IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 677 678 679 680 681 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 15:44
Létrehozva: #13561

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 14:40) *
nono.gif Fordítva. Én csinálok egy aukciót, de nem zártat. biggrin.gif És több befutó is lehetséges. Lesz aki a szoknyámat varrja fel, lesz aki a kave.gif-t hozza ágyba, lesz aki a hátamat mossa meg zuhanyzás közben. Lesz aki a testi vágyaimat elégíti ki, úgy mint ebéd, tiszta ruha, frissen takarított környezet. És lesz egy, aki talán a kezemet sem kapja meg, na ő lesz az, akihez a sok pasi után menekülök, aki majd a lelkemet ápolja. biggrin.gif
Sajtok és húsneműk fogyasztása nem akadály, ugyanis a saját értékrendemet nem tartom más emberre ráerőszakolandónak. Hagyma és fokhagyma evése után persze nincs csók, na és a sajt.... szóval az után sem vagyok hajlandó.... Szóval izé sajt fogyasztása után minimum egy óra önmegtartóztatás, a hagyma pedig minimum egy napos böjtöt von maga után. laugh.gif Na. Azt hiszem, mindent lefektettem, éppen csak a lényeget nem, amik a legfontosabbak, de azt bizony nem is mondom el. mosking.gif

Minden feltételnek megfelelek, főleg az utolsó kimondatlannak.biggrin.gif
Várom az az aukciót, főleg arra leszek kíváncsi milyen kategóriát sikerül találni. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 15:45

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 15:40
Létrehozva: #13562

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 14:18) *
Benne vagyok.wub.gif Csinálok egy zártat, terméklapra várom a konkrét ajánlatot, különös tekintettel a hozományra. mosking.gif
Én addig is keresek a "könyv" kategóriában mormon és/vagy iszlám irodalmat, mert reggel mintha láttam volna egy asszonyt itthon is.
De tényleg jó lenne, megtanítanálak varrógépet használni. Micsoda távlatok.biggrin.gif
Bizonyos sajtok és egyéb állati eredetű termékek fogyasztása nem kizáró ok? rolleyes.gif

nono.gif Fordítva. Én csinálok egy aukciót, de nem zártat. biggrin.gif És több befutó is lehetséges. Lesz aki a szoknyámat varrja fel, lesz aki a kave.gif-t hozza ágyba, lesz aki a hátamat mossa meg zuhanyzás közben. Lesz aki a testi vágyaimat elégíti ki, úgy mint ebéd, tiszta ruha, frissen takarított környezet. És lesz egy, aki talán a kezemet sem kapja meg, na ő lesz az, akihez a sok pasi után menekülök, aki majd a lelkemet ápolja. biggrin.gif
Sajtok és húsneműk fogyasztása nem akadály, ugyanis a saját értékrendemet nem tartom más emberre ráerőszakolandónak. Hagyma és fokhagyma evése után persze nincs csók, na és a sajt.... szóval az után sem vagyok hajlandó.... Szóval izé sajt fogyasztása után minimum egy óra önmegtartóztatás, a hagyma pedig minimum egy napos böjtöt von maga után. laugh.gif Na. Azt hiszem, mindent lefektettem, éppen csak a lényeget nem, amik a legfontosabbak, de azt bizony nem is mondom el. mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 15:18
Létrehozva: #13563

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 13:40) *
Asszem hozzád megyek feleségül.biggrin.gif
....

Benne vagyok.wub.gif Csinálok egy zártat, terméklapra várom a konkrét ajánlatot, különös tekintettel a hozományra. mosking.gif
Én addig is keresek a "könyv" kategóriában mormon és/vagy iszlám irodalmat, mert reggel mintha láttam volna egy asszonyt itthon is.
De tényleg jó lenne, megtanítanálak varrógépet használni. Micsoda távlatok.biggrin.gif
Bizonyos sajtok és egyéb állati eredetű termékek fogyasztása nem kizáró ok? rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 15:20

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 14:40
Létrehozva: #13564

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 12:59) *
...... Nagyjából ennyi,...ja és én hajtom fel a hölgyek szoknyáit nadrágjait, mert ők a varrógépet nem tudják használni, nekem viszont a mamám bőrdíszműves volt és zsenge gyermekként dolgoztatott. mosking.gif

Asszem hozzád megyek feleségül.biggrin.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 12:59) *
Ez tranzisztoros okostolyás ember csak a bajnak jött ide, mert eszembe jutott, van nekem ebből a tranyóból pár tucat, de nem tudom hol. Most ezen agyalok, ahelyett hogy a dolgom tenném. 9ll.gif Jól el kéne adni. laugh1.gif

Majd beugrik.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-16 13:20) *
Ez kb annyit jelent, hogy én írtam be kézzel laugh1.gif

Hát ez igazán kedves Öntől. Bár igazán akkor lett volna tényleg nagy teljesítmény, ha nem kézzel, hanem lábbal írja be.tongue.gif
(Most ne próbálja megvalósítani kevésbé reális ötletemet, mert felborul a székkel, amin ül és még a végén valami baja lesz, arról meg majd én fogok tehetni. Nem venném a lelkemre, hogy bevert fejjel randalírozna a fórumon, rossz tanácsokat adna és netán csúnyán beszélne. z.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-16 14:20
Létrehozva: #13565

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 12:29) *
ÓÓÓÓÓÓ, óóóóóóó, mit vettem észre. Nahát....
Nem minden esetben tűnik el a törölt postra adott válasz, hanem a név helyén az van, hogy "törölt".
Beeenz! Ez mit jelent? Hogy a felhasználó már csak múlt idejű a fórumon, vagy csak annyit, hogy a postja törölt?
Nézzétek meg vidaeff 10:32-es postját. Óóó. Ez tök új dolog.

Ez kb annyit jelent, hogy én írtam be kézzel laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 13:59
Létrehozva: #13566

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 11:54) *
Hát, nahát... hát meglepően ügyes vagy, de igazán. Hűha.smile.gif
Jól van, ezzel igazán megnyugtatott. smile.gif Akkor még nem indulok el keletnek. biggrin.gif
És az okostolyásra nem is reflektált? Csak privátban. laugh.gif

Köszönöm a dicséretet. Ha terepen vagyunk, szoktunk főzni, azt a keveset amit tudok, a kollégáktól lestem el. Amúgy a konyha nem az én világom, sokból nem áll a repertoárom, de a szükség nagy úr. Másrészt a beteg pihenjen, meg aztán a vendégnek kijár egy rendes ebéd. Ha ritkán én kotyvasztok, akkor hoppon is maradok, mert eltelek az illatokkal. De azért a halacskám ma lecsúszik, mert azt nagyon szeretem. Egyébként a főztjeim csak éppen átlagosak, semmi kiugró. rolleyes.gif Érdekesebb dolgot jól igazán csak hármat tudok: Szalontüdő zsemlegombóccal, pácolt főtt marhanyelv franciasaláta ágyon, aszpikkal és tudok palacsintát sütni egyszerre két sütővel, ezt fel is dobom. good2.gif Nagyjából ennyi,...ja és én hajtom fel a hölgyek szoknyáit nadrágjait, mert ők a varrógépet nem tudják használni, nekem viszont a mamám bőrdíszműves volt és zsenge gyermekként dolgoztatott. mosking.gif Nehéz gyermekkorom volt.

Ez tranzisztoros okostolyás ember csak a bajnak jött ide, mert eszembe jutott, van nekem ebből a tranyóból pár tucat, de nem tudom hol. Most ezen agyalok, ahelyett hogy a dolgom tenném. 9ll.gif Jól el kéne adni. laugh1.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 14:00

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 13:29
Létrehozva: #13567

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-16 11:59) *
De igen, mert ugye az udvariasság megkívánja smile_275.gif

Kedvelem, hogy van egy kis konzervatív beütése.biggrin.gif Alapvető udvariasság, bizonyos értékrendek, hagyományok tisztelete (ahol érdemes), na és még ez-az.smile.gif És néha a kellő mértékben savas kémhatással is rendelkezik. biggrin.gif
ÓÓÓÓÓÓ, óóóóóóó, mit vettem észre. Nahát....
Nem minden esetben tűnik el a törölt postra adott válasz, hanem a név helyén az van, hogy "törölt".
Beeenz! Ez mit jelent? Hogy a felhasználó már csak múlt idejű a fórumon, vagy csak annyit, hogy a postja törölt?
Nézzétek meg vidaeff 10:32-es postját. Óóó. Ez tök új dolog.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 13:30

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-16 12:59
Létrehozva: #13568

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 11:54) *
...Csak privátban. laugh.gif

De igen, mert ugye az udvariasság megkívánja smile_275.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 12:54
Létrehozva: #13569

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 11:45) *
Azt nem mondanám hogy ünnepi, de azért igyekszem. A fiam osztálytársa jött át egész napra. Nagyon helyesek.
Te nem ennéd meg sajnos.
Marhagulyás, egybesült köményes karaj, burgonyapüré, cékla és mákos tészta.
Magamnak meg vajon párolt hal, megszórva mandulával, zöldségkörettel, gyümi leves
Ennyi. De ennek egy részét már tegnap megcsináltam. rolleyes.gif

Hát, nahát... hát meglepően ügyes vagy, de igazán. Hűha.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-16 11:48) *
Nem volt nono.gif rolleyes.gif

Jól van, ezzel igazán megnyugtatott. smile.gif Akkor még nem indulok el keletnek. biggrin.gif
És az okostolyásra nem is reflektált? Csak privátban. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-16 12:48
Létrehozva: #13570

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 10:57) *
Nahát. biggrin.gif .... Ha most kiderül, hogy Benz is volt már közmunkán, esküszöm, a Dunának megyek. laugh.gif ...

Nem volt nono.gif rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 12:45
Létrehozva: #13571

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 11:36) *
Ez nagyon rendes tőled. smile.gif
Vendégetek? Akkor ünnepi ebéd lesz?

Azt nem mondanám hogy ünnepi, de azért igyekszem. A fiam osztálytársa jött át egész napra. Nagyon helyesek.
Te nem ennéd meg sajnos.
Marhagulyás, egybesült köményes karaj, burgonyapüré, cékla és mákos tészta.
Magamnak meg vajon párolt hal, megszórva mandulával, zöldségkörettel, gyümi leves
Ennyi. De ennek egy részét már tegnap megcsináltam. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 12:36
Létrehozva: #13572

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 11:29) *
Betegségre tekintettel ma én csinálok ebédet. good2.gif Vendégünk is van ám. rolleyes.gif

Ez nagyon rendes tőled. smile.gif
Vendégetek? Akkor ünnepi ebéd lesz?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 12:29
Létrehozva: #13573

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 11:14) *
Ez igazán megnyugtató. smile.gif Nekiállok fényképezni, jobbára húsvéti hangulatú cuccokat fogok ma feltölteni. Az ebéd is kész. Szerintem nagyon ügyes voltam ma idáig.smile.gif

Betegségre tekintettel ma én csinálok ebédet. good2.gif Vendégünk is van ám. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 12:14
Létrehozva: #13574

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 11:06) *
Milyen, milyen? Hát ártatlan, mint a ma született bárány. De ezek ifjúságom történései, bárkivel megeshet. rolleyes.gif
Már megjavultam.wink.gif

Ez igazán megnyugtató. smile.gif Nekiállok fényképezni, jobbára húsvéti hangulatú cuccokat fogok ma feltölteni. Az ebéd is kész. Szerintem nagyon ügyes voltam ma idáig.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 12:06
Létrehozva: #13575

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 11:03) *
Jaj, jaj, hát milyen barátom van nekem? smiley-shocked034.gif smiley-shocked034.gif Én ilyet sosem csináltam....

Milyen, milyen? Hát ártatlan, mint a ma született bárány. De ezek ifjúságom történései, bárkivel megeshet. rolleyes.gif
Már megjavultam.wink.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 12:03
Létrehozva: #13576

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 10:58) *
Rendőrségi fogdán is voltam egy napot, de természetesen szintén ártatlanul. Katonain meg többször is, úgy összesen két hetet talán.biggrin.gif

Jaj, jaj, hát milyen barátom van nekem? smiley-shocked034.gif smiley-shocked034.gif Én ilyet sosem csináltam....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 11:58
Létrehozva: #13577

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 10:52) *
Nahát. biggrin.gif .... Ha most kiderül, hogy Benz is volt már közmunkán, esküszöm, a Dunának megyek. laugh.gif Fiúk! Hát milyen dolog ez? biggrin.gif

Rendőrségi fogdán is voltam egy napot, de természetesen szintén ártatlanul. Katonain meg többször is, úgy összesen két hetet talán.biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 11:57
Létrehozva: #13578

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 10:32) *
Én is jó helyen voltam ám. .....

Nahát. biggrin.gif .... Ha most kiderül, hogy Benz is volt már közmunkán, esküszöm, a Dunának megyek. laugh.gif Fiúk! Hát milyen dolog ez? biggrin.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-14 15:19) *
Na kb szerintem ez a helyes hozzáállás egy figyelmeztetés után. Végre valaki.
Ezt hiányolom minden hasonló esetben. A napokban is volt egy negatív példa, talán emlékeztek.
Most mondjátok meg, miért nem így áll hozzá mindenki?
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-14 15:25) *

Jó lenne smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 10:32) *
Ezekkel az okostolyásokkal mennyi baj van! De ez semmi, az okostojásokhoz képest.biggrin.gif

vomit2.gif vomit2.gif Asszem mindent elmondtam a témával kapcsolatban. Egyébként ott a helyén is.

És én nagyon szeretem Benzet, amikor segítőkész, de tényleg. (Múltkor, mikor Jutkának segített egy bonyodalmasabb értékelés töröltetésében, akkor konkrétan majdnem sírva is fakadtam, ok, tudom, túlérzékeny vagyok.)
De mikor ilyen post van, akkor mindig azért drukkolok hogy ne emberséges legyen, hanem moderátor. Talán nem vagyok eléggé fejlett egyéniség, mert jól esne az igazságérzetemnek a dolog.

Ja, és hétfőn megy műszakira az autó. 25000 Ft, de meglesz. Rájöttem, hogy szerdán is nagyon kell nekem.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 11:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 11:32
Létrehozva: #13579

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 09:31) *
Azóta voltam a postafiókomban is. rolleyes.gif Köszönöm. thank_you.gif
Engem még sosem ítéltek közmunkára. Ez szerintem azért lehet, mert a fizetésem pont annyit ér, mintha mindig közmunkán dolgoznék. laugh.gif Szóval az élet így igazságos. biggrin.gif
Nem emlékszem, hogy Győrben van állatkert. De az tök jó lehetett. Szóval svejkunak legalább adott volt egy barátságos környezet.biggrin.gif

Én is jó helyen voltam ám. Sérült embertársaink kerületi szociális foglalkoztatójában. Mivel egyes kritikusaim szerint magam sem vagyok "százas", pont jó helyre kerültem. mosking.gif Reggel nyolcra kellett megjelennem az ítélettel; - benne vastagon szedve - munkára kész, józan (sic!) állapotban. Az ottani főnökkel melegen üdvözöltük egymást, majd ő in medias res feltette az obligát kérdést, vajh' mihez értek? A reám mindig is jellemző szerénységgel közöltem: gyakorlatilag mindenhez, de csak ebben a naprendszerben! Ó, az igazán remek, de ha esetleg hallhatna valami konkrétumot. Meggyőző volt a felsorolás, rögtön kaptam feladatot. Ott, a sok nem túl kvalifikált munka mellett folyt rongyszőnyeg szövés is. Kapacitás csökkenés miatt pár szövőszéket szakszerűen szét kellett szednem, ládájában elcsomagolnom. Majd eztán egy előző nap vett benzinmotoros fűnyírót csomagoltam ki, helyeztem üzembe. Végül a munkanap végén a főnök autójának kicseréltem az egyik kiégett fényszóróizzóját és állítottam kéziféken. Ez utóbbi feladat szerintem nem volt szabályos, de hazaengedtek jó órával elébb, sőt szerény ebédet is kaptam. Pedig az nekem nem is járt. Miközben tápláltam munkában alaposan kifáradt jámbor testem, arra jutottam, itt bizony nem a Gundel a főszakács. Ennyi volt kényszermunkával tetézett rabságom története.
Ui. természetesen ártatlan voltam, azóta is várom rehabilitálásom.biggrin.gif

IDÉZET(törölt @ 2012-03-16 10:08) *
6db 2n3055 tranzisztort hirdettem egyben. ...

Ezekkel az okostolyásokkal mennyi baj van! De ez semmi, az okostojásokhoz képest.biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 10:31
Létrehozva: #13580

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 09:12) *
Biztos ez? rolleyes.gif
Közmunkára engem is ítéltek egyszer, de csak egy napra. 6 óra= 5000 Ft
Nagyon érdekes volt, már nem is bánom, hogy ilyen megesett velem.biggrin.gif

Azóta voltam a postafiókomban is. rolleyes.gif Köszönöm. thank_you.gif
Engem még sosem ítéltek közmunkára. Ez szerintem azért lehet, mert a fizetésem pont annyit ér, mintha mindig közmunkán dolgoznék. laugh.gif Szóval az élet így igazságos. biggrin.gif
Nem emlékszem, hogy Győrben van állatkert. De az tök jó lehetett. Szóval svejkunak legalább adott volt egy barátságos környezet.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 677 678 679 680 681 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 13:28