IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1600 Oldal V  « < 49 50 51 52 53 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 20:32
Létrehozva: #1001

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 20:18) *
- Ha hazamegyek, letépem az asszony bugyiját!
- Miért? Annyira kívánod?
- Nem. Annyira szorít...

Én kérek elnézést. animal0018.gif Egyszerűen ez jutott eszembe.biggrin.gif

smiley-shocked034.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 20:18
Létrehozva: #1002

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 19:48) *
... szűkösek.

- Ha hazamegyek, letépem az asszony bugyiját!
- Miért? Annyira kívánod?
- Nem. Annyira szorít...

Én kérek elnézést. animal0018.gif Egyszerűen ez jutott eszembe.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 19:44
Létrehozva: #1003

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-03 18:41) *
...
- a többszörösen meghosszabbított karbantartási időhöz

Erre csak annyit tudok mondani, hogy nincs különösebb magyarázat. Nagy műtét volt, eddig tartott. Téved, aki azt állítja, hogy egy ilyen nagyságrendű IT művelet időszükséglete minden ízében előre tervezhető, ütemezhető. Mindig vannak előre nem látható komplikációk, megoldandó plusz problémák. Ha ezek elhárultak, akkor még a teljes körű teszteléshez is sok-sok idő kell. Indíthattuk volna az oldalt korábban is, de akkor a "némileg" több hiba miatt lett volna mindenki boldogtalan.
- a feltöltési díj visszavezetéséhez (ehhez különösen).

Itt valamivel bonyolultabb a helyzet. Jól átgondolt üzleti döntés született, a felelős kollégák nyilván számításba vettek minden pro és kontra érvet.
Ezek közül csak egy a pénzügyi rész. A részletek üzleti titoknak minősülnek, ezen megint csak nincs sok magyarázni való. Volt egy hosszabb ingyenes akciós időszak (akkor érdekes módon nem követelt magyarázatot senki sem), ez most megszűnt és a díjszabás módosult több ponton is.

Mindez természetesen nem a Vatera hivatalos álláspontja.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 19:41
Létrehozva: #1004

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ml48as @ 2014-10-03 16:37) *
"És nem minden ember áll hozzá a kérdéshez negatívan. Még az emelt FD-hoz sem."
Azt hiszem elsők között töltöttem fel emelt FD-vel. Kockázat nélkül nincs haszon.
Néztem egy- két kis profi eladót, szinte milliós a készlete. Elég nagy befektetés, a közvetítőkhöz képest sokat kockáztatnak.
Érdekük hogy működjön a Vatera. rolleyes.gif Csak egy szerény mosoly, mint Mona Lisáé, mert én csak ilyen vagyok.

Ismerem az állapotot.smile.gif Hat és fél éve építem, folyamatosan bővítem. Tudatosan, sok hétvégét és munkaórát rááldozva. Most ez az utóbbi több mint egy év szörnyű volt. Kilátástalan, passzív, rossz hangulatú. De most mintha valami megmozdult volna.

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-03 18:33) *
Nagyon élsz ma... biggrin.gif

Az hagyján! laugh.gif Most jöttem haza a Tesco nevű darálóból. Eleve rosszul tájékozódom, és mikor ideköltöztem, mindent órákig kellett keresnem, tehát utálom. Ez tetézve van azzal, hogy valamiért az ilyen nagy terektől (érdekes az égtől nem) furcsán érzem magamat. Na mindegy, boldog voltam, mert végre lement a citrom ára, már elviselhetetlen volt az 1000 Ft/kg fölötti állandósulása. Volt hálós is és lédig is. A lédig drágább volt, de az, amit jobban szeretek. Szóval vettem öt hálósat, és utána gondosan kiválogattam magamnak kábé ugyanannyi lédiget. És a pénztárnál nem találtam. Szerintem a gondosan kiválogatott ünnepi citromjaimat más kocsijába tettem be! smiley-shocked034.gif Ugyanis ilyenkor kicsit bambán jövök megyek, dúdolgatok magamban, és a bevásárlás helyszínén kívül még legalább 3 helyen ott vagyok. Ennél már csak az a nagyobb ciki, amikor elmarkolsz egy másik bevásárlókocsit és csak pár méter múlva észleled a benne tornyosuló velős csontokat, fél disznót, marhalábszárat, gyulai kolbászt.biggrin.gif laugh.gif
Amúgy pedig tényleg, nem tudom mi van velem, de teljesen vidor vagyok, pedig általában sem szoktam búbánatos arckifejezéssel vonszolgatni a korpuszomat a világban. rolleyes.gif

... illendő lett volna némi magyarázatot fűzni
...

Nem vagyok Benz, sőt általában is senki sem vagyok ebben a témában. Józan paraszti ésszel végiggondolva:
- Leállás volt karbantartás miatt, az alján a szöveggel, hogy az okozott kellemetlenségért elnézést kérnek. Logikailag valószínűleg fennforgás volt. Gondolom én. Nem hiszem, hogy igazán közünk lenne ahhoz, sőt talán többek sem lennénk attól, ha név szerint megtudnánk, hogy melyik program melyik kiegészítője mondta be az unalmast a használata óta eltelt időben lezajlott informatikai változások miatt.
- Az eltelt öt évben nem emelték a FD-at. Emelkedett a kenyér, a fizetés, a kompót ára is. zsíroskenyér:) volt a palacsintában. Tudjuk, láttuk, a bőrünkön éreztük. Ráadásul igazságtalan volt, hogy a Bétán ingyenes, az Öregen meg pénzes. Tudtuk, hogy a FD mentes időszak nem állandósulhat.
Lehet, hogy ennél sokkal jobb válaszok vannak, de szerintem ez is éppen elég magyarázat. Majd meglátjuk, mit mond erre Benz.smile.gif

Én konkrétan az egész karbantartási időcsúszásról azt gondolom, hogy örülök annak a nyilvánvaló, ámde szerencsés állapotnak, hogy lyuk van a fenekemen. Rá is ülök gondosan, és nem nagyon ficánkolok, mert nekem minden leálláskor eszembe jut az az irdatlan munka, ami az aukciók elkészítését megelőzte. És örülök, ha nincs adatvesztés. Sőt, lehet lehülyézni, de minden újrainduláskor bizonyos kellemes érzés van bennem a dolgozók irányába, és majdnem szeretem őket ismeretlenül is. Igen, tudom, a munkájuk. De hadd ne nézzem úgy az életet, mint a többség. És milyen jó ez nekem amúgy. Cinikus, negatív, degradáló megjegyzések közben (nem rád gondolok, szokásommal ellentétben én is benéztem tegnap) az ember nem azt érzi, mint akkor, amikor szeretettel gondol valakire.

Beeenz! Önnek pedig köszönöm, szép munka volt, az enyémen nem is látszik, hogy belenyúlt. És elnézést kérek. thank_you2.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-03 19:41

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-03 18:41
Létrehozva: #1005

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 08:37) *
Szerintem tök rendes vagyok, alig kérdeztem.

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 12:15) *
Jó, tulajdonképpen már a mostani állapot is elhagyta a csoda kategóriát. A Vatikán már vizsgálja a kérdést, hogy zarándokhellyé nevezze-e ki a Vatera központját. Belső, nem hivatalos, meg nem erősített hírek szerint sajnos nagy esély van arra, hogy bizonyos vallási csoportok titokban végzett lobbizása és aknamunkája hatással járt és elmarad a cég átnevezése, de úgy gondolom, már az, hogy a bizottság elé került az ügy, mint arra érdemes, igazán szép eredmény.

Nagyon élsz ma... biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 12:21) *
Ami rajtunk múlik, azt megtesszük.

Köszönjük. Én igazán elhiszem.

Egy észrevétel. A 9 Ft/aukció nem kevés. Így érthető minden nem PEP-tag eladó csalódottsága, elkeseredettsége. A karbantartás alatt jobb híján az -es Vatera-fórumot olvasgattam. Ez sok tekintetben kifogásolható stílusú, azonban az egy értelmes felvetés a Vatera-fórumról kizsuppolt felhasználók részéről, hogy illendő lett volna némi magyarázatot fűzni
Utóbbival kapcsolatban szerintem sok minden elfogadható a Csonti-Car szlogenjéig bezárólag ("Vegyetek autót, mert kell a pénz!"). Felfogható a hulladék-aukciók kisöprésének szándéka, bevétel-optimalizálás, egyéb mikro-és makro-gazdasági fondorlatok, csak a nyílt kommunikációt hiányolom, ahogy a Béta-ügyben is tettem.
Köszönöm, hogy meghallgatott.

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-10-03 16:37
Létrehozva: #1006

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

"És nem minden ember áll hozzá a kérdéshez negatívan. Még az emelt FD-hoz sem."
Azt hiszem elsők között töltöttem fel emelt FD-vel. Kockázat nélkül nincs haszon.
Néztem egy- két kis profi eladót, szinte milliós a készlete. Elég nagy befektetés, a közvetítőkhöz képest sokat kockáztatnak.
Érdekük hogy működjön a Vatera. rolleyes.gif Csak egy szerény mosoly, mint Mona Lisáé, mert én csak ilyen vagyok.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 15:06
Létrehozva: #1007

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 14:25) *
Egyetértek, csak ugye az ember esendő smile.gif

Az nem baj.smile.gif Tényleg nem. Azt hittem, Ön ezzel nem ért egyet.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 14:25
Létrehozva: #1008

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 12:27) *
Tudom.
Igen. Csak bizonyos nagyság felett az ember feltételez bizonyos dolgokat. Ez kicsit olyan számomra, mint az, hogy tudás nem jogosít fel semmire, csak kötelez. De azt hiszem ebben még Ön sem ért velem egyet teljesen.smile.gif

Egyetértek, csak ugye az ember esendő smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 12:27
Létrehozva: #1009

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ami rajtunk múlik, azt megtesszük.

Tudom.

... A nagyoknál is mindig vannak nagyobbak, akár sokkal nagyobbak is.

Igen. Csak bizonyos nagyság felett az ember feltételez bizonyos dolgokat. Ez kicsit olyan számomra, mint az, hogy tudás nem jogosít fel semmire, csak kötelez. De azt hiszem ebben még Ön sem ért velem egyet teljesen.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 12:21
Létrehozva: #1010

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 12:15) *
Szóval nem lesz olyan, mint régen, de sok múlik Önökön...

Ami rajtunk múlik, azt megtesszük. A nagyoknál is mindig vannak nagyobbak, akár sokkal nagyobbak is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 12:15
Létrehozva: #1011

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 11:16) *
Annyi mentségem van, hogy sok régi cuccot hoztunk le a padlásról és sok munka volt a porszívózással smile.gif

Rendben, ezt az érvet el tudom fogadni.smile.gif

1. Tudomásom szerint visszaállt a régi rend.
2. Még az idén smile.gif
3. Természetesen.

smile.gif

4. Nagyon korlátozott a fejlesztési kapacitás, egyelőre még a régi dolgok sincsenek mind visszakötve. Szóval, egyelőre ezzel nem hitegetném.

Jó, tulajdonképpen már a mostani állapot is elhagyta a csoda kategóriát. A Vatikán már vizsgálja a kérdést, hogy zarándokhellyé nevezze-e ki a Vatera központját. Belső, nem hivatalos, meg nem erősített hírek szerint sajnos nagy esély van arra, hogy bizonyos vallási csoportok titokban végzett lobbizása és aknamunkája hatással járt és elmarad a cég átnevezése, de úgy gondolom, már az, hogy a bizottság elé került az ügy, mint arra érdemes, igazán szép eredmény.

5. Olyan már soha nem lesz, mint régen sad.gif

Nem. Tényleg nem lehet, még akkor sem lehetne, ha gyakorlati dolgok nem változtak volna. Tudja, az olyan típusú embernek, amilyen én vagyok a legnagyobb törés az volt, hogy a Vaterával is meg lehetett csinálni a lábtörlő effektust minden érv és logika ellenére. Én úgy gondoltam, hogy egy ekkora cég valamennyire független bizonyos dolgoktól. Hogy vannak dolgok, ami ellen a nagyság védelmet ad. Azt könnyen el tudom fogadni, hogy a mi pillanatnyi érdekeinket Önök szakmai rálátás miatt felülbírálják (ékes példa erre a FD első bevezetése), de azt, hogy egy másik szakmai csoport, amelynek észre kellett volna vennie egy csomó mindent - és gyanítom, hogy észre is vették - egyszerűen minden ésszerűség ellenére rombol. Tulajdonképpen tudatosan. Erre nincs mentség. Erre soha, az élet semelyik területén nincs mentség. Számomra az érték tudatos tönkretétele az egyik legnagyobb bűn. Ha létezne bennem a haragra képesség, akkor azt hiszem, ezért haragudnék. De mivel hiánybetegségben szenvedek ezen a téren, csak állok értetlenül és szomorúan a romok mellett. Mindeközben arra gondolok, illetve azt remélem, hogy a csapat - ami megmaradt Önökből - ha mást is, ha nem is úgy de valamit építsen nekünk, ami hasonlít. Nem baj, ha nem ugyanolyan. Egy más úton elindulva talán még lehet hasonlóan jó. Na én ezt gondolom erről valódi tárgyi ismeretek nélkül. És tudja, ha valakit, bárkit is megkérdeztem volna akár márciusban, hogy ez az állapot megtörténhet-e (mint ahogy sok, értelmes emberrel beszélgettem is erről), mindenki azt mondta, hogy nem, ez nem lehetséges alternatíva. És megtörtént. A mesékben ám a jók mindig győznek.
Szóval nem lesz olyan, mint régen, de sok múlik Önökön, hogy milyenné teszik ezután. És nem minden ember áll hozzá a kérdéshez negatívan. Még az emelt FD-hoz sem. Aki konstruktív, az a megoldást keresi a saját hatáskörén belül. Hát ugyanezt várom Önöktől.smile.gif Asszem még sosem fogalmaztam meg elvárást a Vatera felé. Nahát... smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 11:16
Létrehozva: #1012

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

...
Az viszont mélységes csalódással töltött el...

Annyi mentségem van, hogy sok régi cuccot hoztunk le a padlásról és sok munka volt a porszívózással smile.gif
1. Marad a 15 perces kiléptetés?
2. Most már mikor is kapcsolják le a Bétát, ha nem most?
3. Ezentúl újra mi leszünk az elsők és a fontosak?
4. Már írhatunk fejlesztési javaslatokat?
5. Rend lesz végre? Úgy ahogy mi szeretjük? (A "mi" alatt nem azokat a felhasználókat értem, akik mindennek csak az árnyoldalát látják és mindennel elégedetlenek, hanem azokat, akikkel Önök tudnak értelmesen, konstruktívan beszélni.)

1. Tudomásom szerint visszaállt a régi rend.
2. Még az idén smile.gif
3. Természetesen.
4. Nagyon korlátozott a fejlesztési kapacitás, egyelőre még a régi dolgok sincsenek mind visszakötve. Szóval, egyelőre ezzel nem hitegetném.
5. Olyan már soha nem lesz, mint régen sad.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 08:37
Létrehozva: #1013

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 08:00) *
Jó reggelt!

Már 17 óra után nem sokkal itt járkáltam, de elég kihalt volt minden.
Aztán rájöttem, hogy csak én tudok belépni az alagúton... sad.gif

Önnek is jó reggelt! Mert nem az alagúton kell jönni. Ha csak úgy jött volna, mint minden más halandó, akkor egy bazi nagy kiírást látott volna, ami jelezte volna Önnek, hogy csúszásban vagyunk. wink3.gif
Nem árulom el senkinek, de én már délelőtt 11-kor megpróbáltam benézni, mert megszoktam, hogy elég jó futamidővel dolgoznak. Persze, tudom, tudom, ezt a mozdulatot a bennem élő mesélő indítványozta, de hiába szólt a realista, ki kellett próbálnom.blush.gif Öt órakor csalódtam, de csak kicsit. Hazajöttem a suliból, gondoltam még jó is, teljes figyelemmel tudom megtartani az utolsó órámat. Aztán megint csalódtam, és némi aggodalom lett rajtam úrrá. De legalább nekiálltam dolgozni, és eléggé termékeny voltam, tekintve a rendelkezésre álló idő hosszát. Közben az aggodalmamon úrrá lettem, elvégre nem véletlenül szeretem a Vaterát, van itt némi előélet, bizalom a szaktudásban, ilyenek, gondoltam megoldják. De este 11 után azt mondtam, nekem mára ennyi volt. lazy2.gif
Az viszont mélységes csalódással töltött el, hogy Ön nem volt itt nyitáskor. Házigazdaként forró csokoládéval, sós mogyoróval és marcipános csokoládéval kellett volna minket várnia. Sajnos ezt a teljesítményt nem tudom jelessel értékelni, de gondolom lesz még a közeljövőben leállás, tehát javíthat, addig is a kevésbé jó jegyet nem írom be a naplóba, mert tanárként igazán lágyszívű vagyok.

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 08:00) *
Mondtam, hogy lesz látható változás is smile.gif

Mondta, mondta, tényleg megmondja mindig.smile.gif Nagyon, nagyon jó volt látni, komolyan.
Na és most akkor kapaszkodjon meg, jön a vihar, kérdezek:
1. Marad a 15 perces kiléptetés?
2. Most már mikor is kapcsolják le a Bétát, ha nem most?
3. Ezentúl újra mi leszünk az elsők és a fontosak?
4. Már írhatunk fejlesztési javaslatokat?
5. Rend lesz végre? Úgy ahogy mi szeretjük? (A "mi" alatt nem azokat a felhasználókat értem, akik mindennek csak az árnyoldalát látják és mindennel elégedetlenek, hanem azokat, akikkel Önök tudnak értelmesen, konstruktívan beszélni.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-03 08:40

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 08:00
Létrehozva: #1014

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2014-10-02 23:34) *
Kicsit el is húzódott. smile.gif

Szép estét mindenkinek!

Jó reggelt!

Már 17 óra után nem sokkal itt járkáltam, de elég kihalt volt minden.
Aztán rájöttem, hogy csak én tudok belépni az alagúton... sad.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 00:06) *
A régi beléptetés! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Mondtam, hogy lesz látható változás is smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 07:46
Létrehozva: #1015

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2014-10-03 00:22) *
Gondolom sok minden mást is újrahegesztettek. smile.gif

Az majd kiderül, de sokkal fürgébb az oldal, az már biztos.smile.gif Majd apránként észrevesszük, ha van lényegi változás, egyelőre (kutyafuttában átnézve) én még nem láttam mást, csak a förtelmes zöld átirányításos rész eltűnését.
Bevallom őszintén egy kicsit izgultam. Azt írták, hogy nagyra értékeljük a Béta letisztult küllemét, ezért kicsit féltem, nehogy abba az irányba eltolják a dizájnunkat. mosking.gif

A rendszer automatikusan kiléptet (talán) 15 perc múlva.unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-10-03 00:22
Létrehozva: #1016

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 00:06) *
Lefeküdtem, mert kelni kell reggel, de most felébredtem, megnéztem az órát és rájöttem, hogy érdemes belőnöm a gépet. És tényleg!
A régi beléptetés! wub.gif

Gondolom sok minden mást is újrahegesztettek. smile.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-03 00:23

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 00:06
Létrehozva: #1017

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2014-10-02 23:34) *

Szép estét mindenkinek!

Lefeküdtem, mert kelni kell reggel, de most felébredtem, megnéztem az órát és rájöttem, hogy érdemes belőnöm a gépet. És tényleg!
A régi beléptetés! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-10-02 23:34
Létrehozva: #1018

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-02 08:59) *
Köszönöm, de munka lesz smile.gif

Szép estét mindenkinek!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-02 08:59
Létrehozva: #1019

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-02 08:59) *

Tudom.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-02 08:59
Létrehozva: #1020

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-02 08:58) *
Kíváncsian várom.smile.gif Önnek addig is jó pihenést.mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1600 Oldal V  « < 49 50 51 52 53 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-06 04:52