IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 574 575 576 577 578 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-05-04 22:20
Létrehozva: #11501

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-04 22:11) *
Viszont ha meggazdagszom, van számodra egy biztos állásom. Személyi titkár-sofőr-testőr. Versenyképes fizetéssel, juttatással. (felső kategóriás telefon, laptop, mobilnet személyi használatú lila Smart) mindezek korlátlan kerettel. Természetesen engem nem a Smart fedélzetén kell fuvarozni, hanem egy kicsit nagyobb, fekete autóval. rolleyes.gif

Ezt az álláslehetőséget kihagyom. mosking.gif
1. Hivatásom van. smile.gif
2. Nem tudok verekedni. Vezetni sem nagyon, bár azt legalább élvezem. laugh.gif
3. Csak önerőből vannak indulataim, akkor nagyok, persze, de fizetésért nem lennék képes senkit megütni, még akkor sem, ha ez védelem.
4. Nem akarok nagy fekete autót vezetni. A kicsi lila autókat szeretem. mosking.gif

Benz, ezt természetesen nem úgy gondoltam, mielőtt felszívja magát.smile.gif Rossz mondat volt, belátom, az idétlenkedés hevében.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-04 22:23

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-04 22:11
Létrehozva: #11502

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 22:04) *
Jó, akkor te ne verekedj mosking.gif , én viszont tuti, hogy beszólok. Szerencséd, hogy nem együtt járunk olyan helyekre, ahol ilyenek történnek. Én meg egyedül frankón megvédem magamat. biggrin.gif

Viszont ha meggazdagszom, van számodra egy biztos állásom. Személyi titkár-sofőr-testőr. Versenyképes fizetéssel, juttatással. (felső kategóriás telefon, laptop, mobilnet személyi használatú lila Smart) mindezek korlátlan kerettel. Természetesen engem nem a Smart fedélzetén kell fuvarozni, hanem egy kicsit nagyobb, fekete autóval. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-04 22:04
Létrehozva: #11503

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-04 22:00) *
Beszéltünk már erről. Ha belemegyek egy ilyen helyzetbe, nagyon rosszul kezelem a kérdést, végletekig elmegyek. Ezért inkább fegyelmezem magam. Volt ilyesmi régebben, az ügyvédem azóta nagyon ad magára, fenemód elegánsan öltözik. mosking.gif
Lábjegyzet: félévente módosított munkaszerződésemben megjelent legutóbb egy olyan kitétel, miszerint magánéletemben is köteles vagyok úgy viselkedni, hogy az megfeleljen az intézmény elvárásainak. Ezeket ugyan elfelejtették részletezni..... blink.gif

Jó, akkor te ne verekedj mosking.gif , én viszont tuti, hogy beszólok. Szerencséd, hogy nem együtt járunk olyan helyekre, ahol ilyenek történnek. Én meg egyedül frankón megvédem magamat. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-04 22:00
Létrehozva: #11504

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 21:43) *
Hát én nem bírtam volna ki, valamit biztosan beszóltam volna. A legnehezebben az emberi érzéketlenséget viselem, ha meg valami hatalmi oknál fogva nem reagálhatom le, akkor teljesen kész leszek. Brrr...
(Mert azért az elég hatalmi helyzet, ha az ellenfél minimum 2x akkora, mint én. laugh.gif )

Beszéltünk már erről. Ha belemegyek egy ilyen helyzetbe, nagyon rosszul kezelem a kérdést, végletekig elmegyek. Ezért inkább fegyelmezem magam. Volt ilyesmi régebben, az ügyvédem azóta nagyon ad magára, fenemód elegánsan öltözik. mosking.gif
Lábjegyzet: félévente módosított munkaszerződésemben megjelent legutóbb egy olyan kitétel, miszerint magánéletemben is köteles vagyok úgy viselkedni, hogy az megfeleljen az intézmény elvárásainak. Ezeket ugyan elfelejtették részletezni..... blink.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-04 21:43
Létrehozva: #11505

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-04 21:40) *
Megpróbáltam inkább méltósággal viselni, mert ilyesmibe nem keveredhetek. Ez nem bátorság kérdése. Egyszer azért ránéztem "úgy". Akkor visszavett egy kicsit, meg arrébb állt. mosking.gif

Hát én nem bírtam volna ki, valamit biztosan beszóltam volna. A legnehezebben az emberi érzéketlenséget viselem, ha meg valami hatalmi oknál fogva nem reagálhatom le, akkor teljesen kész leszek. Brrr...
(Mert azért az elég hatalmi helyzet, ha az ellenfél minimum 2x akkora, mint én. laugh.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-04 21:46

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-04 21:40
Létrehozva: #11506

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 21:23) *
laugh.gif És ezt még fokozhatnánk. laugh.gif
Brrr.... nagyon pontos korrajz.... (Te! Azt az ordítós büdöset én biztosan szájon vágtam volna. Vagy ha nagyobb nálam, akkor iszonyatosan kifejtettem volna a véleményemet. Ettől kész vagyok....)
Köszönöm. thank_you.gif

Megpróbáltam inkább méltósággal viselni, mert ilyesmibe nem keveredhetek. Ez nem bátorság kérdése. Egyszer azért ránéztem "úgy". Akkor visszavett egy kicsit, meg arrébb állt. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-04 21:23
Létrehozva: #11507

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-05-04 16:03) *
És ez milyen? Tisztelt hujegyerek! blink.gif

laugh.gif És ezt még fokozhatnánk. laugh.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-04 17:26) *
...... Nőm jónak látta a fogyasztói társadalom forgatagában alámerülni és ehhez engem választott sofőr-samesznek. ....

Brrr.... nagyon pontos korrajz.... (Te! Azt az ordítós büdöset én biztosan szájon vágtam volna. Vagy ha nagyobb nálam, akkor iszonyatosan kifejtettem volna a véleményemet. Ettől kész vagyok....)

Utó-utóirat: tetszett a postod.

Köszönöm. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-04 17:35
Létrehozva: #11508

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Az emberi reakciókról, megnyilvánulásokról...

good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-04 17:26
Létrehozva: #11509

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 10:25) *
Pedig biztosan épületes látványt nyújtanál. biggrin.gif
Nekem is kell innom még egyet. Már a zuhanyzáson is túl vagyok, de egyszerűen képtelen vagyok összeszedni magamat. Még mindig félig az éjszakához kapcsolódom, pedig ez nem volt egy nehéz hét...
Szóval a kezdő eladód ....
Merthogy meg is beszéltük.smile.gif Látom, tapasztalom nap mint nap, az élet minden területén, hogy a kezdőkben nincs meg az, hogy tudnák, hol a helyük. Mindenki tart valahol, a legjobb, legrutinosabb ember is valamikor csak ismerkedett az adott dologgal. Sajnos mindenhol az van, hogy jönnek a kezdők, és mindent jobban tudnak, pedig ebben az esetben is tisztán látszik, hogy neked van igazad. Amikor pedig szorul a hurok, magyarul kiderül, hogy nincs igaza, akkor jön (jobb esetben) a verbálagresszió, az erőfitogtatás. Ez a kamaszkor sajátossága, tapasztalom nap mint nap, de basszus, ezen túl kell lépni. Nem maradhat meg a felnőttkorra is jellemvonásnak, alap viselkedési stílusnak.
Miért nem lehet elfogadni, hogy valaki egy adott témában többet tud, mint én? Miért nem lehet megkérdezni, hogyan csináljam? Hát ez ciki? Miért ciki? Ezzel nem azt ismerem el, hogy csökkent értékű lennék, vagy hüyle, vagy buta, vagy alkalmatlan. Ezzel azt ismerem el, hogy egy adott dolgot még nem tudok, de azt is, hogy nyitott vagyok a fejlődésre, hogy egyszer majd tudni fogom és mindettől függetlenül tök könnyen előfordulhat, hogy valamit nem tudok, de más dologban viszont penge vagyok. Nem kell mindent tökéletesen tudni és nem kell azt hinni, hogy bárki is ezt várja tőlünk. Akinek esze van, az tudja, hogy egy ember értékeinek összessége nagyon sok kicsi dologból tevődik össze. Aki pedig tökéletes embert vár el bárkitől, annak úgy kell, mert az maga még gyerek. Annyira nincsenek a helyükön a dolgok a világban, az emberek fejében és biztos vagyok benne, hogy a közeg, ahol élünk, olyan ellentmondásokkal van tele, amiknek a végiggondolása és megértése is éppen elég, de a nekik való megfelelés teljesen logikus törvényszerűségek miatt lehetetlen. Egy oldalról a teljes maximalizmus, másik oldalról az állandó fényezés, csalás, amit lát az ember. Mikorra jut el valaki oda, hogy mindezeken felülemelkedve legyen kreativitása és bátorsága kialakítani egy saját értékrendet, amihez aztán hű mer maradni?
Mert mindezek az emberi reakciók ide vezethetőek vissza, és ez, amit leírtam, csak a jéghegy csúcsa.
Elnézést, ha nagyon lila ködben adtam elő a dolgot, de így látom.smile.gif

Az emberi reakciókról, megnyilvánulásokról. Nőm jónak látta a fogyasztói társadalom forgatagában alámerülni és ehhez engem választott sofőr-samesznek. Valamit tudhat ez az áldott teremtés; jönnek vissza az oroszok, vagy lesz háború? A beszerzett mennyiség számos autó csomagterében nem férne el. Akadt többek közt egy gyűjtődobos tej, karton per 16L Jó harminc liter kóla, ötven liter víz és még ez az. blink.gif Szóval elhajtattunk a fogyasztás egyik templomába, de végül kettőben jártunk, mert a másikban ebédeltünk is. Ez utóbbi helyen voltak alábbi észleleteim.
Míg visszamentem szalvétáért, kiderült, egy jótét lélek megkímélt a bevásárlókocsi tologatásától, mert a miénket spontán privatizálta nejem kedvenc shoppingolós bilétájával egyetemben. Mire az asztalhoz értem, látnom kellett, egy társunk is akadt a házaspári ebédhez. Később kiderült, az asztalunkhoz telepedő nem fárasztotta magát köszönéssel, engedélykéréssel. Majd megjelent közvetlenül mögöttem a szomszédos asztaltársaság egy ismerőse, nagyhangú, magas, idős úr személyében. Derűsen a fülem mellet üvöltve közölt ezt azt barátaival és én is megtudhattam róla sokat. Rögtön képben voltam milyen dezodort nem használ, kedveli az alsó kategóriás kannás borokat és gyaníthatóan alacsony a vízdíj számlája.
Bementünk a küzdőtérre! Kávéfőző vásárláshoz végeztem felderítést. A régi elektromos, letekerhető tetejű magyar márkát vizslattam. Háromból kettőnek ellopták a csavaros tetejét. Új hátizsákok körül is böngésztem. Az egyikbe valaki beledobta az üzletben lopott és befalt pizzás csiga maradékát. Lőttem magamnak egy erős anyagból készült fehér, zsebes rövid ujjú inget, meg hajtókás sötétkék nadrágot. Kétszer nyitották rám a próbafülke nem zárható ajtaját, pedig alul belátni. Három jobb alsógatyát is vettem Még jó, hogy az ilyet nem szokás próbálni. mosking.gif
A fizetés zökkenőmentes volt, már csak a kijáratnál akadt némi fennakadás. Itt lecövekelt egy ifjú teremtés, anyahajó-fedélzet méretű farzattal, Fellini filmek szereplőit megszégyenítő kebelzettel, babakocsijával, púposra rakott bevásárló szekerével. És ő is üvöltött, akár egy vásári kikiáltó pályaíve csúcsán. Hívta nagyobbik szaporulatát jó 80-90 decibellel, sajátságos akcentusban. Szerencsére a mázsát meghaladó kis Rómeó előkerült hamar, kijutottunk a szabadba.
Ui. Hat tájban visszamegyek bicajjal, mert a nadrágot otthagytam felhajtani. Két lakatot is viszek, meg füldugót. mosking.gif
Utó-utóirat: tetszett a postod.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-04 17:30

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-04 16:07
Létrehozva: #11510

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-04 15:46) *
Kedves Benz!

Volt egy apró csörtém egyik felhasználótársammal. 25.gif Azt taglaltuk korábbi posztokban zejopyval.

Írtam levelet az ÜSZ-nek, és kértem állásfoglalásukat. Válaszlevelüket megkaptam és nagyon jó érzés volt elolvasni. (nem csak a pozitív visszajelzés miatt) smile.gif
Emberi hangú, joggal feltételezem, hogy nekem szól, - elolvasták, lépéseket tettek az ügy megoldása felé, és nem egy ügyfélszámként lettem kezelve.

Kérem Benz, adja át üdvözletemet és köszönetemet munkájuk elismeréseként, az ÜSZ csapatának. thank_you2.gif ok.gif

Önnek pedig azt köszönöm, hogy harcol értünk, velünk. A fentiek elérésében - gondolom - nem kis érdeme van. yes3.gif

Kedves bijobaju!

Köszönjük smile.gif
Az ügyfélszolgálatos kollégák tényleg mindent megpróbálnak, hogy a sima sablonok helyett lehetőleg személyre szabott válaszleveleket írjanak.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-05-04 16:03
Létrehozva: #11511

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 15:22) *
laugh.gif Ez sehogy sem jó, nézzétek meg! Annyira nem illik össze. Egy ilyen névhez a megfelelő párosítás a "Drága Angyalom" lenne. laugh.gif laugh.gif
Mennyi mindenre jó gondolni névválasztáskor.biggrin.gif

És ez milyen? Tisztelt hujegyerek! blink.gif

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-04 15:46
Létrehozva: #11512

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

Kedves Benz!

Volt egy apró csörtém egyik felhasználótársammal. 25.gif Azt taglaltuk korábbi posztokban zejopyval.

Írtam levelet az ÜSZ-nek, és kértem állásfoglalásukat. Válaszlevelüket megkaptam és nagyon jó érzés volt elolvasni. (nem csak a pozitív visszajelzés miatt) smile.gif
Emberi hangú, joggal feltételezem, hogy nekem szól, - elolvasták, lépéseket tettek az ügy megoldása felé, és nem egy ügyfélszámként lettem kezelve.

Kérem Benz, adja át üdvözletemet és köszönetemet munkájuk elismeréseként, az ÜSZ csapatának. thank_you2.gif ok.gif

Önnek pedig azt köszönöm, hogy harcol értünk, velünk. A fentiek elérésében - gondolom - nem kis érdeme van. yes3.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-04 15:22
Létrehozva: #11513

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-04 13:11) *
Tisztelt Angyalom...

laugh.gif Ez sehogy sem jó, nézzétek meg! Annyira nem illik össze. Egy ilyen névhez a megfelelő párosítás a "Drága Angyalom" lenne. laugh.gif laugh.gif
Mennyi mindenre jó gondolni névválasztáskor.biggrin.gif

Legyen szép a napotok.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-04 15:23

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-04 14:08
Létrehozva: #11514

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-04 14:04) *
Remélem ő is tanul ebből az esetből. Valahol a lelkem mélyén sajnálom, hogy rögtön az elején ilyen "nyűgös" vásárlóval találkozott. De, zejopyból, a többi fórumtársból és bijobajuból indultam ki. nature.gif

Egyáltalán nem vagy nyűgös. smile.gif Jogos igényed, hogy ne nézzenek hüylének. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-04 14:04
Létrehozva: #11515

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 13:46) *
Hát ezek után ez már nem meglepő.... Nem baj, mindent az értékének megfelelően kell kezelni. horse.gif

Remélem ő is tanul ebből az esetből. Valahol a lelkem mélyén sajnálom, hogy rögtön az elején ilyen "nyűgös" vásárlóval találkozott. De, zejopyból, a többi fórumtársból és bijobajuból indultam ki. nature.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-04 13:59
Létrehozva: #11516

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-05-04 13:31) *
Megérkezett a válasz az ÜSZ-től, továbbítom az eladó felé. De, valahogy az az érzésem, ebből nem barátság fog kikerekedni... not_i.gif

Hát ezek után ez már nem meglepő.... Nem baj, mindent az értékének megfelelően kell kezelni. horse.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-04 13:45) *
Nagyon kedves, köszönöm smile.gif

smile.gif Mert Ön megérdemli. biggrin.gif
(Egy teát bármikor szívesen főzök Önnek, sőt talán kakaót is. mosking.gif )

IDÉZET(theriddler @ 2012-05-04 13:56) *
................. A válaszok alapján úgy érzem, hogy nem voltak hajlandóak foglalkozni a problémámmal, ...........

violent2.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-04 13:51

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-04 13:45
Létrehozva: #11517

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 13:18) *
Szép napot.smile.gif

Mert úgy láttam, hogy egész éjjel be volt lépve, és őszintén szólva rettenetesen elborzadtam annak a lehetőségétől, hogy nem aludt semmit az éjjel. Hatalmas védelmi mechanizmusok léptek fel bennem ennek hatására. (Együttérzés, aggodalom, kéne neki főzni valami finom teát érzés, és ilyenek.smile.gif)
De most azért kicsit megnyugodtam.

Nagyon kedves, köszönöm smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-05-04 13:31
Létrehozva: #11518

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 09:25) *
Kezdő. Nem lesz neked ellenfél, leiskolázod.smile.gif Jó ez az állásfoglalás.

Megérkezett a válasz az ÜSZ-től, továbbítom az eladó felé. De, valahogy az az érzésem, ebből nem barátság fog kikerekedni... not_i.gif

A hozzászólást -bijobaju- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-04 13:31

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-04 13:18
Létrehozva: #11519

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-04 13:15) *
Kedves zejopy!

Kb éjjel egy óráig smile.gif
Miért kérdezi?

Szép napot.smile.gif

Mert úgy láttam, hogy egész éjjel be volt lépve, és őszintén szólva rettenetesen elborzadtam annak a lehetőségétől, hogy nem aludt semmit az éjjel. Hatalmas védelmi mechanizmusok léptek fel bennem ennek hatására. (Együttérzés, aggodalom, kéne neki főzni valami finom teát érzés, és ilyenek.smile.gif)
De most azért kicsit megnyugodtam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-04 13:15
Létrehozva: #11520

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-04 09:25) *
Kedves Benz! smile.gif

Elképzelhető, hogy egész éjjel dolgozott? huh.gif Csak akkor válaszoljon, ha nem érzi túl személyesnek a kérdést, de lehidaltam a lehetőségtől. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Kb éjjel egy óráig smile.gif
Miért kérdezi?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 574 575 576 577 578 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 17:40