IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 679 680 681 682 683 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 23:19
Létrehozva: #13601

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-15 22:05) *
Ez tényleg az volt.

Hát, most erre nem tudok mit mondani. Tényleg nagyon jó, mert ha engem lőnek ki Kaposvár felé félúton, akkor az halál. Mert állítólag ilyenkor nem is engedik tovább az embert. Ott állok az út szélén és kérdéses, hogy odaérek-e a versenyre. Eddigi tanári munkám legnagyobb eredménye és .... hát igen. És mire apuék odaérnének még messzebbről, addigra lezajlana a dolog. Szóval örülök, csak most hirtelen a pénzt is elő kell teremtenem, mert az meg az én dolgom. Eléggé húzós kiadásaink voltak múlt hónapban. Na és most a Vatera sem az igazi, nem tett neki jót az a múltkori 5 nap lecuccolás, egy csoportban van az összes árum. Ez nem túl szerencsés.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-15 23:05
Létrehozva: #13602

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 21:06) *
... Piszok nagy mázlink volt...

Ez tényleg az volt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 22:20
Létrehozva: #13603

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 21:10) *
Nehogy elmenj így. piszok szerencsétek volt. Tízezerből ha egy ilyen akad.

Ja, nem most péntek, 23.-a. Addig csak elkészül, négy munkanap van rá. Muszáj kocsival mennem, mert délelőtt még egyetemen vagyok, de délután már versenyez a gyerekem és én viszem a zongora kísérőt is.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-15 22:10
Létrehozva: #13604

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 21:06) *
Igen, ez igaz.smile.gif
Jajistenem, képzeld. Bement az embör a cukrászdába, hát amikor kijött, akkor ott volt az autónál két rendőr. Mondták neki: Szeretne egy nagyobb összegű büntetést elkerülni? Mondta nekik: Feltétlenül. Erre a rendőrök: Akkor vigye el az autót műszakira, mert októberben lejárt....
SmileySuicide.gif 047.gif
Piszok nagy mázlink volt, ráadásul pénteken megyek vidékre (na jó csak 70 km, de akkor is), nem tudom, mi van, ha út közben engem kap el a rendőr. Most izgulhatok, hogy elkészüljön addig, mert az este nyolc órás programra is szeretnék ottmaradni, akkor már nem akarok utána busszal hazajönni. Jajnekem.

Nehogy elmenj így. piszok szerencsétek volt. Tízezerből ha egy ilyen akad.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 22:06
Létrehozva: #13605

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 20:56) *
rolleyes.gif
Akinél ez dátumon múlik... azt megette a fene. Épp annyit ér, mint az, aki csak ilyenkor kedves.

Igen, ez igaz.smile.gif
Jajistenem, képzeld. Bement az embör a cukrászdába, hát amikor kijött, akkor ott volt az autónál két rendőr. Mondták neki: Szeretne egy nagyobb összegű büntetést elkerülni? Mondta nekik: Feltétlenül. Erre a rendőrök: Akkor vigye el az autót műszakira, mert októberben lejárt....
SmileySuicide.gif 047.gif
Piszok nagy mázlink volt, ráadásul pénteken megyek vidékre (na jó csak 70 km, de akkor is), nem tudom, mi van, ha út közben engem kap el a rendőr. Most izgulhatok, hogy elkészüljön addig, mert az este nyolc órás programra is szeretnék ottmaradni, akkor már nem akarok utána busszal hazajönni. Jajnekem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-15 21:56
Létrehozva: #13606

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 20:40) *
rolleyes.gif Amúgy is mindig kedves vagy, de ma különösen. happy.gif Pedig nincs is nőnap.smile.gif
Én az éjszakát azért szeretem, mert akkor nyugi van. És nálunk is csend.smile.gif Csak az a baj, hogy álmos vagyok, ha korán kelek. unsure.gif

rolleyes.gif
Akinél ez dátumon múlik... azt megette a fene. Épp annyit ér, mint az, aki csak ilyenkor kedves.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 21:40
Létrehozva: #13607

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 20:31) *
Nahát, teljesen elbűvöltél. blush.gif Barátoknak, főleg ha elbűvölő, okos hölgyek, kijár a reggeli all inculusivair_kiss.gif

rolleyes.gif Amúgy is mindig kedves vagy, de ma különösen. happy.gif Pedig nincs is nőnap.smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 20:31) *
Éjjel viszont szeretek dolgozni, csend van. Minden értelemben. rolleyes.gif

Én az éjszakát azért szeretem, mert akkor nyugi van. És nálunk is csend.smile.gif Csak az a baj, hogy álmos vagyok, ha korán kelek. unsure.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-15 21:41

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-15 21:31
Létrehozva: #13608

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 20:21) *
laugh.gif Ne aludj délután, mert éjjel virrasztasz, és holnap morcos leszel. Én aludtam, de én mindig tudok aludni. És utána újra tudok. Talán mert az ébrenlét ideje alatt annyira nagyon pörgök.biggrin.gif
Nem csoda, hogy hiányoztál, amíg nem voltál. Nagyon tudod, hogy mi kell egy barátnak ahhoz, hogy szeretve érezze magát. rolleyes.gif wub.gif air_kiss.gif

Nahát, teljesen elbűvöltél. blush.gif Barátoknak, főleg ha elbűvölő, okos hölgyek, kijár a reggeli all inculusivair_kiss.gif

Éjjel viszont szeretek dolgozni, csend van. Minden értelemben. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 21:21
Létrehozva: #13609

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 20:12) *
"Síros", meg "férfiból van" ügyekre nem tudok/merek/szeretnék/akarok írni, (lehet szabadon választani biggrin.gif ) délutáni alvásból kifolyólag bávatag vagyok
....

laugh.gif Ne aludj délután, mert éjjel virrasztasz, és holnap morcos leszel. Én aludtam, de én mindig tudok aludni. És utána újra tudok. Talán mert az ébrenlét ideje alatt annyira nagyon pörgök.biggrin.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 20:12) *
.....
Viszont kávé ügyben számíthatsz rám bármikor. Maga a kávém szokásosan bűnrossz, de a felszolgálás kérlek osztályon felüli. Halk, gyengéd, becéző szavak, narancs gerezdek kistányéron szmájli alakban, minden ami ilyenkor kell és lehet. Teljes menü, à la vidaeff. smile.gif

Nem csoda, hogy hiányoztál, amíg nem voltál. Nagyon tudod, hogy mi kell egy barátnak ahhoz, hogy szeretve érezze magát. rolleyes.gif wub.gif air_kiss.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-15 21:12
Létrehozva: #13610

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 13:29) *
Sírsz? Miért? Én nem tudok sírni, vagyis nem tudok sírni, ha szomorú vagyok, csak akkor, ha dühös. Akkor is tehetetlenségemben. smile.gif Jól megtanultam magamon uralkodni. Mást sem tudok, csak ezt.smile.gif
Benz! punish.gif Ez nem jó válasz. Különben is, azt kellett volna mondania, hogy elnézést kér, mert nem jutott eszébe a reggeli kávém. Na de mindegy, ebből is látszik, hogy férfiból van. biggrin.gif
......

"Síros", meg "férfiból van" ügyekre nem tudok/merek/szeretnék/akarok írni, (lehet szabadon választani biggrin.gif ) délutáni alvásból kifolyólag bávatag vagyok
Viszont kávé ügyben számíthatsz rám bármikor. Maga a kávém szokásosan bűnrossz, de a felszolgálás kérlek osztályon felüli. Halk, gyengéd, becéző szavak, narancs gerezdek kistányéron szmájli alakban, minden ami ilyenkor kell és lehet. Teljes menü, à la vidaeff. smile.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-15 21:13

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 14:29
Létrehozva: #13611

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-15 13:20) *
smiley_0488.gif

Sírsz? Miért? Én nem tudok sírni, vagyis nem tudok sírni, ha szomorú vagyok, csak akkor, ha dühös. Akkor is tehetetlenségemben. smile.gif Jól megtanultam magamon uralkodni. Mást sem tudok, csak ezt.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-15 13:20) *
A szemgolyókat kiveszi, majd a szennyeződések féktisztítóval nagy nitróval történő óvatos eltávolítása után visszahelyezi őket.
Nem egy nagy szám, öt perc alatt megvan tongue.gif

Benz! punish.gif Ez nem jó válasz. Különben is, azt kellett volna mondania, hogy elnézést kér, mert nem jutott eszébe a reggeli kávém. Na de mindegy, ebből is látszik, hogy férfiból van. biggrin.gif

IDÉZET(marika688 @ 2012-03-15 13:25) *
Sziasztok!
Segítenétek hogyan lehet aukciót törölni, mert nem találom.
Köszönöm előre is.

Először lejárttá kell tenni az eladó áruknál, aztán a lejárt termékek újraregisztrálásánál lehet törölni. Mindez csak akkor áll, ha nem jött még licit.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-15 14:28

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
marika688
hozzászólás 2012-03-15 14:25
Létrehozva: #13612

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-04 23:38
Azonosító: 1 607 672

Sziasztok!
Segítenétek hogyan lehet aukciót törölni, mert nem találom.
Köszönöm előre is.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-15 14:20
Létrehozva: #13613

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 13:15) *
Ha még csak a határokkal küzdenék.... A szemtisztító kúrát kifejthetnéd bővebben, mert nekem nem sokat mond.

A szemgolyókat kiveszi, majd a szennyeződések féktisztítóval nagy nitróval történő óvatos eltávolítása után visszahelyezi őket.
Nem egy nagy szám, öt perc alatt megvan tongue.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-15 14:20
Létrehozva: #13614

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 13:15) *
A szemtisztító kúrát kifejthetnéd bővebben, mert nekem nem sokat mond.

smiley_0488.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 14:15
Létrehozva: #13615

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-15 13:08) *
Zep, fogadd meg Benz tanácsát. Nem kell asszisztálnod mások patológiájához, ezzel nem teszel jót vele sőt magaddal sem. Igaz, felelősséggel tartozunk azokért, akiket utunkba hoz a sors, de lehet, hogy azért kaptad ezt az esetet, hogy megtanuld, hol van az a bizonyos határ. Nem könnyű, főleg Neked nem, mert gondoskodó, érzékeny típusú hölgy vagy. (Én is küzdök a határokkal, egy hete szemtisztító kúrát folytatok....)

Ha még csak a határokkal küzdenék.... A szemtisztító kúrát kifejthetnéd bővebben, mert nekem nem sokat mond.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-15 14:08
Létrehozva: #13616

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 10:56) *
Ezt az etikai dolgot pontosítom, hogy mire gondolok. Nyilvánvaló, hogy a vevő szórakozik velem, mert annak idején nem engedtem be. Ha neki ez egyféle katarzist hoz az életébe, akkor gondolom, ez fontos neki. Ha én látom azt, hogy ez a mozgatórugója, akkor tulajdonképpen egészen sokáig tolerálhatom ezt, puszta emberbaráti szeretetből. Azt hiszem, hogy valamilyen mértékben felelősséggel tartozunk azokért, akiket az utunkba hoz a sorsunk. Tehát ha bírom idegekkel, akkor ez egy darabig nyilván megy. De nekem is megvannak a saját problémáim, amiket meg kell oldanom, és azok is eléggé nagy súlyt tesznek rám alkalmanként, és nem mindig vagyok kellően kiegyensúlyozott állapotban ahhoz, hogy békésen tűrjem azt, hogy mások szórakozzanak velem. Nem tudom, hogyha azt mondom, hogy elég, ennyi volt, akkor nem vagyok-e szívtelen, vagy érzéketlen és önző. Szóval ezzel kapcsolatban ezen gondolkodtam mosogatás közben és nem nagyon tudok dönteni. Mert persze szeretnék a lehető legtovább emberséges maradni, mert ez szerintem elvárás, de nem tudom, hol a határ.
Ja, és azért Önt kérdezem, mert persze mindenkinek a véleménye érdekel, de az Öné az tényleg olyan, amin nagyon el szoktam gondolkodni, mert a nagyjából azonos értékrendünk ellenére sok dolgot pont másképpen lát mint én, ami azt hiszem nem véletlen. Mert ezekben a kérdésekben nincs jó, vagy rossz döntés, vagy vélemény, csak ilyen és olyan és ha az Önét látom, akkor az mindig új perspektívát nyit nekem.

Zep, fogadd meg Benz tanácsát. Nem kell asszisztálnod mások patológiájához, ezzel nem teszel jót vele sőt magaddal sem. Igaz, felelősséggel tartozunk azokért, akiket utunkba hoz a sors, de lehet, hogy azért kaptad ezt az esetet, hogy megtanuld, hol van az a bizonyos határ. Nem könnyű, főleg Neked nem, mert gondoskodó, érzékeny típusú hölgy vagy. (Én is küzdök a határokkal, egy hete szemtisztító kúrát folytatok....)

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 12:31
Létrehozva: #13617

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-15 11:12) *
7-7:30, az nekem elég smile.gif

Igazán behozhatta volna a kávémat, pont jó lett volna, mert én 8 körül keltem. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-15 11:12) *
Kedves zejopy!

Ne csináljon belőle etikai kérdést smile.gif
Ha egyértelmű az azonosság, akkor szóljon és megtesszük a szükséges intézkedéseket.
Ilyen esetben nyilván nincs mire várni - kivéve, ha fizetési hajlandóságot mutat.

Köszönöm. smile.gif
De nem vagyok szívtelen? (aggodalmas szmájli)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-15 12:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-15 12:12
Létrehozva: #13618

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 09:19) *
Ön is sokáig aludt? Vagy netán azért nincs, mert korán kelt?
Süt a nap. smile.gif
...

7-7:30, az nekem elég smile.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-15 09:20) *
Kedves Benz,
Küldhetek Önnek kave.gif-t? rolleyes.gif
Bár anélkül is villámgyors a sebessége. smile.gif

Kedves Hathor14!

Nagyon kedves, de nem kávézom smile.gif
Azért köszönöm.

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 10:17) *
...
Kedves Benz! smile.gif

Piactéri és etikai szempontból Ön szerint lehetséges-e, hogy ha a partnerem nem fizet, akkor ezentúl bármilyen új névvel is regisztrál, egyszerűen figyelmen kívül hagyjam a rendelést és azonnal újraindítsam az árut? Köszönöm, ha véleményt mond.

Kedves zejopy!

Ne csináljon belőle etikai kérdést smile.gif
Ha egyértelmű az azonosság, akkor szóljon és megtesszük a szükséges intézkedéseket.
Ilyen esetben nyilván nincs mire várni - kivéve, ha fizetési hajlandóságot mutat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 11:56
Létrehozva: #13619

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 10:17) *
Talán emlékeztek (Benz biztosan emlékszik) öngyilkos hajlamú vásárlómra, aki rám van cuppanva. Szerencsére csak porcelán terén.smile.gif Azt mondta a legutóbbi leütéskor, hogy az ötödikei fizetésből küldi a pénzt. Tegnap szétnéztem, a dolgaim között és rájöttem, hogy 14.-e van. Szóval nem küldte.
Írtam neki levelet, ha jövő szerdáig nem kapom meg a pénzt, újralistázom az árut. Tudom, talán túl hosszú határidőt szabtam, de négy napos ünnep van.

Kedves Benz! smile.gif

Piactéri és etikai szempontból Ön szerint lehetséges-e, hogy ha a partnerem nem fizet, akkor ezentúl bármilyen új névvel is regisztrál, egyszerűen figyelmen kívül hagyjam a rendelést és azonnal újraindítsam az árut? Köszönöm, ha véleményt mond.

Ezt az etikai dolgot pontosítom, hogy mire gondolok. Nyilvánvaló, hogy a vevő szórakozik velem, mert annak idején nem engedtem be. Ha neki ez egyféle katarzist hoz az életébe, akkor gondolom, ez fontos neki. Ha én látom azt, hogy ez a mozgatórugója, akkor tulajdonképpen egészen sokáig tolerálhatom ezt, puszta emberbaráti szeretetből. Azt hiszem, hogy valamilyen mértékben felelősséggel tartozunk azokért, akiket az utunkba hoz a sorsunk. Tehát ha bírom idegekkel, akkor ez egy darabig nyilván megy. De nekem is megvannak a saját problémáim, amiket meg kell oldanom, és azok is eléggé nagy súlyt tesznek rám alkalmanként, és nem mindig vagyok kellően kiegyensúlyozott állapotban ahhoz, hogy békésen tűrjem azt, hogy mások szórakozzanak velem. Nem tudom, hogyha azt mondom, hogy elég, ennyi volt, akkor nem vagyok-e szívtelen, vagy érzéketlen és önző. Szóval ezzel kapcsolatban ezen gondolkodtam mosogatás közben és nem nagyon tudok dönteni. Mert persze szeretnék a lehető legtovább emberséges maradni, mert ez szerintem elvárás, de nem tudom, hol a határ.
Ja, és azért Önt kérdezem, mert persze mindenkinek a véleménye érdekel, de az Öné az tényleg olyan, amin nagyon el szoktam gondolkodni, mert a nagyjából azonos értékrendünk ellenére sok dolgot pont másképpen lát mint én, ami azt hiszem nem véletlen. Mert ezekben a kérdésekben nincs jó, vagy rossz döntés, vagy vélemény, csak ilyen és olyan és ha az Önét látom, akkor az mindig új perspektívát nyit nekem.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-15 12:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 11:17
Létrehozva: #13620

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Talán emlékeztek (Benz biztosan emlékszik) öngyilkos hajlamú vásárlómra, aki rám van cuppanva. Szerencsére csak porcelán terén.smile.gif Azt mondta a legutóbbi leütéskor, hogy az ötödikei fizetésből küldi a pénzt. Tegnap szétnéztem, a dolgaim között és rájöttem, hogy 14.-e van. Szóval nem küldte.
Írtam neki levelet, ha jövő szerdáig nem kapom meg a pénzt, újralistázom az árut. Tudom, talán túl hosszú határidőt szabtam, de négy napos ünnep van.

Kedves Benz! smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 679 680 681 682 683 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-02 02:25