IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 691 692 693 694 695 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
oldjawas
hozzászólás 2012-02-14 17:42
Létrehozva: #13841

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-25 16:44
Azonosító: 1 416 942

Az érdekes vevők topikba megint tényleg érdekes pár ember érkezett. laugh1.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 14:37
Létrehozva: #13842

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 13:27) *
Pedig semmi ilyen nem volt, becsszó, ........

rolleyes.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 14:27
Létrehozva: #13843

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 13:04) *
Nem tetszik a mögöttes mondanivalód.smile.gif De nyugodt maradok, mert kell a lelki béke a harmóniámnak ilyen zűrös időkben.

Pedig semmi ilyen nem volt, becsszó, bár láttam már a cikkben jelzett céget - ritkán ugyan - mellé lőni. rolleyes.gif Tetszett az írás, de csepp szarkazmussal fűszerezett viccért a lelkem eladom a Sátánnak. mosking.gif Miért? Mert itt élek. Az is gyanús, ami nem gyanús. Nem javulok. rolleyes.gif De nem is ez a lényeg, ez csak egy régi urban legend, szakállas vicc felmelegítése, némileg átköltve. Eredetileg Churchill-nak tulajdonították, de nagy valószínűséggel a Goebbels-i prop. gépezet terméke.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-14 14:29

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 14:04
Létrehozva: #13844

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 12:45) *
Aztán persze jó lenne látni a mintát, összetételre, nagyságra, melyben kutakodtak. Én mindenesetre abban a közvélemény kutatásban, statisztikában hiszek, bízom melyet én manipulálok készítek. mosking.gif
Összességében azért mégis biztatónak látom az írást, mert fejlődést prognosztizál. Ilyen időkben már a szint megtartása is nagy eredmény a gazdaság bármely szegmensében. Nem igaz kedves barátom? _olel.gif rolleyes.gif

Nem tetszik a mögöttes mondanivalód.smile.gif De nyugodt maradok, mert kell a lelki béke a harmóniámnak ilyen zűrös időkben.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 13:45
Létrehozva: #13845

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 12:05) *
Na most jutottam el addig, hogy elolvassam. Ebéd közben. Meg is fájdult a gyomrom. Nem a cikktől, hanem mert egyszerre ettem, olvastam és nem figyeltem, siettem. Na mindegy. Tetszik a cikk, hogy a számadatok mennyire pontosak, azt nem lehet tudni.
Ez a mondat tetszett nagyon:
"Fontos szempont az internetes vásárlóknak még a jogaik képviselete, a megkérdezett felhasználók a Vateráról és a TeszVeszről gondolják a leginkább, hogy az érdekeiket figyelemben tartják.” – összegezte a kutatás eredményeit Csupor Erik, a Vaterát és a TeszVeszt üzemeltető allegroup Kft. ügyvezetője."
Ez olyan édes.smile.gif De tényleg. Mert vajon mi mást mondana Cs. E. ebben a kérdéskörben? smile.gif
Amúgy gondolom tényleg így lehet, legalábbis vannak erre utaló jelek.smile.gif

A 72 %-os utánvét azért erre a felületre szerintem nem jellemző. De a cikk sem egyértelmű, mert nem realizált üzletek közel háromnegyedéről beszél, csak arról, szeretik így, ennyien. Értelmezhetjük ezt akár vágynak is. Én valójában nem is annyira bizalomhiány miatt ódzkodom ettől, hanem drágasága és nehézkessége miatt. Leginkább pl. kétszer kell menni egy üzlet miatt a postára. Itt is a "királyi posta" a szűk keresztmetszet.
Aztán persze jó lenne látni a mintát, összetételre, nagyságra, melyben kutakodtak. Én mindenesetre abban a közvélemény kutatásban, statisztikában hiszek, bízom melyet én manipulálok készítek. mosking.gif
Összességében azért mégis biztatónak látom az írást, mert fejlődést prognosztizál. Ilyen időkben már a szint megtartása is nagy eredmény a gazdaság bármely szegmensében. Nem igaz kedves barátom? _olel.gif rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 13:05
Létrehozva: #13846

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-13 22:31) *
Biztató írás.

Na most jutottam el addig, hogy elolvassam. Ebéd közben. Meg is fájdult a gyomrom. Nem a cikktől, hanem mert egyszerre ettem, olvastam és nem figyeltem, siettem. Na mindegy. Tetszik a cikk, hogy a számadatok mennyire pontosak, azt nem lehet tudni.
Ez a mondat tetszett nagyon:
"Fontos szempont az internetes vásárlóknak még a jogaik képviselete, a megkérdezett felhasználók a Vateráról és a TeszVeszről gondolják a leginkább, hogy az érdekeiket figyelemben tartják.” – összegezte a kutatás eredményeit Csupor Erik, a Vaterát és a TeszVeszt üzemeltető allegroup Kft. ügyvezetője."
Ez olyan édes.smile.gif De tényleg. Mert vajon mi mást mondana Cs. E. ebben a kérdéskörben? smile.gif
Amúgy gondolom tényleg így lehet, legalábbis vannak erre utaló jelek.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 12:08
Létrehozva: #13847

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oldjawas @ 2012-02-14 10:42) *
Más téma. Olvastam valamelyik topikban, de már nincs erőm visszakeresgélni, hogy ezentúl ha újra indul egy aukció, akkor a rajta levő figyelőket automatikusan visszarakja a Vatera? Na ez elég érdekes helyzeteket fog generálni, tekintve, ha valaki rárak egy termékre figyelőt és elfelejtkezik róla, akkor amig ő egyszer nem veszi le róla, addig automatikusan ujra és ujra visszakerül rá. Hát ez nem biztos hogy olyan bombasztikus ötlet volt.

Ugyanis el tudom képzelni, hogy sokan rengeteg dologra figyelőt raknak és a felénél már nem is emlékeznek rá. Na ennyi lesz a statisztikának meg a valóság hűségnek szerintem.

Amúgy jó reggelt-mondanám, ha nem mindjárt dél lenne. tongue.gif

Szerintem jó ez a módszer. Mert az aukció akkor is figyelőben van, ha újra indul. Aki figyelőbe tette, kap az eseményekről értesítést, függetlenül attól, hogy ő elfelejtette-e, vagy sem. Ráadásul lehet, hogy pont azért veszi végül meg, mert egy alkalmas pillanatban történik a cuccal valami.
Nem emlékszem, hogy árváltozásról megy-e értesítő, de ha igen, akkor esetleg egy leértékelés inspiráló lehet. Vagy egy licit érkezése rádöbbentheti, hogy nem biztos, hogy a végtelenségig futni fog az aukció. Én nem használom ezt a szolgáltatást, mert ami nekem kell rögtön megveszem, ezért pontosan nem tudom, milyen eseményeket írnak meg az embernek, de a lejáratot biztosan. Szóval ez nekem tetszik nagyon és szerintem pont ez a reális.
És még egy másodlagos mondanivalója van számomra ennek a változásnak. Az, hogy a látszólag állandó, megingathatatlan dolgokról is gondolkodnak a Vateránál, azaz kezelve, gondozva van az oldal, mindig gondoskodnak arról, hogy az üzlet kicsit jobban menjen, még ezekben az ínséges időkben is. Ezt pedig szerintem jó tudni, biztonságot ad és azt az érzést, hogy az ember érdemesnek tartja foglalkozni ezzel az egésszel.
Persze nekem más kicsit a nézőpontom, mert nekem ez kvázi a harmadik munkahelyem, tehát ebből a szempontból is értékelem a Vaterát. Minden egyes vaterás tevékenységnél, változásnál, bármilyen kapcsolatnál végiggondolom, hogy érdemes-e tovább csinálni, tovább energiát belefektetni. Ha egy olyan ÜSZ-os levelet kapok pl. ami nem értékelhető, akkor minden esetben komoly kétségeim támadnak. De pl. az utóbbi két esetben (ez mostanában volt) teljesen értékelhető normális párbeszéd zajlott le. Ez értelemszerűen megnyugvással töltött el. Aztán az idétlen sablonok, lélektelen kommunikációk mindig azt az érzést hozzák fel bennem, hogy az itt eltöltött idő felesleges, inkább valami többletértékkel rendelkező dolgot kellene csinálni, még ha kevesebb pénzért is.
Szóval összességében folyamatosan értékelem a Vatit, és eddig még jól jött ki.smile.gif És persze nekem is van, ami nem tetszik, mert valamiért nem passzol össze az egyéniségemmel, mégis mindig ott van az, hogy tudom, gondozzák az oldalt. Ha pedig valami nem jó, lehet rajta javítani is. Ha pl. 1000 emberből csak én mondom, hogy nekem tetszik ez a figyelő, a többi 999 nem szereti, nem tartja reálisnak, akkor biztosan átgondolják, mert úgy szokott lenni.

Ja, és szép napot neked is.smile.gif

Látod? mindjárt ez is:
IDÉZET(VateraMod @ 2012-02-14 11:02) *
a kért fejlesztés elkészült.

Egyszer régebben szólt. Nem mondtak rá semmit, de gondolkodtak rajta.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-14 12:09

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
oldjawas
hozzászólás 2012-02-14 11:42
Létrehozva: #13848

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-25 16:44
Azonosító: 1 416 942

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 07:59) *
Én nagyon virgonc vagyok. rolleyes.gif Voltam futni, egy vidám animal-smiley-037.gif segített is. Látásból ismerem a vahúrt, nagyon jópofa kis jószág. Időnként az ablakból etetem is. Ő szokott játékosan kergetni. Egy kanyarban bődületeset tanyáztam, de semmi gond, esek-kelek. Ő is odajött vidáman-farkcsóválva, adott kutyapuszit, majd lentebb kezdett szimatolni. Nono, mondom, ott még nem tartunk. Alig vagyunk túl pár randin és egyből a testiség. mosking.gif Mikor aztán feltápászkodtam, látnom kellett, nem én érdekeltem, hanem a fajtársi illatok. Mikor elestem, "aknára" is futottam. Lábam, combom, elejem egy merő ebgumi lett. A környék legszebb példányát fogtam ki. Miután így szándékomon kívül beleestem az extra-bizarr kategóriába, óvatosan, a kertek alatt hazaügettem. Minap a gatya esik le, most meg ez. benevezek valami burleszk castingra. Tuti befutó lennék.

Mi van ha ennek a kommunikációs bajnoknak már el is küldöd. Nekem szintén ez a halálom, le is írom a termékleírásba, azokon a címeken kommunikáljunk, legalább elsőre, amit megadtak. Mintha lóval imádkoznék.
Szoríts nekem, hogy ma megkapjam az órám. rolleyes.gif
Legyen jó napod. _olel.gif

Hehe.

Szerintem nevezz be egy japán vetélkedőbe. Ott rosszabb dolgok is történnek veled, nem véletlenül van olyan müsor a tévében hogy "Túléltem egy japán vetélkedőt!" :-)

Remélem megkapod az órádat.

Más téma. Olvastam valamelyik topikban, de már nincs erőm visszakeresgélni, hogy ezentúl ha újra indul egy aukció, akkor a rajta levő figyelőket automatikusan visszarakja a Vatera? Na ez elég érdekes helyzeteket fog generálni, tekintve, ha valaki rárak egy termékre figyelőt és elfelejtkezik róla, akkor amig ő egyszer nem veszi le róla, addig automatikusan ujra és ujra visszakerül rá. Hát ez nem biztos hogy olyan bombasztikus ötlet volt.

Ugyanis el tudom képzelni, hogy sokan rengeteg dologra figyelőt raknak és a felénél már nem is emlékeznek rá. Na ennyi lesz a statisztikának meg a valóság hűségnek szerintem.

Amúgy jó reggelt-mondanám, ha nem mindjárt dél lenne. tongue.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 11:42
Létrehozva: #13849

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 10:28) *
Az erkölcsi támogatásomra mindig számíthatsz. smile.gif rolleyes.gif

Ennek igazán örülök, de olykor ez is kevés. Mint most. Életem párja not_i.gif a hintaszékével a cserépkályha előtt szeretne pihengetni, olvasgatni. Javasoltam a radiátort, de az szerinte nem olyan. Negédes mosollyal megkért, menjek le fát vágni. Lemegyek. rolleyes.gif Azt mondta, utána elmehetek drinks.gif Na jó, lássa ki vagyok. mosking.gif Nagy nehezen, egy szóra átöltöztem favágónak mosking.gif .

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 11:28
Létrehozva: #13850

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 10:25) *
smiley-char124.gif nem rakéta, én mondtam. biggrin.gif tongue.gif

Az erkölcsi támogatásomra mindig számíthatsz. smile.gif rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 11:25
Létrehozva: #13851

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 10:20) *
laugh.gif

smiley-char124.gif nem rakéta, én mondtam. biggrin.gif tongue.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 11:20
Létrehozva: #13852

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 10:17) *
Köszönöm. rolleyes.gif A fene sem érti miért, még csak délelőtt tíz van, de fáradt vagyok. Talán nem kellett volna olyan korán kelnem? mosking.gif

laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 11:17
Létrehozva: #13853

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 08:51) *
Érezzétek nagyon jól magatokat. rolleyes.gif

Köszönöm. rolleyes.gif A fene sem érti miért, még csak délelőtt tíz van, de fáradt vagyok. Talán nem kellett volna olyan korán kelnem? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 09:51
Létrehozva: #13854

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 08:32) *
Veszélyesen kell élni, mert csak egyszer létezünk. Ezt egy reinkarnációs tanfolyamon tanultam. mosking.gif
És szerdától a Hévizi tó! Ott is megeshet ez-az. good2.gif

Érezzétek nagyon jól magatokat. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 09:32
Létrehozva: #13855

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 08:24) *
Nem is értem, velem soha semmi nem történik, körülötted meg zajlik az élet.smile.gif

Szerintem napról napra romlanak az esélyeid, de még nincs minden veszve.

Veszélyesen kell élni, mert csak egyszer létezünk. Ezt egy reinkarnációs tanfolyamon tanultam. mosking.gif
És szerdától a Hévizi tó! Ott is megeshet ez-az. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-14 09:36

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 09:24
Létrehozva: #13856

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 07:59) *
.............benevezek valami burleszk castingra. Tuti befutó lennék.

Nem is értem, velem soha semmi nem történik, körülötted meg zajlik az élet.smile.gif

Szerintem napról napra romlanak az esélyeid, de még nincs minden veszve.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 08:59
Létrehozva: #13857

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 07:16) *
Én most iszom a másodikat. biggrin.gif
Berongyoltam a suliba, alig bírtam felkelni, csak támolyogtam reggel. Erre jön a gyerek, de nem tudom miért, hogy ő rosszul van és nem szeretne órára jönni. biggrin.gif Ilyen idétlenséget. Mondom, miért nem maradt otthon? Én mindenképpen bejövök, de ő legalább alhatott volna.

Más:
Kedves vevőtől az első levélben megkérdezem a címet. Ha nem írja meg, akkor megcímezem a Vaterának megadottra. Tegnap este jelezte, hogy utalt és megírt egy másik címet. Nem kérdeztem meg tőle, hogy miért nem az első levélre írta meg. Szerintem el sem olvassák. don-t_mention.gif Most átcímeztem a csomagot.
Na, elkezdtek beérkezni az sms-ek. Nekiállok számlázni.smile.gif

Én nagyon virgonc vagyok. rolleyes.gif Voltam futni, egy vidám animal-smiley-037.gif segített is. Látásból ismerem a vahúrt, nagyon jópofa kis jószág. Időnként az ablakból etetem is. Ő szokott játékosan kergetni. Egy kanyarban bődületeset tanyáztam, de semmi gond, esek-kelek. Ő is odajött vidáman-farkcsóválva, adott kutyapuszit, majd lentebb kezdett szimatolni. Nono, mondom, ott még nem tartunk. Alig vagyunk túl pár randin és egyből a testiség. mosking.gif Mikor aztán feltápászkodtam, látnom kellett, nem én érdekeltem, hanem a fajtársi illatok. Mikor elestem, "aknára" is futottam. Lábam, combom, elejem egy merő ebgumi lett. A környék legszebb példányát fogtam ki. Miután így szándékomon kívül beleestem az extra-bizarr kategóriába, óvatosan, a kertek alatt hazaügettem. Minap a gatya esik le, most meg ez. benevezek valami burleszk castingra. Tuti befutó lennék.

Mi van ha ennek a kommunikációs bajnoknak már el is küldöd. Nekem szintén ez a halálom, le is írom a termékleírásba, azokon a címeken kommunikáljunk, legalább elsőre, amit megadtak. Mintha lóval imádkoznék.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-14 09:00

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 08:16
Létrehozva: #13858

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 05:17) *
Kösz, neki is veselkedtem a munkának. (a kávé még nem főtt le) Az egy dolog, hogy kivételesen korán, már fél egy tájban lefeküdtem, de most azon agyalok, miért kel fel valaki szabadság idején öt előtt? Persze, kialudtam magam, szemem mint a teásfindzsa, de mégis? Mostanában annyira bizonytalan vagyok. Vagy mégsem? mosking.gif

Én most iszom a másodikat. biggrin.gif
Berongyoltam a suliba, alig bírtam felkelni, csak támolyogtam reggel. Erre jön a gyerek, de nem tudom miért, hogy ő rosszul van és nem szeretne órára jönni. biggrin.gif Ilyen idétlenséget. Mondom, miért nem maradt otthon? Én mindenképpen bejövök, de ő legalább alhatott volna.

Más:
Kedves vevőtől az első levélben megkérdezem a címet. Ha nem írja meg, akkor megcímezem a Vaterának megadottra. Tegnap este jelezte, hogy utalt és megírt egy másik címet. Nem kérdeztem meg tőle, hogy miért nem az első levélre írta meg. Szerintem el sem olvassák. don-t_mention.gif Most átcímeztem a csomagot.
Na, elkezdtek beérkezni az sms-ek. Nekiállok számlázni.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 06:17
Létrehozva: #13859

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 05:05) *
Legyen szép reggeletek.smile.gif
Hű, ezt jól megrágtad. Én is megyek kávézni. smile.gif

Kösz, neki is veselkedtem a munkának. (a kávé még nem főtt le) Az egy dolog, hogy kivételesen korán, már fél egy tájban lefeküdtem, de most azon agyalok, miért kel fel valaki szabadság idején öt előtt? Persze, kialudtam magam, szemem mint a teásfindzsa, de mégis? Mostanában annyira bizonytalan vagyok. Vagy mégsem? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 06:05
Létrehozva: #13860

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kegyen szép reggeletek.smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 05:01) *
Ezen gondolkoztam idáig. biggrin.gif Igen, érdemes. rolleyes.gif Megyek, és lövök egy kave.gif -t Szép reggelt! rolleyes.gif

Hű, ezt jól megrágtad. Én is megyek kávézni. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 691 692 693 694 695 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-25 09:36