IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 566 567 568 569 570 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-05-09 19:51
Létrehozva: #11341

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Bigdept @ 2012-05-09 18:37) *
...
Na most Zep, itt erről szó sincs. Nem gondolom, hogy bármi olyant írtál, ami egyáltalán általános nemtetszésre talált volna, sőt.
Nincs semmi amit kényszeredetten kellene felvállalnod, csak olyan, amit büszkén.

Fúúú Big, ez tőled azért esik különösen jól, mert te egy nálam sokkal racionálisabb ember vagy. Az az embertípus vagy, akit messziről csodálok, mert tudja azt, amit én nem tudok, tud úgy gondolkodni, ahogy én sosem fogok tudni és ebből kifolyólag természetesen erőteljes kisebbségi komplexus vesz rajtam erőt, mert én nem a földön járok, mert én nem a szememmel nézek, engem elragadnak az indulataim, mert én sírok, bár az igaz, hogy a fürdőszobában elbújva. És amikor ilyen emberrel hoz össze a sorsom, mindig azt hiszem, hogy az én nem kézzel fogható erényeim mind eltörpülnek a mérhető tudás mellett. Éppen ezért ezek a szavak nagyon .... hát nahát ... _olel.gif
Szóval igazán köszönöm. thank_you.gif Nem tudom szebben megköszönni.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-09 19:53

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-09 19:35
Létrehozva: #11342

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-09 12:41) *
Köszönöm, ez végre egy szép, kerek, őszinte mondat volt. smile.gif Viszont, ha javasolhatom, csak a saját nevedben írj.smile.gif

Valószínűleg ezt mutatta a ser habja. mosking.gif

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-09 13:20) *
good2.gif

IDÉZET(Bigdept @ 2012-05-09 18:37) *
Nincs semmi amit kényszeredetten kellene felvállalnod, csak olyan, amit büszkén.

Az egészséges minimalizmus jegyében: _olel.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-05-09 18:37
Létrehozva: #11343

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-09 11:30) *
Olyan postom meg nincs egy sem, amit ne vállalnék, mert ha az ember tiszta lelkiismerettel él és tevékenykedik, akkor mindent felvállalhat, amit tett, mert ha tévedés is van valahol, mert a szándék nagyon fontos.

Ehhez a témához nem akartam hozzászólni, mert elég ügyetlen vagyok akkor is, amikor a párom ... na, mindegy, inkább ezt inkább nem folytatom...
Szóval csak annyit akartam elmesélni, egyszer beregeltem egy könyvelős fórumra, mert az új adószabályokkal nem volt tiszta valami, és persze kérdezni akartam, de annyi volt ott a technikai tanácstalanság, hogy az már valamiféle elkeseredett dühöngés színezetét keltette. Nem akart működni az új ABEVJAVA, a Magyország.hu FF alatt, meg csomó egyéb. Azt gondoltam, jó lesz ha én is segítséget nyújtok, nem csak kérek. Módszeresen szájba rágósan elmagyaráztam, hogy mi fán terem a webes tanúsítvány, hogyan beüzemelni FF alatt, ha egyszer t. kormány nem hajlandó megújítani azt, de ragaszkodik a https protokollhoz, és az ABEVJAVA anomáliáknak is nekifutottam, de ahhoz nekem is tudom kellett a problémások hardver és szoftver környezetét, mert egyébként csak vaktában lövöldözés lett volna az egész. Hát itt aztán elkezdődött a haddelhadd, mert igen háklis és rigolyás népség volt ott a könyvelő társaság. Megkaptam én mindent, ami ilyenkor szokásos, amit már megszoktam ugyan, (mit képzelek, ők könyvelők, nem informatikusok, és ilyenek, ezeket kb. olyasmikre írták, hogy mondtam jobb egérgomb klikk a sajátgépen, tulajdonságok, na ott mi látszik az általános fülön, mennyi memória van?). Amikor javasoltam a memória bővítést (t.i. az ABEVJAVA gyönyörűen fut PIII-as gépen is, de kell oda min. 1 GB memória), az újabb nyomtató beszerzését, mert sajnos az új ABEVJAVA nem támogatja a Postscript leírónyelvet, és elhiszem, hogy gyorsan nyomtat mást a régi anno sokba került LPT portos lézernyomi, de erre a melóra nem igazán alkalmas, de a 10-15e Ft kategóriájú nyomtatónak tűnő házialkalmatosságok sem jók olyan munkákra, ami napi több ezer oldal nyomtatásával jár, oda erősebb nyomtatómű kell, akkor elszabadult a pokol. Hogy miért nem lehet azt megoldani, hogy a meglévő rendszereken fusson a meló, minek kell mindig a legújabb technikára költeni, mert kijött az újabb verzió, mégis mit képzelek, nekik a fán terem a pénz? Én pedig próbáltam magyarázni, hogy erről szó nincs, nem a legújabb technikát kell megvenni, jó lesz arra az elavult cucc is, ha az rendes elavult cucc (de tényleg, PIII-as gép 1,5 GB RAM-al ezerszer jobb, mint a Willamete magos PVI 128 MB memóriával alaplapi videokártyával a könyvelői szoftverekhez) , de minden csak olaj volt a tűzre. Mindenről én tehettem, az új ABEVJAVÁ-ról, meg még arról is, hogy fogytak a kuncsaftjaik. Nem lehetett senkit megszólítani, senkit idézni, senki hozzászólására reagálni, megmondani a megoldást, mert kikérték maguknak. Kaptam ugyan privát üzeneteket, amikben egyesek próbáltak csitítani, és bizonygatták, hogy egyébként tündéri teremtések, csak ilyen rigolyások, hát ne vegyem zokon, igen, ezt meg kell említenem, ilyen is volt sok, maguktól érezték páran, hogy elnézést kell kérniük a másik viselkedésért.
De attól még kiborult nálam a bili. És annál a fórumnál nem lehetett törölni az üzeneteket, de szerkeszteni lehetett akármeddig. Én képes voltam minden hozzászólásomat lecserélni egy ilyen szövegre: "a beszólásom mások érzelmét sértette, ezért elnézést kérek, a beszólást töröltem".
rolleyes.gif

Na most Zep, itt erről szó sincs. Nem gondolom, hogy bármi olyant írtál, ami egyáltalán általános nemtetszésre talált volna, sőt.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-09 13:20
Létrehozva: #11344

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-09 12:44) *
Például nekem sincs mit felírnom, mert nagyon is értem, érzem, átélem a kérdés valódi tartalmát.

good2.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-09 12:44
Létrehozva: #11345

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-05-09 12:30) *
Ezt azért mindnyájan írjuk fel valahova! smile.gif

Például nekem sincs mit felírnom, mert nagyon is értem, érzem, átélem a kérdés valódi tartalmát.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-09 12:41
Létrehozva: #11346

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-05-09 12:30) *

Köszönöm, ez végre egy szép, kerek, őszinte mondat volt. smile.gif Viszont, ha javasolhatom, csak a saját nevedben írj.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-09 12:35
Létrehozva: #11347

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

smile.gif Köszönöm, annyira, teljesen zavarba hoztok, úgy érzem válaszolok.smile.gif
Örülök komolyan, ha ez valakinek (főleg nektek, nyilvánvaló, hogy a ti értékítéletetek fajsúlyos számomra smile.gif) ad, mert én is sokat kaptam itt. Hideget is, meleget is, de az ember inkább a jóra emlékszik. És én amúgy is szeretek adni. És mivel tudom, hogy őszinték a szavaitok, különösen jól esik a dolog.
Nem fogom kérni a postjaim törlését, ennek több oka is van. Egyrészt nincs jogom senkit terhelni egy ilyen jellegű munka elvégzésével, tényleg nincs. Másrészt azért van benne pár egészen jó post, na és a hüyléskedések is jók, azokért is kár lenne. Olyan postom meg nincs egy sem, amit ne vállalnék, mert ha az ember tiszta lelkiismerettel él és tevékenykedik, akkor mindent felvállalhat, amit tett, mert ha tévedés is van valahol, mert a szándék nagyon fontos.
És a tegnapi dolog végül el lett rendezve. Tehát teljesen felesleges ragaszkodnom a méltánytalanság érzéséhez. Az amúgy sem épít.

Na vissza a bővérű grúzhoz! biggrin.gif

Ezért a tisztaságodért kedvellek, de nagyon! _olel.gif yes4.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-05-09 12:30
Létrehozva: #11348

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

És a tegnapi dolog végül el lett rendezve. Tehát teljesen felesleges ragaszkodnom a méltánytalanság érzéséhez. Az amúgy sem épít.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-09 12:03
Létrehozva: #11349

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-09 07:03) *
...
Ui: Erre a kérdésre ! varrjatok gombot.

Asszem, hazamegyek, jó sokára lesz, de első dolgom lesz a Magyar nyelv értelmező szótára-t felütni......
Mintha kicsit le lennék lassulva.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-09 12:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-09 11:30
Létrehozva: #11350

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

smile.gif Köszönöm, annyira, teljesen zavarba hoztok, úgy érzem válaszolok.smile.gif
Örülök komolyan, ha ez valakinek (főleg nektek, nyilvánvaló, hogy a ti értékítéletetek fajsúlyos számomra smile.gif) ad, mert én is sokat kaptam itt. Hideget is, meleget is, de az ember inkább a jóra emlékszik. És én amúgy is szeretek adni. És mivel tudom, hogy őszinték a szavaitok, különösen jól esik a dolog.
Nem fogom kérni a postjaim törlését, ennek több oka is van. Egyrészt nincs jogom senkit terhelni egy ilyen jellegű munka elvégzésével, tényleg nincs. Másrészt azért van benne pár egészen jó post, na és a hüyléskedések is jók, azokért is kár lenne. Olyan postom meg nincs egy sem, amit ne vállalnék, mert ha az ember tiszta lelkiismerettel él és tevékenykedik, akkor mindent felvállalhat, amit tett, mert ha tévedés is van valahol, mert a szándék nagyon fontos.

Na vissza a bővérű grúzhoz! biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-09 11:03
Létrehozva: #11351

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-08 21:46) *
Kedves bijobaju!

Nem teszek eleget, mert indokolatlannak látom a kérést, továbbá a moderáció részéről nincs arra kapacitás, hogy több ezer hozzászólást törölgessünk. Megfelelő indokolás esetén talán a fejlesztő kollégák meg tudnák oldani, de ebben sem vagyok biztos. Ha valaki egy nyilvános fórumon leír valamit, akkor az jó eséllyel "az idők végezetéig" olvasható marad. Erre utal a Fórum Szabályzat III/18. pontja.

Kedves Benz, nagyon örülök ennek a válasznak. rolleyes.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-08 21:25) *
Én tavaly miatt jöttem ide. Az általa létrehozott szellemi folyamatért, tőkéért. Ha nem lesz, és/vagy eltűnik az itt felhalmozott tapasztalat, nekem sem lesz okom maradásra.

Ez az! Ezeket a szavakat kerestem, míg írtam azt a posztot. thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-09 07:14
Létrehozva: #11352

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-09 07:03) *
Szép reggelt mindenkinek. rolleyes.gif

Kicsit döccenősen indultam neki a napnak. Bekapcsoltam az egyik stúdiómagnót, nekiálltam dolgozni. A számítógép nem a "stúdióban" van, egy szobával arrébb. Nem nagyon néztem meg, mi van összedugva mivel. Jó húsz perc után megállok, nézem a jelalakot... hát ez tuti nem az. Nagy szünetek, időnként egy kiugró jel. Belehallgatok: a reggeli családi csendélet hangjai. "Ne azt vedd fel... fogat mostál kisfiam... vidd a bérletet... indulj már, mert elkésel... mit vacakolsz eddig... hol a kávém ... hol a mittudoménmim..."" biggrin.gif Egy mikrofon volt bekapcsolva, és a keverőbe dugva.
Kérem nyugdíjazásom. good2.gif

biggrin.gif Nálunk sokkal rendezettebb volt. smile.gif Bár a reggeli hangok... kisfiam kelj fel .....(5 perc múlva) kisfiam kelj fel ..... (zuhanyzás után) Basszus Kristóf nem igaz, hogy még mindig fekszel. Na erre elindul a dolog. Mikor azt mondom, basszus. biggrin.gif Ebben annyi minden van. laugh.gif
Beértem a suliba, jött sms, megérkezett az ösztöndíjam. Ennek annyira megörültem, hogy figyelmetlenül dzsaltam be egy helyen, nem hajoltam le eléggé és megint lehorzsoltam a hátamat a gerincemen a szokásos helyen. Mire meggyógyul, újra megteszem. biggrin.gif Csak akkor ciki, amikor még nem gyógyul meg és úgy... mert mindig ugyanott. biggrin.gif
Nem azért, de gyanús vagy te nekem. laugh.gif Bemikrofonozod a családodat. biggrin.gif
És pont most ittam meg a második kávémat. Megjött az sms, hogy a pluszban megbeszélt órára mégsem jönnek a lányaim. Tök feleslegesen jöttem be, maradhattam volna otthon porcelánozni. Nem baj, így meg töménytelen mennyiséget fogok gyakorolni.

Amúgy pedig igazán szép reggelt mindenkinek. Itt csicsereg, ragyog, melegszik és minden, mi szemnek, szájnak ingere. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-09 07:03
Létrehozva: #11353

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép reggelt mindenkinek. rolleyes.gif

Kicsit döccenősen indultam neki a napnak. Bekapcsoltam az egyik stúdiómagnót, nekiálltam dolgozni. A számítógép nem a "stúdióban" van, egy szobával arrébb. Nem nagyon néztem meg, mi van összedugva mivel. Jó húsz perc után megállok, nézem a jelalakot... hát ez tuti nem az. Nagy szünetek, időnként egy kiugró jel. Belehallgatok: a reggeli családi csendélet hangjai. "Ne azt vedd fel... fogat mostál kisfiam... vidd a bérletet... indulj már, mert elkésel... mit vacakolsz eddig... hol a kávém ... hol a mittudoménmim..."" biggrin.gif Egy mikrofon volt bekapcsolva, és a keverőbe dugva.
Kérem nyugdíjazásom. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-09 07:05

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 21:58
Létrehozva: #11354

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-08 21:54) *
Kedves zejopy!

Továbbítottam a leírtakat a moderátor kollégának, egyben módosítottam a kérdéses hozzászólást.

Kedves Benz!

Köszönöm a közreműködését.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-08 21:54
Létrehozva: #11355

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-08 21:53) *
Kedves Benz!

Én szívességet csak Öntől kérek. Eztán is.
Hogy ragaszkodom-e a döntéshez, nem tudom, mikor írtam komolyan gondoltam. Méltánytalannak érzem, hogy engem a Kapcsolatfelvételhez küldenek egy fejlesztési javaslattal, másnak pedig továbbítják. Nem értem. Ez volt az indok a kérésemre.
...

Kedves zejopy!

Továbbítottam a leírtakat a moderátor kollégának, egyben módosítottam a kérdéses hozzászólást.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 21:53
Létrehozva: #11356

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-08 21:41) *
Kedves zejopy!

A magam részéről nem látok a törlésre elfogadható okot és ön sem írt ilyent. A technikai megvalósítást sem tudom elképzelni.
Ha ragaszkodik a döntéshez, akkor legyen kedves a Kapcsolatfelvételen át leírni és majd a felelős vezető elbírálja a kérést.

Kedves Benz!

Én szívességet csak Öntől kérek. Eztán is.
Hogy ragaszkodom-e a döntéshez, nem tudom, mikor írtam komolyan gondoltam. Méltánytalannak érzem, hogy engem a Kapcsolatfelvételhez küldenek egy fejlesztési javaslattal, másnak pedig továbbítják. Nem értem. Ez volt az indok a kérésemre.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-08 21:46) *
............de sajnos nem tudom kezelni ezeket a menetrendszerűen visszatérő érthetetlen sértődéseket.

Nem sértődtem meg most sem, előtte sem, nem tudom miből gondolja ezt. Ha félreérthető vagyok, elnézést kérek, nem szándékos. Nem is értem, miért lettem volna megsértődve. Jó hangulattal fórumoztam, de az megbántott, hogy csak az én fejlesztési javaslataimat nem továbbítják. Gondolom ez azért érthető.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-08 21:46
Létrehozva: #11357

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-08 13:03) *
Tisztelt VateraBenz/VateraMod!

Elgondolkodtam a jelzés értékű történésen, és arra a következtetésre jutottam, hogy:
Kérem az eddigi postjaim törlését.
...

Kedves zejopy!

A magam részéről nem látok a törlésre elfogadható okot és ön sem írt ilyent. A technikai megvalósítást sem tudom elképzelni.
Ha ragaszkodik a döntéshez, akkor legyen kedves a Kapcsolatfelvételen át leírni és majd a felelős vezető elbírálja a kérést.

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-08 15:44) *
Kedves Benz!

Ugye nem engedi/nem engedjük, hogy zejopy töröltesse a posztjait? Ugye, Ön nem tesz eleget, ennek a kérésnek?
Ha most belegondolok, hogy az említett posztok kiesnek, eltűnik az egész fórum értelme. Maradnak a sablonválaszok.

Rögtön bocsánatot kérve, nem Ön és Kollegái válaszait minősítem le, távol áll tőlem, hisz ha kevésbé is, de ismeri a hozzáállásomat.

Visszaemlékszem, amikor magam is kezdőként, azokon a párbeszédeken ?nőttem fel?, amik itt lezajlottak Ön/Önök és a fórumtársak között, nagy figyelemmel kísértem zejopy válaszait. Mindig higgadt, empatikus, szinte ?tanárnénisen? megnyugtató válaszokat adott. Igenis, ezek a válaszok a múltból, és az elkövetkezendő időkre gondolva, hiányoznának.
A mai napig, ha bármi problémám adódik, jövök és visszaolvasok, kérdezek, zejopy és más hogyan oldotta meg. Ha konfliktusom volt/van, mindig innen, a fórumról merítettem a bátorságot és okosságot.
Szükségünk van zejopyra és a posztajaira!

Úgy érzem, ebben az esetben az érintettnek van igaza.

Kérem Kedves Benz, legyen belátó, és ne tegyen eleget a kérésnek.
Érzem a válaszát, hogy nem Önön múlik. De igen. És ha valaki, akkor ezt Ön tudja leginkább visszafordítani.
Kérem, mérlegeljen, cselekedjen belátása szerint, csak remélni merem, hogy, érti a posztomat.

Kedves bijobaju!

Nem teszek eleget, mert indokolatlannak látom a kérést, továbbá a moderáció részéről nincs arra kapacitás, hogy több ezer hozzászólást törölgessünk. Megfelelő indokolás esetén talán a fejlesztő kollégák meg tudnák oldani, de ebben sem vagyok biztos. Ha valaki egy nyilvános fórumon leír valamit, akkor az jó eséllyel "az idők végezetéig" olvasható marad. Erre utal a Fórum Szabályzat III/18. pontja.

A hozzászólása többi részével lényegében egyetértek, de sajnos nem tudom kezelni ezeket a menetrendszerűen visszatérő érthetetlen sértődéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-08 21:25
Létrehozva: #11358

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-08 15:44) *
Kedves Benz!

Ugye nem engedi/nem engedjük, hogy zejopy töröltesse a posztjait? Ugye, Ön nem tesz eleget, ennek a kérésnek?
Ha most belegondolok, hogy az említett posztok kiesnek, eltűnik az egész fórum értelme. Maradnak a sablonválaszok.

Rögtön bocsánatot kérve, nem Ön és Kollegái válaszait minősítem le, távol áll tőlem, hisz ha kevésbé is, de ismeri a hozzáállásomat.

Visszaemlékszem, amikor magam is kezdőként, azokon a párbeszédeken „nőttem fel”, amik itt lezajlottak Ön/Önök és a fórumtársak között, nagy figyelemmel kísértem zejopy válaszait. Mindig higgadt, empatikus, szinte „tanárnénisen” megnyugtató válaszokat adott. Igenis, ezek a válaszok a múltból, és az elkövetkezendő időkre gondolva, hiányoznának.
A mai napig, ha bármi problémám adódik, jövök és visszaolvasok, kérdezek, zejopy és más hogyan oldotta meg. Ha konfliktusom volt/van, mindig innen, a fórumról merítettem a bátorságot és okosságot.
Szükségünk van zejopyra és a posztajaira!

Úgy érzem, ebben az esetben az érintettnek van igaza.

Kérem Kedves Benz, legyen belátó, és ne tegyen eleget a kérésnek.
Érzem a válaszát, hogy nem Önön múlik. De igen. És ha valaki, akkor ezt Ön tudja leginkább visszafordítani.
Kérem, mérlegeljen, cselekedjen belátása szerint, csak remélni merem, hogy, érti a posztomat.

Én tavaly miatt jöttem ide. Az általa létrehozott szellemi folyamatért, tőkéért. Ha nem lesz, és/vagy eltűnik az itt felhalmozott tapasztalat, nekem sem lesz okom maradásra.

--------------------

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-08 20:59
Létrehozva: #11359

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-05-08 20:37) *
Ajjaj, sebaj, majd én beírom neked a zöld mosking.gif Smartot.

nem is zöld az igény unsure.gif laugh1.gif

IDÉZET(virdzsi30 @ 2012-05-08 20:47) *
Nekem még levél se jött. dry.gif

Nem egy szerelmes darab laugh1.gif De én nagyon komolyan veszem és mindig kitöltöm. Hisz a véleményemre kíváncsiak. A múltkor az okoska telefon használata után érdeklődtek. Azt írtam, sajnálom, én a telefonnal csak telefonálok. De nekem (még) nincs szükségem másra. rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 20:47
Létrehozva: #11360

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-08 20:45) *
...én ki is töltöttem a kérdőívet, most aztán felmértek alaposan mosking.gif
egyébként a szokásos infókat gyüjtik...
- hogyan és honnan lépsz be a vaterára/teszveszre
- mi tetszik a a változásokben, fejlesztésekben a legjobban, stb... 6-8 kérdés rolleyes.gif

Ja, én itt már leírtam a véleményemet pár témában, tehát nem fontos, hogy kitöltsem.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 566 567 568 569 570 > » 
Reply to this topicStart new topic
18 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (18 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-20 10:17