IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1547 Oldal V  « < 575 576 577 578 579 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
pistineni
hozzászólás 2012-06-21 21:44
Létrehozva: #11521

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 21:43) *
Igen, konkrétan rád, és konkrétan ma délután.smile.gif

thank_you.gif

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 21:43
Létrehozva: #11522

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-21 21:37) *
Konkrétan gondoltál rám? blush2.gif Egész meghatódtam smile.gif

Igen, konkrétan rád, és konkrétan ma délután.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-06-21 21:37
Létrehozva: #11523

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 21:14) *
Szia! Ez is jó volt, de van egy sokkal Leósabb. biggrin.gif De édes vagy. smile.gif Pont ma gondoltam, hogy vagy nyaralsz, vagy elfelejtettél minket.smile.gif

OK, ha belefutok, hozom majd azt is (lehet, hogy csak 2-3 év múlva mosking.gif )
Konkrétan gondoltál rám? blush2.gif Egész meghatódtam smile.gif
Nem vagyok feledékeny típus, olvasgattalak is titeket (fejben reagáltam is pár dologra smile.gif ), igaz, kevesebbet, de pont nem nyaralás okán, épp ellenkezőleg, elhavazottságból kifolyólag (ez milyen szép kép laugh1.gif főleg az év azon 10 napjának egyikén, amikor kivételesen még én se fázom smile.gif )

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-21 21:17
Létrehozva: #11524

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-21 20:44) *
A sör habodat látod nem merném simán kérni tongue.gif

blink.gif Mi van? Mi van? blink.gif Még bennem sem bízol meg annyira, hogy bármit is simán kérj?
A sör habom különben sem eladó, az a legfontosabb kellékem vevők, vásárlók megítélésekor. Nálad pl. azt mutatja, hogy maximálisan meg lehet benned bízni! Ugye, hogy tévedhetetlen! smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 21:14
Létrehozva: #11525

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-21 20:41) *
Esetleg erre gondoltál?

Szia! Ez is jó volt, de van egy sokkal Leósabb. biggrin.gif De édes vagy. smile.gif Pont ma gondoltam, hogy vagy nyaralsz, vagy elfelejtettél minket.smile.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-21 20:59) *
vraagt.gif idea1.gif

Igazam van. Nem? smile.gif Benz megfogalmazásai érthetőek, kulturáltak, igényesek. Minden postját élvezet olvasni (eltekintve a sablonoktól, mert azokat tudom kívülről). Amit mond, az úgy van. Még sosem beszélt hüyleséget. Amit vissza tudtam ellenőrizni (nem kimondott ellenőrzési szándékkal, hanem mert úgy alakult, hogy kérdéses volt számomra, vagy nem igazán hittem el, de a jövő megadta a választ), az mind ült. Kb. az állításainak a 10%-ára nincs rálátásom, azaz az én eszközeimmel nem bizonyíthatóak sem pro, sem kontra. De mivel 90% OK, fel sem merül bennem, hogy az a tíz, amire nincs rálátásom, az nem állná meg a helyét.
És akkor jön valaki, és a postjának a felét nem értem, mert nem tartja fontosnak, hogy úgy írjon, hogy a köznép, aki nem informatikus, képben legyen. Ő a postjában azt állítja, hogy amit Benztől hallottam, az nem állja meg a helyét. blink.gif Mit kéne gondolnom? Az egyik állítást mondó embernél tapasztalati tényeken alapuló bizalom van, amit alátámaszt egy igényesség, és egy nagy fokú önfegyelem, bizonyított tudás és kommunikációs készség. A másik fél pedig belök pár valamit, és az ellenkezőjét állítja annak, amit... áhhhh... vicc... Nyilván, ha lenne kedvem, akkor értelmezhetném a postját, de rovásírással nem foglalkozom.
És nézd meg Big-et, ő is informatikus, mégis tud úgy írni, hogy értsük.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-06-21 20:41
Létrehozva: #11526

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 16:53) *
Ezt nem is biztos, hogy fogod látni, de ha mégis, akkor légyszi hozd előre, mert Leó is, én is elvesztettük. biggrin.gif

Esetleg erre gondoltál?
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-08-23 11:09) *
Tisztelt Chamea!

Legyen kedves és tájékozódjon az adott esetről, mielőtt hozzászól! Erre egyszer már megkértem, ha nem csal az emlékezetem.

Jelen esetben az a probléma, hogy a tisztelt vevő a rokkantnyugdíjas voltára hivatkozva 6000 Ft-al kevesebbet akar fizetni, mint amennyiért megvette a terméket.

--------------------

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-21 19:49
Létrehozva: #11527

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 19:45) *
Nem emlékszem pontosan, volt valami technikai dolog, aminek úgy kellett működnie, ahogy működik, de én nagyon nem szerettem azt a megoldást, mert mindig a visszafele nyíllal kellett visszamenni. És ezt írtam le, hogy tulajdonképpen a Vati dolgozói is nap mint nap beleütköznek a problémába, és minden alkalommal, mikor vissza kell léptetniük, a hajukba tépnek. És mivel ők állandóan az oldalon dolgoznak, gyakran kényszerülnek erre a mozdulatra és így fel lehet ismerni őket az utcán. Valami ilyesmi volt. smile.gif
Ha beindulok, akkor nincs menekvés. biggrin.gif

laugh1.gif laugh1.gif Na eztán figyelek az utcán hátha felismerem a Vati dolgozóit laugh1.gif laugh1.gif De ha nem akkor rákérdezek annál aki elől kopaszodik tongue.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-21 19:50

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 19:45
Létrehozva: #11528

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-21 19:37) *
Na és miért kopaszodnak? mosking.gif pepsi.gif

Nem emlékszem pontosan, volt valami technikai dolog, aminek úgy kellett működnie, ahogy működik, de én nagyon nem szerettem azt a megoldást, mert mindig a visszafele nyíllal kellett visszamenni. És ezt írtam le, hogy tulajdonképpen a Vati dolgozói is nap mint nap beleütköznek a problémába, és minden alkalommal, mikor vissza kell léptetniük, a hajukba tépnek. És mivel ők állandóan az oldalon dolgoznak, gyakran kényszerülnek erre a mozdulatra és így fel lehet ismerni őket az utcán. Valami ilyesmi volt. smile.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-21 19:37) *
Megpróbálok elbújni nehogy utolérjen az írói döngölésed. 43.gif

Ha beindulok, akkor nincs menekvés. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-21 19:37
Létrehozva: #11529

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 19:31) *
Néha elkap az írói véna, és mesélek Benz gyerekkoráról, vagy a Vatera-dolgozók hétköznapjairól. Volt egy régebbi postom, amiben azt ismertettem, hogy miért kopaszodik minden vaterás ember a homloka fölött. biggrin.gif Jön a nyár, egyre pihentebb vagyok, még két nap, ami komolyan igénybe fog venni, ebből Benz megkönnyítette az egyiket, tehát csak a szombat, de az ... hajajjjj.... na mindegy. Szóval ezek után felszabadulok és elengedem a fantáziámat. Reszkessen mindenki. biggrin.gif

Na és miért kopaszodnak? mosking.gif pepsi.gif
Megpróbálok elbújni nehogy utolérjen az írói döngölésed. 43.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 19:31
Létrehozva: #11530

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-21 19:24) *
mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif

Néha elkap az írói véna, és mesélek Benz gyerekkoráról, vagy a Vatera-dolgozók hétköznapjairól. Volt egy régebbi postom, amiben azt ismertettem, hogy miért kopaszodik minden vaterás ember a homloka fölött. biggrin.gif Jön a nyár, egyre pihentebb vagyok, még két nap, ami komolyan igénybe fog venni, ebből Benz megkönnyítette az egyiket, tehát csak a szombat, de az ... hajajjjj.... na mindegy. Szóval ezek után felszabadulok és elengedem a fantáziámat. Reszkessen mindenki. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-21 19:24
Létrehozva: #11531

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 17:56) *
Beenz! biggrin.gif laugh.gif
Amúgy elképzeltem, amint diákként... a könyvekkel..... (A fantáziám... biggrin.gif)

Tanár: Benz fiam! Mit csinálsz a pad alatt már megint?
Benz: (Néma dac)
Tanár: Na akkor ezt megnézzük.
Benz: (Megfeszülő száj... úristen, már megint mit mondok otthon, hová lett a könyv?)
Tanár: Ahha, már megint egy első kiadású "Hogyan szereljük meg Mercinket?" .... óóó, de van itt még egy "Csehov: Drámák és elbeszélések", egy "Káma-szútra", és nicsak, egy "Mitológiai kislexikon". Na, akkor most ezt sajnos elkobozom.
Benz: (Halk fogcsikorgatás.... gyengébb kezű tanárnál némi csapkodás, fenyegető székzörgetés...)

Este otthon:
Apa: Kisfiam, nem láttad véletlenül az új Mercis könyvemet? Határozottan emlékszem, hogy a dohányzóasztalra tettem.
Benz: (Behúzott nyakkal elindul kifelé a focilabdájával a hóna alatt)
Apa: (Kissé hangosabban) Nem hallottad, hogy mit kérdeztem?
Benz: Nyikk....
Apa: Nem hiszem el, hogy azt is elkobozta a történelemtanár! Ez idén már a hatszáz-huszonötödik könyv!
Anya a konyhából: Na ugye, hogy a szakácskönyvemet sem Julcsi barátnőm lopta el? Biztos ez a neveletlen gyerek vitte be magával a suliba.
Apa: Jól van fiam, most büntetésből nem olvashatsz egy hétig semmit! TV sincs. Nem focizhatsz! És nem viszlek próbakörre az új autón.

Bocs... biggrin.gif ... Nem tudtam kihagyni...

mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 17:56
Létrehozva: #11532

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Beenz! biggrin.gif laugh.gif
Amúgy elképzeltem, amint diákként... a könyvekkel..... (A fantáziám... biggrin.gif)

Tanár: Benz fiam! Mit csinálsz a pad alatt már megint?
Benz: (Néma dac)
Tanár: Na akkor ezt megnézzük.
Benz: (Megfeszülő száj... úristen, már megint mit mondok otthon, hová lett a könyv?)
Tanár: Ahha, már megint egy első kiadású "Hogyan szereljük meg Mercinket?" .... óóó, de van itt még egy "Csehov: Drámák és elbeszélések", egy "Káma-szútra", és nicsak, egy "Mitológiai kislexikon". Na, akkor most ezt sajnos elkobozom.
Benz: (Halk fogcsikorgatás.... gyengébb kezű tanárnál némi csapkodás, fenyegető székzörgetés...)

Este otthon:
Apa: Kisfiam, nem láttad véletlenül az új Mercis könyvemet? Határozottan emlékszem, hogy a dohányzóasztalra tettem.
Benz: (Behúzott nyakkal elindul kifelé a focilabdájával a hóna alatt)
Apa: (Kissé hangosabban) Nem hallottad, hogy mit kérdeztem?
Benz: Nyikk....
Apa: Nem hiszem el, hogy azt is elkobozta a történelemtanár! Ez idén már a hatszáz-huszonötödik könyv!
Anya a konyhából: Na ugye, hogy a szakácskönyvemet sem Julcsi barátnőm lopta el? Biztos ez a neveletlen gyerek vitte be magával a suliba.
Apa: Jól van fiam, most büntetésből nem olvashatsz egy hétig semmit! TV sincs. Nem focizhatsz! És nem viszlek próbakörre az új autón.

Bocs... biggrin.gif ... Nem tudtam kihagyni...

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-21 17:59

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-06-21 17:40
Létrehozva: #11533

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 14:22) *
Szia hytech,

láttam már régebben is... sajnos, amíg a túlnyomó többség elégedett, addig nincs mit tenni.
A termékek eredetisége miatt a jogtulajdonosnak kellene megkeresnie bennünket, akkor tudnánk fellépni.
Ez van, sajnos sad.gif
thank_you.gif

Azért kösz, hogy megnézted.

Jó nyaralást.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 16:08
Létrehozva: #11534

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 16:02) *
Nem most volt a festés, de szerintem évekig is el fog tartani, mire minden könyv a helyére kerül...

Ezt azt hiszem értem.smile.gif Egy komoly könyvtár megbolygatása következményekkel jár. De talán azért több év nem kell ahhoz, hogy a helyükre kerüljenek. Okosan, következetes munkával hamarabb is el lehet érni látványos eredményt.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 16:02) *
Nem, én nem festek smile.gif Meg tudnám csinálni, de ismerem a határaimat. Egy jó szakembertől elvárhatom a kifogástalan munkát, míg én legfeljebb erős közepes minőségben tudnám megoldani. Nem vagyok fakezű, de ennyit számít az apró fogások, trükkök ismerete és persze a gyakorlat.

Ez jellemző Önre.smile.gif Nem jó a barkácsmunka, különösen, ha utána nap mint nap oda megy haza az ember és azt kell néznie. És itt egy csík, ott egy folt, és még iszonyat sok munka is volt vele. biggrin.gif Kész halál... laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-21 16:09

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-21 16:02
Létrehozva: #11535

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 15:06) *
Tőlem nem vették el a tanárok. smile.gif Szerintem reménytelen esetnek tartottak. És amíg olvastam, addig sem rendetlenkedtem. laugh.gif

Festettek? Úgy lett volna logikus, hogy akkor mennek nyaralni, ha azzal végeztek. Mármint a visszapakolással, meg ilyenekkel. Nagyon rossz dolog. Az ember élete felborul. Na és hol lehet addig aludni, meg ilyesmi? Gondolom, nem Ön ragadott teddy hengert.smile.gif

Nem most volt a festés, de szerintem évekig is el fog tartani, mire minden könyv a helyére kerül...
Nem, én nem festek smile.gif Meg tudnám csinálni, de ismerem a határaimat. Egy jó szakembertől elvárhatom a kifogástalan munkát, míg én legfeljebb erős közepes minőségben tudnám megoldani. Nem vagyok fakezű, de ennyit számít az apró fogások, trükkök ismerete és persze a gyakorlat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 15:06
Létrehozva: #11536

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 14:58) *
Értekezleten olvasni, szép dolog laugh1.gif
Úgy kb az érettségiig bezárólag nálam bizonyítványosztás utáni fix program volt az év közben elkobzott könyveim visszaszerzése. Volt olyan év, hogy kénytelen voltam besurranni a tanáriba és kb "egy méter" könyvvel távoztam. Mind az enyém volt, órai olvasás miatt vették el őket headbang.gif

Csak nehogy így járjon mosking.gif

Kíváncsi leszek a véleményére, ha elolvasta. Majd én is előkerítem, ha hazaértem. Sajnos, festés miatt reménytelenül össze van minden keveredve. A könyvek csak vissza lettek dobálva a polcokra, semmit sem találok a szokott helyén sad.gif

Tőlem nem vették el a tanárok. smile.gif Szerintem reménytelen esetnek tartottak. És amíg olvastam, addig sem rendetlenkedtem. laugh.gif

Festettek? Úgy lett volna logikus, hogy akkor mennek nyaralni, ha azzal végeztek. Mármint a visszapakolással, meg ilyenekkel. Nagyon rossz dolog. Az ember élete felborul. Na és hol lehet addig aludni, meg ilyesmi? Gondolom, nem Ön ragadott teddy hengert.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-21 14:58
Létrehozva: #11537

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 14:45) *
Holnap értekezlet. Nem fogom tudni beosztani, megkajálom szerintem ott az egészet. Estére biztosan fogom már tudni, amit most csak sejtek. biggrin.gif

Értekezleten olvasni, szép dolog laugh1.gif
Úgy kb az érettségiig bezárólag nálam bizonyítványosztás utáni fix program volt az év közben elkobzott könyveim visszaszerzése. Volt olyan év, hogy kénytelen voltam besurranni a tanáriba és kb "egy méter" könyvvel távoztam. Mind az enyém volt, órai olvasás miatt vették el őket headbang.gif

Csak nehogy így járjon mosking.gif

Kíváncsi leszek a véleményére, ha elolvasta. Majd én is előkerítem, ha hazaértem. Sajnos, festés miatt reménytelenül össze van minden keveredve. A könyvek csak vissza lettek dobálva a polcokra, semmit sem találok a szokott helyén sad.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 14:45
Létrehozva: #11538

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 14:43) *
Ez nekem is csak egy ködös emlék volt, mert nagyon régen olvastam. Remélem, nem okoz majd csalódást smile.gif

Holnap értekezlet. Nem fogom tudni beosztani, megkajálom szerintem ott az egészet. Estére biztosan fogom már tudni, amit most csak sejtek. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-21 14:43
Létrehozva: #11539

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 14:38) *
smile.gif Bízom az értékítéletében. Ha azt mondja, sötétzöld, akkor az biztos, hogy nem citromsárga. Az előfordulhat, hogy nem annyira sötét, vagy egy kicsit sötétebb, de .... Szóval még nem okozott csalódást. Bár olyan előfordult már, hogy én világosabbnak láttam azt a zöldet, de aztán, miután jobban megnéztem, kiderült, hogy mégiscsak sötét. Nem bánom, ha ajánl olvasnivalót.smile.gif Itt a nyár és nagyon rá fogok érni. Sok év végigdolgozott nyara után azt hiszem itt az ideje, hogy a jogos, megjáró szabadságomat arra fordítsam, amire az való. smile.gif

Ez nekem is csak egy ködös emlék volt, mert nagyon régen olvastam. Remélem, nem okoz majd csalódást smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2012-06-21 14:38) *
Ezzel a mondatával mindig lenyűgöz. biggrin.gif Persze, kicsit gonosz vagyok. Tudom, hogy Ön tudja, hogy minden levélre megy válasz. Aki ide így ír, nem tudja hogy Ön mindent tud. Azzal, hogy rákérdez a ticket számra, egy kicsit meglebbenti a kabátot, ami alól a maffiózó puskájának csak az árnyéka sejlik, de egy ilyen árnyék után az ember már nem nagyon mer ugrálni. Ha mégis botor módon megpróbálja, akkor elő is veszi és megsorozza. biggrin.gif "Az Ön által említett ticket számra ÜSZ-os kollégáink 2012. 05. 23. 10:23-kor küldték ki a választ." És kész. Hasba lőtte. Gépfegyverrel.... maffiózó.... smile_275.gif biggrin.gif

maffiozo.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-21 14:38
Létrehozva: #11540

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-21 14:22) *
thank_you.gif

smile.gif Bízom az értékítéletében. Ha azt mondja, sötétzöld, akkor az biztos, hogy nem citromsárga. Az előfordulhat, hogy nem annyira sötét, vagy egy kicsit sötétebb, de .... Szóval még nem okozott csalódást. Bár olyan előfordult már, hogy én világosabbnak láttam azt a zöldet, de aztán, miután jobban megnéztem, kiderült, hogy mégiscsak sötét. Nem bánom, ha ajánl olvasnivalót.smile.gif Itt a nyár és nagyon rá fogok érni. Sok év végigdolgozott nyara után azt hiszem itt az ideje, hogy a jogos, megjáró szabadságomat arra fordítsam, amire az való. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-18 16:48) *
Legyen kedves megadni azt a ticket számot, amire nem kapott választ!

Ezzel a mondatával mindig lenyűgöz. biggrin.gif Persze, kicsit gonosz vagyok. Tudom, hogy Ön tudja, hogy minden levélre megy válasz. Aki ide így ír, nem tudja hogy Ön mindent tud. Azzal, hogy rákérdez a ticket számra, egy kicsit meglebbenti a kabátot, ami alól a maffiózó puskájának csak az árnyéka sejlik, de egy ilyen árnyék után az ember már nem nagyon mer ugrálni. Ha mégis botor módon megpróbálja, akkor elő is veszi és megsorozza. biggrin.gif "Az Ön által említett ticket számra ÜSZ-os kollégáink 2012. 05. 23. 10:23-kor küldték ki a választ." És kész. Hasba lőtte. Gépfegyverrel.... maffiózó.... smile_275.gif biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1547 Oldal V  « < 575 576 577 578 579 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-17 21:35