IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1636 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás Ma, 11:30
Létrehozva: #-179

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-08-24 08:41) *
Lényegében ugyanazt mondjuk, csak nem ismerem név szerint a minikutya fajtákat, ezért általánosítva írtam smile.gif
A csivavát ismerem, az levegőt sem vesz, annyira ugat - cserébe viszont gyáva smile.gif Aztán van a pincsi (ami szerencsére megy ki a divatból a nyomott fejével) - az sunyi, ugat és harap. Van a most nagyon trendy angolkóros vukiembrió kinézetű izé, annak a nevét nem tudom. Talán valami terrier? Ezek mindenhol ott vannak. Ennek két altípusa van: az egyik csak lézeng, a légynek sem árt, még egyenesen menni sem tud - szépen látszik a gondos túltenyésztés. A másik altípus itt is ész nélkül ugat mindenre, ami mozog. Van még egy hófehér fajta is (nem a spiccre gondolok), az is folyamatosan ugat minden kutyára és emberre is...
Ezeket mind nagyon szeretem, roppant szimpatikus és hasznos teremtmények smile.gif

Nem akartam annyira kihangsúlyozni a németjuhász mániámat, illetve nem gondolom, hogy minden nagytestű kutya értelmes (és fordítva) - azért is említettem a jóval kisebb testű border collie-t, mint jó példát az értelmes kutyafajtára. Nekem most sajnos nincs kutyám, de tervben van. Van viszont jó néhány németjuhász haverom az ismeretségi körben és idegen házaknál is, bicajozás közben ki nem hagynék egy-egy alapos dögönyözést smile.gif

Érdekes, hogy a nyomorult helyesírás-ellenőrző folyamatosan aláhúzza, ha egybe írom a "németjuhász" szót - holott tudomásom szerint ez is helyes... smile.gif

Az a hófehér fajta állítólag nagyon intelligens, csak hiperaktív (westire gondolt talán). Nem tudom, melyik a vukiembrió, csak nem a yorkshire terrier? Az nagyon szeretem. Akiket én ismerek, nagyon kedvesek, nem ugatnak, okosak és puhák.biggrin.gif Most biztosan csalódott bennem.mosking.gif Amúgy nem lenne jó tartani, mert valóban a túltenyésztés ott van.
Önnek kutyában is az IQ imponál, nem véletlenül említette a border collie-t.

Amikor kislány voltam, Kaposváron laktam. Az iskola felé a Kossuth Lajos utcában volt egy kutya, németjuhász (helyesen német juhászkutya, legalábbis a helyesírás ellenőrző szerint) Pajtás. Minden nap megálltam vele beszélgetni és a tízóraimat is elfeleztem vele. A suliból meg rendszeresen elkéstem. Hiába, nagyon zűrös gyerek voltam. Lehettem vagy 9 éves.
Szóljon, ha meglesz az eb, majd persze képet is kérek, mert a kutya az kutya és örök szerelem. Meg a sárkány.

Mindenen túli meggyőződésem, hogy menhelyről jó kutyát hozni. Meg kell vele ismerkedni, hosszabb ideig járni hozzá, és ha mindkét fél részéről jó a kapcsolódás, akkor mehet a buli.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Ma, 08:41
Létrehozva: #-178

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2017-08-24 05:37) *
Lehet igazság abban, amit mond, de csak részben. Azt teljes biztonsággal állíthatom, hogy vannak fajták, akikre jellemző az említett negatív tulajdonsághalmaz. A mi kutyánk csivava keverék és tényleg szófogadatlan, feleslegesen hangos, és bár van egy nagyon jellemző bája, de inkább emlékeztet a viselkedésében macskára (önző, önfejű stb), mint kutyára. De ez nem méretfüggő, inkább fajtafüggő. Volt mini uszkárom, életemben kutyább kutyát nem láttam. A szemem villanásából tudta, mi a dolga. És volt a szüleimnek német juhászuk (keverék), az gyakorlatilag nem volt normális. Az első viszont csúcs kutya volt, ő is német juhász. Szóval nem a méret, hanem a fajta a lényeg szerintem, és fajtán belül is lehetnek igazán nagy eltérések.
És persze az sem mindegy, hogy egy fajtát mire tenyésztettek ki.
Ja és a legjobb a papagáj, de legalábbis a Dezső, az enyém. Már 21 éves (minimum). Ő a csúcs. wub.gif A barátnőmnek macskája van, rettenetes... Hozzánk is bejár egy cinyó, az valamivel jobb fej, mert hányatott sorsa volt, de bennük egyáltalán nem lehet bízni.
Na de akkor most mivan? Lesz kutyája, vagy van? icon_pirat_vat.gif És a nyúl? 0007.gif

Lényegében ugyanazt mondjuk, csak nem ismerem név szerint a minikutya fajtákat, ezért általánosítva írtam smile.gif
A csivavát ismerem, az levegőt sem vesz, annyira ugat - cserébe viszont gyáva smile.gif Aztán van a pincsi (ami szerencsére megy ki a divatból a nyomott fejével) - az sunyi, ugat és harap. Van a most nagyon trendy angolkóros vukiembrió kinézetű izé, annak a nevét nem tudom. Talán valami terrier? Ezek mindenhol ott vannak. Ennek két altípusa van: az egyik csak lézeng, a légynek sem árt, még egyenesen menni sem tud - szépen látszik a gondos túltenyésztés. A másik altípus itt is ész nélkül ugat mindenre, ami mozog. Van még egy hófehér fajta is (nem a spiccre gondolok), az is folyamatosan ugat minden kutyára és emberre is...
Ezeket mind nagyon szeretem, roppant szimpatikus és hasznos teremtmények smile.gif

Nem akartam annyira kihangsúlyozni a németjuhász mániámat, illetve nem gondolom, hogy minden nagytestű kutya értelmes (és fordítva) - azért is említettem a jóval kisebb testű border collie-t, mint jó példát az értelmes kutyafajtára. Nekem most sajnos nincs kutyám, de tervben van. Van viszont jó néhány németjuhász haverom az ismeretségi körben és idegen házaknál is, bicajozás közben ki nem hagynék egy-egy alapos dögönyözést smile.gif

Érdekes, hogy a nyomorult helyesírás-ellenőrző folyamatosan aláhúzza, ha egybe írom a "németjuhász" szót - holott tudomásom szerint ez is helyes... smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-08-22 22:27
Létrehozva: #-177

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-08-22 07:26) *
Bocsánat! biggrin.gif Régen kapott ilyet. _olel.gif Ígérem, ezentúl jó leszek. air_kiss.gif

Stimmel laugh1.gif
Kivéve a bullizét. Hosszú szőrű német juhászkutya az igazi. Van is erről egy népi bölcsesség: "minden kutya németjuhász akar lenni" mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-08-22 07:26
Létrehozva: #-176

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-08-21 21:43) *
Reméljük. Nagyon drukkolok neki.

Azért remélem nyugodtan telt az éjszkája.

Elképzeltem... biggrin.gif Benzünk a hős moderátor áll a mosdó előtt. A zuhanyzás megvolt, a fogmosás van vissza. Derékon ragadja a fogkrémet, kanyarint egy kiadós adagot a fogkefére, miközben tekintete a tükörre vándorol. Kicsit megretten a látványtól. A reggeli borotválkozás nyomai már semmissé váltak, a szőrök buzgón nyomakodnak elő. Tekintete űzött, kicsit felhős, haja szanaszét. A zuhanyzásból maradt egy kis hab a fülén. Mindeközben az agyában egy kérdés zakatol, ez okozza ziláltságát is. Vajon megértette-e a zűrös fórumozó, hogy nem cselekedett helyesen? Vajon átlátta-e, hogy nem ez a megfelelő stílus? Már 10 perce dörzsöli a fogait, a fogkefe kicsi elkopott, de nem veszi észre, csak ezeken a kérdéseken töpreng. Aztán a kutya bokán harapja, mert más is jönne a fürdőszobába, de a család ilyen esetekben nem mer szólni, a bullmasztiffot küldik. Benz megrezzen, megpacskolja a kutya fejét (más agyrázkódást kapna a szeretet ilyen megnyilvánulásától, ezért döntöttek emellett a kutyafaj mellett) és bevonul a hálószobába. Telnek-múlnak az órák, ő csak hánykolódik, gyűri a párnát a feje alá, felül, és csak őrlődik, agyában egymást kergetik a gondolatok: - Hogy lehetne megértetni? Mi lesz szegény emberrel, ha nem változik? Hogy lehet így leélni egy életet?
Párszor kiül az ágy szélére, felkel sétál, gondolkodik, visszafekszik. Amikor végre elalszik, akkor is a problémás postolóval álmodik. Álmában gyakran űzőbe veszik többszörözött írásjelek és vesszők hiányai is, de ezek csak a szokásos stressz kivetülései. Reggel gyűrötten ébred, kábán tántorog a fürdőszoba irányába. Talán a vízsugár erőt ad az újabb munkanaphoz.

Bocsánat! biggrin.gif Régen kapott ilyet. _olel.gif Ígérem, ezentúl jó leszek. air_kiss.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-08-21 21:43
Létrehozva: #-175

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-08-20 22:20) *
Oké, oké, törölte (igen, Ön, kedves Benz), de vajon most akkor megvan neki a lényeg? Mert az lenne a jó.

Reméljük. Nagyon drukkolok neki.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-08-20 22:20
Létrehozva: #-174

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Oké, oké, törölte (igen, Ön, kedves Benz), de vajon most akkor megvan neki a lényeg? Mert az lenne a jó.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-08-14 14:00
Létrehozva: #-173

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2017-08-14 11:11) *
Rossz helyen keresed. A menü szokott lenni a tányérban. smile.gif

És tényleg! laugh.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2017-08-13 18:39) *
Jó estét!

Valami zavar lehet az Erőben. Jó félórája vettem egy tányért, de nem jött még értesítő, s a menüben sem látom. Még jó, hogy van még egy tányérom, lesz miből enni a jövő héten. mosking.gif

Megvan? animal-smiley-071.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-08-14 11:11
Létrehozva: #-172

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2017-08-13 18:39) *
Jó estét!

Valami zavar lehet az Erőben. Jó félórája vettem egy tányért, de nem jött még értesítő, s a menüben sem látom. Még jó, hogy van még egy tányérom, lesz miből enni a jövő héten. mosking.gif

Rossz helyen keresed. A menü szokott lenni a tányérban. smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2017-08-13 18:39
Létrehozva: #-171

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Jó estét!

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-08-09 07:30
Létrehozva: #-170

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2017-08-08 22:33) *
Nem tudtam megnézni a képet, kizárólag a gusztustalan viszér-reklámok jöttek be, meg egy másodpercre valami olyan szöveg, hogy "a kép nem létezik, vagy töröltük a szabályzat megsértése miatt"
(és most a nyilvános galéria képeit nem kommentálnám...) Szóval ez az oldal nem nyerte el a tetszésemet, hogy finom legyek.

Én látom a képet. A visszerek alatt ott van az autó. Nincs is letiltva.
Nem tehetek a visszér reklámról.sad.gif cray2.gif

idea1.gif Kicsit lejjebb van ám másik reklám is. Nagyon érdekes lehet, csak engem nem érdekel. Ott van egy tál savanyú uborka a következő szöveggel: "Kellemetlen szagú, izzadt a hónaljad? Van megoldás, mindössze 3 napig..." Nem tudom, mit kell csinálni a savanyú uborkával 3 napig, megenni, vagy esetleg a hónalj alá kell szorítani és 3 napig úgy kell jönni menni. Nekem a problémára 5 perces módszerem van, ezért nem néztem meg a hirdetést.biggrin.gif Zuhanyzom. Meleg van, mindenki izzad. Én a táplálkozásom miatt nem igazán szaglok, de sokat vagyok együtt normál táplálkozású emberekkel és egyik sem büdös. Lehet, hogy van savanyú uborkájuk. Vagy 5 perces módszerük. mosking.gif
Nem értem ezeket a hirdetéseket. Azt értem, amikor valaki egy bizonyos terméket reklámoz minden módon. De basszus, kinek érdeke, hogy egy hiszékeny embercsoport elkezdjen egy bizonyos terméket (savanyú uborka, szódabikarbóna, zabpehely, anyámkínja) vásárolni.

Múltkor a kephost betöltésekor felháborodott a vírusirtóm, így nem szívesen mennék megint arra az oldalra. Ezt adta ki a kereső.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-08-09 07:32

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-08-08 22:33
Létrehozva: #-169

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2017-08-08 21:23) *
,,,
h ttp://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=21520708294_1530654623660.jpg

Kipróbáltam a képfeltöltést. Nem sikerült egyáltalán.

Nem tudtam megnézni a képet, kizárólag a gusztustalan viszér-reklámok jöttek be, meg egy másodpercre valami olyan szöveg, hogy "a kép nem létezik, vagy töröltük a szabályzat megsértése miatt"
(és most a nyilvános galéria képeit nem kommentálnám...) Szóval ez az oldal nem nyerte el a tetszésemet, hogy finom legyek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-08-08 21:30
Létrehozva: #-168

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-08-08 21:26) *
Kedves zejopy!

Most egy olyan helyen vagyok, ahol nem jön be ez a link. Jövő héten tudom majd megnézni. Kíváncsi vagyok ám smile.gif
thank_you.gif

Remélem nyaral, ha igen, jó pihenést.smile.gif Nem fog meglepődni rajta.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-08-08 21:26
Létrehozva: #-167

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-08-08 21:03) *
Kedves Benz! smile.gif

Az elmúlt hónapokban egyszer beszélgettünk arról, hogy milyen autót vegyek. Végül megvan az "új" autóm. Édesapámé volt, úgy döntöttem, hogy bár az én kicsi szürkém egy nagy szerelem, de ez sokkal jobb állapotban van 15 ezer km mínusza van és mindig garázsban állt. Szóval a döntés, hogy valójában én magam milyen autóra teszem le a voksomat, elhalasztódott pár évvel. Ő az új barát:

Kedves zejopy!

Most egy olyan helyen vagyok, ahol nem jön be ez a link. Jövő héten tudom majd megnézni. Kíváncsi vagyok ám smile.gif
thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-08-08 21:23
Létrehozva: #-166

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Az elmúlt hónapokban egyszer beszélgettünk arról, hogy milyen autót vegyek. Végül megvan az "új" autóm. Édesapámé volt, úgy döntöttem, hogy bár az én kicsi szürkém egy nagy szerelem, de ez sokkal jobb állapotban van 15 ezer km mínusza van és mindig garázsban állt. Szóval a döntés, hogy valójában én magam milyen autóra teszem le a voksomat, elhalasztódott pár évvel. Ő az új barát:

Kipróbáltam a képfeltöltést. Nem sikerült egyáltalán.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-08-06 16:02
Létrehozva: #-165

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-08-05 21:32) *
Kedves zejopy!

Radírpók volt a jelem már az óvodában is smile.gif

Megnyugtató, hogy volt gyerek.mosking.gif Akkor eszerint nem ilyen komoly felnőttként testesült meg. tongue.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-08-05 21:32
Létrehozva: #-164

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-08-05 19:20) *
Kedves Benz! biggrin.gif Olvastam egy közleményt a világ vezető radírgyárának igazgatójától. Mivel az Ön radírhasználata fedezi az éves forgalmuk 40%-át, úgy döntöttek, hogy alapítványt hoznak létre "Éljen VateraBenz a radírozás fenoménje" néven. Az alapítvány bevételéből azokat az Afrikában, mélyszegénységben élő gyerekeket látják majd el radírral, akik szintén nagyon szeretnék használni ezt a csodás kis eszközt, de nem telik nekik a megfelelő mennyiségre.smile.gif
Bocsánat, muszáj volt. _olel.gif A törölt posttal azonos kérdések ott vannak a megfelelő topikban, a megfelelő válaszokkal. De eléggé régen köszörültem már a nyelvemet, szóval most hiánypótlást eszközöltem. rolleyes.gif

Kedves zejopy!

Radírpók volt a jelem már az óvodában is smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-08-05 19:20
Létrehozva: #-163

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! biggrin.gif Olvastam egy közleményt a világ vezető radírgyárának igazgatójától. Mivel az Ön radírhasználata fedezi az éves forgalmuk 40%-át, úgy döntöttek, hogy alapítványt hoznak létre "Éljen VateraBenz a radírozás fenoménje" néven. Az alapítvány bevételéből azokat az Afrikában, mélyszegénységben élő gyerekeket látják majd el radírral, akik szintén nagyon szeretnék használni ezt a csodás kis eszközt, de nem telik nekik a megfelelő mennyiségre.smile.gif
Bocsánat, muszáj volt. _olel.gif A törölt posttal azonos kérdések ott vannak a megfelelő topikban, a megfelelő válaszokkal. De eléggé régen köszörültem már a nyelvemet, szóval most hiánypótlást eszközöltem. rolleyes.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-08-05 19:21

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-07-30 22:52
Létrehozva: #-162

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-07-30 22:30) *
Hát megvolt, ha nem is síelés. Láttam a napokban egy igazán pikáns postot, egészen vidám lettem tőle, bár alapból nagyon laza hangulatban voltam egész héten. Mély elégedettséggel töltött el a zsíroskenyér+mosolyjel által kiváltott döbbenet. Mindig élvezem, amikor megvilágosodik a postoló.smile.gif
Rendben van, hogy törölte, de remélem, előtte nyomtatta és a bekeretezett szöveget kitette a dolgozószobájának a falára, szemben az íróasztallal, hogy mindig lássa. biggrin.gif

icon_pirat_vat.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-07-30 22:30
Létrehozva: #-161

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-07-25 22:22) *
Jó síelést mosking.gif

Hát megvolt, ha nem is síelés. Láttam a napokban egy igazán pikáns postot, egészen vidám lettem tőle, bár alapból nagyon laza hangulatban voltam egész héten. Mély elégedettséggel töltött el a zsíroskenyér+mosolyjel által kiváltott döbbenet. Mindig élvezem, amikor megvilágosodik a postoló.smile.gif
Rendben van, hogy törölte, de remélem, előtte nyomtatta és a bekeretezett szöveget kitette a dolgozószobájának a falára, szemben az íróasztallal, hogy mindig lássa. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-07-26 17:40
Létrehozva: #-160

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2017-07-25 17:03) *
Jövő héten megprób?lom. Most telefonról vagyok. Fenn a hegyekben. Hiába a mobilnet, percekig is eltart néha egy-egy oldal betöltése.smile.gif

Nagyon kedves. Igazán köszönöm.laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1636 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-08-24 12:50