IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1557 Oldal V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2014-10-07 11:18
Létrehozva: #101

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-07 11:10) *
...
Te is tedd ezt. smile.gif

Rendben, munkásnak álcázom magam és felmegyek a tetőre mindenféle kábeleket áthúzni. biggrin.gif Hívtál? Mert az átirányítós telefonom csak most kapcsoltam be. mosking.gif Bocsánat.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-07 11:18

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-07 11:10
Létrehozva: #102

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-07 08:48) *
Adott esetben támogatnék egy ilyesmi megoldást.
De azok az idők sajnos már régen elmúltak, amikor néhányan leültünk, átgondoltuk és eldöntöttük a dolgokat.
Ma már minden területnek megvannak a szakértői, akik jól előkészített szakmai döntéseket hoznak.

Megváltozott a működésük. Nem most, hanem akkor, amikor eltűnt a fejlesztési javaslatok című topik, illetve előtte. A topik eltűnése már az új irányzat következménye volt.
Tudom, hogy ez minden közösség életében egy beálló fokozat. Elindul egy kicsi dolog, ami pont azért mert kicsi, kreatív és energikus. Aztán növekedik és szakosodik. A szakosodás a kreativitás halála. Addig, amíg Ön pl. egy teljesen más iskolázottsággal megnéz egy adott témát és állást foglalhat érdemben, felelősséggel, addig az jó. Pont azért, mert Ön nem szakmabeli abban az adott témában. Teljesen más reflexei, nézőpontjai vannak, mint annak, aki azt tanulta. Éppen ezért a megoldásai is rendhagyóak lesznek, ami pontosan a siker kulcsa. Aki tanul valamit, az abban a rendszerben gondolkodik. Ért engem? Mármint, hogy mit akarok mondani. A szakosodás mindenképpen csökkenti a hibalehetőségeket, viszont pontosan a rendhagyó, éppen ezért zseniális megoldásokat is elveti. Más lesz. Én ezt most értem, és ez nem kimondottan a Vatera sajátja, ezek rendszerek. Mindenütt így van. Minden területen. Szerintem - mint folyamatosan rendhagyóan élő és alkotó ember - ez veszteség. Az a pici hiányzik, ami mindentől megkülönbözteti. A szikra vész el, és átadja a helyét a stabilitásnak. A stabilitás pedig az élet vége, a pezsgés megszűnése. Amúgy ez a folyamat még az aranykorban elkezdődött CSE és GV idejében. Akkor indult, mint szükséges velejáró.
Vajon a nagyság automatikusan magával kell, hogy hozza ezt?

IDÉZET(vidaeff @ 2014-10-07 08:54) *
Pedig annyira tetszett az ötleted. good2.gif Az biztos, ez kedd nem lesz nevetős napom, de legalább biztosat tudok, nem ringatom magam illúziókba. Az már hab a tortán, hogy a belépési zűrzavar miatt este nem tudtam idejönni, mert a sütitörlés másutt okozott gondokat.

Én jól vagyok, már csalódott sem vagyok. Van sok más, ami foglalkoztat, éppen ezért csak át kell tennem a fókuszomat valamelyikre.smile.gif
Te is tedd ezt.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-10-07 08:54
Létrehozva: #103

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-06 21:56) *
Én megyek is. Egészen elment a kedvem az egésztől... sad.gif

Pedig annyira tetszett az ötleted. good2.gif Az biztos, ez kedd nem lesz nevetős napom, de legalább biztosat tudok, nem ringatom magam illúziókba. Az már hab a tortán, hogy a belépési zűrzavar miatt este nem tudtam idejönni, mert a sütitörlés másutt okozott gondokat.

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-07 08:48
Létrehozva: #104

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-06 21:52) *
Köszönöm az őszinteséget. Azért kérem, amit tud, Ön is tegyen meg.smile.gif

Adott esetben támogatnék egy ilyesmi megoldást.
De azok az idők sajnos már régen elmúltak, amikor néhányan leültünk, átgondoltuk és eldöntöttük a dolgokat.
Ma már minden területnek megvannak a szakértői, akik jól előkészített szakmai döntéseket hoznak.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-06 21:56
Létrehozva: #105

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2014-10-06 21:53) *
Kár. sad.gif pedig már egészen beleéltük magunkat smile.gif, de úgy látszik, hogy bilibe lógott a kezünk. biggrin.gif

Én megyek is. Egészen elment a kedvem az egésztől... sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-10-06 21:53
Létrehozva: #106

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-06 21:27) *
Bármi lehetséges, de a helyzet ismeretében inkább az eleve halottra tippelnék - amúgy jó lenne valami ilyesmi, persze smile.gif

Kár. sad.gif pedig már egészen beleéltük magunkat smile.gif, de úgy látszik, hogy bilibe lógott a kezünk. biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-06 21:52
Létrehozva: #107

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-06 21:27) *
Bármi lehetséges, de a helyzet ismeretében inkább az eleve halottra tippelnék - amúgy jó lenne valami ilyesmi, persze smile.gif

Köszönöm az őszinteséget. Azért kérem, amit tud, Ön is tegyen meg.smile.gif

Még eszembe jutott pár dolog.
- Ennek a cuccnak a pontos kidolgozása egy embernek kb fél óra munka összerakni, vagy még annyi sem.
- A PEP programhoz hasonlót kellene írni egy programozónak, ami talán annyira nem nagy munka, hiszen már fut egy, csak módosítani kell. (nem, nem akarok a tízmillió programozó egyike lenni, ez nem arról szól.)
- Anyagilag nem hiszem, hogy játszik ez a réteg, biztos, hogy nem ez az ellene szóló érv.
Szerintem sokkal többet nyernének vele, mint amennyit rá kellene fordítani. Talán.
Egyet ígérjen meg, kérem. Írja, meg, ha a javaslattal kapcsolatban valamilyen döntés születik. Köszönöm.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-06 21:27
Létrehozva: #108

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-06 11:46) *
Beeeenz! smile.gif Kicsit bővebben nyilatkozzon, kérem. thank_you.gif Jó? Rossz? Lehetséges? Később talán? Eleve halott? Utána a városban futkosás közben arra gondoltam, hogy tiszta a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok, biztosan Önök is gondolkodtak hasonlón, nem lehet jó az ötlet, azaz felesleges. Aztán meg arra gondoltam, hogy ha már így eszembe jutott, talán nem baj, hogy leírtam, vagy nem is tudom... Óóó, gondolom most nagyon határozott benyomást kelthetek. Tudja, eszembe jutottak a régiek. Meg Eff. Meg sokan mások, akiket nem is ismerek.
Szóval? Mögé teszi azt, amit csak Ön tud és én nem? angel_z.jpg

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-06 14:12
Létrehozva: #109

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-06 14:02) *
A lila Vatera-tangának? Csodálnám... mosking.gif

Én már évek óta igényelek egy lila tangát, Vatera logóval ellátottat. De hiába, nem kaptam még.sad.gif cray2.gif crying.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-06 14:02
Létrehozva: #110

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-06 13:26) *
A lila Vatera-tangáról nem is beszélve.biggrin.gif De én a bögrével is nagyon elégedett lennék. Asszem ünnepi helye lenne a szekrényemben. wub.gif
Olyan jól elbeszélgetünk arról, ami még nincs és ki tudja, lesz-e.biggrin.gif Kicsit olyan, mint amikor osztom a lottó ötöst "szétfele" a családnak. biggrin.gif
Talán ennek nagyobb azért a realitása.

A lila Vatera-tangának? Csodálnám... mosking.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-06 12:27
Létrehozva: #111

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-06 12:17) *
Még több hajmosást! peace.gif icon_respekt.gif flag_hun.gif

IDÉZET(svejku @ 2014-10-06 12:25) *
good2.gif

blush2.gif Köszönöm! biggrin.gif thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-06 12:28

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-06 12:17
Létrehozva: #112

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-06 09:03) *
Hát ez fogalmazódott meg bennem hajmosás alatt.

Még több hajmosást! peace.gif icon_respekt.gif flag_hun.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-06 11:46
Létrehozva: #113

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-06 10:48) *
Kedves zejopy!

Továbbítottam a felelős kollégáknak smile.gif
thank_you.gif

Beeeenz! smile.gif Kicsit bővebben nyilatkozzon, kérem. thank_you.gif Jó? Rossz? Lehetséges? Később talán? Eleve halott? Utána a városban futkosás közben arra gondoltam, hogy tiszta a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok, biztosan Önök is gondolkodtak hasonlón, nem lehet jó az ötlet, azaz felesleges. Aztán meg arra gondoltam, hogy ha már így eszembe jutott, talán nem baj, hogy leírtam, vagy nem is tudom... Óóó, gondolom most nagyon határozott benyomást kelthetek. Tudja, eszembe jutottak a régiek. Meg Eff. Meg sokan mások, akiket nem is ismerek.
Szóval? Mögé teszi azt, amit csak Ön tud és én nem? angel_z.jpg

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-10-05 20:20
Létrehozva: #114

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(puttonyos @ 2014-10-04 17:34) *
Mindkettőtökkel egyetértek és mea culpa - hozzám is beesett egy vevő good2.gif
Elkeseredettségem oka az volt, hogy az elmúlt másfél napban nemhogy vevő, de még látogató, szemlélődő sem volt az oldalaimon. 50 aukció úgy állt másfél napig, hogy 1 terméknél sem nőtt a látogatók száma.
No, hát ez volt az oka, de ezt elhamarkodtam, bocsi smile.gif

Ez szép volt. Nem mindenki képes beismerni a hibáját, elhamarkodott megszólalását, és bocsánatot is kérni. smile.gif good2.gif
A csütörtök a karbantartás miatt teljesen kiesett, de mára megjött a vásárlók kedve! (nálam is "beesett egy vevő") smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-05 18:21
Létrehozva: #115

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2014-10-05 17:09) *
Kedves Benz! smile.gif
Jó szívvel, őszintén mondom, ez jólesett. good2.gif

thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-05 17:57
Létrehozva: #116

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-10-05 17:54) *
... akiket eltaszajtottam magamtól, azoknak egy jó része később a piactérről is kigolyózta magát.

Azt én is észrevettem, hogy az ott leledző embereim jó része mára már piros címkével rendelkezik.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-10-05 17:54
Létrehozva: #117

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-05 17:31) *
Igen, tulajdonképpen ez az, ami a legrosszabb, vagy legszomorúbb az egészben. Pont az a réteg fog teljesen leszűkülni (félő, hogy ez már igazából múlt idő), amelyért valaha az oldal megszülethetett és felfuthatott. És igen, változik a világ, de ez nem vigasz.

Sebaj, mint mondtam nagy terveket kovácsolok. smile.gif Már csak időt kell találnom a végrehajtáshoz.
IDÉZET(zejopy @ 2014-10-05 17:31) *
Hááát, nem is tudom, igazad van. De valahogy nem volt kedvem a tiltólistával vacakolni. Ha mindenkit beteszek, nem marad vevő. Még azt a nagyon gusztustalan múltkori hímsovinisztát sem tettem be.

Én az irántad érzett szeretettől vezérelve odaraktam. biggrin.gif Amennyi eladó porcelánom nekem van, belefér.

A múltkor végignéztem a névsort, mert lelkifurdalásom támadt. Valaki odakerült és nem éppen üzleti huncutság miatt, hanem mert következetesen nem adta meg a jogosan kijáró tiszteletet. Az általam nyújtottnak még a tizedét sem! Szóval végignéztem a listát, de aztán megnyugodtam, mert akiket eltaszajtottam magamtól, azoknak egy jó része később a piactérről is kigolyózta magát.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-05 17:31
Létrehozva: #118

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

... viszont jól érezték magukat az aukciózás izgalmaiban. Nekik, nekem az új helyzet elég kellemetlen. ...

Igen, tulajdonképpen ez az, ami a legrosszabb, vagy legszomorúbb az egészben. Pont az a réteg fog teljesen leszűkülni (félő, hogy ez már igazából múlt idő), amelyért valaha az oldal megszülethetett és felfuthatott. És igen, változik a világ, de ez nem vigasz.

Csak azért bátorkodtam érdeklődni, mert olvastam kedves felhasználóbarátném infós oldalának utolsó mondatát. mosking.gif

Hááát, nem is tudom, igazad van. De valahogy nem volt kedvem a tiltólistával vacakolni. Ha mindenkit beteszek, nem marad vevő. Még azt a nagyon gusztustalan múltkori hímsovinisztát sem tettem be.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-10-05 17:09
Létrehozva: #119

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-04 09:41) *
Felhasználóként megértem a leírtakat és persze azokat is sajnálom, akiket rosszul érintenek a változások.
...

Kedves Benz! smile.gif
Jó szívvel, őszintén mondom, ez jólesett. good2.gif
A szemét mellett persze sok kis értékű, de piacképes termék sem bírja el a magasabb feltöltési díjat. Ők vagy alkalmazkodnak (pl. több darabos aukció) vagy kénytelenek átvinni a termékeiket az apróhirdetési oldalakra. Ez van sajnos.

Még tanácstalan vagyok, de már vannak terveim. Nem tudom mekkora az un. hobbistáknak a rétege, akiknek az eladás nem egzisztenciális kérdés, viszont jól érezték magukat az aukciózás izgalmaiban. Nekik, nekem az új helyzet elég kellemetlen. Megértem, a Vatera üzleti vállalkozás, a tisztes haszon kiemelkedő szempont, de nekem sem mindegy, mennyibe van a játékom. A hozzám hasonlóknak az apróhirdetéses oldalak nem alternatívák, mert azokból éppen az hiányzik, amiért itt vagyunk. (voltunk?) Próbáltam egy-két ízben, de kellemetlen tapasztalataim nekem elvben sem jöhet szóba. Mindenesetre én bizakodom, mert egy biztos: a piacgazdaság nem szeret parlagon hagyni bevételi lehetőségeket. biggrin.gif Igyunk erre! Profit! mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-05 09:41) *
Ha akarja, akkor lesz. Nekem mindegy, ki fizet. Ez mondjuk pofátlanság volt, de nem várhatom el a másiktól, hogy felmérje az ezzel járó munkát, kockázatot, anyagi terheket és egyebeket. De ha fel is méri, nem biztos, hogy tiszteletben tartja. Miért tartaná? Kívül van önmagán. smile.gif

Szép reggelt mindenkinek. Jó későn keltem, de legalább korán feküdtem. biggrin.gif

Csak azért bátorkodtam érdeklődni, mert olvastam kedves felhasználóbarátném infós oldalának utolsó mondatát. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-05 17:03

--------------------

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-04 14:53
Létrehozva: #120

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

thank_you2.gif

Felhasználóként megértem a leírtakat és...

--------------------

+Quote Post

1557 Oldal V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-20 23:12