IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 560 561 562 563 564 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 14:45
Létrehozva: #11221

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 14:43) *
Ez nekem is csak egy ködös emlék volt, mert nagyon régen olvastam. Remélem, nem okoz majd csalódást smile.gif

Holnap értekezlet. Nem fogom tudni beosztani, megkajálom szerintem ott az egészet. Estére biztosan fogom már tudni, amit most csak sejtek. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-21 14:43
Létrehozva: #11222

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 14:38) *
smile.gif Bízom az értékítéletében. Ha azt mondja, sötétzöld, akkor az biztos, hogy nem citromsárga. Az előfordulhat, hogy nem annyira sötét, vagy egy kicsit sötétebb, de .... Szóval még nem okozott csalódást. Bár olyan előfordult már, hogy én világosabbnak láttam azt a zöldet, de aztán, miután jobban megnéztem, kiderült, hogy mégiscsak sötét. Nem bánom, ha ajánl olvasnivalót.smile.gif Itt a nyár és nagyon rá fogok érni. Sok év végigdolgozott nyara után azt hiszem itt az ideje, hogy a jogos, megjáró szabadságomat arra fordítsam, amire az való. smile.gif

Ez nekem is csak egy ködös emlék volt, mert nagyon régen olvastam. Remélem, nem okoz majd csalódást smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 14:38) *
Ezzel a mondatával mindig lenyűgöz. biggrin.gif Persze, kicsit gonosz vagyok. Tudom, hogy Ön tudja, hogy minden levélre megy válasz. Aki ide így ír, nem tudja hogy Ön mindent tud. Azzal, hogy rákérdez a ticket számra, egy kicsit meglebbenti a kabátot, ami alól a maffiózó puskájának csak az árnyéka sejlik, de egy ilyen árnyék után az ember már nem nagyon mer ugrálni. Ha mégis botor módon megpróbálja, akkor elő is veszi és megsorozza. biggrin.gif "Az Ön által említett ticket számra ÜSZ-os kollégáink 2012. 05. 23. 10:23-kor küldték ki a választ." És kész. Hasba lőtte. Gépfegyverrel.... maffiózó.... smile_275.gif biggrin.gif

maffiozo.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 14:38
Létrehozva: #11223

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 14:22) *
thank_you.gif

smile.gif Bízom az értékítéletében. Ha azt mondja, sötétzöld, akkor az biztos, hogy nem citromsárga. Az előfordulhat, hogy nem annyira sötét, vagy egy kicsit sötétebb, de .... Szóval még nem okozott csalódást. Bár olyan előfordult már, hogy én világosabbnak láttam azt a zöldet, de aztán, miután jobban megnéztem, kiderült, hogy mégiscsak sötét. Nem bánom, ha ajánl olvasnivalót.smile.gif Itt a nyár és nagyon rá fogok érni. Sok év végigdolgozott nyara után azt hiszem itt az ideje, hogy a jogos, megjáró szabadságomat arra fordítsam, amire az való. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-18 16:48) *
Legyen kedves megadni azt a ticket számot, amire nem kapott választ!

Ezzel a mondatával mindig lenyűgöz. biggrin.gif Persze, kicsit gonosz vagyok. Tudom, hogy Ön tudja, hogy minden levélre megy válasz. Aki ide így ír, nem tudja hogy Ön mindent tud. Azzal, hogy rákérdez a ticket számra, egy kicsit meglebbenti a kabátot, ami alól a maffiózó puskájának csak az árnyéka sejlik, de egy ilyen árnyék után az ember már nem nagyon mer ugrálni. Ha mégis botor módon megpróbálja, akkor elő is veszi és megsorozza. biggrin.gif "Az Ön által említett ticket számra ÜSZ-os kollégáink 2012. 05. 23. 10:23-kor küldték ki a választ." És kész. Hasba lőtte. Gépfegyverrel.... maffiózó.... smile_275.gif biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-21 14:22
Létrehozva: #11224

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(hytech @ 2012-06-21 11:35) *
Szia Benz,

Tudom, hogy most nyaralsz de megnézhetnéd ezt a * ł[#đ;<ŁÍä -öt ha lesz egy kis időd.

Köszi

Szia hytech,

láttam már régebben is... sajnos, amíg a túlnyomó többség elégedett, addig nincs mit tenni.
A termékek eredetisége miatt a jogtulajdonosnak kellene megkeresnie bennünket, akkor tudnánk fellépni.
Ez van, sajnos sad.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 10:00) *
Ó, igen. Ha egy ilyen embertől ilyen tippet kap az ember, akkor ez teljesen logikus lépés. smile.gif
...

thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 14:03
Létrehozva: #11225

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-21 13:27) *
Azt én is megnézném, ahogy mászol át a kerítésen és osonsz mint egy kommandós. Sötét ruha és fekete maszk legyen, meg egy rőf kolbászt vigyél, mosking.gif az ilyen láncra vert állatok kiszámíthatatlanok.animal-smiley-037.gif
Jaj, nekem is majd kifúrja az oldalam a kíváncsiság.

Ha szabadon van véletlenül, akkor általában össze szokta magát pisilni az örömtől, ha találkozunk. smile.gif Szóval nem hiszem, hogy megharapna. Törpe tacskó.... féle.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-21 13:30) *
Nyár van az OK de árnyékba 35 nálunk. Szerinted a 22 éves Marutiba mi a légkondi mosking.gif kereszt huzat meg a kiabálás laugh1.gif laugh1.gif
Ma a nyűvekes szárnyas hangyák is próbára teszik az idegeim, de kapnak a pofájukra rendesen 25.gif 49467ed2a966123.gif spider.gif

Szárnyas hangyák? Azok nálunk tavasszal rajzanak, bejönnek a fürdőszobába, ezzel megadják a kellő munkát, mert mindig megpróbálunk valamit, de aztán pár nap után eltűnnek. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-21 13:30
Létrehozva: #11226

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 13:11) *
Túl vagyok rajta. Nagyon megborultam, de nagyon gyorsan regenerálódtam. smile.gif
Ne halj bele a melegbe, nyár van, itt az ideje. Mondjuk tegnap én sem fáztam, amikor vezetés közben tűzött rám a nap. Persze a Matizban nincs légkondi, csak ablak, amit le is tekertem, manuálisa, mert tekerős. biggrin.gif De hiába.... ilyenkor csak a víz a jó.
Elképzeltem, ahogy settenkedem a szomszéd udvarában, és megadom a kutyának a neki járó szabadságot.... laugh.gif
Ez mit takar? Annyira szeretném tudni.biggrin.gif

Nyár van az OK de árnyékba 35 nálunk. Szerinted a 22 éves Marutiba mi a légkondi mosking.gif kereszt huzat meg a kiabálás laugh1.gif laugh1.gif
Ma a nyűvekes szárnyas hangyák is próbára teszik az idegeim, de kapnak a pofájukra rendesen 25.gif 49467ed2a966123.gif spider.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-21 13:27
Létrehozva: #11227

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 13:11) *
...
Elképzeltem, ahogy settenkedem a szomszéd udvarában, és megadom a kutyának a neki járó szabadságot.... laugh.gif

Azt én is megnézném, ahogy mászol át a kerítésen és osonsz mint egy kommandós. Sötét ruha és fekete maszk legyen, meg egy rőf kolbászt vigyél, mosking.gif az ilyen láncra vert állatok kiszámíthatatlanok.animal-smiley-037.gif
Jaj, nekem is majd kifúrja az oldalam a kíváncsiság.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 13:11
Létrehozva: #11228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-21 10:07) *
Szép napot! smile.gif
A lényeg, hogy lenyugodtál. Lestem is este, hogy nem vagy, de így már érthető ha közbe elslisszantál vidékre is. rolleyes.gif
Akkor minden jóóóó ha a posta megrendelésekkel van tele mosking.gif
Én ma tuti belehalok ebbe a melegbe, már tegnap is csak nagy győzködés árán éltem túl. 047.gif 047.gif 047.gif Lelki szemeim előtt csak hűs habok lebegnek. headbang.gif

Túl vagyok rajta. Nagyon megborultam, de nagyon gyorsan regenerálódtam. smile.gif
Ne halj bele a melegbe, nyár van, itt az ideje. Mondjuk tegnap én sem fáztam, amikor vezetés közben tűzött rám a nap. Persze a Matizban nincs légkondi, csak ablak, amit le is tekertem, manuálisa, mert tekerős. biggrin.gif De hiába.... ilyenkor csak a víz a jó.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-21 10:36) *
Zep, engedd szabadon az éj leple alatt azt a szegény kutyát. rolleyes.gif ....

IDÉZET(hytech @ 2012-06-21 11:35) *
.... * ł[#đ;<ŁÍä .....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-21 12:59
Létrehozva: #11229

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-06-21 11:03) *
Szia!
Gyere, szép napsütéses idővel várunk! smile.gif (extra UV a-b-c-d- sugarakkal, és a többsávos körforgalmakkal vigyázni!)

Nincs hideg, szent igaz, de a mára kapott cégautó jól szuperál. A klímája is működik. Pedig kétezer híján félmillió km van az öreg octaviában. Ismerem én ezeket a körforgalmakat, meg van GPS nálam.... a fejemben. mosking.gif Autóztam én Oroszországban is, még az Uralon túlra is elevett a fene. Érdemes oda elmenni, nem érhet másutt meglepetés. Moszkvában pl. infernális állapotok vannak az utakon. Ez itt nálunk a béke szigete ahhoz képest. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-21 13:00

--------------------

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-06-21 11:35
Létrehozva: #11230

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(hytech @ 2012-06-19 13:28) *
Ilyenért miért nem jár AZONNALI kitiltás???
Negatív vélemény: Kívülről(doboz)olyan mint az eredetié azonban kibontva gyenge utánzat,a műanyag tartóból az üveg
kijár,a díszitő kövek leesve stb.Az árut visszaküldtem de a pénz visszafizetését feltételhez
kötötte-Pozitív értékelésért cserébe!!!
A mai napig nem kaptam vissza a pénzem(3 hét telt el)mert nem
voltam erre hajlandó!Ugy gondolom ez nem fair a TÖBBI vásárlóval szemben sem!NEM AJÁNLOM NEM KORREKT
ELADÓ!Mivel a pénzem és az árú is NÁLA maradt a NEKEM adott pozítív értékeléshez VASTAG ARCBŐR
KELLETT!!!
Negatív vélemény: CSALÓ!VIGYÁZZATOK VELE! Azt állította, hogy eredeti, még a leütés után is, ezzel szemben teljesen
más az illata,mint az eredetinek és kifújás után 1 percel már nem érezhető semmi. Akár vizet is
engedhetett volna az üvegbe, annyit ér!!!Jeleztem az eladónak a problémát többször is, azt
válaszolta, hogy visszaveszi, ha előre pozitív érzékelést adok neki.
Ezután már elérhetetlen
volt.Sem e-mailben, sem telefonon. CSALÓ!!! Kicsalja a pénzünket, cserébe szemetet kapunk!
Az "eladó": vomit2.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2
Gondolom világosan látszik, hogy gagyiárus méghozzá a leg**sztustalanabb fajtából.
A Hivatalosan 20.000-be kerülő parfümöt HASZONNAL adja 2.500-ért ami a minőségről és az eredetiségről mindent elmond.

És amikor reklamálnak ez a válasz:

Negatív vélemény: Ismerem az eredeti parfümöt, amit az eladó küldött az biztosan nem eredeti. Ezt jeleztem felé, de
semmi reakció nem történt ezzel kapcsolatban.
Másik fél: Összekeverhetsz valakivel. punish.gif

vagy

Negatív vélemény: Szörnyű minőségű utánzat, az illata nem is emlékeztet az eredetire, az a bosszantó hogy az eladó
állította hogy a termék igazi, soha többé nem vásárolok nála, nem ajánlom senkinek
Másik fél: Mindenki elégedett volt ezzel az illattal. (bizonyára ezért a 225 kegyelemsemleges és a 48 negatív)

Szánalmas...

Benz nem lehetne valahogy megreptetni?
A vásárló zsarolása elég durva cselekmény és ezáltal szándékos megtévesztése a többi gyanútlan vásárlónak vraagt.gif

Szia Benz,

Tudom, hogy most nyaralsz de megnézhetnéd ezt a * ł[#đ;<ŁÍä -öt ha lesz egy kis időd.

Köszi

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-21 11:36

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-21 11:03
Létrehozva: #11231

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-21 10:36) *
Szép napot mindenkinek. Svejku, felétek tartok. rolleyes.gif

Szia!
Gyere, szép napsütéses idővel várunk! smile.gif (extra UV a-b-c-d- sugarakkal, és a többsávos körforgalmakkal vigyázni!)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-21 10:36
Létrehozva: #11232

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép napot mindenkinek. Vétek ilyenkor dolgozni. Még egy nap és itt a hétvége. Az első szabad hétvégém egyben április óta. De jó lesz! jumping.gif
Zep, engedd szabadon az éj leple alatt azt a szegény kutyát. rolleyes.gif Ha tényleg olyan az eb mint a gazdája és ebből adódóan fordítva is, annak örülök. Néhai Benő 0016.gif nem mindennapi jószág volt. good2.gif Svejku, felétek tartok. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-21 10:37

--------------------

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-21 10:07
Létrehozva: #11233

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 08:41) *
Közben a te postodat nem is láttam, teljesen szétestem estére. Még vidéken is voltam, és mire hazaértem, tele volt a postafiókom vevői levelekkel, meg megrendelésekkel. Neked is köszönöm a vigaszszavakat. rolleyes.gif

És mindenkinek nagyon szép reggelt, már megvolt a kave.gif is, jelentkezzen, aki kér, még maradt, de hamar ám, mert megiszom, ha nem szóltok.biggrin.gif Persze, hogy a szomszéd kutyájának az ugatására ébredtem. Szegény kutya nem normális, tényleg nem az. Azt szokták mondani, hogy a kutya idomul a gazdájához. Ez a lélektelen szomszéd állandóan láncon tartja szegényt. Ő meg mindig ugat. Nekiáll és fél órán keresztül nyomja, pedig az egész utca csendben van, tehát nem történik semmi. Ha éjjel csinálja, akkor ki szoktam neki szólni, hogy hallgasson el. Akkor eldugul kicsit, és ha szerencsém van, akkor elalszom, mire újra nekikezd. smile.gif

Szép napot! smile.gif
A lényeg, hogy lenyugodtál. Lestem is este, hogy nem vagy, de így már érthető ha közbe elslisszantál vidékre is. rolleyes.gif
Akkor minden jóóóó ha a posta megrendelésekkel van tele mosking.gif
Én ma tuti belehalok ebbe a melegbe, már tegnap is csak nagy győzködés árán éltem túl. 047.gif 047.gif 047.gif Lelki szemeim előtt csak hűs habok lebegnek. headbang.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 10:00
Létrehozva: #11234

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 08:59) *
Kedves zejopy!

Nahát, megvette smile.gif

Ó, igen. Ha egy ilyen embertől ilyen tippet kap az ember, akkor ez teljesen logikus lépés. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 08:59) *
Remélem tetszeni fog good2.gif

Ebben egészen biztos vagyok. smile.gif

IDÉZET(bijobaju @ 2012-06-21 09:34) *
Langyos szellős jó napot Mindenkinek!

smile.gif Neked is. Gondolom nem erre vágysz: nhgalM0Ms0i.gif
Próbálom a légkondit kikerülve kibírni ezt a kánikulai meleget. De, már csiklandoz az izzadtság és irigylek mindenkit aki most víz mellett nyaral és nyaldossa a hűs hullám a ..a..

.... fenekét. mosking.gif

Én csak gondolok a hűs habokra... drinks.gif popcorm1.gif smoke.gif dirol.gif rain.gif pepsi.gif

Most még én is, de jövő héten!!! biggrin.gif Beindulunk a gyerekkel. Tele van Pécs programokkal, este kirángatom a TV elöl, és elcsábítom magammal a városba csatangolni. Strandra szívesen jön, és ha hűvösebb lesz, akkor kirándulunk. Olyan jó lesz. jumping.gif Hiába, ha az ember mer vezetni, akkor az egy olyan fokú szabadságot ad, amit semmi nem tud pótolni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-21 10:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-06-21 09:34
Létrehozva: #11235

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

Langyos szellős jó napot Mindenkinek!

Próbálom a légkondit kikerülve kibírni ezt a kánikulai meleget. De, már csiklandoz az izzadtság és irigylek mindenkit aki most víz mellett nyaral és nyaldossa a hűs hullám a ..a..talpát. yahoo.gif

Én csak gondolok a hűs habokra... drinks.gif popcorm1.gif smoke.gif dirol.gif rain.gif pepsi.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-21 08:59
Létrehozva: #11236

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-20 22:07) *
Kedves Benz! smile.gif

Ma járt nálunk a postás és ezt hozta.
És most visszafogom magam, apránként, mint a nagyon finom belga csokoládét, beosztással fogom olvasni, és amikor jól érzem magamat tőle (mert az első kettő alapján feltételezem, hogy úgy lesz), akkor biztos szépeket fogok Önről gondolni. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Nahát, megvette smile.gif
Remélem tetszeni fog good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 08:41
Létrehozva: #11237

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-20 13:41) *
Ne ríjj az is nagyon szép jegy! rolleyes.gif Szerintem semmi okod a kesergésre! friends.gif

Közben a te postodat nem is láttam, teljesen szétestem estére. Még vidéken is voltam, és mire hazaértem, tele volt a postafiókom vevői levelekkel, meg megrendelésekkel. Neked is köszönöm a vigaszszavakat. rolleyes.gif

És mindenkinek nagyon szép reggelt, már megvolt a kave.gif is, jelentkezzen, aki kér, még maradt, de hamar ám, mert megiszom, ha nem szóltok.biggrin.gif Persze, hogy a szomszéd kutyájának az ugatására ébredtem. Szegény kutya nem normális, tényleg nem az. Azt szokták mondani, hogy a kutya idomul a gazdájához. Ez a lélektelen szomszéd állandóan láncon tartja szegényt. Ő meg mindig ugat. Nekiáll és fél órán keresztül nyomja, pedig az egész utca csendben van, tehát nem történik semmi. Ha éjjel csinálja, akkor ki szoktam neki szólni, hogy hallgasson el. Akkor eldugul kicsit, és ha szerencsém van, akkor elalszom, mire újra nekikezd. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-20 22:07
Létrehozva: #11238

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Ma járt nálunk a postás és ezt hozta.
És most visszafogom magam, apránként, mint a nagyon finom belga csokoládét, beosztással fogom olvasni, és amikor jól érzem magamat tőle (mert az első kettő alapján feltételezem, hogy úgy lesz), akkor biztos szépeket fogok Önről gondolni. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-20 17:20
Létrehozva: #11239

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-20 17:13) *
Köszönöm, neked pedig svejku gratulálok, de nem ám tortával, hanem drinks.gif -rel.

thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-20 17:13
Létrehozva: #11240

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-06-20 13:51) *
Négyest??? Akkor annyira nem lehettél ám rossz, fogjuk rá a melegre! smile.gif Vigasztalásul nézd meg az a szép kerek számot a nickem alatt, ezt a jubíleumi hozzászólást neked tartogattam!
Fel a fejjel!
IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-20 14:10) *

Sajnálom, de szerintem is nagyon jó jegy a négyes.
Talán felderít valamennyire ez, meg ez itt.
Az életszagú képek vad naturalizmusa egészen megkapó. mosking.gif

Köszönöm, neked pedig svejku gratulálok, de nem ám tortával, hanem drinks.gif -rel.
Közben jól kibőgtem magam és utána végigvezettem magamban a dolgot. Mivel egy most nagyon divatos pedagógiai irányzattal szemben mentem a dolgozatomban, a vizsgabizottság elnöke, aki egyébként pszichológus és ennek az irányzatnak lelkes híve, eleve ellenszenvvel fogadott. Ezt én éreztem rögtön, mert sajnos én mindent megérzek. És a gyengeségem, hogy nem tudtam ezzel a hangulattal szembehelyezkedni, sőt felülemelkedni sem. Teljesen lefedett az a kisugárzás, ledermedtem és nem tudtam egy normális vonalvezetéssel végigvinni az előadást. Ez van. Akkor, abban a pillanatban én voltam a gyengébb, de már végiggondoltam, és azt hiszem, ez nem baj. Szóval átléptem a problémát. A pedagógiai módszert átgondoltam, ismerem, de nem kompatibilis az egyéniségemmel, ezért ha én alkalmaznám, hiteltelen lenne, ráadásul nem is értek vele egyet, bár el tudom fogadni, hogy vannak jó gondolatok benne, viszont pont azt az értékrendet nem követi, ami az én életemnek az alapja. NEM hajtom igába a fejemet és NEM vagyok hajlandó úgy csinálni, mintha megtenném. Felnőtt eember vagyok, kialakult, átgondolt értékrenddel, ha bármin változtatok, akkor azt nagyon átgondolom. NEM alkuszom. Ha ennek ez az ára, akkor legyen. NEM érdekel. smile.gif De meg kell tanulnom, hogy ezek a dolgok ne tudjanak befolyásolni. A velem szemben állók visszahúzó ereje. Nem lesz könnyű.smile.gif

IDÉZET(bijobaju @ 2012-06-20 14:20) *
Erősítsd magad! Te nem lehetsz gyengébb, mint aki veled szemben áll. ok.gif

_olel.gif

Neked külön köszönöm. smile.gif Nem is mondok mást..... _olel.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 560 561 562 563 564 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-02 02:23