IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 578 579 580 581 582 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 10:56
Létrehozva: #11581

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-01 10:42) *
Válaszoltam, köszönöm.

Én köszönöm. Viszont sajnos ezzel a protokollal nem tudok egyetérteni. Mert Tomcsa fiktív esetében a tag elment és máshol vett egy olcsóbbat, pontosan azért, mert már magasabbra ment az áru ára, mint amit neki megért. Aztán rajta kívülálló okok miatt mégis olyan helyzetbe került, hogy nem jöhet ki jól a dologból. Holott ő átgondolt volt. És pontosan azért írtam azt a két lehetőséget, (az eladó nincs gépnél, vagy az eladó már nem akar több licitet törölni), mert ezek olyan dolgok, amik mindenképpen a licitáló kilátásait csökkentik. És ha az adott áru egy 600 Ft-os bögre, akkor azt mondom, ennyit fel lehet vállalni. Ha viszont egy tízenezer forintos műszaki cikk, amiből egy bőven elég egy háztartásban, akkor tényleg eléggé kínos a helyzet.

(És most mondja: sajt. biggrin.gif Mégsem lehet ennyire komoly egy ilyen szép májusi hajnalon. Észrevette? Május van. Hát van ennél szebb hónap? Felébredt a természet, a világ olyan zöld, amilyen csak egy év múlva lesz, mert nyáron már hiába keresi ezt a harsány, életteli zöldet, addigra kissé megfakul. Minden tele van illattal. Remélem nem panelban lakik és a szomszéd nem kelkáposzta főzeléket főz, mert én nem erre a nazális élményre gondoltam.biggrin.gif Kellemes a hőfok is, és ez még csak jobb lesz, hiszen előttünk az egész nyár. Nem kell 600 ruhát magunkra húzni, nem kell fagyoskodni, nem lesznek szürke, ködös nappalok. Most mondja, kell ennél több ok egy mosolyra? smile.gif Jól van, persze, ha akarja, nyugodtan ráncolja azt a bizonyos részt a két szemöldöke között, majd az lesz a büntetése, hogy kiküldetésbe kell mennie egy ködös, sötét, szürke, hideg helyre. biggrin.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-01 10:57

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-01 10:42
Létrehozva: #11582

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-01 09:01) *
...
Szerintem ott olvassa el, ahová áthelyezte, mert reagáltunk is rá, többen.

Válaszoltam, köszönöm.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 09:01
Létrehozva: #11583

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-01 08:02) *
Milyen kérdésre gondol? unsure.gif

Szép reggelt. smile.gif

Ezt kérdezte Tomcsa tegnap:
"Mi van akkor, ha látom, hogy nem én vagyok a nyertes és annyit már nem ér meg nekem, hogy tovább licitáljak. Találok másikat számomra még elfogadható áron megveszem, majd időközben ez előző okok miatt mégis enyém lesz. De kettőre nincs már szükségem. Ebben az esetben is át kellene vennem? Hiszen rajtam kívül álló okok miatt történt meg ez a "baleset"."

Tegnap áthelyezte az összes posttal együtt. (Persze, csak úgy belemarkolt és átdobta... unsure.gif )
Elmegyek keresek egy kave.gif -t. Alig találom a billentyűket.

Na szóval visszajöttem, ha nem is vagyok teljesen pókháló mentes, de kicsit több értelemmel bírok, mint az előző postnál. mosking.gif
Szerintem ott olvassa el, ahová áthelyezte, mert reagáltunk is rá, többen.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-01 08:02
Létrehozva: #11584

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-30 22:49) *
...és mi a válasz? smile.gif

Milyen kérdésre gondol? unsure.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 22:49
Létrehozva: #11585

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-30 22:36) *
taps.gif

Beeenz! 047.gif Hová tűnt Tomcsa kérdése? Meg a többi, ami az Aukciózási etikettben volt? Teljesen izgatott voltam, erre eltűnt minden. Most még izgatottabb vagyok.... cop2.gif

((Ja, bocsánat, megtaláltam, csak lejjebb.... igazán... khmmm... izé..... smiley-scared003.gif ) Na és mi a válasz? smile.gif

Látom, már elment.... na majd holnap reggel. biggrin.gif
penguin02.gif (Na még ezt a szmájlit.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-30 22:46

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-30 22:36
Létrehozva: #11586

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-30 19:32) *
Beeeenz, remélem, most nagyon szeret. Szerintem sokkal gyorsabban ment, mint az egymásba dugott idézeteknél. biggrin.gif

taps.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 19:32
Létrehozva: #11587

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Próba smile.gif

Próba2 smile.gif

Juhééééjjjjjjjjj!!! jumping.gif jumping.gif jumping.gif jumping.gif

Beeeenz, remélem, most nagyon szeret. Szerintem sokkal gyorsabban ment, mint az egymásba dugott idézeteknél. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-30 19:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 18:46
Létrehozva: #11588

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-30 17:30) *
Ááá, don-t_mention.gif ...

Azt nem hiszem el, hogy ennek a szerencsétlen hangulatjelnek a leírását nem vagyok képes megjegyezni. Hol valamelyik kötőjel marad le, hol a kettőspont.... kikeresni meg ezer évis tart. BangHead.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 17:30
Létrehozva: #11589

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-30 17:12) *
Állj a sarkadra! rolleyes.gif A vasaló férfikézben is megállja a helyét. Nálunk a mosást a szennyesládától a fregoliig fiam csinálja, mindenki őszinte nagyrabecsülésétől övezve. Sőt, porszívózik, takarít. 24 albetét van a házban, de ő az egyetlen pasi, aki ilyeneket megcsinál. Én büszke vagyok rá. good2.gif Még a feltöltést kell megtanulnia, de például nekem hangot is tud rögzíteni. És örül a lelkem, ha kap feladatot. Leánykám viszont semmit nem csinál, de olyan gyönyörűen beszél angolul és rendkívül elegánsan köszöni meg az elé rakott enni, innivalót, ruhát, miegymást. És igen kedves, jó modorú kislány. Ez is több a semminél. Ja, én meg varrok. Függönyt, szoknyát, nadrágot, stb. Meg kéne tanítani a lányokat vezetni, mert azt viszont nagyon nem szeretek. mosking.gif

Ááá, don-t_mention: ... nem állok a sarkamra. Egyszerűbb megcsinálni. Az embör úgysincs itthon, ilyenkor szeretem ezt a foglalatosságot, mert csend van, nem megy a TV. A gyereken erőszakot teszek, közlöm, hogy nem vagyok hajlandó dolgozni, ha az a büntetésem, hogy mellettem ordít a TV. biggrin.gif Ha csend van, akkor egyébként ez nem is olyan rossz foglalatosság. Na varrni azt nem... nemnemnemnem. A Cecílián leszakított szoknyámat még mindig nem varrtam fel, de most már ráér, mert téli szoknya, itt a nyár. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-30 17:12
Létrehozva: #11590

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-30 16:56) *
Hát sajnálom, de teljesen kiesett. smile.gif Az egymásba dugott idézet nagyon egyszerű. Majd egyszer elmesélem.
Most viszont megyek és eleget teszek "női" kötelességeimnek. Összehajtogatom/kivasalom azt a nagy halom ruhát, amit bőszen csak mostam, mostam és mostam, de sehogy sem másztak be maguktól a szekrényekbe. Szóval Isahura kutyafüle hozzám képest, viszont a kupac fele (a kényelmetlenebbik) már eltűnt, tehát azt hiszem, hatékonynak szólíthatom magamat.

Állj a sarkadra! rolleyes.gif A vasaló férfikézben is megállja a helyét. Nálunk a mosást a szennyesládától a fregoliig fiam csinálja, mindenki őszinte nagyrabecsülésétől övezve. Sőt, porszívózik, takarít. 24 albetét van a házban, de ő az egyetlen pasi, aki ilyeneket megcsinál. Én büszke vagyok rá. good2.gif Még a feltöltést kell megtanulnia, de például nekem hangot is tud rögzíteni. És örül a lelkem, ha kap feladatot. Leánykám viszont semmit nem csinál, de olyan gyönyörűen beszél angolul és rendkívül elegánsan köszöni meg az elé rakott enni, innivalót, ruhát, miegymást. És igen kedves, jó modorú kislány. Ez is több a semminél. Ja, én meg varrok. Függönyt, szoknyát, nadrágot, stb. Meg kéne tanítani a lányokat vezetni, mert azt viszont nagyon nem szeretek. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 16:56
Létrehozva: #11591

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-30 16:51) *
Pedig telefonon elmeséltem régebben és igen egyszerű. rolleyes.gif Nekem viszont az egymásba dugott idézet nem megy. biggrin.gif

Hát sajnálom, de teljesen kiesett. smile.gif Az egymásba dugott idézet nagyon egyszerű. Majd egyszer elmesélem.
Most viszont megyek és eleget teszek "női" kötelességeimnek. Összehajtogatom/kivasalom azt a nagy halom ruhát, amit bőszen csak mostam, mostam és mostam, de sehogy sem másztak be maguktól a szekrényekbe. Szóval Isahura kutyafüle hozzám képest, viszont a kupac fele (a kényelmetlenebbik) már eltűnt, tehát azt hiszem, hatékonynak szólíthatom magamat.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-30 16:51
Létrehozva: #11592

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-30 16:47) *
Neked is szép napot.smile.gif

Én is mindjárt önkritikát gyakorolok. biggrin.gif Nem tudok ilyen átírt linket csinálni, de meg fogom tanulni, ha addig élek is. biggrin.gif
(És itt fogom gyakorolni a Vészkijáratban, mint annak idején az egymásba dugott idézeteket.... csak, hogy Benz is örüljön valaminek. mosking.gif )

Pedig telefonon elmeséltem régebben és igen egyszerű. rolleyes.gif Nekem viszont az egymásba dugott idézet nem megy. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 16:47
Létrehozva: #11593

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-30 16:23) *
Szép napot mindenkinek.smile.gif

..., nekem is önkritikát kell gyakorolnom.
....Töltöm fel ezt, de .....

Neked is szép napot.smile.gif

Én is mindjárt önkritikát gyakorolok. biggrin.gif Nem tudok ilyen átírt linket csinálni, de meg fogom tanulni, ha addig élek is. biggrin.gif
(És itt fogom gyakorolni a Vészkijáratban, mint annak idején az egymásba dugott idézeteket.... csak, hogy Benz is örüljön valaminek. mosking.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-30 16:48

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-30 16:23
Létrehozva: #11594

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép napot mindenkinek.smile.gif

Mint annak idején párttaggyűlésen az egyszeri jobb és/vagy baloldali elhajlónak, nekem is önkritikát kell gyakorolnom. Nyilvánosan! Régebben publikusan, ma már inkább magamban szoktam az oldal esetlegességeit szapulni, de a jót észre sem veszem. Töltöm fel ezt, de valahová elsuvasztottam a kedvencek közül a díjszabás táblát. Ezen elbosszankodtam jó negyedórát, mire észrevettem, ott a linkje a feltöltő lapon. Nem tudom mióta, fel sem tűnt. Mindenesetre köszönet. thank_you.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 08:29
Létrehozva: #11595

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-30 08:24) *
Továbbítom, köszönjük smile.gif

Köszönöm.smile.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-30 10:42

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-30 08:24
Létrehozva: #11596

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-29 22:01) *
...megosztok Önnel még két technikai dolgot...

Továbbítom, köszönjük smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-29 22:01
Létrehozva: #11597

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-29 21:35) *
Valamennyire tudok, de szerintem ezzel mindenki így lehet smile.gif
Morcos? Én ugyan nem smile.gif

Rendben. Ha nem morcos, akkor megosztok Önnel még két technikai dolgot, de a komoly énjének nem mertem szólni, mert így a mai nap mérlege már négy technikai nyafogás, a kutyás lelki postról nem is beszélve, az ugyanis eléggé padlóra küldött. El is mentem hajat mosni. De az ilyet nem lehet lemosni. Mármint az ilyen élményt.

Szóval:
1. Feltöltéskor nagyon lelassult az oldal, nem végig, hanem kb fél óráig, de nem tudom mikor, mert azzal voltam elfoglalva, hogy izgultam, nehogy beálljon az egész. smile.gif
2. A képfeltöltésnél egészen izgalmas, általam még sosem látott jelenséggel találkoztam. A feltöltendő képek helyén található üres négyzetek helyett felülről (ahol a kép teteje lenne) kb a közepéig egy függőleges vonal volt. Ez az első 5 képnél volt ilyen érdekes, a maradék három jól nézett ki. Gondoltam kicselezem (sikerült mosking.gif ) feltöltöttem a kívánt képeket (mákomra ahhoz az aukcióhoz három tartozott, és utána a törlés gombbal eltüntettem az illetlen vonalakat, így a normális képek egyesével előrébb kerültek és elfoglalták méltó helyüket. Ez csak egyszer történt, többet nem.

Ja, és kérem, ha már nem fogadott szót, nem aludt, akkor a 15:44-es postomat, legyen olyan kedves törölje, ha Önnél van a legendás radírja, és nem túl nagy fáradság.
Igazán köszönöm. thank_you.gif

Természetesen nem csináltam képernyőfotót, mert akkor is az izgalommal voltam elfoglalva. Hiába, először izgulok, aztán megoldom a problémáimat, aztán eszembe jutnak egyéb dolgok is, de általában akkor már késő.smile.gif Elnézést.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-29 21:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-29 21:35
Létrehozva: #11598

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-29 18:59) *
Nahát! Tud biciklizni? Én elfelejtettem. biggrin.gif Hát igazán, minden elismerésem. És maradt a morcos állapot, vagy időközben napsugarasabb lett a hangulata is? smile.gif

Valamennyire tudok, de szerintem ezzel mindenki így lehet smile.gif
Morcos? Én ugyan nem smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-29 20:14
Létrehozva: #11599

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(emoszka1 @ 2012-04-29 19:31) *
Etika? A mai világban? Pénz beszél, kutya ugat.

Most azonnal kérek egy széles mellkast! Muszáj sírnom. Hát hogy lehet ilyet leírni? sad.gif
Hol van ilyenkor Leó a munkaköri mellkasával? sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-29 19:26
Létrehozva: #11600

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-29 19:17) *
Hm, Ferenc kuncsaftom olyan másodperc pontosságú típus. Múltkor felháborodottan mesélte, hogy hallgatta a Bartók rádión a nem tom kinek nem tom milyen opuszát, aztán valahogy olyan nem stimmel valami érzése volt végig. Végül rájött, hogy mi volt a bibi, rövidebb volt valami 3 perccel az amúgy elég hosszú zenemű. Be is telefonált, mert ismerte a hangszerkesztőt, aki elmondta, hogy igen, ma már digitális minden, és ezért meg tudják tenni, és hát meg is teszik, ha nem fér bele a reklám miatt a keretbe. Ekkora szentségtörést! Összenyomták a vacak reklám miatt!!! (én meg próbáltam együttérző elhűlt képet vágni, nem tudom, hogy sikerült-e ;-)

Rendben, belátom, sz*a*r zenész vagyok... de nekem pont jó így.smile.gif

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-29 19:17) *
Mert? Kugler Géza is férfi volt.

Na jó, de akkoriban is jobbára a nők főztek biggrin.gif

Na kimegyek és becsomagolom a porcelánjaimat, ha már fel vannak töltve. Tegnap este 10-kor is azt csináltam. Viszont nagyon elégedett vagyok a világ folyásával, mert a héten kb 100 aukciót indítottam (a ma estivel együtt), elhagytam a 6000. feltöltött aukciót, a 1600 futó aukciót és a 2000 termékszámot. Persze mindez este 10 után áll.smile.gif
Szóval csúcs ez az érzés, azt hiszem ennél több nem is kell. smile.gif

Akkor is leírtam, hogy sz*a*r. Ilyen felesleges dolog nincs még egy. Sokkal rondábbakat le lehet írni.... smiley-shocked028.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-29 19:24

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 578 579 580 581 582 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-21 09:06