IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 600 601 602 603 604 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 21:42
Létrehozva: #12021

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 21:14) *
.... a Matíz belefér. rolleyes.gif

Tartottam tőle. laugh.gif És mit csinálok, ha megveszem álmaim autóját? Na jó, attól nem kell egyelőre félni.

Hmmm..... olvastátok az álláshirdetéseket? Gondolataim támadtak. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 21:14
Létrehozva: #12022

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 21:12) *
blush.gif Uraim, köszönöm. Szépen kérem a fórumközösséget, hogy más már ne mesélje el ezt a viccet. laugh.gif Ismerem. biggrin.gif.... már..... laugh.gif
Milyen különös, ha egy nő nem ismer egy malac viccet, akkor mindig nagyon sokan sietnek a segítségére. Bár én férfi vagyok. biggrin.gif
Ühüm, de ez azért annyira nem megy ritkaságszámba. smile.gif
wink.gif

Jaj, a negyedik lemaradt. Igen, a Matíz belefér. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 21:12
Létrehozva: #12023

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-11 21:04) *
Az lesz az, zejopynak elküldtem.... rolleyes.gif
IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 21:06) *

2; Megvolt. smile.gif

blush.gif Uraim, köszönöm. Szépen kérem a fórumközösséget, hogy más már ne mesélje el ezt a viccet. laugh.gif Ismerem. biggrin.gif.... már..... laugh.gif
Milyen különös, ha egy nő nem ismer egy malac viccet, akkor mindig nagyon sokan sietnek a segítségére. Bár én férfi vagyok. biggrin.gif

1; És Te egyetértesz velem? rolleyes.gif

Ühüm, de ez azért annyira nem megy ritkaságszámba. smile.gif

3; Meglehet. mosking.gif

wink.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 21:06
Létrehozva: #12024

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 20:28) *
laugh.gif
Hát igen, ez egy örök vitatéma. smile.gif
A viccet kérem priviben, mert én megint túl ártatlan vagyok, nem ismerem. Hiába, a neveltetésem...... mosking.gif Apámtól csúnya szót először 12, vagy 13 éves koromban hallottam, máig is emlékszem, mennyire megomlottam ettől akkor. Nem is volt csúnya szó, csak a jelentéstartalma. smile.gif

A tanárokra is ráférne egy ilyen teszt....... laugh.gif

Hmmm.... belefér a Matizba? biggrin.gif

1; És Te egyetértesz velem? rolleyes.gif

2; Megvolt. smile.gif

3; Meglehet. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-11 21:04
Létrehozva: #12025

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 20:22) *
Valami rémlik. A tesztelt személy az összes tintapacán egy nagyon jól körülírható női (al)testtájat lát. Én ilyenre emlékszem. rolleyes.gif

Az lesz az, zejopynak elküldtem.... rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 20:28
Létrehozva: #12026

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 20:13) *
...."Örzse néne" bugyogója ......

laugh.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 20:13) *
Annyira nem vagyok előítéletes, hogy nemcsak hallgatok "könnyű" műfajt, (Jazz - rock - musical stb.) de minden lehetséges helyen tiltakozom a magyarban e körben kissé pejoratív "könnyű" elnevezés miatt. Nincs "könnyű, meg ilyen olyan zene, csak jó zene, vagy rossz zene.

Hát igen, ez egy örök vitatéma. smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 20:22) *
Valami rémlik. A tesztelt személy az összes tintapacán egy nagyon jól körülírható női (al)testtájat lát. Én ilyenre emlékszem. rolleyes.gif

(Kár volt szóba hozni, idén mennem kell. Ötévente egyszer és nagyon fárasztó. Több óra, szinte egy nap. Több tucat tesztet kell megcsinálni és a dolog természetéből adódóan erre nem lehet készülni. Vagy csapágyas valaki, vagy nem.)
Nekem van felesleges. rolleyes.gif

A viccet kérem priviben, mert én megint túl ártatlan vagyok, nem ismerem. Hiába, a neveltetésem...... mosking.gif Apámtól csúnya szót először 12, vagy 13 éves koromban hallottam, máig is emlékszem, mennyire megomlottam ettől akkor. Nem is volt csúnya szó, csak a jelentéstartalma. smile.gif

A tanárokra is ráférne egy ilyen teszt....... laugh.gif

Hmmm.... belefér a Matizba? biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 20:22
Létrehozva: #12027

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-11 20:03) *
A zúttörő, ahol tud segít.
A könnyedebb műfajban jobban otthon vagyok, bár abból is inkább a nehezebbet szeretem.
Hú erről van egy viccem, de nem biztos, hogy a "badworld filter" átengedné.... mosking.gif
Nekem is mást mondott, csak egy kicsit segíteni akartam a szerintem "hiányos"-nak egyáltalán nem mondható műveltségetek terén. smile.gif

(Kár volt szóba hozni, idén mennem kell. Ötévente egyszer és nagyon fárasztó. Több óra, szinte egy nap. Több tucat tesztet kell megcsinálni és a dolog természetéből adódóan erre nem lehet készülni. Vagy csapágyas valaki, vagy nem.)

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 20:20) *
De, sajnos ezen a téren tényleg hiányos. A fiam többet tud nálam. De hát én már nagyon régen letettem a voksomat. És bár ezt-azt tényleg szívesen hallgatok, de sajnos, ha rosszul intonált hangot, igénytelen hangképzést, egysíkú akkordokat hallok, akkor eléggé hamar elmegy tőle a kedvem. Na és munkaköri hatás, hogy a csendet szeretem leginkább. Reggel is eldobom minden alkalommal az agyamat, amikor az embör benyomja a rádiót a kocsiban.
Pedig hosszú úton, főleg egyedül én is szeretem. (Jut eszembe, be kell még szereznem egy CD lejátszófélét a kocsiba. biggrin.gif)

Nekem van felesleges. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 20:20
Létrehozva: #12028

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-11 20:03) *
Nekem is mást mondott, csak egy kicsit segíteni akartam a szerintem "hiányos"-nak egyáltalán nem mondható műveltségetek terén. smile.gif

De, sajnos ezen a téren tényleg hiányos. A fiam többet tud nálam. De hát én már nagyon régen letettem a voksomat. És bár ezt-azt tényleg szívesen hallgatok, de sajnos, ha rosszul intonált hangot, igénytelen hangképzést, egysíkú akkordokat hallok, akkor eléggé hamar elmegy tőle a kedvem. Na és munkaköri hatás, hogy a csendet szeretem leginkább. Reggel is eldobom minden alkalommal az agyamat, amikor az embör benyomja a rádiót a kocsiban.
Pedig hosszú úton, főleg egyedül én is szeretem. (Jut eszembe, be kell még szereznem egy CD lejátszófélét a kocsiba. biggrin.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 20:13
Létrehozva: #12029

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 19:35) *
Azért a Kodály bicíniumok iránti vonzódás sem annyira egészséges dolog, szóval valóban jó, ha óvakodsz az olyan helyzetektől, ahol feltérképezhetnének. biggrin.gif Kapsz tőlem Lakodalom Lajos CD-t, ha akarod. Akarod? Lesz akkor neked széles körű sokkhatásod.
Mellesleg az említett trombitaművész nagyapjáról a régi fősuliban terem is volt elnevezve ha jól tudom, mindenesetre azok, akik még ismerték, a legmélyebb tisztelet hangján szóltak róla. És persze Házasságkötésibulis Lala is képzett, végzett trombitás. Na de kit érdekel a hüyle művészi pálya, na és az apró csepertyűk zenére nevelgetése, ha a populáris műfajban betegre keresheti magát?!
Szóval fel a fejjel, pár év kitartó munkájával Gesztit is vágni fogod. És most nagyon halkan, súgva teszem hozzá, hogy nem is olyan rossz az. smiley-scared003.gif Ha kicsit félreteszed az előítéleteidet, akkor talán még élvezheted is. Nem csak Wagnernek van sodrása, itt-ott lehet jót hallgatni a könnyedebb műfajban is. smile.gif
Viszont műveltségem nekem is roppant hiányos, mert Geszti-ügyben nem voltam képben, igaz, nekem mást mondott a post. thank_you.gif

Ó, én velük képben vagyok, árulom őket. Emlékezz "Sörös Jancsyra". Azért ezeket eladás előtt illik meghallgatni. Nejem néz is rám gyanakodva, mikor Sosztakovics és mondjuk egy klasszikus jazz közé besuvasztom "Örzse néne" bugyogója c. örökbecsű melódiáját. Van azért ezeknek valami populáris bája. Én ha jobban figyelek a szövegre, nagyon tudok röhögni közben, időnként pufók képemen egy-egy könnycsepp is legördül a nevetéstől. És az a zene, ami valamilyen szinten örömet okoz, annyira nem is rossz. Azért ne aggódj, még nem vagyok a műfaj fan-ja. De beláthatod, van az a pénz, amiért az én hajam is lehet korpás. mosking.gif
Annyira nem vagyok előítéletes, hogy nemcsak hallgatok "könnyű" műfajt, (Jazz - rock - musical stb.) de minden lehetséges helyen tiltakozom a magyarban e körben kissé pejoratív "könnyű" elnevezés miatt. Nincs "könnyű, meg ilyen olyan zene, csak jó zene, vagy rossz zene.
Örülök, hogy átment a post jelentése. Kétségem sem volt felőle. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-11 20:03
Létrehozva: #12030

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 19:20) *
Kösz. thank_you.gif Mire mennék nélküled. rolleyes.gif
Mondom én, nem a Fidelion kéne lógnom állandóan, ha nem itt vagyok éppen. Csak képben lennék a könnyedebb műfajban...

A zúttörő, ahol tud segít.
A könnyedebb műfajban jobban otthon vagyok, bár abból is inkább a nehezebbet szeretem.

... de azért az időszakos pályaalkalmasságin mindig félve kezdek a Rorschach-teszthez. Még rájönnek valamire. laugh.gif

Hú erről van egy viccem, de nem biztos, hogy a "badworld filter" átengedné.... mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 19:35) *
...Viszont műveltségem nekem is roppant hiányos, mert Geszti-ügyben nem voltam képben, igaz, nekem mást mondott a post. thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 19:35
Létrehozva: #12031

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mondom én, nem a Fidelion kéne lógnom állandóan, ha nem itt vagyok éppen. Csak képben lennék a könnyedebb műfajban.
Így van ez, ha már gyermekkoromban is Kodály - Válogatott bicíniumok-ra gerjedtem. Zsenge ifjúságom zenetanára, S. Ida néni próbálta a fentebbi művet belém verni. Néha szó szerint. mosking.gif És eleinte nem is bántam. Mostani "lélekbúvárom" szerint azidőtájt látens gerontofil hajlamaim lehettek. Mostanra simán kinőttem, de azért az időszakos pályaalkalmasságin mindig félve kezdek a Rorschach-teszthez. Még rájönnek valamire. laugh.gif

Azért a Kodály bicíniumok iránti vonzódás sem annyira egészséges dolog, szóval valóban jó, ha óvakodsz az olyan helyzetektől, ahol feltérképezhetnének. biggrin.gif Kapsz tőlem Lakodalom Lajos CD-t, ha akarod. Akarod? Lesz akkor neked széles körű sokkhatásod.
Mellesleg az említett trombitaművész nagyapjáról a régi fősuliban terem is volt elnevezve ha jól tudom, mindenesetre azok, akik még ismerték, a legmélyebb tisztelet hangján szóltak róla. És persze Házasságkötésibulis Lala is képzett, végzett trombitás. Na de kit érdekel a hüyle művészi pálya, na és az apró csepertyűk zenére nevelgetése, ha a populáris műfajban betegre keresheti magát?!
Szóval fel a fejjel, pár év kitartó munkájával Gesztit is vágni fogod. És most nagyon halkan, súgva teszem hozzá, hogy nem is olyan rossz az. smiley-scared003.gif Ha kicsit félreteszed az előítéleteidet, akkor talán még élvezheted is. Nem csak Wagnernek van sodrása, itt-ott lehet jót hallgatni a könnyedebb műfajban is. smile.gif
Viszont műveltségem nekem is roppant hiányos, mert Geszti-ügyben nem voltam képben, igaz, nekem mást mondott a post. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 19:20
Létrehozva: #12032

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-11 18:07) *
Rapülők, Geszti Péter szövege.

Mondom én, nem a Fidelion kéne lógnom állandóan, ha nem itt vagyok éppen. Csak képben lennék a könnyedebb műfajban.
Így van ez, ha már gyermekkoromban is Kodály - Válogatott bicíniumok-ra gerjedtem. Zsenge ifjúságom zenetanára, S. Ida néni próbálta a fentebbi művet belém verni. Néha szó szerint. mosking.gif És eleinte nem is bántam. Mostani "lélekbúvárom" szerint azidőtájt látens gerontofil hajlamaim lehettek. Mostanra simán kinőttem, de azért az időszakos pályaalkalmasságin mindig félve kezdek a Rorschach-teszthez. Még rájönnek valamire. laugh.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-11 19:22

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-11 18:07
Létrehozva: #12033

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 17:57) *
Azért nem mindenben jó a fene nagy sebesség. mosking.gif Hogy is van az a régi szám?
Gyors vagyok a lánynak
Rendőrnek meg a Zsarunak személy

Nem tudom már melyik banda volt, de jó régen... rolleyes.gif

Rapülők, Geszti Péter szövege.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 18:01
Létrehozva: #12034

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 17:57) *
Azért nem mindenben jó a fene nagy sebesség. ....

Hát valóban nem... laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 17:57
Létrehozva: #12035

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 17:50) *
Pl. kapsz e-mailt is, de meg tudod nézni a személyes menüdben is.smile.gif
Szia! smile.gif Te meg leszel VillámEff? biggrin.gif Megelőztél.smile.gif

Azért nem mindenben jó a fene nagy sebesség. mosking.gif Hogy is van az a régi szám?
Gyors vagyok a lánynak
Rendőrnek meg személy

Nem tudom már melyik banda volt, de jó régen... rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 17:49
Létrehozva: #12036

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2012-04-11 15:59) *
Nálam hetek óta rendszeresen ez van. Ilyenkor a "Személyes menü" megnyomása után tudok becsekkolni. smile.gif

Ahh, de jó, köszönöm a megerősítést. Én különben leggyakrabban a személyes menü megnyomását használom amúgy is, csak kicsit furcsa volt a látvány, hogy nem is vagyok belépve, mégis szabad kilépnem.biggrin.gif
Ezek az apró zökkenők nem túlzottan zavarnak, de a felugró bazi nagy táblától annyira agresszív leszek, hogy csak na. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-04-11 15:59
Létrehozva: #12037

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 07:12) *
Különös. unsure.gif Nálatok is a belépés gomb helyett a kilépés volt? Mert nálam igen.
Szép reggelt minden fórumtársnak.smile.gif

Nálam hetek óta rendszeresen ez van. Ilyenkor a "Személyes menü" megnyomása után tudok becsekkolni. smile.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 10:17
Létrehozva: #12038

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 07:24) *
Szintén, nálam jó. rolleyes.gif

Ühüm, most megnéztem, kiléptem, nálam is ott van. Valszeg az lehet, hogy tegnap du nem léptem ki, csak becsuktam az ablakot.
Ellenben többedszer van, hogy kattintok és beugrik az a hüyle erőszakos ablak, na attól meg hánynom kell.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-11 10:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 07:24
Létrehozva: #12039

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 07:12) *
Különös. unsure.gif Nálatok is a belépés gomb helyett a kilépés volt? Mert nálam igen.

Szintén, nálam jó. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 07:12
Létrehozva: #12040

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 600 601 602 603 604 > » 
Reply to this topicStart new topic
13 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (13 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-19 08:55