IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 664 665 666 667 668 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 21:56
Létrehozva: #13301

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-12 21:29) *
Valóban nem volt korrekt az a hozzászólás.

Ön nem látja kívülről a dolgot. Én pedig csak onnan látom. Nem tudja, milyen érzés ez az egész. És ezt nem azért mondom, hogy bántsam, vagy kritikával illessem. Egyszerűen a helyzetéből adódik, hogy más a nézőpontja. Szerintem a legtoleránsabb felhasználóik közé tatozom, mert megpróbálom megérteni a dolgok mögötti részt.

Én még sosem mondtam Önre, hogy nem volt korrekt. sad.gif Elgondolkodtató. Sajnálom, hogy ez a véleménye, de ezen nem tudok változtatni, ha így gondolja, nyilván oka van rá, és ha az elmúlt (elég hosszú) időben ezt a véleményt sikerült kialakítania rólam, akkor azt hiszem, nem is akarok.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-12 21:29
Létrehozva: #13302

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-12 21:21) *
Ez már a második este, hogy tök izgalommal várom, amikor jön, mert nem tudom, hogy szabálytalan voltam-e, vagy sem.

Valóban nem volt korrekt az a hozzászólás.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 21:21
Létrehozva: #13303

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-12 21:16) *
Kedves zejopy!

Sajnos, nem megy. A keresztnév leírása nem tiltott.

Köszönöm, semmi gond.

Ez már a második este, hogy tök izgalommal várom, amikor jön, mert nem tudom, hogy szabálytalan voltam-e, vagy sem. Tegnap és ma. Nyitva az üzleti postafiókom, hogy lássam, ha "történik valami". Teljesen tanácstalanná váltam. Hüyle vagyok? (A kérdés szónoki, kérem, ne válaszoljon.)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-04-12 21:17
Létrehozva: #13304

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-12 15:49) *
Kedves Benz! smile.gif

Kaptam egy értékelést HBrigitta87 nevű felhasználótól. Tök jó amúgy. Azt szeretném kérni, ha lehet, hogy a Józsefet javítsa át "az eladó"-ra. Ez az értékelésen nem változtat jelentősen. Nem tartom jónak, ha nevesítve vagyok. Persze ha nem lehet, akkor megértem, majd lejjebb kerül.

Értékelő: DezsosIli(1) Dátum : 2012/03/29 19:04:46 Termékkód: 1554186350 Eladó
Pozitív vélemény: köszönöm Dezső
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.

Ha nem figyelsz a felhasználónévre, elsőre nem biztos, hogy lejön, hogy ő a Dezső, vagy én. smile.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-12 21:16
Létrehozva: #13305

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Kedves Benz! smile.gif

Kaptam egy értékelést HBrigitta87 nevű felhasználótól. Tök jó amúgy. Azt szeretném kérni, ha lehet, hogy a Józsefet javítsa át "az eladó"-ra. Ez az értékelésen nem változtat jelentősen. Nem tartom jónak, ha nevesítve vagyok. Persze ha nem lehet, akkor megértem, majd lejjebb kerül.

Kedves zejopy!

Sajnos, nem megy. A keresztnév leírása nem tiltott.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-12 18:06
Létrehozva: #13306

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Kedves Benz! smile.gif

Józsikám, meg tudlak érteni. mosking.gif

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-12 17:37) *
Hát a pacással engem soha nem szembesítettek, de a számolósra (arra a lapra gondolok, amit több oszlopban kell kitölteni, úgy, hogy a kezdő számhoz, ami x hozzáadunk x+1-et, és az eredményt alá írjuk, és így tovább, vagy mi, arra kitaláltam egy mátrix megoldást, amivel villámgyorsan teletöltöttem a lapot.
(előtte megkérdeztem a nénit, hogy trükközni szabad-e, erre azt mondta, nem létezik trükk, ne trükközzek, mert biztos tévedek, ha azt gondolom van trükk, de egyébként a szabály nem tér ki erre, csak minél nagyobb részben ki kell tölteni a lapot). Most nem jut eszembe, régen volt már, de ha valaki leírja a tesztet, biztos kitalálom újra a trükkjét.
A fekete-fehér arcképes tesztet (az az 50 darab régi fotó, ami már eléggé elavult dolog sok szaki szerint is, XIX. századi dolog), úgy vezénylem le, hogy a háttér megvilágításának a fokát viszonyítva az előtérhez, ill. az arc kontrasztját / élességét veszem figyelembe (ebben segít, hogy sokat fotóztam, a képekre tudok technikai szemmel nézni), szóval a világosságuk szerint rendezem sorba, na ebből vonjon le valaki messzemenő szubjektív következtetést...

Az a Szondi teszt. Bizonyára lehet megkeverni ezt is, bár a családban lévő szakember szerint komoly helyzetben (és egy ilyen vizsgálat az) kiderülnek a vizsgált személy manipulatív törekvései. Arról nem is beszélve, ez a teszt csak a laikusnak tűnik egyszerűnek, a kiértékelés rendkívül összetett. meg aztán ha valaki "százas", miért kéne nem őszintének, helyesebben nem kooperatívnak lenni? Azért itt bizonyos esetekben igen nagy a tét. Korántsem mindegy pl., milyen mentális állapotú az a buszsofőr, aki a gyermekeinket viszi iskolában. Lásd Pörböly, az iskolabusz tragédiája. Nem feltétlenül alkalmas egy hatvan év feletti ember bizonyos járművek biztonságos vezetésére. A balesetet követően vezették be a PÁV. vizsgálatok egy körében az időszaki felülvizsgálatot, álláspontom szerint nagyon helyesen. Ezek a vizsgálatok nem az egyén ellen vannak, hanem az ő és a közösség érdekében feltétlenül szükségesek. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-12 17:37
Létrehozva: #13307

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 20:22) *
(Kár volt szóba hozni, idén mennem kell. Ötévente egyszer és nagyon fárasztó. Több óra, szinte egy nap. Több tucat tesztet kell megcsinálni és a dolog természetéből adódóan erre nem lehet készülni. Vagy csapágyas valaki, vagy nem.)

Hát a pacással engem soha nem szembesítettek, de a számolósra (arra a lapra gondolok, amit több oszlopban kell kitölteni, úgy, hogy a kezdő számhoz, ami x hozzáadunk x+1-et, és az eredményt alá írjuk, és így tovább, vagy mi, arra kitaláltam egy mátrix megoldást, amivel villámgyorsan teletöltöttem a lapot.
(előtte megkérdeztem a nénit, hogy trükközni szabad-e, erre azt mondta, nem létezik trükk, ne trükközzek, mert biztos tévedek, ha azt gondolom van trükk, de egyébként a szabály nem tér ki erre, csak minél nagyobb részben ki kell tölteni a lapot). Most nem jut eszembe, régen volt már, de ha valaki leírja a tesztet, biztos kitalálom újra a trükkjét.
A fekete-fehér arcképes tesztet (az az 50 darab régi fotó, ami már eléggé elavult dolog sok szaki szerint is, XIX. századi dolog), úgy vezénylem le, hogy a háttér megvilágításának a fokát viszonyítva az előtérhez, ill. az arc kontrasztját / élességét veszem figyelembe (ebben segít, hogy sokat fotóztam, a képekre tudok technikai szemmel nézni), szóval a világosságuk szerint rendezem sorba, na ebből vonjon le valaki messzemenő szubjektív következtetést...

A hozzászólást -Bigdept- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-12 17:38

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 15:49
Létrehozva: #13308

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 14:16
Létrehozva: #13309

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-12 14:06) *
Hölgyeket nem kövezünk, csak babusgatunk. rolleyes.gif Úgy meg végképp nem, hogy nem is vagyok igazán profi a részletes kereső használatában. biggrin.gif

Hmm.... Ez igazán lovagias hozzáállás. Ritkaságszámba megy. rolleyes.gif
Nekem ez csak most tűnt fel. De örültem neki és ez a lényeg.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-12 14:06
Létrehozva: #13310

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-12 12:13) *
Fú, kövezzetek meg, én csak most láttam, hogy a részletes keresőnél lehet szempontokat választani a rendezéshez.
Ti már láttátok? Vagy ez új? smile.gif

Hölgyeket nem kövezünk, csak babusgatunk. rolleyes.gif Úgy meg végképp nem, hogy nem is vagyok igazán profi a részletes kereső használatában. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 12:13
Létrehozva: #13311

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Fú, kövezzetek meg, én csak most láttam, hogy a részletes keresőnél lehet szempontokat választani a rendezéshez.
Ti már láttátok? Vagy ez új? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 09:08
Létrehozva: #13312

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-12 08:58) *
Azt nem lehet elfelejteni. rolleyes.gif Ma már vannak olyan korszerű váltókkal felszerelt gépek, amikkel az emelkedők is könnyedén vehetők. Szoktam több napos munkákhoz néha bicajt vinni, felétek is kerekeztem sokat. Nem volt semmi gondom. smile.gif

De el lehet felejteni. biggrin.gif Én vagyok az élő példa.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-12 08:58
Létrehozva: #13313

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-12 08:46) *
Régen nagyon sokat bicikliztem, de elfelejtettem. Meg nálunk nem is jó, mert sok a hegy.smile.gif

Azt nem lehet elfelejteni. rolleyes.gif Ma már vannak olyan korszerű váltókkal felszerelt gépek, amikkel az emelkedők is könnyedén vehetők. Szoktam több napos munkákhoz néha bicajt vinni, felétek is kerekeztem sokat. Nem volt semmi gondom. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 08:46
Létrehozva: #13314

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-12 08:16) *
Kár hogy nem szeretsz/ tudsz jól bicajozni. Nagyon jó ám. Az egyetlen közlekedési eszköz, amin igazán szabadnak érzem magam. A szabadságnál meg, mint tudjuk nincs fontosabb. rolleyes.gif

Jó rendben, eltekintek tőle, pedig ragyogó ötleteim lennének. biggrin.gif

Ez csak természetes, hisz az én vérem. rolleyes.gif

Régen nagyon sokat bicikliztem, de elfelejtettem. Meg nálunk nem is jó, mert sok a hegy.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-12 08:16
Létrehozva: #13315

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-12 07:52) *
Valahogy edzésben kell tartanom magamat. biggrin.gif Igazából sokkal szívesebben gyalogolnék az erdőben, vagy sétálnék egy tóparton, de ez sokkal kevésbé időigényes.smile.gif Igaz, nem is annyira szórakoztató.
Köszi ettől eltekintenék, ha nem bánod. laugh.gif
Tök rendes vagy, hogy "indítod" a "gyereket". smile.gif

Kár hogy nem szeretsz/ tudsz jól bicajozni. Nagyon jó ám. Az egyetlen közlekedési eszköz, amin igazán szabadnak érzem magam. A szabadságnál meg, mint tudjuk nincs fontosabb. rolleyes.gif

Jó rendben, eltekintek tőle, pedig ragyogó ötleteim lennének. biggrin.gif

Ez csak természetes, hisz az én vérem. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 07:52
Létrehozva: #13316

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-12 07:38) *
jumping.gif Milyen kitartó vagy. Nem is tudtam, hogy ez ilyen jól megy neked. Percek óta nézem, de nem fáradsz. Két kávé, meg a teák megteszik a hatásukat.

Valahogy edzésben kell tartanom magamat. biggrin.gif Igazából sokkal szívesebben gyalogolnék az erdőben, vagy sétálnék egy tóparton, de ez sokkal kevésbé időigényes.smile.gif Igaz, nem is annyira szórakoztató.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-12 07:38) *
Én is otthon vagyok pénteken, de biztosan nyolcnál előbb kelek. Ha másért nem, a "gyereket" útnak kell indítani. Ha igényed van tudat alatt a napi rutinra, valami módon ébresztelek nyolc előtt. Pusztán felebaráti szeretetből. biggrin.gif tongue.gif

Köszi ettől eltekintenék, ha nem bánod. laugh.gif
Tök rendes vagy, hogy "indítod" a "gyereket". smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-12 07:38
Létrehozva: #13317

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-12 07:24) *
Szia, hali! jumping.gif

Én is fogok ma feltölteni, ha sikerül ügyesnek lennem és még süt a nap, amikor hazaérek.smile.gif
Na és még mindig az újraindításokkal vacakolok. De alakul az is. Most is vár egy adag a lejárt cuccoknál.
És végre, ma először minden úgy van, ahogy szokott lenni. Nem kell külön elrohannom sehová, elkezdhetek normálisan gyakorolni és egyáltalán. Megittam a második kávémat és most iszom a harmadik teámat. Mégis úgy érzem, porzik mendenem, annyira nem volt időm inni az elmúlt napokban.biggrin.gif És holnap egy egyetemmentes csodás péntek, nyolcnál előbb nem kelek.

Mindenkinek legyen szép a reggele. rolleyes.gif

jumping.gif Milyen kitartó vagy. Nem is tudtam, hogy ez ilyen jól megy neked. Percek óta nézem, de nem fáradsz. Két kávé, meg a teák megteszik a hatásukat. Én is otthon vagyok pénteken, de biztosan nyolcnál előbb kelek. Ha másért nem, a "gyereket" útnak kell indítani. Ha igényed van tudat alatt a napi rutinra, valami módon ébresztelek nyolc előtt. Pusztán felebaráti szeretetből. biggrin.gif tongue.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-12 07:24
Létrehozva: #13318

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-12 06:40) *
Szép reggelt mindenkinek rolleyes.gif

Szebbet mint az enyém. Elaludtam, mert a henyélés visszataszító ördögi bűne már megint a kárhozat útjára taszajtott, és lemaradtam egy fontos dologról. unsure.gif Furdal a lelkiismeret.
Össze kell szednem magam, gyorsan feltöltök valamit.

Szia, hali! jumping.gif

Én is fogok ma feltölteni, ha sikerül ügyesnek lennem és még süt a nap, amikor hazaérek.smile.gif
Na és még mindig az újraindításokkal vacakolok. De alakul az is. Most is vár egy adag a lejárt cuccoknál.
És végre, ma először minden úgy van, ahogy szokott lenni. Nem kell külön elrohannom sehová, elkezdhetek normálisan gyakorolni és egyáltalán. Megittam a második kávémat és most iszom a harmadik teámat. Mégis úgy érzem, porzik mendenem, annyira nem volt időm inni az elmúlt napokban.biggrin.gif És holnap egy egyetemmentes csodás péntek, nyolcnál előbb nem kelek.

Mindenkinek legyen szép a reggele. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-12 06:40
Létrehozva: #13319

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép reggelt mindenkinek rolleyes.gif

Szebbet mint az enyém. Elaludtam, mert a henyélés visszataszító ördögi bűne már megint a kárhozat útjára taszajtott, és lemaradtam egy fontos dologról. unsure.gif Furdal a lelkiismeret.
Össze kell szednem magam, gyorsan feltöltök valamit.

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-11 22:00
Létrehozva: #13320

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 21:59) *
Na de vajon, ugyanarra gondolunk-e? smile.gif
Ha kifejtem is, csak Ön tudja meg, mi jár a fejemben, én nem tudom, az Önében mi van. De ha egyre gondolunk, akkor talán jó lesz. Tetszik.smile.gif

smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 664 665 666 667 668 > » 
Reply to this topicStart new topic
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: kinderlady

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-30 07:57