IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1606 Oldal V  « < 54 55 56 57 58 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2014-10-05 17:09
Létrehozva: #1101

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-04 09:41) *
Felhasználóként megértem a leírtakat és persze azokat is sajnálom, akiket rosszul érintenek a változások.
...

Kedves Benz! smile.gif
Jó szívvel, őszintén mondom, ez jólesett. good2.gif
A szemét mellett persze sok kis értékű, de piacképes termék sem bírja el a magasabb feltöltési díjat. Ők vagy alkalmazkodnak (pl. több darabos aukció) vagy kénytelenek átvinni a termékeiket az apróhirdetési oldalakra. Ez van sajnos.

Még tanácstalan vagyok, de már vannak terveim. Nem tudom mekkora az un. hobbistáknak a rétege, akiknek az eladás nem egzisztenciális kérdés, viszont jól érezték magukat az aukciózás izgalmaiban. Nekik, nekem az új helyzet elég kellemetlen. Megértem, a Vatera üzleti vállalkozás, a tisztes haszon kiemelkedő szempont, de nekem sem mindegy, mennyibe van a játékom. A hozzám hasonlóknak az apróhirdetéses oldalak nem alternatívák, mert azokból éppen az hiányzik, amiért itt vagyunk. (voltunk?) Próbáltam egy-két ízben, de kellemetlen tapasztalataim nekem elvben sem jöhet szóba. Mindenesetre én bizakodom, mert egy biztos: a piacgazdaság nem szeret parlagon hagyni bevételi lehetőségeket. biggrin.gif Igyunk erre! Profit! mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-05 09:41) *
Ha akarja, akkor lesz. Nekem mindegy, ki fizet. Ez mondjuk pofátlanság volt, de nem várhatom el a másiktól, hogy felmérje az ezzel járó munkát, kockázatot, anyagi terheket és egyebeket. De ha fel is méri, nem biztos, hogy tiszteletben tartja. Miért tartaná? Kívül van önmagán. smile.gif

Szép reggelt mindenkinek. Jó későn keltem, de legalább korán feküdtem. biggrin.gif

Csak azért bátorkodtam érdeklődni, mert olvastam kedves felhasználóbarátném infós oldalának utolsó mondatát. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-05 17:03

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-04 14:53
Létrehozva: #1102

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

thank_you2.gif

Felhasználóként megértem a leírtakat és...

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-04 13:08
Létrehozva: #1103

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-04 10:30) *
Köszönöm, de a tapasztalat azt mutatja, hogy nincs értelme, inkább csak ellenérzést szül.
Gyakran más a véleményem a dolgokról, mint a többségnek.

Helyes. Ettől nem uniformizált és pont ettől érdekes/értékes számomra a véleménye. A többség kórusát bárhol meghallgathatom. Talán azért nem szívesen megyek bárhová, mert ott kórust kell hallgatni.
Az ellenérzéssel nem kell törődni, mert az nem az Ön problémája. Nem árt felismerni egy adott szituációban, hogy valami kinek a problémája. Ön leír egy normális, sok esetben unikum véleményt. Valakiből ez idegbajt vált ki? Miért? Mert nem értékeli az egyedit? Mert nem bírja, ha valakinek van saját véleménye? Ő maga nem képes egy eredeti gondolattal előállni? Hát asszem ezzel nem kell törődnie, mert mindez nem Önt frusztrálja. Ön csak írja le azt, ami fészkelődik, ha éppen fészkelődik. Aki akar, tanul belőle, megnézi, amit tud beépíti. A többi nem számít.
El kell mennem, pedig ami ez után jönne, nekem nem is olyan régen épült be, és szívesen beszélgetnék erről Önnel, mint szintén gondolkodóval.smile.gif De sajnos én eleve nem vagyok nagy, és ezért van nálam is nagyobb, sőt a munkahelyemnél is van nagyobb, és menni kell így szombaton, kötelezően, értelmetlenül, és persze erőszakkal.
Kérem, ma délután, ha engedi az érzelemvilága, legalább 30 másodpercet töltsön el azzal, hogy velem együttérez.smile.gif
Szép délutánt mindenkinek.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-04 10:30
Létrehozva: #1104

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-04 10:27) *
Aha! icon_king.gif De Ön a 2. pontra fókuszáljon.tongue.gif

Köszönöm, de a tapasztalat azt mutatja, hogy nincs értelme, inkább csak ellenérzést szül.
Gyakran más a véleményem a dolgokról, mint a többségnek.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-04 10:27
Létrehozva: #1105

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-04 10:23) *
Hoool? Itt?! icon_pirat_vat.gif

Aha! icon_king.gif De Ön a 2. pontra fókuszáljon.tongue.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-04 10:23
Létrehozva: #1106

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-04 10:03) *
A túlzottnak érezhető fegyelem.

Hoool? Itt?! icon_pirat_vat.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-04 10:03
Létrehozva: #1107

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 19:44) *
...
Mindez természetesen nem a Vatera hivatalos álláspontja.

...Mindez természetesen nem a Vatera hivatalos álláspontja.

Nnna. Ezt hiányoltam az elmúlt viszonylag hosszú (több hónapos) időszakban. A nem hivatalos véleményeit. Mert az a fórum kihalt, alig van ember és tulajdonképpen általában a fórum, mint műfaj kezdi átadni a helyét más csatornáknak. (Naná, hogy azok között vagyok, aki nem izgul rá a más csatornákra.) Két dolog az, amiért mégis érdemes ide bejönni.
1. A túlzottnak érezhető fegyelem.
2. Az Ön nem hivatalos véleményei. (Persze ezt csak annak élvezet olvasni, aki tiszteli, értékeli az Ön nézőpontját. Én tudom, hogy tudás és tapasztalat van mögötte, szóval nekem ez mágnes. Serkentőt kellene szednie.)

...
Vannak ilyen "szeméttároló" oldalak, mindenki ismeri őket. Néha benézek és megijeszt a kihaltság, a pókháló és a denevérek a sarokban, a több éves kiírások és termékek. Igen, ingyenesek. Nincs is pénzük sem fejlesztésre, sem reklámra, sem felkészült munkaerőre. Érzésre valamikor egy lelkes programozó összedobta a kódot, feltette egy szerverre, majd magára hagyta. Azóta feltehetően az idejét rendőrségre járással tölti, hogy a csalási ügyekben beszállítsa a kért adatokat.
Ez így tényleg annyira vonzó?

Ez így tetszett. Nagyon.

A szemét mellett persze sok kis értékű, de piacképes termék sem bírja el a magasabb feltöltési díjat. Ők vagy alkalmazkodnak (pl. több darabos aukció) vagy kénytelenek átvinni a termékeiket az apróhirdetési oldalakra. Ez van sajnos.

Nekik van egy ötletem. Felváltva indítsák az aukciókat. Három hétig az egyik felét, három hétig a másik felét. Annyi a buktatója, hogy oda kell figyelni, nehogy valamelyik túl sokáig bennmaradjon a lejártak között, mert akkor eltűnik. Így fizetendő összegben ott vannak (kicsit alatta) mint a FD emelés előtti időszakban. Ezt még érdemes kipróbálni talán, igaz viszont, hogy így fele aukció fut csak, de mégis valami.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-04 09:41
Létrehozva: #1108

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-03 21:56) *
...de az értelmesebb fele némileg nagyobb hittel tudná összeszorítani a hátsó felét, legalább addig, míg az első trendek/eredmények megmutatkoznak.

Felhasználóként megértem a leírtakat és persze azokat is sajnálom, akiket rosszul érintenek a változások.

Az egyik hozzászólásban szó volt az eladhatatlan termékek parkoltatásáról. Ha ezek eltűnnek, akkor ugye tisztul a kínálat és ez szerintem mindenkinek jobb lesz.
Vannak ilyen "szeméttároló" oldalak, mindenki ismeri őket. Néha benézek és megijeszt a kihaltság, a pókháló és a denevérek a sarokban, a több éves kiírások és termékek. Igen, ingyenesek. Nincs is pénzük sem fejlesztésre, sem reklámra, sem felkészült munkaerőre. Érzésre valamikor egy lelkes programozó összedobta a kódot, feltette egy szerverre, majd magára hagyta. Azóta feltehetően az idejét rendőrségre járással tölti, hogy a csalási ügyekben beszállítsa a kért adatokat.
Ez így tényleg annyira vonzó?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-03 21:56
Létrehozva: #1109

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 19:44) *
Erre csak annyit tudok mondani, hogy nincs különösebb magyarázat. Nagy műtét volt, eddig tartott. Téved, aki azt állítja, hogy egy ilyen nagyságrendű IT művelet időszükséglete minden ízében előre tervezhető, ütemezhető. Mindig vannak előre nem látható komplikációk, megoldandó plusz problémák. Ha ezek elhárultak, akkor még a teljes körű teszteléshez is sok-sok idő kell. Indíthattuk volna az oldalt korábban is, de akkor a "némileg" több hiba miatt lett volna mindenki boldogtalan.

Itt valamivel bonyolultabb a helyzet. Jól átgondolt üzleti döntés született, a felelős kollégák nyilván számításba vettek minden pro és kontra érvet.
Ezek közül csak egy a pénzügyi rész. A részletek üzleti titoknak minősülnek, ezen megint csak nincs sok magyarázni való. Volt egy hosszabb ingyenes akciós időszak (akkor érdekes módon nem követelt magyarázatot senki sem), ez most megszűnt és a díjszabás módosult több ponton is.

Köszönöm a válaszát. smile.gif Egész jó válasz. biggrin.gif
Sok tekintetben javíthatatlan vagyok, pl. sajnos menthetetlenül szeretem tudni, mi miért történik. Azt hiszem, az ingyenességet a laikus egyszerűen feldolgozta - mivel szinte (vagy nem szinte?) az összes versenytárs ingyenes, azt gondolhattuk, be kellett állni ebbe a sorba. Ehhez képest egy megnövekedett mértékű feltöltési díj visszavezetése nehezebben értelmezhető "kívülről" (függetlenül attól, hogy időközben mennyivel drágult a kenyér).
A közelmúltban "énekkarilag" Szabadkára utaztunk. Éjjel jöttünk haza, a határállomás kongott az ürességtől. A határon felszállt a határőr, és azt mondta, hogy valami új szabály miatt mindenkinek le kell szállni, bemenni egy épületbe, ahol a nagy átmenőforgalom miatt kialakított kordonok közt kacskaringózva el kell jutnunk egy kollégájáig, fel kell mutatnunk az igazolványt, majd vissza a buszra. Azt mondta, hogy ez egy nagy marhaság, de ha nem csináljuk, akkor szétrúgják az ő seggét, úgyhogy legyünk kedvesek kifáradni. Felfogtuk, és röhögve végigkígyóztunk a tök üres épület akadálypályáján. Morgásról szó sem volt. Ha a hasonlat sántít is, bizonyos változásokkal kapcsolatban néha érzek Önön hasonló hozzáállást, szigorúan "nem hivatalosan".
Én nem arra vágyom, hogy a Vatera írjon nekem egy szerelmes levelet az Allegro üzleti titkairól, de legalább valami lenne, hogy "Gyerekek! Erre megyünk, mert úgy gondoljuk, hogy így lesz jó a cégnek is, meg hosszú távon nektek is, ezért, ezért, meg ezért. Tudjuk, hogy nem ért egyet ezzel mindenki, de legyetek türelemmel." E mellett is lenne hőbörgés, de az értelmesebb fele némileg nagyobb hittel tudná összeszorítani a hátsó felét, legalább addig, míg az első trendek/eredmények megmutatkoznak.
(Amúgy a reggel 9.00 és az este 19.00 órai össz-aukciószám között nincs szignifikáns különbség (-14.000, nyilván Önök is nézik), gondolom 2-3 hét múlva lesz egy nagyobb csökkenés, kérdés, mekkora.)

A hozzászólást -mmmyki- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-03 21:56

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 20:35
Létrehozva: #1110

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 20:32) *
smiley-shocked034.gif

laugh.gif Bocsásson meg! laugh.gif Én nem tudom, mi van velem, nagyon vihánc hangulatban vagyok. Ígérem, holnapra visszaváltozom. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 20:32
Létrehozva: #1111

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 20:18) *
- Ha hazamegyek, letépem az asszony bugyiját!
- Miért? Annyira kívánod?
- Nem. Annyira szorít...

Én kérek elnézést. animal0018.gif Egyszerűen ez jutott eszembe.biggrin.gif

smiley-shocked034.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 20:18
Létrehozva: #1112

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 19:48) *
... szűkösek.

- Ha hazamegyek, letépem az asszony bugyiját!
- Miért? Annyira kívánod?
- Nem. Annyira szorít...

Én kérek elnézést. animal0018.gif Egyszerűen ez jutott eszembe.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 19:44
Létrehozva: #1113

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-03 18:41) *
...
- a többszörösen meghosszabbított karbantartási időhöz

Erre csak annyit tudok mondani, hogy nincs különösebb magyarázat. Nagy műtét volt, eddig tartott. Téved, aki azt állítja, hogy egy ilyen nagyságrendű IT művelet időszükséglete minden ízében előre tervezhető, ütemezhető. Mindig vannak előre nem látható komplikációk, megoldandó plusz problémák. Ha ezek elhárultak, akkor még a teljes körű teszteléshez is sok-sok idő kell. Indíthattuk volna az oldalt korábban is, de akkor a "némileg" több hiba miatt lett volna mindenki boldogtalan.
- a feltöltési díj visszavezetéséhez (ehhez különösen).

Itt valamivel bonyolultabb a helyzet. Jól átgondolt üzleti döntés született, a felelős kollégák nyilván számításba vettek minden pro és kontra érvet.
Ezek közül csak egy a pénzügyi rész. A részletek üzleti titoknak minősülnek, ezen megint csak nincs sok magyarázni való. Volt egy hosszabb ingyenes akciós időszak (akkor érdekes módon nem követelt magyarázatot senki sem), ez most megszűnt és a díjszabás módosult több ponton is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 19:41
Létrehozva: #1114

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ml48as @ 2014-10-03 16:37) *
"És nem minden ember áll hozzá a kérdéshez negatívan. Még az emelt FD-hoz sem."
Azt hiszem elsők között töltöttem fel emelt FD-vel. Kockázat nélkül nincs haszon.
Néztem egy- két kis profi eladót, szinte milliós a készlete. Elég nagy befektetés, a közvetítőkhöz képest sokat kockáztatnak.
Érdekük hogy működjön a Vatera. rolleyes.gif Csak egy szerény mosoly, mint Mona Lisáé, mert én csak ilyen vagyok.

Ismerem az állapotot.smile.gif Hat és fél éve építem, folyamatosan bővítem. Tudatosan, sok hétvégét és munkaórát rááldozva. Most ez az utóbbi több mint egy év szörnyű volt. Kilátástalan, passzív, rossz hangulatú. De most mintha valami megmozdult volna.

IDÉZET(mmmyki @ 2014-10-03 18:33) *
Nagyon élsz ma... biggrin.gif

Az hagyján! laugh.gif Most jöttem haza a Tesco nevű darálóból. Eleve rosszul tájékozódom, és mikor ideköltöztem, mindent órákig kellett keresnem, tehát utálom. Ez tetézve van azzal, hogy valamiért az ilyen nagy terektől (érdekes az égtől nem) furcsán érzem magamat. Na mindegy, boldog voltam, mert végre lement a citrom ára, már elviselhetetlen volt az 1000 Ft/kg fölötti állandósulása. Volt hálós is és lédig is. A lédig drágább volt, de az, amit jobban szeretek. Szóval vettem öt hálósat, és utána gondosan kiválogattam magamnak kábé ugyanannyi lédiget. És a pénztárnál nem találtam. Szerintem a gondosan kiválogatott ünnepi citromjaimat más kocsijába tettem be! smiley-shocked034.gif Ugyanis ilyenkor kicsit bambán jövök megyek, dúdolgatok magamban, és a bevásárlás helyszínén kívül még legalább 3 helyen ott vagyok. Ennél már csak az a nagyobb ciki, amikor elmarkolsz egy másik bevásárlókocsit és csak pár méter múlva észleled a benne tornyosuló velős csontokat, fél disznót, marhalábszárat, gyulai kolbászt.biggrin.gif laugh.gif
Amúgy pedig tényleg, nem tudom mi van velem, de teljesen vidor vagyok, pedig általában sem szoktam búbánatos arckifejezéssel vonszolgatni a korpuszomat a világban. rolleyes.gif

... illendő lett volna némi magyarázatot fűzni
...

Nem vagyok Benz, sőt általában is senki sem vagyok ebben a témában. Józan paraszti ésszel végiggondolva:
- Leállás volt karbantartás miatt, az alján a szöveggel, hogy az okozott kellemetlenségért elnézést kérnek. Logikailag valószínűleg fennforgás volt. Gondolom én. Nem hiszem, hogy igazán közünk lenne ahhoz, sőt talán többek sem lennénk attól, ha név szerint megtudnánk, hogy melyik program melyik kiegészítője mondta be az unalmast a használata óta eltelt időben lezajlott informatikai változások miatt.
- Az eltelt öt évben nem emelték a FD-at. Emelkedett a kenyér, a fizetés, a kompót ára is. zsíroskenyér:) volt a palacsintában. Tudjuk, láttuk, a bőrünkön éreztük. Ráadásul igazságtalan volt, hogy a Bétán ingyenes, az Öregen meg pénzes. Tudtuk, hogy a FD mentes időszak nem állandósulhat.
Lehet, hogy ennél sokkal jobb válaszok vannak, de szerintem ez is éppen elég magyarázat. Majd meglátjuk, mit mond erre Benz.smile.gif

Én konkrétan az egész karbantartási időcsúszásról azt gondolom, hogy örülök annak a nyilvánvaló, ámde szerencsés állapotnak, hogy lyuk van a fenekemen. Rá is ülök gondosan, és nem nagyon ficánkolok, mert nekem minden leálláskor eszembe jut az az irdatlan munka, ami az aukciók elkészítését megelőzte. És örülök, ha nincs adatvesztés. Sőt, lehet lehülyézni, de minden újrainduláskor bizonyos kellemes érzés van bennem a dolgozók irányába, és majdnem szeretem őket ismeretlenül is. Igen, tudom, a munkájuk. De hadd ne nézzem úgy az életet, mint a többség. És milyen jó ez nekem amúgy. Cinikus, negatív, degradáló megjegyzések közben (nem rád gondolok, szokásommal ellentétben én is benéztem tegnap) az ember nem azt érzi, mint akkor, amikor szeretettel gondol valakire.

Beeenz! Önnek pedig köszönöm, szép munka volt, az enyémen nem is látszik, hogy belenyúlt. És elnézést kérek. thank_you2.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-03 19:41

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2014-10-03 18:41
Létrehozva: #1115

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 08:37) *
Szerintem tök rendes vagyok, alig kérdeztem.

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 12:15) *
Jó, tulajdonképpen már a mostani állapot is elhagyta a csoda kategóriát. A Vatikán már vizsgálja a kérdést, hogy zarándokhellyé nevezze-e ki a Vatera központját. Belső, nem hivatalos, meg nem erősített hírek szerint sajnos nagy esély van arra, hogy bizonyos vallási csoportok titokban végzett lobbizása és aknamunkája hatással járt és elmarad a cég átnevezése, de úgy gondolom, már az, hogy a bizottság elé került az ügy, mint arra érdemes, igazán szép eredmény.

Nagyon élsz ma... biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 12:21) *
Ami rajtunk múlik, azt megtesszük.

Köszönjük. Én igazán elhiszem.

Egy észrevétel. A 9 Ft/aukció nem kevés. Így érthető minden nem PEP-tag eladó csalódottsága, elkeseredettsége. A karbantartás alatt jobb híján az -es Vatera-fórumot olvasgattam. Ez sok tekintetben kifogásolható stílusú, azonban az egy értelmes felvetés a Vatera-fórumról kizsuppolt felhasználók részéről, hogy illendő lett volna némi magyarázatot fűzni
Utóbbival kapcsolatban szerintem sok minden elfogadható a Csonti-Car szlogenjéig bezárólag ("Vegyetek autót, mert kell a pénz!"). Felfogható a hulladék-aukciók kisöprésének szándéka, bevétel-optimalizálás, egyéb mikro-és makro-gazdasági fondorlatok, csak a nyílt kommunikációt hiányolom, ahogy a Béta-ügyben is tettem.
Köszönöm, hogy meghallgatott.

--------------------

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-10-03 16:37
Létrehozva: #1116

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

"És nem minden ember áll hozzá a kérdéshez negatívan. Még az emelt FD-hoz sem."
Azt hiszem elsők között töltöttem fel emelt FD-vel. Kockázat nélkül nincs haszon.
Néztem egy- két kis profi eladót, szinte milliós a készlete. Elég nagy befektetés, a közvetítőkhöz képest sokat kockáztatnak.
Érdekük hogy működjön a Vatera. rolleyes.gif Csak egy szerény mosoly, mint Mona Lisáé, mert én csak ilyen vagyok.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 15:06
Létrehozva: #1117

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-10-03 14:25) *
Egyetértek, csak ugye az ember esendő smile.gif

Az nem baj.smile.gif Tényleg nem. Azt hittem, Ön ezzel nem ért egyet.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 14:25
Létrehozva: #1118

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 12:27) *
Tudom.
Igen. Csak bizonyos nagyság felett az ember feltételez bizonyos dolgokat. Ez kicsit olyan számomra, mint az, hogy tudás nem jogosít fel semmire, csak kötelez. De azt hiszem ebben még Ön sem ért velem egyet teljesen.smile.gif

Egyetértek, csak ugye az ember esendő smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-10-03 12:27
Létrehozva: #1119

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ami rajtunk múlik, azt megtesszük.

Tudom.

... A nagyoknál is mindig vannak nagyobbak, akár sokkal nagyobbak is.

Igen. Csak bizonyos nagyság felett az ember feltételez bizonyos dolgokat. Ez kicsit olyan számomra, mint az, hogy tudás nem jogosít fel semmire, csak kötelez. De azt hiszem ebben még Ön sem ért velem egyet teljesen.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-10-03 12:21
Létrehozva: #1120

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-10-03 12:15) *
Szóval nem lesz olyan, mint régen, de sok múlik Önökön...

Ami rajtunk múlik, azt megtesszük. A nagyoknál is mindig vannak nagyobbak, akár sokkal nagyobbak is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1606 Oldal V  « < 54 55 56 57 58 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-09-03 06:29