IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 662 663 664 665 666 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
98tomcsa
hozzászólás 2012-04-14 20:41
Létrehozva: #13261

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Segítsetek, miért nem tudok Mozillából képet feltölteni?
Ha lehetne csakis szájbarágósan kérném a választ. rolleyes.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 19:55
Létrehozva: #13262

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 19:51) *
Remélem hiéna jellegű kacajom elhallatszott odáig. biggrin.gif
Padlóváza ügyben szerintem marad a kérdőjel. Majdnem biztos, hogy én voltam a hüyle. Jó lett volna, ha öt-hat ember mondja, hogy ő is járt így, hiba volt a rendszerben. Ill. nem lett volna jó, mert akkor az okozott volna fejtörést.smile.gif

Mi az hogy! mosking.gif Pedig füles van rajtam, de így is hallatszott. laughing.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 18:14
Létrehozva: #13263

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 17:32) *
Jókedvednek jobban örülök, mint bármely kivillanó medicinális popsinak, legyen az mégoly ifjú. smile.gif

Régen éreztem magamat ilyen aktívnak. Szerintem most vonult le a stressz végleg. Innentől kezdve megint sokáig kerek lesz nekem a világ. Ismerem magam, tudom, hogyan működöm.smile.gif Mostantól megint bátran lehet a fejemen ugrálni és alkalmas lesz a vállam a síró emberek vigasztalására. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 17:32
Létrehozva: #13264

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 16:05) *
Teljesen!! w00t.gif
Kicsit se zavarjon, hogy félhangosan vinnyogok a gép előtt a visszafojtott, ámde jelentőségteljesen eluralkodó vihánc jókedv miatt. laugh.gif
Különösen mély benyomást tett rám a tartózkodó tapintattal elfordított fejed. laugh.gif
Bocsánat, nem tudok az emelkedett hangulatodhoz idomulni a sötétvörös tanga és a tetkós popsijú dokinéni kapcsán.biggrin.gif Ha akarod, el is megyek kicsit (nem effektíve, hanem innen), amíg megkomolyodom.
Munkáim elmaradása rohamosan csökken, hála kirobbanó energiámnak, jobb is, ha tartom a turbó-tempót, és csak magamban vigyorgok. biggrin.gif

Na, ilyet sem adtam még el. Utálok üveget fényképezni. A későbbiekre tippeket elfogadok:
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/konyha_k...1578914639.html

Jókedvednek jobban örülök, mint bármely kivillanó medicinális popsinak, legyen az mégoly ifjú. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 17:21
Létrehozva: #13265

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-04-14 16:52) *
Azt hiszem, vagyis tudom, hogy rájöttem ma a kiemeltes "algoritmusra"!
Ez segített:
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...EDtott%20%201Ft

Felismerted NePuAl-t?
Mit találtam:
h ttp://www.delmagyar.hu/hodmezovasarhely_hirek/jotekonysagi_arveres_serult_gyerekeket_segito_kutyusokert_/2274434/

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-14 17:21

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-04-14 16:52
Létrehozva: #13266

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Azt hiszem, vagyis tudom, hogy rájöttem ma a kiemeltes "algoritmusra"!
Ez segített:
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...EDtott%20%201Ft

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 16:05
Létrehozva: #13267

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 15:15) *
...
Kielégítő volt válaszom?

Teljesen!! w00t.gif
Kicsit se zavarjon, hogy félhangosan vinnyogok a gép előtt a visszafojtott, ámde jelentőségteljesen eluralkodó vihánc jókedv miatt. laugh.gif
Különösen mély benyomást tett rám a tartózkodó tapintattal elfordított fejed. laugh.gif
Bocsánat, nem tudok az emelkedett hangulatodhoz idomulni a sötétvörös tanga és a tetkós popsijú dokinéni kapcsán.biggrin.gif Ha akarod, el is megyek kicsit (nem effektíve, hanem innen), amíg megkomolyodom.
Munkáim elmaradása rohamosan csökken, hála kirobbanó energiámnak, jobb is, ha tartom a turbó-tempót, és csak magamban vigyorgok. biggrin.gif

Na, ilyet sem adtam még el. Utálok üveget fényképezni. A későbbiekre tippeket elfogadok:
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/konyha_k...1578914639.html

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-14 16:05

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 15:15
Létrehozva: #13268

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 14:33) *
Khmmm...... biggrin.gif
.... ezt a nézést ismerem.... laugh.gif .... a nőnek pont olyan érzése van tőle, hogy az atyai jóindulattal nézegető beszélgetőpartner még a tangájának a színét is tudja. laugh.gif
Na és vajon mire bátorított az a mosoly? laugh.gif tongue.gif laugh.gif

Pedig meg sem fordult a fejemben a tangája színén morfondírozni. Nem is nagyon kellett, mert erről szinte testközelből értesültem. Már szemből is áttetszett a hófehér nadrágon a frivol szabású alsó holmi. Nem a szokásos hosszú fehér köpenyt viselte, csak rövid kabátot. Mikor egy szekrény alsó fiókjában leguggolva kereste kartonom, akkor nem csak a háta alsó részén lévő helyes tetoválás ötlött szemembe, hanem a szinte madzagnyi kis sötétvörös fehérnemű, meg az általa adakozó jóindulattal szabadon hagyott terület. Természetesen mivel nős ember vagyok, meg aztán a hölgy a leányom lehetne, tartózkodó tapintattal elfordítottam fejem.

Jóindulatú bátorító mosolyom célja kizárólag a feszültség oldása volt, hogy a láthatóan zavarban lévő kedves fiatal doktornő számomra kielégítő módon, nagy szakértelemmel végezze egészségem érdekében kifejtett áldozatos munkáját. Öltönyös napom és meglehetősen komor hangulatom volt akkor. A szokásosnál nehezebben tűrtem a váróban életvitelszerűen tartózkodó tisztes matrónák népes seregének fesztelen hangú disputáját, meg fáradt is voltam. Belépőm a rendelőbe emiatt ugyan udvarias volt, de túlzottan határozottnak bizonyult. Ezt próbáltam enyhíteni barátságosabb arckifejezéssel, lágyabb, kedvesebb hanggal. smile.gif
Kielégítő volt válaszom?

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-14 15:19

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 14:33
Létrehozva: #13269

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 13:52) *
.......... Természetesen csak atyai jóindulattal mértem végig, de számomra érthetetlen módon többször is elpirult. ......

Khmmm...... biggrin.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 13:52) *
........... Pedig csak alaposan szemügyre vettem, mélyen a szemébe néztem bátorító mosollyal. smile.gif............

.... ezt a nézést ismerem.... laugh.gif .... a nőnek pont olyan érzése van tőle, hogy az atyai jóindulattal nézegető beszélgetőpartner még a tangájának a színét is tudja. laugh.gif
Na és vajon mire bátorított az a mosoly? laugh.gif tongue.gif laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-14 14:33

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 13:52
Létrehozva: #13270

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 13:37) *
Olyanom nincs.biggrin.gif Van egy háziorvosom, múltkor erősen gondolkodtam, hogy be kell-e neki mutatkoznom, amikor megyek hozzá. biggrin.gif

Én bemutatkoztam neki. Egy igen szemrevaló ifjú hölgy. Új seprű. Természetesen csak atyai jóindulattal mértem végig, de számomra érthetetlen módon többször is elpirult. Pedig csak alaposan szemügyre vettem, mélyen a szemébe néztem bátorító mosollyal. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 13:37
Létrehozva: #13271

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 13:21) *
....Egészségedről kérdezd kezelőorvosodat, gyógyszerészedet. mosking.gif

Olyanom nincs.biggrin.gif Van egy háziorvosom, múltkor erősen gondolkodtam, hogy be kell-e neki mutatkoznom, amikor megyek hozzá. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 13:21
Létrehozva: #13272

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 13:16) *
Ááá, dehogy zsugoriság. Csupán vigyázol az egészségemre és a jó híremre. laugh.gif

Hacsak úgy nem. smile.gif Bár a te híred, presztizsed makulátlan, akár a frissen esett hó. Egészségedről kérdezd kezelőorvosodat, gyógyszerészedet. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 13:16
Létrehozva: #13273

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 13:13) *
De huyle valék. Ez valami látens zsugoriság? mosking.gif Szándékom szerint mindkettőt küldtem volna. Van is itthon, mindegyikből a legjobb, és bontatlan. Bocs air_kiss.gif

Ááá, dehogy zsugoriság. Csupán vigyázol az egészségemre és a jó híremre. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 13:13
Létrehozva: #13274

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 13:09) *
Gint nem mersz mellé küldeni. laugh.gif

De huyle valék. Ez valami látens zsugoriság? mosking.gif Szándékom szerint mindkettőt küldtem volna. Van is itthon, mindegyikből a legjobb, és bontatlan. Bocs air_kiss.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 13:09
Létrehozva: #13275

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 12:59) *
Küldöm a tonikot. mosking.gif

Gint nem mersz mellé küldeni. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 12:59
Létrehozva: #13276

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 12:51) *
Nincs semmi gond.biggrin.gif Tényleg, nem is értem miért bújtál a szék alá.smile.gif
Tényleg csak ideszaladás. Berohantam pisilni ( mosking.gif ), de foglalt. Éppen oda várok.
De mit? Basszus, nem értelek!! Vagy fejtsd ki, vagy küldj egy vödör gintonikot. tongue.gif

Küldöm a tonikot. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 12:51
Létrehozva: #13277

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 12:33) *
Jól vannnnaa. smile.gif smiley-scared003.gif

Nincs semmi gond.biggrin.gif Tényleg, nem is értem miért bújtál a szék alá.smile.gif

......... egy-egy ideszaladás közben. ............

Tényleg csak ideszaladás. Berohantam pisilni ( mosking.gif ), de foglalt. Éppen oda várok.

A másik úgy jön ide, hogy ezt szoktam a visszatérő, bepróbálkozó vevőjelölteknek elmondani. Gondoltam a postból ez világos, de valszeg megint a rám jellemző nyakatekert módon fogalmaztam. Bocs! Adok magamnak egy punish.gif -t. smile.gif

De mit? Basszus, nem értelek!! Vagy fejtsd ki, vagy küldj egy vödör gintonikot. tongue.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 12:33
Létrehozva: #13278

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 12:20) *
Idő... mindig az idő. A nap csak 24 órából áll. Muszáj húznom egy határt. Egyrészt, hogy ebből a 24 órából valóban érdemes-e sokszor 18-at végigdolgozni megállás nélkül, még arra sem időt szakítva, hogy a soraimat rendezhessem. Na és amikor a 18 nem elég, akkor fontossági sorrendet kell felállítani. És alkalmanként kell aludni sokat, és kell elmenni ide-oda, de sajnos erre a legkevesebb az idő.
Nem elég a "látszani, meg lenni" témaköröm hogy jön ide? De lehet, hogy teljesen rosszra asszociálok.
Miért kell nekem egyszerre teregetnem, fényképeznem, csomagolnom és hajtogatnom? Ez a büntetés a két, vagy inkább másfél laza napért. sad.gif Na ennyit a jó időbeosztásról, meg a megfontolt pihenésről. Amint adok magamnak pár szabad órát, összecsapnak a fejem fölött a hullámok...... Lassan olyan leszek, mint egy gép. smile.gif

Jól vannnnaa. smile.gif smiley-scared003.gif Nem csinálok én neked programajánlót, csak beszélgetünk egy-egy ideszaladás közben. Nem mint üdvözítőt mondtam el, csak elmondtam.

A másik úgy jön ide, hogy ezt szoktam a visszatérő, bepróbálkozó vevőjelölteknek elmondani. Gondoltam a postból ez világos, de valszeg megint a rám jellemző nyakatekert módon fogalmaztam. Bocs! Adok magamnak egy punish.gif -t. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-14 12:20
Létrehozva: #13279

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-14 12:12) *
Pedig talán érdemes, bár én csak műkedvelő amatőr vagyok, Hozzád képest töredéknyi aukcióval, de az összes eddigi terméklap megvan 2008 óta. Ügyesen elrendezve egész jól tudom használni piackutatásra, fapados marketingre. Ebből és a lev. rendszer adataiból, meg egy jól felépített táblázatból se perc alatt kikeresem, ha valakit érdekelhet egy új "kacatom", s megy emilke a linkkel. Az más kérdés, hogy van aki értetlenül sajnálkozik, miért nem törlöm és csak "úgy". Csak, mondom; az értelmesebbjének el is magyarázom ezt a Te "látszani, meg lenni" témakörödet. Tisztellek is érte. good2.gif

Idő... mindig az idő. A nap csak 24 órából áll. Muszáj húznom egy határt. Egyrészt, hogy ebből a 24 órából valóban érdemes-e sokszor 18-at végigdolgozni megállás nélkül, még arra sem időt szakítva, hogy a soraimat rendezhessem. Na és amikor a 18 nem elég, akkor fontossági sorrendet kell felállítani. És alkalmanként kell aludni sokat, és kell elmenni ide-oda, de sajnos erre a legkevesebb az idő.
Nem elég a "látszani, meg lenni" témaköröm hogy jön ide? De lehet, hogy teljesen rosszra asszociálok.
Miért kell nekem egyszerre teregetnem, fényképeznem, csomagolnom és hajtogatnom? Ez a büntetés a két, vagy inkább másfél laza napért. sad.gif Na ennyit a jó időbeosztásról, meg a megfontolt pihenésről. Amint adok magamnak pár szabad órát, összecsapnak a fejem fölött a hullámok...... Lassan olyan leszek, mint egy gép. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-14 12:21

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-14 12:12
Létrehozva: #13280

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-14 11:37) *
Ezért számozom az aukcióimat. A zárójeles szám nem csak a raktári szám, hanem a kép száma is. Megbízom a Vatera rendszerében, de mivel minden elromolhat, ezért az én gépemen is megvan minden. Így a szám alapján nagyon hamar megtalálom a képet, és csak pár kattintás.
Ha nagy leszek, és több időm lesz, akkor lehet, hogy az aukcióim szövegét is le fogom menteni, de nem biztos, hogy ez belátható időn belül menni fog. Valami csoda folytán (bár lehet, hogy ezt hívják következetes munkának.biggrin.gif) egyre több aukcióm fut, egyre masszívabb az árukészletem, már komoly gondot okoz a tárolás, épp most teszem el a friss árut, szembesülnöm kellett, hogy hamarosan raktárrendezést kell csinálnom. Szóval nem biztos, hogy az aukcióimat le tudom menteni és talán nem is érdemes.
Ne érezd a bizonytalanságot szerintem, bár értem, egy időben bennem is ott volt, hogy "mi lesz ha véletlenül...". Erre annyira kicsi az esély, hogy kár energiát fordítani rá. Egy-két ilyen aukció futhat, talán nálam is van. Ha valaki komolyan érdeklődik, akkor úgyis rákérdez.smile.gif Meg néha pont az ember véletlenül megtalálja.smile.gif

Pedig talán érdemes, bár én csak műkedvelő amatőr vagyok, Hozzád képest töredéknyi aukcióval, de az összes eddigi terméklap megvan 2008 óta. Ügyesen elrendezve egész jól tudom használni piackutatásra, fapados marketingre. Ebből és a lev. rendszer adataiból, meg egy jól felépített táblázatból se perc alatt kikeresem, ha valakit érdekelhet egy új "kacatom", s megy emilke a linkkel. Az más kérdés, hogy van aki értetlenül sajnálkozik, miért nem törlöm és csak "úgy". Csak, mondom; az értelmesebbjének el is magyarázom ezt a Te "látszani, meg lenni" témakörödet. Tisztellek is érte. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-14 12:13

--------------------

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 662 663 664 665 666 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: JazminKira

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-30 11:47