IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 681 682 683 684 685 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-21 18:54
Létrehozva: #13641

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 16:22) *
Tudod, ezeket a köröket végigfutottuk itt a Vészkijáratban, amikor az egész bevezetésre került...

A múltkor kaptam egy barátomtól egy doboz tablettát. Nem mondom meg mi a neve, de csak szőlőcukor van benne. Pont az ilyen esetekre találták ki. tongue.gif
Ha kinyitja az ablakot, akkor küldök egyet fénypostával mosking.gif
Vegye be és utána kiegészítő terápiaként 3 hónapig ne nézze meg a csillagjait. Utána meg már nem is fogja érdekelni smile.gif
A világon semmi jelentősége sincs, hogy mondjuk 4,91 vagy 4,98 az átlag. Higgye el, hogy Önön kívül senki sem nézi smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 16:44) *
Kedves benz! rolleyes.gif

Elöljáróban elnézését kérem, még ide is csak nagy jóindulattal betehető postom miatt. Atyai szigorával, de körültekintő bölcsességével oly jó hozzánk, hogy debütálásomkor és azóta is időnként előforduló szeleskedéseim miatt pironkodva fordulok Önhöz. Viszont jobb nem jut eszembe. Bizonyára látni fogja a "furcsa szokatlanban" jó szándékkal kiszerkesztett feledékeny vevőmet. Egészen véletlenül és rendhagyó módon Önök nem tudnák értesíteni, hogy a megvett mákdarálóját azóta is híven őrizzük, pátyolgatjuk. Ha kell, várunk akár az idei karácsonyig is és szeretettel látjuk, egy kis tányér beiglivel is megvendégeljük, mely az Ő darálója segítségével készül. Csak vigye el, ha már kifizette. rolleyes.gif Bizonyára megért, rossz ránéznem erre a derék szerkezetre, mintha a másét bitorolnám. Köszönöm. thank_you.gif

Kedves vidaeff!

Sajnos, mi is csak azokat az elérhetőségeket látjuk, amelyeket Ön is megkapott az aukció lejárta után.
Holnap beszélek a kollégákkal, hátha lesz valami ötletük smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 17:44
Létrehozva: #13642

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Kedves benz! rolleyes.gif

Elöljáróban elnézését kérem, még ide is csak nagy jóindulattal betehető postom miatt. Atyai szigorával, de körültekintő bölcsességével oly jó hozzánk, hogy debütálásomkor és azóta is időnként előforduló szeleskedéseim miatt pironkodva fordulok Önhöz. Viszont jobb nem jut eszembe. Bizonyára látni fogja a "furcsa szokatlanban" jó szándékkal kiszerkesztett feledékeny vevőmet. Egészen véletlenül és rendhagyó módon Önök nem tudnák értesíteni, hogy a megvett mákdarálóját azóta is híven őrizzük, pátyolgatjuk. Ha kell, várunk akár az idei karácsonyig is és szeretettel látjuk, egy kis tányér beiglivel is megvendégeljük, mely az Ő darálója segítségével készül. Csak vigye el, ha már kifizette. rolleyes.gif Bizonyára megért, rossz ránéznem erre a derék szerkezetre, mintha a másét bitorolnám. Köszönöm. thank_you.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-21 17:45

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 17:22
Létrehozva: #13643

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(oldjawas @ 2012-02-21 14:56) *
Mélységes üdvözletem mindenkinek.

Kedves Zejopy, te nagyon megértő vagy. Én jóval kevésbé. Amióta van ez a csillagos rendszer, azóta fogom a fejem egyfolytában. Már a sokadik olyan értékelésem van, aminél minden rendben van, jön a pozitiv, áradozik a vevő az értékelésben, a csillagok meg lehúzva. Ok? Na az nincs. Mert csak. Se megmagyarázva, se semmi.

Tehát innentől kezdve semmi értelmét nem látom a csillagrendszernek, ez is csak arra jó, hogy a tényleg becsületes eladók megint tudjanak infarktust kapni valamitől. not_i.gif

Szia! smile.gif

Tudod, ezeket a köröket végigfutottuk itt a Vészkijáratban, amikor az egész bevezetésre került. Hoztunk fel érveket és ellenérveket. Jobbára az érveket Benz, az ellenérveket pedig mi. Én úgy vitatkozom, hogy meghallgatom a másik felet, ebben az esetben Benzet. És mivel ő is meghallgatott minket, engem kellően kielégített a válaszaival. Mert alapjában nem a csillagrendszerrel van a baj, hanem azokkal az emberekkel, akik aljas módon kezelik. Elfogadtam, mert megérthettem.
A másik és ezt minden irónia nélkül írom. Én itt senki sem vagyok. Ha eltűnnék, nem hiányozna az általam befizetett összeg senkinek, mert az amit én eddig befizettem a Vaterának, abban a mennyiségben semmi. Aprópénz. Magyarul, nekem nagyobb szükségem van a Vaterára, mint a Vaterának rám. (Mondjuk, ezzel a Vati is tisztában van szerintem.) Ebből egyenesen következik, hogy ő diktál. Lehet ez ellen lázadozni, lehet dörömbölni a mellkasunkon, hogy mi fizetünk, minket szolgáljanak ki, az a szemlélet nem reális. Ezt felmértem, átgondoltam. A terheket, kényelmetlenségeket, amiket a Vati rám tesz a változtatásokkal, ez miatt az ok miatt el akarom fogadni, mert olyan az egyéniségem, hogyha valamit nem tudok elfogadni, akkor azt nem használom. Tehát vagy lecuccolok, vagy tényleg elfogadom, átgondoltan, ahogy ezt én tudom. Csak egy módon. És mivel még itt vagyok, ez azt jelenti, hogy elfogadtam a dolgot, amihez kellett a megértés. Lehet, hogy rosszul értelmezek dolgokat, még azt is elfogadom, hogy egy korlátolt tyúk vagyok, de elégedetten kotkodácsolok, mert ilyen jellegű ellentétek nem szorongatják a torkomat.
Persze, ne hidd, hogy egy-egy csillaglehúzásnál nem borulok ki kellőképpen. Csak én nem a Vaterát okolom, hanem azt az alacsony értékrendű embert, aki szembe mosolyog, ha meg elfordulsz, hátba szúr.
Ki írta tegnap, hogy a Vatera pont azokból az emberekből áll, mint a társadalom, amelyben élünk? Tiszta sor. Nagy igazság volt.
Most pedig elmegyek és két és fél órán keresztül nagyon jól fogom magamat érezni. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
oldjawas
hozzászólás 2012-02-21 15:56
Létrehozva: #13644

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-25 16:44
Azonosító: 1 416 942

Mélységes üdvözletem mindenkinek.

Kedves Zejopy, te nagyon megértő vagy. Én jóval kevésbé. Amióta van ez a csillagos rendszer, azóta fogom a fejem egyfolytában. Már a sokadik olyan értékelésem van, aminél minden rendben van, jön a pozitiv, áradozik a vevő az értékelésben, a csillagok meg lehúzva. Ok? Na az nincs. Mert csak. Se megmagyarázva, se semmi.

Tehát innentől kezdve semmi értelmét nem látom a csillagrendszernek, ez is csak arra jó, hogy a tényleg becsületes eladók megint tudjanak infarktust kapni valamitől. not_i.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 14:43
Létrehozva: #13645

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 13:40) *
Nem erre gondoltam, hanem a technikai topikra.
Ennyire futja tőlem. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 14:40
Létrehozva: #13646

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 13:38) *
Már hogy ne lenne? Rendetlenkedik a cirkó, folyik a WC. nem jön az erősítős ember, mégis szakítok Rád időt, olyannyira, iszom egy pohárka 2007-es tokaji muskotályt a kedves egészségedre, s közben jó szívvel gondolok Rád. rolleyes.gif

Nem erre gondoltam, hanem a technikai topikra.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 14:38
Létrehozva: #13647

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 13:31) *
Milyen kár, hogy az embereknek nincs kedvük és türelmük egymáshoz.
Már hogy ne lenne? Rendetlenkedik a cirkó, folyik a WC. nem jön az erősítős ember, mégis szakítok Rád időt, olyannyira, iszom egy pohárka 2007-es tokaji muskotályt a kedves egészségedre, s közben jó szívvel gondolok Rád. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 14:31
Létrehozva: #13648

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Milyen kár, hogy az embereknek nincs kedvük és türelmük egymáshoz.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 12:24
Létrehozva: #13649

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 11:18) *
Nem okozok fájdalmat. smile.gif Asszem....

rolleyes.gif Nem, sőt.. _olel.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 12:18
Létrehozva: #13650

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 11:08) *
Ennél akkor beérem szerényebb ajándékkal is, de Tőled. Ne legyen se nagy, se drága, se fényes, csak ne fájjon. rolleyes.gif

Nem okozok fájdalmat. smile.gif Asszem....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 12:08
Létrehozva: #13651

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 11:00) *
Az új adótörvényekhez mit szólsz? Nagy, fényes (mert fényezik rendesen) és garantáltan sokba fog kerülni. Neked. És nekem is. És a többieknek is, akik itt vannak. Meg a szomszédnak is. biggrin.gif

Ennél akkor beérem szerényebb ajándékkal is, de Tőled. Ne legyen se nagy, se drága, se fényes, csak ne fájjon. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 12:00
Létrehozva: #13652

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 10:56) *
Nálam nyitva az utcai ablak, mert benn bagózom. Nincs itthon a macska, hát cincogok, de senki nem küld semmit. Küldjél már valamit nekem. Mindegy mit, csak nagy legyen, fényes és drága. mosking.gif

Az új adótörvényekhez mit szólsz? Nagy, fényes (mert fényezik rendesen) és garantáltan sokba fog kerülni. Neked. És nekem is. És a többieknek is, akik itt vannak. Meg a szomszédnak is. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-21 12:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 11:56
Létrehozva: #13653

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 10:53) *
Ühüm.biggrin.gif
Nálam nyitva az utcai ablak, mert benn bagózom. Nincs itthon a macska, hát cincogok, de senki nem küld semmit. Küldjél már valamit nekem. Mindegy mit, csak nagy legyen, fényes és drága. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 11:53
Létrehozva: #13654

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 10:48) *
Úgy jött mint a Mézgáéknál? rolleyes.gif

Ühüm.biggrin.gif
Ez a Vatera Fórumán a bevett küldési mód. Már a zsebkendőket is így küldtem anno Benznek és Leónak egy zűrös időszakban, amikor a Vera kampány volt és vörösre zokogták a szemüket. Volt is egy kiemelt topik erre. Jééézusom, mik voltak itt. laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-21 11:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-21 11:48
Létrehozva: #13655

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 10:36) *
És akkor most a kave.gif.
Eddig tartott, amíg Hati tejporküldeménye után beüvegeztem az ablakot. biggrin.gif Hiába, nem vagyok egy üveges alkat. laugh.gif
Kéne smoke.gif is, de 9 előtt kint voltam, akkor nagyon fáztam.

Úgy jött mint a Mézgáéknál? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 11:36
Létrehozva: #13656

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

És akkor most a kave.gif.
Eddig tartott, amíg Hati tejporküldeménye után beüvegeztem az ablakot. biggrin.gif Hiába, nem vagyok egy üveges alkat. laugh.gif
Kéne smoke.gif is, de 9 előtt kint voltam, akkor nagyon fáztam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 09:40
Létrehozva: #13657

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-21 08:35) *
Kedves zejopy!

Önnek is szép reggelt, itt süt a nap és már alig van abból a fehér szutyokból smile.gif

1. Ez egy kőbevésett alapelv továbbra is.
2. Ha tudomást szerzünk róla, akkor azonnal kizárásra kerül.

A többit átgondoljuk, továbbítottam a felelős kollégáknak. Köszönjük.

smile.gif Nahát, igazán nagyon kedves. Ugye szól, hogy mit döntöttek? Akkor is ha rossz, akkor is ha jó.

Itt is süt a nap, itt is egyre szebb minden, de a postját olvasva még szebb lett, és a nap is jobban süt. smile.gif
(Annyira azt hittem, hogy elutasít. smile.gif)

És a számozott válaszokat is köszönöm. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-21 09:41

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-21 09:35
Létrehozva: #13658

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 08:28) *
Kedves Benz!

Legyen Önnek is szép a reggele.smile.gif
Akkor megint Ön van terítéken, gondolom meg sem lepődik.
Egy kérdés (na jó, kettő), megerősítésként, ami kicsit sem mindegy, de talán történt változás, talán nem.
1. Eddig az volt a Vaterán az alap, hogy a kitiltás nem a nick-re, hanem az emberre vonatkozik. A kérdésem, hogy áll-e még, vagy esetleg ebben is van változás.
2. Amennyiben az új regesről kiderül, hogy már ki lett tiltva, vásárolhat-e, tehát a tilalom csak az eladásra vonatkozik-e, vagy bizonyosság esetén automatikusan kizárásra kerül?

És akkor megosztom Önnel, amire éjjel jutottam, ...

Kedves zejopy!

Önnek is szép reggelt, itt süt a nap és már alig van abból a fehér szutyokból smile.gif

1. Ez egy kőbevésett alapelv továbbra is.
2. Ha tudomást szerzünk róla, akkor azonnal kizárásra kerül.

A többit átgondoljuk, továbbítottam a felelős kollégáknak. Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 09:28
Létrehozva: #13659

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-21 08:10) *
Én kifejezetten az általam beidézett mondatra reagáltam, mert tetszett az őszinte megfogalmazás smile.gif

smile.gif Értem.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-21 07:40) *
Ennek okáról sejtéseim sincsenek, rolleyes.gif de igazán örülök.

smile.gif Köszönöm, hogy örülsz. Nincs különösebb okom, csak érzem hogy jó periódusban vagyok.

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-21 07:45) *
Holtakkal is szoktál találkozni? mosking.gif
Zep, hozd magaddal mindig az optimizmusodat, légyszi, köszi. smile.gif thank_you.gif
Küldök neked gyorsan tejport, nyisd ki az ablakot!

biggrin.gif Késő..... laugh.gif

Kedves Benz!

Legyen Önnek is szép a reggele.smile.gif
Akkor megint Ön van terítéken, gondolom meg sem lepődik.
Egy kérdés (na jó, kettő), megerősítésként, ami kicsit sem mindegy, de talán történt változás, talán nem.
1. Eddig az volt a Vaterán az alap, hogy a kitiltás nem a nick-re, hanem az emberre vonatkozik. A kérdésem, hogy áll-e még, vagy esetleg ebben is van változás.
2. Amennyiben az új regesről kiderül, hogy már ki lett tiltva, vásárolhat-e, tehát a tilalom csak az eladásra vonatkozik-e, vagy bizonyosság esetén automatikusan kizárásra kerül?

És akkor megosztom Önnel, amire éjjel jutottam, tulajdonképpen már este megvolt, csak nagyon fáradt voltam és nem tudtam volna rendezetten elmondani.
Az új regisztrációval alapvetően nincs baj. Végiggondoltam, hisz ugyanaz, mint a kékeknék, nincs mit veszteni, Ön modta múltkor. Ha utal, küldöm a cuccot, ha nem utal, nem küldöm. Ez tiszta, erről nem kell meggyőznie engem.
A problémám azzal van, ahogy utána értékel. Ne mondja, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok a dolognak, az első bennmaradó negatívomnál felakasztom magam.smile.gif Amúgy egyáltalán nem érdekel. smile.gif
Azok az emberek, akik inaktiválva lettek, nem feleltek meg bizonyos feltételeknek. Ezért azt gondolom, hogy a friss regisztrációjú narancs színű emberek nyugodtan értékeljenek, mert ehhez joguk van, és ez az ő védelmük is. (Először azt akartam javasolni, hogy ne értékelhessenek x adásvétel után, de ez hüyleség lenne.) Abban az esetben viszont, amennyiben egy felhasználót egy hónapon belül inaktiválni kell büntetésből, az összes általa adott értékelés tűnjön el.
Ne utasítson el rögtön, gondolja végig, én is átgondoltam, és vannak érveim. Kérem.smile.gif
Az az ember, aki olyan mértékben felelőtlen és szabályzatellenes magatartást tanúsít, hogy csak egy hónapig, vagy addig sem bírja egy adott helyen, nem jogosult arra, hogy véleményt formáljon olyan emberekről, akik már ugyanazon a helyen letettek valamit az asztalra. Joga persze van, egy nem nyilvános helyen elmondhat bárkit bárminek. De egy ilyen helyen ne lehessen az általa adott véleményeket olvasni, ne lehessen erre támaszkodni.
Úgy érzem, ez nem kirekesztés, hiszen a saját tevékenysége miatt jut ide, nem azért, mert eleve nullás, vagy mert narancs.
És igen, a pozitív és negatív értékelések egyaránt tűnjenek el, mert úgy érzem, így igazságos.
Nyilván lehet finomítani, alakítani az ötletemet.
Beenz! Tökön vagyunk szúrva a csillagrendszerrel, tényleg a vevőknek kedvez a Vatera (már többször mondtam, hogy ez jogos is, nem szemrehányásként mondom), de ne legyen az, hogy olyan emberek, akik alapvetően alkalmatlanok a véleményalkotásra, - mert annyira nem képesek normális és betartható szabályoknak eleget tenni - ne rondíthassanak bele több év nagyon kemény munkájába.
Kéremszépen, ne mondjon rögtön nemet, rágja meg, gondolja át. Tényleg nagyon kérem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-21 09:10
Létrehozva: #13660

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 05:13) *
Ön sem értette a kérdésemet? unsure.gif Tök fura. Szerintem teljesen egyértelmű volt.

Én kifejezetten az általam beidézett mondatra reagáltam, mert tetszett az őszinte megfogalmazás smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 681 682 683 684 685 > » 
Reply to this topicStart new topic
23 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (23 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 19:04