IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1639 Oldal V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2017-06-30 21:52
Létrehozva: #101

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-06-30 21:41) *
Időutazó, nehogy elriasszuk! animal0018.gif

Jövőjük csak akkor van az embereknek, ha megváltoznak. Tehát a posztoló léte kizárja, hogy a jövőből jött.sad1.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-06-30 21:41
Létrehozva: #102

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2017-06-30 21:20) *
Olyan ciki... Azt hittem, még csak a század eleje van. blush2.gif

Időutazó, nehogy elriasszuk! animal0018.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-06-28 22:16
Létrehozva: #103

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2017-06-28 20:17) *
Számomra sem.
Nekem úgy tűnik, hogy többdarabos aukcióként volt fent. Persze a kétféle árat én sem értem, meg, hogy a Vatera válaszolt volna bármilyen kérdésre.
http://www.vatera.hu/listings/index.php?ap...2&us=sebi03

Én már indulóban voltam itthonról, nem néztem utána, próbáltam a szavak alapján tájékozódni. Nem sikerült.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-06-28 22:08
Létrehozva: #104

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2017-06-28 20:17) *
Számomra sem.
Nekem úgy tűnik, hogy többdarabos aukcióként volt fent. Persze a kétféle árat én sem értem, meg, hogy a Vatera válaszolt volna bármilyen kérdésre.

Az egyik vevővel megegyeztek némi árengedményben, neki leütés előtt átállította az árat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-06-28 20:17
Létrehozva: #105

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2017-06-28 15:51) *
Számomra ez a történet nem áttekinthető.

Számomra sem.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-06-28 15:51
Létrehozva: #106

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sebi03 @ 2017-06-28 15:29) *
Junius 26 án bejelentkezett egy vevő , hogy leütötte na Vaterán a z eladandó bőr garnitúrát és mikor jöhet érte.
Értesülésem szerint a vaterától megkérdezte, hogy az a 1 db az egészre vonatkozik e és önök azt válaszolták neki ,hogy igen az összesre vonatkozik.A mai napon el is vitte a Bőrgarnitúrát. Hogyan lehet az hogy a hirdetésben nem jelent meg az hogy elkelt a termék a mai napon megnéztem a hirdetést, hogy értékelést csináljak és látom, hogy az vevő személye más,
felívtam a telefon számot amit megadtak az illető be akar perelni hogy a Vaterán kívül adtam el a terméket
Máshol a terméket nem hirdettem meg a címemet és a telefon számomat csak Önökőn keresztül tudhatták meg.Kérem segítsenek hogy ebből a slamasztikából Kimásszak Üdvözlettel Sebi03

Számomra ez a történet nem áttekinthető.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-06-26 06:31
Létrehozva: #107

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-06-25 22:52) *
Volt már nekem is hasonló kalandom good2.gif
Utánanézek smile.gif

Köszönöm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-06-25 22:52
Létrehozva: #108

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-06-25 18:30) *
Ilyet sem csináltam még.smile.gif Megérkezett a vihar Pécsre. Boldogan, felüdülésre várva álltunk az udvaron, behúzódva a tető alá, mert már esett az eső. És megérkezett a jég. Kb mogyorónyiak és annál kisebbek, 1-2 nagyobb. Rögtön bevillant az autó, akinek nincs háza. Rohantunk a gyerekkel az utcára, 3 hálózsákkal. Miközben teregettünk, a szél ellenmunkába kezdett, a gondosan összehúzott zsákokat nemhogy kihúzni nem tudtuk, probléma volt a megtartásuk is. Aztán már úgy éreztem, hogy a saját testi épségünk is veszélyben van, én egy vékony nyári ruhában, fedetlen vállal, háttal, a gyerek félmeztelenül, úgyhogy a hevenyészett védelmet magára hagytuk az autón. Szerencsére addigra teljesen elázott - velünk együtt - így a már lecsillapodott szél nem bírt vele. Hamar kabátot húztam, a fiam törölközőt és kimentünk eligazítani. Csak nehogy elfelejtsem éjszakára behozni.

Volt már nekem is hasonló kalandom good2.gif

Kedves Benz! Volt viharos, villámos hangulatjelünk is. Most az illene ide.smile.gif

Utánanézek smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-06-25 19:23
Létrehozva: #109

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lilaliba86 @ 2017-06-25 18:48) *
Okéjj, köszönöm a tanácsot! Nálunk a kislányom homokozója tört össze, amit tegnap kapott. Olyan kagylós, összefordítós, cicakakit kint tartós fajta. Csak a tetejét lekapta a szél és hozzávágta úgy valaminek, hogy összetört. Csikvándon is viharos a helyzet.

Most mindenhol. De kellett nagyon. Ma leégtem, pedig ez nem jellemző. Szerintem kissé hiányos az ózonréteg. Idén tök sokszor voltam hosszabb időt délben is napon, de nem volt sosem baj. Ma szinte végig árnyékban voltam, délelőtt még felhő is volt, és mégis... Szóval kenekedek.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2017-06-25 18:48
Létrehozva: #110

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-01-01 12:58
Azonosító: 2 154 654

Libuska! (A kedvenc színem a lila smile.gif ) Ha rossz helyen teszik fel a kérdést (mint most a nulláskárosult kérdező), akkor az idézet gombra kattincs, menj át a megfelelő topikba és ott válaszolj. Már régóta itt vagy, fel tudod mérni, hol van a valódi helye a kérdésnek. Ha ezt szem előtt tartod, akkor túl nagy baj nem érhet ezen a fórumon._olel.gif

* * * * *
Ilyet sem csináltam még.smile.gif Megérkezett a vihar Pécsre. Boldogan, felüdülésre várva álltunk az udvaron, behúzódva a tető alá, mert már esett az eső. És megérkezett a jég. Kb mogyorónyiak és annál kisebbek, 1-2 nagyobb. Rögtön bevillant az autó, akinek nincs háza. Rohantunk a gyerekkel az utcára, 3 hálózsákkal. Miközben teregettünk, a szél ellenmunkába kezdett, a gondosan összehúzott zsákokat nemhogy kihúzni nem tudtuk, probléma volt a megtartásuk is. Aztán már úgy éreztem, hogy a saját testi épségünk is veszélyben van, én egy vékony nyári ruhában, fedetlen vállal, háttal, a gyerek félmeztelenül, úgyhogy a hevenyészett védelmet magára hagytuk az autón. Szerencsére addigra teljesen elázott - velünk együtt - így a már lecsillapodott szél nem bírt vele. Hamar kabátot húztam, a fiam törölközőt és kimentünk eligazítani. Csak nehogy elfelejtsem éjszakára behozni.
Kedves Benz! Volt viharos, villámos hangulatjelünk is. Most az illene ide.smile.gif

Okéjj, köszönöm a tanácsot! Nálunk a kislányom homokozója tört össze, amit tegnap kapott. Olyan kagylós, összefordítós, cicakakit kint tartós fajta. Csak a tetejét lekapta a szél és hozzávágta úgy valaminek, hogy összetört. Csikvándon is viharos a helyzet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-06-25 18:30
Létrehozva: #111

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Libuska! (A kedvenc színem a lila smile.gif ) Ha rossz helyen teszik fel a kérdést (mint most a nulláskárosult kérdező), akkor az idézet gombra kattincs, menj át a megfelelő topikba és ott válaszolj. Már régóta itt vagy, fel tudod mérni, hol van a valódi helye a kérdésnek. Ha ezt szem előtt tartod, akkor túl nagy baj nem érhet ezen a fórumon._olel.gif

* * * * *

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-05-20 22:39
Létrehozva: #112

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-05-20 18:51) *
Gondoltam, sőt igazából ennyi válaszra számítottam: "Nem smile.gif"
Van ennek az egzakt része, ami a második mondata, vitathatatlan, tényleg. Viszont a postjának a második fele az, amiben sosem értünk egyet. smile.gif Nem baj ám, mert (nem tudom, Ön hogy van vele) azt hiszem, egyáltalán nem kell két embernek mindenben egyetérteni ahhoz, hogy respektálják egymást. Sok dolgot másképp látok, mint Ön, mindannak ellenére, hogy nagyon hasonló az értékrendünk. És valahogy el tudom fogadni, hogy másképpen látja ezeket a dolgokat, mindannak ellenére, hogy szerintem egy felnőtt ember is tud változni (ha akar), és nálam több esély van, talán pont azért, mert általában érzékelem a másik fél indíttatását, lehetséges okait, és meg is értem azt. Mondjuk az is igaz, hogy azokon a területeken, ahol én vagyok vezető pozícióban, tehát x ember teljesítménye az én felelősségem, ott én is határozottabban lépek fel még akkor is, ha egy esetleges szabályszegésnek az összes indítékát megértem, sőt átérzem. Mert az az én felelősségem. Ez meg az Öné.smile.gif És éppen ezért nem dobálok Önre kavicsokat, mert ha valamiért felelősséget vállalunk, akkor az más súllyal esik a latba, mint egy privát eseménysor.
De ettől függetlenül tényleg sajnálom, hogy Sanyi nem írhat már.

Értem és alapvetően egyet is értünk smile.gif A tolerancia jó dolog, de sajnos sokan visszaélnek vele.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-05-20 18:51
Létrehozva: #113

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-05-20 08:25) *
Sajnos nem. A kitiltásnak súlyos és általában sorozatos okai vannak. Bizonyos tapasztalatok alapján ráadásul nem hiszek abban, hogy egy felnőtt ember alapjaiban meg tudna változni. Talán vannak csodás kivételeket, de ezeket idő és türelem hiányában nem én szeretném felkutatni.

Gondoltam, sőt igazából ennyi válaszra számítottam: "Nem smile.gif"
Van ennek az egzakt része, ami a második mondata, vitathatatlan, tényleg. Viszont a postjának a második fele az, amiben sosem értünk egyet. smile.gif Nem baj ám, mert (nem tudom, Ön hogy van vele) azt hiszem, egyáltalán nem kell két embernek mindenben egyetérteni ahhoz, hogy respektálják egymást. Sok dolgot másképp látok, mint Ön, mindannak ellenére, hogy nagyon hasonló az értékrendünk. És valahogy el tudom fogadni, hogy másképpen látja ezeket a dolgokat, mindannak ellenére, hogy szerintem egy felnőtt ember is tud változni (ha akar), és nálam több esély van, talán pont azért, mert általában érzékelem a másik fél indíttatását, lehetséges okait, és meg is értem azt. Mondjuk az is igaz, hogy azokon a területeken, ahol én vagyok vezető pozícióban, tehát x ember teljesítménye az én felelősségem, ott én is határozottabban lépek fel még akkor is, ha egy esetleges szabályszegésnek az összes indítékát megértem, sőt átérzem. Mert az az én felelősségem. Ez meg az Öné.smile.gif És éppen ezért nem dobálok Önre kavicsokat, mert ha valamiért felelősséget vállalunk, akkor az más súllyal esik a latba, mint egy privát eseménysor.
De ettől függetlenül tényleg sajnálom, hogy Sanyi nem írhat már.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-05-13 06:01
Létrehozva: #114

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-05-12 22:56) *
smiley-shocked034.gif
Én is szoktam zagyvaságokat álmodni, de szerencsére reggel törlődnek az első napsugarak hatására smile.gif

Rendszerint én is elfelejtem, de most annyira vigyáztam a madárra, hogy átjött az az érzés az ébrenlétre. Amúgy örülök, hogy nem felejtettem el. Az utóbbi 2-3 évben rendszeresen elfelejtem reggelre, amit álmodtam, csak pár kivétel volt ez alól. Én szeretek emlékezni rájuk, bármilyenek is.

IDÉZET(svejku @ 2017-05-13 00:02) *
Mit vacsoráztál?

Nem vacsoráztam sokat.biggrin.gif A zagyva álmokkal tisztulnak az előző napok. Kioldódik a stressz, meg ilyenek. Ez nem volt rossz álom. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-05-13 00:02
Létrehozva: #115

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2017-05-12 07:02) *
Önnel álmodtam. Jöttek a trollok, Ön meg leparkolt a Mercijével, ami amúgy elég szarul nézett ki, mert rácsos műanyagból voltak az ülések, ütött-kopott volt és horpadozott. Mondtam, hogy nem kéne leparkolni, mert jönnek a trollok, de Ön nem hitte el, pedig pár száz méterrel arrébb már kezdtek kidőlni a fenyők. Aztán rájött, hogy tényleg, de akkor már mindenki futkosott. Hatalmas hó volt és én fogtam egy zöld hullámos papagájt...

Mit vacsoráztál?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-05-12 22:56
Létrehozva: #116

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-05-12 07:02) *
Önnel álmodtam. Jöttek a trollok, Ön meg leparkolt a Mercijével, ami amúgy elég szarul nézett ki, mert rácsos műanyagból voltak az ülések, ütött-kopott volt és horpadozott. Mondtam, hogy nem kéne leparkolni, mert jönnek a trollok, de Ön nem hitte el, pedig pár száz méterrel arrébb már kezdtek kidőlni a fenyők. Aztán rájött, hogy tényleg, de akkor már mindenki futkosott. Hatalmas hó volt és én fogtam egy zöld hullámos papagájt. Aztán elkezdett a fölöttem lakó járkálni a szokott kecses módján és felébredtem.biggrin.gif

smiley-shocked034.gif
Én is szoktam zagyvaságokat álmodni, de szerencsére reggel törlődnek az első napsugarak hatására smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-05-12 07:02
Létrehozva: #117

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-05-11 22:06) *
Az utángyártott tokok általában univerzálisak, a méret a lényeg mosking.gif

A méretkompatibilitás.biggrin.gif Végül sikerült egyet vennem, és persze nem az volt, amit először néztem, de ugyanolyan. Típus alapján tudtam pontosítani. Na és ami fontos, hogy lila. Most izgatottan várhatok sokat, mert minimum 6 nap a postázás.

Önnel álmodtam. Jöttek a trollok, Ön meg leparkolt a Mercijével, ami amúgy elég szarul nézett ki, mert rácsos műanyagból voltak az ülések, ütött-kopott volt és horpadozott. Mondtam, hogy nem kéne leparkolni, mert jönnek a trollok, de Ön nem hitte el, pedig pár száz méterrel arrébb már kezdtek kidőlni a fenyők. Aztán rájött, hogy tényleg, de akkor már mindenki futkosott. Hatalmas hó volt és én fogtam egy zöld hullámos papagájt. Aztán elkezdett a fölöttem lakó járkálni a szokott kecses módján és felébredtem.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-05-11 22:06
Létrehozva: #118

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-05-11 17:10) *
Megőrülök! BangHead.gif BangHead.gif 24 x 15 cm-es Samsung tablethez szeretnék tokot venni. Becsukhatót, lilát, vagy valami jó színt. Annyit már megtudtam, hogy ez kb 10"-os. De valahogy egyik sem pont ekkora, legalábbis az nem, ahol oda van írva a méret.
A végén szégyenszemre el kell mennem a Hülyeazértnemvagyok-ba. cray2.gif
Amúgy ez tetszik. Jó lehet?
http://www.vatera.hu/samsung-galaxy-tab-a-...2475589385.html
Valaki segítsen, aki ebben járatosabb, mint én. notworthy.gif

Megtaláltam a hátulján a típusszámot. blush2.gif

Az utángyártott tokok általában univerzálisak, a méret a lényeg mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-05-11 17:10
Létrehozva: #119

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Megőrülök! BangHead.gif BangHead.gif 24 x 15 cm-es Samsung tablethez szeretnék tokot venni. Becsukhatót, lilát, vagy valami jó színt. Annyit már megtudtam, hogy ez kb 10"-os. De valahogy egyik sem pont ekkora, legalábbis az nem, ahol oda van írva a méret.
A végén szégyenszemre el kell mennem a Hülyeazértnemvagyok-ba. cray2.gif
Amúgy ez tetszik. Jó lehet?
http://www.vatera.hu/samsung-galaxy-tab-a-...2475589385.html
Valaki segítsen, aki ebben járatosabb, mint én. notworthy.gif

Megtaláltam a hátulján a típusszámot. blush2.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-05-11 15:22

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-05-09 22:03
Létrehozva: #120

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(lilaliba86 @ 2017-05-09 08:57) *
Elnézést és megfogadom az intelmet. punish.gif smile.gif

Köszönöm.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1639 Oldal V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
12 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (12 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-10-23 22:58