IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1482 Oldal V  « < 601 602 603 604 605 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-05 14:18
Létrehozva: #12041

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(bijobaju @ 2012-04-05 12:44) *
(nagyon csendben, nagyon halkan kérdezem, Benz haragszik rád? punish.gif ) smiley-scared003.gif
...

Nem tudok róla smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-04-05 14:10
Létrehozva: #12042

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-05 01:20) *
Egy műbírálom mondta, csacsi dolog szamarat választani avatar gyanánt, még akkor is, ha az Milne csacska szereplője. Lehet benne valami, bár én megszoktam a csökönyös állatot. Másrészt viszont írásaim jó részéből nyilvánvaló a hasonlatosság, nem kell ezt védjeggyel tetézni. Inkább ideteszem kedvenc rádiómat, (Terta 528 MG) ilyen van az ágyam mellett. ma is kiválóan működik, pedig 55 éves már. Az akkori magyar rádiógyártás egyik büszkesége és csúcsteljesítménye. Ára is jelzésértékű. Akkor 8800 Ft. volt. 1957!
Így néz ki nagyban egy valamivel fiatalabb (529 MG) múzeumi példány: htt p://www.radiomuseum.hu/t529mg.html

Illik hozzád az új avatarod, bár én a Fülest is szerettem. smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-04-05 12:44
Létrehozva: #12043

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

...és hová lett a vitriol???? az öreg róka nekem olyan pasis... ohmy.gif

(nagyon csendben, nagyon halkan kérdezem, Benz haragszik rád? punish.gif ) smiley-scared003.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-05 05:15) *
Jó reggelt! rolleyes.gif

Vidám , kipihent ébredést, tiszta, okos gondolatokat kívánok! Aki tud, pihenjen az elkövetkező napokban. Én is így teszek.

Mi történt míg nem voltam? Mi ez az avatar újulás???? unsure.gif Pedig nincs aranyosabb Fülesnél, nekem tele a gyerekem szobája plüss Fülesekkel, ami mind az enyém laugh2.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-05 08:09
Létrehozva: #12044

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 23:27) *
.

Kedves zejopy!

Legyen kedves az ilyen utólag kiürített hozzászólásokat mellőzni. A másik topikban is töröltem egy hasonlót és a közelmúltban is volt rá példa.
Vagy olyasmit írjon, amit öt perc múlva is tud vállalni vagy inkább hozzászólás előtt gondolja át.
Köszönöm.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-05 05:15
Létrehozva: #12045

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Jó reggelt! rolleyes.gif

Vidám , kipihent ébredést, tiszta, okos gondolatokat kívánok! Aki tud, pihenjen az elkövetkező napokban. Én is így teszek.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-05 01:20
Létrehozva: #12046

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Egy műbírálom mondta, csacsi dolog szamarat választani avatar gyanánt, még akkor is, ha az Milne csacska szereplője. Lehet benne valami, bár én megszoktam a csökönyös állatot. Másrészt viszont írásaim jó részéből nyilvánvaló a hasonlatosság, nem kell ezt védjeggyel tetézni. Inkább ideteszem kedvenc rádiómat, (Terta 528 MG) ilyen van az ágyam mellett. ma is kiválóan működik, pedig 55 éves már. Az akkori magyar rádiógyártás egyik büszkesége és csúcsteljesítménye. Ára is jelzésértékű. Akkor 8800 Ft. volt. 1957!
Így néz ki nagyban egy valamivel fiatalabb (529 MG) múzeumi példány: htt p://www.radiomuseum.hu/t529mg.html

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-05 01:21

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 19:29
Létrehozva: #12047

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-04 18:48) *
Lehet értelmetlen tanács, de nálunk ez úgy van, hogy ha manőverezés folyik az udvarban, akkor az ént tisztem leültetni és egy helyben tartani a viháncolót, eközben pilótanő elhelyezkedik a gépjárművel. Aztán jön az, hogy elengedem, és ebasszonyság kilő, mert mindig azt reméli, hogy kinyíló kocsiajtón be tud hatolni az autó belsejébe... rolleyes.gif (Igen, ha fekszem is, akkor is felkelek, és kimegyek)

Nálunk három ebállat van. Szóval nem lehet őket leültetni. A másik kettő normális (ebben a tekintetben). Szotyi viszont sportot csinál abból, hogy az autó előtt kering, mikor hazajövünk, vagy elmegyünk. Az udvaron csúsztatott kuplunggal, vészfékezésre felajzott idegekkel szoktunk közlekedni. A férjemnek van egy hüyle szokása, én tépem magam tőle, de nem szólok. Üresbe teszi az autót és kitolja a garázsból, az ajtó előtt pont megáll, úgy van a lejtő. Már volt, hogy nekem is hirtelen kellett félremennem, mert nincs motorhang. Na Szotykó mester nem lépett időbe félre. Viszont járulékos haszonnal, az előbb, mikor beálltam az udvarra, Szotyellózis egyáltalán nem cirkulált az autó körül, hanem illedelmesen félrevonult, mint a két másik szőrös jószág. Szóval kicsi bajjal, de talán megtanulta, hogy az autó nem játék.smile.gif
Ez meg egyszerűen elbűvöl, hogy képes vagy azért felkelni, hogy zökkenőmentes legyen a párod indulása. Téged klónozni kellene.biggrin.gif Biztosan másban is ilyen előzékeny vagy. Ez nagyon tetszik, egészen komolyan megérintett.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-04 18:48
Létrehozva: #12048

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 08:10) *
Az ebet nem én csaptam meg, hanem a férjem. biggrin.gif

Lehet értelmetlen tanács, de nálunk ez úgy van, hogy ha manőverezés folyik az udvarban, akkor az ént tisztem leültetni és egy helyben tartani a viháncolót, eközben pilótanő elhelyezkedik a gépjárművel. Aztán jön az, hogy elengedem, és ebasszonyság kilő, mert mindig azt reméli, hogy kinyíló kocsiajtón be tud hatolni az autó belsejébe... rolleyes.gif (Igen, ha fekszem is, akkor is felkelek, és kimegyek)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-04 10:06
Létrehozva: #12049

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-04-04 09:47) *
Ezért jó, ha barátai vannak az ember jányának!! wave.gif _olel.gif (ha másfelé tekereg, akkor rászólnak anim_44.gif )
air_kiss.gif Köszönöm!

Nagyon szívesen. rolleyes.gif Iszom az egészségedre (a távol levőkére is!) egy Lady Grey teát kevés tejjel, a legszebb csészémben. Aztán tényleg nekiállok az asszony haját befesteni, hátha kapok tőle is puszit. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-04-04 09:47
Létrehozva: #12050

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 20:58) *
Gratulálok az ezredikhez. Aranycsillagos. smile.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=772152
Sok sikert, kitartást és türelmet a következő ezerhez. thank_you.gif
party-smiley-023.gif party-smiley-023.gif

Ezért jó, ha barátai vannak az ember jányának!! wave.gif _olel.gif (ha másfelé tekereg, akkor rászólnak anim_44.gif )

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 21:15) *
Gratulálok az ezerhez. good2.gif

air_kiss.gif Köszönöm!

A hozzászólást -bijobaju- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-04 09:48

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 09:26
Létrehozva: #12051

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-04-04 09:18) *
don-t_mention.gif Áááááh az semmi. Képzeld el egyszer apám (gyermekem nagyszülője) egyszer napközben bement hozzánk kulccsal, hogy majd jól meglepi kis csomagocskájával az akkor már nem csöpp egyszülöttemet. Nem emlékszem húsvét, vagy mikulás alkalmával. Mikor belépett a gyerek szobájába kisebb infartuson esett át. Majd miután felocsúdott hívott engem, miszerint lehet, hogy betörtek a lakásba. Pontosabban csak a gyerek szobájába. rolleyes.gif

Hűű, megnyugtattál.smile.gif Rettenetes.... az a jó a fiainkban (mert egyidősek, tudom ám), hogy testileg már majdnem kész férfiak, az agyuk meg valamiért visszafejlődött óvodás szintre. Mikor nyitja a kaput szépreményű szőke hercegem, komoly indiántáncot lejt, ami némi különös egyéb táncra is hasonlít, miközben egészen idétlen hangokat bír kiadni. Mi meg ülünk a kocsiban, nézzük, mit csinál és mindketten azt gondoljuk, hogy ezt csak a másikunktól örökölhette. mosking.gif Ugyanez az állapot áll fel (mármint gondolati állapot), amikor rossz jegyet, vagy osztályfőnökit kap. biggrin.gif
És most búcsúzom. thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-04 09:27

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-04-04 09:18
Létrehozva: #12052

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 07:22) *
Ááá, most olyan ideges lettem, hogy teljesen felmelegedtem. biggrin.gif Bementem a gyerek szobájába, mert én csukok reggel mindent. A kottaállványon egy póló, a szekrény ajtón szintén lóg egy, az íróasztal mögött a földön megint egy, de az legalább nem unatkozik, mert pulóverrel együtt hever szanaszét.... a szobája egyéb állapotairól ne is beszéljünk.

don-t_mention.gif Áááááh az semmi. Képzeld el egyszer apám (gyermekem nagyszülője) egyszer napközben bement hozzánk kulccsal, hogy majd jól meglepi kis csomagocskájával az akkor már nem csöpp egyszülöttemet. Nem emlékszem húsvét, vagy mikulás alkalmával. Mikor belépett a gyerek szobájába kisebb infartuson esett át. Majd miután felocsúdott hívott engem, miszerint lehet, hogy betörtek a lakásba. Pontosabban csak a gyerek szobájába. rolleyes.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-04 08:13
Létrehozva: #12053

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 08:10) *
Tartok tőle, hogy esetenként egyetértek kedves hangú feleségeddel. laugh.gif

Én már abbahagytam ezt a rövid intermezzo-t, de a hilti megy egész nap. mosking.gif Amúgy is feladatot kaptam, be kell fessem a haját a holnapi utazásra való tekintettel.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 08:10
Létrehozva: #12054

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-04 08:04) *
...

Az eb: az igazán gondos gazda ilyen bizalmi feladatot, mint a házi kedvenc elütése nem bízza másra. nekem is sikerült egyszer
...

Csináltam egy kis zenés buzdítót az alattam serénykedőknek egy pár száz wattal, de nejem rosszallóan benézett s kérdezte nincs e szükségem orvosra. mosking.gif

Tartok tőle, hogy esetenként egyetértek kedves hangú feleségeddel. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-04 08:04
Létrehozva: #12055

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 07:22) *
Ááá, most olyan ideges lettem, hogy teljesen felmelegedtem. biggrin.gif Bementem a gyerek szobájába, mert én csukok reggel mindent. A kottaállványon egy póló, a szekrény ajtón szintén lóg egy, az íróasztal mögött a földön megint egy, de az legalább nem unatkozik, mert pulóverrel együtt hever szanaszét.... a szobája egyéb állapotairól ne is beszéljünk. De legalább a halait rendesen eteti. Berohantam a férjem szobájába, mint a villám, mert a délutáni programomhoz még pénzt is kellett kivenni az automatából, ezért korábban kellett indulni. Szóval söpörtem át a szobán, mint a forgószél, egészen az íróasztalig, ahol a helyére sosem betolt szék megakasztotta szárnyalásomat, konkrétan a bal lábam kisujjával. Nem sírtam, csak visszafogottan vinnyogtam. sad1.gif Miért nem lehet egy széket a helyére tenni, ha felemeli az ember a fenekét róla? Nem szóltam, mert mindenki azt csinál a szobájában, amit akar és fel tudtam húzni a cipőmet is, pedig magas sarkú. Viszont teljesen felébredtem. Na kint az udvaron az idétlen Szotyit megcsapta az autó, mert állandóan körülötte rohangászik, esküszöm, nem normális. Volt nagy sírás-rívás, vinnyogás. Körülrajongtuk a lökött ebet, akiről kiderült, hogy egyáltalán nincs semmi baja scare.gif Mindeközben a gyerek visszament valamiért a szobájába, én meg visszarohantam utána csukni. Sajnos csak az én mániám a családból, hogy azért van a kilincs az ajtón, hogy használjuk, így természetesen a visszarohanás nem volt felesleges, jutalmul becsukhattam a szobájának az ajtaját.
Valami eszméletlen, mi futkosással jár a reggeli indulás. Emlékszem, megboldogult egyedülálló nőként milyen rendezett volt az életem. Mindennek megvolt a helye, az ideje, soha nem kellett kapkodnom, és mindent ott találtam, ahol előzőleg letettem, azaz a helyén.
Viszont végkövetkeztetésként le lehet vonni két tanulságot.
1. Az ideges ember nem fázik.
2. Tulajdonképpen én egy boldog nő vagyok, mert az elmúlt időszakban, (amióta visszajött a hideg) csak egyszer voltam ideges.
Ja és mindehhez még hozzájön, hogy 04. 04. van, ami Eff kedvenc számaiból tevődik össze, és régen ilyenkor nem kellett dolgozni menni. Bezzeg most itt vagyok aktív állapotban és egyáltalán nem alszom, pedig az lenne a helyénvaló.

A halak: velük én is rendben vagyok, gyakorta és rendszeresen nagy szeretettel eszem őket. Ma reggel makrélafilét vajas pirítóson. good2.gif

A szék: mély megrendüléssel értesültem erről a balesetről. smiley_0488.gif

Az eb: az igazán gondos gazda ilyen bizalmi feladatot, mint a házi kedvenc elütése nem bízza másra. nekem is sikerült egyszer
áldott emlékű Benő hátsó lábának egy részén és farkán átmenni egy magánhasználatra kikölcsönzött céges mikróbussza, ráadásul a nehezebb elejével. Szerencsére füvön történt a dolog, csontja nem tört, de aznap nem állt lábra és farka két hétig úgy volt, mint gyász idején az állami zászló. De aztán hála istennek újra rendesen felállt neki.

Ápr. 4. úgy látszik én ünneplem, mert itthon vagyok.-) Úgy nekibuzdultam, feltettem a következő idevágó melódiát.
Indulj az útra és vissza se nézz!
Múltad a fájó,bús ezer év.
Rád ragyog végre a fény teli nap,
Boldogan,vígan zengd hát e dalt.

Csináltam egy kis zenés buzdítót az alattam serénykedőknek egy pár száz wattal, de nejem rosszallóan benézett s kérdezte nincs e szükségem orvosra. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-04 08:05

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 07:22
Létrehozva: #12056

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-04 06:23) *
Sokat nem tehetek, de ennyit igen. _olel.gif Jobb egy picit? rolleyes.gif

Ááá, most olyan ideges lettem, hogy teljesen felmelegedtem. biggrin.gif Bementem a gyerek szobájába, mert én csukok reggel mindent. A kottaállványon egy póló, a szekrény ajtón szintén lóg egy, az íróasztal mögött a földön megint egy, de az legalább nem unatkozik, mert pulóverrel együtt hever szanaszét.... a szobája egyéb állapotairól ne is beszéljünk. De legalább a halait rendesen eteti. Berohantam a férjem szobájába, mint a villám, mert a délutáni programomhoz még pénzt is kellett kivenni az automatából, ezért korábban kellett indulni. Szóval söpörtem át a szobán, mint a forgószél, egészen az íróasztalig, ahol a helyére sosem betolt szék megakasztotta szárnyalásomat, konkrétan a bal lábam kisujjával. Nem sírtam, csak visszafogottan vinnyogtam. sad1.gif Miért nem lehet egy széket a helyére tenni, ha felemeli az ember a fenekét róla? Nem szóltam, mert mindenki azt csinál a szobájában, amit akar és fel tudtam húzni a cipőmet is, pedig magas sarkú. Viszont teljesen felébredtem. Na kint az udvaron az idétlen Szotyit megcsapta az autó, mert állandóan körülötte rohangászik, esküszöm, nem normális. Volt nagy sírás-rívás, vinnyogás. Körülrajongtuk a lökött ebet, akiről kiderült, hogy egyáltalán nincs semmi baja scare.gif Mindeközben a gyerek visszament valamiért a szobájába, én meg visszarohantam utána csukni. Sajnos csak az én mániám a családból, hogy azért van a kilincs az ajtón, hogy használjuk, így természetesen a viszarohanás nem volt felesleges, jutalmul becsukhattam a szobájának az ajtaját.
Valami eszméletlen, mi futkosással jár a reggeli indulás. Emlékszem, megboldogult egyedülálló nőként milyen rendezett volt az életem. Mindennek megvolt a helye, az ideje, soha nem kellett kapkodnom, és mindent ott találtam, ahol előzőleg letettem, azaz a helyén.
Viszont végkövetkeztetésként le lehet vonni két tanulságot.
1. Az ideges ember nem fázik.
2. Tulajdonképpen én egy boldog nő vagyok, mert az elmúlt időszakban, (amióta visszajött a hideg) csak egyszer voltam ideges.
Ja és mindehhez még hozzájön, hogy 04. 04. van, ami Eff kedvenc számaiból tevődik össze, és régen ilyenkor nem kellett dolgozni menni. Bezzeg most itt vagyok aktív állapotban és egyáltalán nem alszom, pedig az lenne a helyénvaló.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-04 07:25

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-04 06:23
Létrehozva: #12057

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 06:06) *
Szép reggelt a fórumtársaknak. smile.gif
A suliban jól megnézem.biggrin.gif Most animal-smiley-037.gif , kellene valami pulóver, ami melegít, mert a suliban sincs fűtés, kb. egy hete folyamatosan fázom. Rettenetes.... sad.gif

Sokat nem tehetek, de ennyit igen. _olel.gif Jobb egy picit? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 21:21
Létrehozva: #12058

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 21:17) *
laugh.gif Ne csúfolódj! biggrin.gif

smiley-scared003.gif Csak szeretetből évődtem picit. De amúgy komolyan igazad van. good2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 21:17
Létrehozva: #12059

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 21:15) *
Holnap inkább itthon maradok. rolleyes.gif Értettem, még szerencse, hogy a járművek vezetése mellett akad egyéb, sok fontos feladatom. rolleyes.gif
Elismerem, győztél. Totál két váll. Az érveid logikusak, és semmi érzelmi elfogultság nincs bennük. Magad alá tepertél, mozdulni sem tudok. Nem is nagyon akarok. Ennél rosszabb vereségem sosem legyen. Ilyen "ellenféltől" nem szégyen kikapni. rolleyes.gif

laugh.gif Ne csúfolódj! biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 21:15
Létrehozva: #12060

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 20:58) *
Most fektetlek két vállra és kiütéssel győzök. biggrin.gif
1. A munkád szeretete: Ugye holnap is szeretnél munkába menni?
2. A kötelességtudat: Ha megszerezted a jogosítványt, akkor tisztában vagy a szabályokkal. Amint beülsz az autóba (a kormány mögé), ezt a szabályrendszert elfogadod, mert ez a kötelességed.

Gratulálok az ezredikhez. Aranycsillagos. smile.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=772152
Sok sikert, kitartást és türelmet a következő ezerhez. thank_you.gif
party-smiley-023.gif party-smiley-023.gif

Holnap inkább itthon maradok. rolleyes.gif Értettem, még szerencse, hogy a járművek vezetése mellett akad egyéb, sok fontos feladatom. rolleyes.gif
Elismerem, győztél. Totál két váll. Az érveid logikusak, és semmi érzelmi elfogultság nincs bennük. Magad alá tepertél, mozdulni sem tudok. Nem is nagyon akarok. Ennél rosszabb vereségem sosem legyen. Ilyen "ellenféltől" nem szégyen kikapni. rolleyes.gif

Gratulálok az ezerhez. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-03 21:16

--------------------

+Quote Post

1482 Oldal V  « < 601 602 603 604 605 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-17 05:54