IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1596 Oldal V  « < 588 589 590 591 592 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-07-20 14:30
Létrehozva: #11781

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-20 14:22) *
Örülök, hogy sikerült. Egyszer próbálja meg a nagy csikung golyókat is smile.gif

Ön használja? Én mindig kacérkodom vele, de nem tudom... nagyok is, nekem kicsi a kezem és ... talán egyszer megtanulom, nagyon jó a hatása állítólag.smile.gif

A rólam írt véleménye nagyon kedves, köszönöm. Viszont szerintem ennyire jó azért nem vagyok smile.gif

Nem arról van szó, hogy jó vagy nem. Velem kompatibilis. Tehát nekem, az én értékrendem szerint jó. Ezt így látom. A kezdetektől egyébként, persze azóta sok egyéb is történt, ami az első benyomást igazolta. smile.gif
Szerintem az életben Ön egy nehéz ember egyébként. De az nem baj, csak azért írtam, mert nem hiszem, hogy tökéletes, vagy ilyesmi. De sok és nagy, az összes olyan dologgal együtt, ami nem a pozitív oldalát erősíti. Így látom.
Azok az emberek, akik számunkra valamiért hangsúlyosak, nem feltétlenül "tökéletesek". Csupán bizonyos okok miatt hatással vannak ránk.

Még egy fontos hozzáfűznivalóm lenne: van az a pénz, amennyiért takarítást is vállalok. Elég sok jegyű szám, de azért le tudnám írni mosking.gif

biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-20 14:22
Létrehozva: #11782

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-20 14:10) *
Elmentem az Ázsiába, persze, hisz Ön mondta és amit eddig mondott, mind bejött.

Örülök, hogy sikerült. Egyszer próbálja meg a nagy csikung golyókat is smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2012-07-20 14:10) *
Elolvastam a levelezést...

A rólam írt véleménye nagyon kedves, köszönöm. Viszont szerintem ennyire jó azért nem vagyok smile.gif
Még egy fontos hozzáfűznivalóm lenne: van az a pénz, amennyiért takarítást is vállalok. Elég sok jegyű szám, de azért le tudnám írni mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-20 14:10
Létrehozva: #11783

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-20 11:32) *
Állítólag kötelező eleme egy úriember megjelenésének. Egyébként osztom a véleményét smile.gif

Nem. Nem kötelező eleme az úriember megjelenésének. Ellenben a jelképrendszer, amit hordoz, kötelező eleme az igazi férfinak. smile.gif Ez ugye merőben mást jelent? Mert az igazi férfi persze úriember, de ez azért lássuk be eléggé kevés ahhoz, hogy az ember lánya a fehér lovat is felfedezze.
Elmentem az Ázsiába, persze, hisz Ön mondta és amit eddig mondott, mind bejött. Nem volt kulcstartó, illetve volt sok, de mind más. Viszont az utam visszafelé egy ásványbolt mellett vezetett, gondoltam, veszek addig is, amíg nem látok ilyet, egy másikat. Bementem és megláttam. Olyan, mint a zöld volt, csak kék. És fillérekért. Szóval, ha nem küld el az Ázsiába, akkor nem mentem volna arra. Kedves Benz! Nem tud egy jó varrónőt? Két szoknyámat is be kellene vetetni. Ön nem tud nekem rosszat mondani. thank_you.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-20 12:20) *
Igen Tisztelt Kedves Benz! 047.gif
Ha lenne kedves elolvasni és utána tanácsot adni, hogy a kalodán kívül mit tudok tenni eme khm személlyel? Megfrizurázni nem tudom, lábamhoz sincs közel, pedig egyiket tenném vele dry.gif
Ő

Elolvastam a levelezést. Nem voltam itt tegnap, nem tudom, mi történt a fórumon. De a jelenséget és arról a véleményemet leírom.
Szeretem, amikor valaki kitiltatja magát a fórumról és a problémáját kivetíti másra. Nem Suzuki érte el, hogy ki lett az illető tiltva, ez számomra látatlanban is egyértelmű. A szabálytalan fórumozásnak ez a következménye. Ez több szót nem is érdemel.
Szerintem nem vagyunk fensőbbségesek és nem kezeljük az emberek problémáját magasról. Ha valaki idejön és normálisan kérdez, problémát akar megoldani, akkor mindig segítünk. Vannak esetek, amikor olyan az első megnyilvánulás, ami ellenkező reakciót vált ki. Belőlem biztosan, tudom, ez gyengém. De aki úgy indít, az ne csodálkozzon, ha olyan stílusban is kap választ. Erre ezt tudom mondani. Ez a "törzsgárda" eléggé sokféle emberből tevődik össze, sok megoldási lehetőséggel. Biztos vagyok abban, hogy meg lehet találni azt, ami a kérdezőnek a legmegfelelőbb megoldás, de ha tőlünk nem, akkor mindenekfelett ott van Benz hivatalos véleménye is, amire vakon lehet hagyatkozni.
Na és a puncsolás, nem vagyok hajlandó azt a kifejezést használni, egyrészt, mert Benz mint egyetlen moderátor nem hiszem, hogy ilyen szavakkal lehetne illethető, (mellesleg mélységesen felháborodtam a kifejezésen), másrészt a tevékenység, amit folytatunk messze nem erről szól.
Részemről kedvelem Benzet, akkor is kedvelném, ha takarítónő lenne és nem moderátor. Ez szimpátia, a státusztól független, nem mélyedek el benne, számtalan oka van, hogy egy embert szimpatikusnak, vagy ellenszenvesnek találunk-e. Ez most szerencsésen jött össze nekem. De ami legalább olyan mértékben jelen van a vele való kommunikációmban, az egy nagyon mély tisztelet. Ez nem független a munkájától, de csak annyiban van jelen, hogy itt látom, és nem csak a tudásáról, hanem az emberi hozzáállásáról is szól. Magyarul Benz megdolgozott azért a státuszért, amit konkrétan nálam képvisel, ha tetszik, ha nem. Mert ilyen, és én az ilyen emberekkel meglehetősen kompatibilis vagyok. (Hasonlóan, bár másképpen érzek BéBével kapcsolatban, őt annyira elfogulatlanul és mélyen szeretem, ami egészen egyedülálló, érdekes, hogy ez senkinek nem böki a csőrét.) Nem leszek undok és hivatalos Benzzel, csak azért mert moderátor. Magasról teszek a státuszára, soha életemben nem érdekeltek ezek a dolgok, mindig, mindenki mögött az embert látom. Azt szánom, akinek nem ez a mozgatórugója, akinek egyáltalán felmerül az agyában, hogy nem önzetlenül azt mutatjuk, ami bennünk van, hanem egy előre megfontolt érdekből vagyunk kedvesek. Pfuj.
És még egy téma, ami szemet szúrt. Szerintem olyan nagyon nem szoktunk mélyen belemenni mások aukciózási szokásaiba, pedig mindenkinek megvan a maga munkamódszere. Az, hogy pár gusztustalan dolgot, vagy vicceset, érdekeset megmutatunk, az persze más.
Azt hiszem, dióhéjban ennyit akartam mondani. Tudom, hogy az illető ki van innen tiltva, azt sem szeretném, ha a terméklap alatt írna nekem, mert a dologról kialakult véleményem van, de mint "ősfórumozó", némiképpen érintettnek éreztem magamat a kritikában.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-20 14:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-20 14:06
Létrehozva: #11784

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-20 14:00) *
Kedves suzukimaruti!

Tegye tiltóra az összes nevét és közben mosolyogjon smile.gif
A trágár stílus miatt figyelmeztettük a felhasználót.

Kedves Benz!
thank_you.gif A tiltó megtörtént. Köszönöm, hogy mosolyt javasol smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-20 14:00
Létrehozva: #11785

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Ha lenne kedves elolvasni és utána tanácsot adni, hogy a kalodán kívül mit tudok tenni eme khm személlyel? Megfrizurázni nem tudom, lábamhoz sincs közel, pedig egyiket tenném vele dry.gif
Ő

Kedves suzukimaruti!

Tegye tiltóra az összes nevét és közben mosolyogjon smile.gif
A trágár stílus miatt figyelmeztettük a felhasználót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-20 12:51
Létrehozva: #11786

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-07-20 12:49) *
Akkor radír lesz ebből is. Lévén, hogy a terméklapon történt ez a bájcsevej.

Tudom, hogy az lesz, de azért hagytam, hogy Benz olvassa el. smile.gif Na persze én is tudtam volna törölni, de az előbbi meggondolás vezérelt.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-20 12:53

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-07-20 12:49
Létrehozva: #11787

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-20 12:32) *
No igen csak ez a valaki tegnap más néven is volt fórumon. Radír lett abból is. blink.gif

Akkor radír lesz ebből is. Lévén, hogy a terméklapon történt ez a bájcsevej.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-20 12:39
Létrehozva: #11788

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-07-20 12:37) *
Miért érzik azt egyesek, ha beszélgetünk a moderátorral, hogy az nyalás? Sosem fogom megérteni! Ez olyan, mint amikor az iskolában beszélgettünk a tanárral/tanárnővel, akkor azt, nyalizásnak tartották. Némelyek...

Szerintem, jó volt a válaszod. wink3.gif

A vicc az, hogy eddig velem beszélt legkevesebbet a moderátor smile.gif Ennek a tegnapi nap az előzménye ami radírozva lett. mellow.gif
Megnyugtattál, hogy jól válaszoltam tongue.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-20 12:40

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-07-20 12:37
Létrehozva: #11789

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ő

Miért érzik azt egyesek, ha beszélgetünk a moderátorral, hogy az nyalás? Sosem fogom megérteni! Ez olyan, mint amikor az iskolában beszélgettünk a tanárral/tanárnővel, akkor azt, nyalizásnak tartották. Némelyek...

Szerintem, jó volt a válaszod. wink3.gif

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-20 12:32
Létrehozva: #11790

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-07-20 12:30) *
Benz! Szinte szóról-szóra ugyan ilyen levelet kaptam régebben! Emlékszik, amikor írtam ide róla? Pedig ezzel az felhasználóval nem is volt kapcsolatom.

No igen csak ez a valaki tegnap más néven is volt fórumon. Radír lett abból is. blink.gif

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-07-20 12:30
Létrehozva: #11791

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-19 22:56) *
crying.gif Ma tönkrement a kulcstartóm, ami a slusszkulcsomhoz volt. Nagyon szerettem, egy zöld golyó, és kicsit csilingelt, de nem nagyon, tűzzománc. Leszakadt a golyó az akasztóról.

Nekem is van olyanom, jin jang golyócskával. (mármint kulcstartóm) A golyócska nehéz, így pár nap alatt leszakadt a láncról. De visszaeszkábáltam. Még én...még abban az időben...smile.gif

Ő

Benz! Szinte szóról-szóra ugyan ilyen levelet kaptam régebben! Emlékszik, amikor írtam ide róla? Pedig ezzel az felhasználóval nem is volt kapcsolatom.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-20 12:20
Létrehozva: #11792

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ő

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-07-20 12:18
Létrehozva: #11793

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-20 10:23) *
Kedves Benz rolleyes.gif
A ló elengedhetetlen? Elöl harap, hátul büdös és rúg, középen meg marha kényelmetlen. Én szerény vagyok, beérem bármilyen felső kategóriás sötét autóval, de csak tulajdonolni. Ülni konyak-szivar-Times jobb hátul, ha lehet.

Ha a lovat mellőzni kívánja, kedves uram, rendben van. De akkor a keménykalap szükségeltetik, a hátsó ülésen kiváltképp! mosking.gif blum2.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-20 08:44) *
Most néztem a tükörben, pont ilyen laugh1.gif

Jaajj, neee! Akkor marad a félelem! smiley-scared003.gif
(nem elég, hogy eddig a moderátortól, most az embertől is?? crying.gif )
(vigyáztam...csak kettő kérdőjelet tettem blum3.gif )

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-20 11:32
Létrehozva: #11794

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-20 10:23) *
Kedves Benz rolleyes.gif
A ló elengedhetetlen? Elöl harap, hátul büdös és rúg, középen meg marha kényelmetlen. Én szerény vagyok, beérem bármilyen felső kategóriás sötét autóval, de csak tulajdonolni. Ülni konyak-szivar-Times jobb hátul, ha lehet.

Kedves vidaeff!

Állítólag kötelező eleme egy úriember megjelenésének. Egyébként osztom a véleményét smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-20 10:23
Létrehozva: #11795

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-20 09:04) *
Borosta néha előfordul... Tudom, az igazi férfi fehér lovon mindig frissen borotvált smile.gif

Kedves Benz rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-20 09:15
Létrehozva: #11796

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-20 09:07) *
Addig is legyen szép a napja, ha kapok kulcstartót is, akkor imádni fogom. smile.gif

Köszönöm, Önnek is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-20 09:07
Létrehozva: #11797

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-20 09:04) *
Borosta néha előfordul... Tudom, az igazi férfi fehér lovon mindig frissen borotvált smile.gif

Ha nem is frissen, de nem bök. smile.gif És igen, a fehér ló helytálló. Az ember egy idő után ragaszkodik a fehér lóhoz is. Amit az képvisel.
Mennem kell, időre megyek. Addig is legyen szép a napja, ha kapok kulcstartót is, akkor imádni fogom. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-20 09:04
Létrehozva: #11798

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-20 09:01) *
A legelés impressziója még a kisebbik baj, egyszerűen nem finomak (legalábbis nekem és mindenkitől elnézést kérek aki szereti). Na és a színük... brrrr..
Tényleg fontos az alvás, de önmagában nem elég. smile.gif Sok egyéb dolog is kell a karikamentes szem meglétéhez. smile.gif
Na és a borosta? Az ellen nem véd az alvás.smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-20 09:01
Létrehozva: #11799

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-20 08:57) *
Sóskát sem. Nekem az olyan lenne, mintha kimennék egy jót legelni laugh1.gif
Nem vagyok kialvatlan, az alvás fontos smile.gif

A legelés impressziója még a kisebbik baj, egyszerűen nem finomak (legalábbis nekem és mindenkitől elnézést kérek aki szereti). Na és a színük... brrrr..
Tényleg fontos az alvás, de önmagában nem elég. smile.gif Sok egyéb dolog is kell a karikamentes szem meglétéhez. smile.gif
Na és a borosta? Az ellen nem véd az alvás.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-20 08:57
Létrehozva: #11800

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-20 08:52) *
Hála Istennek.... azt valahogy nem bírom összeegyeztetni bizonyos egyéb paraméterekkel. laugh.gif
Sóskát sem? tongue.gif
Ahh, épp ma megyek be Pécsre (remélem nagyvárosnak minősül smile.gif), akkor lehet, bár ott nem nagyon szeretek vásárolni (amúgy máshol sem, de ott nagyon nem biggrin.gif).
Igen, pont olyanom volt. smile.gif
És mit látott még a tükörben? Kialvatlan karikás szemeket? Két napos gyomot az arcán? mosking.gif
Javasolhatok uborkapakolást és egy gyors borotválkozást? smile.gif
Hát az biztos, hogy szép rózsaszínű. biggrin.gif Tulajdonképpen azért is kattintottam rá, na meg azért, mert nem hittem a szememnek, nem gondoltam, hogy a kulcstartók között ez az, aminek látszik. laugh.gif

Sóskát sem. Nekem az olyan lenne, mintha kimennék egy jót legelni laugh1.gif
Nem vagyok kialvatlan, az alvás fontos smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1596 Oldal V  « < 588 589 590 591 592 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-25 17:27