IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1483 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás Ma, 19:59
Létrehozva: #-239

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-18 18:49) *
Én meg szép lassan elballagok a ZAK-ra. Remélem nem húzzák el a nótámat. mosking.gif

Jól ment a bolt ezen a késő du. Simán megvettem egy ilyet, meg még hat másikat kikiáltási áron. Szerencsém is volt, mert az utolsó órában adtam meg százötvennel magasabb védettet. Be volt állítva öt forintos licitlépcső! Ha lett volna ellenfelem, nehezen boldogult volna a befutónál. Tartok tőle, erre az újon már nem lesz lehetőségem. Hmmm, ez van. smile.gif

Ennek nagyon örülök, mert tudom, hogy gyűjtöd őket.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás Ma, 18:49
Létrehozva: #-238

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 16:05) *
biggrin.gif Ismerlek. biggrin.gif

Pedig mostanában mást sem csinálok...

Én meg szép lassan elballagok a ZAK-ra. Remélem nem húzzák el a nótámat. mosking.gif

Jól ment a bolt ezen a késő du. Simán megvettem egy ilyet, meg még hat másikat kikiáltási áron. Szerencsém is volt, mert az utolsó órában adtam meg százötvennel magasabb védettet. Be volt állítva öt forintos licitlépcső! Ha lett volna ellenfelem, nehezen boldogult volna a befutónál. Tartok tőle, erre az újon már nem lesz lehetőségem. Hmmm, ez van. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás Ma, 18:07
Létrehozva: #-237

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 16:54) *
Ha nem volna némi helyreutasítás a postodban, még hálás is lennék az infóért, sőt még elnézést is kérnék a figyelmetlenségemért.
Így csak udvariasan megköszönöm, mert nem a jó szándékot érzékelem elsősorban.

Én kérek elnézést, hogy válaszolni mertem egy problémádra.
Ne aggódj, többet nem teszem.

A helyreutasításos stilus megjegyzésedről gondolkozz el egy picit,
De asszem hagyjuk, mert nem kivánok miattad megint feketelistás lenni.

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: Ma, 18:11

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 16:05
Létrehozva: #-236

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-18 15:39) *
Sejtettem, hogy ráérzel. good2.gif Neked mindig volt érzéked az árnyalatok iránt. rolleyes.gif De semmi vész. Csendesen és csak egészen enyhén neheztelő derűvel diskuráltam. mosking.gif

biggrin.gif Ismerlek. biggrin.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-18 15:39) *
Te csak ne rohangálj Zrinyi módra; se be, se ki! Szükségünk van rád erősen. blush.gif _olel.gif

Pedig mostanában mást sem csinálok...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás Ma, 15:39
Létrehozva: #-235

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 15:09) *
Nagyon jól szórakoztam, de tényleg. Mert ezerrel tudom, hogy mi játszódik le benned. mosking.gif

Sejtettem, hogy ráérzel. good2.gif Neked mindig volt érzéked az árnyalatok iránt. rolleyes.gif De semmi vész. Csendesen és csak egészen enyhén neheztelő derűvel diskuráltam. mosking.gif
IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 15:09) *
Effem! Lassan kitehetjük a kultúrtopik elejére, hogy gyászrovat. Te pedig felhúzol egy fekete öltönyt, örökös szomorú kifejezést helyezel fel az arcodra és te leszel a gyászbemondónk.
Túl korán olvastam a Száz év magányt, nem a kellő helyre érkezett bennem. Talán neki kellene futnom még egyszer. smile.gif

Ez a két eset csak véletlen. Más-más szempontból, de közel álltak hozzám. Ígérem, nem leszek önjelölt gyászhuszár. Ahogy megszületik egy leendő Nobel-díjas, vagy hasonló, rögvest tudósítok arról is. biggrin.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 15:21) *
Kedves Benz! smile.gif amikor berohantam mint Zrínyi (bár ő ki), ..

Te csak ne rohangálj Zrinyi módra; se be, se ki! Szükségünk van rád erősen. blush.gif _olel.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: Ma, 15:40

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 15:09
Létrehozva: #-234

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-18 13:43) *
Nagyon szívesen. smile.gif Nekem megtiszteltetés, hogy segítségére lehettem. thank_you.gif

Nagyon jól szórakoztam, de tényleg. Mert ezerrel tudom, hogy mi játszódik le benned.mosking.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-18 13:02) *
Egy nagy ember megint itt hagyott minket. sad.gif Meghalt Gabriel García Márquez, Nobel-díjas kolumbiai író.
Emlékezzünk rá! Ha akad szűk húsz percetek, hallgassátok. h ttps://www.youtube.com/watch?v=SWorGnQKnCg&feature=youtu.be

Effem! Lassan kitehetjük a kultúrtopik elejére, hogy gyászrovat. Te pedig felhúzol egy fekete öltönyt, örökös szomorú kifejezést helyezel fel az arcodra és te leszel a gyászbemondónk.
Túl korán olvastam a Száz év magányt, nem a kellő helyre érkezett bennem. Talán neki kellene futnom még egyszer.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 08:04
Létrehozva: #-233

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-18 07:56) *
Ha tükörbe nézek, akkor a viharos tengeren egy sziklán álló világítótornyot látok hehehmm.gif

Minden viccben van igazság.smile.gif Részben az, de tényleg.

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-18 07:56) *
Az aktuális divat is egy fajta agymosás, amikor mások próbálják megmondani a saját érdekeik alapján, hogy nekem mi a jó. Ilyesmire soha sem voltam vevő smile.gif

Az aktuális divatból ki kell szedni azt, amit az ember tud hasznosítani. Szerencsés esetben azért akad.smile.gif A befolyást viszont tényleg nem szabad engedni. Már akkor, ha az embernek fontos saját magának a valamilyensége.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Ma, 07:56
Létrehozva: #-232

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-18 06:41) *
Tulajdonképpen Önt semmi sem sodorja el. smile.gif

Ha tükörbe nézek, akkor a viharos tengeren egy sziklán álló világítótornyot látok hehehmm.gif
Az aktuális divat is egy fajta agymosás, amikor mások próbálják megmondani a saját érdekeik alapján, hogy nekem mi a jó. Ilyesmire soha sem voltam vevő smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 06:41
Létrehozva: #-231

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-17 22:37) *
Szívügyem a fórum, a divatos közösségi média nem érdekel (finoman fogalmaztam).

Igen, ezt tudom, és értékelem, hogy nem sodorja el a divat. Tulajdonképpen Önt semmi sem sodorja el. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Tegnap, 22:37
Létrehozva: #-230

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-17 17:04) *
Általában a fórumok létjogosultsága mindenütt visszaszorul, mert az emberek már nem ezeken a platformokon nyilvánulnak meg. Azt nem tudom eldönteni, hogy ez jó-e, vagy rossz. Azt tudom viszont, hogy én sajnálnám, ha ez a lehetőség eltűnne.
Amikor megy, szóljon és drukkolok, mint a gyerekemnek, vagy a barátaimnak vizsga előtt. Tényleg szóljon. smile.gif

Szívügyem a fórum, a divatos közösségi média nem érdekel (finoman fogalmaztam).
Köszönöm a drukkolást, de ezek a találkozók rutin feladatnak számítanak smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2014-04-17 17:04) *
Ellenben a riadt őzike szemekre nem reagált, pedig eléggé markáns vizuális sokkot hordoz magában a megjegyzésem.biggrin.gif

Igen, ezt sajnos ma nem volt időm átérezni, egész nap megbeszélésen ültem...de good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Tegnap, 17:04
Létrehozva: #-229

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(arany @ 2014-04-17 12:05) *
...Természetesen kértem a törlést, a Vatera kérte a levelezésünket, de azóta sem történt meg a törlés. ...
IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-17 16:29) *

Amit az Ügyfélszolgálat is leírt két ízben:
"Áttekintettük korábbi üzeneteit, sajnos azonban a felhasználóval folytatott levelezésének képernyőmentéses másolatát tartalmazó üzenete nem érkezett meg.
Kérjük ismételje meg annak átküldését jelen levelünkre adott válasz üzenetéhez csatoltan."

Itt határozottan látszik, mármint ebben az esetben, hogy nagyon fontos az ÜSZ válaszait figyelmesen végigolvasni, ha tényleg azt akarjuk, hogy hatékony legyen az együttműködés. Hiszen a későbbiek szempontjából Önöknek is, nekünk is az a célunk, hogy reálisak legyenek az értékelések, de ahhoz egyértelműen kell látszania mindennek.

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-17 13:14) *
A café allegro fórumok több országban is megszűntek és a közösségi oldalak kerültek előtérbe. Nálunk szerencsére más megoldás működik, reméljük maradhat hosszabb távon is. Poznanban ezt is megpróbálom majd letisztázni az illetékesekkel. Amíg a régi oldal él, addig ez a fórum is marad a jelenlegi formájában smile.gif

Általában a fórumok létjogosultsága mindenütt visszaszorul, mert az emberek már nem ezeken a platformokon nyilvánulnak meg. Azt nem tudom eldönteni, hogy ez jó-e, vagy rossz. Azt tudom viszont, hogy én sajnálnám, ha ez a lehetőség eltűnne.
Amikor megy, szóljon és drukkolok, mint a gyerekemnek, vagy a barátaimnak vizsga előtt. Tényleg szóljon. smile.gif
Ellenben a riadt őzike szemekre nem reagált, pedig eléggé markáns vizuális sokkot hordoz magában a megjegyzésem.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Tegnap, 13:14
Létrehozva: #-228

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-04-17 07:42) *
...
Tegnap du. 6-tól este 10-ig nem sikerült a nem eladott menüpontból a gyorsfeltöltéses újraindítás a Bétán.
Most egy oldal sikerült, a másodiknál megint befehéredett az oldal, az arcom meg kifehéredett sad.gif

Kedves Hathor14!

Dolgoznak a megoldáson a lengyel fejlesztő kollégák, szíves türelmét kérjük. Addig is kis tételekben (max. 10db) érdemes az újraindítással próbálkozni.
Ha jól emlékszem, zejopy már elég régen jelezte a problémát, de mostanában jöttek csak a következő hasonló felhasználói megkeresések.

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-17 09:35) *
...
Jut eszembe, kérdezek. Mennyire maradhat meg a fórum ebben a formájában? smile.gif
...

Kedves zejopy!

A café allegro fórumok több országban is megszűntek és a közösségi oldalak kerültek előtérbe. Nálunk szerencsére más megoldás működik, reméljük maradhat hosszabb távon is. Poznanban ezt is megpróbálom majd letisztázni az illetékesekkel. Amíg a régi oldal él, addig ez a fórum is marad a jelenlegi formájában smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Tegnap, 09:35
Létrehozva: #-227

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-17 07:17) *
Szép reggelt! air_kiss.gif

Felettem is eljárt az idő. Teljesen korszerűtlen vagyok, mert pár napja vettem egy 8 gigás kártyát a telefonomba. Ha én ezt előbb tudom....

Aha, én meg annyira korszerű vagyok, hogy még sosem vettem kártyát a telefonomba, mindig elég volt a sajátja, így aztán egy vargabetűt megspóroltam.biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-17 07:26) *
Jó reggelt!

Eleve az egész mondat kissé terminátorosra sikerült, nem mertem volna ilyen határozott választ adni rá mosking.gif

Szép reggelt, ha egyáltalán lehet ilyen ordenáré időben ilyesmit kívánni! smile.gif

Már mondtam a múltkor is, hogy szívesen segítek, amikor valamit nem talál. Akkor ezennel kiterjesztem.wink3.gif Akkor is szívesen segítek, amikor Ön riadt szemű őzikeként nézeget és törékeny lelki alkata miatt nem tudja a megfelelő fogalmazást nyújtani. mosking.gif
Ha jól emlékszem, a kategóriás modik nem mindig azonosak, de mindig nagyon kedvesek, és gyakran bírnak egyéni jellegzetességekkel. Mint pl az, aki a két utolsó postot is írta.
Jut eszembe, kérdezek. Mennyire maradhat meg a fórum ebben a formájában? smile.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-04-17 07:42) *
Csicsergőset getting_sunny.gif
Én még hozzáfűztem volna :
"Legyen kedves a jövőben kerülni a hasonló félrevezető megjegyzéseket. Ha nem sikerül, akkor kénytelenek leszünk korlátozni a fórumra írási jogát."
Kopipészt volt, elnézést smile.gif
Ha továbbolvassuk a postot, akkor már kiderül a turpisság: "De csak a Fényképezőgép, videokamera és a Mobiltelefon kategóriában."

Tegnap du. 6-tól este 10-ig nem sikerült a nem eladott menüpontból a gyorsfeltöltéses újraindítás a Bétán.
Most egy oldal sikerült, a másodiknál megint befehéredett az oldal, az arcom meg kifehéredett sad.gif

Pedig szerintem ma nekem is fog lejárni. Nem szeretnék fehéredni, mert akkor már hó leszek. A testhőmérsékletem szerintem (érzet, nem mérés) 10 °C körül mozoghat, ha ehhez még fehér is leszek...
Szép reggelt kívánok neked és radiátort a hátadra.biggrin.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-17 09:06) *
Pedig szerintem ma nekem is fog lejárni. Nem szeretnék fehéredni, ...

Nekem gond nélkül sikerült, csak nagyon lassú volt.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás Tegnap, 07:42
Létrehozva: #-226

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-04-17 07:26) *
Jó reggelt!

Eleve az egész mondat kissé terminátorosra sikerült, nem mertem volna ilyen határozott választ adni rá mosking.gif

Csicsergőset getting_sunny.gif
Én még hozzáfűztem volna :
"Legyen kedves a jövőben kerülni a hasonló félrevezető megjegyzéseket. Ha nem sikerül, akkor kénytelenek leszünk korlátozni a fórumra írási jogát."
Kopipészt volt, elnézést smile.gif
Ha továbbolvassuk a postot, akkor már kiderül a turpisság: "De csak a Fényképezőgép, videokamera és a Mobiltelefon kategóriában."

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-17 07:17) *

Felettem is eljárt az idő. Teljesen korszerűtlen vagyok, mert pár napja vettem egy 8 gigás kártyát a telefonomba. Ha én ezt előbb tudom....

Nem járt el Eff smile.gif
Én viszont elkések animal-smiley-037.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Tegnap, 07:26
Létrehozva: #-225

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-16 23:07) *
good2.gif
Elmélyített hangon, összeráncolt szemöldökkel, szigorú arckifejezéssel:
- Kedves kolléga! Kérjük (mert persze ilyenkor többesszám), spóroljon az írásjelekkel, különben megvonom az írási jogát, és a kategória témakört is én fogom kezelni.
Baráti üdvözlettel: VB:)

laugh.gif Elnézést kedves Benz, de ezt egyszerűen nem bírtam kihagyni

Jó reggelt!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás Tegnap, 07:17
Létrehozva: #-224

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-16 23:07) *
good2.gif

- Kedves kolléga! Kérjük (mert persze ilyenkor többesszám), spóroljon az írásjelekkel, különben megvonom az írási jogát, és a kategória témakört is én fogom kezelni.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-04-16 23:07
Létrehozva: #-223

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-04-16 22:14) *
Bizony ám. rolleyes.gif

good2.gif

IDÉZET(VateraKategoriak @ 2014-04-16 15:59) *
Tisztelt Felhasználók!

A memóriakártyák kora lejárt!!!
...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-04-16 22:14
Létrehozva: #-222

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-04-16 22:05) *
De igenis szép volt és rugalmas is.

Bizony ám. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
onlywhite3
hozzászólás 2014-04-16 18:15
Létrehozva: #-221

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-31 12:54
Azonosító: 724 306

Oké erre én is gondoltam, de az eladónak volt az elmúlt 4 évben 3 eladása, és a vevő sem járt itt már több mint egy hete. (Iszonyú aktív felhasználók good.gif ) Az mellett hogyan értesít engem ha akar eladni alkatrészt? Nincs egymás közötti levelezésre mód és én ezt hiányolom. Ha a korábbi eladó nem akar foglalkozni ezzel, ki vagyok szolgáltatva. Köszi ow3.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-04-16 18:00
Létrehozva: #-220

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(onlywhite3 @ 2014-04-16 17:54) *
Sziasztok, segítségre lenne szükségem!!! Valaki vett itt egy gépet és az eladónak feltett kérdéseiből kiderült, hogy neki csak alkatrésznek kellenek belőle dolgok. Szeretném felvenni a kapcsolatot vele, mert a maradék alkatrészekből érdekelne engem is egy pár cucc. Viszont semmi módot nem találok az elérésére mert nincs meghirdetett terméke. Hogyan tudom elérni, csalás nélkül? Köszi, ow3.

Esetleg az eladónak üzenhetsz, hogy említse meg a vevőnek.
A többi rajtuk múlik.

+Quote Post

1483 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 20:12