IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 581 582 583 584 585 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 16:33
Létrehozva: #11641

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-27 15:57) *
Nem ártana kifejtened, hogy itt konkrétan mire gondolsz? Testi adottságokra, habitusra, jellemvonásokra, vagy mégis mire?
(No csak azért, mert egészen elképesztő dolgokat hallok nőktől, hogy szerintük mi a nőies egy férfiemberben, volt aki pl. szerint aki ülve pisil a WC-n, az nagyon, szerintem meg az úgy tűnt, hogy csak nem akarta lepisilni a nadrágja szárát (aminek veszélye az elfogyaztott sör mennyiségével egyenesen arányos), vagy a párom szerint a keresztbe tett lábak (álló, ülő pozícióban), meg efféléket)

Hát jó.smile.gif Nem. Nem testi adottságok, bár kétségtelen, hogy vannak olyan dolgok, amik erre, vagy arra elbillentik a mérleg nyelvét.
Szóval a pasi az attól pasi igazán, ahogy viselkedik, amilyen belső tartása van, ahogy néz, amennyire magabiztos. Az igazán igazi mer gyengéd lenni úgy, hogy közben nem gyenge. És bármennyire erős a nő, mindig mögötte van, támogatja, nem húzza le, mert nincs rá szüksége, ugyanis erős. De nem úgy, hogy kemény, illetve csak akkor kemény, ha kell. Egy igazán férfi mellett a nő lehet nő.
És mindez lejön a tekintetből, a mosolyból, ahogy ránéz a másik emberre. Akkor is, ha egyébként a legkisebb mértékben sincs olyan irányú kezdeményezési készség a kapcsolatban.
Összefoglalva a legjellemzőbb tulajdonsága az, hogy erős és az erejével nem él vissza, hanem arra használja, amire az adatott. Na és persze okos, tiszta, ápolt, humoros, szórakoztató, meg ilyenek, de ez nőnél is elvárás. A különbség számomra, hogy azt csinálja, ami a dolga. Férfi.
Jaj, remélem jön BéBé és kisegít, mert ő talán sokkal frappánsabban meg tudja fogalmazni, mire gondolok.

Ja és még hozzátartozik, hogy az ülve pisilés dicséretes dolog, mert nem fröcskölődik szét az anyag. Különben pedig azt nem látja senki, hogyan pisil a férfi, mert ez egy intim foglalatosság. biggrin.gif
A keresztbe tett láb női illem, onnan ered, hogy ne látszódjon ki a bugyi a szoknya alól. (Én még van, hogy duplán vagyok keresztben, mert alul a bokám körül is kulcsolok.biggrin.gif) Szóval látványra nem férfias egy keretbe tett lábú ember, de azt hiszem, engem a megítélésben nem befolyásol erősen. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-27 15:57
Létrehozva: #11642

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 13:37) *
Azt mondta nekem ma egy pasi (nagyon pasi, tehát mondhatta), hogy azért van ez a sok nőies férfi, mert a tesztoszteron lebomlik, míg az ösztrogén nem. És egyre több a környezetben az ösztrogén, amitől a férfiak egyre nőiesebbé válnak. Tehát ezért van ez a sok női jeggyel rendelkező pasi a világban. Uraim, fel a fejjel, gondolom megnyugvásul szolgál a dolog, hogy nem a férfiak tehetnek arról, hogy 95%-uk alkalmatlan a valódi férfiszerepre.
Ne bántsatok, természetesen a jelenlévők mindig kivételek.biggrin.gif
Ennek az infónak persze még utána kell olvasnom, mert eléggé meredeken hangzik, mert akkor viszont a sok férfias nő jelenléte indokolatlan. laugh.gif

Nem ártana kifejtened, hogy itt konkrétan mire gondolsz? Testi adottságokra, habitusra, jellemvonásokra, vagy mégis mire?
(No csak azért, mert egészen elképesztő dolgokat hallok nőktől, hogy szerintük mi a nőies egy férfiemberben, volt aki pl. szerint aki ülve pisil a WC-n, az nagyon, szerintem meg az úgy tűnt, hogy csak nem akarta lepisilni a nadrágja szárát (aminek veszélye az elfogyaztott sör mennyiségével egyenesen arányos), vagy a párom szerint a keresztbe tett lábak (álló, ülő pozícióban), meg efféléket)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 15:55
Létrehozva: #11643

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-27 15:51) *
Biztos nem a Pusztítóra gondolsz, mert abban fordítva állt a dolog, a fent élők szaporodtak másképpen....
ht tp://www.port.hu/a_pusztito_demolition_man/pls/fi/films.film_page?i_film_id=4961

Neeem, valami ősrégi, talán még az is lehet, hogy csehszlovák "örökbecsű" volt. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-27 15:51
Létrehozva: #11644

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 15:22) *
És akkor mi a megoldás?

Egyesek azt gondolják, a víz mellőzése pepsi.gif drinks.gif food.gif popcorm1.gif
IDÉZET
Volt egy film.... nem jut eszembe a címe. A föld alatt éltek és szűznemzéssel szaporodtak a nők, és a férfiak (nem emlékszem voltak-e egyáltalán) másodrendű állampolgárok voltak... vagy nem is tudom... ááá... nem emlékszem, pedig ennek a filmnek a hangulata jutott az eszembe erről a dologról. Rettenetes. De elég csak a Védett férfiakat elolvasni, az maradandó, nem esik így ki az ember fejéből. Annyira jól meg van írva a folyamat a jellemek alakulásán keresztül.

Biztos nem a Pusztítóra gondolsz, mert abban fordítva állt a dolog, a fent élők szaporodtak másképpen....
ht tp://www.port.hu/a_pusztito_demolition_man/pls/fi/films.film_page?i_film_id=4961
IDÉZET
Vajon azok a víztisztítók, amik pl. ózonnal működnek, azok rendbe hozzák ezt a dolgot? Mármint hormontalanítják is a vizet? Nekünk olyan van.

Az ózon jobbára élő szervezeteket öl, de szerintem nem ezen múlik a dolog

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 15:22
Létrehozva: #11645

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-27 15:11) *
Állítólag a csapvíz is tele van hormonokkal, mert a szennyvíztisztításkor ezeket nem tudják kiszűrni és így bekerülnek a természetes vizekbe, kutakba sad1.gif

És akkor mi a megoldás? Ha ez így marad, eltűnik a férfiúi nem. huh.gif
Volt egy film.... nem jut eszembe a címe. A föld alatt éltek és szűznemzéssel szaporodtak a nők, és a férfiak (nem emlékszem voltak-e egyáltalán) másodrendű állampolgárok voltak... vagy nem is tudom... ááá... nem emlékszem, pedig ennek a filmnek a hangulata jutott az eszembe erről a dologról. Rettenetes. De elég csak a Védett férfiakat elolvasni, az maradandó, nem esik így ki az ember fejéből. Annyira jól meg van írva a folyamat a jellemek alakulásán keresztül.
Na mindegy, most ezen nem aggódom, talán életemben ez még nem következik be.smile.gif

Vajon azok a víztisztítók, amik pl. ózonnal működnek, azok rendbe hozzák ezt a dolgot? Mármint hormontalanítják is a vizet? Nekünk olyan van.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-27 15:11
Létrehozva: #11646

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 13:37) *
Azt mondta nekem ma egy pasi (nagyon pasi, tehát mondhatta), hogy azért van ez a sok nőies férfi, mert a tesztoszteron lebomlik, míg az ösztrogén nem. És egyre több a környezetben az ösztrogén, amitől a férfiak egyre nőiesebbé válnak. Tehát ezért van ez a sok női jeggyel rendelkező pasi a világban. Uraim, fel a fejjel, gondolom megnyugvásul szolgál a dolog, hogy nem a férfiak tehetnek arról, hogy 95%-uk alkalmatlan a valódi férfiszerepre.
Ennek az infónak persze még utána kell olvasnom, mert eléggé meredeken hangzik, mert akkor viszont a sok férfias nő jelenléte indokolatlan. laugh.gif

Állítólag a csapvíz is tele van hormonokkal, mert a szennyvíztisztításkor ezeket nem tudják kiszűrni és így bekerülnek a természetes vizekbe, kutakba sad1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 13:37
Létrehozva: #11647

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 10:06
Létrehozva: #11648

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-27 09:16) *
Nahát, az ördög vigye, milyen neveletlen vagyok, nem is kívánok szép reggelt meg hasonlókat. Ezúttal pótolom. air_kiss.gif Van egy pár aprócska gondom, ettől kissé szétszórt vagyok. mosking.gif
Szóval ezer bocs.

don-t_mention.gif Az a kisebbik baj.biggrin.gif A nagyobb, hogy nem kávéztunk. De ez részedről most teljesen természetes. Mert a legnagyobb baj, az, ahogy most érzed magadat, és ami annál is nagyobb, hogy el akarsz menni dolgozni. Szóval gondolkozzál kicsit, és tudd, hogyha olyan alkat lennék, akkor rád parancsolnék. De persze ezt nem tehetem. smile.gif Jogosítványom sincs hozzá és tudom, hogy vannak alkalmak, amikor az embernek hüyleséget kell csinálnia. Nem tudom miért, de vannak ilyenek. Szóval elfogadom, hogy kicsit (?) meggondolatlan vagy. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-27 09:16
Létrehozva: #11649

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 08:11) *
Szép reggelt mindenkinek. smile.gif
Az nem lehet, hogy én keltem legkorábban.... blue_bird.gif

Nahát, az ördög vigye, milyen neveletlen vagyok, nem is kívánok szép reggelt meg hasonlókat. Ezúttal pótolom. air_kiss.gif Van egy pár aprócska gondom, ettől kissé szétszórt vagyok. mosking.gif
Szóval ezer bocs.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-27 08:37
Létrehozva: #11650

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-27 08:11) *

Kösz.smile.gif
Valóban nem. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-27 08:11
Létrehozva: #11651

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-26 12:11
Létrehozva: #11652

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-04-26 11:46) *
Eskű nem izélek! Ott van egy hisztitopi, ott kiadhatod a mérged, de úgy hogy ne tudják ki az illető. Ott ha inditasz egy topit amibe rájönni ki is az illető, akkor jön a radirpok és a figyelmeztetés "Tilos olyan topit nyitni stb" mellow.gif

Itt nem is lehet topikot nyitni, csak a keresemben. Az milyen? Azt mondták, hogy ez a topikrendszer minden témát lefed, és kész. Sőt, a legpörgősebb topikot be is zárták. Szóval itt elmondhatod a panaszodat egy felhasználóval kapcsolatban, ha nem személyeskedsz, meg ilyenek, de azért nagyon nagy az ellenőrzés. smile.gif Szóval itt csak az marad meg, aki ezt bírja.
Ott is három figyelmeztetés után végleg megvonják az írási jogot?

(Asszem vagy át leszünk helyezve a Vészkijáratba, vagy törölve. Inkább ez utóbbira tippelek most. Ha jössz, inább a Vészkijáratba válaszolj.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-26 12:13

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-04-26 11:46
Létrehozva: #11653

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(davidmaci92 @ 2012-04-26 11:21) *
Ne izélj.... csak lehet szólni, ha valaki lökött. Nem? unsure.gif
Itt eléggé nagy szigor van a fórumon, de a valós problémákról azért szabad beszélni.

(Bocs, zejopy vagyok, csak így maradtam...smile.gif)

Eskű nem izélek! Ott van egy hisztitopi, ott kiadhatod a mérged, de úgy hogy ne tudják ki az illető. Ott ha inditasz egy topit amibe rájönni ki is az illető, akkor jön a radirpok és a figyelmeztetés "Tilos olyan topit nyitni stb" mellow.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-26 11:51

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2012-04-26 11:21
Létrehozva: #11654

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-04-26 11:02) *
De volt ám! Most pl. hiába házasodtak össze, itt lehet beszéni a problémás eladókról, ott nem. unsure.gif

Ne izélj.... csak lehet szólni, ha valaki lökött. Nem? unsure.gif
Itt eléggé nagy szigor van a fórumon, de a valós problémákról azért szabad beszélni.

(Bocs, zejopy vagyok, csak így maradtam...smile.gif)

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-26 11:21

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-04-26 11:02
Létrehozva: #11655

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-26 10:59) *
A TV-en volt ilyen lehetőség? unsure.gif .... nahát ....

De volt ám! Most pl. hiába házasodtak össze, itt lehet beszéni a problémás eladókról, ott nem. unsure.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-26 10:59
Létrehozva: #11656

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-04-26 10:41) *
....mert ugye akkor még a 0-st lehetet kizárni a licitálásból.

A TV-en volt ilyen lehetőség? unsure.gif .... nahát ....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-04-26 10:41
Létrehozva: #11657

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-26 10:02) *
Ráadásul most már nincs olyan státusz, hogy ellenőrzött vásárló, csak a régiek maradtak úgy. Az újak csak nem ellenőrzött vásárlók, ami csupán annyit jelent, hogy nem utaltak 100 Ft-ot egy bankszámlaszámról.
Analóg a helyzet a nullás partnernél. Az is egy olyan szakasz, amin át kell esni. Kicsit nagybb a rizikó, de engem már szívattak meg sok értékeléses partnerek is. Nem ezen múlik....
Az inkorrekt ember 1000 értékeléssel is az, míg a korrekt nullával is normálisan jár el. Nem értékelésfüggő, hanem emberi hozzáállás kérdése.

Megint egyet értek
A nulláshoz annyit szolnék, mi is úgy kezdtük rolleyes.gif Bár nem felejtem el nagy kirohanásom a Teszen anno, ugyanis volt egy topi ahol elegük volt a 0-s felhasználokból és én még az voltam. blink.gif ugye még csak olvasgattam a fórumot, de nálam úgy elszakadt a cérna, hogy zutty be ajtostól és megkérdeztem ki is született csillagokkal? mosking.gif mosking.gif Le is vettek a tiltóról, mert ugye akkor még a 0-st lehetet kizárni a licitálásból.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-26 07:58
Létrehozva: #11658

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-26 07:50) *
Meglehet.smile.gif Sőt, biztos.

Akkor asszem beleteszem a privát bankszámlámat.... unsure.gif ... hátha. Én még hiszek a mesékben.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-26 07:56
Létrehozva: #11659

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-26 05:12) *
Jó reggelt mindenkinek. smile.gif

Szép jó reggelt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-26 07:50
Létrehozva: #11660

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-26 07:46) *
Érdemes volt beszélni róla.smile.gif Gyógyhatású a fórum. biggrin.gif

Meglehet.smile.gif Sőt, biztos.

--------------------

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 581 582 583 584 585 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-19 11:24