IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1620 Oldal V  « < 560 561 562 563 564 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Bigdept
hozzászólás 2012-10-26 20:01
Létrehozva: #11221

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-26 10:56) *
Kénytelen vagyok, mert ha szezonban jön 10 embertől 60 termékre rendelés egy nap, akkor azt kézzel kiírogatni papírra elég macerás, a másolgatási hibalehetőségről meg ne is beszéljünk.
A forgalmam forintálisan nemigen nagyobb itt a Vaterán, csak a tranzakciók számában szerintem. Csak nekem ott van a webáruház is.
Közben meg rájöttem (mert próbálgattam is idomítani a számlázóm importját), hogy az emlegetett letölthető CSV file jelen pillanatában nem jó, mert egy oszlopként kezeli a vevő irányítószámát, települését és utcaházszámát, a számlázók ezt meg három adatként kérik.

Valami elválasztó karakter van a település neve után? (Ha igen, tudok neked megoldást kreálni)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 17:15
Létrehozva: #11222

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-26 17:02) *
Szemet hunyok, de akkor felezünk laugh1.gif

Rendben. rolleyes.gif Úgyis olyan sok, hogy nem tudnék vele mit kezdeni.smile.gif

Max 3db még ingerküszöbön belül van... bird1.gif

Ezentúl számolni fogom. thank_you.gif

Szerintem számít. Potyázni mindenki szeret, legfeljebb nem vallja be smile.gif

Köszönöm.smile.gif Azt hiszem, nekiveselkedem. Első az i+ oldal, aztán a termékfeltöltő sablonok (kértem, hogy lehessen őket módosítani, de még nem lett meg) és utoljára az a pár 1600 körüli terméklap.

Óóó, egy 500K! Van nekem is, pontosan ilyen, ebben a színben. Igaz, az csak egy 1/18-as modell.
Volt szerencsém eredetiben is látni (csak pár darab van belőle a világon). Köszönöm smile.gif

Örülök, hogy tetszik, és csak súgva mondom, hogy be kell látnom, sokkal elegánsabb, mint az én álomautóm.smile.gif
Szándékosan pirosat kerestem valamiért.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-26 17:02
Létrehozva: #11223

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-26 15:24) *
Próba 1.
Nem nyertem meg a lottó ötöst. Valaki tudna tanáccsal szolgálni? mosking.gif

(Hátha nekem is bejön. Elnézést Benz, valahogy olyan neveletlennek érzem most magam. Pedig látom ám, hogy nem jön, nyilván nem ér rá, hiányzik is smile.gif thank_you.gif , mégis belém van bújva a kisördög. devil.gif)

Szemet hunyok, de akkor felezünk laugh1.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-26 09:52) *
...
Azt szeretném kérdezni, hogy a pontok többszörösétől is megtépi magát? ...

Max 3db még ingerküszöbön belül van... bird1.gif

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-26 10:24) *
Miért, szerinted nem lenne jó ötlet?
...

Kedves nyubocs!

Szerintem küldje be a leírtakat a Kapcsolatfelvételen át, mint fejlesztési javaslatot.
A felelős kollégák majd átgondolják.

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-26 12:11) *
Szeretnék valamit kérdezni. smile.gif
Benztől, a meglátásai miatt, de mindenki mástól is, mert ti vásároltok, eladtok, és gondolkodtok valahogyan, ahányan vagytok, annyi különböző gondolkodás, szóval eléggé szórt véleményt kapnék, mielőtt valamit kipróbálnék.
Tehát:
Beeenz! Ön szerint mérhetően többletvásárlásra sarkallja a vevőt, ha egy bizonyos összeg fölött ingyen postáz az eladó? Vagy a vásárlás szempontjából ennek nincs jelentősége? Mert az én cuccaim nem csak gyakorlati, hanem esztétikai célokat is szolgálnak. Nem feltétlenül szükségesek. Vajon hozzátesz-e még valamit a nézelődő/vásárló, hogy átlépje a megadott összeghatárt?
Többiek! Ha ilyen aukciót láttok, akkor hogyan gondolkodtok? Úgy érzitek, hogy ez természetes? Vagy esetleg eladói fogásként gondoltok rá? Na és beletesztek a kosaratokba még valamit abból, amire esetleg nincs szükségetek, csak azért mert tetszik?
Köszönöm a válaszokat, jön az őszi szünet, lenne kapacitásom átírni a terméklapokat, ha olyan válaszokat kapnék, ami erre inspirál.smile.gif

Szerintem számít. Potyázni mindenki szeret, legfeljebb nem vallja be smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-26 15:39) *
whip2.gif violent2.gif Bocsánat, erre a két szmájlira szükségem volt.smile.gif

Beeenz, ezt bocsánatkérésem jeléül Önnek kurkásztam a gugliban.
h ttp://kepfeltoltes.hu/view/121026/bocsVB_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Megpróbálok jó lenni.smile.gif

Óóó, egy 500K! Van nekem is, pontosan ilyen, ebben a színben. Igaz, az csak egy 1/18-as modell.
Volt szerencsém eredetiben is látni (csak pár darab van belőle a világon). Köszönöm smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 15:39
Létrehozva: #11224

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

whip2.gif violent2.gif Bocsánat, erre a két szmájlira szükségem volt.smile.gif

Beeenz, ezt bocsánatkérésem jeléül Önnek kurkásztam a gugliban.
h ttp://kepfeltoltes.hu/view/121026/bocsVB_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Megpróbálok jó lenni.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-26 15:39

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 15:24
Létrehozva: #11225

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Coulthard @ 2012-10-26 15:07) *
.... Gondolhattam volna, hogy ha beírom ide a problémát, akkor Murphy törvénye alapján időközben meg fog oldódni a dolog. smile.gif ....

Próba 1.
Nem nyertem meg a lottó ötöst. Valaki tudna tanáccsal szolgálni? mosking.gif

(Hátha nekem is bejön. Elnézést Benz, valahogy olyan neveletlennek érzem most magam. Pedig látom ám, hogy nem jön, nyilván nem ér rá, hiányzik is smile.gif thank_you.gif , mégis belém van bújva a kisördög. devil.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 14:40
Létrehozva: #11226

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hex21 @ 2012-10-26 14:37) *
Szia Zejopy!

Bele ám ! biggrin.gif
No, azért nem egészen így van, de pl: ha teszemazt vásárolnék pici akkumulátort egy készülékbe, és 1db 1000Ft, normál esetben mondjuk 500-1000 Ft a posta, de 3db vásárlása esetén ingyen posta, akkor engem sarkall, hogy vegyek még 2őt, mert nincs akkora árkülönbség...

Minap rendeltem egy hobby boltból, és 800Ft volt a posta... 8000 Ft felett ingyenes, ez most annyira nem villanyozott fel, de lehet csak azért, mert nem volt megfelelő áru, vagyis ami kellett volna azt meg drágálltam, ezért nem vettem csak 3000Ft értékben...
Lusta voltam bemenni érte, így a 800 Ft ezesetben megérte a postát.

Nagyjából ennyi smile.gif

Szép napot !

Szia! smile.gif

Rég láttalak, nagyon köszönöm. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hex21
hozzászólás 2012-10-26 14:37
Létrehozva: #11227

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-08 12:36
Azonosító: 395 934

Szia Zejopy!

Bele ám ! biggrin.gif
No, azért nem egészen így van, de pl: ha teszemazt vásárolnék pici akkumulátort egy készülékbe, és 1db 1000Ft, normál esetben mondjuk 500-1000 Ft a posta, de 3db vásárlása esetén ingyen posta, akkor engem sarkall, hogy vegyek még 2őt, mert nincs akkora árkülönbség...

Minap rendeltem egy hobby boltból, és 800Ft volt a posta... 8000 Ft felett ingyenes, ez most annyira nem villanyozott fel, de lehet csak azért, mert nem volt megfelelő áru, vagyis ami kellett volna azt meg drágálltam, ezért nem vettem csak 3000Ft értékben...
Lusta voltam bemenni érte, így a 800 Ft ezesetben megérte a postát.

Nagyjából ennyi smile.gif

Szép napot !

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 12:11
Létrehozva: #11228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szeretnék valamit kérdezni. smile.gif
Benztől, a meglátásai miatt, de mindenki mástól is, mert ti vásároltok, eladtok, és gondolkodtok valahogyan, ahányan vagytok, annyi különböző gondolkodás, szóval eléggé szórt véleményt kapnék, mielőtt valamit kipróbálnék.
Tehát:
Beeenz! Ön szerint mérhetően többletvásárlásra sarkallja a vevőt, ha egy bizonyos összeg fölött ingyen postáz az eladó? Vagy a vásárlás szempontjából ennek nincs jelentősége? Mert az én cuccaim nem csak gyakorlati, hanem esztétikai célokat is szolgálnak. Nem feltétlenül szükségesek. Vajon hozzátesz-e még valamit a nézelődő/vásárló, hogy átlépje a megadott összeghatárt?
Többiek! Ha ilyen aukciót láttok, akkor hogyan gondolkodtok? Úgy érzitek, hogy ez természetes? Vagy esetleg eladói fogásként gondoltok rá? Na és beletesztek a kosaratokba még valamit abból, amire esetleg nincs szükségetek, csak azért mert tetszik?
Köszönöm a válaszokat, jön az őszi szünet, lenne kapacitásom átírni a terméklapokat, ha olyan válaszokat kapnék, ami erre inspirál.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-26 12:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 11:05
Létrehozva: #11229

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-26 10:56) *
Kénytelen vagyok, mert ha szezonban jön 10 embertől 60 termékre rendelés egy nap, akkor azt kézzel kiírogatni papírra elég macerás, a másolgatási hibalehetőségről meg ne is beszéljünk.
A forgalmam forintálisan nemigen nagyobb itt a Vaterán, csak a tranzakciók számában szerintem. Csak nekem ott van a webáruház is.
Közben meg rájöttem (mert próbálgattam is idomítani a számlázóm importját), hogy az emlegetett letölthető CSV file jelen pillanatában nem jó, mert egy oszlopként kezeli a vevő irányítószámát, települését és utcaházszámát, a számlázók ezt meg három adatként kérik.

Igen, teljesen érthető, én egyedi darabokkal dolgozom, és mindennek van raktári száma, és a csomag összeállításakor csak a számokat kell papírra felírnom, és ráadásul van egy csomó hulladékpapír a suliból, így tulajdonképpen környezetkímélő is vagyok.smile.gif
Nem Ft szerint gondoltam, egyértelműen darabra, és hát a te cuccaidból az ember szerintem nem vesz egyet, csak esetleg nagyobb növényből. De magból akkor már biztosan hozzácsapnak párat, ha mást nem, virágmagot. Gondolom.smile.gif Szóval a tiédet rendszerezni lényegesen bonyolultabb lehet, mint az enyémet.
Rácsuktam az ajtót az ujjamra, majdnem elájultam, annyira fájt, le is kellett feküdnöm. Csúnya fekete lesz a körmöm és most már lilul az ujjam körömtelen oldala is. sad.gif Nem hiszem el, most minden elér? Tele van a hócipőm. BangHead.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-26 11:08

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-10-26 10:56
Létrehozva: #11230

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-26 10:41) *
Amúgy biztosan van létjogosultsága a kérésednek, nincs rálátásom, mert én kézzel írom a számlát. Miért nyomtatod ki az-emailt?
Asszem, más rendszerben dolgozunk, te és én, nincs rálátásom a tiédre. Szerintem neked sokkal nagyobb a forgalmad, mint az enyém, mondjuk nem néztem, de ha így van, akkor nem is tudnád úgy rendszerezni a munkákat, mint én, és persze az áru jellege is más.
)

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-26 10:57

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 10:41
Létrehozva: #11231

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-26 10:24) *
...

Annyira nem jó ötlet, hogy az életemet ajánld érte Benznek. laugh.gif

Amúgy biztosan van létjogosultsága a kérésednek, nincs rálátásom, mert én kézzel írom a számlát. Miért nyomtatod ki az-emailt?
Asszem, más rendszerben dolgozunk, te és én, nincs rálátásom a tiédre. Szerintem neked sokkal nagyobb a forgalmad, mint az enyém, mondjuk nem néztem, de ha így van, akkor nem is tudnád úgy rendszerezni a munkákat, mint én, és persze az áru jellege is más.
Szerintem írd meg a kérésedet a fejlesztési javaslatoknál a kapcsolatfelvételnek. Nem hiszem, hogy a megoldásért kellene pluszban fizetned, hisz fizetsz az oldal használatáért, ha ésszerűnek, megoldhatónak találják a javaslatodat, úgyis megcsinálják, mert ki kell nekik elégíteniük minden igényt, lehetőség szerint persze. Egyre több a számlás eladó, ami egyébként jó is a Vatinak, szerintem foglalkoznak velünk, fontosak vagyunk nekik, mert ha nekünk könnyebb, nekik is jobb. Asszem. Legalábbis tényleg így gondolom. Szóval szerintem javasold nekik.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-10-26 10:24
Létrehozva: #11232

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-26 09:28) *
Ja, hogy Benznél akarsz egy jó pontot, hogy támogassa a tegnap esti ötletedet. biggrin.gif Szép mondhatom. punish.gif

Az rendben, hogy aukciók esetében még az értesítő e-mailben nincsenek benne a személyes adatok, de a FIX áras értékesítésben igen.
Meg nem is általánosra gondoltam a dolgot, de a számlásan értékesítőknek szerintem segítség lenne.
Ráadásul az értesítő e-mailt én ki is nyomtatom (nem mondanám, hogy ésszerű lenne kézzel papírra kiírogatnom), ami minimum 2 oldal ( ez bőven elférne 1 oldalon is), de ha a vevő kitöltötte külön a szállítási és a számlázasi adatokat külön külön is akkor 3 oldal még egy termék esetén is. Tegnap egy vevőm 9 terméket vett, de egyenként, ez 18 oldal.

Azért is kérdeztem rá, mert a személyes menüben egyébként lekérhető a dolog CSV-ben (azaz a teljes név, a teljes cím is), de ott előbb le kell dátumra szűkíteni az eladásokat. Napközben viszont értelmetlen, azaz meg kell várni az éjfélt, mert időpontra szűkíteni meg nem lehet. A PST (már bocsánat, de ezt bizony így érzem) meg nem annyira komplikált program, hogy ne lehetne ezekkel az adatokkal kiegészíteni.
De például, ha a személyes menüben már jelölhető lenne, hogy mit exportáltam ki, akkor meg nem kellene ott sem szűrögetni. Akkor meg a letöltött adatállományt meg be tudom importálni a számlázóba.
Tudnék még ezzel kapcsolatban írni, de Benzet sem szeretném magamra haragítani. unsure.gif
Megjegyzem, ezért a lehetőségét még a díjfizetésre is hajlandó lennék.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 09:52
Létrehozva: #11233

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-26 09:19) *
Jóvanna, az eredeti szándékom ez is volt laugh1.gif laugh1.gif

Ja, hogy Benznél akarsz egy jó pontot, hogy támogassa a tegnap esti ötletedet. biggrin.gif Szép mondhatom. punish.gif

IDÉZET(ancsumancs @ 2012-10-26 07:21) *
Sziasztok!
Én új felhasználó vagyok a vaterán.
Az lenne a kérdésem hogy az új designba nem-e lehetne belerakni az aukciók lejárati dátumát,mert igy hogy az csak a témán belül látszik,igy elég nehézkes a keresgélés.Olvasgattam itt a fórumon,láttam dicséretet hogy jól néz ki,nekem is tetszik,csak a dátum az nekem (és szerintem másoknak is)nagyon hiányzik.
Üdv.
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-26 08:29) *

Tisztelt ancsumancs!

Pontosan melyik funkciónál, melyik oldalra gondol?

Különben, amikor ezt a postot olvastam, a fejemből szép nagy, színes kérdőjelek jöttek elő, mint a rajzfilmekben. Milyen dizájn? Hova bele? Egyáltalán hol nincs ott? Talán a nagy képes listázáskor? Na de az nem annyira új, kb egy éves, vagy még több. Szóval a kérdőjelek továbbra is nyomakodnak kifelé, egyre nagyobbak, egyre színesebbek, már egy neonzöld is született, igaz, az eléggé picike lett szerencsére.

Megragadnám az alkalmat, ha már a kérdőjeleknél tartok, eszembe jutottak a felkiáltójelek is, és Benz viszolygása a többszörözött írásjelektől. (Ez valami gyerekkori trauma lehet, majd mindjárt lefekszem és álmodom róla egy mesét.mosking.gif)
Szóval kedves Benz! smile.gif Amúgy szép reggelt, itt hideg van és brrrr...
Azt szeretném kérdezni, hogy a pontok többszörösétől is megtépi magát? Mert én eléggé gyakran használom és ha igen, akkor természetesen leszokom róla, mert nem bírnám, ha a hajzata miattam állna neki vészesen fogyni, míg a teljes kopaszság állapotáig nem jut. Bár bizonyos korban már megengedett az intelligencia magas homlokkal való hangsúlyozása, de Önnek nincs erre szüksége, mert:
1. Normál méretű homlokkal is tudjuk, hogy roppant okos.tongue.gif
2. Ha magasodik a homloka, több ránc fér el rajta, amitől bizonyos idő után úgy nézne ki, mint egy gondterhelt zseni.z.gif
3. Mindezt mi úgysem látjuk.biggrin.gif
(Amúgy remélem kisimult és harmonikus állapotban van, ezért a csúfondárosságomat nem veszi zokon. Dúdolgatott magában, miközben borotválkozott? Egyáltalán borotválkozott? wink3.gif Különben egy borotválkozásmentes zuhanyzás közben is lehet dúdolgatni. Igazából áriázni is lehet, csak bizonyos esetekben ez soron kívüli fürdőszoba felújítást eredményezhet a csempék falról való váratlan lepattogzása miatt. Nem volt "szerencsém" hallani Öntől ilyet. Ha gondolja, töltsön fel egy rövid anyagot egy megfelelő oldalra, ami nem tartalmaz elérhetőséget és tegye be a linket, meghallgatjuk. mosking.gif Az elérhetőség mellőzése nem csak a fórumszabályzat tiszteletben tartása miatt fontos. Elképzelhető bizonyos extrém esetekben, hogy annyira csodás baritonja van, hogy munkaszerződések ezreivel ostromolnák különböző operaházak, és nem lenne többé nyugta. Vagy, ellenkező esetben, ha a hangja a másik irányban kirívó, akkor esetleg rendőrségi feljelentés érkezne Ön ellen, halláskárosodás szándékos előidézése miatt.laugh.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-26 09:55

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-10-26 09:19
Létrehozva: #11234

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-26 06:26) *
Ebben az esetben sokan előléptetnék nyubocsot.... biggrin.gif

Jóvanna, az eredeti szándékom ez is volt laugh1.gif laugh1.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 09:00
Létrehozva: #11235

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2012-10-26 08:33) *
A Stroh Rum ról nekem mindig a puncs izű fagyi jut eszembe.

Különös, hogy nem szeretem a puncs fagylaltot. Szinte mindegyiket szeretem, de a puncsot nem. Általában semmiben. Süteményben sem.
Bezzeg a velencei álom... nyami.biggrin.gif

IDÉZET(Surika @ 2012-10-26 08:33) *
de viszont pár feles után totál részegséget okoz. tapasztaltam már.

Surika nem szabad annyit inni, hogy az ember totál berúgjon. Nagyon nem szép látvány.smile.gif Ráadásul bizonyos egyedekből pánikszerű menekülést vált ki. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-26 08:33
Létrehozva: #11236

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

A Stroh Rum ról nekem mindig a puncs izű fagyi jut eszembe.

de viszont pár feles után totál részegséget okoz. tapasztaltam már.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-26 06:26
Létrehozva: #11237

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-10-25 23:27) *
Az már a tisztaszesz gyógyszertári kategória blink.gif , ilyen rum még Kubában sincs, ha ebből Zep benyel egy kupicával, akkor biztos nem lesz többet náthája, de hozzászólása sem... mosking.gif

Ebben az esetben sokan előléptetnék nyubocsot.... biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bobo13
hozzászólás 2012-10-25 23:35
Létrehozva: #11238

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-09 21:39
Azonosító: 1 543 700

IDÉZET(svejku @ 2012-10-25 23:27) *
Az már a tisztaszesz gyógyszertári kategória blink.gif , ilyen rum még Kubában sincs, ha ebből Zep benyel egy kupicával, akkor biztos nem lesz többet náthája, de hozzászólása sem... mosking.gif

Szia Svejku!

Tényleg létezik 0,5-s kiszerelésben, nálunk is kapható 4550.-Ft az ára, ha vízzel és teával hígítod nagyon kellemes iható italt kapsz.
Télen nagyon jó, felmelegít. good2.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-25 23:27
Létrehozva: #11239

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(nyubocs @ 2012-10-25 23:11) *
Annyi biza smile.gif

Stroh Rum néven keresd, igazi osztrák inyencség.

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-10-25 23:11
Létrehozva: #11240

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-10-25 22:58) *
Nyócvan' százalékos???

Annyi biza smile.gif

Stroh Rum néven keresd, igazi osztrák inyencség.

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-25 23:12

--------------------

+Quote Post

1620 Oldal V  « < 560 561 562 563 564 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-30 11:16