IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1483 Oldal V  « < 608 609 610 611 612 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-03-29 12:10
Létrehozva: #12181

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-29 09:56) *
Cica 4f.gif

laugh1.gif

biggrin.gif Az már nálam a vég. És ha hallotta volna a hangsúlyt, ahogy gondoltam ezt. (Némi képzavar, amint hallani a gondolataimat, amit éppen leírok smile.gif)

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-29 11:18) *
Kedves barátaim! rolleyes.gif

Ennek az írásnak éppenséggel a "Kultúrházban" lenne helye, de ott egy eljövendő eseményre hívja fel szeretve tisztelt zejopy barátunk a figyelmet.
......
Köszönöm a figyelmet, kívánok további szép napot! smile.gif

Köszönöm, nagyon figyelmes vagy. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-29 11:18
Létrehozva: #12182

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Kedves barátaim! rolleyes.gif

Ennek az írásnak éppenséggel a "Kultúrházban" lenne helye, de ott egy eljövendő eseményre hívja fel szeretve tisztelt zejopy barátunk a figyelmet. Semmiképp nem szerettem volna ezt az általam is várt alkalmat háttérbe szorítani, ezért írok itt.
A színházi Világnap alkalmából és vaterás szempontokat is szem előtt tartva két bélyegújdonságra hívnám fel azt itt lévő eladók figyelmét.

Idézet a Posta lapjáról:

"A Magyar Posta jeles magyar előadóművészek sorozatának legújabb darabjai Karády Katalin színésznő, énekesnő és Várkonyi Zoltán színész, filmrendező, színigazgató születésének 100. évfordulójára emlékezik. A kiadványok Orosz István Kossuth-díjas grafikusművész tervei szerint a Pénzjegynyomdában készültek. A bélyegsorozatot Bakati Gábor vezérigazgató-helyettes bocsátotta forgalomba a Kecskeméti Katona József Színházban tartott Színházi Világnapi Gála alkalmával."

Mivel mi gyakran járunk postára, javaslom a díjjegyes gépi bérmentesítés helyett, ha csak lehet, inkább igazi bélyeget kérjünk küldeményeinkre. Én gyakorta így teszek, főleg olyan esetben, ahol tudom, van a címzett környezetében - akár esetleg ő maga - bélyeggyűjtő. Esztétikusabb a küldemény, ráadásul ezzel plusz ajándékot adunk, mivel egy szépen bérmentesített levél, csomag borítás önmagában érték! Szerintem ennek az eladó szempontjából van közvetett reklám értéke és semmibe nem kerül ez a kis figyelmesség. Az én postámon már majd mindegyik kisasszony magától veszi elő a bélyeges könyvet. Volt kezdetben aki szabódott, de egy megfelelő mosollyal, rolleyes.gif pár kedves szóval lehet eredményt elérni. A címletek is úgy vannak kitalálva, megfeleljenek valamelyik díjszabásnak. A fenti esetben például a Karády Katalint ábrázoló 425 Ft-os példány pont alkalmas a max. 100 gr. tömegű ajánlott küldemények díjának lerovására.

Köszönöm a figyelmet, kívánok további szép napot! smile.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-29 11:19

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-29 09:56
Létrehozva: #12183

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-29 08:52) *
violent2.gif Uhhhh.... áouhhhh...... cussing.gif

Kérek egy mellkast, most azonnal! Vigyázat, nem a szokásos sírásra kell, harapdálni fogom..... az indulataim alapján valószínűsíthető, hogy nem erotikus töltetű finom rágcsálásra, hanem oroszlánéra hasonlító marcangolásra lehet számítani. BangHead.gif

Cica 4f.gif

laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-29 08:52
Létrehozva: #12184

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-29 08:47) *
Na kicsi cicám, köszönjük, hogy részt vettél a felvilágosításunkban, már tudjuk, hogy nem a gólya hozza a gyereket, na és azt is, hogy a törvényesen végzett munkánk, a kereskedelem, amiből amúgy rendesen adózunk, tulajdonképpen egy megvetendő aljas cselekedet.

violent2.gif Uhhhh.... áouhhhh...... cussing.gif

Kérek egy mellkast, most azonnal! Vigyázat, nem a szokásos sírásra kell, harapdálni fogom..... az indulataim alapján valószínűsíthető, hogy nem erotikus töltetű finom rágcsálásra, hanem oroszlánéra hasonlító marcangolásra lehet számítani. BangHead.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-29 07:31
Létrehozva: #12185

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-29 06:29) *
laugh.gif mosking.gif NePuSze
Egy férfi ne legyen meztelen csiga, engem csak a szőrös hát tud kiábrándítani.

Szép jó reggelt kívánok!

Engem még az sem. laugh.gif Nagyon férfiasnak érzem a szőrt, teljesen beindulok tőle. biggrin.gif Ha meg nincs szőr az sem baj, mert akkor meg sima bőr az, aminek tudok örülni. Tulajdonképpen mindegy, mert nem szempont, de eredendően az előző kategória jön be. A borostától viszont falnak megyek. Ápolatlannak tartom, taszít. Ráadásul, nyakam hajlatába adott finom puszik elhelyezése során a várt kellemes érzés helyett, durva dörzsölést kapok...brr.... egyebekről nem is beszélve..... kuss.gif És vizuálisan sem tetszik.

Ja, nagyon szép reggelt neked is. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-29 07:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-29 06:29
Létrehozva: #12186

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-29 05:49) *
Zejopy, ezek látnak engem itt, vigyáznom kell. A szokásos köntösöm van rajtam, pikánsan elől kibomolva és mit nem olvasok rendszeresen a lev. ablakomban!? Vegyél Te is ...... BodyCruzer-t, mert a szőrös test már nem divat! Teremtőm, nem vagyok trendi és ez még látszik is. Nem publikus szemekre gyanakszom. biggrin.gif

laugh.gif mosking.gif NePuSze
Egy férfi ne legyen meztelen csiga, engem csak a szőrös hát tud kiábrándítani.

Szép jó reggelt kívánok!

A hozzászólást -Hathor14- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-29 06:30

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-29 06:20
Létrehozva: #12187

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-29 05:49) *
Én szinte mindig magamtól ébredek. rolleyes.gif Azért még a teljes fordulatra jövés hátrább van, mert ezen a piros gombon a gáztűzhely csavargatása közben elakadtam, időbe telt mire rájöttem: vannak elektromos főzők is. w00t.gif

Zejopy, ezek látnak engem itt, vigyáznom kell. A szokásos köntösöm van rajtam, pikánsan elől kibomolva és mit nem olvasok rendszeresen a lev. ablakomban!? Vegyél Te is ...... BodyCruzer-t, mert a szőrös test már nem divat! Teremtőm, nem vagyok trendi és ez még látszik is. Nem publikus szemekre gyanakszom. biggrin.gif

Igen, a miénk elektromos. biggrin.gif

Ez hüyleség. Egy férfi lehet nyugodtan szőrös, csak az arca ne legyen (a szemöldök jogos, az maradhat....biggrin.gif) Bővebben a suliból kifejtem, rohannom kell.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-29 05:49
Létrehozva: #12188

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-29 05:07) *
Szép reggelt.smile.gif Az idő megbolygatása óta majd szombaton kelek könnyen, amikor nem a telefonomon éneklő bácsi fog ébreszteni, hanem az úri kedvem.smile.gif
Tessék, amíg kifolyik a kávéd, itt a szmájli: kave.gif
Megyek én is megnyomom a piros gombot.smile.gif

Én szinte mindig magamtól ébredek. rolleyes.gif Azért még a teljes fordulatra jövés hátrább van, mert ezen a piros gombon a gáztűzhely csavargatása közben elakadtam, időbe telt mire rájöttem: vannak elektromos főzők is. w00t.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-29 05:50

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-29 05:07
Létrehozva: #12189

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-29 05:02) *
Az idő megbolygatása óta első könnyű ébredésem. Szerintem a megszokáson túl ennek valami egyéb oka is lehet, magam sem tudom mi. Jó napom lesz, ilyet kívánok minden velem együtt ébredőnek és az urasabb időkben kelőknek is. Főzök nektek kávét. (Nem találom a szmájlit, pedig biztos megvan) rolleyes.gif

Szép reggelt.smile.gif Az idő megbolygatása óta majd szombaton kelek könnyen, amikor nem a telefonomon éneklő bácsi fog ébreszteni, hanem az úri kedvem.smile.gif
Tessék, amíg kifolyik a kávéd, itt a szmájli: kave.gif
Megyek én is megnyomom a piros gombot.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-29 05:02
Létrehozva: #12190

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az idő megbolygatása óta első könnyű ébredésem. Szerintem a megszokáson túl ennek valami egyéb oka is lehet, magam sem tudom mi. Jó napom lesz, ilyet kívánok minden velem együtt ébredőnek és az urasabb időkben kelőknek is. Főzök nektek kávét. (Nem találom a szmájlit, pedig biztos megvan) rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-29 05:04

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-28 22:01
Létrehozva: #12191

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-28 21:51) *
Meddő dolgokon én sem. ...

A meddő talán nem a legjobb meghatározás volt a részemről. Egyébként egyetértünk smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-28 21:51
Létrehozva: #12192

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(boutet @ 2012-03-28 20:28) *
3 kilo 75 deka, 56 cm, mi az? smile.gif

Basszus, és én ilyenkor porcelánt mosogatok? biggrin.gif Jaj, de nagyon gratulálok, igazán.

Kívánom, hogy mindent megkapjatok egymástól és mindent meg tudjatok egymásnak adni, és hogy igazán tartalmas legyen a kapcsolatotok.
És természetesen a szokásos kívánságok természeresek, egészség, sok tej, nyugodt éjszakák és a feleségednek mielőbbi felépülés.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-28 20:56) *
Csodálom, hogy van rá energiája. Régebben nekem is volt, de ma már ritkán állok le meddő dolgokon vitatkozni.
Erről Szókratész jutott eszembe good2.gif

Meddő dolgokon én sem. Vannak helyzetek és olyan magasabb rendű célok, amik érdekében bármilyen eszközt bevetek, természetesen ezek nem önös érdekek, hanem olyanok, amik túlmutatnak rajtam és a vitapartneremen. Amikor elengedhetetlenül fontos, hogy az legyen, amit én akarok. Akkor igen.
Viszont a hétköznapokban inkább kérdezek és hallgatok, figyelek és piszok sokat gondolkodom. És a nagyon súlyos kérdéseket önmagamnak teszem fel és önmagam adom meg a választ, tehát a vita tulajdonképpen bennem zajlik, így tényleg fontos, hogy az érvek és ellenérvek valóságosak legyenek, tehát ezt a típusú vitakészséget nem tudom alkalmazni.

De vitatkoztunk már mi (Ön és én) előremutató módon, érvekkel, meghallgatva egymást, és ezekben a vitákban az volt a jó, hogy érzésem szerint egyikünknek sem az volt a célja, hogy a másikat meggyőzze, vagy legyőzze, hanem, hogy járható utat találjunk, vagy inkább, hogy megértsük egymást. Az értékelési rendszer erre egy nagyon szép példa, és kb egy évig húzódott. Csak azért zárulhatott úgy, ahogy zárult, mert okosan csináltuk. Ön nyilván végig tudta, hogy igaza van, és persze én is biztos voltam a saját véleményemben, de jól csinálta amit csinált és nem húzhattam tovább a dolgot, át kellett értékelnem ezt a kérdést magamban, mert jól érvelt. És végül nekem elfogadhatóvá vált a dolog. Különben ebben a helyzetben csak én gyarapodtam és ezt köszönöm.smile.gif Nem tudom, hogy magánemberként hogyan vélekedik a kérdésről, a csillagrendszer bevezetéséről, de azt hiszem, hogy a hozzá való viszonyulása olyan, amit itt mondott.

Az apukámtól tanult vitákban nem a megértést vágyva figyel az ember a másik mondanivalójára, hanem azért, hogy kitapasztalja a gyenge pontokat, amikbe kapaszkodva kibillenti az vitapartnert az egyensúlyából, bizonyítva a saját igazát. Tehát nem szolgál fejlődést, mert nem a közös gondolkodás a cél, hanem a győzelem. Ennél csak az a rosszabb, amikor két ember meg sem hallgatva egymást hajtogatja a saját igazát.
Szerintem mindhárom technikának van létjogosultsága, csak kellően kell megválasztani a helyszínt.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-28 21:52

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-28 20:56
Létrehozva: #12193

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-28 07:36) *
...vitatkozni úgy megtanultam, hogy bárkit az ujjam köré csavarok, ha az fontos. És bármiről be tudok bizonyítani bármit és annak az ellenkezőjét is...

Csodálom, hogy van rá energiája. Régebben nekem is volt, de ma már ritkán állok le meddő dolgokon vitatkozni.
Erről Szókratész jutott eszembe good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-28 20:46
Létrehozva: #12194

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(boutet @ 2012-03-28 20:28) *

party-smiley-023.gif
good2.gif Mi az, mi az? Ki az? smile.gif

h ttp://www.youtube.com/watch?v=tGjAxmypt6Y

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-28 20:40

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-03-28 20:28
Létrehozva: #12195

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 12:51
Azonosító: 1 205 526

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-28 07:36
Létrehozva: #12196

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-28 07:19) *
Meg sem kérdem, melyik szolgáltatóról van szó....
Minimum egy Ankh kereszt mindig van rajtam, de nem feltűnő, általában diszkrét ékszereket hordok. rolleyes.gif smile.gif
Zep, mikor koccintunk a szülinapodra? Vagy már lemaradtam? blink.gif
És mi van Hytech-kel? (remélem nem kérdeztem "rosszat")

Invitel. Soha, senki ne kössön velük hűséget és egyáltalán... nagy ívben kerüljétek el.
Nekem nem mondhatni, hogy diszkrétek lennének az ékszereim, szerintem kompenzálok velük, mert gyerekkoromban semmi ilyesmit nem engedtek a szüleim.biggrin.gif Ugyanis csak olyanokat engedtek, amit racionálisan meg tudtunk indokolni. A gyűrű balesetveszélyes volt (Ok, kis korban az is), a nyaklánc elveszett volna, és amúgy is ezek csak felesleges külsőségek. biggrin.gif Fülbevaló volt. A hajunk megnövesztése is nagyon komoly harc árán lett engedélyezve. Emlékszem az ezzel kapcsolatos beszélgetésekre. Mindent elkövettünk a húgommal, de apukám mindenképpen racionális indokot akart, érveket. Na hát egy tizenéves gyerek nem vitapartner, főleg nem apámmal szemben, aki még nagyon dörzsölt rókákat is megizzaszt. Mindegy, megnőttem és azt húzok magamra, amit akarok és vitatkozni úgy megtanultam, hogy bárkit az ujjam köré csavarok, ha az fontos. És bármiről be tudok bizonyítani bármit és annak az ellenkezőjét is. Hihetetlen felkészült vagyok, de ritkán használom ezt a tudásomat, mert közben azt is megtanultam, hogy nem az a fontos, hogy igazam legyen, hanem az, hogy többé, jobbá váljak, tehát az ellenérveket kell mindig meghallgatni.

Jaj, Hytech-et fel akarom hívni, mert kell vele beszélnem. Szerintem még egy pár hétig nélkülöznünk kell. Szokott szüneteket tartani a fórumozásban, de aztán mindig visszajön, legalábbis eddig mindig visszajött. Délelőtt felhívom, ha befújtam magam.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-28 07:38

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-28 07:19
Létrehozva: #12197

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-28 07:11) *
Az volt. Nagyon. Nem kívánom az ellenségemnek sem. Illetve annak kívánom, aki miatt történt. Nem küldtek ki számlát, így egy hónap hátralékba kerültünk. Állítólag a számlalevél alján ott volt, hogy hátralékban vagyunk, de azt a férjem nem nézte. (Mi mindig minden sárgát befizetünk, de nem olvasgatunk. Mondjuk ezt a férjem intézi.) Aztán egyszer csak se szó, se beszéd jöttek és kikötötték a TV-t és a netet. Aznap befizettük a pénzt (kb. 30 ezer Ft volt a visszakötési díjjal együtt), mégpedig úgy, hogy másnap meg is kapták, mert a bankos hölgy korábbra tette a befizetést, nagyon rendes volt. 3 nap múlva vissza kellett volna kötniük. Naponta hívtam őket. Aztán mikor visszakötötték, utána nem tudom már meddig nem kellett fizetnünk, mert kiderült, hogy hüylék voltak. De ez nem változtat azon, hogy több mint egy hónapig rohangásztam, mint egy idegbajos, az egész rendszerem felborult, a mindennapi ritmusom teljesíthetetlen volt. Amint lejárt a hűség, váltottunk.
Mondjuk az avatarod a fiamnak is nagyon tetszett, tehát ez egyértelmű jele annak, hogy jól választottál.biggrin.gif

Meg sem kérdem, melyik szolgáltatóról van szó....
Minimum egy Ankh kereszt mindig van rajtam, de nem feltűnő, általában diszkrét ékszereket hordok. rolleyes.gif smile.gif
Zep, mikor koccintunk a szülinapodra? Vagy már lemaradtam? blink.gif
És mi van Hytech-kel? (remélem nem kérdeztem "rosszat")

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-28 07:11
Létrehozva: #12198

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-28 06:24) *
Kemény lehetett huh.

Az volt. Nagyon. Nem kívánom az ellenségemnek sem. Illetve annak kívánom, aki miatt történt. Nem küldtek ki számlát, így egy hónap hátralékba kerültünk. Állítólag a számlalevél alján ott volt, hogy hátralékban vagyunk, de azt a férjem nem nézte. (Mi mindig minden sárgát befizetünk, de nem olvasgatunk. Mondjuk ezt a férjem intézi.) Aztán egyszer csak se szó, se beszéd jöttek és kikötötték a TV-t és a netet. Aznap befizettük a pénzt (kb. 30 ezer Ft volt a visszakötési díjjal együtt), mégpedig úgy, hogy másnap meg is kapták, mert a bankos hölgy korábbra tette a befizetést, nagyon rendes volt. 3 nap múlva vissza kellett volna kötniük. Naponta hívtam őket. Aztán mikor visszakötötték, utána nem tudom már meddig nem kellett fizetnünk, mert kiderült, hogy hüylék voltak. De ez nem változtat azon, hogy több mint egy hónapig rohangásztam, mint egy idegbajos, az egész rendszerem felborult, a mindennapi ritmusom teljesíthetetlen volt. Amint lejárt a hűség, váltottunk.

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-28 06:24) *
.....Még az avataromat is észrevette rajtam. laugh.gif

Mondjuk az avatarod a fiamnak is nagyon tetszett, tehát ez egyértelmű jele annak, hogy jól választottál.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-28 07:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-28 06:24
Létrehozva: #12199

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-28 06:10) *
laugh.gif
Persze, kávé ok. Mikor nekem nem volt egy hónapig internet elérésem, akkor egy darabig netkávézóba jártam, nagyon nem szerettem, mert a kocsmában volt mind a kettő, ami nálunk van, aztán meg beengedett a másodállásomon a főnök hétvégére a suliba feltölteni. Kaptam kulcsot, meg jelszót a riasztóhoz. Nagyon rendes volt.smile.gif Így vészeltem át, az több mint egy hónap volt..... uhhhh.....

Kemény lehetett huh. A munkahelyemen nem tudok feltölteni, nagyon nagy szigor van, de ez betudható az intézmény jellegének.
A photobucketen fent van a legtöbb képem szerencsére, azért majd töltögetek, csak nem vagyok túl hatékony. smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-28 06:10) *
Rajtam csak szokásos köntösöm. mosking.gif Hol vagyok még a teljes harci dísztől. rolleyes.gif
Kézcsókom és neked is szép napot. rolleyes.gif

Napsütéses, mosolygós napot kívánok! smile.gif
A tegnapi vevőm egy igazi úriember, nagyon figyelmes, udvarias, olyan ritka az ilyen. Még az avataromat is észrevette rajtam. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-28 06:17
Létrehozva: #12200

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-28 06:02) *
Nem tudom babám, ...

laugh.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-28 06:02) *
Nem tudom babám, de tegnap megint kaptam egy kölcsöngépet hétvégéig, úgyhogy most virgonckodhatok néhány napot, csak csiga lassúsággal. rolleyes.gif biggrin.gif
Annyi szép terméket töltenék fel.... Ez egy kicsit várat magára. sad.gif
kave.gif megvolt? rolleyes.gif Millió puszi mindenkinek, kellemesen induljon a napotok! smile.gif

Persze, kávé ok. Mikor nekem nem volt egy hónapig internet elérésem, akkor egy darabig netkávézóba jártam, nagyon nem szerettem, mert a kocsmában volt mind a kettő, ami nálunk van, aztán meg beengedett a másodállásomon a főnök hétvégére a suliba feltölteni. Kaptam kulcsot, meg jelszót a riasztóhoz. Nagyon rendes volt.smile.gif Így vészeltem át, az több mint egy hónap volt..... uhhhh.....

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-28 06:10) *
Rajtam csak szokásos köntösöm. mosking.gif Hol vagyok még a teljes harci dísztől. rolleyes.gif

animal-smiley-037.gif Szia! Légy jó.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1483 Oldal V  « < 608 609 610 611 612 > » 
Reply to this topicStart new topic
22 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (22 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 12:55