IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1597 Oldal V  « < 639 640 641 642 643 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
svejku
hozzászólás 2012-06-13 00:22
Létrehozva: #12801

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-12 23:42) *
Ja, és még valami, már úgy léptem vissza, majdnem elfeledkeztem róla. Reggel, mikor benéz indulás előtt, még aludni fogok, tehát most kívánok búvárszerencsét, ami nem tudom milyen, mert csak a zenészek közöttit ismerem, de helyettesítse be.smile.gif Ügyesek legyenek! good2.gif

Én csak a búvársört ismerem (tőlem nem is várható más.. rolleyes.gif )
Szóval a búvársör az , amelyik lemegy, körülnéz, oszt' már jön is vissza... bad.gif
(én kérek elnézést..) smiley-scared003.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-12 23:46
Létrehozva: #12802

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-12 23:42) *
Jól van, akkor kedves leszek, úgyis jobban érzem magamat akkor. (Bár az első mondata apró kérdőjeleket sorakoztatott fel bennem, de a másodikra koncentrálok.) thank_you.gif

Ja, és még valami, már úgy léptem vissza, majdnem elfeledkeztem róla. Reggel, mikor benéz indulás előtt, még aludni fogok, tehát most kívánok búvárszerencsét, ami nem tudom milyen, mert csak a zenészek közöttit ismerem, de helyettesítse be.smile.gif Ügyesek legyenek! good2.gif

Köszönöm smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-12 23:42
Létrehozva: #12803

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-12 23:28) *
Ártalmatlan vagyok, soha senkink nem okoznék kellemetlen pillanatokat rolleyes.gif
Szóval, rendben smile.gif

Jól van, akkor kedves leszek, úgyis jobban érzem magamat akkor. (Bár az első mondata apró kérdőjeleket sorakoztatott fel bennem, de a másodikra koncentrálok.) thank_you.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-12 23:30
Létrehozva: #12804

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-12 18:31) *
biggrin.gif ....és még szex sincs.... ellenben kiválóan tudjuk mindketten, hogy mivel lehet a másikat az őrületbe kergetni... laugh.gif

Mi lenne, ha innentől kezdve nem azt tűznénk ki célul, hogy a másiknak kellemetlen pillanatokat okozzunk? Ha Ön benne van, én is. smile.gif
Mert azt is tudjuk, mivel tudunk egymás kedvében járni. smile.gif Különös, általában harmonikus a kapcsolatom azokkal, akiket kedvelek. Ön kakukktojás, de igazából nem szeretem, amikor nem vagyok kedves Önnel. smile.gif

Ártalmatlan vagyok, soha senkink nem okoznék kellemetlen pillanatokat rolleyes.gif
Szóval, rendben smile.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-12 22:15) *
Kedves Benz!
Már majdnem válaszoltam a másik topikban a kifizetett termékét váró delikvensnek mikor rájöttem, ez inkább az Önök asztala. A múltkor megfogadtam, hogy a témában nem szólok hozzá többet, illetve ha nem muszáj jogszabályt sem idéznék. De megint terítéken van az a bizonyos tiltott eszköz.

Kedves 98tomcsa!

Nyugodtan szóljon hozzá minden témához, akár jogszabályi idézetekkel is smile.gif
Milyen tiltott eszközre gondol?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-12 22:32
Létrehozva: #12805

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-06-12 22:07) *
( ma rengeteget ölelkeztél laugh1.gif )

Igen, ráadásul csak lányokkal. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-12 22:15
Létrehozva: #12806

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Kedves Benz!
Már majdnem válaszoltam a másik topikban a kifizetett termékét váró delikvensnek mikor rájöttem, ez inkább az Önök asztala. A múltkor megfogadtam, hogy a témában nem szólok hozzá többet, illetve ha nem muszáj jogszabályt sem idéznék. De megint terítéken van az a bizonyos tiltott eszköz.

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-06-12 22:07
Létrehozva: #12807

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-12 20:27) *
Kellett gondolkodnom a válaszon, illetve nem volt időm normálisan megfogalmazni, ma egész nap magam után futok. smile.gif
Amit veled csinálok, az nem pletyka. Sokkal több annál. Rengeteget tanulok tőled és csak csodálkozom, hogy úgy is lehet élni, ahogy te teszed. Amióta
ismerlek, sokkal harmonikusabb emberré váltam. thank_you.gif
Na és ez.
Igen bandázunk .... is. És ez jó. Mert van egy kis közösség, akik együtt vagyunk, ismerjük egymást, figyelünk egymásra.
A Vaterának nem nyalunk, ha gondunk van, azért is szólunk, ha tetszik valami azért is szólunk. Ez korrekt. Azt viszont nem tartanám etikus viselkedésnek, ha kupacba verődve itt fikáznánk a Vaterát azon a felületen, amit ő biztosít nekünk. És amúgy sem lenne igazságos viselkedés, mert alapból nem lenne igazunk.
A modiknak sem nyalunk. Akit kedvelünk, annak azt mutatjuk, akit nem, annak azt. smile.gif

Sosem gondolnám, hogy pletykás lennél, de viccként nem tudtam kihagyni...nagyon is jól ismerlek ill. ismerjük egymást! Pont ezért mertem ezt a posztot beírni _olel.gif ( ma rengeteget ölelkeztél laugh1.gif )
-----------

A felhasználótárs véleménye tükör volt önmaga felé, ezt meg is írtam neki, finoman ugyan, de le is ostobáztam. Ostobaságnak tartom, ha úgy alkotnak valakikről, valamiről véleményt, hogy nem ismeri azt, amit ismernie kellene. Pl. ebben az esetben a vatera szabályait és a fórumot, a fórumon beszélgetőket. És ő nem ismerte. Mitöbb, elutasította a segítséget. angry3.gif

Jómagam a mai napig, ha valamit nem tudok, (és még sokat nem tudok ) itt keresek választ. Ha nem találok választ, akkor kérdezek. Számomra ez ilyen egyszerű, és nem értem másnak miért nem az. not_i.gif rolleyes.gif

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-06-12 20:28
Létrehozva: #12808

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-12 17:45) *
Üdvözlöm az illetőt laugh1.gif

Én is azt tettem, és nagyon úrinőként viselkedtem. Pedig elképzelheti, nagyon nehezemre esett! laugh1.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-12 20:27
Létrehozva: #12809

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kellett gondolkodnom a válaszon, illetve nem volt időm normálisan megfogalmazni, ma egész nap magam után futok.smile.gif
IDÉZET(bijobaju @ 2012-06-12 16:06) *
No, most megbuktál! Velem, mindig pletyózol!! mosking.gif

Amit veled csinálok, az nem pletyka. Sokkal több annál. Rengeteget tanulok tőled és csak csodálkozom, hogy úgy is lehet élni, ahogy te teszed. Amióta ismerlek, sokkal harmonikusabb emberré váltam. thank_you.gif

Kérünk képet a hajadról - csajoknak, a fürdőruhást - a fiúknak... laugh1.gif

Ezt most kihagyom.biggrin.gif De basszus a hajam.... csúcs ez a nő. Most (már nem először) úgy jöttem el tőle, hogy úgy éreztem, mindig ilyen sérót szerettem volna. Nincs olyan érzésem sosem, hogy nem kellett volna. Biztosan voltatok már úgy, hogy egy idegen dolog trónolt a fejeteken új frizura gyanánt, és ezerszer megbántátok, hogy beültetek az ollótulajdonosnak a székébe. Ő nem ilyen. Mindig tetszik amit csinál, és mindig szem előtt tartja, hogy kevés dolgom legyen vele. smile.gif

( ami azt illeti, amikor levélben ajánlom a fórumot - annak akivel problémám van a vásárlásnál - én is kapok igen érdekes válaszokat. Volt aki azt írta, hogy itt mi csak bandázunk, és volt aki szerint nyalunk a vaterának ill. a moderátornak /Benz ne figyeljen ide!/ )

Na és ez.
Igen bandázunk .... is. És ez jó. Mert van egy kis közösség, akik együtt vagyunk, ismerjük egymást, figyelünk egymásra.
A Vaterának nem nyalunk, ha gondunk van, azért is szólunk, ha tetszik valami azért is szólunk. Ez korrekt. Azt viszont nem tartanám etikus viselkedésnek, ha kupacba verődve itt fikáznánk a Vaterát azon a felületen, amit ő biztosít nekünk. És amúgy sem lenne igazságos viselkedés, mert alapból nem lenne igazunk.
A modiknak sem nyalunk. Akit kedvelünk, annak azt mutatjuk, akit nem, annak azt. smile.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-12 19:48) *
Én is imádlak. air_kiss.gif _olel.gif

rolleyes.gif blush2.gif

IDÉZET(svejku @ 2012-06-12 20:08) *
........... szerintem mi sem tudtunk volna róla semmit mondani, ............

Ebben azért ne legyél olyan biztos.smile.gif Sok dolgot le lehet szűrni a futó aukciókból.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-12 20:08
Létrehozva: #12810

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-12 19:48) *
Szerintem tök mindegy kire értette, akár magára is érthette, de akkor sincs az egésznek értelme. Ha idejön segítséget kérni, akkor magára nézve sem lehet pletykálkodásnak venni, ha egy kicsit több információt ad meg. Vagy ha annyira titkos akkor tartsa meg magának a kérdéssel együtt. dry.gif

Most nem igazán értek veled egyet, én úgy vettem ki az első postjából, "Help me please !.... vásárolnék valakitől, de még nem adott el semmit eddig....Milyen biztosítékom van, hogy ez az eladó (kezdő ugyan) de becsületes." hogy általánosságban érdeklődött. Erre Benztől meg is kapta a lehető legjobb választ. Mivel eladás nélküli felhasználóról van szó, szerintem mi sem tudtunk volna róla semmit mondani, (még sörhabból sem). Ezért én jogosnak tartom, hogy nem nevezte meg az eladót. A "pletykálkodás" szót nem kellett volna leírnia, de ez mellékes.
(egyébként én is imádlak benneteket!) smile.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-12 20:09

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-12 19:48
Létrehozva: #12811

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-12 14:56) *
_olel.gif wub.gif air_kiss.gif love7.gif

IDÉZET(svejku @ 2012-06-12 14:32) *
Szerintem egyáltalán nem rád értette, inkább magára. Az én olvasatomban mindenképp.
Jó hír (ha bárkit is vigasztal) Győrben nem esik, az előbb még a nap is kinézett, hogy megvagyunk-e még? Egyébként pedig Benzék lassan bárhova mehetnek búvárkodni.

Szerintem tök mindegy kire értette, akár magára is érthette, de akkor sincs az egésznek értelme. Ha idejön segítséget kérni, akkor magára nézve sem lehet pletykálkodásnak venni, ha egy kicsit több információt ad meg. Vagy ha annyira titkos akkor tartsa meg magának a kérdéssel együtt. dry.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-12 18:31
Létrehozva: #12812

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-12 17:45) *
Ááá...ööö...remélem nem haragszik meg a hasonlatért: néha olyan érzésem van, hogy kettőnk "kapcsolata" olyan, mint egy nagyon régi házasság. "Sem veled, sem nélküled" grin.gif
Egyébként igen, hiányozna smile.gif

biggrin.gif ....és még szex sincs.... ellenben kiválóan tudjuk mindketten, hogy mivel lehet a másikat az őrületbe kergetni... laugh.gif

Mi lenne, ha innentől kezdve nem azt tűznénk ki célul, hogy a másiknak kellemetlen pillanatokat okozzunk? Ha Ön benne van, én is. smile.gif
Mert azt is tudjuk, mivel tudunk egymás kedvében járni. smile.gif Különös, általában harmonikus a kapcsolatom azokkal, akiket kedvelek. Ön kakukktojás, de igazából nem szeretem, amikor nem vagyok kedves Önnel. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-12 18:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-12 17:45
Létrehozva: #12813

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-12 13:00) *
Csak nem hiányoznék? biggrin.gif

Nem tudom az Ön tartózkodási helyén milyen az idő, de itt vigasztalanul esik. Talán holnap nem fog. (A végén mégis fenékbefagyás lesz. wink.gif)

Ááá...ööö...remélem nem haragszik meg a hasonlatért: néha olyan érzésem van, hogy kettőnk "kapcsolata" olyan, mint egy nagyon régi házasság. "Sem veled, sem nélküled" grin.gif
Egyébként igen, hiányozna smile.gif

... /Benz ne figyeljen ide!/ )

Üdvözlöm az illetőt laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-12 16:13
Létrehozva: #12814

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

lássátok feleim szümtükkel mik vogynak:
Egy lejárt képeslapomnál, felül ahol a reklámok szoktak lenne, van egy jó nagy narancssárga szöveg zöld nyíllal. A termék lejárt, de meghosszabbítva itt újra elérhető.
nagyon jó, én még nem láttam. good2.gif
thank_you.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-06-12 16:06
Létrehozva: #12815

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-12 14:17) *
unsure.gif Még, hogy én kipletykálok bárkit is. Olyan szinten nem vagyok ezekben a dolgokban benne, hogy hihetetlen. Ha kupacban összeverődnek a népek, akkor én oda nem szoktam csatlakozni. Pl, májusban kérdeztem gyanútlanul a kolléganőmet, hogy nem terveznek-e még egy gyereket, erre kikerekedett szemmel rám nézett, hogyhogy nem tudom, hogy novemberben elváltak.... hoppá.
Kapok én ezen a fórumon hideget, meleget. Novemberben lustának lettem titulálva, most meg pletykásnak, sőt egyszer még le is lettem inkorrektezve.
Most pedig mondjatok kedves dolgokat nekem, mert esküszöm, a Dunának megyek. biggrin.gif (Tippek: most jöttem a fodrásztól, új a fürdőruhám, és nagyon kedvesen mosolygok, mert megjött a barátnőm próbálni.. smile.gif )

No, most megbuktál! Velem, mindig pletyózol!! mosking.gif
Kérünk képet a hajadról - csajoknak, a fürdőruhást - a fiúknak... laugh1.gif
( ami azt illeti, amikor levélben ajánlom a fórumot - annak akivel problémám van a vásárlásnál - én is kapok igen érdekes válaszokat. Volt aki azt írta, hogy itt mi csak bandázunk, és volt aki szerint nyalunk a vaterának ill. a moderátornak /Benz ne figyeljen ide!/ )

A hozzászólást -bijobaju- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-12 16:07

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-12 14:56
Létrehozva: #12816

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-06-12 14:32) *
Szerintem egyáltalán nem rád értette, inkább magára. Az én olvasatomban mindenképp.
Jó hír (ha bárkit is vigasztal) Győrben nem esik, az előbb még a nap is kinézett, hogy megvagyunk-e még? Egyébként pedig Benzék lassan bárhova mehetnek búvárkodni.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-06-12 14:33) *
Biztos szép lett a frizurád, good2.gif a fürdőruha meg külön jó, csak nem fürdenél pőrén a Dunában.
Zep, én ahogy olvasom a kollégát odaát, ő nem téged vádolt pletykálkodással, hanem magát tartja távol tőle. Nekem legalábbis ez a post jelentése. Tévednék? rolleyes.gif
Képzeld, én sem tudtam hogy elvált a kolléganőd. mosking.gif Mik vannak ebben a rohanó világban.

Egyszerre írtunk svejkuval. biggrin.gif

Hát pedig én magamra vettem és meg is sértődtem, úgy látszik, kicsit sértődős vagyok. biggrin.gif De most megnyugtattatok. rolleyes.gif
Nem, nem a Dunában semmiképpen sem pucéran gondoltam.. laugh.gif Fekete alapon fehér pöttyös. biggrin.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-06-12 14:54) *
Már megbocsáss, de akkor minek jöttél ide, ha szerinted a segítség nyújtás pletykálkodás? dry.gif

_olel.gif wub.gif air_kiss.gif love7.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-06-12 14:33
Létrehozva: #12817

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

unsure.gif Még, hogy én kipletykálok bárkit is. Olyan szinten nem vagyok ezekben a dolgokban benne, hogy hihetetlen. Ha kupacban összeverődnek a népek, akkor én oda nem szoktam csatlakozni. Pl, májusban kérdeztem gyanútlanul a kolléganőmet, hogy nem terveznek-e még egy gyereket, erre kikerekedett szemmel rám nézett, hogyhogy nem tudom, hogy novemberben elváltak.... hoppá.
Kapok én ezen a fórumon hideget, meleget. Novemberben lustának lettem titulálva, most meg pletykásnak, sőt egyszer még le is lettem inkorrektezve.
Most pedig mondjatok kedves dolgokat nekem, mert esküszöm, a Dunának megyek. biggrin.gif (Tippek: most jöttem a fodrásztól, új a fürdőruhám, és nagyon kedvesen mosolygok, mert megjött a barátnőm próbálni..smile.gif)

Biztos szép lett a frizurád, good2.gif a fürdőruha meg külön jó, csak nem fürdenél pőrén a Dunában.
Zep, én ahogy olvasom a kollégát odaát, ő nem téged vádolt pletykálkodással, hanem magát tartja távol tőle. Nekem legalábbis ez a post jelentése. Tévednék? rolleyes.gif
Képzeld, én sem tudtam hogy elvált a kolléganőd. mosking.gif Mik vannak ebben a rohanó világban.

Egyszerre írtunk svejkuval. biggrin.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-12 14:34

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-12 14:32
Létrehozva: #12818

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Most pedig mondjatok kedves dolgokat nekem, mert esküszöm, a Dunának megyek. biggrin.gif (Tippek: most jöttem a fodrásztól, új a fürdőruhám, és nagyon kedvesen mosolygok, mert megjött a barátnőm próbálni..smile.gif)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-12 14:17
Létrehozva: #12819

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-12 13:00
Létrehozva: #12820

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-12 11:41) *
A távolság valóban relatív. Az jó döntés volt, hogy nem fulladt meg smile.gif

Csak nem hiányoznék? biggrin.gif

Nem tudom az Ön tartózkodási helyén milyen az idő, de itt vigasztalanul esik. Talán holnap nem fog. (A végén mégis fenékbefagyás lesz. wink.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1597 Oldal V  « < 639 640 641 642 643 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-30 18:29