IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1547 Oldal V  « < 598 599 600 601 602 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-06-06 19:38
Létrehozva: #11981

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Bigdept @ 2012-06-06 19:27) *
Dehát már előtte el lett tüntetve, nem?
Egyébként azt hiszem a JAVA motor telepítette, nem is fogom fel, hogy képzelte ezt az Oracle.

Más nem tűnt el? Én még nem engedtem fel a 13-ast, mert nagyon megváltozott rajta minden, és tesztelgetésre nincs időm...

Láthatóan eltűnt, mert sehol nem volt, sem a programokban, sem a böngészőben, meg azokat a láncokat is megizéltem ( biggrin.gif ), szóval mindent megtettem, amit kellett, ill. amit mondtál, de mégis azzal keresett, szóval nem hagyta magát kiirtani.

Engem meg most meg sem kérdezett, hogy akarok-e telepíteni, csak közölte velem a bekapcsoláskor, hogy telepíti a frissítéseket és pár perc múlva elindul. (Az, 13.0) És amikor megláttam, hogy nincs az a pocsékság, akkor olyan volt, mintha hazaértem volna.smile.gif Mindent másképpen kellet csinálnom az elmúlt hetekben.
A számtech tanár meg nem is hallott erről, és bizonyos egyéb technikai problémák miatt a szokásos helyre sem tudtam elvinni, ahol szoktam ezeket a dolgokat intézni.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-06-06 19:27
Létrehozva: #11982

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-06 16:30) *
Bigdept! Hahó, szia, halihó, ha erre jársz.
Képzeld, a Firefox frissítette magát és eltűnt az a szemétség. Nem tudom, hogy történhetett, de nagyon örülök.biggrin.gif

Dehát már előtte el lett tüntetve, nem?
Egyébként azt hiszem a JAVA motor telepítette, nem is fogom fel, hogy képzelte ezt az Oracle.

Más nem tűnt el? Én még nem engedtem fel a 13-ast, mert nagyon megváltozott rajta minden, és tesztelgetésre nincs időm...

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-06 16:30
Létrehozva: #11983

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Bigdept! Hahó, szia, halihó, ha erre jársz.
Képzeld, a Firefox frissítette magát és eltűnt az a szemétség. Nem tudom, hogy történhetett, de nagyon örülök.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-06 05:52
Létrehozva: #11984

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-05 22:59) *
Legközelebb húszezernél.

Semmiképpen sem korábban...

IDÉZET(svejku @ 2012-06-05 23:03) *
Van rá egy Gin-tonikom, hogy zejopynak előbb meglesz! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Addig még bármi történhet. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-05 23:03
Létrehozva: #11985

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-05 22:59) *
Legközelebb húszezernél. Köszönöm. smile.gif

Van rá egy Gin-tonikom, hogy zejopynak előbb meglesz! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-05 22:59
Létrehozva: #11986

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-05 19:33) *
... a sablonokat bevallom, nem olvasom végig ...

Ez igazán helytelen nono.gif laugh1.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-05 19:33) *
Nem baj, majd én szólok, ha megint kerekhez ér. smile.gif

Legközelebb húszezernél. Köszönöm. smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-05 20:12
Létrehozva: #11987

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ticket 2012060510009207 smile.gif
Kíváncsi vagyok, erre milyen választ adnak. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-05 19:33
Létrehozva: #11988

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-05 19:17) *
Tegnap Leóval átbeszéltük ezt az ügyet is smile.gif

Kíváncsivá tett persze, és ezt kiválóan tudja is. biggrin.gif Viszont a kíváncsiság nem szép tulajdonság, az önuralom pedig nemes erény, ezért nem kérdezek semmit. smile.gif

Nahát, miket észre nem vesz good2.gif

Az ember észrevesz dolgokat. smile.gif Mivel a postjai érdemlegesek (mondjuk a sablonokat bevallom, nem olvasom végig mosking.gif ), ezért figyelem az avatarját, hogy ott van-e valahol a frissek között. Én nem a "fórum legutóbbi hozzászólásai" opcióval közlekedem itt.smile.gif

Nekem fel sem tűnt. Hiába, ömlik belőlem a szó mosking.gif

Nem baj, majd én szólok, ha megint kerekhez ér. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-05 19:17
Létrehozva: #11989

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-05 13:29) *
...érted, gondolom, ha tudod, miről van szó.:smile.gif

Tegnap Leóval átbeszéltük ezt az ügyet is smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2012-06-05 13:29) *
...
Kicsit elmegyek és máris 10 000 fölé szökik a hozzászólásainak a száma. smile.gif
thank_you.gif Engedje meg, hogy elsőként gratuláljak. party-smiley-023.gif [/color][/b]

Nahát, miket észre nem vesz good2.gif
Nekem fel sem tűnt. Hiába, ömlik belőlem a szó mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-05 13:29
Létrehozva: #11990

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-06-05 11:04) *
Jó reggelt, bár asszem, elkéstem... blink.gif

Óó, dehogy, legyen nagyon szép a napod.smile.gif Egy sírásra alkalmas mellkas bármikor jól jön, bár most roppant kiegyensúlyozott vagyok, de mindjárt visszaszomorodom, hogy okom legyen használni. biggrin.gif
Nem értem azt a mentalitást, ezen mindig kissé elszomorodom, nem tehetek róla. Benz az egyetlen korrekt lehetőséget javasolta, hangsúlyozva, hogy ő dönt. (Mármint a tag). Erre idejön két nappal később és az 1500 Ft-ját fájlalja és nem az a legnagyobb módja, hogy .... ááá, mindegy.... érted, gondolom, ha tudod, miről van szó.:smile.gif

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-06-05 11:04) *
Néhány éve egy nyári napon rettenetesen untam magam és előkerült valahonnan egy ilyen. Háromszor olvastam el: először, utoljára és soha többet. smile.gif

Amúgy Tandori Dezső kezdte el ezeket fordítani álnéven, megélhetési célból (sőt, még lehet, hogy manapság is teszi). Egy idő után annyira profi lett (lévén totál egy kaptafára készül az összes sztori), hogy egy-két óra alatt elkészült eggyel biggrin.gif
És ez komoly, ő nyilatkozta valahol smile.gif

laugh.gif Nahát... biggrin.gif Valamikor nagyon régen én is olvastam párat, de nem emlékszem a benyomásaimra, teljesen kitörlődött, ezért most az újdonság erejével hatott rám a dolog.

Ezt a Tandori dolgot nem tudtam. biggrin.gif

Kedves Benz! smile.gif
Kicsit elmegyek és máris 10 000 fölé szökik a hozzászólásainak a száma. smile.gif
thank_you.gif Engedje meg, hogy elsőként gratuláljak. party-smiley-023.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-05 13:30

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-06-05 11:04
Létrehozva: #11991

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-03 20:53) *
Ha azonnal nem jelenik meg Leó a munkaköri mellkasával, istenbizony zsebkendőkbe ölöm a bánatomat.... sad.gif

Jó reggelt, bár asszem, elkéstem... blink.gif

Különben, és ezt nagyon komolyan mondom, olvasson el egyet. Egészen kiábrándító volt. És a tragédia, hogy nagyon sokan ezt "szépnek", "romantikusnak" titulálják. Hát én határozottan romantikus alkat vagyok, de az én romantikám nem erről szól.

Néhány éve egy nyári napon rettenetesen untam magam és előkerült valahonnan egy ilyen. Háromszor olvastam el: először, utoljára és soha többet. smile.gif

Amúgy Tandori Dezső kezdte el ezeket fordítani álnéven, megélhetési célból (sőt, még lehet, hogy manapság is teszi). Egy idő után annyira profi lett (lévén totál egy kaptafára készül az összes sztori), hogy egy-két óra alatt elkészült eggyel biggrin.gif
És ez komoly, ő nyilatkozta valahol smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-03 21:16
Létrehozva: #11992

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-03 17:32) *
Tomcsa, köszönöm, ma délután sokat tanultam.

Igazán nincs mit! wink.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-03 20:42) *
Szó sincs ilyesmiről. Akkor most bepótolom: smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

Ennek igazán örülök! smile.gif

Meggondolandó az ötlet. Szerintem nyugodtan küldje be a Kapcsolatfelvételen át, hátha bekerül az algoritmusba.

Köszönöm! Ha Ön is úgy látja, hogy érdemben érdemes vele foglalkozni, akkor amint lesz egy kis időm be fogom küldeni.

Egészen kiábrándító volt. És a tragédia, hogy nagyon sokan ezt "szépnek", "romantikusnak" titulálják. Hát én istenbizony zsebkendőkbe ölöm határozottan romantikus alkat vagyok, de az én romantikám nem erről szól.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy régen nem olvastam el egyet-kettőt. De igazából érdemben akkor sem fogott meg.
Csúnya amit mondok, de sajnálni tudom azokat, akiknek ez örömet tud okozni. Amolyan lelki szegénységhez tudnám hasonlítani.
Pedig én is romantikus vagyok: Hozzám, vagy hozzád? mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-03 21:12
Létrehozva: #11993

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-03 21:09) *
Ennyire nem vagyok bátor rabbit.gif

Pedig biztosan valaki megtörölné közben az orrát. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-03 21:09
Létrehozva: #11994

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Különben, és ezt nagyon komolyan mondom, olvasson el egyet.

Ennyire nem vagyok bátor rabbit.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-03 20:53
Létrehozva: #11995

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

..........
Igazán jól hangzik. Ha nem sikerül eladni, akkor kölcsönkérném. Billeg az egyik könyvespolc, pont ilyen fél centis füzetke kellene alá mosking.gif
Egyébként kifejezetten jó kis kritikát írt good2.gif

Köszönöm.smile.gif Be vannak kötve ötösével, tehát vastag lesz a célnak.
Különben, és ezt nagyon komolyan mondom, olvasson el egyet. Egészen kiábrándító volt. És a tragédia, hogy nagyon sokan ezt "szépnek", "romantikusnak" titulálják. Hát én határozottan romantikus alkat vagyok, de az én romantikám nem erről szól.

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-03 20:52) *
.........Tényleg nem látod, hogy itt messze nem a pénzről szól a dolog?

Ha azonnal nem jelenik meg Leó a munkaköri mellkasával, istenbizony zsebkendőkbe ölöm a bánatomat.... sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-03 20:42
Létrehozva: #11996

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-03 16:31) *
Köszönöm! A mosolyt különösen, mivel az utóbbi időben úgy éreztem, hogy kerüli velem a kontaktust. Erősen gondolkodtam, hogy esetleg valamikor bántó, sértő voltam. Ha így volt, nem volt szándékos. smile.gif

Szó sincs ilyesmiről. Akkor most bepótolom: smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Tehát, amiről szó lenne: egy nagyon kedves ismerősöm mondta, hogy egy rokona csak azért regisztrált a vaterára, mivel a lánya nagyon szeretne egy bizonyos márkájú tornacipőt, és a bolti árhoz képest itt nagyon olcsón is lehet venni. Valószínüleg a sors, mivel gondolom utána lehetne nézni a tevékenykedéseimnek (tehát én nem kerestem rá erre tornacipőre), ajánlottban feldobott egy fixáras aukciót. Megnéztem, tudom és elismerem képek alapján nem lehet semmiről következtetéseket levonni, de egyértelmű jelei vannak eme cipő eredetének, nekünk 4 db van itthon ebből a márkából, abból kettő tornacipő. Gondoltam azért rákérdezek az eladónál, mert az egyik kérdezőnél kikerülte a választ. Nem válaszolt, kivéve az utánam következő kérdésekre...Viszik mint a cukrot, mert tényleg fillérekért van.
Én persze levontam a megfelelő következtetéseket.
De ami eszembe jutott az egésszel kapcsolatban, hogy az ajánlott aukciót, ugyebár Önök azaz a vatera ajánlja. Naponta ezekkel az ajánlásokkal találkozom különféle felületeken. Sokszor jön elő olyan aukció, ahol az eladó értékelései, hogy mit ne mondjak nem patyolat.
Azt a bizonyos algoritmust nem lehetne e valahogy "módosítani", hiszen ezek az önök által ajánlott aukciók bizonyos esetekben akár rossz fényt is vethetnek az oldalra.

Meggondolandó az ötlet. Szerintem nyugodtan küldje be a Kapcsolatfelvételen át, hátha bekerül az algoritmusba.

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-03 17:32) *
És most a "könyv". Elolvastam. Rettenetes volt. ...

Igazán jól hangzik. Ha nem sikerül eladni, akkor kölcsönkérném. Billeg az egyik könyvespolc, pont ilyen fél centis füzetke kellene alá mosking.gif
Egyébként kifejezetten jó kis kritikát írt good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-03 17:32
Létrehozva: #11997

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

...... egy nagyon kedves ismerősöm mondta, hogy egy rokona csak azért regisztrált a vaterára, mivel a lánya .........

Nagyon tetszik, amit írtál és igazad is van. Kíváncsi vagyok, mit mond Benz.

És most a "könyv". Elolvastam. Rettenetes volt. Sivár és erőltetett. És azt hiszem rettenetes, hogy ilyen irodalom kiadásra kerülhet.
Mesterkélt álprobléma köré szövődik a szerelem. Az alap az, hogy a csaj megfogadta, hogy sosem lesz pasié, mert az apja bunkó volt. Természetesen nevelőnőként egy gazdag nagybácsihoz szegődött el (a szegény lány, gazdag férfi esete), és a nagybácsi teljesen szerelmes lesz és a fene nagy szerelemben bebizonyítja a lánynak, hogy nem olyan jellemtelen alak, mint az apja. Mindez megspékelve némi féltékenységgel (egy másik nő is nyomul), nagy halom erotikával, tulajdonképpen az elejétől végig benne van, hogy hű de nagyon meg kellene történnie valaminek, de aztán nem történik persze.
A férfi és női pozitív jellemek sarkítva vannak, ezáltal gyakran negatív a hatásuk, de persze a "felemelkedett" szerelem mindent indokol. A férfi-női szerep teljesen el van torzítva, a pasi, mint biztonságot adó pénzcsődör van jelen a történetben, míg a nőnek életében nem lesz dolga, csak halomra szüli a gyerekeket. Életcél és önálló alkotási vágy nincs benne, mármint a nőben. Mert persze szereti a nő a biztonságot egy férfi oldalán, de csak érzetre. Nagyon nagy baj az, ha a nőnek nem kell és nincs igénye arra, hogy a magáét odategye az asztalra (ha nem is anyagi formában). Fel sem merült a történetben, hogy bármelyik fél okos lenne, vagy humoros, kreatív és eredeti. Nem. Az egész az ivarzás előkészítéséről szólt. Borzasztó az egész, megrázott a benne rejlő cukros igénytelenségre való felbujtás.
Tomcsa, köszönöm, ma délután sokat tanultam.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-03 17:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-03 16:31
Létrehozva: #11998

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-03 16:08) *
Kedves 98tomcsa!

Tárja nyugodtan smile.gif

Köszönöm! A mosolyt különösen, mivel az utóbbi időben úgy éreztem, hogy kerüli velem a kontaktust. Erősen gondolkodtam, hogy esetleg valamikor bántó, sértő voltam. Ha így volt, nem volt szándékos. smile.gif
Tehát, amiről szó lenne: egy nagyon kedves ismerősöm mondta, hogy egy rokona csak azért regisztrált a vaterára, mivel a lánya nagyon szeretne egy bizonyos márkájú tornacipőt, és a bolti árhoz képest itt nagyon olcsón is lehet venni. Valószínüleg a sors, mivel gondolom utána lehetne nézni a tevékenykedéseimnek (tehát én nem kerestem rá erre tornacipőre), ajánlottban feldobott egy fixáras aukciót. Megnéztem, tudom és elismerem képek alapján nem lehet semmiről következtetéseket levonni, de egyértelmű jelei vannak eme cipő eredetének, nekünk 4 db van itthon ebből a márkából, abból kettő tornacipő. Gondoltam azért rákérdezek az eladónál, mert az egyik kérdezőnél kikerülte a választ. Nem válaszolt, kivéve az utánam következő kérdésekre...Viszik mint a cukrot, mert tényleg fillérekért van.
Én persze levontam a megfelelő következtetéseket.
De ami eszembe jutott az egésszel kapcsolatban, hogy az ajánlott aukciót, ugyebár Önök azaz a vatera ajánlja. Naponta ezekkel az ajánlásokkal találkozom különféle felületeken. Sokszor jön elő olyan aukció, ahol az eladó értékelései, hogy mit ne mondjak nem patyolat.
Azt a bizonyos algoritmust nem lehetne e valahogy "módosítani", hiszen ezek az önök által ajánlott aukciók bizonyos esetekben akár rossz fényt is vethetnek az oldalra.

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-03 16:36

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-03 16:26
Létrehozva: #11999

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-03 16:18) *
Na attól azért nem félek. biggrin.gif De ha mégis, akkor jövök, és meggyőző erővel fogom hirdetni az igét.
"Olvassatok Romana-t." "Az olvasás nem bűn."
Nem bántom, olvasom. smile.gif Ugyan kényszer hatására, de önként. Viszont tudósítok. Ehhez jogom van, valahogy Tomcsa is bűnhődjön.

Az itthoni hölgyektől megtudtam, van ilyenünk nekünk is, csak még keresik. Addig odaülök a tv elé, brazil szappanoperát lesni. Lehet hogy nem is rossz, csak az előítéleteim fogságába estem. laugh.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-03 16:18
Létrehozva: #12000

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-03 16:08) *
Csak óvatosan, mert esetleg függőséget okoz smiley-shocked034.gif

Na attól azért nem félek. biggrin.gif De ha mégis, akkor jövök, és meggyőző erővel fogom hirdetni az igét.
"Olvassatok Romana-t." "Az olvasás nem bűn."

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-03 16:08) *
Azért ne bántsuk a szívlágyító füzeteket, .....

Nem bántom, olvasom. smile.gif Ugyan kényszer hatására, de önként. Viszont tudósítok. Ehhez jogom van, valahogy Tomcsa is bűnhődjön.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1547 Oldal V  « < 598 599 600 601 602 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-18 17:42