IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1547 Oldal V  « < 677 678 679 680 681 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
98tomcsa
hozzászólás 2012-03-25 21:25
Létrehozva: #13561

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-25 20:39) *
Kedves 98tomcsa!

Sajnos, ezt az eladóknak kell megtenniük sad.gif
Nem tudjuk az eredeti kategória specifikus tulajdonságokat helyreállítani.

Köszönöm! thank_you.gif
Még annyit kérdeznék, hogy arra sem lenne lehetőség, hogy értesítik az eladókat, mint amikor az áthelyezésről jött az e-mail? Az a baj, hogy a licitálós aukciók kifutnak, de a többi ha az eladó nem veszi észre akár hónapokon keresztül is "ronthatja" a keresőt. Könnyű lenne kiszürni őket, hiszen nekem is sikerült. smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 20:40
Létrehozva: #13562

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2012-03-25 20:35) *
A fánkról nekem ez ugrik be:
-Megérkezett a húsvéti fánk! Csak az emberek nem akarták lehordani a pincébe...
(én kérek elnézést, csak vidámításul gondoltam..)

Köszönöm, már vidámabb is vagyok. _olel.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-25 20:39
Létrehozva: #13563

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-25 19:47) *
Kedves Benz,
Önt meg azért imádom, mert olyan higgadt és emberséges legtöbbször (nagyon ritka, ha épp rossz passzban van és esetleg ez érződik is a postjain) . wub.gif _olel.gif

A többieket is szeretem természetesen. smile.gif Elnézést, hogy kicsit csöpögősre sikerült a postom. rolleyes.gif

Kedves Hathor14!

Nagyon kedves, köszönöm thank_you.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-03-25 20:24) *
Kedves Benz!

Nagyon szépen kérem szóljon az illetékeseknek, hogy az egész ruha kategóriában található 1410 db aukciót hozzák már helyre. Így teljesen fals adatokat hoz a kereső, mivel beállították az összes méretezést a leírásban. Tudom nem az Ön dolga, ezért is kérem nagyon-nagyon szépen. Én próbáltam már ingerülten ( blush2.gif ), "kedvesen" ( rolleyes.gif ), de semmi változás. Úgy gondolom, ha valaki hibázik azzal nincs baj, de ha nem próbálja meg helyre hozni minél hamarabb azzal már igen. Különösen más kárára. Ebből az 1410 db-ból ráadásul 65 db licitált aukció, amiben az eladók már nem is tudnak javítani.
Köszönöm, ha szól. rolleyes.gif

Kedves 98tomcsa!

Sajnos, ezt az eladóknak kell megtenniük sad.gif
Nem tudjuk az eredeti kategória specifikus tulajdonságokat helyreállítani.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-25 20:35
Létrehozva: #13564

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-25 19:24) *
Ha fánk, akkor beugrik Benz.

A fánkról nekem ez ugrik be:
-Megérkezett a húsvéti fánk! Csak az emberek nem akarták lehordani a pincébe...
(én kérek elnézést, csak vidámításul gondoltam..)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 20:35
Létrehozva: #13565

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-25 19:47) *
Zep, van remény, lesznek új színsablonok idővel, én érzem. smile.gif ...........

Igen, Benz postjából nekem is az jött le, bár gyanítom, a "középtáv" ebben az esetben túl optimista elképzelés lenne. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-25 19:15) *
.....és talán egy szép napon lesz több színsablon is smile.gif..........

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-25 20:35

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-03-25 20:24
Létrehozva: #13566

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Kedves Benz!

Nagyon szépen kérem szóljon az illetékeseknek, hogy az egész ruha kategóriában található 1410 db aukciót hozzák már helyre. Így teljesen fals adatokat hoz a kereső, mivel beállították az összes méretezést a leírásban. Tudom nem az Ön dolga, ezért is kérem nagyon-nagyon szépen. Én próbáltam már ingerülten ( blush2.gif ), "kedvesen" ( rolleyes.gif ), de semmi változás. Úgy gondolom, ha valaki hibázik azzal nincs baj, de ha nem próbálja meg helyre hozni minél hamarabb azzal már igen. Különösen más kárára. Ebből az 1410 db-ból ráadásul 65 db licitált aukció, amiben az eladók már nem is tudnak javítani.
Köszönöm, ha szól. rolleyes.gif

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-25 19:47
Létrehozva: #13567

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

Saját maga írta le a megoldást smile.gif
Ne foglalkozzon a színekkel, ne nézze a galériáját.
A funkcióját így is betölti és talán egy szép napon lesz több színsablon is smile.gif

Köszönöm, hogy gondolt rám a fánkkal smile.gif

Zep, van remény, lesznek új színsablonok idővel, én érzem. smile.gif Imádom a maximalizmusodat és az igényességedet. good2.gif
_olel.gif

Kedves Benz,
Önt meg azért imádom, mert olyan higgadt és emberséges legtöbbször (nagyon ritka, ha épp rossz passzban van és esetleg ez érződik is a postjain) . wub.gif _olel.gif

A többieket is szeretem természetesen. smile.gif Elnézést, hogy kicsit csöpögősre sikerült a postom. rolleyes.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 19:24
Létrehozva: #13568

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A funkcióját így is betölti és talán egy szép napon lesz több színsablon is smile.gif

Ááá, Benz, nem jó ez így. Az elvvel van a baj. És a másik témában is. Nincs elég bajom, még ezen is rágódnom kell. Valahogy nem akar beilleszkedni a világképembe. Pedig taposom ezerrel, de hiába. sad.gif
De látom, most nincs ideje erre.smile.gif Majd esetleg visszatérünk rá később, ha alkalmasabb lesz Önnek is, nekem is. Addig is persze, nem nézem meg.smile.gif

Ez már mindig így lesz, nagymama koromban is.smile.gif Az unokáimnak is el fogom mesélni.
Ha fánk, akkor beugrik Benz.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-25 19:15
Létrehozva: #13569

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-25 17:24) *
...
És persze az Ön véleményét is meghallgatnám, kis mértékben lefejelt Benzem, mert hátha addig mondja a szokásos kedvesen megfontolt módján az álláspontját, míg ezzel is pont úgy járok, mint a csillagokkal. Mert azért be kell látnom, hogy sokkal könnyebb az életem, amióta nem görcsölök azon, hátha meggyőz erről is, mert most így nagyon rosszul érzem magamat. Még be is rekedtem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 18:28
Létrehozva: #13570

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-03-25 18:15) *
Ahogy Nálad alul reklámoznak másokat, ugyanígy a Te cuccodat is másoknál.

Igen, de ha nem akarom, akkor meg kell rendelnem a galériát. Márpedig nem akarom.
Tévedés ne essen, mindig is jónak tartottam ezt a szolgáltatást, amint bevezetésre került megrendeltem és használtam.
Az erőszak nem tetszik. És egyik színt sem tudom az általam használt fényképezős háttérhez alakítani, mert nem illik oda. A mostani képeim a fényes piroson zöld csipkével már szinte a védjegyem, 500 km-ről meg lehet ismerni az aukcióimat. Nem fogom a galériához változtatni. És azt nagyon szerettem, hogy egy azzal harmonizáló hátteret tudtam alkalmazni ezelőtt. De pár ízlésficamos miatt megint a normálisabbja húzza a rövidebbet. Ld. csomagolási költség (nekem sincs ingyen, valamennyibe belekerül, még ha minimálisba is), vagy bármelyik olyan intézkedést, ami a sok csaló, tisztességtelen ember miatt kényszerűségből született.
Komolyan mondom, ha mindenki úgy gondolkodna mint én, akkor összesen egy börtön kellene Magyarországon, ahol azok ülnének, akik túl erőteljesen fejelték le a másik embert. De sem csalás, sem sunnyogás nem volna, durvább dolgokról nem is beszélve.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-03-25 18:15
Létrehozva: #13571

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-25 17:24) *
Rájöttem, mitől vagyok depresszív. Elmondom, remélem Benz nem fog kiakadni, de esetleg reflektálhat, ha nem ért egyet.
Arról van szó, hogy gyűlölöm, nem bírom elviselni, ha erőszakot tesznek rajtam. Már pénteken is meg lettem erőszakolva más téren, de rendben, az nem a Vatera volt.
A galéria a fő problémám. Mert ugye emlékszünk, volt a sokszínű tökjó, akit mindenki ízlése szerint alakított. Aki ízlésficamos volt, az is kialakíthatta a saját elképzelése szerint.
Erre elvették ezt a lehetőséget és adtak hosszas várakozás után négy nyamvadt színt. Ti is látjátok. Berágtam, lemondtam a galériát azzal az elgondolással, hogy nem fizetek egy olyan dologért, ami kevésbé elégít ki, mint eddig. Szerintem igazam volt.
Igen ám (és most jön az erőszaktevés), de ha nem rendelem meg, akkor azon a helyen idegen emberek aukcióit reklámozzák. Szuper. Ha nem akarom, hogy mások aukcióira kattogtassanak a potenciális vevőim, akkor kénytelen vagyok 500 Ft/hó értékben megrendelni a csökkent értékű szolgáltatást.
Na?
Sántít valahol az eszmefuttatásom? Nem.
Megerőszakolt a Vatera? Meg bizony.
Van más választásom, mint meghajtani a fejemet annak ellenére, hogy szívem szerint az egész csapatot egyesével lefejelném? Nincs.
(Igen Benz, még Önt is, de vigasztalja a tudat, hogy Önt azért nem annyira, mint a többieket. Asszem ezt hívják protekciónak.biggrin.gif)
Szóljatok nyugodtan, ha tévedek, vagy nincs igazam. Tényleg.

És persze az Ön véleményét is meghallgatnám, kis mértékben lefejelt Benzem, mert hátha addig mondja a szokásos kedvesen megfontolt módján az álláspontját, míg ezzel is pont úgy járok, mint a csillagokkal. Mert azért be kell látnom, hogy sokkal könnyebb az életem, amióta nem görcsölök azon, hátha meggyőz erről is, mert most így nagyon rosszul érzem magamat. Még be is rekedtem.

Ahogy Nálad alul reklámoznak másokat, ugyanígy a Te cuccodat is másoknál.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 17:24
Létrehozva: #13572

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Rájöttem, mitől vagyok depresszív. Elmondom, remélem Benz nem fog kiakadni, de esetleg reflektálhat, ha nem ért egyet.
Arról van szó, hogy gyűlölöm, nem bírom elviselni, ha erőszakot tesznek rajtam. Már pénteken is meg lettem erőszakolva más téren, de rendben, az nem a Vatera volt.
A galéria a fő problémám. Mert ugye emlékszünk, volt a sokszínű tökjó, akit mindenki ízlése szerint alakított. Aki ízlésficamos volt, az is kialakíthatta a saját elképzelése szerint.
Erre elvették ezt a lehetőséget és adtak hosszas várakozás után négy nyamvadt színt. Ti is látjátok. Berágtam, lemondtam a galériát azzal az elgondolással, hogy nem fizetek egy olyan dologért, ami kevésbé elégít ki, mint eddig. Szerintem igazam volt.
Igen ám (és most jön az erőszaktevés), de ha nem rendelem meg, akkor azon a helyen idegen emberek aukcióit reklámozzák. Szuper. Ha nem akarom, hogy mások aukcióira kattogtassanak a potenciális vevőim, akkor kénytelen vagyok 500 Ft/hó értékben megrendelni a csökkent értékű szolgáltatást.
Na?
Sántít valahol az eszmefuttatásom? Nem.
Megerőszakolt a Vatera? Meg bizony.
Van más választásom, mint meghajtani a fejemet annak ellenére, hogy szívem szerint az egész csapatot egyesével lefejelném? Nincs.
(Igen Benz, még Önt is, de vigasztalja a tudat, hogy Önt azért nem annyira, mint a többieket. Asszem ezt hívják protekciónak.biggrin.gif)
Szóljatok nyugodtan, ha tévedek, vagy nincs igazam. Tényleg.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 15:38
Létrehozva: #13573

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-25 15:31) *
Szép napot mindenkinek.

Tegnapi lomtalanítós pamfletemen már csak fanyalogni tudok. Hajnali céges munka után szeretnék így vasárnap - no nem pihenni, micsoda marhaság pihenőnapot tartani - csak nyugodtan itthon is dolgozni. Bizony a fejszés emberek rendületlenül bontják a házam előtt szét a hűtőket, stb. dry.gif Le akartam menni rendet tenni, nejem lebeszélt. Egyelőre! Hívtam a zsarukat: jó, majd valamikor. Ok, mondtam, egy félórájuk van intézkedni, aztán majd megyek én. Ne tegye - mondták. Már miért ne? Legalább lesz miért jönniük. Ha balul üt ki a dolog, hozzatok nekem a fogdára püspökkenyeret.
Kösz! thank_you.gif

Megkérem az anyukámat, hogy süssön neked, benne pedig reszelő legyen.
Ne balhézz. Gondolj arra, hogy nálunk mindig ordít a TV és nekem hallgatnom kell 14 éve. Neked legalább hamarabb elmúlik, elvégre 14 évig csak nem tart a lomtalanítás az utcátokban.... gondolom.... Szóval ha arra gondolunk, hogy a másik embernek is pocsék, akkor könnyebb elviselni a sajátunkat. icon_pirat_vat.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-25 15:37
Létrehozva: #13574

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-25 15:31) *
Szép napot mindenkinek.

Tegnapi lomtalanítós pamfletemen már csak fanyalogni tudok. Hajnali céges munka után szeretnék így vasárnap - no nem pihenni, micsoda marhaság pihenőnapot tartani - csak nyugodtan itthon is dolgozni. Bizony a fejszés emberek rendületlenül bontják a házam előtt szét a hűtőket, stb. dry.gif Le akartam menni rendet tenni, nejem lebeszélt. Egyelőre! Hívtam a zsarukat: jó, majd valamikor. Ok, mondtam, egy félórájuk van intézkedni, aztán majd megyek én. Ne tegye - mondták. Már miért ne? Legalább lesz miért jönniük. Ha balul üt ki a dolog, hozzatok nekem a fogdára püspökkenyeret.
Kösz! thank_you.gif

Fejszés emberekkel ne kezdj! Egy napra sem szeretnénk elveszteni!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-25 15:31
Létrehozva: #13575

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szép napot mindenkinek.

Kösz! thank_you.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 14:53
Létrehozva: #13576

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-25 14:35) *
Kedves zejopy!

Már nem is emlékszem, hogy miről volt szó smile.gif
Az órát nem bántottam és magától nem is szokott átállni. Ez érdekes...

smile.gif Van Kristóf Attilának egy könyve, ha jól emlékszem, A vándorló halál a címe. Igen, ponyva.biggrin.gif Abban van egy öreg néni, aki nagyon eredeti egyébként, de ő szed cavingtont.biggrin.gif Szeretem, hogy szelektív a memóriája, szóval Ön ne szedjen, de most pont ez jutott eszembe. Amúgy szeretem az írásait, bár nem olvastam tőle sokat, viszont van egy jó stílusa. (Mármint most Kristóf Attiláéra gondolok, bár az Önéit is szeretem, amikor éppen jó passzban van.smile.gif)
Lehet, hogy valamelyik kollégája állította át az órát, vagy a fórumreform következménye ez is.
Ma szívesen ebédelt volna nálunk, mondtam is a gyerekemnek, amikor szaggattam a fánkot, hogy Benz biztos örülne neki. Azt mondta, küldjek postán. Ezt a gesztust hárítottam, mondván, hogy megtöpped és kiszárad, mire eljut Önhöz. biggrin.gif
Tulajdonképpen a fórum megújulása ránk nézve semmilyen pozitív hozadékkal nem rendelkezik.
Mintha kissé rendezetlen lennék. unsure.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-25 14:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-25 14:35
Létrehozva: #13577

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-25 08:09) *
Nahát Benz, Ön egy gondolatolvasó. smile.gif
Szép reggelt.smile.gif
Mivel a kave.gif és zuhanyzás megvolt, éppen azt szerettem volna Öntől kérni, hogy reggeli morcosságom által motivált, műalkotásnak nem nevezhető irodalmi tevékenységemet legyen kedves törölni.smile.gif De megelőzött. Na és a fórumórát is átállította.
Legyen szép napja.smile.gif

Kedves zejopy!

Már nem is emlékszem, hogy miről volt szó smile.gif
Az órát nem bántottam és magától nem is szokott átállni. Ez érdekes...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 09:09
Létrehozva: #13578

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nahát Benz, Ön egy gondolatolvasó. smile.gif
Szép reggelt.smile.gif
Mivel a kave.gif és zuhanyzás megvolt, éppen azt szerettem volna Öntől kérni, hogy reggeli morcosságom által motivált, műalkotásnak nem nevezhető irodalmi tevékenységemet legyen kedves törölni.smile.gif De megelőzött. Na és a fórumórát is átállította.
Legyen szép napja.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
BlondeBaby
hozzászólás 2012-03-25 08:11
Létrehozva: #13579

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-22 08:06
Azonosító: 1 270 526

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-24 13:25) *
Ha jól emlékszem, csak fix áras cuccnál, mintha Benz valami ilyet írt volna erről régen. De már nagyon régen volt.

Köszönöm, végül úgy döntöttem, mélyebben akkor foglalkozok ezzel, ha érint. mosking.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-24 21:40
Létrehozva: #13580

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(svejku @ 2012-03-24 20:39) *
laugh1.gif good2.gif

Megkaptam, éppen hallgatom. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post

1547 Oldal V  « < 677 678 679 680 681 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-17 21:34