IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 624 625 626 627 628 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
hytech
hozzászólás 2012-05-01 18:36
Létrehozva: #12501

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

Ebben a melegben a szokásosnál is jobban "esnek" az árak:

http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_n...1567517141.html

smile.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 16:05
Létrehozva: #12502

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-05-01 15:40) *
Teljesen egyetértek veled és nem vagyok büszke magamra. Hányszor látok olyan felhasználót, ha a semlegesek a megérdemelt negatívok lennének, már rég nem rontaná itt a levegőt. Megjegyzem kíváncsi lennék mennyi az utóbbi időben adott semleges és mennyi a negatív. De ez csak költői volt.
De ahogy a 3 semlegesemre adott válaszokban csupa hazugságokat írnak, ugyanezt megtehetik az értékelésben is. Én tudom, hogy büdös ruhát sosem küldenék, ahogy a másik felhasználó a büdös életbe nem hívott 3 x, amiből nekem egyik időpont sem volt jó állítólag. De ezek pont olyan részletek, ahol nem tudom bizonyítani az igazamat. Ördögi kör. sad.gif

Igen, és nincs jó megoldás. Tényleg nincs. Illetve az lenne a megoldás, hogy mi magunk nem törődnénk azzal a pár negával, ami bennmaradt. Csakhogy mi is emberek vagyunk, egy kialakult értékrenddel. Én a csillagokkal már nem foglalkozom, (bár ha pont úgy jön ki, hogy tudom, le fog húzni, akkor persze ellenőrzöm a dolgot), de egy negatív azért lényegesen súlyosabb.
Különben a problémás vevők 90%-ánál már előre felkészülhetek. Mázlim van, amint bejön a Vatera értesítője, és megnézem, már tudom, hogy baj lesz-e, vagy sem. Sokszor már akkor tudom, amikor megteszi a licitet. biggrin.gif (De gondolom ezzel azért nincs mindenki így). Szóval minden msn646.gif -ságomat latba vetem, hogy megmaradjak "szűz" mivoltomban. Ha érzem, hogy büdös a dolog, akkor már úgy készülök.
Jaj, jut eszembe, most is van egy ilyenem. Írok neki egy nagyon kedves levelet.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-05-01 15:40
Létrehozva: #12503

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-01 13:19) *
Na szóval.smile.gif
....

Teljesen egyetértek veled és nem vagyok büszke magamra. Hányszor látok olyan felhasználót, ha a semlegesek a megérdemelt negatívok lennének, már rég nem rontaná itt a levegőt. Megjegyzem kíváncsi lennék mennyi az utóbbi időben adott semleges és mennyi a negatív. De ez csak költői volt.
De ahogy a 3 semlegesemre adott válaszokban csupa hazugságokat írnak, ugyanezt megtehetik az értékelésben is. Én tudom, hogy büdös ruhát sosem küldenék, ahogy a másik felhasználó a büdös életbe nem hívott 3 x, amiből nekem egyik időpont sem volt jó állítólag. De ezek pont olyan részletek, ahol nem tudom bizonyítani az igazamat. Ördögi kör. sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 14:31
Létrehozva: #12504

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-05-01 11:26) *
vomit2.gif Középtájon ( ArabMoney-nek) adott válasza már ki is verte a biztosítékot.......

Most olvastam el. Komoly gruppen party várható azon a tájékon. A fél világ ezt a felhasználót fogja orálisan kielégíteni... smiley-shocked028.gif
Mi meg itt a fórumon annyit sem írhatunk le rendesen, hogy hüyle....
(Nagyon tiltakozik az igazságérzetem, miközben a szépérzékem is erősen sérült.)

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-01 14:22) *
Kedves zejopy!

A kollégák minden esetet egyedileg bírálnak el smile.gif

Benzem! Szeretné, hogy hangosan sikoltozzak? Hogy Önhöz is elhallatsszon? Nem így értettem, tudja jól. smile.gif
Ön azt írta Tomcsának, hogy ebben az esetben át kell venni az árut. Na de ne kelljen. smile.gif Valami olyan dolog kellene, ami előre is megnyugtató.
Bár én már tudom, hogy mit csinálok, ha netán felüllicitálnak. Megvárom, míg lejár az aukció és csak akkor intézem tovább a dolgot, amikor már tuti, hogy elvesztettem. Na de köztudott, hogy én egy amúgy is nagyon óvatos ember vagyok az aukciózás terén. mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-01 14:32

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-01 14:22
Létrehozva: #12505

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-01 13:19) *
Benz kedves! smile.gif

Főztem. biggrin.gif Szóval ez a Tomcsa-téma eléggé elgondolkodtatott. Úgy érzem, hogy az ilyen eseteket másképpen kellene elbírálni. Hiszen egyrészt egyediek, másrészt pedig a "vevő" önhibáján kívül kerül kellemetlen helyzetbe.
Lát erre valamilyen lehetőséget?

Kedves zejopy!

A kollégák minden esetet egyedileg bírálnak el smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 13:19
Létrehozva: #12506

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Na szóval.smile.gif

Kedves Tomcsa, aki most valószínűleg a konyhában tevékenykedsz!:)
A másodnick jó. Ha vásárol az ember. De akkor még mindig ott az alapprobléma, amikor a vevő értékítélete megkérdőjelezhető. És tényleg jogos aggodalomra ad okot. Az ember dokumentál, századszor is ír, na és remél, remél, remél.
Nem értek egyet azzal a felfogással, hogy nem adok negát, nehogy visszakapjam. De én is így teszek néha. Túl sok munkám van ebben a profilban. Lehet, hogy önző vagyok, vagy korlátolt, vagy ne adj isten, nem eléggé tökös. Nem fogok igazságosztót játszani abban az esetben, ha én sérülök általa. Ha viszont nagyon kiakadok, akkor benyomom, persze. Szóval annyi minden befolyásolja. Az is, hogy az adott időszakban mennyi munkám van. Ha túl sok, akkor tudom, hogy nem lesz időm, türelmem, energiám az ÜSZ-os kínlódásra.
De. ... És most nevezzetek álmodozónak nyugodtan .... Az utóbbi két ÜSZ-os válaszom jó volt. Igaz, az egyik fórumos kérés volt, a másik fejlesztési javaslat, de akkor is. Szeretném azt hinni, hogy egy tendencia elején vagyunk.smile.gif

Benz kedves! smile.gif

Főztem. biggrin.gif Szóval ez a Tomcsa-téma eléggé elgondolkodtatott. Úgy érzem, hogy az ilyen eseteket másképpen kellene elbírálni. Hiszen egyrészt egyediek, másrészt pedig a "vevő" önhibáján kívül kerül kellemetlen helyzetbe.
Lát erre valamilyen lehetőséget?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-05-01 12:55
Létrehozva: #12507

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-05-01 12:22) *
don-t_mention.gif Ááááá nincs nagyon mit elhessegetni. És már megint jön a nyár, ami valamiért mindig kritikus. Nemcsak a vásárlások terén, hanem a vevők terén is. Ilyenkor valahogy több a "felelőtlen" vásárló.
Igen, ahogy írtam is, most már csakis így teszek. wink.gif
Nem gondolom, hogy rád veszélyes, de nem bírnám ki, ha ma nem növekedne a listád:) : norecko

wink.gif

thank_you.gif

--------------------

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-05-01 12:22
Létrehozva: #12508

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-05-01 11:53) *
Sziasztok,

Titeket is jó látni. nature.gif
Remélem minden ok és a vevők mint a döglegyek annyian, nem győzitek elhessegetni őket. vigyor.gif hehehmm.gif

don-t_mention.gif Ááááá nincs nagyon mit elhessegetni. És már megint jön a nyár, ami valamiért mindig kritikus. Nemcsak a vásárlások terén, hanem a vevők terén is. Ilyenkor valahogy több a "felelőtlen" vásárló.

IDÉZET(hytech @ 2012-05-01 12:01) *
Egy jó tanács bár lehet hallottad már korábban tőlem.

Csinálj egy másik usernevet amivel csak vásárolsz.
Azt nem kell annyira félteni és bevághatod a jogos negatívot mint a szél.

Én így nyomom már évek óta és nincs para. wink.gif

By the way ki volt az az arrogáns tag?
Megadnád a nevét? biggrin.gif

Igen, ahogy írtam is, most már csakis így teszek. wink.gif
Nem gondolom, hogy rád veszélyes, de nem bírnám ki, ha ma nem növekedne a listád:) : norecko

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 12:20
Létrehozva: #12509

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-05-01 12:01) *

Nekem is van. Ha kritikus embertől kell vásárolnom, akkor azt használom. 1 Ft-os aukció, ilyenek.
Persze van, akitől zejopyval sem félek vásárolni, de azt nagyon megnézem mindig.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-05-01 12:01
Létrehozva: #12510

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-05-01 11:54) *
... Na mindegy, ezzel csak azt akartam írni, hogy ha veszek valamit már taktikáznom kell, hogy hogy tudom megadni a megérdemelt értékelést anélkül, hogy valaki igazságtalanul lerombolná a szépen felépített image-met. Mert, mint tudjuk pont ez az a helyzet, amikor értékelést törölni lehetetlen, hiszen a vatera nem volt jelen az adásvételnél. És ez mellesleg pont az az érték, amit előbb-utóbb ha be szeretnék lépni, értékelnem kell.

Hortobágyi palacsintát csinálok, nem égett oda, mert még el sem kezdtem. rolleyes.gif

Egy jó tanács bár lehet hallottad már korábban tőlem.

Azt nem kell annyira félteni és bevághatod a jogos negatívot mint a szél.

Én így nyomom már évek óta és nincs para. wink.gif

By the way ki volt az az arrogáns tag?
Megadnád a nevét? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 12:00
Létrehozva: #12511

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-05-01 11:53) *
...
Remélem minden ok és a vevők mint a döglegyek annyian, nem győzitek elhessegetni őket. vigyor.gif hehehmm.gif

Háááát... azért ezt nem mondanám. Az utolsó eladásom asszem pénteken volt. De ma este hazajönnek a népek és mindenki kiéhezetten veti magát az eddig nélkülözött Vaterára és turbó üzemmódban elkezd vásárolni. biggrin.gif
(Nem pénteken, hanem szombaton. De előtte meg szerdán.... unsure.gif )

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-05-01 11:54) *
Van két negatívot érdemlő delikvensem, Az egyik még a múlt századból. Tegnap nekifeszültem, hogy előkészítek mindent a negatív megírása előtt. (Levelek elküldése..). Teljesen véletlenül, nem tudom mitől vezérelve megnéztem az utóbbi időben adott semlegeseimet, hát dobtam egy hátast a legutolsóra adott válaszra. Amúgy ő az akit annak idején idehoztam. Elég arrogáns stílusa volt, még Benz is azt javasolta inkább küldjem ajánlottan a "drágának". Megjegyzem, én büdös, dohos ruhát még senkinek nem küldtem. dry.gif
Más, de ide tartozik: Két éve vettem postai úton 4 db nyári gumit. Akkora sz...t kaptam, de nem adhattam negatívot, mert lejött az eladó e-mail-jeiből, hogy viszont kapnék. Pedig még olcsó sem volt. Most a párom nevével vásároltam egy két (?) éves gumit. Az eladó kérdésemre, hogy volt e javítva, ezt válaszolta: "megmondom azt őszintét nem emlékszem...." Rossz a memóriám, de ilyenre szokott emlékezni az ember. Nem gond mert személyesen megy el érte az ember. Bár szerintem Budapestet tekintve a legmesszebb lakunk egymástól. Na mindegy, ezzel csak azt akartam írni, hogy ha veszek valamit már taktikáznom kell, hogy hogy tudom megadni a megérdemelt értékelést anélkül, hogy valaki igazságtalanul lerombolná a szépen felépített image-met. Mert, mint tudjuk pont ez az a helyzet, amikor értékelést törölni lehetetlen, hiszen a vatera nem volt jelen az adásvételnél. És ez mellesleg pont az az érték, amit előbb-utóbb ha be szeretnék lépni, értékelnem kell.

Hortobágyi palacsintát csinálok, nem égett oda, mert még el sem kezdtem. rolleyes.gif

Amit küldesz ruhát, illatos. Határozottan.smile.gif
A többi az az ismert probléma, délután visszatérek rá, de most kirohanok, mert megjött az embör és nem akarom, hogy a megtervezett ebédkészítésembe belenyúljon, mert akkor minden felborul és kétszer annyi ideig tart.

Az én kajám sem égett oda, csak kicsit megpirult. laugh.gif Tényleg kicsit. Piszok nagy mákom volt, mert fordítva tettem takarékra. Amit kellett volna lehalkítanom, azt nagy lángon hagytam, a nagy lángosat meg lehalkítottam. laugh.gif
Az én kajám mindjárt kész. Kb 20 perc van ebédig. (Ha az embör bele nem nyúlt. biggrin.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-01 11:56

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-05-01 11:54
Létrehozva: #12512

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-01 11:31) *
Tomcsa lelkem, gyönyörű virágszálam. Ne légy ilyen negatív. Mondjuk meg szépen, aztán hátha alakul a rendszerben valami. smile.gif
Nyugodtan te is mosolyoghatsz, basszus, nem létezik, hogy te már a második ilyen komoly hangulatú ember vagy ma délelőtt.
Odaég a kaja? Vagy mégsem?

Van két negatívot érdemlő delikvensem, Az egyik még a múlt századból. Tegnap nekifeszültem, hogy előkészítek mindent a negatív megírása előtt. (Levelek elküldése..). Teljesen véletlenül, nem tudom mitől vezérelve megnéztem az utóbbi időben adott semlegeseimet, hát dobtam egy hátast a legutolsóra adott válaszra. Amúgy ő az akit annak idején idehoztam. Elég arrogáns stílusa volt, még Benz is azt javasolta inkább küldjem ajánlottan a "drágának". Megjegyzem, én büdös, dohos ruhát még senkinek nem küldtem. dry.gif
Más, de ide tartozik: Két éve vettem postai úton 4 db nyári gumit. Akkora sz...t kaptam, de nem adhattam negatívot, mert lejött az eladó e-mail-jeiből, hogy viszont kapnék. Pedig még olcsó sem volt. Most a párom nevével vásároltam egy két (?) éves gumit. Az eladó kérdésemre, hogy volt e javítva, ezt válaszolta: "megmondom azt őszintét nem emlékszem...." Rossz a memóriám, de ilyenre szokott emlékezni az ember. Nem gond mert személyesen megy el érte az ember. Bár szerintem Budapestet tekintve a legmesszebb lakunk egymástól. Na mindegy, ezzel csak azt akartam írni, hogy ha veszek valamit már taktikáznom kell, hogy hogy tudom megadni a megérdemelt értékelést anélkül, hogy valaki igazságtalanul lerombolná a szépen felépített image-met. Mert, mint tudjuk pont ez az a helyzet, amikor értékelést törölni lehetetlen, hiszen a vatera nem volt jelen az adásvételnél. És ez mellesleg pont az az érték, amit előbb-utóbb ha be szeretnék lépni, értékelnem kell.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-05-01 11:53
Létrehozva: #12513

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok,

Titeket is jó látni. nature.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-05-01 11:47
Létrehozva: #12514

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(hytech @ 2012-05-01 11:09) *
Jó nyarat mindenkinek! getting_sunny.gif
Elnézést a zavarásért ...

Nem zavarsz, sőt örülünk, hogy újra itt vagy!
Neked is szép nyarat!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 11:31
Létrehozva: #12515

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

tongue.gif: z.gif tongue.gif: Benz moderál:
h ttp://kepfeltoltes.hu/view/120501/Benz_sharpei_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tomcsa lelkem, gyönyörű virágszálam. Ne légy ilyen negatív. Mondjuk meg szépen, aztán hátha alakul a rendszerben valami. smile.gif
Nyugodtan te is mosolyoghatsz, basszus, nem létezik, hogy te már a második ilyen komoly hangulatú ember vagy ma délelőtt.
Odaég a kaja? Vagy mégsem?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-01 11:32

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-05-01 11:26
Létrehozva: #12516

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-01 10:42) *
Válaszoltam, köszönöm.

Köszönöm a választ! Bár van véleményem a dologról, de most inkább kuss.gif

Elnézést a zavarásért de ezt muszáj betennem:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=265539
Alulról a második negatívra adott válaszát (annak a legutolsó sora a legdurvább angry2.gif ) mindenképpen érdemes elolvasni.(bár a legalsó sem kutya)
Ha ezzel megvagytok akkor a felette lévő semlegesekre adott válaszok sem épp matyóhímzések, illetve a többi negára adott válasz sem lesz kötelező tananyag alsó tagozatosoknak. excl.gif

vomit2.gif Középtájon ( ArabMoney-nek) adott válasza már ki is verte a biztosítékot, nem is olvastam tovább. Gondolom most, hogy idehoztad törlik.

Amúgy tényleg jó téged látni! jumping.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 11:21
Létrehozva: #12517

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szia Maestro! _olel.gif

jumping.gif jumping.gif jumping.gif De jó, hogy látlak.
Hiányoztál ám. acute.gif
wub.gif air_kiss.gif love7.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-01 11:17) *
Mindenkinek szép napot. Zejopynak egy picit még szebbet. rolleyes.gif

Igazán köszönöm, neked is szép napot.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-01 11:17
Létrehozva: #12518

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Alulról a második negatívra adott válaszát (annak a legutolsó sora a legdurvább angry2.gif ) mindenképpen érdemes elolvasni.(bár a legalsó sem kutya)
Ha ezzel megvagytok akkor a felette lévő semlegesekre adott válaszok sem épp matyóhímzések, illetve a többi negára adott válasz sem lesz kötelező tananyag alsó tagozatosoknak. excl.gif

A világért sem volt itt semmi zavarás, mi több, nekem hiányérzetem volt már.
A decens felhasználót megfelelő társaságba tettem. Rohanok vissza dolgozni. Mindenkinek szép napot. Zejopynak egy picit még szebbet. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-05-01 11:09
Létrehozva: #12519

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-01 10:56
Létrehozva: #12520

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-01 10:42) *
Válaszoltam, köszönöm.

Én köszönöm. Viszont sajnos ezzel a protokollal nem tudok egyetérteni. Mert Tomcsa fiktív esetében a tag elment és máshol vett egy olcsóbbat, pontosan azért, mert már magasabbra ment az áru ára, mint amit neki megért. Aztán rajta kívülálló okok miatt mégis olyan helyzetbe került, hogy nem jöhet ki jól a dologból. Holott ő átgondolt volt. És pontosan azért írtam azt a két lehetőséget, (az eladó nincs gépnél, vagy az eladó már nem akar több licitet törölni), mert ezek olyan dolgok, amik mindenképpen a licitáló kilátásait csökkentik. És ha az adott áru egy 600 Ft-os bögre, akkor azt mondom, ennyit fel lehet vállalni. Ha viszont egy tízenezer forintos műszaki cikk, amiből egy bőven elég egy háztartásban, akkor tényleg eléggé kínos a helyzet.

(És most mondja: sajt. biggrin.gif Mégsem lehet ennyire komoly egy ilyen szép májusi hajnalon. Észrevette? Május van. Hát van ennél szebb hónap? Felébredt a természet, a világ olyan zöld, amilyen csak egy év múlva lesz, mert nyáron már hiába keresi ezt a harsány, életteli zöldet, addigra kissé megfakul. Minden tele van illattal. Remélem nem panelban lakik és a szomszéd nem kelkáposzta főzeléket főz, mert én nem erre a nazális élményre gondoltam.biggrin.gif Kellemes a hőfok is, és ez még csak jobb lesz, hiszen előttünk az egész nyár. Nem kell 600 ruhát magunkra húzni, nem kell fagyoskodni, nem lesznek szürke, ködös nappalok. Most mondja, kell ennél több ok egy mosolyra? smile.gif Jól van, persze, ha akarja, nyugodtan ráncolja azt a bizonyos részt a két szemöldöke között, majd az lesz a büntetése, hogy kiküldetésbe kell mennie egy ködös, sötét, szürke, hideg helyre. biggrin.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-01 10:57

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 624 625 626 627 628 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-01 13:50