IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 624 625 626 627 628 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-03-20 13:08
Létrehozva: #12501

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-20 11:36) *
Miért pont a 4?

Miért? rolleyes.gif Mert: gyerekként választottam. Mert az egy szép szám. Bár a négyzetszámok sorában csak a második. A négyzetszámok általában szépek, annak ellenére, hogy ennek a gyöke irracionális, de ha ezzel a "csúnya" számmal megszorozzuk a négyzet oldalát, már tudjuk is az átlóját. rolleyes.gif És ha már itt tartunk, jöjjön a geometria. A négyzet maga a tökéletes gyönyörűség, minden kezdete. Az oldalaira rajzolható belső és külső háromszögek. Átlóival adja a derékszögűt. Az egymagában egy egész világ. A köré rajzolható kör dolgai. A négyzet az alfa. A négyzetet megismeri, költői túlzással érteni mindennek az alapjait ebben a körben. Minden más négyszög atyja, bár ez így elég pongyola fogalmazás.
Mert négy égtáj van. Gyermekkor, kamasz és fiatal felnőttkor, Érett felnőttkor és öregkor. Négy alapvető életszakasz. Éghajlatunkon a négy évszak. Térbeli tesója a kocka, amelyik dobókockaként szerencse szimbólum, de sorstragédia okozója lehet.

És végül, de ez a legeslegfontosabb: eddig négyszer voltam igen boldog azzal, akit szeretek.
Jó szám ez a négy.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-20 13:09

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 12:36
Létrehozva: #12502

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-20 05:15) *
Négy a szerencse számom.

Miért pont a 4?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-20 10:51
Létrehozva: #12503

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-20 09:21) *
Köszönöm, kedves vagy! rolleyes.gif smile.gif
Én is tudok ám zongorázni, meg énekelni is. Lassan összeáll a fórum zenekar vagy kórus. Már csak azt kellene kideríteni, hogy nádakat Benz magának vásárol vagy másnak. unsure.gif
Képzeljétek, múlt héten Benzzel és Oroszlánnal álmodtam. Egy környéken laktunk és egy iskolába jártunk korábban. Elhatároztam, hogy felfedem kilétüket, de mielőtt nagyobb nyomozásba kezdtem volna, felébredtem. rolleyes.gif biggrin.gif

Te lehet hogy tudsz, de zeneileg én inkább befogadó vagyok. Ezt, azt tudok énekelni, de az előadásmódom, hangfekvésem ének közben inkább a stand up comedy műfajában aratna sikert. ( Mozart kis éji zene szolmizálva, Hej vargáné, Szovjet és Kelet-német himnusz eredeti nyelven, A "Pust vsegda budet solntse" eredeti nyelven, Солнечный круг, небо вокруг -
Это рисунок мальчишки... Ezt a Dean Read is énekelte oroszul! és egyéb, szívbemarkoló úttörő dalok mosking.gif ) nem egy korszerű repertoár. biggrin.gif
Talán valami műszaki, logisztikai feladatra vállalkoznék az alakuló bandában. rolleyes.gif

Oroszlánnal én is álmodtam régebben. Mikor még jó 20 kilóval nehezebb voltam, futottam össze vele. Szemet vetet rám a királyi fenevad, de közelebb érvén elbődülte magát.047.gif Főúr, egy levél bilagit rendel előételnek. Míg ezt kihozták, én elinaltam. cat5.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-20 10:55

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 10:33
Létrehozva: #12504

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-20 09:21) *
Én is tudok ám zongorázni, meg énekelni is. Lassan összeáll a fórum zenekar vagy kórus. Már csak azt kellene kideríteni, hogy nádakat Benz magának vásárol vagy másnak. unsure.gif
Képzeljétek, múlt héten Benzzel és Oroszlánnal álmodtam. Egy környéken laktunk és egy iskolába jártunk korábban. Elhatároztam, hogy felfedem kilétüket, de mielőtt nagyobb nyomozásba kezdtem volna, felébredtem. rolleyes.gif biggrin.gif

A moderátorok kiléte kideríthetetlen. biggrin.gif Vigyáznak magukra.smile.gif
Rendszeresen álmodtam egy időben Benzzel, de mindig rettenetes dolgokat. Vásárolt tőlem és én nem tudtam megfelelni az elvárásoknak, lyukas volt a gumimatrac, elveszett a cucc, negatívat adott. Az utóbbi majdnem egy évben ez elmaradt szerencsére, bár a minap álmomban megint vásárolt valamit tőlem, és az sem sült el jól... brrr...
Leóval kapcsolatban nincsenek ilyen problémáim. mondjuk ő már nem is moderál, csak néha idejön és jól érzi magát, amit nem is csodálok, mert híresen jófejek vagyunk, na és roppant szerények. laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-20 10:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-20 10:21
Létrehozva: #12505

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-20 08:15) *
Kedves Hati, én is hiányoltalak. smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 09:45
Létrehozva: #12506

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-20 08:42) *
Persze, bármikor. Tudom, jó kezekbe kerül ez a gyerekkori csacskaságom. rolleyes.gif
Sőt, átadom a jogokat is: eztán, copyright by (dear) zejopy smile.gif

Köszönöm. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-20 09:42
Létrehozva: #12507

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-20 08:21) *
Nem.smile.gif
Jaj Tibi, ez nagyon jóóó. laugh.gif Használhatom? Megengeded?

Nekünk sem szabadott a műszaki ketyerékhez hozzányúlni, apukám nagyon mániás volt ezekre, de mi szótfogadtunk. Tényleg.smile.gif

Persze, bármikor. Tudom, jó kezekbe kerül ez a gyerekkori csacskaságom. rolleyes.gif
Sőt, átadom a jogokat is: eztán, copyright by (dear) zejopy smile.gif

--------------------

+Quote Post
pamela211
hozzászólás 2012-03-20 09:33
Létrehozva: #12508

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-28 18:57
Azonosító: 262 274

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-20 08:12) *
Szia! smile.gif

Kapcsolatfelvétel --> Aukcióval kapcsolatos probléma --> Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Nem automatikus, hanem egyedi elbírálás van, de általában ha a saját magad által adott értékelést akarod megváltoztatni, akkor az könnyebben megy.smile.gif

Nagyon köszönöm!
További szép napot Nektek!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 09:21
Létrehozva: #12509

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tud egyébként zongorázni? rolleyes.gif

Nem.smile.gif

Kisgyermekként sokáig úgy hittem, a zongoraverseny az, ki játssza el hamarább a darabot.

Jaj Tibi, ez nagyon jóóó. laugh.gif Használhatom? Megengeded?

Nekünk sem szabadott a műszaki ketyerékhez hozzányúlni, apukám nagyon mániás volt ezekre, de mi szótfogadtunk. Tényleg.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-20 09:15
Létrehozva: #12510

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-20 07:15) *
Ráadásul álmomban nem fuvolázott, hanem zongorázott, de a versenydarabot.... unsure.gif

A fiam meglátott, és egészen felörvendett: anya, de jól nézel ki! Így a mai napom is nagyon jól indul.
De hol lehet Hati?? Asszem írok neki terméklap alatt. Nélküle nem az igazi a hajnali fórumozás.

Mondtam, hogy szép reggelt mindenkinek? rolleyes.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-20 07:31) *
Sziasztok, itt vagyok! Jó reggelt kívánok Nektek! smile.gif
Köszi Zep, hogy gondolsz rám. rolleyes.gif
Sajnos csiga lassúsággal tudok csak netezni, de majd ez is megoldódik előbb vagy utóbb.

Tud egyébként zongorázni? rolleyes.gif

Kisgyermekként sokáig úgy hittem, a zongoraverseny az, ki játssza el hamarább a darabot. Apám kedvenc lemeze Csajkovszkij b-moll - ja volt, Richterrel, azt hiszem Karajan vezényelte a Bécsi Szimfonikusokat. De az is lehet, ez egy későbbi verzió. Mindenesetre a b-moll biztos. (Meg is van valahol ez az LP. de már hallgathatatlan szinte, csak mint szép emléket őrizgetem.) Apám változó sikerrel próbálta elmagyarázni, mi is az a zongoraverseny valójában. Nem találtam kielégítőnek a magyarázatot. A lemezjátszóhoz csak felügyelettel nyúlhattam. Egyszer, mikor gondoltam nincs a közelben, feltettem ezt a lemezt, de a sebesség kapcsolót az ehhez a lemezhez használatos 33/1min-ről áttettem 45-re. Tetszett az eredmény, de gondoltam ideje még gázt adni és feljebb tettem a normál barázdás gramofonlemezekhez használatos 78-ra. Na, ez már sok volt. A kissé hullámzó lemez feldobta a hangszedőt, mint egy autó mikor elszáll a kanyarban, ronda hangot adva kicsúszott a lemez szélére. Ezt már meghallotta az öregem, bejött. Próbáltam védekezni; Richter bácsi így biztos győzött volna. mosking.gif Apám nem osztotta lelkesültségemet. punish.gif A rendkívüli előléptetés aznap elmaradt. sad.gif

Kedves Hati, én is hiányoltalak. smile.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-20 09:16

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 09:12
Létrehozva: #12511

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pamela211 @ 2012-03-20 08:07) *
Sziasztok!

Bár tudom hogy ez a topic nem erre való de nem akartam rögtön a szerkesztőségnek írni.Mivel a "Segítség" fül alatt nem találtam meg a választ a kérdésemre ezért tőletek,tapasztaltabbaktól kérdezném hogy miként tudok egy általam adott negatív értékelést módosítani semlegesre?

Köszönöm!
pamela211

Szia! smile.gif

Kapcsolatfelvétel --> Aukcióval kapcsolatos probléma --> Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Nem automatikus, hanem egyedi elbírálás van, de általában ha a saját magad által adott értékelést akarod megváltoztatni, akkor az könnyebben megy.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pamela211
hozzászólás 2012-03-20 09:07
Létrehozva: #12512

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-28 18:57
Azonosító: 262 274

Sziasztok!

Bár tudom hogy ez a topic nem erre való de nem akartam rögtön a szerkesztőségnek írni.Mivel a "Segítség" fül alatt nem találtam meg a választ a kérdésemre ezért tőletek,tapasztaltabbaktól kérdezném hogy miként tudok egy általam adott negatív értékelést módosítani semlegesre?

Köszönöm!
pamela211

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 08:50
Létrehozva: #12513

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-20 07:31) *
Sajnos csiga lassúsággal tudok csak netezni, de majd ez is megoldódik előbb vagy utóbb.

Jaj, még mindig nincs géped? Vúúú, az tök pocsék lehet..... sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-20 08:31
Létrehozva: #12514

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-20 07:15) *
Ráadásul álmomban nem fuvolázott, hanem zongorázott, de a versenydarabot.... unsure.gif

A fiam meglátott, és egészen felörvendett: anya, de jól nézel ki! Így a mai napom is nagyon jól indul.
De hol lehet Hati?? Asszem írok neki terméklap alatt. Nélküle nem az igazi a hajnali fórumozás.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 08:15
Létrehozva: #12515

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-20 06:17) *
De jót nevettem. biggrin.gif Elképzeltem ahogy ül az első sorban a hájfejű Don Ciccio, mögötte az épp ügyeletes consigliere, még hátrébb az izomagyú soldato-k, baloldalt kitüremkedő zakóval. Szegény drága zejopy meg a terem sarkában aggodalmasan pislog, kényszeredetten mosolyog, közben tördeli finom kis kezét.

Sajnos a piros szoknyát nem veheted fel, mert még semmit nem csináltam. Ezek a pasik megbízhatatlanok. Megnézném a hippi jelmezed. laugh.gif
Vigyázz magadra, inkább megállás nélkül zenélj. rolleyes.gif

Az öltözőm? Ahol éppen "fellépek". Bárhol, ahol csak tetszik. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-20 07:17
Létrehozva: #12516

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-20 06:04) *
Én meg hülyeségeket álmodtam, a pénteki verseny miatt. Azt álmodtam, hogy a tanítványom a maffiának játszik..... unsure.gif kuss.gif

Benz meg belelépett szegény svejku lelkébe, pedig nem akart szerintem. (Tegnap este.)
Váááá.... mit húzzak fel? Ez a legrosszabb időszak. Kint gyönyörűen tombol a tavasz, ezért a suliban már nemigen fűtenek. Én meg ott ülök a hidegben. Ha nem ülök, hanem gyakorlok, akkor kigyulladok, de amikor csak ülök, megfagyok..... unsure.gif
....
Megvan. Éppen úgy nézek ki, mint egy hippi..... blink.gif

De jót nevettem. biggrin.gif Elképzeltem ahogy ül az első sorban a hájfejű Don Ciccio, mögötte az épp ügyeletes consigliere, még hátrébb az izomagyú soldato-k, baloldalt kitüremkedő zakóval. Szegény drága zejopy meg a terem sarkában aggodalmasan pislog, kényszeredetten mosolyog, közben tördeli finom kis kezét.

Sajnos a piros szoknyát nem veheted fel, mert még semmit nem csináltam. Ezek a pasik megbízhatatlanok. Megnézném a hippi jelmezed. laugh.gif
Vigyázz magadra, inkább megállás nélkül zenélj. rolleyes.gif

Az öltözőm? Ahol éppen "fellépek". Bárhol, ahol csak tetszik. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-20 07:19

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 07:13
Létrehozva: #12517

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-20 05:15) *
Már bő órája felkeltem, pedig szabadnapos vagyok. Keveset aludtam, de mélyen. Jó is hogy korán keltem, sokat akarok végezni ma. rolleyes.gif

Én meg hülyeségeket álmodtam, a pénteki verseny miatt. Azt álmodtam, hogy a tanítványom a maffiának játszik..... unsure.gif kuss.gif

Benz meg belelépett szegény svejku lelkébe, pedig nem akart szerintem. (Tegnap este.)
Váááá.... mit húzzak fel? Ez a legrosszabb időszak. Kint gyönyörűen tombol a tavasz, ezért a suliban már nemigen fűtenek. Én meg ott ülök a hidegben. Ha nem ülök, hanem gyakorlok, akkor kigyulladok, de amikor csak ülök, megfagyok..... unsure.gif
....
Megvan. Éppen úgy nézek ki, mint egy hippi..... blink.gif

nature.gif nature.gif nature.gif
IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-20 05:56) *
Nahát, mit nem látok. Négy pöttyöm lett! 152.gif Négy a szerencse számom. Lelkes fórumozó vagyok, de jóóó. 152.gif Gratulációt taps.gif szívesen fogadok, virágokat az öltözőmbe kérem. laugh.gif

Nem tudom, hol az öltöződ, de gratulálok. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-20 06:15
Létrehozva: #12518

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-20 05:08) *
Megtette.smile.gif Ügyes voltál. Köszönik, szép találat. friends.gif
Szia, neked is szép reggelt, miért nem alszol még? smile.gif Nagyon korán keltél..... unsure.gif Köszönöm a kávét, megyek, én is főzők egyet. Nagyon álmos vagyok, alig találom el a billentyűket. Egy óra múlva már mosolyogni is tudok.smile.gif

Már bő órája felkeltem, pedig szabadnapos vagyok. Keveset aludtam, de mélyen. Jó is hogy korán keltem, sokat akarok végezni ma. rolleyes.gif

Nahát, mit nem látok. Négy pöttyöm lett! 152.gif Négy a szerencse számom. Lelkes fórumozó vagyok, de jóóó. 152.gif Gratulációt taps.gif szívesen fogadok, virágokat az öltözőmbe kérem. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-20 06:08
Létrehozva: #12519

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-03-19 22:08) *
............. és kiosztja a jogos figyelmeztetést: punish.gif csirkefogo.gif angry4.gif spider.gif 49467ed2a966123.gif

Megtette.smile.gif Ügyes voltál. Köszönik, szép találat. friends.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-20 04:45) *
Szép reggelt kívánok, mosolygósat. rolleyes.gif A szükségből koránkelőknek főképp. Miért? Mert, megérdemlik. smile.gif Főzök egy kave.gif -t

Szia, neked is szép reggelt, miért nem alszol még? smile.gif Nagyon korán keltél..... unsure.gif Köszönöm a kávét, megyek, én is főzők egyet. Nagyon álmos vagyok, alig találom el a billentyűket. Egy óra múlva már mosolyogni is tudok.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-20 05:45
Létrehozva: #12520

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép reggelt kívánok, mosolygósat. rolleyes.gif A szükségből koránkelőknek főképp. Miért? Mert, megérdemlik. smile.gif Főzök egy kave.gif -t

--------------------

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 624 625 626 627 628 > » 
Reply to this topicStart new topic
17 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (17 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-25 06:31