IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 567 568 569 570 571 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-08 21:46
Létrehozva: #11361

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-08 13:03) *
Tisztelt VateraBenz/VateraMod!

Elgondolkodtam a jelzés értékű történésen, és arra a következtetésre jutottam, hogy:
Kérem az eddigi postjaim törlését.
...

Kedves zejopy!

A magam részéről nem látok a törlésre elfogadható okot és ön sem írt ilyent. A technikai megvalósítást sem tudom elképzelni.
Ha ragaszkodik a döntéshez, akkor legyen kedves a Kapcsolatfelvételen át leírni és majd a felelős vezető elbírálja a kérést.

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-08 15:44) *
Kedves Benz!

Ugye nem engedi/nem engedjük, hogy zejopy töröltesse a posztjait? Ugye, Ön nem tesz eleget, ennek a kérésnek?
Ha most belegondolok, hogy az említett posztok kiesnek, eltűnik az egész fórum értelme. Maradnak a sablonválaszok.

Rögtön bocsánatot kérve, nem Ön és Kollegái válaszait minősítem le, távol áll tőlem, hisz ha kevésbé is, de ismeri a hozzáállásomat.

Visszaemlékszem, amikor magam is kezdőként, azokon a párbeszédeken ?nőttem fel?, amik itt lezajlottak Ön/Önök és a fórumtársak között, nagy figyelemmel kísértem zejopy válaszait. Mindig higgadt, empatikus, szinte ?tanárnénisen? megnyugtató válaszokat adott. Igenis, ezek a válaszok a múltból, és az elkövetkezendő időkre gondolva, hiányoznának.
A mai napig, ha bármi problémám adódik, jövök és visszaolvasok, kérdezek, zejopy és más hogyan oldotta meg. Ha konfliktusom volt/van, mindig innen, a fórumról merítettem a bátorságot és okosságot.
Szükségünk van zejopyra és a posztajaira!

Úgy érzem, ebben az esetben az érintettnek van igaza.

Kérem Kedves Benz, legyen belátó, és ne tegyen eleget a kérésnek.
Érzem a válaszát, hogy nem Önön múlik. De igen. És ha valaki, akkor ezt Ön tudja leginkább visszafordítani.
Kérem, mérlegeljen, cselekedjen belátása szerint, csak remélni merem, hogy, érti a posztomat.

Kedves bijobaju!

Nem teszek eleget, mert indokolatlannak látom a kérést, továbbá a moderáció részéről nincs arra kapacitás, hogy több ezer hozzászólást törölgessünk. Megfelelő indokolás esetén talán a fejlesztő kollégák meg tudnák oldani, de ebben sem vagyok biztos. Ha valaki egy nyilvános fórumon leír valamit, akkor az jó eséllyel "az idők végezetéig" olvasható marad. Erre utal a Fórum Szabályzat III/18. pontja.

A hozzászólása többi részével lényegében egyetértek, de sajnos nem tudom kezelni ezeket a menetrendszerűen visszatérő érthetetlen sértődéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-08 21:25
Létrehozva: #11362

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Kedves Benz!

Ugye nem engedi/nem engedjük, hogy zejopy töröltesse a posztjait? Ugye, Ön nem tesz eleget, ennek a kérésnek?
Ha most belegondolok, hogy az említett posztok kiesnek, eltűnik az egész fórum értelme. Maradnak a sablonválaszok.

Rögtön bocsánatot kérve, nem Ön és Kollegái válaszait minősítem le, távol áll tőlem, hisz ha kevésbé is, de ismeri a hozzáállásomat.

Visszaemlékszem, amikor magam is kezdőként, azokon a párbeszédeken „nőttem fel”, amik itt lezajlottak Ön/Önök és a fórumtársak között, nagy figyelemmel kísértem zejopy válaszait. Mindig higgadt, empatikus, szinte „tanárnénisen” megnyugtató válaszokat adott. Igenis, ezek a válaszok a múltból, és az elkövetkezendő időkre gondolva, hiányoznának.
A mai napig, ha bármi problémám adódik, jövök és visszaolvasok, kérdezek, zejopy és más hogyan oldotta meg. Ha konfliktusom volt/van, mindig innen, a fórumról merítettem a bátorságot és okosságot.

Érzem a válaszát, hogy nem Önön múlik. De igen. És ha valaki, akkor ezt Ön tudja leginkább visszafordítani.
Kérem, mérlegeljen, cselekedjen belátása szerint, csak remélni merem, hogy, érti a posztomat.

Én tavaly miatt jöttem ide. Az általa létrehozott szellemi folyamatért, tőkéért. Ha nem lesz, és/vagy eltűnik az itt felhalmozott tapasztalat, nekem sem lesz okom maradásra.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-08 20:59
Létrehozva: #11363

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(svejku @ 2012-05-08 20:37) *
Ajjaj, sebaj, majd én beírom neked a zöld mosking.gif Smartot.

nem is zöld az igény unsure.gif laugh1.gif

IDÉZET(virdzsi30 @ 2012-05-08 20:47) *
Nekem még levél se jött. dry.gif

Nem egy szerelmes darab laugh1.gif De én nagyon komolyan veszem és mindig kitöltöm. Hisz a véleményemre kíváncsiak. A múltkor az okoska telefon használata után érdeklődtek. Azt írtam, sajnálom, én a telefonnal csak telefonálok. De nekem (még) nincs szükségem másra. rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 20:47
Létrehozva: #11364

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-08 20:45) *
...én ki is töltöttem a kérdőívet, most aztán felmértek alaposan mosking.gif
egyébként a szokásos infókat gyüjtik...
- hogyan és honnan lépsz be a vaterára/teszveszre
- mi tetszik a a változásokben, fejlesztésekben a legjobban, stb... 6-8 kérdés rolleyes.gif

Ja, én itt már leírtam a véleményemet pár témában, tehát nem fontos, hogy kitöltsem.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
virdzsi30
hozzászólás 2012-05-08 20:47
Létrehozva: #11365

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-23 19:56
Azonosító: 1 620 850

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-08 20:28) *
Jött valami levél ez ügyben a postafiókomba, de most nem volt időm elolvasni és véletlenül kidobtam.smile.gif

Nekem még levél se jött. dry.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 20:45
Létrehozva: #11366

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-05-08 20:37) *

Lilát.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-08 20:45
Létrehozva: #11367

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jött valami levél ez ügyben a postafiókomba, de most nem volt időm elolvasni és véletlenül kidobtam.smile.gif

...én ki is töltöttem a kérdőívet, most aztán felmértek alaposan mosking.gif
egyébként a szokásos infókat gyüjtik...
- hogyan és honnan lépsz be a vaterára/teszveszre
- mi tetszik a a változásokben, fejlesztésekben a legjobban, stb... 6-8 kérdés rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 20:44
Létrehozva: #11368

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-08 20:35) *
én sokáig azt hittem Benz és zejopy ugyanaz az ember két nickkel laugh1.gif

biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-05-08 20:37
Létrehozva: #11369

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-08 20:35
Létrehozva: #11370

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-08 18:39) *
Bébé! smile.gif Annyira kedves vagy, de tényleg. Akartam még írni, de aztán mégsem tettem. Köszönöm.

Egy alkalommal megpróbáltam visszaolvasni a posztjaitokat. Visszamentem az első oldalra, ahol még Te is zöldfülű voltál. Figyeltem, milyen kedvesen és végtelen türelemmel válaszoltak minden kérdésedre. Azt hangulatot, azt az örökséget Te itt tovább adtad/adod. És ez nekem tetszik. A tanácsaid megbízhatóak. Ha valamiben nem vagy biztos, Te magad kérdezed meg Benzet/Modot vagy, a jó öreg Leót.
Ha most mindaz egy gombnyomással eltünne, azt én mérhetetlenül sajnálnám. A személyed számomra, épp oly meghatározó itt fórumon mint a Benz-é.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

könnyedebb:

én sokáig azt hittem Benz és zejopy ugyanaz az ember két nickkel laugh1.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 20:28
Létrehozva: #11371

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(virdzsi30 @ 2012-05-08 19:55) *
Semasincsen kérdőív bird1.gif ? Ok a smart a tiedé, enyém meg a lovetta wub.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
virdzsi30
hozzászólás 2012-05-08 19:55
Létrehozva: #11372

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-23 19:56
Azonosító: 1 620 850

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-07 21:47) *
Ja? Azt eldugták. biggrin.gif Aki szemfüles és megtalálja, az visz mindent. laugh.gif Az én lila Smartomat is, amit holnap beírok.smile.gif

Semasincsen kérdőív bird1.gif ? Ok a smart a tiedé, enyém meg a lovetta wub.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 18:39
Létrehozva: #11373

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

...

Bébé! smile.gif Annyira kedves vagy, de tényleg. Akartam még írni, de aztán mégsem tettem. Köszönöm.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-08 15:44
Létrehozva: #11374

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-08 13:03) *
Milyen érdekes ez így. Az enyémre a válasz újabban mindig az, hogy írjak a kapcsolatfelvételen keresztül. De látom, ez csak velem szemben eljárás.
Igen, rosszul esett, talán érthető is. Azt hiszem, ezen a dolgon most komolyan el kell gondolkodnom.

Elgondolkodtam a jelzés értékű történésen, és arra a következtetésre jutottam, hogy:
Korábban is terveztem már ilyet, de azok a felhasználók akiknek a véleményére adok, akkor azt mondták, hogy a postjaim jó része tanulságos mások számára, én pedig hittem nekik. Hiába, az ember szívesen hisz az olyan véleményeknek, amik pozitív megerősítést adnak. Nem kellett volna, mert ennek az eseménynek a tükrében pont az ellenkője látszik. A jelenlétem felesleges és esetleg zavaró.
Azon még gondolkodom, hogy a fórumregisztrációm törlését kérjem-e. Ha kérem, azt akkor azt itt tudatni fogom.

Kedves Benz!

Visszaemlékszem, amikor magam is kezdőként, azokon a párbeszédeken „nőttem fel”, amik itt lezajlottak Ön/Önök és a fórumtársak között, nagy figyelemmel kísértem zejopy válaszait. Mindig higgadt, empatikus, szinte „tanárnénisen” megnyugtató válaszokat adott. Igenis, ezek a válaszok a múltból, és az elkövetkezendő időkre gondolva, hiányoznának.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-05-08 13:49
Létrehozva: #11375

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-08 06:00) *
Szép reggelt mindenkinek. rolleyes.gif Egy ilyen most a legjobb, de nem adom. mosking.gif Dög nehéz, szerintem több mint ötven kg, szóval szép kis walkman.

Szebb napot!
Ezt akkor most megúsztad, mert biztosan nem bírná el a polcom.
Megyek kívánok valami mást. Vagy azt csak a láthatatlan kérdőív kitöltése után lehet? blink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 13:03
Létrehozva: #11376

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-08 10:22) *
Tegnap itt szerettem volna lenni egész nap Veletek. De a szokásos történés, én terveztem, a munkám döntött. rolleyes.gif

Megint eltünt a kérdőív. Hirtelen felugrott, megijesztett, scare.gif aztán eltünt. not_i.gif dntknw.gif

Én is eléggé el vagyok most kapva. Tulajdonképpen szeretem is, ha megy a dolog, történnek az események. smile.gif

laugh.gif Ez a kérdőív történelmet ír a Vatera életében: "A titokzatos kérdőív" címmel fog bevonulni a köztudatba. Engem már szórakoztat a dolog. Bár gondolom, hogy Vatera részről történnek erőfeszítések az ügy érdekében, bennem most mégis a viháncolás lesz mindig úrrá, ha előjön és nem az empátia.biggrin.gif

IDÉZET(1yohey @ 2012-05-08 11:45) *
.....Tömegesen át lehet állítani ugyebár az aukció hosszát, ez is nagyon jó fejlesztés szerintem és azt is hogy vaterán, teszveszen vagy mindkettőn újrainduljon, hogy hányszor induljon automatikusan újra. Esetleg beleférne az indulási időpont meghatározás is? ....

IDÉZET(VateraMod @ 2012-05-08 12:20) *
....
Javaslatát továbbítottuk a felelős kollégáknak.

Milyen érdekes ez így. Az enyémre a válasz újabban mindig az, hogy írjak a kapcsolatfelvételen keresztül. De látom, ez csak velem szemben eljárás.

Igen, rosszul esett, talán érthető is. Azt hiszem, ezen a dolgon most komolyan el kell gondolkodnom.

Korábban is terveztem már ilyet, de azok a felhasználók akiknek a véleményére adok, akkor azt mondták, hogy a postjaim jó része tanulságos mások számára, én pedig hittem nekik. Hiába, az ember szívesen hisz az olyan véleményeknek, amik pozitív megerősítést adnak. Nem kellett volna, mert ennek az eseménynek a tükrében pont az ellenkője látszik. A jelenlétem felesleges és esetleg zavaró.
Azon még gondolkodom, hogy a fórumregisztrációm törlését kérjem-e. Ha kérem, azt akkor azt itt tudatni fogom.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-08 12:35

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-08 10:22
Létrehozva: #11377

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-08 10:05) *
Szia, de jó téged látni. Én is animal-smiley-037.gif . Legyen nagyon szép a napod.smile.gif
Kedves Benz! smile.gif

Jól döntött. Először felszívtam magam, aztán... szóval tudja. Igaza van, úgy látom. thank_you.gif (A törölt postokról beszélek.smile.gif)

Tegnap itt szerettem volna lenni egész nap Veletek. De a szokásos történés, én terveztem, a munkám döntött. rolleyes.gif

Megint eltünt a kérdőív. Hirtelen felugrott, megijesztett, scare.gif aztán eltünt. not_i.gif dntknw.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-08 10:05
Létrehozva: #11378

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-08 09:09) *
lazy2.gif lazy2.gif lazy2.gif Alig bírom a fejemet a nyakamon tartani...pedig már a második adag kave.gif-mat is megittam...
Csak bekukucskáltam, szaladok ( penguin02.gif ) is tovább mert a határidő sürget és messze még a munka vége! anim_44.gif

Szép napot Mindenkinek! getting_sunny.gif

Szia, de jó téged látni. Én is animal-smiley-037.gif . Legyen nagyon szép a napod.smile.gif

Kedves Benz! smile.gif

Jól döntött. Először felszívtam magam, aztán... szóval tudja. Igaza van, úgy látom. thank_you.gif (A törölt postokról beszélek.smile.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-08 09:09
Létrehozva: #11379

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

lazy2.gif lazy2.gif lazy2.gif Alig bírom a fejemet a nyakamon tartani...pedig már a második adag kave.gif-mat is megittam...
Csak bekukucskáltam, szaladok ( penguin02.gif ) is tovább mert a határidő sürget és messze még a munka vége! anim_44.gif

Szép napot Mindenkinek! getting_sunny.gif

A hozzászólást -bijobaju- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-08 09:12

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-08 06:00
Létrehozva: #11380

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(svejku @ 2012-05-07 22:09) *
Én Vidaeff legjobb szalagos magnóját írtam be. ....

Szép reggelt mindenkinek. rolleyes.gif Egy ilyen most a legjobb, de nem adom. mosking.gif Dög nehéz, szerintem több mint ötven kg, szóval szép kis walkman.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 567 568 569 570 571 > » 
Reply to this topicStart new topic
13 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (13 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-19 19:04