IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 560 561 562 563 564 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-03 11:19
Létrehozva: #11221

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-03 11:18) *
...a Vatera eléggé sokat fordít arra, hogy menjenek az eladások. smile.gif

Nagyon sokat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-03 11:18
Létrehozva: #11222

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-03 10:23) *
Jaj nekem, kedves zejopy! rolleyes.gif Szerintem éppen Te értettél félre. Ez csak egy tréfásnak szánt pamflet töredék, semmi több. Ezt a szörnyű kánikulát enyhítendő. Van is kedvem nekem ilyesmire az én megállapodott koromban, pláne ebben a dög melegben. Meg aztán "utcán" nem ismerkedem.laugh.gif Másutt sem nagyon. rolleyes.gif
Szerk: szövegemnek volt egy komolyabb része; "Lehet, hogy kell még valami egyéb is?" Ez röviden az, amit Te írtál és amivel messzemenőkig egyetértek. rolleyes.gif

Mivel azt írtad, hogy"vágytól fűtött ifjonti szüzek", na és azt, hogy "frivol ajánlatok" felrémlett bennem a lehetőség, hogy esetleg ezentúl a férfiak könyvvel a kezükben jönnek-mennek az utcán, és azt várják, hogy a nők nagy csoportokban tépjék le róluk a ruhát és a feltörő vágytól hörögve azt suttogják: "a testedet akarom".... laugh.gif Szóval ez nem... azok a nők, akik a könyvre buknak, nem csinálnak ilyeneket. biggrin.gif
Bocsánat, elszaladt a fantáziám, eléggé vigyorgok, mert magam elé idéztem a képet. mosking.gif
Megszívtam, nem tudtam elmenni porcelánt venni.
Majd elmegyek csütörtökön (talán), aminek két folyománya lesz:
Hétvégén még dolgozom vele...sad.gif
Már csak töredék árut kapok, vagyis maradékot, ami azt jelenti, hogy jelentős érvégés érte a családi költségvetést.
És akartam menni szülőfalumba, így azt az utat is át kell tennem jövő hétre. Mivel ott is akarok strandra menni (állítólag tök jó szabad strand van, gyerekkoromban még nem volt), aggódom, mert nem tudom, meddig tart ki a szép idő. Szóval ez a nap nem az én napom. De legalább vidoran viselem a sorscsapásokat.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-03 11:12) *
Szép napot!
A közismert hírportál tudomány rovatában a mi (Vatera) aukcióit láthatjuk. Ez jó. Véletlenszerűen lehet odakerülni? rolleyes.gif
Íme!

Mindenütt lehet ezekkel találkozni. Szerintem az ajánlott aukciók közül kerül oda mindig.
Asszem, sok más véleménnyel ellentétben, hogy a Vatera eléggé sokat fordít arra, hogy menjenek az eladások. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-03 11:12
Létrehozva: #11223

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szép napot!
A közismert hírportál tudomány rovatában a mi (Vatera) aukcióit láthatjuk. Ez jó. Véletlenszerűen lehet odakerülni? rolleyes.gif
Íme!

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-03 10:23
Létrehozva: #11224

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-03 09:45) *
Ja? Kicsit félreértettél. Az a pasi, akinek könyv van a kezében nem szexpartner. Csupán egy olyan tulajdonsággal rendelkező ember, akivel esetleg érdemes elbeszélgetni, aztán ha más is stimmel (mert igen, nagyon sok egyéb is kell), akkor esetleg történhet valami, de még akkor sem biztos.
Erre utaltam a gyerekemnek, próbálom ugyanis a szerelmi érdeklődését a szerelemre súlypontozni, mindannak a lelki, szellemi, érzelmi részére, aminek a vágy, annak beteljesülésével együtt a koronája lehet, és kell, hogy legyen. De először, másodszor, harmadszor és még utána is sok egyéb dolognak kell megtörténnie. Ó, tudom, hogy elavult vagyok. Súlyosbító körülmény, hogy a körülöttem élő gyerekeket is próbálom ebbe a poros irányba terelgetni, már amikor éppen szó esik erről.

Jaj nekem, kedves zejopy! rolleyes.gif Szerintem éppen Te értettél félre. Ez csak egy tréfásnak szánt pamflet töredék, semmi több. Ezt a szörnyű kánikulát enyhítendő. Van is kedvem nekem ilyesmire az én megállapodott koromban, pláne ebben a dög melegben. Meg aztán "utcán" nem ismerkedem.laugh.gif Másutt sem nagyon. rolleyes.gif
Szerk: szövegemnek volt egy komolyabb része; "Lehet, hogy kell még valami egyéb is?" Ez röviden az, amit Te írtál és amivel messzemenőkig egyetértek. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-03 10:26

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-03 09:45
Létrehozva: #11225

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-03 09:31) *
smile.gif

Állandóan, évtizedek óta olvasok. Ha ritkán a közösségi közlekedést használom, ott is. De még egyszer sem tépték ki kezemből kedvenc ókori klasszikusaim egyikét vágytól túlfűtött ifjonti szüzek. De még az általam leginkább előnyben részesített érettebb korosztály sem sugdosott fülembe frivol ajánlatokat Raszkolnyikov lelki tusakodásainak olvasgatása közben. Lehet, hogy kell még valami egyéb is? Próbáljam Hölderlint, fordítva tartva? Vagy királydrámákat angolul? A névelőket már nagyon vágom. mosking.gif

Ja? Kicsit félreértettél. Az a pasi, akinek könyv van a kezében nem szexpartner. Csupán egy olyan tulajdonsággal rendelkező ember, akivel esetleg érdemes elbeszélgetni, aztán ha más is stimmel (mert igen, nagyon sok egyéb is kell), akkor esetleg történhet valami, de még akkor sem biztos.
Erre utaltam a gyerekemnek, próbálom ugyanis a szerelmi érdeklődését a szerelemre súlypontozni, mindannak a lelki, szellemi, érzelmi részére, aminek a vágy, annak beteljesülésével együtt a koronája lehet, és kell, hogy legyen. De először, másodszor, harmadszor és még utána is sok egyéb dolognak kell megtörténnie. Ó, tudom, hogy elavult vagyok. Súlyosbító körülmény, hogy a körülöttem élő gyerekeket is próbálom ebbe a poros irányba terelgetni, már amikor éppen szó esik erről.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-03 09:31
Létrehozva: #11226

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-03 07:46) *
Basszus, nem hiszem el, hogy pont akkor ütöm ki magam, mikor jössz. Mindig itt vagyok éjszakáig, csak pont most dobtam el magam... sad.gif

.....(Mondom neki, olvass... de anya, nem olvasok... de olvass, az olyan intellektuális, buknak rá a csajok.... hát ebben nem értem el olyan nagy sikert. smile.gif)

Na és szép szellős reggelt minden erre járónak, nálunk mozog kicsit, kérdés, hogy meddig. Még van kave.gif , ha valaki esetleg kér.smile.gif

smile.gif

Állandóan, évtizedek óta olvasok. Ha ritkán a közösségi közlekedést használom, ott is. De még egyszer sem tépték ki kezemből kedvenc ókori klasszikusaim egyikét vágytól túlfűtött ifjonti szüzek. De még az általam leginkább előnyben részesített érettebb korosztály sem sugdosott fülembe frivol ajánlatokat Raszkolnyikov lelki tusakodásainak olvasgatása közben. Lehet, hogy kell még valami egyéb is? Próbáljam Hölderlint, fordítva tartva? Vagy királydrámákat angolul? A névelőket már nagyon vágom. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-03 08:28
Létrehozva: #11227

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bijobaju @ 2012-07-02 23:27) *
Kedves Benz, azért a CLK-nak is megvan a stílusa, formája? Ugye? sorry2.gif (naaa, léccci..léccci...léccci /sűrű szempilla rebegtetős szmájli/)
rolleyes.gif

Kedves bijobaju!

Van bizony, különösen a második szériának smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-03 07:46
Létrehozva: #11228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Basszus, nem hiszem el, hogy pont akkor ütöm ki magam, mikor jössz. Mindig itt vagyok éjszakáig, csak pont most dobtam el magam... sad.gif
IDÉZET(bijobaju @ 2012-07-02 22:34) *
...hááát, bakker, ugyanez jutott az eszembe! Az 1 ft-os terméket vigyem a helyébe...húúú, na ez lekapcsolta nálam a klímát és felforrt az agyvizem! hááát nem térek magamhoz! jeges vizet kérek! blink.gif blink.gif blink.gif

De nem csak az 1 Ft-ost. Nézd meg pl. egy 1200 FT-osnál. Számold le belőle a beszerzési árat, az adókat, a Vaterának fizetett összeget. És akkor még akár benzinköltséggel, akár idővel én oldjam meg a szállítást? Ha jól kiszámoljuk, a végén nem haszonért dolgozik az ember.

Higgadt szép estét Mindenkinek! (közben elszámoltam háromig)
Lánykoromban, a barátnőkkel, különböző matricákat ragasztottunk, a testünk különböző helyeire ( a fantázia szabott határt laugh.gif ) és azok maradtak fehérek napozás, barnulás után. rolleyes.gif

Hát én basszus olyan higgadt voltam, hogy az ritkaság. Inkább apatikus. biggrin.gif Különben az IQ teszt kitöltése nem is olyan rossz ötlet. Jobb napjaimon eleresztettem volna a fantáziámat... biggrin.gif
Látod, ma már nem is kell matrica hozzá. Tényleg jók ezek a fényvédők.

Gondolom, Ő is büszke volt az Anyukájára good2.gif

Hát ez nem derült ki egyértelműen, de az biztos, hogy többször is megengedte, hogy bekenjem, és befelé is, kifelé is ragaszkodott ahhoz, hogy az összes cuccot vigye. (Bennem sikoltozott az anya, hogy jaj, nehogy nehéz legyen szegény kicsi fiamnak, de uralkodtam magamon, mert már láttam formálódni a későbbi ideálishoz közelítő férfit. Pont ugyanezért nem hajtottam össze utólag a rosszul összehajtogatott pokrócot, gondoltam, hazáig csak jó lesz úgy is.smile.gif)
Ja és megnéztük a lányokat is, hogy ki jön be, és ki nem. biggrin.gif (Mondom neki, olvass... de anya, nem olvasok... de olvass, az olyan intellektuális, buknak rá a csajok.... hát ebben nem értem el olyan nagy sikert. smile.gif)

Na és szép szellős reggelt minden erre járónak, nálunk mozog kicsit, kérdés, hogy meddig. Még van kave.gif , ha valaki esetleg kér.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-07-02 23:27
Létrehozva: #11229

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-01 15:55) *
Ezt üzenem neki: good2.gif
smile.gif

Kedves Benz, azért a CLK-nak is megvan a stílusa, formája? Ugye? sorry2.gif (naaa, léccci..léccci...léccci /sűrű szempilla rebegtetős szmájli/)
rolleyes.gif

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-07-02 22:34
Létrehozva: #11230

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-02 16:12) *
Szia!
Azért nem adom át máshol, mert nem vagyok Petőfi szobor. Azelőtt vittem, de mivel az sem megoldás, hogy vasárnap 11-kor felhívtak na most elindulhatok az árúval. A másik 1 Ft-r nyert termékkel 20 percet szobroztam a hidegbe, mire jött a kedves vevő.
Zűrös? Kifejtenéd bővebben miért "zűrös" hogy a lakásom magánszféra és hogy csak a leütött terméket adom át a kapuba?

...hááát, bakker, ugyanez jutott az eszembe! Az 1 ft-os terméket vigyem a helyébe...húúú, na ez lekapcsolta nálam a klímát és felforrt az agyvizem! hááát nem térek magamhoz! jeges vizet kérek! blink.gif blink.gif blink.gif

Higgadt szép estét Mindenkinek! (közben elszámoltam háromig)

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-02 18:19) *
Ne haragudj, csak így tudok válaszolni, kissé ki vagyok purcanva.
Hát igen, ha nem is szenes, de elegánsan vörös. Különös, a dekoltázsomon maradt két fehér folt. valószínű, hogy nem egyenletesen kentem el a fényvédőt. biggrin.gif Érdekes látvány, de nem nagy baj, mert bár a különbség ordít (ott voltam a legfehérebb, viszont pont ebből kifolyólag nem látja senki. biggrin.gif Majd csak jövő héten. biggrin.gif Ugyanott. biggrin.gif (Olyan, mint a rajzfilmekben a hasonló dolgok)

A gyerek csúcs volt, és én olyan nagyon el voltam tőle olvadva, hogy csak na. Én vagyok a világon az egyetlen anya, aki kap puszit a kamasz fiától búcsúzóul, ha kimegy a medencéből. Mert ilyenkor már olyan lütyők. smile.gif A terhek, ha feledve nem is lettek, de kicsit félre lettek téve.

Lánykoromban, a barátnőkkel, különböző matricákat ragasztottunk, a testünk különböző helyeire ( a fantázia szabott határt laugh.gif ) és azok maradtak fehérek napozás, barnulás után. rolleyes.gif

Gondolom, Ő is büszke volt az Anyukájára good2.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-02 22:05
Létrehozva: #11231

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-02 21:24) *
Nem, dehogy smile.gif

Mmmm... majdnem elfelejtettem, már úgy léptem vissza. Megnézte azt az ominózus ticket számos levelet? Nem azt, amelyiket másodszor kért, hanem azt, amelyikre azt mondta, hogy látni szeretné és ma meg fogja nézni, az állásfoglalásost.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-02 21:48
Létrehozva: #11232

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-02 21:46) *
Kedves Benz, ilyen lett volna a lottó ötösöm. good2.gif

rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-02 21:46
Létrehozva: #11233

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-02 21:22) *
Tisztelt Eva612!.....
....Következő hozzászólásaiban legyen kedves spórolni a kérdőjelekkel!

Kedves Benz, ilyen lett volna a lottó ötösöm. good2.gif Természetesen igaza van. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-02 21:24
Létrehozva: #11234

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

...
A Vatera öltönyös munkahely? unsure.gif

Nem, dehogy smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-02 19:40
Létrehozva: #11235

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-07-02 19:32) *
Én az elmúlt két évben összesen voltam talán kétszer, egyszer a tízéves születésnapon, egyszer meg külföldi kollégák alkalmából (ja, és még egyszer, de akkor vizsgázni mentem smile.gif ).
De akkor is inkább sportzakó.
Online cégnél enyhébb a dress code smile.gif

Még szerencse.... kezdtem ugyanis összeráncolni a szemöldökömet, hogy esetleg szenvedtek, és már dúltan rakosgattam a serpenyőket a konyhában, na nem főzési célzattal, hanem főnökverésre készülődve. laugh.gif

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-07-02 19:32) *
.....
Feljebb tekerjük a légkondit. mosking.gif

Hmmmm... kár.... biggrin.gif ... épp kezdtem szabadon ereszteni a fantáziámat, (amivel már kislány koromban is sok baj volt). Leírtam volna a lazább öltözködéseteket... na mindegy, majd egy másik alkalommal. Pedig bővelked(het)ett volna képi elemekben. laugh.gif Mostanában úgyis sokat meséltem. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-07-02 19:32
Létrehozva: #11236

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-02 19:21) *
Jó, akkor legalább ez miatt nem aggódom értetek. biggrin.gif
Mi az a három alkalom?

Én az elmúlt két évben összesen voltam talán kétszer, egyszer a tízéves születésnapon, egyszer meg külföldi kollégák alkalmából (ja, és még egyszer, de akkor vizsgázni mentem smile.gif ).
De akkor is inkább sportzakó.
Online cégnél enyhébb a dress code smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-02 19:21) *
Szerk: Akkor nálatok hogyan enyhítenek az öltözködésen? unsure.gif

Feljebb tekerjük a légkondit. mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-02 19:26
Létrehozva: #11237

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(Bobo13 @ 2012-07-02 18:58) *
Szia zejopy - nem is kell egyetérteni, a zűröst arra értettem,ha ennyi kellemetlenséggel jár, akkor inkább adja oda távolabb
a lakásától, mert akkor senki nem akar felmenni hozzá, sok olyan eladó van aki fix napot kijelöl X-Y óráig, és akkor adja át az árut.
De ez sajnos örökös téma lesz, mert nem vagyunk egyformák, az emberek a családból, hoznak valamilyen fokú intelligenciát, van aki vele együtt születik, van aki megakarja tanulni, de soha nem sikerül neki.
Képzeld el, ha minden terméklapotokon lenne egy IQ-teszt, azt kitöltve,megfelelő pontszám elérése után engedne tovább hogy licitálhassunk, vagy leüssük
a fix árat, mit gondolsz milyen lenne a forgalmatok?

Igaz, hogy nem vagyok Zep, de mivel rólam társalogsz engedd meg, hogy írjak.
Látom nem érted az egész lényegét de sebaj. Bocs szíves engedelmeddel hadd döntsem én el, hogy hol adom át. Én x napon sem fogom megengedni, hogy nálam turkáljanak.
Elnézést, hogy untattalak a problémámmal.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-02 19:21
Létrehozva: #11238

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-07-02 19:12) *
Enyhült hőmérsékletű estét kívánok! smile.gif
....
Bár nem Benz, de: évente, ha háromszor. laugh.gif

Neked is, igazán.... smile.gif

Jó, akkor legalább ez miatt nem aggódom értetek. biggrin.gif
Mi az a három alkalom?

Szerk: Akkor nálatok hogyan enyhítenek az öltözködésen? unsure.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-02 19:24

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-07-02 19:12
Létrehozva: #11239

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

Enyhült hőmérsékletű estét kívánok! smile.gif

Képzeld el, ha minden terméklapotokon lenne egy IQ-teszt, azt kitöltve,megfelelő pontszám elérése után engedne tovább hogy licitálhassunk, vagy leüssük

Bár kissé más kontextusban, de... na inkább nem is mondok semmit. biggrin.gif

A Vatera öltönyös munkahely? unsure.gif

Bár nem Benz, de: évente, ha háromszor. laugh.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-02 19:05
Létrehozva: #11240

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szia zejopy - nem is kell egyetérteni, a zűröst arra értettem,ha ennyi kellemetlenséggel jár, akkor inkább adja oda távolabb
a lakásától, mert akkor senki nem akar felmenni hozzá, sok olyan eladó van aki fix napot kijelöl X-Y óráig, és akkor adja át az árut.
De ez sajnos örökös téma lesz, mert nem vagyunk egyformák, az emberek a családból, hoznak valamilyen fokú intelligenciát, van aki vele együtt születik, van aki megakarja tanulni, de soha nem sikerül neki.

Egyébként eladótól is függ, mert van, aki behívja. Van aki kávét is ad.

Szerintem ezt továbbítsd a fejlesztési javaslatokhoz. biggrin.gif De ne pont így, annyi módosítással, hogy a teszt kitöltése után mindenképpen tovább lehet menni a licitálásra, viszont elemzés után a Vatera kezelési javaslattal kedveskedne az eladónak, amit az IQ teszt alapján dolgozna ki. biggrin.gif Csúcs! laugh.gif

IDÉZET(mmmyki @ 2012-07-02 19:03) *
1. Úgy örülök! Igazán! smile.gif

2. Hát, ez nem jött be... Legközelebb veszélyességi pótlékot kérünk, ha nyáron a Belvárosi templom karzat-szaunájába kell menni... Amúgy tök vicces, hogy 40 fok van, én meg köhögök, és szinte irányíthatatlan a hangom. Ill. tök vicces lenne, ha nem velem történne.

cray2.gif (ok-okozat fordítva)

Szegény te... sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 560 561 562 563 564 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-30 21:56