IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1547 Oldal V  « < 645 646 647 648 649 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-04-26 07:24
Létrehozva: #12921

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-25 14:46) *
Igen arról. A menüben ugyan be lehet állítani, hogy ne jelenjen meg, csak az nehézkesebb. rolleyes.gif

Most újra van "törlés" gomb, akkor csak hiba lehetett.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-26 05:18
Létrehozva: #12922

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-26 05:12) *
Jó reggelt mindenkinek. smile.gif

Csatlakozom, jó reggelt, meleget és csicsergőset.smile.gif
Jaj, nagyon álmos vagyok... sad.gif
Megyek iszom egy kave.gif -t.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-26 05:12
Létrehozva: #12923

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt mindenkinek. smile.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 21:43
Létrehozva: #12924

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 21:28) *
Próbáld ki, csúcs. mosking.gif

Próbáltam már jó párszor, de nem felvenni, hanem lehúzni. Igazad van, tényleg csúcs. Mindketten élveztük az éppen aktuálissal. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-25 21:44

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-25 21:28
Létrehozva: #12925

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-25 21:03) *
...... Milyen különös, hisz én magam nem is viselem.smile.gif

Próbáld ki, csúcs. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 21:03
Létrehozva: #12926

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 20:36) *
Bevallom férfiasan, puskázom, azaz puskáznék..... na de kezdjük az elején.smile.gif
Mivel még kezdő könyves vagyok, nem minden esetben vagyok biztos abban, hogy egy adott könyvet melyik kategóriába érdemes besorolni. (Pl. itt van mindjárt Kautsky: A kereszténység története. Ha a műveltségem nem csal, bár nem olvastam, ez erősen kommunista szemszögből mutatja be a kereszténységet. És akkor a kérdés, ami a fejemben megfogalmazódott. Vajon vallás, történelem, vagy politika?) Szóval ilyen esetben szívesen megnézném, hogy a nálam bölcsebbek, okosabbak, rutinosabbak, könyvesebbek hova is tették. Mondjuk éppen az említett könyvnél találtam értékelhető besorolást. Na de basszus! Hányszor, de hányszor van, hogy a többedik aukcióra kattintva egyéb, egyéb a kategória. Szóval marad a barátom a gugli. Na és közben mélyen elgondolkodom azon, hogy mi a bánatnak akarom én rendesen besorolni a könyveimet. Hát normális vagyok? Persze nem, ez rendben is van, na de ennyire...? unsure.gif És akkor ha már itt tartok és nem szépen nyilatkozom a mások aukcióiról, megemlítem, hogy mennyire nem esztétikus a mérlegen lefényképezett könyv. Na persze lehet érvelni, hogy mennyire praktikus. Hááááát.... a "galléros bugyi" is marha praktikus, főleg télvíz idején, de azért a tanga az csak tanga marad, főleg, ha csipkés... Azt hiszem, ez egy nagyon korrekt párhuzam volt.
Na ráhajolok a fényképezőgépre. Természetesen mérleg nélkül, bár a tangát sem teszem mellé.biggrin.gif

Csak röviden, mert egyszerre vágok, feltöltök. rolleyes.gif Mindenben egyet értek. good2.gif A tangával kiváltképp. Milyen különös, hisz én magam nem is viselem.smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-25 20:36
Létrehozva: #12927

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Bevallom férfiasan, puskázom, azaz puskáznék..... na de kezdjük az elején.smile.gif
Mivel még kezdő könyves vagyok, nem minden esetben vagyok biztos abban, hogy egy adott könyvet melyik kategóriába érdemes besorolni. (Pl. itt van mindjárt Kautsky: A kereszténység története. Ha a műveltségem nem csal, bár nem olvastam, ez erősen kommunista szemszögből mutatja be a kereszténységet. És akkor a kérdés, ami a fejemben megfogalmazódott. Vajon vallás, történelem, vagy politika?) Szóval ilyen esetben szívesen megnézném, hogy a nálam bölcsebbek, okosabbak, rutinosabbak, könyvesebbek hova is tették. Mondjuk éppen az említett könyvnél találtam értékelhető besorolást. Na de basszus! Hányszor, de hányszor van, hogy a többedik aukcióra kattintva egyéb, egyéb a kategória. Szóval marad a barátom a gugli. Na és közben mélyen elgondolkodom azon, hogy mi a bánatnak akarom én rendesen besorolni a könyveimet. Hát normális vagyok? Persze nem, ez rendben is van, na de ennyire...? unsure.gif És akkor ha már itt tartok és nem szépen nyilatkozom a mások aukcióiról, megemlítem, hogy mennyire nem esztétikus a mérlegen lefényképezett könyv. Na persze lehet érvelni, hogy mennyire praktikus. Hááááát.... a "galléros bugyi" is marha praktikus, főleg télvíz idején, de azért a tanga az csak tanga marad, főleg, ha csipkés... Azt hiszem, ez egy nagyon korrekt párhuzam volt.
Na ráhajolok a fényképezőgépre. Természetesen mérleg nélkül, bár a tangát sem teszem mellé.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 14:46
Létrehozva: #12928

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 14:14) *
Én is észrevettem, de nem szóltam érte, mert azt gondoltam szándékos. Pedig szerettem azt a lehetőséget. A teméklap alatti törlési lehetőségről beszélünk, ugye?

Igen arról. A menüben ugyan be lehet állítani, hogy ne jelenjen meg, csak az nehézkesebb. rolleyes.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 14:35) *
Nagyon jó.smile.gif

Tulajdonképp igaza is lehetne, ha ezt a formai hibát nem másodiknak hozza. Így ez csak kekeckedés. Meg aztán lehet ezt másként. Kérem, a terméklap "állapot" ablakát hibásan töltötte ki, mert... Azt meg egyenesen imádom, mikor a másik áraival foglalkoznak. Nem kötelező semmit megvenni. A pertuzásról nem is beszélve. A fórum kötetlenebb világában csak csak, na de a terméklapon? Nekem nem szokásom. Nem megy. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-25 14:14
Létrehozva: #12929

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-25 14:02) *
Ennek nagyon, és őszintén örülök. rolleyes.gif
Más: én csak most vettem észre, nálam nincs törlés gomb az üziknél, csak a menüben van nem megjelenít opció. Ezt eddig nem láttam.

Én is észrevettem, de nem szóltam érte, mert azt gondoltam szándékos. Pedig szerettem azt a lehetőséget. A teméklap alatti törlési lehetőségről beszélünk, ugye?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 14:02
Létrehozva: #12930

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 14:00) *
Természetesen nem erre utaltam.

Ennek nagyon, és őszintén örülök. rolleyes.gif
Más: én csak most vettem észre, nálam nincs törlés gomb az üziknél, csak a menüben van nem megjelenít opció. Ezt eddig nem láttam.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-25 14:06

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-25 14:00
Létrehozva: #12931

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-25 13:55) *
Ha nincs értelme kimerítő választ írni nekem, az sajnálatos, mondhatni szegénységi bizonyítvány reám nézve. Ezzel nem tudok mit kezdeni, talán célszerű lenne önvizsgálatot tartanom. ...

Természetesen nem erre utaltam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 13:55
Létrehozva: #12932

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 13:41) *
Írtam egy kimerítő választ, de nem. Mert nincs értelme. Értem amit mondasz, már beszéltünk is róla. Ki vagy erre hegyezve. Bijobaju is, én is sokkal árnyaltabbak vagyunk annál, hogy arról legyen szó, amire gondolsz.
Nincs igazad. Illetve abban az olvasatban, ahonnan mi írtuk, nekünk van igazunk. Te pedig úgy fordítod, mintha mi degradálnánk a pasikat, mert magasabbrendűnek érezzük magunkat. Ha ezt akarod kiérezni belőle, megteheted. Csak éppen nem erről volt szó.

Ha nincs értelme kimerítő választ írni nekem, az sajnálatos, mondhatni szegénységi bizonyítvány reám nézve. Ezzel nem tudok mit kezdeni, talán célszerű lenne önvizsgálatot tartanom. Ezúttal is másról van szó. Én nagyon jól tudom, valójában nem degradáljátok a pasikat és azt is, hogy nem érzitek magatokat magasabb rendűnek, csak a látszat mást mutatott és ezt nem csak én olvasom. Azok a szövegek nagyon félreérhetőek és ezen vajmi keveset segít, hogy én egyébként jóhiszemű vagyok. A valóban tiszta szándék szép, de ezek a szövegek ízekre szedve támadhatók.
Abban viszont tényleg igazad van: az előítéletességre, vagy annak látszatára is, legyen az bármilyen előjelű, vagy témájú, ki vagyok hegyezve. De semmi baj, csak csevegünk kedélyesen, hisz ezért vagyunk itt néha. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-25 13:41
Létrehozva: #12933

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-25 13:26) *
Neked ebben igazad van, csak hogy én másra céloztam. A meglehetősen rossz szájízt keltő nemi alapú előítéletességre. Érkezzék az nőtől, vagy férfitól. Márpedig ez itt ebben az esetben a napnál világosabb volt. Hallok én ilyen általánosítást férfitársaságban is, szintúgy nem tetszenek. rolleyes.gif

Írtam egy kimerítő választ, de nem. Mert nincs értelme. Értem amit mondasz, már beszéltünk is róla. Ki vagy erre hegyezve. Bijobaju is, én is sokkal árnyaltabbak vagyunk annál, hogy arról legyen szó, amire gondolsz.
Nincs igazad. Illetve abban az olvasatban, ahonnan mi írtuk, nekünk van igazunk. Te pedig úgy fordítod, mintha mi degradálnánk a pasikat, mert magasabbrendűnek érezzük magunkat. Ha ezt akarod kiérezni belőle, megteheted. Csak éppen nem erről volt szó.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 13:26
Létrehozva: #12934

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 13:11) *
Pedig van a férfi és a nő. És jó esetben ez nagyon más. Igazán azokkal az emberekkel jövök ki jól, akiknek vannak nemi sajátosságaik, ők szórakoztatnak igazán. Mindegy férfi-e, vagy nő, de jellegzetesen az legyen, ami. Persze ez én vagyok, egyáltalán nem biztos, hogy mindenki így működik.smile.gif
Szóval nekem vannak prekoncepcióim, és ez nem is baj, mert nem vagyunk egyformák. Vannak nemek szerint tipizálható viselkedési formák. És ezek nem véletlenül alakultak. Más a dolgotok nektek és más nekünk.

Neked ebben igazad van, csak hogy én másra céloztam. A meglehetősen rossz szájízt keltő nemi alapú előítéletességre. Érkezzék az nőtől, vagy férfitól. Márpedig ez itt ebben az esetben a napnál világosabb volt. Hallok én ilyen általánosítást férfitársaságban is, szintúgy nem tetszenek. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-25 13:11
Létrehozva: #12935

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-25 13:01) *
Igazán megnyugtató, hogy akad a férfiak közt is valamire való, ha még oly ritka is, mint a fehér holló. Én férfiként korlátos képességeimmel ezt nehezen tudom megítélni; olyannyira, hogy még magamat sem tudom hová sorolni. Meg aztán felebarátaimról kreált véleményeimben nincsenek nemi alapon eldöntött prekoncepcióim. Csak úgy egyszerűen az embert nézem. Lehet ilyen is, meg olyan is. rolleyes.gif

Pedig van a férfi és a nő. És jó esetben ez nagyon más. Igazán azokkal az emberekkel jövök ki jól, akiknek vannak nemi sajátosságaik, ők szórakoztatnak igazán. Mindegy férfi-e, vagy nő, de jellegzetesen az legyen, ami. Persze ez én vagyok, egyáltalán nem biztos, hogy mindenki így működik.smile.gif
Szóval nekem vannak prekoncepcióim, és ez nem is baj, mert nem vagyunk egyformák. Vannak nemek szerint tipizálható viselkedési formák. És ezek nem véletlenül alakultak. Más a dolgotok nektek és más nekünk.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-25 13:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 11:33
Létrehozva: #12936

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 11:30) *
Csak pótolhatatlan emberek vannak.smile.gif

Én ezt pontosan tudom, csak egy ismert közhelyet akartam cáfolni.smile.gif

IDÉZET(bijobaju @ 2012-04-25 12:42) *
Óóóó, nem okoztál meglepetést mosking.gif
Nem minden férfit tartok jelentéktelennek és mihasznának. Hisz akkor üres és mosolytalan lenne az életem. De ritka madár a fehér holló smile.gif

Igazán megnyugtató, hogy akad a férfiak közt is valamire való, ha még oly ritka is, mint a fehér holló. Én férfiként korlátos képességeimmel ezt nehezen tudom megítélni; olyannyira, hogy még magamat sem tudom hová sorolni. Meg aztán felebarátaimról kreált véleményeimben nincsenek nemi alapon eldöntött prekoncepcióim. Csak úgy egyszerűen az embert nézem. Lehet ilyen is, meg olyan is. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-25 11:30
Létrehozva: #12937

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-25 11:28) *
.... mert igenis vannak pótolhatatlan emberek._olel.gif

Csak pótolhatatlan emberek vannak.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 11:28
Létrehozva: #12938

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 11:11) *
Szerinted mit tudnék én rád hagyni? Ez esetben az autó a férjemé lenne, a fuvolám és a laptopjaim a gyerekemé. Másom nincs. biggrin.gif De megkaphatod a fűzöld rakott miniszoknyámat, amit itt vettem a Vaterán. laugh.gif Biztosan nagyon dekoratív látvány lennél benne. laugh.gif
Jaj, jaj, mi lesz a vaterás raktárammal? smiley-shocked034.gif Na jó, még egy kicsit maradok. biggrin.gif

Megegyeztünk. good2.gif Viselni nem fogom. Nem az én méretem.biggrin.gif
De tudod mit, maradj te csak köztünk. A Vatera sosem lenne nélküled az ami. Pótolhatatlan űrt hagynál magad után, mert igenis vannak pótolhatatlan emberek._olel.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-25 11:11
Létrehozva: #12939

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-25 11:06) *
Ha ez a borzalom bekövetkezne, hagy rám valamit? rolleyes.gif

Szerinted mit tudnék én rádhagyni? Ez esetben az autó a férjemé lenne, a fuvolám és a laptopjaim a gyerekemé. Másom nincs. biggrin.gif De megkaphatd a fűzöld rakorr miniszoknyámat, amit itt vettem a Vaterán. laugh.gif Biztosan nagyon dekoratív látvány lennél benne. laugh.gif
Jaj, jaj, mi lesz a vaterás raktárammal? smiley-shocked034.gif Na jó, még egy kicsit maradok. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-25 11:13

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-25 11:06
Létrehozva: #12940

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-25 10:55) *
A portás bácsi új reménnyel töltötte el a szívemet. smile.gif Mi mindenre jók a portás bácsik. biggrin.gif
Mentem beleburkolódzva a kabátomba, mint egy fagyhalálra ítélt mártír. A jégkockák is eléggé csörömpöltek bennem, ez kissé zavaróan hathatott. biggrin.gif Rám nézett (megértés volt a szemében, mert tudja, hogy én még akkor is fázom, amikor másnak melege van), és azt monta, hogy vasárnapra 30 °C-ot ígértek. Óóóóó, kivirágzott bennem a remény, talán mégis lesz igazi napsütéses tavasz, talán nem fagyok halálra, hisz még annyi dolgom lenne... bár az is igaz, hogy ezek a dolgok akkor fontosak csak, ha tényleg élve megúszom ezt a telet. Korai, dermedéses halálom esetén aktualitásukat vesztik. laugh.gif

Ha ez a borzalom bekövetkezne, hagy rám valamit? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

1547 Oldal V  « < 645 646 647 648 649 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-21 12:06