IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1541 Oldal V  « < 588 589 590 591 592 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 21:43
Létrehozva: #11781

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(mmmyki @ 2012-06-09 21:33) *
Köszönöm, tudtam, hogy számíthatok Önre. smile.gif
Az alábbaiakkal tudom segíteni a fejtörésedet.
- 13 éves voltam, amikor egy napon nem jöttem haza az iskolából, hanem 7-ig pingpongoztunk. Nem esett, nem volt sötét, én abszolút biztonságban éreztem magam, Anyu meg a plafonon. Persze akkor még nem volt mobiltelefon.
- Hallottam egy történetet egy kislányról, akit már a rendőrség keresett, pedig csak liftezett a szomszéd utcában... tongue.gif Akkor pláne nem volt mobiltelefon.
- Következtetés 1.: Valószínűleg semmi baja, marha jól érzi magát valahol, tudja, hogy Te Vaterázol, az Apja nézi a meccset, a kutyák túlvannak a vacsorán, így mindenki boldog, és eszébe sem jut, hogy Téged már szétvet az ideg.
- A legkegyetlenebbet már megtetted a számítógép-böjttel, és ez sem érte el az ingerküszöbét.
- Következtetés 2.: Őszintén sajnállak, _olel.gif de nem tudsz mást csinálni, mint hogy tűrsz, és várod, hogy elmúljon (kinője). smile.gif Már csak másfél-két év...

A számítógépes büntetést nem én adtam. Egyáltalán nem is értettem vele egyet, de nem lettem megkérdezve. Pedagógiai okokból totál helytelen lépés volt. Ez az apja lelkén szárad...
A liftes esetet ne is említsd, akkoriban még volt közbiztonság és én szerelmes voltam.
Amikor te pingpongoztál, hétre hazaértél. Most meg fél tíz elmúlt, végre sikerült kiimádkoznom az apját a TV elöl, hogy menjen és keresse meg.
És igenis, hogy ideges vagyok. Olyan ideges vagyok, hogy nem tudom megmondani. Tudom, hogy a Malibu mellett a tó csak térdig ér, és tudom, hogy körülnéz az úton, de ne tudd meg, milyen rémképek vannak a fejemben....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 21:44

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-06-09 21:33
Létrehozva: #11782

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-09 20:38) *
Kedves mmmyki!

A legközelebbi álláshirdetésnél az Ubulság kiemelt szempont lesz good2.gif

Köszönöm, tudtam, hogy számíthatok Önre. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 20:46) *
Most valami kegyetlen büntetésen töröm a fejemet. 1000x elmondtam neki, hogy rossz idő esetén, sötétedéskor, és egyáltalán.... és különben is! Mi az, hogy nem visz telefont?

Az alábbaiakkal tudom segíteni a fejtörésedet.
- 13 éves voltam, amikor egy napon nem jöttem haza az iskolából, hanem 7-ig pingpongoztunk. Nem esett, nem volt sötét, én abszolút biztonságban éreztem magam, Anyu meg a plafonon. Persze akkor még nem volt mobiltelefon.
- Hallottam egy történetet egy kislányról, akit már a rendőrség keresett, pedig csak liftezett a szomszéd utcában... tongue.gif Akkor pláne nem volt mobiltelefon.
- Következtetés 1.: Valószínűleg semmi baja, marha jól érzi magát valahol, tudja, hogy Te Vaterázol, az Apja nézi a meccset, a kutyák túlvannak a vacsorán, így mindenki boldog, és eszébe sem jut, hogy Téged már szétvet az ideg.
- A legkegyetlenebbet már megtetted a számítógép-böjttel, és ez sem érte el az ingerküszöbét.
- Következtetés 2.: Őszintén sajnállak, _olel.gif de nem tudsz mást csinálni, mint hogy tűrsz, és várod, hogy elmúljon (kinője). smile.gif Már csak másfél-két év...

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-09 21:24
Létrehozva: #11783

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-09 20:44) *
Jaj, az nem jó, az enyém is állandóan az ilyen cselekedeteivel az idegeimen hegedül. sad.gif

Amíg nem lesz saját gyerekük, addig sosem fogják megérteni, hogy ma az a szülői aggódás. Ez van.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 20:46
Létrehozva: #11784

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-09 20:44) *
Jaj, az nem jó, az enyém is állandóan az ilyen cselekedeteivel az idegeimen hegedül. sad.gif

Most valami kegyetlen büntetésen töröm a fejemet. 1000x elmondtam neki, hogy rossz idő esetén, sötétedéskor, és egyáltalán.... és különben is! Mi az, hogy nem visz telefont?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-09 20:44
Létrehozva: #11785

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 20:28) *
Nincs itthon a gyerek.... megőrülök......
A telefonja a szobában csörgött..... Babszemnyi jegek esnek.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-09 20:38
Létrehozva: #11786

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 17:25) *
Ezzel feltételezzük róla, hogy egyénisége van. ...

Nagyon kedves, de ne essünk túlzásokba mosking.gif

IDÉZET(mmmyki @ 2012-06-09 19:30) *
Kedves Benz! (egyéniséggel smile.gif ) Ezennel felkérem, hogy járjon közben egy Ubul nevű ügyfelszolgálati munkatárs azonnali alkalmazása érdekében, hogy zejopy és az ÜSZ közötti határvillongások alább hagyjanak. Köszönettel: mmmyki biggrin.gif

Kedves mmmyki!

A legközelebbi álláshirdetésnél az Ubulság kiemelt szempont lesz good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 20:28
Létrehozva: #11787

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2012-06-09 20:23) *
Pécs: nhgalM0Ms0i.gif + jég + sötét

(+ bejöttek a szúnyogok az eső elől...)

Nincs itthon a gyerek.... megőrülök......
A telefonja a szobában csörgött..... Babszemnyi jegek esnek.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 20:29

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-06-09 20:23
Létrehozva: #11788

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Pécs: nhgalM0Ms0i.gif + jég + sötét

(+ bejöttek a szúnyogok az eső elől...)

A hozzászólást -mmmyki- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 20:27

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 20:22
Létrehozva: #11789

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-06-09 20:00) *
blink.gif Én? A fanyüvő vihart? Rátok? mad.gif punish.gif
Nem én voltam not_i.gif Itt csak esti sötétség mellett zuhogott, szél nem volt.

smiley-scared003.gif Igen, de ezek szerint ahogy közeledett felénk, egyre idegesebb lett. Itt is tök sötét van és morog az ég, szinte folyamatosan. És van szél, de nem akkora, mint hétfőn.

(Annyira örülök, hogy végeztem, de tényleg. smile.gif)

Hajaj... itt az idő, hogy mindent kihúzzak.... Jézus...

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 20:04

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-09 20:00
Létrehozva: #11790

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 19:22) *
Szerintem svejku küldte, mert onnan jön. biggrin.gif

blink.gif Én? A fanyüvő vihart? Rátok? mad.gif punish.gif
Nem én voltam not_i.gif Itt csak esti sötétség mellett zuhogott, szél nem volt.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 19:47
Létrehozva: #11791

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2012-06-09 19:30) *
Kedves Benz! (egyéniséggel smile.gif ) Ezennel felkérem, hogy járjon közben egy Ubul nevű ügyfelszolgálati munkatárs azonnali alkalmazása érdekében, hogy zejopy és az ÜSZ közötti határvillongások alább hagyjanak. Köszönettel: mmmyki biggrin.gif

Sajnálom a fádat. sad.gif
Nincs villongás az ÜSZ és köztem. smile.gif Tegnap este leírtam, hogy egyszer adtam nekik csupa ötöst, és egyszer meg inkább nem adtam, mert nem akartam rosszabbat adni. Mert én ilyen vagyok. Szóval semmi bajom az ÜSZ-tal, mindenesetre örülnék, ha lenne legalább egy Ubul nevű munkatárs ott. Sőt tulajdonképpen már azt is gesztusnak tekinteném, ha a következő állásajánlatuknál a "További előnyt jelent" felsorolásnál ott lenne, hogy Ubul keresztnévvel rendelkezők előnyben. biggrin.gif
Ne terheld Benzet! Nem kell a dínó, nekem is az (egyik) kedvencem volt.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-06-09 19:30
Létrehozva: #11792

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 17:25) *
Benzet mindenki Benznek hívja, mint ahogy Vateraoroszlánt Leónak. A keresztanya én vagyok. biggrin.gif
Tök sok mindenki szegezi neki a kérdést. Csupán egy gesztus, hogy nem azt írjuk, hogy "Kedves moderátor", hanem azt, hogy "Kedves Benz". Ezzel feltételezzük róla, hogy egyénisége van. Ha meg nem tetszik neki, úgyis szól. (Mellesleg az ÜSZ-nak is szívesebben írnék olyan levelet, hogy "Kedves Ubul!". Főleg, ha tudnám, kivel levelezek.)

Te csak használd a fórumot nyugodtan, belátásod szerint. Ahogy elnézlek, nem nagyon vannak viselkedési problémáid, stílusod is van. Ha meg valami nem tetszik, úgyis szólunk és attól még tök jól elvagyunk itt. Szóval csak szépen fészkeld be magadat közénk. smile.gif
A zárójeles mondatodat nem tudom, mire utal.smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 19:22) *

Akárki küldte is, ha még egy fámat derékba töri a vihar, most már igazán mérges leszek... (Tényleg nem lehet rehabilitálni a dínó-ikont?...)
R. I. P. "Gumi"-barack. smiley_0488.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 19:22
Létrehozva: #11793

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-09 18:45) *
Egyszer már nekiálltam, de nem igazán jött össze. Most el kell szaladnom, aztán én is belevetem magam a feltöltésbe.

Vigyél ernyőt.... viharkabátot.... tundrabugyit.... !!!! Itt nagyon jön valami. nhgalM0Ms0i.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-09 18:45
Létrehozva: #11794

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 18:27) *
Önként ment, nem lett kirúgva, szerintem a szíve mélyén Benz és Leó is élvezte a dolgot. biggrin.gif

Kész vagyok a feltöltéssel. Annyira siettem, mert rossz időt mondtak, hogy rémületemben mindent megcsináltam, amit két napra terveztem. (Hiába, vannak még tartalékaim. wink.gif)

Egyszer már nekiálltam, de nem igazán jött össze. Most el kell szaladnom, aztán én is belevetem magam a feltöltésbe.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 18:27
Létrehozva: #11795

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-09 18:02) *
Jaj nem tudod mit hagytál ki. Arra már nem emlékszem, hogy a végén önként, vagy segítséggel távozott a fórumról, mert az öngyilkossági módozatokon gondolkodtam éppen, mikor közölte velünk, hogy bizony ő többet nem jön a fórumra. mosking.gif

Önként ment, nem lett kirúgva, szerintem a szíve mélyén Benz és Leó is élvezte a dolgot. biggrin.gif

Kész vagyok a feltöltéssel. Annyira siettem, mert rossz időt mondtak, hogy rémületemben mindent megcsináltam, amit két napra terveztem. (Hiába, vannak még tartalékaim. wink.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-09 18:02
Létrehozva: #11796

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 16:53) *
98 az egy jó év volt. (Bokros csomag... de megszívtuk.....)

Igen, emlékszem jó hideg összebújos tél előzte meg. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 16:57) *
Hytech-hel valamikor beszélgettünk, már régebben és felmerült Chamea. Könnyesre vigyorogtuk magunkat.biggrin.gif
Nagyon gáz volt amit csinált egyébként. Totál félrevezető volt, és aki nem volt rutinos fórumozó, hihetett neki, mert a bonyolult mondatszerkesztés arra engedett következtetni, hogy nagyon penge a csaj.

Na de az a magabiztosság! laugh.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-09 17:03) *
Kíváncsi lettem. rolleyes.gif Őt kitiltották? Mert mint felhasználó aktív.

Jaj nem tudod mit hagytál ki. Arra már nem emlékszem, hogy a végén önként, vagy segítséggel távozott a fórumról, mert az öngyilkossági módozatokon gondolkodtam éppen, mikor közölte velünk, hogy bizony ő többet nem jön a fórumra. mosking.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 18:03

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 17:25
Létrehozva: #11797

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-09 17:11) *
2 dologra vonatkozott az ?én még nem mertem?:
1. A név lerövidítésére
2. A direkt nekiszegezett kérdésre: nem biztos ui., h én átlátom, mi az, amire a feladatból adódóan tudnia kell a választ; mi az, amiről csak magánvéleménye lehet; és mi az, amire nem válaszolhat.
(Az emlegetett hisztizős poszt után pl. leírtam, h ?nem gondoltam senkire személy szerint, hogy válaszolnia kellene?. Mint utóbb kiderült, jól tettem, h nem gondoltam.)

Benzet mindenki Benznek hívja, mint ahogy Vateraoroszlánt Leónak. A keresztanya én vagyok. biggrin.gif
Tök sok mindenki szegezi neki a kérdést. Csupán egy gesztus, hogy nem azt írjuk, hogy "Kedves moderátor", hanem azt, hogy "Kedves Benz". Ezzel feltételezzük róla, hogy egyénisége van. Ha meg nem tetszik neki, úgyis szól. (Mellesleg az ÜSZ-nak is szívesebben írnék olyan levelet, hogy "Kedves Ubul!". Főleg, ha tudnám, kivel levelezek.)

Te csak használd a fórumot nyugodtan, belátásod szerint. Ahogy elnézlek, nem nagyon vannak viselkedési problémáid, stílusod is van. Ha meg valami nem tetszik, úgyis szólunk és attól még tök jól elvagyunk itt. Szóval csak szépen fészkeld be magadat közénk. smile.gif
A zárójeles mondatodat nem tudom, mire utal.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 17:26

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-06-09 17:11
Létrehozva: #11798

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 16:53) *
Mert miért nem?

2 dologra vonatkozott az ’én még nem mertem’:
1. A név lerövidítésére
2. A direkt nekiszegezett kérdésre: nem biztos ui., h én átlátom, mi az, amire a feladatból adódóan tudnia kell a választ; mi az, amiről csak magánvéleménye lehet; és mi az, amire nem válaszolhat.
(Az emlegetett hisztizős poszt után pl. leírtam, h ’nem gondoltam senkire személy szerint, hogy válaszolnia kellene’. Mint utóbb kiderült, jól tettem, h nem gondoltam.)

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-09 16:53
Létrehozva: #11799

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-09 16:35) *
No, ott még nem tartok ezek szerint. Apró harapásokkal, okosan beosztva olvasom a fórumot, topikonként, 2007-től napjainkig. Viszont azt már tudom, h a fórumozók gyerekeinek igen magas %-a egyidős a fiammal (98-as)smile.gif.

Ezt nem is biztos, hogy fogod látni, de ha mégis, akkor légyszi hozd előre, mert Leó is, én is elvesztettük. biggrin.gif
98 az egy jó év volt. (Bokros csomag... de megszívtuk.....)

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-09 16:35) *
Ilyet én még nem mertem írni - magam sem tudom, miért - de eljön majd biztos az az idő is...

Mert miért nem? Ez nem tapasztalatfüggő. Én egyáltalán nem hiszem azt, hogy mindent tudok, vagy, hogy hűű, de megy ez nekem. Nem erről szól a dolog. A Vateránál háromszor lehet tévedni, negyedikre repül az ember. Ha svejku hibázik egyet, aztán vidaeff, aztán Tomcsa, és én egyesével bedőlök nekik, akkor pont már csak a negyedik van vissza. Nekem ez nem játék és nem is elhanyagolható, felcserélhető időtöltés. Nekem itt ebben a kérdésben Benz az isten, mert ha ő elront valamit és azért kapok figyelmeztetést, akkor visszajöhetek és jogosan felróhatom neki, hogy a hivatalos véleménye miatt elvesztettem a büntetlenségemet. És ebben az esetben szerintem még az is jogos, ha kérem a Vaterától a figyelmeztetés törlését. Mert a Vaterát képviselő ember tanácsa szerint jártam el.
(Megint más a kérdés, néha előfordult a múltban, hogy az egyéni, magánvéleménye érdekelt. Akkor ezt jeleztem. Ebben az esetben nyilván nem takarózhatok vele.)
Ha viszont mondjuk Tomcsa mond hüyleséget (bocs Tomcsa _olel.gif csak olyan jó vagy példának), akkor az az én egyéni ballépésem, hogy hallgattam rá.
Így látom ezt a kérdést.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-06-09 16:35
Létrehozva: #11800

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

Én is úgy láttam, jobb, ha ide jövök vissza, mert a lelkem rezdülései szigorúan véve nem kapcsolódnak az aukciózási etiketthez...
IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-09 15:48) *
...szó szerint az orvosra vonatkoztatva van némi veszély.

Ez igaz, de csak hasonlat volt. Határozottan fájd.csill.ellenes vagyok, disszimulálni remekül tudok enélkül is. Fogorvoshoz meg nem a fájdalom szokott vinni mosking.gif
IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 15:51) *
... én olvastam Leó postját...

No, ott még nem tartok ezek szerint. Apró harapásokkal, okosan beosztva olvasom a fórumot, topikonként, 2007-től napjainkig. Viszont azt már tudom, h a fórumozók gyerekeinek igen magas %-a egyidős a fiammal (98-as)smile.gif.
IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 15:25) *
Én ezért nem is igen kérdezek (vagy ha igen, akkor az úgy kezdődik, hogy "Kedves Benz!).

Ilyet én még nem mertem írni - magam sem tudom, miért - de eljön majd biztos az az idő is...
IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-09 15:19) *
Igaz ami igaz, a pistinéni név nem egészen tiszta nekem. mosking.gif

A nickem magyarázata leginkább az, h néha nem tudom biztosan, h fiú vagyok v vmi egészen más mosking.gif

A hozzászólást -pistineni- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-09 16:38

--------------------
Nem minden fénylik, ami arany (Manu Chao)

+Quote Post

1541 Oldal V  « < 588 589 590 591 592 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-03 04:09