IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1483 Oldal V  « < 579 580 581 582 583 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-04-28 12:44
Létrehozva: #11601

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-28 12:04) *
Rendben good2.gif

Az a baj, hogy nekik is mindig személyes hangvételű levelet írok, mert arra gondolok, hogy ott is ember ül, és én azt adom a másik embernek (általában), amit én is szeretnék kapni.
(Pl. az ellenőrzőben sosem azt írom a szülőnek, hogy: "Tisztelt szülők! Gyermekük teljesítményével az elmúlt időszakban nagyon elégedett vagyok, ezért szaktanári dicséretben részesítem.", hanem azt, hogy: "Kedves Ildi! Kislányod az utóbbi időben kiemelkedő munkát végez, maradandót alkot, öröm vele együtt dolgozni, ezért szaktanári dicséretben részesítem." Azért ez ugye más? smile.gif)
Na szóval amikor megírom a saját stílusú levelemet és jön egy szinte rideg válasz, akkor azzal nem igazán tudok mit kezdeni.smile.gif
Na és a ticket szám: 2012042810001711
Ha nem tudja megnézni, akkor bemásolom Önnek.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-28 12:04) *
Kabala? mosking.gif

Hogyne, mégpedig a jobbik fajtából. biggrin.gif (Megengedi, hogy a következő koncertemen odaakasszam a kottaállványomra? mosking.gif Régebben mindig lógott ott egy kutya. biggrin.gif)

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-28 12:04
Létrehozva: #11602

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-28 11:44) *
Jó, este beküldöm, vagy ebéd után, megírom a ticket számot Önnek, kérem, álljon az ötlet mögé, az már fél siker. thank_you.gif
Olyan Ön, mint egy kabala. icon_king.gif

Rendben good2.gif

Kabala? mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-28 11:44
Létrehozva: #11603

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-28 11:40) *
Kedves zejopy!

Szerintem nagyon jó ötlet és technikai oldalról sem látok problémát. Küldje be, hátha vevők lesznek rá a kollégák.

Jó, este beküldöm, vagy ebéd után, megírom a ticket számot Önnek, kérem, álljon az ötlet mögé, az már fél siker. thank_you.gif
Olyan Ön, mint egy kabala. icon_king.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-28 11:40
Létrehozva: #11604

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-28 10:16) *
Annyit mondjon meg, hogy Ön szerint kivitelezhető-e az ötlet, érdemes-e vele foglalkoznom. Ha lát esélyt rá, megteszem, Ctrl c - Ctrl v-vel megkapja az ÜSZ is. Ha azt mondja, hogy nem jó, akkor nem foglalkozom vele. Nyilván lehet jobban megcsinálni, vagy másképpen, én csak egy alapötletet írtam le.

Kedves zejopy!

Szerintem nagyon jó ötlet és technikai oldalról sem látok problémát. Küldje be, hátha vevők lesznek rá a kollégák.
IDÉZET(zejopy @ 2012-04-28 10:16) *
...
Tudom.... ne mondja...

laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-28 10:16
Létrehozva: #11605

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Kipucolódott a reggeli pókháló a fejemből, és már alkalmas vagyok arra, hogy összetett gondolatokat megfogalmazzak.smile.gif
Tegnap gondolkodtam fényképezés közben, de úgy nyersen még nem akartam megnyilatkozni, aludtam rá egyet.smile.gif
Azt tudom, hogy a piac az egyszerűsödés felé halad. Tehát az lenne az ideális (az új gondolkodásmód szerint), hogy az eladó és a vevő között minél kevesebb "személyes kapcsolat" legyen. Sok dolog van, ami ezt elősegíti, vásárlási értesítő, szállítási sablon, termékfigyelő, stb. Viszont ez csak az egyik irány. Az emberek többsége, vagy legalábbis jelentős része kommunikál, igényli a személyes jellegű dolgokat. Nagyon jó fej vevőim vannak, akik visszatérőek, mindig nézik az aukcióimat, de bármennyire is jó fejek tényleg, nem igazán járatosak abban a világban, amiben Önök élnek. Nem tudják pl. beállítani a termékfigyelőt, hogy az újonnan indított aukcióimról értesítést kapjanak. Ez egy olyan réteg, aki felnőtt fejjel találkozott az internettel, és nem úgy gondolkodnak, mint az, aki már ebbe nőtt bele. Szóval rendszeresen jönnek vissza hozzám, mert tudják, hogy megpróbálom beszerezni az általuk kedvelt mintát, formát, vagy stílust. Ezek az emberek úgy keresnek, hogy rámennek a profilomra és az eladó aukcióira kattintanak. Hát tudja, minden elismerésem annak, aki valóban képes alaposan átnézni az új dolgaimat, megtalálja azokat, stb. Arra gondoltam, hogy lehetne egy ablak (újabban ablakmániás lettem mosking.gif ), ami előjönne, ha nálam nézelődne valaki, "zejopy üzenete" címmel. Itt megfogalmazhatnám, hogy az adott időszakban milyen árut sikerült beszereznem, így azok, akik kimondottan valamit keresnek, tudnák, hogy érdemes figyelni. Mondjuk, kedden elmegyek vásárolni, akkor már nagyjából tudom, hogy mit érdemes kiírnom. Olyanra gondolok, hogy: "Sikerült beszereznem az indiai kék mintából új porcelánokat, és régi stílusú teáscsészéket. Hétvégén már láthatóak lesznek, 5943-as számozástól". Ez tulajdonképpen egy előrejelzés lenne a vásárlóimnak, hogy érdemes ebben a témában körülnézniük. Így, ha hétvégén van is programjuk, megpróbálnak időt szakítani arra, hogy szétnézzenek nálam. Talán PEP-eseknek lehetne ilyen, vagy inkább olyanoknak, akik egy megadott termékszám fölött vannak jelen a piacon. A dolog forgalmat generálna szerintem. Arról nem is beszélve, hogy ennyi eladással a hátam mögött egyszerűen képtelen vagyok olyan jellegű teljesítményre, hogy írjak a vásárlóimnak, ráadásul az ízlésvilágommal ellenkezik, olyan, mintha nyomulni akarnék, pedig nem.

Tudom.... ne mondja... Annyit mondjon meg, hogy Ön szerint kivitelezhető-e az ötlet, érdemes-e vele foglalkoznom. Ha lát esélyt rá, megteszem, Ctrl c - Ctrl v-vel megkapja az ÜSZ is. Ha azt mondja, hogy nem jó, akkor nem foglalkozom vele. Nyilván lehet jobban megcsinálni, vagy másképpen, én csak egy alapötletet írtam le.

Ja, és még valami eszembe jutott. A i+ oldal erre nem alkalmas, másra való, és amúgy sem nézik.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-28 10:08

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-28 08:34
Létrehozva: #11606

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nagyon szép reggelt mindenkinek. Már fel is ébredtem.smile.gif

IDÉZET(bijobaju @ 2012-04-27 23:54) *
Szívemből szólt minden szavad. Ennél többet nem várok el A Férfitól. Viszont, kell hozzá az a nem elhanyagolható tény, vágyjon azokra a jellembeli tulajdonságokra amik bennem megvannak, amikkel elhalmozom Őt és amiktől számára én vagyok A Nő. love7.gif
Mindig vágytam arra, hogy felnézhessek a Férfira. Nekem, az kell! (és nem csak a magassága miatt!)
A keresztbe tett lábbal semmi bajom. Ha neki nem kényelmetlen... mosking.gif
Hát nem tökéletes megfogalmazás? smile.gif

Ó igen, a kiegészítés.smile.gif Pedig tényleg mennyire fontos.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-28 06:22) *
Öröm dolgozni ilyen verőfényes napon. good2.gif

Vigasztal, hogy én is dolgozom? smile.gif Bár itthon, de pl. kirándulhatnék a gyerekkel is.
Különben jó, ha van munka. Szóval kitartás, eljön a te szabadnapod, még ha csak a távoli jövő homályában dereng csak, de akkor sem fogsz tespedni.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-28 06:22
Létrehozva: #11607

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szép napot mindenkinek! rolleyes.gif

Öröm dolgozni ilyen verőfényes napon. good2.gif Vagy van az a pénz amiért nekem is korpás a hajam? mosking.gif
Ezen még elgondolkozom. 9ll.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-28 01:05
Létrehozva: #11608

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(bijobaju @ 2012-04-27 23:54) *
Szívemből szólt minden szavad. Ennél többet nem várok el A Férfitól. Viszont, kell hozzá az a nem elhanyagolható tény, vágyjon azokra a jellembeli tulajdonságokra amik bennem megvannak, amikkel elhalmozom Őt és amiktől számára én vagyok A Nő. love7.gif
Mindig vágytam arra, hogy felnézhessek a Férfira. Nekem, az kell! (és nem csak a magassága miatt!)

Tetszett ez a ma esti együtt gondolkodás. rolleyes.gif Ha a 12 órás roadolás után volna csepp energiám, írnék is valamit. De nem megy, mert fáradt vagyok. Viszont - a fene vigye - álmos nem, pedig jó lenne aludni, mert az elkövetkező hét nap folyamatos 12-16 órázás lesz. Meg fogok gazdagodni a végén. Fizetésből! mosking.gif

Lábam tömegem folytán csak nagy nehézségek árán tudnám keresztbe tenni.biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-04-27 23:54
Létrehozva: #11609

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 16:33) *
Hát jó.smile.gif Nem. Nem testi adottságok, bár kétségtelen, hogy vannak olyan dolgok, amik erre, vagy arra elbillentik a mérleg nyelvét.
Szóval a pasi az attól pasi igazán, ahogy viselkedik, amilyen belső tartása van, ahogy néz, amennyire magabiztos. Az igazán igazi mer gyengéd lenni úgy, hogy közben nem gyenge. És bármennyire erős a nő, mindig mögötte van, támogatja, nem húzza le, mert nincs rá szüksége, ugyanis erős. De nem úgy, hogy kemény, illetve csak akkor kemény, ha kell. Egy igazán férfi mellett a nő lehet nő.
És mindez lejön a tekintetből, a mosolyból, ahogy ránéz a másik emberre. Akkor is, ha egyébként a legkisebb mértékben sincs olyan irányú kezdeményezési készség a kapcsolatban.
Összefoglalva a legjellemzőbb tulajdonsága az, hogy erős és az erejével nem él vissza, hanem arra használja, amire az adatott. Na és persze okos, tiszta, ápolt, humoros, szórakoztató, meg ilyenek, de ez nőnél is elvárás. A különbség számomra, hogy azt csinálja, ami a dolga. Férfi.
Jaj, remélem jön BéBé és kisegít, mert ő talán sokkal frappánsabban meg tudja fogalmazni, mire gondolok.

Ja és még hozzátartozik, hogy az ülve pisilés dicséretes dolog, mert nem fröcskölődik szét az anyag. Különben pedig azt nem látja senki, hogyan pisil a férfi, mert ez egy intim foglalatosság. biggrin.gif
A keresztbe tett láb női illem, onnan ered, hogy ne látszódjon ki a bugyi a szoknya alól. (Én még van, hogy duplán vagyok keresztben, mert alul a bokám körül is kulcsolok.biggrin.gif) Szóval látványra nem férfias egy keretbe tett lábú ember, de azt hiszem, engem a megítélésben nem befolyásol erősen. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-27 22:19) *
Erről Karinthy jutott eszembe smile.gif

"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 22:23
Létrehozva: #11610

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-27 22:19) *

"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."

thank_you.gif Ezzel a gondolattal szép lesz elaludni.smile.gif
Nem ismertem, de arra mutat, amerre gondolkodom.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-27 22:19
Létrehozva: #11611

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 15:22) *
És akkor mi a megoldás? Ha ez így marad, eltűnik a férfiúi nem. huh.gif
Volt egy film.... nem jut eszembe a címe. A föld alatt éltek és szűznemzéssel szaporodtak a nők, és a férfiak (nem emlékszem voltak-e egyáltalán) másodrendű állampolgárok voltak... vagy nem is tudom... ááá... nem emlékszem, pedig ennek a filmnek a hangulata jutott az eszembe erről a dologról. Rettenetes. De elég csak a Védett férfiakat elolvasni, az maradandó, nem esik így ki az ember fejéből. Annyira jól meg van írva a folyamat a jellemek alakulásán keresztül.
Na mindegy, most ezen nem aggódom, talán életemben ez még nem következik be.smile.gif

Vajon azok a víztisztítók, amik pl. ózonnal működnek, azok rendbe hozzák ezt a dolgot? Mármint hormontalanítják is a vizet? Nekünk olyan van.

A megoldás? Talán az ásványvíz, de az sem mindig tökéletes. Jobb fajta házi víztisztítók állítólag kiszűrik a hormonszennyezést is.

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 16:33) *
Hát jó.smile.gif Nem. Nem testi adottságok, bár kétségtelen, hogy vannak olyan dolgok, amik erre, vagy arra elbillentik a mérleg nyelvét.
Szóval a pasi az attól pasi igazán, ahogy viselkedik, amilyen belső tartása van, ahogy néz, amennyire magabiztos. Az igazán igazi ...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 21:04
Létrehozva: #11612

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hental @ 2012-04-27 20:42) *
Nem aggódom, rendszeresen olvasom a fórumot smile.gif

biggrin.gif Csupán azért kerültek terítékre a férfiak, mert nekem ezt mondta egy kollégám, aki mellesleg szintén férfi. Na és Big is férfi, mégsem akadt ki. (Különben az egészben inkább a hormonok lebomlása és nem lebomlása volt a hírérték. A többi csak a mese.smile.gif
De a hölgyeket nem bántjuk. Hiszen nincsenek ápolatlan, modortalan, elhanyagolt szellemű és külsejű nők. Nincsenek tramplik, érzéketlenek. Vagy ha mégis akad egy-kettő, akkor tapintatosan félrenézünk. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hental
hozzászólás 2012-04-27 20:42
Létrehozva: #11613

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-01 20:39
Azonosító: 175 628

Nem aggódom, rendszeresen olvasom a fórumot smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 20:41
Létrehozva: #11614

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hental @ 2012-04-27 20:37) *
Bocsánat, hogy beleszólok.... De ez (nekem) borzasztó, amit a férfiakról írtok. (Én nő vagyok.) Hogy lehet így írni a másik nemről? A nőkről nem lehetne ugyanilyeneket? Hány férfias van köztünk? És hány szívtelen, undok, agresszív? De mi nem ilyenek vagyunk, ugye? És a mi hormonjaink teljesen rendben vannak az ívóvíz és egyéb környezeti ártalmak dacára, szerencsére.

Ne aggódj, kicsit sem vagyok elfogult:
IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 13:37) *
....
Ennek az infónak persze még utána kell olvasnom, mert eléggé meredeken hangzik, mert akkor viszont a sok férfias nő jelenléte indokolatlan. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hental
hozzászólás 2012-04-27 20:37
Létrehozva: #11615

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-01 20:39
Azonosító: 175 628

Bocsánat, hogy beleszólok.... De ez (nekem) borzasztó, amit a férfiakról írtok. (Én nő vagyok.) Hogy lehet így írni a másik nemről? A nőkről nem lehetne ugyanilyeneket? Hány férfias van köztünk? És hány szívtelen, undok, agresszív? De mi nem ilyenek vagyunk, ugye? És a mi hormonjaink teljesen rendben vannak az ívóvíz és egyéb környezeti ártalmak dacára, szerencsére.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 17:29
Létrehozva: #11616

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(momoncsika @ 2012-04-27 17:19) *
Sziasztok!
Lenne egy észrevételem, amit jó lenne, ha orvosolnátok, mert most is azért írok már, mert nem először húz fel a dolog. De szerintem ezzel nem vagyok egyedül... Sőőőt...
Szóval. Ha a vaterán autót nézek, miért van a találati listában olyan hírdetés, ami már lejárt, sőt olyan, ami már archiválásra is került ( tehát nem egy fél órája járt le, ha jól sejtem...) Nem tudom, egy ekkora oldal hogy engedhet meg magának ilyet????? Az oké, hogy a lejárat után még elérhető valamennyi kis ideig, de azért ez enyhe túlzás.... Most is pl. megnyitottam kb. 12 hírdetést, abból 1!!! volt aktív, azt hiszem 9 lejárt és 2 archivált... Ez vajon normális szerintetek??? Szerintem ezek után elmegy az emberek kedve az itteni böngészéstől... Más rovatokkal problémám nincs, sőt, szeretek is itt vásárolni, de ez amit leírtam, kész vicc... smile.gif Gondoltam a használtauto.hu-n kívül is lehet autót keresni, de tévedtem... smile.gif

Üdv: Móni

Tisztelt momoncsika!

Legyen kedves spóroljon az írásjelekkel!

( mosking.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 16:33
Létrehozva: #11617

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-27 15:57) *
Nem ártana kifejtened, hogy itt konkrétan mire gondolsz? Testi adottságokra, habitusra, jellemvonásokra, vagy mégis mire?
(No csak azért, mert egészen elképesztő dolgokat hallok nőktől, hogy szerintük mi a nőies egy férfiemberben, volt aki pl. szerint aki ülve pisil a WC-n, az nagyon, szerintem meg az úgy tűnt, hogy csak nem akarta lepisilni a nadrágja szárát (aminek veszélye az elfogyaztott sör mennyiségével egyenesen arányos), vagy a párom szerint a keresztbe tett lábak (álló, ülő pozícióban), meg efféléket)

Szóval a pasi az attól pasi igazán, ahogy viselkedik, amilyen belső tartása van, ahogy néz, amennyire magabiztos. Az igazán igazi mer gyengéd lenni úgy, hogy közben nem gyenge. És bármennyire erős a nő, mindig mögötte van, támogatja, nem húzza le, mert nincs rá szüksége, ugyanis erős. De nem úgy, hogy kemény, illetve csak akkor kemény, ha kell. Egy igazán férfi mellett a nő lehet nő.
És mindez lejön a tekintetből, a mosolyból, ahogy ránéz a másik emberre. Akkor is, ha egyébként a legkisebb mértékben sincs olyan irányú kezdeményezési készség a kapcsolatban.
Összefoglalva a legjellemzőbb tulajdonsága az, hogy erős és az erejével nem él vissza, hanem arra használja, amire az adatott. Na és persze okos, tiszta, ápolt, humoros, szórakoztató, meg ilyenek, de ez nőnél is elvárás. A különbség számomra, hogy azt csinálja, ami a dolga. Férfi.
Jaj, remélem jön BéBé és kisegít, mert ő talán sokkal frappánsabban meg tudja fogalmazni, mire gondolok.

Ja és még hozzátartozik, hogy az ülve pisilés dicséretes dolog, mert nem fröcskölődik szét az anyag. Különben pedig azt nem látja senki, hogyan pisil a férfi, mert ez egy intim foglalatosság. biggrin.gif
A keresztbe tett láb női illem, onnan ered, hogy ne látszódjon ki a bugyi a szoknya alól. (Én még van, hogy duplán vagyok keresztben, mert alul a bokám körül is kulcsolok.biggrin.gif) Szóval látványra nem férfias egy keretbe tett lábú ember, de azt hiszem, engem a megítélésben nem befolyásol erősen. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-27 15:57
Létrehozva: #11618

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 13:37) *
Azt mondta nekem ma egy pasi (nagyon pasi, tehát mondhatta), hogy azért van ez a sok nőies férfi, mert a tesztoszteron lebomlik, míg az ösztrogén nem. És egyre több a környezetben az ösztrogén, amitől a férfiak egyre nőiesebbé válnak. Tehát ezért van ez a sok női jeggyel rendelkező pasi a világban. Uraim, fel a fejjel, gondolom megnyugvásul szolgál a dolog, hogy nem a férfiak tehetnek arról, hogy 95%-uk alkalmatlan a valódi férfiszerepre.
Ne bántsatok, természetesen a jelenlévők mindig kivételek.biggrin.gif
Ennek az infónak persze még utána kell olvasnom, mert eléggé meredeken hangzik, mert akkor viszont a sok férfias nő jelenléte indokolatlan. laugh.gif

Nem ártana kifejtened, hogy itt konkrétan mire gondolsz? Testi adottságokra, habitusra, jellemvonásokra, vagy mégis mire?
(No csak azért, mert egészen elképesztő dolgokat hallok nőktől, hogy szerintük mi a nőies egy férfiemberben, volt aki pl. szerint aki ülve pisil a WC-n, az nagyon, szerintem meg az úgy tűnt, hogy csak nem akarta lepisilni a nadrágja szárát (aminek veszélye az elfogyaztott sör mennyiségével egyenesen arányos), vagy a párom szerint a keresztbe tett lábak (álló, ülő pozícióban), meg efféléket)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 15:55
Létrehozva: #11619

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-27 15:51) *
Biztos nem a Pusztítóra gondolsz, mert abban fordítva állt a dolog, a fent élők szaporodtak másképpen....
ht tp://www.port.hu/a_pusztito_demolition_man/pls/fi/films.film_page?i_film_id=4961

Neeem, valami ősrégi, talán még az is lehet, hogy csehszlovák "örökbecsű" volt. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-27 15:51
Létrehozva: #11620

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 15:22) *
És akkor mi a megoldás?

Egyesek azt gondolják, a víz mellőzése pepsi.gif drinks.gif food.gif popcorm1.gif
IDÉZET
Volt egy film.... nem jut eszembe a címe. A föld alatt éltek és szűznemzéssel szaporodtak a nők, és a férfiak (nem emlékszem voltak-e egyáltalán) másodrendű állampolgárok voltak... vagy nem is tudom... ááá... nem emlékszem, pedig ennek a filmnek a hangulata jutott az eszembe erről a dologról. Rettenetes. De elég csak a Védett férfiakat elolvasni, az maradandó, nem esik így ki az ember fejéből. Annyira jól meg van írva a folyamat a jellemek alakulásán keresztül.

Biztos nem a Pusztítóra gondolsz, mert abban fordítva állt a dolog, a fent élők szaporodtak másképpen....
ht tp://www.port.hu/a_pusztito_demolition_man/pls/fi/films.film_page?i_film_id=4961
IDÉZET
Vajon azok a víztisztítók, amik pl. ózonnal működnek, azok rendbe hozzák ezt a dolgot? Mármint hormontalanítják is a vizet? Nekünk olyan van.

Az ózon jobbára élő szervezeteket öl, de szerintem nem ezen múlik a dolog

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post

1483 Oldal V  « < 579 580 581 582 583 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 17:52