IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1557 Oldal V  « < 581 582 583 584 585 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 18:18
Létrehozva: #11641

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-23 18:14) *
Elfelejtetted a termékfeltöltést. Ha már ennyi pénzt fizetek, elvárhatnám, hogy töltsék fel a termékeimet helyettem. Miért nekem kelljen vele állandóan vesződni? mosking.gif
don-t_mention.gif Áááá sokan még télen sem értik a poénjaimat, lehet, hogy az én készülékemben van a hiba? 9ll.gif

Kizárt dolog, hisz eddig amiket olvastam Tőled mind értettem és értékeltem. Igaz akkor még én csak itt kukkoltam mosking.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-23 18:18
Létrehozva: #11642

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 17:50) *
...Javaslom számára a vízi balettet. mosking.gif )
...

Höhö, ezt megpróbáltam elképzelni mosking.gif
A többi részét átgondoljuk. good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-23 18:16
Létrehozva: #11643

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-23 18:14) *
Meglesz az, de köszönöm smile.gif

smile.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-23 18:14) *
Elfelejtetted a termékfeltöltést. Ha már ennyi pénzt fizetek, elvárhatnám, hogy töltsék fel a termékeimet helyettem. Miért nekem kelljen vele állandóan vesződni? mosking.gif

smiley-shocked034.gif Bocs. Igazán. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-23 18:14
Létrehozva: #11644

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

3. És akkor pár komfortnövelő nekem. Mivel ezt a gondolatot ilyen kristálytisztán levezettem, úgy gondolom, itt az ideje, hogy a Vatera a személyes komfortérzetemet növelje, ezzel persze önmagának is használ.
- Éjjel, amikor alszom, őrizze valaki az álmomat, a szúnyogokat csapja le, hogy reggel mosolygósan ébredjek.
- Ebben a kánikulában valaki legyezzen, de csendesen ám. smile.gif
- És végre a több éve igényelt reggeli ágyba-kávé is valósuljon meg irgum-burgum. biggrin.gif
Mindez azért jó a Vatinak, mert ha én üdén és jó kedvvel ébredek, akkor számíthatnak további újítási és fejlesztési ötletekre tőlem, amitől a cég virágozni fog. laugh.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-23 18:04) *
Igazad van, nem koppant blink.gif Csodálkozol ebbe a melegbe?

don-t_mention.gif Áááá sokan még télen sem értik a poénjaimat, lehet, hogy az én készülékemben van a hiba? 9ll.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-23 18:14
Létrehozva: #11645

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 15:29) *
Keresse elő.smile.gif Engem is érdekel a véleménye. Ha nem találja, akkor szívesen kölcsönadom a saját példányomat, ebben nem vagyok olyan sarkos, mint Ön.smile.gif Kivételes esetekben előfordulhat.smile.gif

Meglesz az, de köszönöm smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 18:04
Létrehozva: #11646

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 18:00) *
Akkor úgy veszem, hogy te is szívesen fizetsz többet ilyen bölcsen kivitelezett dolgokra. smile.gif

Természetes vedd aláírásnak tongue.gif Mi több támogatásnak rolleyes.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-23 18:01) *
Mivel ez szerintem nem fog elmenni ajánlott levélként, de standard csomagként sem.
Iszlám, pokolgép..... dry.gif Viccnek szántam, de látom nem esett le.

Igazad van, nem koppant blink.gif Csodálkozol ebbe a melegbe?

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-23 18:01
Létrehozva: #11647

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-23 17:46) *
Szia smile.gif
Ez most nem értem! Lemértem a költséget pontosan adom meg blink.gif

Mivel ez szerintem nem fog elmenni ajánlott levélként, de standard csomagként sem.

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-23 17:42) *
Amúgy nem kell parázni, amíg te küldesz neki csomagot és nem ő neked. biggrin.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-23 17:46) *
Na kösz hova is küldök? Sátoraljaújhely hát khm szóval akad ott 1-2 hely ahova az életbe ne kelljen csomagot küldenem headbang.gif

Iszlám, pokolgép..... dry.gif Viccnek szántam, de látom nem esett le.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 18:01
Létrehozva: #11648

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 18:00) *
Van benne két hiba, de egy feltétlenül. De már marad. biggrin.gif
Mondtam, hogy rá fogok érni. biggrin.gif

Kész vagyok az oldalam fogom laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-23 18:00
Létrehozva: #11649

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-23 17:58) *
43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif

Akkor úgy veszem, hogy te is szívesen fizetsz többet ilyen bölcsen kivitelezett dolgokra. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-23 18:01

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 17:58
Létrehozva: #11650

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Na ígéretemhez híven. Alaposan megfontoltam a kávé ivása közben.

Igen, Fizessünk többet a Vatinak, mégpedig a következő átgondolt, megalapozott ötleteim kivitelezése érdekében.
1. Tehát alapkiindulásként a Vatera összes dolgozóját írassuk be a testalkatukhoz leginkább illő küzdősportra. (Személyes megjegyzés: Benzet valami nagyon finom dologra, nehogy baja legyen, mert nagyon nem bírnám nélkülözni, ha valami sérülés miatt a kórházi ágyat nyomná. Javaslom számára a vízi balettet. mosking.gif )
Miután a napi 8 órájukat ledolgozták, boldog zsivajgó gyerekhadként özönlenének ki a Vatera kapuin, kezükben nyuszikás, sünikés, helikopteres stb jelzéssel ellátott tornazsákjukat szorongatva. Az élen Csupor út tolongana, de lelkesen követné őt mindenki, sőt, erre a projektre Gerő úr is visszajönne. Ők amúgy toronyugrással egybekötött vívótőr edzéseken vennének részt.biggrin.gif
Az első időben persze ez még nem hozna látványos eredményeket, viszont pár hét/hónap után az edzések maguk a pénzbehajtási akciók lennének. Pl. az említett két főnök a nyolcadik emeletről az ablakon át bevetődnének az inkorrekt felhasználó lakásába. Leó az ajtón keresztül törne utat, nevéhez híven hangosan bömbölne. A hölgyek, akik törékenyebbek és a házimunkák miatt nem lennének annyira képzettek (mert nekik csak a fele edzésre kellene menniük), hangos visítással nyomakodnának be Leó mögött az ajtón és kezükben a kedvenc házieszközüket lóbálnák. Ki vasalót, ki serpenyőt, az izmosabbak esetleg mosógépet. Mindeközben Benz a ház előtt álló medencében eltáncolná a Diótörő szabadon választott tételét, (kifejezett kérésemmel kompatibilis módon, nagyon vigyázva, nehogy a házból kiröpülő tárgyak kárt tegyenek korpuszában.)
Persze ezt a vonalat lehet még árnyalni, fejleszteni és tökéletesíteni, de kezdetnek asszem elég lesz.
2. Fontosnak tartom még a felhasználók teljes körű általános tájékoztatóját is. Tehát, amikor valami történik a Vateránál, akkor nem elég kiírni a főoldalra bal oldalon, hanem e-mail-t kell küldeni a felhasználóknak. Az e-mail-ek megfogalmazására úgy gondolom, fel lehet venni két-három munkatársat, akiknek a fizetése járulékokkal együtt mindössze kb 9 millió forint éves szinten. Ez a kisebbik dolog, mert fontos, hogy a vatera biztos legyen a dolgában, azaz, hogy a felhasználók elolvasták-e a mail-eket, nem a spam-be ment, vagy olvasatlanul a kukába. Ezért az összes felhasználót az általuk regisztrált telefonszámokon felhívnák, és megkérdeznék, hogy olvasták-e a levelet. Ha egy beszélgetésre 1 percet szánnak, akkor egy dolgozó egy átlagos munkanapon (pisiszünetet is beleszámolva, tehát pisilés közben is telefonálva) 480 embert tud kérdezni. Ez optimális esetben persze, mert előfordulhat, hogy nem veszi fel valaki a telefont. Azoknak a felhasználóknak a telefonszámát, akik anélkül regisztráltak, ki kell deríteni. Erre jósokat, léleklátókat, táltosokat, boszorkányokat és varázslókat alkalmazna a Vatera, na és Uri Gellert. Hát persze ennek is lenne némi költségvonzata, nem csak a telefonszámla, hanem a bér, na de tudjuk, ezekért a dolgokért boldogan fizetünk többet.
3. És akkor pár komfortnövelő nekem. Mivel ezt a gondolatot ilyen kristálytisztán levezettem, úgy gondolom, itt az ideje, hogy a Vatera a személyes komfortérzetemet növelje, ezzel persze önmagának is használ.
- Éjjel, amikor alszom, őrizze valaki az álmomat, a szúnyogokat csapja le, hogy reggel mosolygósan ébredjek.
- És végre a több éve igényelt reggeli ágyba-kávé is valósuljon meg irgum-burgum. biggrin.gif
Mindez azért jó a Vatinak, mert ha én üdén és jó kedvvel ébredek, akkor számíthatnak további újítási és fejlesztési ötletekre tőlem, amitől a cég virágozni fog. laugh.gif

43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-23 17:50
Létrehozva: #11651

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Na ígéretemhez híven. Alaposan megfontoltam a kávé ivása közben.

Igen, Fizessünk többet a Vatinak, mégpedig a következő átgondolt, megalapozott ötleteim kivitelezése érdekében.
1. Tehát alapkiindulásként a Vatera összes dolgozóját írassuk be a testalkatukhoz leginkább illő küzdősportra. (Személyes megjegyzés: Benzet valami nagyon finom dologra, nehogy baja legyen, mert nagyon nem bírnám nélkülözni, ha valami sérülés miatt a kórházi ágyat nyomná. Javaslom számára a vízi balettet. mosking.gif )
Miután a napi 8 órájukat ledolgozták, boldog zsivajgó gyerekhadként özönlenének ki a Vatera kapuin, kezükben nyuszikás, sünikés, helikopteres stb jelzéssel ellátott tornazsákjukat szorongatva. Az élen Csupor út tolongana, de lelkesen követné őt mindenki, sőt, erre a projektre Gerő úr is visszajönne. Ők amúgy toronyugrással egybekötött vívótőr edzéseken vennének részt.biggrin.gif
Az első időben persze ez még nem hozna látványos eredményeket, viszont pár hét/hónap után az edzések maguk a pénzbehajtási akciók lennének. Pl. az említett két főnök a nyolcadik emeletről az ablakon át bevetődnének az inkorrekt felhasználó lakásába. Leó az ajtón keresztül törne utat, nevéhez híven hangosan bömbölne. A hölgyek, akik törékenyebbek és a házimunkák miatt nem lennének annyira képzettek (mert nekik csak a fele edzésre kellene menniük), hangos visítással nyomakodnának be Leó mögött az ajtón és kezükben a kedvenc házieszközüket lóbálnák. Ki vasalót, ki serpenyőt, az izmosabbak esetleg mosógépet. Mindeközben Benz a ház előtt álló medencében eltáncolná a Diótörő szabadon választott tételét, (kifejezett kérésemmel kompatibilis módon, nagyon vigyázva, nehogy a házból kiröpülő tárgyak kárt tegyenek korpuszában.)
Persze ezt a vonalat lehet még árnyalni, fejleszteni és tökéletesíteni, de kezdetnek asszem elég lesz.
2. Fontosnak tartom még a felhasználók teljes körű általános tájékoztatóját is. Tehát, amikor valami történik a Vateránál, akkor nem elég kiírni a főoldalra bal oldalon, hanem e-mail-t kell küldeni a felhasználóknak. Az e-mail-ek megfogalmazására úgy gondolom, fel lehet venni két-három munkatársat, akiknek a fizetése járulékokkal együtt mindössze kb 9 millió forint éves szinten. Ez a kisebbik dolog, mert fontos, hogy a vatera biztos legyen a dolgában, azaz, hogy a felhasználók elolvasták-e a mail-eket, nem a spam-be ment, vagy olvasatlanul a kukába. Ezért az összes felhasználót az általuk regisztrált telefonszámokon felhívnák, és megkérdeznék, hogy olvasták-e a levelet. Ha egy beszélgetésre 1 percet szánnak, akkor egy dolgozó egy átlagos munkanapon (pisiszünetet is beleszámolva, tehát pisilés közben is telefonálva) 480 embert tud kérdezni. Ez optimális esetben persze, mert előfordulhat, hogy nem veszi fel valaki a telefont. Azoknak a felhasználóknak a telefonszámát, akik anélkül regisztráltak, ki kell deríteni. Erre jósokat, léleklátókat, táltosokat, boszorkányokat és varázslókat alkalmazna a Vatera, na és Uri Gellert. Hát persze ennek is lenne némi költségvonzata, nem csak a telefonszámla, hanem a bér, na de tudjuk, ezekért a dolgokért boldogan fizetünk többet.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-23 17:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 17:46
Létrehozva: #11652

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-23 17:42) *
Nem akarok beleszólni, de szerintem a 915 Ft postaköltségre kevés lenne.

Amúgy nem kell parázni, amíg te küldesz neki csomagot és nem ő neked. biggrin.gif

Szia smile.gif
Ez most nem értem! Lemértem a költséget pontosan adom meg blink.gif
Na kösz hova is küldök? Sátoraljaújhely hát khm szóval akad ott 1-2 hely ahova az életbe ne kelljen csomagot küldenem headbang.gif

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-23 17:42
Létrehozva: #11653

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-23 17:04) *
Szerinted ez a tag engem most próbára akart tenni? Kérdések

Nem akarok beleszólni, de szerintem a 915 Ft postaköltségre kevés lenne.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 17:39
Létrehozva: #11654

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-23 17:29) *
Még jó, hogy repülni is képes modell felől nem érdeklődött. mosking.gif Mellesleg az engem is érdekelne. biggrin.gif

Még jó hogy nem kell vinnem a farokkal egy kört mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 17:33) *
Igen, mert aggódom az egészségedért, szerintem tök kedves dolog tőlem.smile.gif Bár a szomszédban mintha ez a jellemvonásom megkérdőjeleződött volna. biggrin.gif

Szomszédba kiütött az erős paprika belőled biggrin.gif

IDÉZET(svejku @ 2012-06-23 17:31) *
Bennem már körvonalazódik egy vállalkozás, havi csekély díj fizetésével biztosítást lehet kötni a csalók ellen. Ez lenne a Vaterakommandó. Bárkinek szakadt ruhát, lestrapált szkennert, hamis parfümöt küldenek, akkor kimegyünk, és leverjük rajta.
100 kg feletti munkatársak jelentkezését várjuk!

Ha felhizlalom magam 100 felettire, akkor van esélyem nekem is a felvételre?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-23 17:33
Létrehozva: #11655

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-06-23 17:21) *
....
(Ha mégis tévednék, az Zep miatt lesz, mert letiltott az alkoholos italokról amíg ilyen meleg van, blink.gif )

Igen, mert aggódom az egészségedért, szerintem tök kedves dolog tőlem.smile.gif Bár a szomszédban mintha ez a jellemvonásom megkérdőjeleződött volna. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 17:31
Létrehozva: #11656

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-06-23 17:21) *
Szerintem csak szórakozik, (esetleg poénkodni akart) a hozzászólás miatt regisztrált. Jó volt a válaszod, good2.gif felejtsd el, esetleg tiltsd le. Bár én megvárnám mit válaszol, szerintem ártalmatlan.
(Ha mégis tévednék, az Zep miatt lesz, mert letiltott az alkoholos italokról amíg ilyen meleg van, blink.gif )

thank_you.gif thank_you.gif Igazad van megvárom mit válaszol már ha válaszol mosking.gif
Zep-nek igaza van ebbe a melegbe alkoholos felejtős tongue.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-23 17:31
Létrehozva: #11657

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 17:10) *
Igen, 4-5000 Ft-tal kapcsolatban, mert hogy ennyivel lettél megkárosítva.
...
Meg írjál még le pár okos gondolatot, hogy az a két millió felhasználó, aki még van rajtad kívül, hogyan fizessen többet a te ötleteid alapján.

Bennem már körvonalazódik egy vállalkozás, havi csekély díj fizetésével biztosítást lehet kötni a csalók ellen. Ez lenne a Vaterakommandó. Bárkinek szakadt ruhát, lestrapált szkennert, hamis parfümöt küldenek, akkor kimegyünk, és leverjük rajta.
100 kg feletti munkatársak jelentkezését várjuk!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-23 17:29
Létrehozva: #11658

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szia:)
De jó jöttél love7.gif
Írtam hozzá én is. Remélem Benz nem haragszik meg amiért az öleléseddel is egyet értettem. rolleyes.gif

Még jó, hogy repülni is képes modell felől nem érdeklődött. mosking.gif Mellesleg az engem is érdekelne. biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-23 17:21
Létrehozva: #11659

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

De jó jöttél love7.gif

Szerintem csak szórakozik, (esetleg poénkodni akart) a hozzászólás miatt regisztrált. Jó volt a válaszod, good2.gif felejtsd el, esetleg tiltsd le. Bár én megvárnám mit válaszol, szerintem ártalmatlan.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 17:04
Létrehozva: #11660

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-06-23 16:54) *
blink.gif Mikor, hol?
Itt vagyok! Szép napot!
Kinek kell jósolni?

De jó jöttél love7.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 16:58) *
Nem alszom, mert felidegesített a szomszédban a scanner-károsult.
Kimegyek, és megiszom az igazi kávét, és utána írok egy postot mindazokról a dolgokról, amikről úgy gondolom, hogy "szívesen fizetek több pénzt" a megvalósulásért.
Remélem postocskám elnyeri Benz tetszését és a gyakorlattól eltérően, újításomat továbbítja majd a megfelelő helyre.smile.gif

Írtam hozzá én is. Remélem Benz nem haragszik meg amiért az öleléseddel is egyet értettem. rolleyes.gif

+Quote Post

1557 Oldal V  « < 581 582 583 584 585 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-21 05:46