IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 680 681 682 683 684 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 08:40
Létrehozva: #13621

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 07:35) *
Lesz.smile.gif Nekem mostanában mindig jó napjaim vannak.smile.gif

Ennek okáról sejtéseim sincsenek, rolleyes.gif de igazán örülök. Megeszem a keddi szabadnaposok keserű kenyerét, aztán elmegyek úszni. Délután élő vevőm jön! Előre úszom egyet a medve bőrére. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 08:35
Létrehozva: #13622

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 07:32) *
Csak nem (túl)megitatták a tehenet? mosking.gif Én vissza akartam hallgatni nyoszolyámban valamit, de képtelen voltam koncentrálni. Ugyanezen rágódtam. Még az a képtelen ötlet is átsuhant fejemben, ezentúl minden levelet küldök a biztonságra is. Persze ez marhaság, de...
Legyen nagyon jó napod! ok.gif

Lesz.smile.gif Nekem mostanában mindig jó napjaim vannak.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-21 08:37

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 08:32
Létrehozva: #13623

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 07:28) *
Szép reggelt neked is, és mindenkinek. smile.gif
Elfogyott a suliban a tejporom így nem tudtam a szokásos módon kezdeni a napomat. De mivel optimista vagyok, úgy fogom fel a dolgot, hogy jaj, de jó, később mennyire jó lesz nekem, hogy extra időben kávézom. smile.gif
Én kész vagyok ettől a hajnali keléstől. Főleg, hogy tegnap este még lefekvés után ezen a vaterás változáson gondolkoztam, pedig nem akartam, de mindig eszembe jutott. unsure.gif

Csak nem (túl)megitatták a tehenet? mosking.gif Én vissza akartam hallgatni nyoszolyámban valamit, de képtelen voltam koncentrálni. Ugyanezen rágódtam. Még az a képtelen ötlet is átsuhant fejemben, ezentúl minden levelet küldök a biztonságra is. Persze ez marhaság, de...
Legyen nagyon jó napod! ok.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 08:28
Létrehozva: #13624

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2012-02-21 05:46) *
Szép jó reggelt!

Napok óta én is azon mérgelődöm, hogy mi a fenéért ébredek én 5 órakor, amikor ráérnék 6-kor kelni. Ez hétvégén is így van. Visszaaludni nem tudok, mert akkor meg fejfájással ébredek.

Már a 2.kávét iszom:)

Szép reggelt neked is, és mindenkinek. smile.gif
Elfogyott a suliban a tejporom így nem tudtam a szokásos módon kezdeni a napomat. De mivel optimista vagyok, úgy fogom fel a dolgot, hogy jaj, de jó, később mennyire jó lesz nekem, hogy extra időben kávézom. smile.gif
Én kész vagyok ettől a hajnali keléstől. Főleg, hogy tegnap este még lefekvés után ezen a vaterás változáson gondolkoztam, pedig nem akartam, de mindig eszembe jutott. unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 08:27
Létrehozva: #13625

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-21 07:12) *
Tök kivi vok az üzijeidre, bizti naon arik. laugh1.gif

Nagyon megy neked ez a nyelvjárás. laugh1.gif Középfokra minimum elég.

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-21 08:12
Létrehozva: #13626

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 07:04) *
Доброе утро, уважаемые коллеги! rolleyes.gif

Írtam én terméklapon valami csacska óhajt, ha lehet a megadott elérhetőségeken érintkezzünk, de úgy tűnik, ezt még ki kellene egészíteni azzal, ha lehet, az esetleges változásokat módosítsák. Falrahányt borsó. Zejopy barátunknak van igaza. A terméklapon leírtakat magunknak készítjük.
Vannak gyöngyszemek a jelentkező levelek között. Tárgy, terméknév megnevezése nélkül jön az e-mail. - Hali, lécci ad meg a számod és menyit utalhasak... sic! - Átrágom, túlteszem magam a pásztortársi hangütésen, aztán detektívesdit játszom. Ha fantáziadús a vevő, akkor nem a keresztségben nyert nevéből fabrikálta felhasználónevét, ez gáz, de előbb-utóbb azért nyomra jutok. Biztos ami biztos, korrekt, barátságos, de inkább üzleti stílben rákérdezek: mit vett kegyed? Szerencsés esetben jön is hamar a válasz, de ekkor már magán viseli a nagyvárosi kedélyeskedő ubi-sali-kuki zöldségesszleng jegyeit: Jajjj bocsika igen azt tünci kazit, etc. a lényeg, az elmaradhatatlan kicsinyítőképző. mosking.gif
De azért nem panaszkodom, mert némelyik digitális disputám akár a stand-up comedy vizein is megállná a helyét. laugh1.gif

Tök kivi vok az üzijeidre, bizti naon arik. laugh1.gif

A hozzászólást -Hathor14- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-21 08:12

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 08:04
Létrehozva: #13627

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-21 06:19) *
Múlt héten én is így jártam, először azt hittem félretárcsáztam, de kiderült, hogy nem. Emailt írtam a hölgynek, hogy nem jó számot adott meg a Vaterán, erre a válasza az volt, hogy időközben megváltozott a száma. Végül sikerült lebonyolítani a tranzakciót, mert megadta az új tel. számát a személyes átvételhez. Egy másik esetben vidéki vonalas telefonszám volt megadva, szintén személyes, budapesti átvétel. Kaptam végül egy mobil számot, hívtam a hölgyet, de egy férfi vette fel. Itt sem néztek ám hüllőnek. smile.gif Kiderült, a licitáló hölgy fia volt a vonal másik végén, vele kell találkoznom, csak egyikünk sem tudott erről. laugh.gif
Nálam szerencsésen végződtek ezek az esetek.

Szép jó reggelt kívánok Mindenkinek! smile.gif

Доброе утро, уважаемые коллеги! rolleyes.gif

Írtam én terméklapon valami csacska óhajt, ha lehet a megadott elérhetőségeken érintkezzünk, de úgy tűnik, ezt még ki kellene egészíteni azzal, ha lehet, az esetleges változásokat módosítsák. Falrahányt borsó. Zejopy barátunknak van igaza. A terméklapon leírtakat magunknak készítjük.
Vannak gyöngyszemek a jelentkező levelek között. Tárgy, terméknév megnevezése nélkül jön az e-mail. - Hali, lécci ad meg a számod és menyit utalhasak... sic! - Átrágom, túlteszem magam a pásztortársi hangütésen, aztán detektívesdit játszom. Ha fantáziadús a vevő, akkor nem a keresztségben nyert nevéből fabrikálta felhasználónevét, ez gáz, de előbb-utóbb azért nyomra jutok. Biztos ami biztos, korrekt, barátságos, de inkább üzleti stílben rákérdezek: mit vett kegyed? Szerencsés esetben jön is hamar a válasz, de ekkor már magán viseli a nagyvárosi kedélyeskedő ubi-sali-kuki zöldségesszleng jegyeit: Jajjj bocsika igen azt tünci kazit, etc. a lényeg, az elmaradhatatlan kicsinyítőképző. mosking.gif
De azért nem panaszkodom, mert némelyik digitális disputám akár a stand-up comedy vizein is megállná a helyét. laugh1.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-21 08:09

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-21 07:19
Létrehozva: #13628

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(nyubocs @ 2012-02-20 22:21) *
Ön nem tudhatja azt, hogy engem nézett egy idős hölgy az én költségemen indított telefonbeszélgetésben enyhén szólva hülyének. Lévén a kapcsolati telefonszám nem a vevőhöz tartozik és nem is a megadott postacímhez.

Múlt héten én is így jártam, először azt hittem félretárcsáztam, de kiderült, hogy nem. Emailt írtam a hölgynek, hogy nem jó számot adott meg a Vaterán, erre a válasza az volt, hogy időközben megváltozott a száma. Végül sikerült lebonyolítani a tranzakciót, mert megadta az új tel. számát a személyes átvételhez. Egy másik esetben vidéki vonalas telefonszám volt megadva, szintén személyes, budapesti átvétel. Kaptam végül egy mobil számot, hívtam a hölgyet, de egy férfi vette fel. Itt sem néztek ám hüllőnek. smile.gif Kiderült, a licitáló hölgy fia volt a vonal másik végén, vele kell találkoznom, csak egyikünk sem tudott erről. laugh.gif
Nálam szerencsésen végződtek ezek az esetek.

Szép jó reggelt kívánok Mindenkinek! smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2012-02-21 06:46
Létrehozva: #13629

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Azonosító: 18

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 05:38) *
Jó reggelt. rolleyes.gif
Én magam nem értem. Miért ébredek fel ötkor szabadnapon? dntknw.gif Mindenkit air_kiss.gif

Szép jó reggelt!

Napok óta én is azon mérgelődöm, hogy mi a fenéért ébredek én 5 órakor, amikor ráérnék 6-kor kelni. Ez hétvégén is így van. Visszaaludni nem tudok, mert akkor meg fejfájással ébredek.

Már a 2.kávét iszom:)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 06:38
Létrehozva: #13630

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 05:13) *
Ön sem értette a kérdésemet? unsure.gif Tök fura. Szerintem teljesen egyértelmű volt.
Jó reggelt. rolleyes.gif
Én magam nem értem. Miért ébredek fel ötkor szabadnapon? dntknw.gif Mindenkit air_kiss.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 06:13
Létrehozva: #13631

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-20 23:13) *
Tiszta, korrekt beszéd good2.gif

Ön sem értette a kérdésemet? unsure.gif Tök fura. Szerintem teljesen egyértelmű volt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 23:33
Létrehozva: #13632

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Végül is ez igaz!

Ön nem tudhatja azt, hogy engem nézett egy idős hölgy az én költségemen indított telefonbeszélgetésben enyhén szólva hülyének. Lévén a kapcsolati telefonszám nem a vevőhöz tartozik és nem is a megadott postacímhez.

És ez akkor ahogy elnézem a bosszúnegatív törléséhez sem lesz majd elég.

Hurrá!

A te problémád nem a nem ellenőrzött vásárlók beengedése, hanem általában az, ami amúgy is felmerül gyakran. Én is jártam már így, még az ezt megelőző időkből.
Ami nagyon fontos ezentúl, mert ez változás, hogy még jobban kell adminisztrálni a dolgainkat. Mert nekik nincs veszíteni valójuk ezen a téren, nekünk pedig igen.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-02-20 23:32
Létrehozva: #13633

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-20 22:24) *
Mindez nagyon sajnálatos, de egy darab negatív értékelésért nem zárható ki senki sem!

Szíves figyelmébe ajánljuk az itt leírtakat: http://www.vatera.hu/forum/index.php?act=a...;f=3&id=101

Kedves Benz!

Tudom, tisztában vagyok vele!
Ha megnézi nem is azt mondtam, hogy legyen szives intézkedni, hanem hogy ha inaktiválva lenne, mielőtt...

Végülis azt majd eldönti az idő, hogy hány ilyen svihák lesz majd, aki hamis adatokkal próbálja szórakoztatni majd a jónépet, ha az ellenőrzési folyamat kiiktatódik teljesen (Igen, tudom, az ellenőrzöttekkel is lehet baj)

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-20 23:24
Létrehozva: #13634

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Végül is ez igaz!

Hurrá!

Mindez nagyon sajnálatos, de egy darab negatív értékelésért nem zárható ki senki sem!

Szíves figyelmébe ajánljuk az itt leírtakat: http://www.vatera.hu/forum/index.php?act=a...;f=3&id=101

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-02-20 23:21
Létrehozva: #13635

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-20 22:16) *
Sajnos, ez még nem elegendő a kizáráshoz sad.gif

Végül is ez igaz!

Hurrá!

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-20 23:22

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-20 23:16
Létrehozva: #13636

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(nyubocs @ 2012-02-20 22:04) *
Azért én nyugodtabb lennék, ha a ma a problémás felhasználós topikban 13:03-kor említett két ilyen hozzánemértő emberke inaktiválva lenne, mielőtt bevágja nekem hozzá nem értésében a bosszúnegatívot blink.gif

Kiváncsi vagyok, hogy a többi eladó mikor kap majd észbe, akitől az egyik vásárolt. A másik csak engem tiszelt meg

Sajnos, ez még nem elegendő a kizáráshoz sad.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-20 22:06) *
Korrekt, világos válasz, mint Öntől ezt megszokhattuk. thank_you.gif

Köszönöm.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 23:06
Létrehozva: #13637

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-20 22:02) *
Vagy alkalmazkodunk a helyzethez és megtartjuk a vezető pozíciónkat vagy...

Ez nagyon markáns volt.

Megmaradt a nyugalom smile.gif A szükséges korlátok megvannak, de indokolatlan szigorításokkal csak ártanánk.

smile.gif Rendben. Rágom egy darabig, ha van még valami, ami eszembe jut és kérdés, akkor újra megkeresem a témában. Ha megszületett a véleményem megosztom.

IDÉZET(nyubocs @ 2012-02-20 22:04) *
Azért én nyugodtabb lennék, ha a ma a problémás felhasználós topikban 13:03-kor említett két ilyen hozzánemértő emberke inaktiválva lenne, mielőtt bevágja nekem hozzá nem értésében a bosszúnegatívot blink.gif

Tudod, az a szarság az egészben, hogy a jogtalan negatív megadása megy úgy is, hogy van telefonos ellenőrzés.
Valami hatékonyabb védelem kellene ez ellen.
Mindannyian ettől az egytől parázunk, ami nem véletlen, mert az értékeléseink adják az alapot a bizalomra.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-20 23:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-20 23:06
Létrehozva: #13638

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves vidaeff!

Ez mind igaz valamennyire.
A legfőbb indok viszont a netes vásárlási szokások átalakulása. Egyre kevesebben hajlandóak hosszadalmas regisztrációs és ellenőrzési procedúrákat végigvinni. Ez különösen igaz az új érkezőkre. Nyugdíjasok, háziasszonyok, akik eddig jellemzően nem interneteztek. Sokan azt sem tudják, hogy mi az a Vatera, mit jelent egy aukciós oldal. Rákeresnek a kívánt termékre és kattintanak a keresőben megjelenő első tíz találat valamelyikére. Ha az oldalon mindenféle számukra érthetetlen és bonyolult regisztrációs és egyéb szabályok fogadják őket, akkor továbbállnak...
Nézze meg a grando.hu, vagy a lealkudtuk.hu oldalakat. Mindegyik más, de közös jellemzőjük a gyors kapcsolatfelvétel, egy-két kattintással megvehet és kifizethet egy terméket. Ez az új trend.

Megmaradt a nyugalom smile.gif A szükséges korlátok megvannak, de indokolatlan szigorításokkal csak ártanánk.

Korrekt, világos válasz, mint Öntől ezt megszokhattuk. thank_you.gif

--------------------

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-02-20 23:04
Létrehozva: #13639

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kiváncsi vagyok, hogy a többi eladó mikor kap majd észbe, akitől az egyik vásárolt. A másik csak engem tiszelt meg

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-20 23:08

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-20 23:02
Létrehozva: #13640

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-20 20:59) *
Kedves Benz.

Érdekeink nyilvánvalóan közösek, de rákérdeznék a sorszámozatlan összefoglalására. A változó idők alatt mire reagálunk pontosan? Önök úgy látják, a neten vásárlók felelősebben, ha tetszik megbízhatóbban szerepelnek, ezért a változás? Vagy ezek az átalakulások a recesszióra és az ezzel járó csökkenő keresletre adott válaszok? Esetleg mindkettő értendő a változó idők alatt, vagy valami más? rolleyes.gif

Kedves vidaeff!

Ez mind igaz valamennyire.
A legfőbb indok viszont a netes vásárlási szokások átalakulása. Egyre kevesebben hajlandóak hosszadalmas regisztrációs és ellenőrzési procedúrákat végigvinni. Ez különösen igaz az új érkezőkre. Nyugdíjasok, háziasszonyok, akik eddig jellemzően nem interneteztek. Sokan azt sem tudják, hogy mi az a Vatera, mit jelent egy aukciós oldal. Rákeresnek a kívánt termékre és kattintanak a keresőben megjelenő első tíz találat valamelyikére. Ha az oldalon mindenféle számukra érthetetlen és bonyolult regisztrációs és egyéb szabályok fogadják őket, akkor továbbállnak...
Nézze meg a grando.hu, vagy a lealkudtuk.hu oldalakat. Mindegyik más, de közös jellemzőjük a gyors kapcsolatfelvétel, egy-két kattintással megvehet és kifizethet egy terméket. Ez az új trend.

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-20 21:18) *
... Nem lehetne ezt a nyitást valahogy úgy megoldani, hogy megmaradjon a nyugalom?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 680 681 682 683 684 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-21 04:14