választ küldte:
"Nem jelent meg a csillagos rész az értékelésnél - ezt furcsáltam is, de elküldtem így."

Ez létezik? blink.gif (két termék volt, de nem csoportosan értékelt, mert az időpontok között van 1 perc eltérés)
Majd ezt írta: "Ha talál módot arra, hogy javítsak az értékelésen, kérem, jelezze"

Kedves Benz! Van rá mód, vagy ez már így marad?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Tegnap, 20:36
Létrehozva: #-175

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-28 19:36) *
Kedves Benz! smile.gif

Időközben még felmerült bennem néhány kérdés. Kérem, legyen kedves ezt is továbbítani a megválaszolandó listához. Köszönöm. thank_you.gif
1. Azok a felhasználók, akik a Bétán már kaptak figyelmeztetést (mert nem fizettek, vagy nem jelentkeztek), az Öregre áttérve büntetlenek lesznek?
2. Azok a felhasználók, akiknek a Bétán és az Öregen összegezve lenne meg a 20% negatív értékelés, kipontozódnak? (Szerintem ez a kérdés szorosan kapcsolódik a már feltett korábbi kérdésemhez, ami az értékelésekkel kapcsolatos, csak ez más irányú.)
3. Azoknak a felhasználóknak, akik a Bétán Önöktők, piactéri szabálytalanság miatt (önlicit, ilyesmi) kaptak figyit hozzáadódik az Öregen szerzett hasonló jellegű figyelmeztetéshez?

Kedves zejopy!

Úgy tudom, hogy a kérdések összegzése lezárult, de azért megpróbálom.
Köszönjük smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Tegnap, 19:36
Létrehozva: #-174

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Időközben még felmerült bennem néhány kérdés. Kérem, legyen kedves ezt is továbbítani a megválaszolandó listához. Köszönöm. thank_you.gif
1. Azok a felhasználók, akik a Bétán már kaptak figyelmeztetést (mert nem fizettek, vagy nem jelentkeztek), az Öregre áttérve büntetlenek lesznek?
2. Azok a felhasználók, akiknek a Bétán és az Öregen összegezve lenne meg a 20% negatív értékelés, kipontozódnak? (Szerintem ez a kérdés szorosan kapcsolódik a már feltett korábbi kérdésemhez, ami az értékelésekkel kapcsolatos, csak ez más irányú.)
3. Azoknak a felhasználóknak, akik a Bétán Önöktők, piactéri szabálytalanság miatt (önlicit, ilyesmi) kaptak figyit hozzáadódik az Öregen szerzett hasonló jellegű figyelmeztetéshez?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás Tegnap, 18:34
Létrehozva: #-173

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-07-28 16:56) *
Viktória vagy wink3.gif Én meg Lilla smile.gif Ja, nem is, Hati mosking.gif Teljesen összezavarsz engem is biggrin.gif

És a harmadikat nem is tudod! biggrin.gif Ha igen, akkor le ne írd! Titok! Anyukám jól kicsellózott velem.mosking.gif
(davidmaci92 vagyok ... smiley-shocked034.gif ... ja, nem! zejopy smiley-shocked028.gif )

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: Tegnap, 18:35

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás Tegnap, 16:56
Létrehozva: #-172

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-28 12:56) *
(zejopy vagyok.smile.gif Ja, nem! smiley-shocked034.gif davidmaci92 smiley-shocked028.gif

Viktória vagy wink3.gif Én meg Lilla smile.gif Ja, nem is, Hati mosking.gif Teljesen összezavarsz engem is biggrin.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Tegnap, 14:31
Létrehozva: #-171

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2014-07-28 14:12) *
Adalék a nullás Client-ek ügyéhez.

Mai vevőm Client:3761...
Vásárlás: 2014. 07. 28. 08:29
Kapcsolatfelvétel: 2014. 07. 28. 08:45
Válasz (díjbekérő): 2014. 07. 28. 11:23
Pénz a számlán: 2014. 07. 28. 14:10 előtt
(Posta: 2014. 07. 28. 17:00)

Az a baj, hogy az emberek tényleg hajlamosak általánosítani. Aki kétszer-háromszor berepül egy Client:...-nek, az már a negyedik, normálisnál is idegbajt kap. Sokan azt sem veszik észre, hogy a számsor különböző (aztán önlicitet kiáltanak). Ugyanaz, mint régen a kékeknél. De azt is meg kell érteni, hogy ha lehet regisztráció nélkül vásárolni, akkor az sok esetben kényelmesebb. Sok embernél nem játszik szerepet ezen a területen a hovatartozás érzése, gyorsan akarja, macera nélkül. Ez kicsit a webáruházak világa már, mert minden megváltozik, ahogy változik a világ, a Vatinak is muszáj lépést tartania. Amikor először volt szó a kékekről, égnek állt a hátamon a nem létező szőr. Aztán megemésztettem és igazából nem bánom. Jobban szerettem a régi rendszert, de ez is élhető és nagyon sok minden van, amiből jobban szerettem a régit. De igazából nem ezek az élet nagy dolgai.smile.gif Így látom, és ebben szerintem egyet is értünk.

Amúgy reggel kijött a kutas, még kérnem sem kellett. Elővarázsoltam a kedvesebbik mosolyomat, bementem a kúthoz és már kérdezte is.biggrin.gif Aztán mikor fizettem, kérdezte, hogy mehet-e a PayPass, mert akkor nem dugja be.biggrin.gif Mondtam neki, hogy ne dugja be! laugh.gif
(Tényleg meg kell tanulnom tankolni... blush.gif ... bár éppen ma hallottam, hogy egy általam nagyon sokra tartott barátnőm - akinek szintén hozzá van gyógyulva a feneke az autóhoz - szintén vagy a kutassal, vagy a gyerekeivel tankoltat. Szóval ráérek.mosking.gif )
Na megyek a dolgomra, kilihegtem magamat a sok lótás-futás után. wave.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: Tegnap, 14:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás Tegnap, 14:12
Létrehozva: #-170

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

Adalék a nullás Client-ek ügyéhez.

Mai vevőm Client:3761...
Vásárlás: 2014. 07. 28. 08:29
Kapcsolatfelvétel: 2014. 07. 28. 08:45
Válasz (díjbekérő): 2014. 07. 28. 11:23
Pénz a számlán: 2014. 07. 28. 14:10 előtt
(Posta: 2014. 07. 28. 17:00)

A hozzászólást -mmmyki- szerkesztette a következő időpontban: Tegnap, 14:12

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Tegnap, 13:06
Létrehozva: #-169

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(snikol22 @ 2014-07-28 10:42) *
Sziasztok,

Csak engem zavarnak a client:.... nevű felhasználók, akik kb. 0 értékeléssel rendelkeznek és kb. az aukció lejárata előtt 2 nappal licitálnak, hogy felvigyék az árat? Sőt, találtam olyan aukciót is, amit megnyert egy ilyen nevű felhasználó, persze nem kellett neki az áru, újraindították és most újra licitált csak más lakóhellyel de ugyanazon a Client:...számon:( Pedig engem érdekelt az az aukció, amit megnyert, de olyanra nem licitálok, amit kamu emberek licitálnak túl. Hacsak nem tetszik nagyon-nagyon a termék, amúgy keresek másikat. Bocs, de k i kellett írnom magamból, mert napi szintem rengeteget látni és már kicsit átlátszónak tűnik, legalábbis nekem. de bocs, ha tévedek.

Duplázol? Benz imádni fogja.biggrin.gif

IDÉZET(mmmyki @ 2014-07-28 12:00) *
Biztos vagy benne, hogy azonos volt a szám?

Az én tapasztalatom szerint nem nagyon lehet mit csinálni az árfelverők ellen, én régebben jeleztem egy - szerintem teljesen nyilvánvaló, és igen pimasz - helyzetet az ügyfélszolgálatnak, pusztán mert bosszantott, tisztán látszott, ki kivel van a buliban, de ők nem látták gyanúsnak. Azóta nem foglalkozom ezzel a kérdéssel.

Azért, mert akkor egyszer nem volt bizonyítható az összefüggés, nem biztos, hogy nem érdemes jelezni a gyanús eseteket. Emlékszem. Bosszantó, amikor nyilvánvaló dolog büntetlenül marad bizonyíthatóság híján. Szépreményű ifjú gyermekem mesélt az egyszeri motorosról, aki 200-zal repesztett, de éppen akkor, amikor a trafi lekapta csodálatos teljesítményét, elszállt és a képen csak egy ember "ment" függőleges tartásban. A KRESZ pedig nem tiltja a 200 km/h-s futást az úton. Hogy igaz-e, nem tudom. Mindenesetre elgondolkodtató. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás Tegnap, 12:00
Létrehozva: #-168

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(snikol22 @ 2014-07-28 10:42) *
Sziasztok,

Csak engem zavarnak a client:.... nevű felhasználók, akik kb. 0 értékeléssel rendelkeznek és kb. az aukció lejárata előtt 2 nappal licitálnak, hogy felvigyék az árat? Sőt, találtam olyan aukciót is, amit megnyert egy ilyen nevű felhasználó, persze nem kellett neki az áru, újraindították és most újra licitált csak más lakóhellyel de ugyanazon a Client:...számon:( Pedig engem érdekelt az az aukció, amit megnyert, de olyanra nem licitálok, amit kamu emberek licitálnak túl. Hacsak nem tetszik nagyon-nagyon a termék, amúgy keresek másikat. Bocs, de k i kellett írnom magamból, mert napi szintem rengeteget látni és már kicsit átlátszónak tűnik, legalábbis nekem. de bocs, ha tévedek.

Biztos vagy benne, hogy azonos volt a szám?

Az én tapasztalatom szerint nem nagyon lehet mit csinálni az árfelverők ellen, én régebben jeleztem egy - szerintem teljesen nyilvánvaló, és igen pimasz - helyzetet az ügyfélszolgálatnak, pusztán mert bosszantott, tisztán látszott, ki kivel van a buliban, de ők nem látták gyanúsnak. Azóta nem foglalkozom ezzel a kérdéssel.

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
snikol22
hozzászólás Tegnap, 10:42
Létrehozva: #-167

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-06-03 09:00
Azonosító: 2 040 585

Sziasztok,

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-07-27 14:31
Létrehozva: #-166

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-27 12:51) *
Hát én nem értem ezeket az ajánlott aukciókat.fejvakar.gif Most meg Benzét küldték ide nekem. biggrin.gif Biztosan tudja a rendszer - lévén nagyon intelligens - hogy megmutatom az érintetteknek. mosking.gif

Láttam ezt az aukciót, de már megvan ez a modell smile.gif
thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-07-27 12:51
Létrehozva: #-165

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hát én nem értem ezeket az ajánlott aukciókat.fejvakar.gif Most meg Benzét küldték ide nekem. biggrin.gif Biztosan tudja a rendszer - lévén nagyon intelligens - hogy megmutatom az érintetteknek. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-07-26 16:38
Létrehozva: #-164

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-26 16:17) *
Ezt tévedésből nekem mutatták az ajánlottban. Szerintem neked akarták, csak elrontották.smile.gif

thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-07-26 16:17
Létrehozva: #-163

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2014-07-25 22:33) *
smiley-rpg012.gif
Péntek éjjel fél 11-kor. good2.gif

Ezt tévedésből nekem mutatták az ajánlottban. Szerintem neked akarták, csak elrontották.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-07-26 09:12
Létrehozva: #-162

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-07-26 09:08) *
Képzeld, nem tudok írni Firefox alatt a fórumba. A frissítést pár nappal ezelőtt elvégeztem, ma sütiket is töröltem és mégsem léptet be a rendszer sad.gif Most Chrome alatt írok.

Reggel én sem tudtam (sem davidmacival, sem zejopyval). Sem FF-ban, sem Chrome-ban. Aztán töröltem FF-ban a sütiket és sikerült.

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-07-26 09:11) *
blush2.gif

_olel.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-07-26 09:11
Létrehozva: #-161

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

blush2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-07-26 09:08
Létrehozva: #-160

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-26 09:04) *
De milyen rendes volt! Nekem már este billegésem volt a gép előtt, muszáj volt kilépnem aludni, ő meg még éjjel dolgozott.
Benz, Ön itt szeretve van.smile.gif

Igen, nagyon, tényleg smile.gif
Nekem meg ájulásom volt este, szerencsére elég stabil az ágyam mosking.gif
Képzeld, nem tudok írni Firefox alatt a fórumba. A frissítést pár nappal ezelőtt elvégeztem, ma sütiket is töröltem és mégsem léptet be a rendszer sad.gif Most Chrome alatt írok.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post

1531 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-29 00:31