IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 578 579 580 581 582 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-09 18:45
Létrehozva: #11581

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 18:27) *
Önként ment, nem lett kirúgva, szerintem a szíve mélyén Benz és Leó is élvezte a dolgot. biggrin.gif

Kész vagyok a feltöltéssel. Annyira siettem, mert rossz időt mondtak, hogy rémületemben mindent megcsináltam, amit két napra terveztem. (Hiába, vannak még tartalékaim. wink.gif)

Egyszer már nekiálltam, de nem igazán jött össze. Most el kell szaladnom, aztán én is belevetem magam a feltöltésbe.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 18:27
Létrehozva: #11582

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-09 18:02) *
Jaj nem tudod mit hagytál ki. Arra már nem emlékszem, hogy a végén önként, vagy segítséggel távozott a fórumról, mert az öngyilkossági módozatokon gondolkodtam éppen, mikor közölte velünk, hogy bizony ő többet nem jön a fórumra. mosking.gif

Önként ment, nem lett kirúgva, szerintem a szíve mélyén Benz és Leó is élvezte a dolgot. biggrin.gif

Kész vagyok a feltöltéssel. Annyira siettem, mert rossz időt mondtak, hogy rémületemben mindent megcsináltam, amit két napra terveztem. (Hiába, vannak még tartalékaim. wink.gif)

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-09 18:02
Létrehozva: #11583

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 16:53) *
98 az egy jó év volt. (Bokros csomag... de megszívtuk.....)

Igen, emlékszem jó hideg összebújos tél előzte meg. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 16:57) *
Hytech-hel valamikor beszélgettünk, már régebben és felmerült Chamea. Könnyesre vigyorogtuk magunkat.biggrin.gif
Nagyon gáz volt amit csinált egyébként. Totál félrevezető volt, és aki nem volt rutinos fórumozó, hihetett neki, mert a bonyolult mondatszerkesztés arra engedett következtetni, hogy nagyon penge a csaj.

Na de az a magabiztosság! laugh.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-09 17:03) *
Kíváncsi lettem. rolleyes.gif Őt kitiltották? Mert mint felhasználó aktív.

Jaj nem tudod mit hagytál ki. Arra már nem emlékszem, hogy a végén önként, vagy segítséggel távozott a fórumról, mert az öngyilkossági módozatokon gondolkodtam éppen, mikor közölte velünk, hogy bizony ő többet nem jön a fórumra. mosking.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 18:03

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 17:25
Létrehozva: #11584

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-09 17:11) *
2 dologra vonatkozott az ?én még nem mertem?:
1. A név lerövidítésére
2. A direkt nekiszegezett kérdésre: nem biztos ui., h én átlátom, mi az, amire a feladatból adódóan tudnia kell a választ; mi az, amiről csak magánvéleménye lehet; és mi az, amire nem válaszolhat.
(Az emlegetett hisztizős poszt után pl. leírtam, h ?nem gondoltam senkire személy szerint, hogy válaszolnia kellene?. Mint utóbb kiderült, jól tettem, h nem gondoltam.)

Benzet mindenki Benznek hívja, mint ahogy Vateraoroszlánt Leónak. A keresztanya én vagyok. biggrin.gif
Tök sok mindenki szegezi neki a kérdést. Csupán egy gesztus, hogy nem azt írjuk, hogy "Kedves moderátor", hanem azt, hogy "Kedves Benz". Ezzel feltételezzük róla, hogy egyénisége van. Ha meg nem tetszik neki, úgyis szól. (Mellesleg az ÜSZ-nak is szívesebben írnék olyan levelet, hogy "Kedves Ubul!". Főleg, ha tudnám, kivel levelezek.)

Te csak használd a fórumot nyugodtan, belátásod szerint. Ahogy elnézlek, nem nagyon vannak viselkedési problémáid, stílusod is van. Ha meg valami nem tetszik, úgyis szólunk és attól még tök jól elvagyunk itt. Szóval csak szépen fészkeld be magadat közénk. smile.gif
A zárójeles mondatodat nem tudom, mire utal.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 17:26

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-06-09 17:11
Létrehozva: #11585

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 16:53) *
Mert miért nem?

2 dologra vonatkozott az ’én még nem mertem’:
1. A név lerövidítésére
2. A direkt nekiszegezett kérdésre: nem biztos ui., h én átlátom, mi az, amire a feladatból adódóan tudnia kell a választ; mi az, amiről csak magánvéleménye lehet; és mi az, amire nem válaszolhat.
(Az emlegetett hisztizős poszt után pl. leírtam, h ’nem gondoltam senkire személy szerint, hogy válaszolnia kellene’. Mint utóbb kiderült, jól tettem, h nem gondoltam.)

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 16:53
Létrehozva: #11586

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-09 16:35) *
No, ott még nem tartok ezek szerint. Apró harapásokkal, okosan beosztva olvasom a fórumot, topikonként, 2007-től napjainkig. Viszont azt már tudom, h a fórumozók gyerekeinek igen magas %-a egyidős a fiammal (98-as)smile.gif.

Ezt nem is biztos, hogy fogod látni, de ha mégis, akkor légyszi hozd előre, mert Leó is, én is elvesztettük. biggrin.gif
98 az egy jó év volt. (Bokros csomag... de megszívtuk.....)

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-09 16:35) *
Ilyet én még nem mertem írni - magam sem tudom, miért - de eljön majd biztos az az idő is...

Mert miért nem? Ez nem tapasztalatfüggő. Én egyáltalán nem hiszem azt, hogy mindent tudok, vagy, hogy hűű, de megy ez nekem. Nem erről szól a dolog. A Vateránál háromszor lehet tévedni, negyedikre repül az ember. Ha svejku hibázik egyet, aztán vidaeff, aztán Tomcsa, és én egyesével bedőlök nekik, akkor pont már csak a negyedik van vissza. Nekem ez nem játék és nem is elhanyagolható, felcserélhető időtöltés. Nekem itt ebben a kérdésben Benz az isten, mert ha ő elront valamit és azért kapok figyelmeztetést, akkor visszajöhetek és jogosan felróhatom neki, hogy a hivatalos véleménye miatt elvesztettem a büntetlenségemet. És ebben az esetben szerintem még az is jogos, ha kérem a Vaterától a figyelmeztetés törlését. Mert a Vaterát képviselő ember tanácsa szerint jártam el.
(Megint más a kérdés, néha előfordult a múltban, hogy az egyéni, magánvéleménye érdekelt. Akkor ezt jeleztem. Ebben az esetben nyilván nem takarózhatok vele.)
Ha viszont mondjuk Tomcsa mond hüyleséget (bocs Tomcsa _olel.gif csak olyan jó vagy példának), akkor az az én egyéni ballépésem, hogy hallgattam rá.
Így látom ezt a kérdést.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-06-09 16:35
Létrehozva: #11587

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

Én is úgy láttam, jobb, ha ide jövök vissza, mert a lelkem rezdülései szigorúan véve nem kapcsolódnak az aukciózási etiketthez...
IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-09 15:48) *
...szó szerint az orvosra vonatkoztatva van némi veszély.

Ez igaz, de csak hasonlat volt. Határozottan fájd.csill.ellenes vagyok, disszimulálni remekül tudok enélkül is. Fogorvoshoz meg nem a fájdalom szokott vinni mosking.gif
IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 15:51) *
... én olvastam Leó postját...

No, ott még nem tartok ezek szerint. Apró harapásokkal, okosan beosztva olvasom a fórumot, topikonként, 2007-től napjainkig. Viszont azt már tudom, h a fórumozók gyerekeinek igen magas %-a egyidős a fiammal (98-as)smile.gif.
IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 15:25) *
Én ezért nem is igen kérdezek (vagy ha igen, akkor az úgy kezdődik, hogy "Kedves Benz!).

Ilyet én még nem mertem írni - magam sem tudom, miért - de eljön majd biztos az az idő is...
IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-09 15:19) *
Igaz ami igaz, a pistinéni név nem egészen tiszta nekem. mosking.gif

A nickem magyarázata leginkább az, h néha nem tudom biztosan, h fiú vagyok v vmi egészen más mosking.gif

A hozzászólást -pistineni- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 16:38

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-09 15:19
Létrehozva: #11588

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-09 15:11) *
thank_you.gif
Igazából már így is alábbhagyott kissé a gyomorgörcsöm. Ha 3 igen tapasztalt fórumozó nem tud olyan szabályról, amit esetleg megszegtem, akkor legalább nem vmi égbekiáltó, mindenki számára nyilvánvaló gaztett szárad a lelkemen.

......és lesújt rám a jól megérdemelt képzavar)

Ááááá, nincs ok az aggodalomra. Apró vétkekért amúgy is csak ivartalanítás a büntetés, de kizárólag hímnemű vétkesek esetében. Igaz ami igaz, a pistinéni név nem egészen tiszta nekem. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 15:20

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 08:01
Létrehozva: #11589

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-06-08 22:11) *
Egyszer egy másik fórumon, -ahol egy kortárs író, és több nyelv (köztük egzotikus és holt nyelvek) tudora is szerepel- szintén téma volt ez a dolog. Többen kikeltek ellene, erre ő megírta az álláspontját a dologról. Sajnos nem tudom pontosan idézni, de megpróbálom felidézni a lényeget:
Ez időleges divat, volt ehhez hasonló a történelem során, még más nyelvekben is, rossz, csúnya, de egy dolog elvitathatatlan: a játékosságuk, a pajkosság.
Ha zavar, nem kell vele foglalkozni, elmúlik magától, mint a diákszleng, a németes, franciás divatkiejtés. Felesleges üldözni, mert valahol nyelvi kultúránk része (ettől még nem kell gondozni), de úgysem tehetünk ellne semmit.

Szia, szép reggelt. Én ezt másképpen látom. Nem üldözöm, mert nem vagyok egy üldöző típus, de nem értek egyet ezzel az emberrel.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-06-08 22:11
Létrehozva: #11590

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-08 11:14) *
Beadott az ajánlottba egy ilyet, hogy nem tudom milyen "rucika". Gondoltam, nem létezik, hogy erre keresnek. Beírtam én is a keresőbe.
Íme.
Egyszerűen elkeserítő.... sad1.gif

Amikor kislány voltam, hárman voltunk lányok. A húgom, az unokatesóm és én. Jobbára sülve-főve együtt. Már akkor az agyunkra ment: Balcsi, pulcsi. És nekiálltunk. Kíméletlenül minden mögé odatettük a "csi" képzőt. Szerintem a felnőttek megőrültek körülöttünk, de túl sokáig nem is tartott a hóbort, mert ráuntunk. Egy dolog azonban világossá vált akkor, a tízes éveink elején. Ez a dolog silányítja a nyelvet, mert hangzásában, stílusában azonos, ráadásul a nagy becézgetésben sokszor teljesen azonos szavak születtek, más jelentéstartalommal. Hát ez jutott eszembe és le is írtam, mert éppen ráértem.smile.gif

Egyszer egy másik fórumon, -ahol egy kortárs író, és több nyelv (köztük egzotikus és holt nyelvek) tudora is szerepel- szintén téma volt ez a dolog. Többen kikeltek ellene, erre ő megírta az álláspontját a dologról. Sajnos nem tudom pontosan idézni, de megpróbálom felidézni a lényeget:
Ez időleges divat, volt ehhez hasonló a történelem során, még más nyelvekben is, rossz, csúnya, de egy dolog elvitathatatlan: a játékosságuk, a pajkosság.
Ha zavar, nem kell vele foglalkozni, elmúlik magától, mint a diákszleng, a németes, franciás divatkiejtés. Felesleges üldözni, mert valahol nyelvi kultúránk része (ettől még nem kell gondozni), de úgysem tehetünk ellne semmit.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-08 21:28
Létrehozva: #11591

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-06-08 21:16) *
kicsit bűzlik sad3.gif

Alig bírom emelni, fáradt kezcsimet és lábcsimat penguin02.gif

Annyira sajnálom.smile.gif Ezek szerint tegnap óta nem nyerted meg a lottó ötöst. biggrin.gif Jó volt a szigetelés?
Én is elfáradtam, viszont percek kérdése és kisimulok, már a zuhanyzás, mosogatás (porcelán) és teregetés is megvolt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-06-08 21:16
Létrehozva: #11592

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-08 20:47) *
Khmmm.... bár Ady szóhasználatával él a termékleírásban, én nem is tudom... jó ez így?
http://egyeb.vatera.hu/egyeb/tobb_szazmill...0befektetes,nma!

kicsit bűzlik sad3.gif

Alig bírom emelni, fáradt kezcsimet és lábcsimat penguin02.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-08 20:47
Létrehozva: #11593

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-08 20:32) *
Köszcsi, hogy megosztottad velünk! Már olyan uncsi volt a napom, de olyan szupcsi ez a fórum! Mondtam már, hogy szercsi? Megyek iszok egy pohár tejcsit. Ja és puszcsi. biggrin.gif biggrin.gif

Köszönöm, igazán édes vagy. Tudtam, hogy rád mindig számíthatok. Vigyázz, a tejcsitől nehogy utolérjen a hascsi-karás. icon_king.gif

Khmmm.... bár Ady szóhasználatával él a termékleírásban, én nem is tudom... jó ez így?
http://egyeb.vatera.hu/egyeb/tobb_szazmill...0befektetes,nma!

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-08 20:47

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-08 20:32
Létrehozva: #11594

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-08 11:14) *
Beadott az ajánlottba egy ilyet, hogy nem tudom milyen "rucika". Gondoltam, nem létezik, hogy erre keresnek. Beírtam én is a keresőbe.
Íme.

Amikor kislány voltam, hárman voltunk lányok. A húgom, az unokatesóm és én. Jobbára sülve-főve együtt. Már akkor az agyunkra ment: Balcsi, pulcsi. És nekiálltunk. Kíméletlenül minden mögé odatettük a "csi" képzőt. Szerintem a felnőttek megőrültek körülöttünk, de túl sokáig nem is tartott a hóbort, mert ráuntunk. Egy dolog azonban világossá vált akkor, a tízes éveink elején. Ez a dolog silányítja a nyelvet, mert hangzásában, stílusában azonos, ráadásul a nagy becézgetésben sokszor teljesen azonos szavak születtek, más jelentéstartalommal. Hát ez jutott eszembe és le is írtam, mert éppen ráértem.smile.gif

Köszcsi, hogy megosztottad velünk! Már olyan uncsi volt a napom, de olyan szupcsi ez a fórum! Mondtam már, hogy szercsi? Megyek iszok egy pohár tejcsit. Ja és puszcsi. biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-08 14:30
Létrehozva: #11595

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-08 14:12) *
nono.gif davidmaci is fiú.

smiley-scared003.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-08 14:12
Létrehozva: #11596

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-08 14:04) *
Nem is igaz, te davidmaci vagy és lány. rolleyes.gif

nono.gif davidmaci is fiú.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-08 14:04
Létrehozva: #11597

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-08 14:03) *
zejopy vagyok és fiú smile.gif

Nem is igaz, te davidmaci vagy és lány. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-08 14:03
Létrehozva: #11598

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-08 13:52) *
vidaeff vagyok és fiú.

zejopy vagyok és fiú smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-08 13:52
Létrehozva: #11599

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-08 13:45) *
Igen, de a férjed általában felismerhető. biggrin.gif
Egyetértek vele. Egyébként pedig nyugodtan lehet a Vaterának "nyalni", amíg ő is megteszi nekünk azt, amire szükségünk van. Majd ha nem, akkor szólok, mint ahogy eddig is tettem. És miért kellene mást mutatni, mint ami van? Nem vagyok idealista, tisztában vagyok azzal, hogy a Vati profitorientált cég és nem azért "jófej" velem, hogy én jól érezzem magam, hanem mert egyfajta szimbiózisban vagyunk. Falnak megyek attól a szemlélettől, hogy ellenkező oldalon állunk. Egy nagy lócitromot. Azonosak az érdekeink.
Amúgy én az i+ oldalamra kiírtam. De hiába... biggrin.gif

Én is kiírtam, a terméklapra is, bár engem ritkán kísértenek. A levelezésem ugyan tiszteletteljes, de igen távolságtartó, akár egy bírósági kivégzés; lehet hogy ez elriasztja a próbálkozókat.laugh.gif Ezek egyébként olyan emberek, akik azt hiszik, úgy is lehet autózni, sosem tankolunk, avagy a Vatera biztos napelemes.
....és akkor az új időhöz alkalmazkodva: vidaeff vagyok és fiú. mosking.gif Egyéb paramétereket külön kérésre közlök.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-08 11:14
Létrehozva: #11600

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Íme.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 578 579 580 581 582 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-29 12:41