IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1600 Oldal V  « < 544 545 546 547 548 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
davidmaci92
hozzászólás 2012-10-22 14:35
Létrehozva: #10901

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

Na kinek van ilyenje? mosking.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-22 09:25
Létrehozva: #10902

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Nyubocs! smile.gif Szia! Van ilyened?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-10-22 08:18
Létrehozva: #10903

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-21 21:02) *
Az ajtó nem fenyőből van?

Kommersz ajtó, préselt lemez, vastag olajfestékkel. Nem azon jön át, mert a festék a szennyeződés alatt normális, hibátlan.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 23:17
Létrehozva: #10904

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-10-21 23:07) *
Csak az ajtóban lehet valami, hagyjátok szabadon pár hétig.
Esetleg: h ttp://jelenesek.freeweb.hu/akita.html

Jó volna tudni, mennyi idős az ajtó, mikor lett festve. Na de miért csak Big törölközője alatt? Szerintem az esetet úgy kell kezelni, mint egy aukciós problémát. Megnézni a festő előéletét, a festékgyár dolgozóinak névsorát, a pontos dátumot, amikor Big figyelmes lett erre és hasonlókat. biggrin.gif
Esetleg egy linket láthatnánk? mosking.gif
Amúgy kerestem én is a neten, de amire én gondoltam, arról nem találtam semmit, bár két könyvben is olvastam hasonlót, de mivel ez tőlem távol áll, el is felejtettem. Pedig racionális magyarázat volt a jelenségre.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-21 23:18

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-21 23:07
Létrehozva: #10905

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(Bigdept @ 2012-10-21 20:00) *
Ehhez kapcsolódó X-Akta: ... Na, ez mi a nyavalya lehet?

Csak az ajtóban lehet valami, hagyjátok szabadon pár hétig.
Esetleg: h ttp://jelenesek.freeweb.hu/akita.html

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 21:33
Létrehozva: #10906

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-21 21:02) *

A gyanta világosabb. Szerintem. És nem is tud ilyen intenzíven átmenni a festéken, plusz a törölközőn is.smile.gif Ráadásul teljesen felismerhető az állaga és az évek során nem megolvad, hanem beszárad.

Különös ez a "garnitúra része" megnevezés. Számomra egyértelműnek tűnt, hogy valami készletnek egy darabja, vagy pár darabja, pl 6 db kistányér egy étkészletnek a része. Ahhoz kevés, hogy hiányos készletnek írjam, de a garnitúrának is kevés. Szerintem, ha ezt jelölöm be, akkor az semmiképpen nem azt jelenti, hogy a garnitúra többi része nálam van. Csak azt, hogy van, vagy volt valamikor, valahol. Most viszont egy vevőm kereste a többit.smile.gif Mondtam, hogy a másikat elvitte más. Csakhogy ő abból, hogy ez lett bejelölve, azt a következtetést vonta le, hogy nekem van még. Hát nincs. Viszont ezzel a megközelítéssel még sosem találkoztam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-21 21:02
Létrehozva: #10907

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Ehhez kapcsolódó X-Akta: A fürdő ajtaján belül van a törülköző fogas. Egy idő óta a törölközőmön barnás színű foltok jelentek meg. (Tisztára olyan, mint annak a bizonyos végterméknek a színe, vagy alvadt véré). Én csak lestem egy ideig, hümmögtem magamban, kimostam gyorsan, (elég makacs dolog volt)... A párom egy ideig hallgatott (ő is látta, de nem szólt), de aztán kibökte: szerinte felületesen mosakodom khm, ott... meg felületesen használom a papírt... Én meg szabadkoztam, hogy dehogy is (mert tényleg), végül direkt nem használtam a törölközőt a teljes testemen, megoldottam másképp. De a foltok nem tágítottak, továbbra is megjelentek. Aztán jött a nagy felfedezés: Az ajtón, a törölközöm alatt egy kb. két tenyérnyi téglavörös - barnás foltot fedeztünk fel, pont a törölközőm alatt. A rossebb tudja hogy mi az, nagyon makacs szennyeződés, ciffel kellett lesúrolni. De újra megjelenik a rohadék. És csak az én törölközőm alatt. Tusfürdőt már cseréltem, nem vált be. Na, ez mi a nyavalya lehet?

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 20:24
Létrehozva: #10908

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

....És csak az én törölközőm alatt. Tusfürdőt már cseréltem, nem vált be. Na, ez mi a nyavalya lehet?

Olvastam már ilyet. Hiszem is, nem is... nem fejteném ki, mert inkább nem hiszem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-10-21 20:00
Létrehozva: #10909

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-21 16:34) *
Ez a valami sötétlila cucc volt, mint az indigó, utólagosan nem sikerült megtalálnom, pedig erősen kerestem. Olyan volt a nyoma, mint valami festékpatronnak. Nem sok ruha ment tönkre, csak két törölköző, a halványlila pizsim, néhány tanga, és pár egyéb póló. Még nem vettem elő a gyereket, de úgyis hiába, mert körömszakadtáig tagadni fog, miközben ártatlan angyal módjára elkerekíti a gyönyörű kékséges szemeit.

Ehhez kapcsolódó X-Akta: A fürdő ajtaján belül van a törülköző fogas. Egy idő óta a törölközőmön barnás színű foltok jelentek meg. (Tisztára olyan, mint annak a bizonyos végterméknek a színe, vagy alvadt véré). Én csak lestem egy ideig, hümmögtem magamban, kimostam gyorsan, (elég makacs dolog volt)... A párom egy ideig hallgatott (ő is látta, de nem szólt), de aztán kibökte: szerinte felületesen mosakodom khm, ott... meg felületesen használom a papírt... Én meg szabadkoztam, hogy dehogy is (mert tényleg), végül direkt nem használtam a törölközőt a teljes testemen, megoldottam másképp. De a foltok nem tágítottak, továbbra is megjelentek. Aztán jött a nagy felfedezés: Az ajtón, a törölközöm alatt egy kb. két tenyérnyi téglavörös - barnás foltot fedeztünk fel, pont a törölközőm alatt. A rossebb tudja hogy mi az, nagyon makacs szennyeződés, ciffel kellett lesúrolni. De újra megjelenik a rohadék. És csak az én törölközőm alatt. Tusfürdőt már cseréltem, nem vált be. Na, ez mi a nyavalya lehet?

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 17:55
Létrehozva: #10910

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-21 17:45) *
Igazi csodát a ma már nem használt tintaceruza tud csinálni. Nagyapáink ezzel írogatták dolgaikat. Olyan lila foltokat hagy, amiket tényleg csak az ecetes olló szed ki. Egyszer zsebemben maradt egy ilyen csonk. Előléptetésem elmaradt. rolleyes.gif
Nálunk a legkisebb, a fiam mos. Szennyes tartótól a fregoliig megcsinál mindent. Ha meg valami gáz lenne, mégis könnyebb a legkisebbnek bemosni egyet. mosking.gif

Én is gyanakodtam a tintaceruzára, ki is derült, hogy gyermekem használ egyet, de nem találtam meg a ceruzát. Mindegy, már elmúlt. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-21 17:45
Létrehozva: #10911

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-21 17:30) *
Ja... egységesen fehérré. laugh.gif
Különben megkérdeztem a szőke herceget. Nagyon izgatott lett, merthogy ugye a farmer nadrágját nem mostam akkor? Kifejtettem, hogy:
1. A majdnem fekete farmer semmiképpen sem mehet a piros mosásba.
2. Ez a valami nem fogná meg.
Nem vagyok ideges egyébként, mert valahogy olyan szerencsésen sikerült ez a baleset, hogy nem hozott nagy veszteséget. Szóval mázlim volt. Viszont ennek kapcsán azt hiszem, megint előadást kell tartanom a zoknik gombócos állapotáról és a pólók önmagukból kiforgatott helyzetéről. Mert az sem járja, hogy a mosógép bepakolásakor, mint egy szorgos hangya nyújtogatok, forgatok. Arról az utópisztikus álmomról, hogy a zoknik páronként összecsipeszelve kerüljenek a szennyestartóba, azt hiszem, nem ejtek szót, pedig nagyon kellene. De tulajdonképpen annak is örülnék már, ha a fiúk a piszkos ruhát nem a tetejére halmoznák, hanem beletennék. Na de mindegy, olyan beletörődő hangulatban vagyok ma.biggrin.gif

Igazi csodát a ma már nem használt tintaceruza tud csinálni. Nagyapáink ezzel írogatták dolgaikat. Olyan lila foltokat hagy, amiket tényleg csak az ecetes olló szed ki. Egyszer zsebemben maradt egy ilyen csonk. Előléptetésem elmaradt. rolleyes.gif
Nálunk a legkisebb, a fiam mos. Szennyes tartótól a fregoliig megcsinál mindent. Ha meg valami gáz lenne, mégis könnyebb a legkisebbnek bemosni egyet. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 17:30
Létrehozva: #10912

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-21 17:20) *
Van el eladó calcium-hipokloritom. Olcsóbb mint a családon belüli erőszak és garantáltan egységesíti a színeket. mosking.gif

Ja... egységesen fehérré. laugh.gif
Különben megkérdeztem a szőke herceget. Nagyon izgatott lett, merthogy ugye a farmer nadrágját nem mostam akkor? Kifejtettem, hogy:
1. A majdnem fekete farmer semmiképpen sem mehet a piros mosásba.
2. Ez a valami nem fogná meg.
Nem vagyok ideges egyébként, mert valahogy olyan szerencsésen sikerült ez a baleset, hogy nem hozott nagy veszteséget. Szóval mázlim volt. Viszont ennek kapcsán azt hiszem, megint előadást kell tartanom a zoknik gombócos állapotáról és a pólók önmagukból kiforgatott helyzetéről. Mert az sem járja, hogy a mosógép bepakolásakor, mint egy szorgos hangya nyújtogatok, forgatok. Arról az utópisztikus álmomról, hogy a zoknik páronként összecsipeszelve kerüljenek a szennyestartóba, azt hiszem, nem ejtek szót, pedig nagyon kellene. De tulajdonképpen annak is örülnék már, ha a fiúk a piszkos ruhát nem a tetejére halmoznák, hanem beletennék. Na de mindegy, olyan beletörődő hangulatban vagyok ma.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-21 17:30

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-21 17:20
Létrehozva: #10913

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-21 16:34) *
Nem tudom, mi volt az a dolog, amit kimostam a piros ruhákkal. BangHead.gif Azt sem tudom, hogyan került a mosógépbe. dontknow.gif Nálam a piros mosás magában foglalja a lilákat (halványat, sötétet), a pirosakat, a rózsaszínűeket és a narancssárgákat. Ez a valami sötétlila cucc volt, mint az indigó, utólagosan nem sikerült megtalálnom, pedig erősen kerestem. Olyan volt a nyoma, mint valami festékpatronnak. Nem sok ruha ment tönkre, csak két törölköző, a halványlila pizsim, néhány tanga, és pár egyéb póló. Még nem vettem elő a gyereket, de úgyis hiába, mert körömszakadtáig tagadni fog, miközben ártatlan angyal módjára elkerekíti a gyönyörű kékséges szemeit. Majd jól bemosok neki egyet, aztán belilul... mosking.gif ... tisztára mint az a cucc a mosógépben, legalább össze tudja hasonlítani a színeket. biggrin.gif
(Csak halkan jegyzem meg, az embör is nagyon tanácstalanul nézegetett. Lehet, hogy neki is bemosok egyet. SHABLON_padonak_04.gif)

Van eladó calcium-hipokloritom. Olcsóbb mint a családon belüli erőszak és garantáltan egységesíti a színeket. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-21 17:25

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-21 16:34
Létrehozva: #10914

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem tudom, mi volt az a dolog, amit kimostam a piros ruhákkal. BangHead.gif Azt sem tudom, hogyan került a mosógépbe. dontknow.gif Nálam a piros mosás magában foglalja a lilákat (halványat, sötétet), a pirosakat, a rózsaszínűeket és a narancssárgákat. Ez a valami sötétlila cucc volt, mint az indigó, utólagosan nem sikerült megtalálnom, pedig erősen kerestem. Olyan volt a nyoma, mint valami festékpatronnak. Nem sok ruha ment tönkre, csak két törölköző, a halványlila pizsim, néhány tanga, és pár egyéb póló. Még nem vettem elő a gyereket, de úgyis hiába, mert körömszakadtáig tagadni fog, miközben ártatlan angyal módjára elkerekíti a gyönyörű kékséges szemeit. Majd jól bemosok neki egyet, aztán belilul... mosking.gif ... tisztára mint az a cucc a mosógépben, legalább össze tudja hasonlítani a színeket. biggrin.gif
(Csak halkan jegyzem meg, az embör is nagyon tanácstalanul nézegetett. Lehet, hogy neki is bemosok egyet. SHABLON_padonak_04.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-21 16:36

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-20 22:08
Létrehozva: #10915

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-20 19:58) *
Szia Zepy smile.gif

Nincs igazán frappáns válasz, és még csak nem is gondolkodtam rajta hosszasan... úgy vélem, bizonyos mértékig mindenki azonosul az avatarjával smile.gif Talán én is...

fekete vagy fehér angyal?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-20 21:11
Létrehozva: #10916

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-20 21:02) *
Tudtam, hogy megértesz ! smile.gif

Azt hiszem igen.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-10-20 21:02
Létrehozva: #10917

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-20 20:59) *
Azt nem is szabad.smile.gif

Tudtam, hogy megértesz ! smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-20 20:59
Létrehozva: #10918

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-20 20:51) *
Értem én... de Ő már döntött...
Hiába ugrálok mint egy pincsikutya...

Azt nem is szabad.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-10-20 20:51
Létrehozva: #10919

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-20 20:49) *
Sosem szabad elfelejteni, hogy mindig kettőn áll a vásár. smile.gif

Értem én... de Ő már döntött...
Hiába ugrálok mint egy pincsikutya...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-20 20:49
Létrehozva: #10920

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-20 20:43) *
Áááá biggrin.gif Ott már nincs keresni valóm... talán jobb is, talán így kell lennie... s nem rajtam múlt és múlik...

Sosem szabad elfelejteni, hogy mindig kettőn áll a vásár. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1600 Oldal V  « < 544 545 546 547 548 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-05 06:25