IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1539 Oldal V  « < 544 545 546 547 548 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-10 19:18
Létrehozva: #10901

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 16:19) *
...
Azért kértem, hogy nézze meg, mert azt tanultam, hogyha valami nem sikerül, akkor én hibáztam. ("Lehet kislányom szidni a tanárt, de ha annyira tudtad volna az anyagot, akkor nem talált volna rajtad fogást.") Tehát, ha az ÜSZ nem töröl, akkor nem ők a hüylék, hanem én vezettem elő rosszul a dolgot. Benz, ha belenéz és lesz olyan kedves, akkor megmondja, hogy mik voltak azok a pontok, ahol tévedtem, vagy rosszul csináltam valamit és így a saját tévedéseimből tanulva javíthatok a technikámon. Asszem, még nem mondott olyat, hogy itt, vagy ott tévedtem volna, de voltak nagyon hosszas beszélgetések vaterás változásokkal kapcsolatban, ahol megalapozottak voltak az érveim, de ő mégis olyan nézőpontot tudott nekem mutatni, ahonnan a dolog más megvilágításba került. Roppant sokat tanultam ezekből a beszélgetésekből, egyrészt aukciózás terén, de olyan tényezőkben is változásokat hozott, amikre a téma elindításakor még nem is gondoltam.
És igen. Az általános jelenléte egy ügyben mindig biztonságot ad. És ez független az ügy végkimenetelétől. Kaptam már elutasítást többször is, de mivel azt mondta, hogy ebből nem lehetett többet kihozni, nem is forogtam tovább a problémán. Neki hiszek. smile.gif Mert azért azt is meg szokta mondani, hogy miért nem lehet az a valami. És ez jó.

Megnéztem.
Sajnos, ez esetben nem tudok használható tanácsot adni vagy esetleges kommunikációs hibára rámutatni (ez amúgy sem jellemző smile.gif )
Ez tipikusan egy olyan kérdés, amire nem érdemes energiát pazarolni, mert az ismert ügyfélszolgálati álláspont miatt lényegében mozdíthatatlan. Az álláspont egyben egy kötelezően betartandó eljárást is jelent a levelezést feldolgozó kollégák számára.
Ez van, sajnálom.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 17:01
Létrehozva: #10902

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-10 16:58) *
Én meg örülök a kedves fogadtatásnak smile.gif
Belemehetek kicsit a részletekbe? (Kicsit - nagyon - hosszú smiley-scared003.gif ) Viszont cserébe csak este vagy holnap jövök vissza, most rohannom kell...

Persze. laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-10 16:58
Létrehozva: #10903

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 16:19) *
Szia! Örülök, hogy látlak.smile.gif

Én meg örülök a kedves fogadtatásnak smile.gif
Belemehetek kicsit a részletekbe? (Kicsit - nagyon - hosszú smiley-scared003.gif ) Viszont cserébe csak este vagy holnap jövök vissza, most rohannom kell...

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 16:19
Létrehozva: #10904

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szia! Örülök, hogy látlak.smile.gif

IDÉZET(pistineni @ 2012-07-10 15:57) *
Teljesen felvillanyozott az eszme, hogy régebbi csúfságokat is meg lehet próbálni töröltetni - bár látom, hogy sajnos nem túl biztató a helyzet sad.gif Lenne viszont 2 (meglehetősen önző) kérdésem a dologgal kapcsolatban:

Igen, én is örültem az esetleges lehetőségnek, de most kissé lelombozódtam.

1. Az elutasításban szerepelt-e az, hogy gondot jelent, ha a terméklap már nem látható? Mert ha ez kizáró ok, akkor azt hiszem, nem futok neki.

Nem, az nem okozott gondot. A válaszukban a legfőbb érv az volt, hogy nem vettek részt az adásvételben. Azt javasolták, hogy vegyem fel a kapcsolatot a partnerekkel, és ha ők kérik a törlést, akkor minden további nélkül....

2. Amikor megkéred Benzt (Benzet?), hogy nézzen rá egy adott ügyre, akkor volt már esetleg olyan, hogy ő konkrétan rámutatott valamely hiányosságra? Vagy ennek csak amolyan mentális jelentősége van? (Az utóbbit is teljesen át tudom érezni... smile.gif )

Azért kértem, hogy nézze meg, mert azt tanultam, hogyha valami nem sikerül, akkor én hibáztam. ("Lehet kislányom szidni a tanárt, de ha annyira tudtad volna az anyagot, akkor nem talált volna rajtad fogást.") Tehát, ha az ÜSZ nem töröl, akkor nem ők a hüylék, hanem én vezettem elő rosszul a dolgot. Benz, ha belenéz és lesz olyan kedves, akkor megmondja, hogy mik voltak azok a pontok, ahol tévedtem, vagy rosszul csináltam valamit és így a saját tévedéseimből tanulva javíthatok a technikámon. Asszem, még nem mondott olyat, hogy itt, vagy ott tévedtem volna, de voltak nagyon hosszas beszélgetések vaterás változásokkal kapcsolatban, ahol megalapozottak voltak az érveim, de ő mégis olyan nézőpontot tudott nekem mutatni, ahonnan a dolog más megvilágításba került. Roppant sokat tanultam ezekből a beszélgetésekből, egyrészt aukciózás terén, de olyan tényezőkben is változásokat hozott, amikre a téma elindításakor még nem is gondoltam.
És igen. Az általános jelenléte egy ügyben mindig biztonságot ad. És ez független az ügy végkimenetelétől. Kaptam már elutasítást többször is, de mivel azt mondta, hogy ebből nem lehetett többet kihozni, nem is forogtam tovább a problémán. Neki hiszek. smile.gif Mert azért azt is meg szokta mondani, hogy miért nem lehet az a valami. És ez jó.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-10 16:20

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-07-10 15:57
Létrehozva: #10905

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-09 17:00) *
Egyszer régen, még a télen beszélgettünk arról, hogyha ráérek, megpróbálom töröltetni a régi semleges értékeléseimet.
...
Szeretném, ha véleményezné.

Teljesen felvillanyozott az eszme, hogy régebbi csúfságokat is meg lehet próbálni töröltetni - bár látom, hogy sajnos nem túl biztató a helyzet sad.gif Lenne viszont 2 (meglehetősen önző) kérdésem a dologgal kapcsolatban:
1. Az elutasításban szerepelt-e az, hogy gondot jelent, ha a terméklap már nem látható? Mert ha ez kizáró ok, akkor azt hiszem, nem futok neki.
2. Amikor megkéred Benzt (Benzet?), hogy nézzen rá egy adott ügyre, akkor volt már esetleg olyan, hogy ő konkrétan rámutatott valamely hiányosságra? Vagy ennek csak amolyan mentális jelentősége van? (Az utóbbit is teljesen át tudom érezni... smile.gif )

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 14:01
Létrehozva: #10906

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-10 13:58) *
Ezt néha én is sajnálom.

Sokszor érzem, hogy fő vonulataiban mire gondol egy adott témában, de mindig ott van a biztos tudat, hogy még többet tudna adni és nekem az jó lenne. A gondolkodásának vannak rétegei, mint ahogy az enyémnek is. Látja az egészet és a részeket vízszintesen és függőlegesen is. Ha ez a kép így nem túl elvont. Sokat tanulhatnánk egymástól.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-10 14:02

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-10 13:58
Létrehozva: #10907

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 13:45) *
...Kár, hogy ezek nincsenek befejezve. Ezek a beszélgetések. Mert bár sejtjük, mit gondol a másikunk, azért mégiscsak a befejezés helyett abbahagyás van.smile.gif

Ezt néha én is sajnálom.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 13:45
Létrehozva: #10908

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-10 13:40) *
Nos, ööö... blush2.gif thank_you.gif
Mondtam, hogy ez egy összetett téma smile.gif

Hát persze, hogy mondta. Én csak rávilágítottam arra, ahogyan én látom.smile.gif Mint ahogyan azt is rögtön vágtam, hogy Ön mire gondol. Csak ha bármelyikünk álláspontjába belenézünk, akkor holnap este is erről beszélgetünk. Ami azt hiszem egy nagyon szórakoztató beszélgetés lenne, én tulajdonképpen rá is érek, mert szabadságon vagyok.smile.gif Ellenben Önnek sajnos van más dolga is.smile.gif
Tényleg összetett. Kár, hogy ezek nincsenek befejezve. Ezek a beszélgetések. Mert bár sejtjük, mit gondol a másikunk, azért mégiscsak a befejezés helyett abbahagyás van.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-10 13:40
Létrehozva: #10909

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 13:36) *
Benz, ez más. És ezt Önnek is tudnia kell. Mi az ember? A munkája? Akkor pótolható. De ha az, és tényleg az, aki a munka mögött van, akinek arca van, és aki hiteles, akkor pótolhatatlan. Önnek arca van és hiteles. És bár kétségtelenül a munkája is hathatós, azt hiszem, egyéniségének nem ez a leghangsúlyosabb része. Tehát nem pótolható. Biztosan ide lehetne ültetni valakit az Ön helyére. De az ember hiányozna. Tudja eléggé sok olyan embert ismerek, aki nagyon magas szinten végzi a munkáját. De Önnek azért vannak ennél markánsabb személyiségjegyei is. Ami egyébként nem kis dolog, mármint az a része, hogy valaki a munkamániája mellett embernek is érdemleges. Mondhatni fajsúlyos. Igazi csemege.

Nos, ööö... blush2.gif thank_you.gif
Mondtam, hogy ez egy összetett téma smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 13:36
Létrehozva: #10910

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-10 13:30) *
Ez egy nehéz filozófiai kérdés smile.gif
Láttam már sok pótolhatatlannak hitt ember eltűnését. Az adott közeg pár nap alatt elfelejtette és pótolta őket. Elég ijesztő tud lenni.

Benz, ez más. És ezt Önnek is tudnia kell. Mi az ember? A munkája? Akkor pótolható. De ha az, és tényleg az, aki a munka mögött van, akinek arca van, és aki hiteles, akkor pótolhatatlan. Önnek arca van és hiteles. És bár kétségtelenül a munkája is hathatós, azt hiszem, egyéniségének nem ez a leghangsúlyosabb része. Tehát nem pótolható. Biztosan ide lehetne ültetni valakit az Ön helyére. De az ember hiányozna. Tudja eléggé sok olyan embert ismerek, aki nagyon magas szinten végzi a munkáját. De Önnek azért vannak ennél markánsabb személyiségjegyei is. Ami egyébként nem kis dolog, mármint az a része, hogy valaki a munkamániája mellett embernek is érdemleges. Mondhatni fajsúlyos. Igazi csemege.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-10 13:30
Létrehozva: #10911

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 13:26) *
Hogy mondhat ilyet? Nahát.... Senki sem pótolható az adott közegben.

Ez egy nehéz filozófiai kérdés smile.gif
Láttam már sok pótolhatatlannak hitt ember eltűnését. Az adott közeg pár nap alatt elfelejtette és pótolta őket. Elég ijesztő tud lenni.

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 13:26) *
(Nagy szerencséje van, hogy nem ismer. biggrin.gif Ez az a pillanat, amikor a hangom némiképpen felível és elveszti a lágyságát. laugh.gif)

smiley-scared003.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 13:26
Létrehozva: #10912

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-10 13:25) *
Mindenki pótolható, de azért köszönöm smile.gif

Hogy mondhat ilyet? Nahát.... Senki sem pótolható az adott közegben.
(Nagy szerencséje van, hogy nem ismer. biggrin.gif Ez az a pillanat, amikor a hangom némiképpen felível és elveszti a lágyságát. laugh.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-10 13:28

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-10 13:25
Létrehozva: #10913

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 13:24) *
Jaj Benz ne igyekezzen, inkább későn, de stabilan érjen oda. Tudja, hogy ezek ráérnek, de Ön pótolhatatlan. thank_you.gif

Mindenki pótolható, de azért köszönöm smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 13:24
Létrehozva: #10914

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-10 13:22) *
Nem felejtettem el, csak még mindig a laptop van nálam (úton vagyok). Igyekszem smile.gif

Jaj Benz ne igyekezzen, inkább későn, de stabilan érjen oda. Tudja, hogy ezek ráérnek, de Ön pótolhatatlan. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-10 13:22
Létrehozva: #10915

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 09:11) *
Khmmm.... most képzelje, hogy kicsit megböködöm.smile.gif Nem csiklandozási szándékkal, hanem mert roppant jól nevelt vagyok és nem szeretnék türelmetlennek látszani.smile.gif Szóval, hogy mit rontottam el. smile.gif thank_you.gif thank_you.gif

És természetesen nagyon szép reggelt Önnek is és mindenki másnak is, aki erre jár. smile.gif

Nem felejtettem el, csak még mindig a laptop van nálam (úton vagyok). Igyekszem smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 12:24
Létrehozva: #10916

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-10 09:11) *
...Szóval, hogy mit rontottam el......

Megette a fene az egészet. És még csalódott is vagyok.sad.gif
Nem azért, mert nem intéződött el a dolog, tudja, hogy ha arról van szó, akkor ebben megértő vagyok... ennek az ügynek nem volt túl nagy jelentősége. Kicsit olyan, mint a lila Smart. Szeretném, de el lehet nélküle viselni az életet. Szóval ...... áááá ....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-10 09:11
Létrehozva: #10917

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-09 17:23) *
Kedves zejopy!

Reggel megnézem.

Khmmm.... most képzelje, hogy kicsit megböködöm.smile.gif Nem csiklandozási szándékkal, hanem mert roppant jól nevelt vagyok és nem szeretnék türelmetlennek látszani.smile.gif Szóval, hogy mit rontottam el. smile.gif thank_you.gif thank_you.gif

És természetesen nagyon szép reggelt Önnek is és mindenki másnak is, aki erre jár. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-10 09:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-09 20:03
Létrehozva: #10918

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-07-09 19:43) *
Ezt hol lehet belőni? Mert az aláírásnál nekem nem enged hasonlót, egyre azt hajtja, túl hosszú a szöveg... Mekkora lehet max? (mert ezt nem árulja el a hibaüzenet)

Pedig ott. A fene egye meg. Régen belefért egy normális a hozzátartozó szerzővel, de valamit változtattak a fórumon, és ez is megváltozott. Írtam a fejlesztésre, persze aranyosak voltak, de Benz azt mondta, ne álmodozzak, ez egy hetvenheted rangú kérés, és sajnos be kell látnom, hogy igaza van.
Az a legnagyobb baj, hogy a formázást is szövegnek értékeli. Tehát, ha színt, betűméretet, típust is akarsz, meg dőlt betűt, vagy ilyesmit, akkor az a két oldalon megjelenő kód miatt rettenetesen megnöveli a hosszt.
Szóval erre sajnos várni kell. Tényleg vannak ennél fontosabb dolgok.smile.gif

Kedves zejopy!

Reggel megnézem.

Hajaj.... unsure.gif ... ugye nem baj, ha most kicsit félek? Csak az első levelemet olvassa, esetleg a másodikat, de a harmadik helyett igyon egy pohár tejet, mert sajnos ott elszakadt a cérna..... ugyanis láttam a jövőt, még kávézacc sem kellett hozzá. Elképzeltem, amint a várt bosszúnegatív megérkezik és a jutalékcsalós kedves hölggyel nekiállok egyezkedni, hogy módosítsa. Na ettől a lehetőségtől olyan ideges lettem, hogy füstöl a fülem, és cakkosra haraptam a laptopom szélét. A tűzkárról nem is beszélek, mert amit kifújtam, az felperzselte fél Mislenyt, majd mutatják a hírekben is. A hír címe: Az ideges vaterás tűzokádása.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-07-09 19:43
Létrehozva: #10919

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-09 12:14) *
laugh.gif Szóval nem tetszik az új aláírásom. biggrin.gif Majd keresek másikat. Van egy, amit majd szeretnék használni, de nem fér be.

Ezt hol lehet belőni? Mert az aláírásnál nekem nem enged hasonlót, egyre azt hajtja, túl hosszú a szöveg... Mekkora lehet max? (mert ezt nem árulja el a hibaüzenet)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-09 17:38
Létrehozva: #10920

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves zejopy!

Reggel megnézem.

Hajaj... turbó üzemmódban rúgtak páros lábbal fenékbe. De azért csak nézze meg kérem, mit rontottam el. Hiszen eleve nem volt halott az ügy, azt mondta, próbálkozzak. Tehát tuti, hogy valamit rosszul csináltam.smile.gif

IDÉZET(Bobo13 @ 2012-07-09 17:11) *
Én is azt hittem, addig amíg fel nem hívtalak telefonon, az egyik vásárlásom alkalmával, s kérted, hogy egy kicsit később
híjalak mert fodrásznál vagy, s amikor letettem a telefont, gondolkodtam el, hogy ennek a férfinak milyen nőies a hangja. biggrin.gif laugh1.gif

Jaj, ne haragudj, nem emlékszem, tényleg biztosan a fodrásznál voltam.biggrin.gif Amúgy ez még a jobbik eset, mert te a fülednek hittél, nem a betűknek. De van, aki következetesen uramnak szólít. smile.gif biggrin.gif Hát van egy markáns baritonom, az biztos, na de az uram azért mégis túlzás. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1539 Oldal V  « < 544 545 546 547 548 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-27 23:00