IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 598 599 600 601 602 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 12:12
Létrehozva: #11981

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 11:37) *
Ezért számozom az aukcióimat. A zárójeles szám nem csak a raktári szám, hanem a kép száma is. Megbízom a Vatera rendszerében, de mivel minden elromolhat, ezért az én gépemen is megvan minden. Így a szám alapján nagyon hamar megtalálom a képet, és csak pár kattintás.
Ha nagy leszek, és több időm lesz, akkor lehet, hogy az aukcióim szövegét is le fogom menteni, de nem biztos, hogy ez belátható időn belül menni fog. Valami csoda folytán (bár lehet, hogy ezt hívják következetes munkának.biggrin.gif) egyre több aukcióm fut, egyre masszívabb az árukészletem, már komoly gondot okoz a tárolás, épp most teszem el a friss árut, szembesülnöm kellett, hogy hamarosan raktárrendezést kell csinálnom. Szóval nem biztos, hogy az aukcióimat le tudom menteni és talán nem is érdemes.
Ne érezd a bizonytalanságot szerintem, bár értem, egy időben bennem is ott volt, hogy "mi lesz ha véletlenül...". Erre annyira kicsi az esély, hogy kár energiát fordítani rá. Egy-két ilyen aukció futhat, talán nálam is van. Ha valaki komolyan érdeklődik, akkor úgyis rákérdez.smile.gif Meg néha pont az ember véletlenül megtalálja.smile.gif

Pedig talán érdemes, bár én csak műkedvelő amatőr vagyok, Hozzád képest töredéknyi aukcióval, de az összes eddigi terméklap megvan 2008 óta. Ügyesen elrendezve egész jól tudom használni piackutatásra, fapados marketingre. Ebből és a lev. rendszer adataiból, meg egy jól felépített táblázatból se perc alatt kikeresem, ha valakit érdekelhet egy új "kacatom", s megy emilke a linkkel. Az más kérdés, hogy van aki értetlenül sajnálkozik, miért nem törlöm és csak "úgy". Csak, mondom; az értelmesebbjének el is magyarázom ezt a Te "látszani, meg lenni" témakörödet. Tisztellek is érte. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-14 12:13

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 08:15
Létrehozva: #11982

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Ambrus70 @ 2012-04-14 07:47) *
Nagyon szépen köszi a segítséged, igen erről a termékről van szó, Ő gyári állapotúnak hirdette meg, és működőképesen. Bevittem egy hivatalos Nokia boltba bevizsgáltatni, a szakember szerint rossz minőségű utángyártott ház, mikrofon és rezgő motor nem működik, valamint hab a tortára a tartozékként meghirdetett töltőt sem kaptam meg, hümmmm....
Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm Nektek a segítséget, ez nagyon hasznos információ, küldtem az eladónak egy email hátha, DE ha mégse, meddig várjak?
KÖSZI

Szép reggelt mindenkinek! smile.gif
Nehéz itt okosnak lenni. Mindenesetre az elkonfiskált töltő egyértelmű ok reklamálni, bár ezt sem könnyű bizonyítani, főleg ha az eladó nem jóhiszemű. Nézegettem ezt a termékkört. Az ár azért adhatott volna okot némi gyanúra, és tudom nem olcsó az utazás, de ebben a kategóriában és árfekvésben én olyat keresnék, ahol át tudom venni személyese. Nem mindennap vesz az ember mobilt ugyebár. A jövő hét első feléig várnék a válaszra, tovább aligha. Természetesen lehet polgári peres eljárást kezdeményezni, sőt ha az eladó magatartása csalárd, akár büntetőeljárást is. Kérdés az, megéri-e, és megvannak a sikeres procedúrához szükséges egyértelmű bizonyítékok? Azért a fentebbi repressziókat érdemes kilátásba helyezni egy jól megszerkesztett levélben. Személyes tapasztalatom, ez hatásos tud lenni. Reméljük ijedős az "inkorrekt" eladó. mosking.gif Ha nem nyitott a kompromisszumra, - visszavásárlás vagy árcsökkentés - próbálja meg ezt is. Minden levelezést és az aukcióhoz tartozó dokumentumot elmenteni!!! Kívánok sok szerencsét, és ha nem esik nehezére tudósítson minket. thank_you.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-14 08:20

--------------------

+Quote Post
Ambrus70
hozzászólás 2012-04-14 07:47
Létrehozva: #11983

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-12-30 07:39
Azonosító: 1 417 731

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-13 14:48) *
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1559772023.html
Ez az?
Ha igen, akkor nem értem, miért nem válaszol, hiszen ma is belépett.
Most nem néztem, ha van fent terméke, akkor oda is írj a terméklapos levelezésbe, de vigyázz, személyes adatot ne adj meg, csak annyit, hogy nem jót küldött neked.
Különben mit jelent az, hogy mást kaptál? Egy ugyanolyat, csak rossz állapotút, vagy teljesen mást, pl. telefon helyett bádogvödröt? Ezt pontosítsd légyszi.smile.gif

Máskor tőle vásárolj, csúcs a pasi és csúcs a cucca is.smile.gif
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1570642136.html
Volt már Sirocco Gold-ja is. Igazi eredeti.smile.gif

Most elmegyek, és egy ideig nem leszek, de jönnek majd, akik segítenek, itt a fórumon segítenek egymásnak az emberek.smile.gif Ha tudnak.smile.gif

Nagyon szépen köszi a segítséged, igen erről a termékről van szó, Ő gyári állapotnak hírdette meg, és működőképesen. Bevittem egy hivatalos Nokia bolba bevizsgáltatni, a szakember szerint rosszminőségű utángyártott ház, mikrofon és rezgő motor nem működik, valamint hab a tortára a tartozékként meghírdetett töltöt sem kaptam meg, hümmmm....

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-13 18:14) *
taps.gif
Tisztelt Ambrus70!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a allegroup.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

Sziasztok!
Nagyonszépen köszönöm Nektek a segítséget, ez nagyon hasznos információ, küldtem az eladónak egy email hátha, DE ha mégse, meddig várjak?
KÖSZI

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-13 22:28
Létrehozva: #11984

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-13 21:07) *
smile.gif
h ttp://www.youtube.com/watch?v=jfY8i5rAuuQ&feature=related

Tetszett! smile.gif thank_you.gif
h ttp://www.youtube.com/watch?v=CcsSPzr7ays
Igazi örömzene, szerintem nagyon bájosak.

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-13 22:52) *
Asszem nekem is azt írták. Hát, olyan jegyeket adtam, amilyet a suliban nem nagyon szoktam.....

Van egy függőben lévő ügyem, tán a jövő héten sikerül rendezni így, vagy úgy. Majd akkor - ha még lehet - válaszolok.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-13 21:07
Létrehozva: #11985

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

smile.gif
h ttp://www.youtube.com/watch?v=jfY8i5rAuuQ&feature=related

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-13 18:58
Létrehozva: #11986

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-13 18:14) *
taps.gif

Nem tartottam érdemesnek bővebben kifejteni, mert nem kérdezni jött, hanem háborogni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-13 18:14
Létrehozva: #11987

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-13 14:42) *
Lehet.

taps.gif

IDÉZET(Ambrus70 @ 2012-04-13 13:56) *
Szép napot mindenkinek!
Segítséget kérnék, kezdő Vaterázó vagyok, vásároltam egy terméket 24000 Ft.-ért, de nem a meghírdetett terméket kaptam meg. MIT TEGYEK :-(
KÖSZI MINDEN SEGÍTŐNEK :-D

Tisztelt Ambrus70!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a allegroup.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-13 17:50
Létrehozva: #11988

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-12 18:06) *
Józsikám, meg tudlak érteni. mosking.gif
Az a Szondi teszt. Bizonyára lehet megkeverni ezt is, bár a családban lévő szakember szerint komoly helyzetben (és egy ilyen vizsgálat az) kiderülnek a vizsgált személy manipulatív törekvései. Arról nem is beszélve, ez a teszt csak a laikusnak tűnik egyszerűnek, a kiértékelés rendkívül összetett. meg aztán ha valaki "százas", miért kéne nem őszintének, helyesebben nem kooperatívnak lenni?

Ez utóbbit nem úgy értettem, hogy manipulatív tevékenység, hanem az én reakcióm a dologra. Más ötletem ugyanis tényleg nincs arra, hogy rakjam sorba őket... Elvileg ugyebár azt mondja szimpátia alapján, vagy mi szerint kellene rendezni, ez viszont nekem annyira szubjektív kategória, hogy már tudat alatt elutasítom. Egyébként is meredek dolog képek alapján megítélni személyeket olyan szempontból, hogy szimpatikus-e, vagy sem. Ez az én őszinte gondolatom :-)

IDÉZET
Azért itt bizonyos esetekben igen nagy a tét. Korántsem mindegy pl., milyen mentális állapotú az a buszsofőr, aki a gyermekeinket viszi iskolában. Lásd Pörböly, az iskolabusz tragédiája. Nem feltétlenül alkalmas egy hatvan év feletti ember bizonyos járművek biztonságos vezetésére. A balesetet követően vezették be a PÁV. vizsgálatok egy körében az időszaki felülvizsgálatot, álláspontom szerint nagyon helyesen. Ezek a vizsgálatok nem az egyén ellen vannak, hanem az ő és a közösség érdekében feltétlenül szükségesek. rolleyes.gif

Teljesen egyetértek, bár a vizsgálatok hatékonyságáról nem vagyok meggyőződve, de szerintem is jobb mint semmi.
//Egyébként engem nem vezetés szempontjából vizsgáltak, tkp. nem árulták el a vizsgálat célját. Időnként elküldtek a munkahelyről, de az nem tiszta, hogy milyen szempont szerint szúrtak ki. Sokan voltunk mindig, és elvileg mindig ugyanazokat hívták több évenként. Valamiféle kontroll csoport szerepét tölthettük be, társadalmi réteget képviseltem.//

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-04-13 15:24
Létrehozva: #11989

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-13 09:43) *
Dehogynem. Nem is könnyű vele szembesülni, de aztán persze oda kerül a dolog, ahová a többi ilyen. Úgyhogy szót se többet erről. biggrin.gif Csak még ezt a labdát nem tudtam kihagyni, nagyon magasan volt.smile.gif
Úgy gondolom, ebben az esetben a tanács ignorálása egészséges lelkületre vall.
Majd gyakoroljuk. Szerintem Kriszta sem tudja szolmizálva. Hihetetlenül türelmes vagyok. Majd sokszor elismételjük. Persze a tetthelyen, hadd potyogjon a vakolat. biggrin.gif

Nem tudja.Pedig énekkaros is volt. De nem is óhajt mindenféle Mozartot kornyikálni. mosking.gif
Az én repertoárom széles, halált megvető bátorsággal éneklek Marilyn Mansont és Chirstina Aguilerát is. Előbbit inkább hörgöm, mert arra a stílusra nem a dallam a jellemző.

De ismerem a kis kút kerekeskút van az udvaromba... valamint a 1 ft-nak ötven a fele című nótákat. Eme remekműveket kizárólag édesapámnak köszönhetem aki 2 bor és 1 feles között
tenor énekeseket megszégyenítő módon elénekelte.Ja meg: az a szép,az a szép......

Most hogy ezt így összehoztuk,bármikor mehetünk. laugh1.gif Ez lenne életem első tüntetése. rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-13 14:48
Létrehozva: #11990

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Ambrus70 @ 2012-04-13 14:22) *
Írtam emailt, hívtam a megadott telefonszámon, emailre nem válaszol, telefonszám nem él

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1559772023.html
Ez az?
Ha igen, akkor nem értem, miért nem válaszol, hiszen ma is belépett.
Most nem néztem, ha van fent terméke, akkor oda is írj a terméklapos levelezésbe, de vigyázz, személyes adatot ne adj meg, csak annyit, hogy nem jót küldött neked.
Különben mit jelent az, hogy mást kaptál? Egy ugyanolyat, csak rossz állapotút, vagy teljesen mást, pl. telefon helyett bádogvödröt? Ezt pontosítsd légyszi.smile.gif

Máskor tőle vásárolj, csúcs a pasi és csúcs a cucca is.smile.gif
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1570642136.html
Volt már Sirocco Gold-ja is. Igazi eredeti.smile.gif

Most elmegyek, és egy ideig nem leszek, de jönnek majd, akik segítenek, itt a fórumon segítenek egymásnak az emberek.smile.gif Ha tudnak.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-13 14:40

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Ambrus70
hozzászólás 2012-04-13 14:22
Létrehozva: #11991

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-13 14:08) *
Először mindenképpen az eladóval lenne célszerű felvenni a kapcsolatot. Ez megtörtént?

Írtam emailt, hívtam a megadott telefonszámon, emailre nem válaszol, telefonszám nem él

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-13 14:08
Létrehozva: #11992

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Ambrus70 @ 2012-04-13 13:56) *
Szép napot mindenkinek!
Segítséget kérnék, kezdő Vaterázó vagyok, vásároltam egy terméket 24000 Ft.-ért, de nem a meghírdetett terméket kaptam meg. MIT TEGYEK :-(

Először mindenképpen az eladóval lenne célszerű felvenni a kapcsolatot. Ez megtörtént?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Ambrus70
hozzászólás 2012-04-13 13:56
Létrehozva: #11993

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Szép napot mindenkinek!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-13 12:03
Létrehozva: #11994

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-13 11:58) *
..... És aranyos vagy. _olel.gif

smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-13 09:43
Létrehozva: #11995

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-13 09:34) *
Ez olyan képtelenség, meg sem hallottam, el sem olvastam. Ilyet senki nem állíthat tiszta lelkiismerettel.

Dehogynem. Nem is könnyű vele szembesülni, de aztán persze oda kerül a dolog, ahová a többi ilyen. Úgyhogy szót se többet erről. biggrin.gif Csak még ezt a labdát nem tudtam kihagyni, nagyon magasan volt.smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-13 09:34) *
Én sem fogadtam meg ezeket a tanácsokat. mosking.gif
A Mozart darab miatt lesz némi gyakorlásra szükség, mert csak az első tételt tudom szolmizálni, ezt viszont bizonyíthatom a meglévő ált. isk. ellenőrzőbe írt ötössel. rolleyes.gif

Úgy gondolom, ebben az esetben a tanács ignorálása egészséges lelkületre vall.
Majd gyakoroljuk. Szerintem Kriszta sem tudja szolmizálva. Hihetetlenül türelmes vagyok. Majd sokszor elismételjük. Persze a tetthelyen, hadd potyogjon a vakolat. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-13 09:34
Létrehozva: #11996

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-13 09:21) *
jumping.gif Jaj, de jó, köszönöm. Nagyon finom. Majd leénekeljük a terrorelhárítók fejét is. Ők is beállnak a siratókórusba.
Persze, hogy vezényelek, ha elfogadtok egy inkorrekt karmestert. laugh.gif Pont a kis éji zenének az első három tételét kb. fejből tudom. (A partitúrát.)
Nekem szidhatják a felmenőimet bátran és engem is vérig sérthetnek nyugodtan, bírom, folyamatosan edzésben vagyok. biggrin.gif Mondjuk gyengéd kapcsolatot nem fogok kiépíteni nőnemű felmenőimmel, de talán egy ilyen sajátos csoportosuláson ez nem is fordulna elő, hiszen ez nem tüntetés, hanem siratókórus.

Ez olyan képtelenség, meg sem hallottam, el sem olvastam. Ilyet senki nem állíthat tiszta lelkiismerettel.

Én sem fogadtam meg ezeket a tanácsokat. mosking.gif
A Mozart darab miatt lesz némi gyakorlásra szükség, mert csak az első tételt tudom szolmizálni, ezt viszont bizonyíthatom a meglévő ált. isk. ellenőrzőbe írt ötössel. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-13 09:21
Létrehozva: #11997

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-04-13 09:09) *
kave.gif kave.gif Főztem neked kávét,ezzel már ne bajlódj.
Akkor daloljunk!Ámbár lehet,hogy ez elég durva és ránkhívják a terror elhárítókat is. laugh1.gif

jumping.gif Jaj, de jó, köszönöm. Nagyon finom. Majd leénekeljük a terrorelhárítók fejét is. Ők is beállnak a siratókórusba.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-13 09:12) *
Még az is megeshet. Sok tüntetésen voltam "hivatalból" de magamtól még nem nagyon. Nem igazán jó miliő. Engem példának okáért rendszeresen nőnemű felmenőimmel kiépítendő bensőséges kapcsolatra buzdítanak. mosking.gif Danolásban benne vagyok. Két darabból áll a repertoárom. "Hej vargáné" és Mozart kis éji.. első tétel szolmizálva. Majd zejopy vezényel. biggrin.gif

Persze, hogy vezényelek, ha elfogadtok egy inkorrekt karmestert. laugh.gif Pont a kis éji zenének az első három tételét kb. fejből tudom. (A partitúrát.)
Nekem szidhatják a felmenőimet bátran és engem is vérig sérthetnek nyugodtan, bírom, folyamatosan edzésben vagyok. biggrin.gif Mondjuk gyengéd kapcsolatot nem fogok kiépíteni nőnemű felmenőimmel, de talán egy ilyen sajátos csoportosuláson ez nem is fordulna elő, hiszen ez nem tüntetés, hanem siratókórus.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-13 09:21

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-13 09:12
Létrehozva: #11998

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-04-13 09:09) *
Akkor daloljunk!Ámbár lehet,hogy ez elég durva és ránkhívják a terror elhárítókat is. laugh1.gif

Még az is megeshet. Sok tüntetésen voltam "hivatalból" de magamtól még nem nagyon. Nem igazán jó miliő. Engem példának okáért rendszeresen nőnemű felmenőimmel kiépítendő bensőséges kapcsolatra buzdítanak. mosking.gif Danolásban benne vagyok. Két darabból áll a repertoárom. "Hej vargáné" és Mozart kis éji.. első tétel szolmizálva. Majd zejopy vezényel. biggrin.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-13 09:13

--------------------

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-04-13 09:09
Létrehozva: #11999

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-13 08:43) *
Jaj, ne haragudj, hogy csak most, de elaludtam. Fél ötkor felébredtem, gondolkodtam, hánykolódtam, aztán felkeltem, megkávéztam, és fél hétkor visszafeküdtem egy órára. És már fel is ébredtem laugh.gif
Én sem sírok sosem. Nagyon ritkán dühömben, de ez sem jellemző. Nincs is olyan dolog, amiért érdemes lenne. Úgyhogy majd én is veled énekelek, ettől garantáltan sírva fakadnak a többiek. laugh.gif
Na most kapkodhatok, hogy mindennel végezzek. De hát erre való imádott péntekem.biggrin.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-13 08:43
Létrehozva: #12000

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-04-13 07:27) *
Isteni ötlet. Egy bibi van, én nem vagyok sírós fajta.Na jó Az Angol betegre talán de már hetvenszer láttam így lehet,hogy nem. Viszont dalolós fajta vagyok, a férjem szerint Bárénekes hangom van
Bár ne hallaná.......
Én énekelnék.Szerintem ez elég durva,ha ezt összekombináljuk a sírással nagyon ütős banda leszünk.
Az a mondás járja:sírva vigad a Magyar. Na Te sírsz,többiek sírnak, én énekelek.Siránkozni viszont veszett jól tudok, bele se merek gondolni milyen nénike lesz belőlem 70-80 környékén. mosking.gif
Divat lett tüntetni,menjünk hát. laugh1.gif laugh1.gif

hytech is biztosan jönne ő egész nyugodtan tüntethetne a tiltólista 20 terrabyte-ig történő bővítése mellet mosking.gif vagy valami ilyesmi (jajjjj kikapok tőle ha olvassa)
én a csillagos értékelés miatt danolok egy keveset szopránban nem vállalom ezt előre leszögezném laugh1.gif

Vera után ez jó reklám lenne. laugh1.gif

Jaj, ne haragudj, hogy csak most, de elaludtam. Fél ötkor felébredtem, gondolkodtam, hánykolódtam, aztán felkeltem, megkávéztam, és fél hétkor visszafeküdtem egy órára. És már fel is ébredtem laugh.gif
Én sem sírok sosem. Nagyon ritkán dühömben, de ez sem jellemző. Nincs is olyan dolog, amiért érdemes lenne. Úgyhogy majd én is veled énekelek, ettől garantáltan sírva fakadnak a többiek. laugh.gif
Na most kapkodhatok, hogy mindennel végezzek. De hát erre való imádott péntekem.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 598 599 600 601 602 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-19 11:26