IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1539 Oldal V  « < 503 504 505 506 507 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-09-25 20:56
Létrehozva: #10081

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-09-25 20:43) *
Szia Zep! smile.gif
Még mindig hangosan kacagok ezen:
6. Csak desszertnek említem, hogy a hullámvonalak írás közben nem azt jelzik, hogy nagyon nagyszerű vagy és ezért sormintával jutalmaz a fórummotor.
mosking.gif

Szia! smile.gif Törölve lesz pedig, mert Benz nem engedi a durvulást és a valótlan infók bennmaradását.smile.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-09-25 20:43) *
A reggeli postodért külön köszönet... thank_you.gif

Itt a Vészben? Akkor még roppant kiegyensúlyozott voltam, aztán dugába dőlt az egész napom és teljesen megvadultam délutánra. Szegény Benzet is jól félreértettem, még jó, hogy nem haraptam el a torkát. msn646.gif Aztán most azt mondtam elég, nem vagyok hajlandó tovább rohangászni, mint egy megkergült vadló, egy napba csak másfél fér bele, kettő semmiképpen.
Úgyhogy szép lassan kezd kimenni a gőz a fejemből, kell is, hogy lefekvéskor el tudjak aludni. De alapvetően tényleg azt gondolom, amit leírtam.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-09-25 20:43
Létrehozva: #10082

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-09-25 11:43) *
smile.gif

Szia Zep! smile.gif
Még mindig hangosan kacagok ezen:
6. Csak desszertnek említem, hogy a hullámvonalak írás közben nem azt jelzik, hogy nagyon nagyszerű vagy és ezért sormintával jutalmaz a fórummotor.
mosking.gif

A reggeli postodért külön köszönet... thank_you.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-09-25 11:43
Létrehozva: #10083

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bobo13 @ 2012-09-25 11:25) *
Kedves zejopy!
Azt hiszem ez a helyes megfogalmazás, köszönöm.
De igazából a 6o nap megold mindent.

smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bobo13
hozzászólás 2012-09-25 11:25
Létrehozva: #10084

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-09 21:39
Azonosító: 1 543 700

IDÉZET(zejopy @ 2012-09-25 06:07) *
...Nem kellene két pártra szakadni, és háromra sem, hanem csak okosan, békésen kellene fórumozni. Az eladók ne tekintsék közellenségnek a vevőket, mert belőlük élnek, a vevők pedig örüljenek, hogy találnak eladót, aki az általuk áhított cuccot árulják. Egy hajóban eveznek vevők és eladók, Vatera és felhasználók, ezt jó lenne felismerni.smile.gif Máris több harmónia lenne, ami nagy kincs.
Legyen szép a reggeletek. smile.gif

Kedves zejopy!
Azt hiszem ez a helyes megfogalmazás, köszönöm.
De igazából a 6o nap megold mindent.

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-09-25 11:16
Létrehozva: #10085

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-09-25 08:34) *
Kedves pistineni!

A link mindig jó, csak egyes rosszul beállított levelezőprogramok eltördelik. Még ez sem lenne akkora probléma, ha ezt az észrevéve bemásolnák a több soros linket a böngésző címsorába. Sajnos, van aki nem ért hozzá, így nem tud értékelni.

Nem gondolom, hogy emiatt meg kellene szüntetnünk a közvetlen linkek kiküldését.

Nem azt írtam, hogy nem jó, hanem, hogy nem mindig működik smile.gif Hogy ennek mi az oka, az persze más kérdés, teljesen jogos, hogy némi önállóságot azért (jó lenne, ha) fel lehet(ne) tételezni minden felhasználóról biggrin.gif Csak azért kérdeztem, mert most rövid időn belül 2 ilyennel is találkoztam, és igazából nem láttam bele, hogy mi a probléma forrása. Azt hiszem, egyetlen egyszer értékeltem a linkről, talán a legelső esetben, akkor nekem működött gond nélkül, úgyhogy sokáig nem is tudtam, hogy nem mindenkinek sikerül így smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-09-25 08:57) *
A magam részéről fogalmam sincs, hogy hány vevőm tartozik értékeléssel. Nem írok felszólítást sem.
Egyszerűen nem érdekel, mint ahogy a csillagoknál lévő tized-század értékek sem smile.gif

Hát, ezért nem kicsit irigylem biggrin.gif A magam részéről (hiperaktív-perfekcionista-kontrollmániásként) alighanem képtelen lennék így hozzáállni biggrin.gif

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-09-25 11:16
Létrehozva: #10086

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-09-25 11:12) *
Ez egy olyan ötlet, amit alapesetben érdemes lenne átgondolni. Ugyanakkor tervezzük az értékelési és számlázási rendszerek szétválasztását, ezért addig már nem érdemes a meglévőt foltozgatni smile.gif

Köszönöm, így valóban nem érdemes beküldenem. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-09-25 11:12
Létrehozva: #10087

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-09-25 11:01) *
Időközben gondolkodtam...

Ez egy olyan ötlet, amit alapesetben érdemes lenne átgondolni. Ugyanakkor tervezzük az értékelési és számlázási rendszerek szétválasztását, ezért addig már nem érdemes a meglévőt foltozgatni smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-09-25 11:01
Létrehozva: #10088

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A szövegbe nyugodtan beleírhatja, hogy a másik fél eddig nem vette a fáradtságot az értékelésre smile.gif
Innen elég jól látom a lehetséges problémákat és mindkét oldal érveit is. Mindenkinek igaza van a maga nézőpontjából.
Ezért nem lehet igazságot tenni. Ez van, vannak ilyen dolgok smile.gif

Időközben gondolkodtam, és tulajdonképpen teljesen felesleges ezzel foglalkoznom, mert a 60 napos szabály úgyis eldönti a kérdést. És végül megadta a választ a tegnap esti kérdésemre, így a lelkem is egészen megnyugodott.smile.gif
Ellenben támadt egy ötletem, tudom, nem továbbítja, nem is várom, csak annyit kérdezek, érdemes-e beküldenem a kapcsolatfelvételen keresztül, és ha esetleg úgy alakul a helyzet, támogatna-e ebben az ötletemben.smile.gif
Az 40 000 Ft-os szabályról lenne szó.smile.gif Amikor ez a limit meg lett húzva, egészen más gazdasági helyzet volt, ma már ez az összeg nem annyit ér. Először kértem az ÜSZ-on keresztül, hogy emeljék feljebb, de ma mást gondolok. Miután a vevő elveszti az értékelési jogát 60 nap múlva (náluk esetleg maradna a 40 000Ft-os szabály is), azt hiszem, egy reális elvárás lenne az Önök részéről, hogy az értékelés be- vagy nem beérkezése után már ne sakkozzanak a jutalék visszatartással, hanem értékeljenek mihamarabb. Mi lenne, illetve Ön szerint jó ötlet lenne-e, hogy az eladók személyes menüjének korlátozása nem összeg, hanem időfüggő legyen, azaz 70 nap (pl.). Mert aki a legkésőbb megérkezett időpont utáni 10 napban nem hajlandó, nem képes elismerni az adásvétel létrejöttét, azzal valami gond van.
Erre gondoltam, ha tehát érdemesnek tartja, akkor megírom az ÜSZ-nak is, ha azt mondja, halott a dolog, akkor nem foglalkozom vele. Csak nekem nagyon nehéz a 40 000-es szabállyal együtt léteznem, és ez nem az együttműködési készségemen múlik, hanem a körülményeken.
Köszönöm.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-09-25 09:18
Létrehozva: #10089

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szép reggelt! rolleyes.gif

Majd napközben, ha időm engedi, megpróbálok valami épületeset - már amennyire ez nekem lehetséges - hozzátenni ehhez az izgalmasan szerteágazó kérdéshez. Addig is tudósítom a nagyérdeműt, nagy megvilágosodásban volt részem. Jövök haza a fürdőből és megkértem a taxist, ugyan tegye át a rádiót a közszolgálati adó komolyzenei állomására. Reggel ez nagyon könnyed, szórakoztató, de azért nívós. Már persze annak, akit érdekel a műfaj. Tehát az történt, hogy két zenemű közt egy Donizetti-nek tulajdonítható szólásról tudósított az igen szépen beszélő szpíker. A következőt mondta zeneszerzőnk: minden gyermekem közül a legkevésbé sikerültek a legkedvesebbek szívemnek. Természetesen nála a műveiről van szó. És itt jött a kezdetben beígért megvilágosodás! Már értem, hogy áldott emlékű drága édesapám miért is szeretett engem oly feltűnő ragaszkodással. mosking.gif
Sőt, a sors kifürkészhetetlen szeszélye folytán gyakorló szülőként ez nekem is megadatott, mert én is mindennél jobban szeretem huszonéves legénykémet, akiről sok jót lehet mondani, de az a veszély nem fenyeget, hogy valami eget rengetőt hozzátesz a bölcseletek, vagy akár a reáliák széles tárházához.
További szép napot! rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-09-25 09:19

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-09-25 09:05
Létrehozva: #10090

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-25 09:04) *
Kedves Benz!

Megfogadom a tanácsát! thank_you.gif Ígérem megpróbálok nem ránézni a csillagokra. smile.gif

good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-25 09:04
Létrehozva: #10091

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Kedves suzukimaruti!

Szerintem egy jó megoldás van: nem kell foglalkozni a kérdéssel smile.gif
Aki akar, az majd értékel. A magam részéről fogalmam sincs, hogy hány vevőm tartozik értékeléssel. Nem írok felszólítást sem.
Egyszerűen nem érdekel, mint ahogy a csillagoknál lévő tized-század értékek sem smile.gif

A beérkező pozitív értékelés legfeljebb egy kezdő felhasználónak lehet érdekes, kell neki a referencia. De egy nagy eladónál annyira mindegy, hogy mondjuk 1234db vagy 1355db pozitívja van. Szerintem.

Kedves Benz!

Megfogadom a tanácsát! thank_you.gif Ígérem megpróbálok nem ránézni a csillagokra. smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-09-25 08:57
Létrehozva: #10092

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-09-25 08:31) *
Igen, mindig előkerül, amíg nem tudjuk egyszer úgy megbeszélni, hogy valahogyan a fejemben a helyére kerüljön, vagy a Vatera esetleg szabályozza, vagy valami. Mert én kötöm magamat az igazamhoz, ami így a reggeli postommal alátámasztva talán logikus is, igazából nem értem, miért vár a vevő, de sajnos el kell rohannom, mert ... állandóan rohanok.
Pedig szívesen vennék egy olyan véleményt Öntől, ami számomra megnyugtatóan rendezi a gondolatot. Ha valaki, akkor Ön tudja azt a megfogalmazást elcsípni, ami nekem jó. De azt sem tudom, mikor tudok tényleg egy nyugodt állapotban visszatérni a témára, amikor annyi időm van, hogy normálisan megfogalmazzam a kérdésemet, fenntartásaimat. Bár gyanítom, nagyjából Ön már ezeket mind ismeri, de valahogy jó az összegzés.
Legyen szép a napja. smile.gif
Ja, és nem azt akartam, hogy beleszóljon, ezt nem is engedném mosking.gif , de a tanácsa, az igen, az mindig jól jön.smile.gif

A szövegbe nyugodtan beleírhatja, hogy a másik fél eddig nem vette a fáradtságot az értékelésre smile.gif
Innen elég jól látom a lehetséges problémákat és mindkét oldal érveit is. Mindenkinek igaza van a maga nézőpontjából.
Ezért nem lehet igazságot tenni. Ez van, vannak ilyen dolgok smile.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-25 08:50) *
Kedves Benz!

Köszönöm a válaszát! smile.gif Feladta a leckét. smile.gif

Kedves suzukimaruti!

Szerintem egy jó megoldás van: nem kell foglalkozni a kérdéssel smile.gif
Aki akar, az majd értékel. A magam részéről fogalmam sincs, hogy hány vevőm tartozik értékeléssel. Nem írok felszólítást sem.

A beérkező pozitív értékelés legfeljebb egy kezdő felhasználónak lehet érdekes, kell neki a referencia. De egy nagy eladónál annyira mindegy, hogy mondjuk 1234db vagy 1355db pozitívja van. Szerintem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-25 08:50
Létrehozva: #10093

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-09-25 08:28) *
Nem értettem félre, csak ebbe nem szólhatok bele smile.gif
Az a baj, hogy a vevő oldaláról nézve a logika fordított. Ezért nem lehet az abszolút igazságot kimondani. De erről már volt régebben szó.

Kedves suzukimaruti!

Ez így jogos, de a vevő meg azzal érvelhet, hogy ő fizetett, tehát az eladónak ezt követően azonnal értékelnie kellene smile.gif

Kedves Benz!

Köszönöm a válaszát! smile.gif Feladta a leckét. smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-09-25 08:34
Létrehozva: #10094

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(pistineni @ 2012-09-24 23:22) *
Kedves Benz,
A téma kapcsán azon tűnődtem el a minap, hogy ha már valamiért nem lehet megoldani, hogy az értékelésre buzdító emlékeztetőben a link 100%-os biztonsággal működjön, akkor nem lenne-e jobb inkább nem tenni bele azt a linket...

Kedves pistineni!

A link mindig jó, csak egyes rosszul beállított levelezőprogramok eltördelik. Még ez sem lenne akkora probléma, ha ezt az észrevéve bemásolnák a több soros linket a böngésző címsorába. Sajnos, van aki nem ért hozzá, így nem tud értékelni.

Nem gondolom, hogy emiatt meg kellene szüntetnünk a közvetlen linkek kiküldését.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-09-25 08:31
Létrehozva: #10095

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-09-25 08:26) *
Az a baj, hogy a vevő oldaláról nézve a logika fordított. Ezért nem lehet az abszolút igazságot kimondani. De erről már volt régebben szó.

Igen, mindig előkerül, amíg nem tudjuk egyszer úgy megbeszélni, hogy valahogyan a fejemben a helyére kerüljön, vagy a Vatera esetleg szabályozza, vagy valami. Mert én kötöm magamat az igazamhoz, ami így a reggeli postommal alátámasztva talán logikus is, igazából nem értem, miért vár a vevő, de sajnos el kell rohannom, mert ... állandóan rohanok.
Pedig szívesen vennék egy olyan véleményt Öntől, ami számomra megnyugtatóan rendezi a gondolatot. Ha valaki, akkor Ön tudja azt a megfogalmazást elcsípni, ami nekem jó. De azt sem tudom, mikor tudok tényleg egy nyugodt állapotban visszatérni a témára, amikor annyi időm van, hogy normálisan megfogalmazzam a kérdésemet, fenntartásaimat. Bár gyanítom, nagyjából Ön már ezeket mind ismeri, de valahogy jó az összegzés.
Legyen szép a napja. smile.gif
Ja, és nem azt akartam, hogy beleszóljon, ezt nem is engedném mosking.gif , de a tanácsa, az igen, az mindig jól jön.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-09-25 08:33

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-09-25 08:28
Létrehozva: #10096

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-09-24 21:32) *
Lehet, hogy félreértett. A kérdés az, hogy milyen értékelést írjak neki. Akkor, amikor már tuti, hogy nem értékelt. Mert szerintem nem korrekt, hogy nem értékel.
Különben azon is gondolkodtam, hogy szerintem mindenképpen a vevőnek kellene értékelni először, így logikus. Gyakorlati okok miatt.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-24 22:36) *
Kedves Benz!

Ellent kell mondjak. Van jelentősége, hogy a vevő értékeljen előbb. Tegyük fel én értékelem pozitív, majd Ő gondol egyet, hogy semleges vagy netán negatív azzal a jelszóval, hogy hozzá nem érkezett meg a termék. Bevallom hiába van nálam a feladást igazoló szelvény ezek után tuti nem mennék a postára kerestetni neki.
Most például 1 olyan esetem van ahol rákérdeztem csütörtökön, hogy megkapta-e a terméket, a válasza igen de nem voltam itthon. Ma szintén rákérdeztem, hogy létezik, hogy még mindég nem látta a terméket, mivel szeretném ha értékelne, hogy én is lezárhassam. A válasza én mit akarok Ő már értékelt blink.gif Szóval az ember itt elgondolkozik. unsure.gif

Kedves suzukimaruti!

Ez így jogos, de a vevő meg azzal érvelhet, hogy ő fizetett, tehát az eladónak ezt követően azonnal értékelnie kellene smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-25 08:23
Létrehozva: #10097

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Megoldódott az értékelés. Újra értékelt amit már átküldött a rendszer.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-09-25 06:07
Létrehozva: #10098

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Uhh... Micsoda indulatok. unsure.gif
Elmondom, mert fontosnak tartom a félreértések elkerülése végett. Azért tartom fontosnak, hogy a vevő értékeljen előbb, mert ha a kézhezvételkor valami problémája van az áruval, még akár ha nem tetszik is neki, akkor én vagy visszacserélem, vagy visszaadom a pénzt. Ehhez a gyakorlathoz általában tartom magamat, ráadásul a porcelán törhet is, ami mindenképpen kompenzációt igényel. Ha a törött áru helyett nem tudok olyat ajánlani, ami megfelelő, akkor visszaadom a pénzt. Ebben az esetben tehát az üzlet nem jött létre. Bár nem vagyok egy filléreskedő, de nem szeretnék nem létrejött üzlet után jutalékot fizetni. Tehát számomra a vevő az értékeléssel jelzi hivatalosan és visszavonhatatlanul, hogy rendben megkapta az árut és megfelelt az igényeinek. Mindezt azért nem írtam le este, mert tudom, hogy Benz tudja ezt az álláspontomat, ezért úgy éreztem, elég, ha utalok rá. Aztán elmentem aludni, és nem is gondoltam, hogy ez a téma ilyen indulatokat vált ki. smile.gif
Tehát a postom nem a csillaglehúzás, vagy az inkorrekt vevők miatt született. Csupán úgy érzem, ha a Vatera szabálya, elvárása az értékelés, és ennek valaki folyamatosan nem tesz eleget, akkor esetleg azt jelezni lehet az utánam jövőknek, ha több ilyen értékelést olvasnak a partnerek, akkor esetleg az, akinek ez fontos, akár tiltóra is teheti az illetőt.
Nem tudom nyubocs, határozottan kedvellek, wub.gif de úgy érzem, a vevő mindig többet kockáztat. A macera nekünk több, de mi vagyunk azok, akik keresünk a dologgal, tehát természetes, hogy dolgozunk vele. És az igaz, hogy bármit nem szabad megengedniük maguknak, de lehetőség szerint a végletekig meg kell próbálni udvariasnak, türelmesnek lenni. Tudom, hogy te úgy csinálod. thank_you.gif
Nem kellene két pártra szakadni, és háromra sem, hanem csak okosan, békésen kellene fórumozni. Az eladók ne tekintsék közellenségnek a vevőket, mert belőlük élnek, a vevők pedig örüljenek, hogy találnak eladót, aki az általuk áhított cuccot árulják. Egy hajóban eveznek vevők és eladók, Vatera és felhasználók, ezt jó lenne felismerni.smile.gif Máris több harmónia lenne, ami nagy kincs.
Legyen szép a reggeletek. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-09-25 06:10

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-09-25 01:00
Létrehozva: #10099

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-09-25 00:58) *
Jaj Istenem, köszi, nyálam csorog, gyomrom korog.
A barnasört én viszem hozzá! smile.gif

Jaj gyere siess! smile.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-09-25 00:58
Létrehozva: #10100

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-09-25 00:54) *
Gyere Drága adok neked is! Fini, bőrös is, szaftos is. Van ubisaláta is smile.gif

Jaj Istenem, köszi, nyálam csorog, gyomrom korog.
A barnasört én viszem hozzá! smile.gif

+Quote Post

1539 Oldal V  « < 503 504 505 506 507 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-29 07:14