IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1604 Oldal V  « < 499 500 501 502 503 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-11-25 13:37
Létrehozva: #10001

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Surika @ 2012-11-25 11:29) *
Kellemes vasárnapi napot kívánok mindenkinek. végre a vevő 9 nap után írt egy mail-t hogy 30-án hétfőn utal. de ahogy nézem legközelebb ez csak 2013 szeptemberében lesz!

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-25 11:36) *
Kösz! thank_you.gif
Nekem egy október 13-án leütött dolgom látszódik lezárulni a jövő héten. Ha ezt a gyorsaságot pozitívval értékelem, az első mondat ez lesz: Vaterás pályafutásom leghalványzöldebb értékelését írom most Önnek..... mosking.gif

Srácok! Nem feltétlenül szükséges pozitív értékelést írni. Ha a vevő több felszólítás után fizet csak, az egész üzletmenet döcögős, és ráadásként nem is értékel a végén, akkor nyugodtan lehet semleges értékelést adni. Nem hiszem, hogy csak nekünk kell elviselnünk, hogy okkal, ok nélkül lehúzzák a csillagainkat. És ugye tudjuk, hogy a semleges nem negatív. Nagyon kevés olyan reális helyzetet tudok elképzelni, hogy a vevő fizet és én negatívval értékeljem. De amikor hetekig porosodik az előkészített cucc, amikor nem tudod, hogy az esetleg kurrens árudat, amit más elvitt volna hajlandó-e átvenni, akkor nem hiszem, hogy az pozitív. De szóljatok rám bátran, ha úgy érzitek, hogy diktatórikus nézeteket vallok, mert a toleranciámat bármikor hajlandó vagyok fejleszteni.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-25 13:38

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-25 12:36
Létrehozva: #10002

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Surika @ 2012-11-25 11:29) *
Kellemes vasárnapi napot kívánok mindenkinek. végre a vevő 9 nap után írt egy mail-t hogy 30-án hétfőn utal. de ahogy nézem legközelebb ez csak 2013 szeptemberében lesz!

Kösz! thank_you.gif
Nekem egy október 13-án leütött dolgom látszódik lezárulni a jövő héten. Ha ezt a gyorsaságot pozitívval értékelem, az első mondat ez lesz: Vaterás pályafutásom leghalványzöldebb értékelését írom most Önnek..... mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-11-25 12:29
Létrehozva: #10003

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-25 12:01
Létrehozva: #10004

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-25 10:56) *
Tudom melyik az az óra. rolleyes.gif Valahol el is mentettem a terméklapját, mikor régebben mutattad.

Az eredeti órát, amit először megláttam, azt már nem tudtam megmutatni, ami neked van, az már egy későbbi. De neki mindig vannak szépek.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-25 11:56
Létrehozva: #10005

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-25 10:32) *
Igyekszem, hogy az legyen, kezd kiegyenesedni. Nagyon nem szeretek elaludni...
Majd egyszer megmutatom, hogy én milyen órát szeretnék, de most nincs a Vaterán.smile.gif Mondjuk, amilyet kinéztem, az már három éve kifutott, de szoktak lenni szépek.
Ő az álmom wub.gif , de most nincs órája. Persze nagyon meg kell szűrni a dolgait, mert van egy csomó robosztus cucca, én pedig a filigrán dolgokat szeretem. De amikor van órája, akkor mindig szoktam epekedve nézegetni.smile.gif

Tudom melyik az az óra. rolleyes.gif Valahol el is mentettem a terméklapját, mikor régebben mutattad.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-25 11:32
Létrehozva: #10006

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-25 10:09) *
A tokból a négy szíjtartó fül nem egyenesen fut le, hanem megtörve. Úgy néz ki, mint egy behajlított pókláb. Ez akkor divatos megoldás volt. Szerintem az előállítása is költségesebb, ennélfogva értékesebb az óra. Ráadásul nekem tetszik is. A rakott indexekről nem is beszélve.
Persze egy ilyennek jobban örülnék. Ez is egy Poljot, tíz évvel későbbről. A forma kortalan, letisztult, semmi felesleges sallang, de mégis vonzza a tekintetet. De ez marad álom, mert igen ritka és nagyon drága. Mellesleg tömör arany a tok.
Legyen szép napod! rolleyes.gif

Igyekszem, hogy az legyen, kezd kiegyenesedni. Nagyon nem szeretek elaludni...
Majd egyszer megmutatom, hogy én milyen órát szeretnék, de most nincs a Vaterán.smile.gif Mondjuk, amilyet kinéztem, az már három éve kifutott, de szoktak lenni szépek.
Ő az álmom wub.gif , de most nincs órája. Persze nagyon meg kell szűrni a dolgait, mert van egy csomó robosztus cucca, én pedig a filigrán dolgokat szeretem. De amikor van órája, akkor mindig szoktam epekedve nézegetni.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-25 11:36

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-25 11:09
Létrehozva: #10007

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-25 09:42) *
Miért póklábas?

rolleyes.gif Szép reggelt mindenkinek, asszem, kicsit elaludtam. Pedig a szomszéd kutyája nagyon igyekezett, de én nem hagytam magam. Csakazértis visszaaludtam. Csak most késésben vagyok.
Szia Tomcsa rég láttalak és most örülök neked. smile.gif És már nem is bőgök, letojom az ajánlottakat. Jobb vagyok én annál, hogy a zsíroskenyér:) ajánlott segítsége kellene az eladásaimhoz. Most már be sem tehet. Megsértődtem. 1_Rabbit_wait.gif
És ha véletlenül meglátom magamat ott, akkor leköpöm a monitort, és kikérem magamnak. bomb3.gif
Legyen csak a többi, jól ismert, megszokott eladónak meg ez az opció, az ingyenreklám lehetősége. Én megszoktam egész életemben, hogy semmit nem kapok ingyen. Mindenért meg kell dolgoznom.

Megyek keresek egy kávét, mielőtt megverek valakit. kave.gif

zsíroskenyér:) = kaki

A tokból a négy szíjtartó fül nem egyenesen fut le, hanem megtörve. Úgy néz ki, mint egy behajlított pókláb. Ez akkor divatos megoldás volt. Szerintem az előállítása is költségesebb, ennélfogva értékesebb az óra. Ráadásul nekem tetszik is. A rakott indexekről nem is beszélve.
Persze egy ilyennek jobban örülnék. Ez is egy Poljot, tíz évvel későbbről. A forma kortalan, letisztult, semmi felesleges sallang, de mégis vonzza a tekintetet. De ez marad álom, mert igen ritka és nagyon drága. Mellesleg tömör arany a tok.
Legyen szép napod! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-25 10:42
Létrehozva: #10008

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-25 09:16) *
Beérem én ezzel is. rolleyes.gif

Miért póklábas?

rolleyes.gif Szép reggelt mindenkinek, asszem, kicsit elaludtam. Pedig a szomszéd kutyája nagyon igyekezett, de én nem hagytam magam. Csakazértis visszaaludtam. Csak most késésben vagyok.
Szia Tomcsa rég láttalak és most örülök neked. smile.gif És már nem is bőgök, letojom az ajánlottakat. Jobb vagyok én annál, hogy a zsíroskenyér:) ajánlott segítsége kellene az eladásaimhoz. Most már be sem tehet. Megsértődtem. 1_Rabbit_wait.gif
És ha véletlenül meglátom magamat ott, akkor leköpöm a monitort, és kikérem magamnak. bomb3.gif
Legyen csak a többi, jól ismert, megszokott eladónak meg ez az opció, az ingyenreklám lehetősége. Én megszoktam egész életemben, hogy semmit nem kapok ingyen. Mindenért meg kell dolgoznom.

Megyek keresek egy kávét, mielőtt megverek valakit. kave.gif

zsíroskenyér:) = kaki

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-25 10:43

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-25 10:16
Létrehozva: #10009

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-11-25 09:12) *
Igazad van, hogy nem izgultál rá, hiszen van Rolex és Omega órából is:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=replika&obd=2

Beérem én ezzel is. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-11-25 10:12
Létrehozva: #10010

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(vidaeff @ 2012-11-25 09:02) *
Szia, sziasztok, szép reggelt. Kézcsókom a Katalinoknak. rolleyes.gif
Nekem most reggel egy Breitling replikát (sic!) ajánlott. Nem izgultam rá, de tényleg ez volt a terméknév.

Igazad van, hogy nem izgultál rá, hiszen van Rolex és Omega órából is:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=replika&obd=2

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-11-25 10:02
Létrehozva: #10011

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-11-25 08:42) *
Szia Drága!

Nem örülök, hogy sírni látlak.
Apropó ajánlott: napok óta reprika táskákat ajánl nekem. Eladó nem is titkolja táska ezen jellemzőjét. Jellentettem, mivel más opciót nem tudtam kiválasztani a szabálytalanság a leírásbant választottam ki. Még mindig ajánlják nekem. Lehet én emlékszem rosszul, hogy a reprika árusítása nem megengedett?

Szia, sziasztok, szép reggelt. Kézcsókom a Katalinoknak. rolleyes.gif
Nekem most reggel egy Breitling replikát (sic!) ajánlott. Nem izgultam rá, de tényleg ez volt a terméknév.

--------------------

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-11-25 09:42
Létrehozva: #10012

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-24 21:16) *
Olyan pocsék. Sosem vagyok ajánlottban.sad.gif smiley_0488.gif
A Vatera oldalakban azért voltam olyan undok, mert haragudtam, hogy nem jutok közelebb a megfejtéshez, mert már tisztán láttam, hogy akkor sem tudok Önből kicsikarni infót, ha tüzes vassal sütögetem a talpát, de akkor sem, ha okosan érvelek, vagy ha hízelgek.smile.gif
Szóval ott éppen Önre haragudtam. thank_you2.gif Elnézést.smile.gif

Szia Drága!

Nem örülök, hogy sírni látlak.
Apropó ajánlott: napok óta reprika táskákat ajánl nekem. Eladó nem is titkolja táska ezen jellemzőjét. Jellentettem, mivel más opciót nem tudtam kiválasztani a szabálytalanság a leírásbant választottam ki. Még mindig ajánlják nekem. Lehet én emlékszem rosszul, hogy a reprika árusítása nem megengedett?

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-25 06:51
Létrehozva: #10013

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Szép jó reggelt mindenkinek! smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-24 23:26) *
Azt hittem, csak én vagyok tájékozatlan. Akkor csak evezünk, és nem tudjuk, pontosan hová, a cél a felszínen maradás. smile.gif

Mindenki tájékozatlan és "kissé" megkeseredett. Valóban az a cél a felszínen maradás ami nem egyszerű. dry.gif Tartalék megtartásához egyet húzni kell a nadrágszíján.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-25 00:26
Létrehozva: #10014

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-24 23:17) *
Ezt senki sem látja át sajnos sad3.gif

Azt hittem, csak én vagyok tájékozatlan. Akkor csak evezünk, és nem tudjuk, pontosan hová, a cél a felszínen maradás.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-25 00:17
Létrehozva: #10015

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-24 21:50) *
Ezt tuti, hogy Ön sokkal jobban átlátja, mint én. Biztosan tudna okosakat mondani.smile.gif

Ezt senki sem látja át sajnos sad3.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-24 22:50
Létrehozva: #10016

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-24 21:45) *
Nehéz ügy, nem látni a válság végét. Az szerintem jövőre eldől, hogy merre menetelünk. Ha kifelé, akkor is igen lassú lesz a tempó...

Ezt tuti, hogy Ön sokkal jobban átlátja, mint én. Biztosan tudna okosakat mondani.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-24 22:45
Létrehozva: #10017

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-24 21:28) *
Pedig nem volt jókedvem, mikor írtam.smile.gif Asszem bele tudtam volna kötni bármibe.smile.gif
Ha ott lenne, látná. Észrevenné. Annyi mindent kipróbáltam. Nem gyönyörködni szeretnék ám, csak eladni. Kevesebb a forgalmam, mint tavaly ilyenkor. Mondjuk még megugorhat.
Azon gondolkodom, hogy meddig tart egy ilyen válság. Hogy mikor érünk a gödör fenekére, ahonnan már felfelé kell menni. Azt hiszem, nem szabad felélni a tartalékokat, muszáj mindent áruba fektetni, vagy amennyit lehet, mert amikor vége a válságnak és megindul a pénzforgalom, akkor attól vesznek, akinek van kínálata. Csakhogy az eddigi válságok valósak voltak, míg a mostani sajátos, mert ... ismerjük a körülményeket. Nem lehet összehasonlítani a '39-essel. Még mindig azt hiszem, hogyha jól csinálom, átvészelhetem. De ... hajajj. Tényleg az Önök tudásában bízom csak a saját erőmön kívül.

Nehéz ügy, nem látni a válság végét. Az szerintem jövőre eldől, hogy merre menetelünk. Ha kifelé, akkor is igen lassú lesz a tempó...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-24 22:28
Létrehozva: #10018

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-24 21:19) *
Annyira nem volt undok smile.gif
Én sem láttam még aukciómat az ajánlottak között. Igaz, nem is nézem hehehmm.gif

Pedig nem volt jókedvem, mikor írtam.smile.gif Asszem bele tudtam volna kötni bármibe.smile.gif
Ha ott lenne, látná. Észrevenné. Annyi mindent kipróbáltam. Nem gyönyörködni szeretnék ám, csak eladni. Kevesebb a forgalmam, mint tavaly ilyenkor. Mondjuk még megugorhat.
Azon gondolkodom, hogy meddig tart egy ilyen válság. Hogy mikor érünk a gödör fenekére, ahonnan már felfelé kell menni. Azt hiszem, nem szabad felélni a tartalékokat, muszáj mindent áruba fektetni, vagy amennyit lehet, mert amikor vége a válságnak és megindul a pénzforgalom, akkor attól vesznek, akinek van kínálata. Csakhogy az eddigi válságok valósak voltak, míg a mostani sajátos, mert ... ismerjük a körülményeket. Nem lehet összehasonlítani a '39-essel. Még mindig azt hiszem, hogyha jól csinálom, átvészelhetem. De ... hajajj. Tényleg az Önök tudásában bízom csak a saját erőmön kívül.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-24 22:19
Létrehozva: #10019

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-24 21:16) *
A Vatera oldalakban azért voltam olyan undok, mert haragudtam, hogy nem jutok közelebb a megfejtéshez, mert már tisztán láttam, hogy akkor sem tudok Önből kicsikarni infót, ha tüzes vassal sütögetem a talpát, de akkor sem, ha okosan érvelek, vagy ha hízelgek.smile.gif

Annyira nem volt undok smile.gif
Én sem láttam még aukciómat az ajánlottak között. Igaz, nem is nézem hehehmm.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-24 22:16
Létrehozva: #10020

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-11-24 21:12) *
Ha tudná a megfelelés módját, akkor azzal lényegében manipulálhatná a kiválasztást. Ha ez bekövetkezne, akkor vagy át kellene dolgoznunk az algoritmust vagy meg kellene szüntetni az egészet smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1604 Oldal V  « < 499 500 501 502 503 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-03 15:08