IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 696 697 698 699 700 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 11:57
Létrehozva: #13941

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 10:32) *
Én is jó helyen voltam ám. .....

Nahát. biggrin.gif .... Ha most kiderül, hogy Benz is volt már közmunkán, esküszöm, a Dunának megyek. laugh.gif Fiúk! Hát milyen dolog ez? biggrin.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-14 15:19) *
Na kb szerintem ez a helyes hozzáállás egy figyelmeztetés után. Végre valaki.
Ezt hiányolom minden hasonló esetben. A napokban is volt egy negatív példa, talán emlékeztek.
Most mondjátok meg, miért nem így áll hozzá mindenki?
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-14 15:25) *

Jó lenne smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 10:32) *
Ezekkel az okostolyásokkal mennyi baj van! De ez semmi, az okostojásokhoz képest.biggrin.gif

vomit2.gif vomit2.gif Asszem mindent elmondtam a témával kapcsolatban. Egyébként ott a helyén is.

És én nagyon szeretem Benzet, amikor segítőkész, de tényleg. (Múltkor, mikor Jutkának segített egy bonyodalmasabb értékelés töröltetésében, akkor konkrétan majdnem sírva is fakadtam, ok, tudom, túlérzékeny vagyok.)
De mikor ilyen post van, akkor mindig azért drukkolok hogy ne emberséges legyen, hanem moderátor. Talán nem vagyok eléggé fejlett egyéniség, mert jól esne az igazságérzetemnek a dolog.

Ja, és hétfőn megy műszakira az autó. 25000 Ft, de meglesz. Rájöttem, hogy szerdán is nagyon kell nekem.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 11:58

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 11:32
Létrehozva: #13942

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 09:31) *
Azóta voltam a postafiókomban is. rolleyes.gif Köszönöm. thank_you.gif
Engem még sosem ítéltek közmunkára. Ez szerintem azért lehet, mert a fizetésem pont annyit ér, mintha mindig közmunkán dolgoznék. laugh.gif Szóval az élet így igazságos. biggrin.gif
Nem emlékszem, hogy Győrben van állatkert. De az tök jó lehetett. Szóval svejkunak legalább adott volt egy barátságos környezet.biggrin.gif

Én is jó helyen voltam ám. Sérült embertársaink kerületi szociális foglalkoztatójában. Mivel egyes kritikusaim szerint magam sem vagyok "százas", pont jó helyre kerültem. mosking.gif Reggel nyolcra kellett megjelennem az ítélettel; - benne vastagon szedve - munkára kész, józan (sic!) állapotban. Az ottani főnökkel melegen üdvözöltük egymást, majd ő in medias res feltette az obligát kérdést, vajh' mihez értek? A reám mindig is jellemző szerénységgel közöltem: gyakorlatilag mindenhez, de csak ebben a naprendszerben! Ó, az igazán remek, de ha esetleg hallhatna valami konkrétumot. Meggyőző volt a felsorolás, rögtön kaptam feladatot. Ott, a sok nem túl kvalifikált munka mellett folyt rongyszőnyeg szövés is. Kapacitás csökkenés miatt pár szövőszéket szakszerűen szét kellett szednem, ládájában elcsomagolnom. Majd eztán egy előző nap vett benzinmotoros fűnyírót csomagoltam ki, helyeztem üzembe. Végül a munkanap végén a főnök autójának kicseréltem az egyik kiégett fényszóróizzóját és állítottam kéziféken. Ez utóbbi feladat szerintem nem volt szabályos, de hazaengedtek jó órával elébb, sőt szerény ebédet is kaptam. Pedig az nekem nem is járt. Miközben tápláltam munkában alaposan kifáradt jámbor testem, arra jutottam, itt bizony nem a Gundel a főszakács. Ennyi volt kényszermunkával tetézett rabságom története.
Ui. természetesen ártatlan voltam, azóta is várom rehabilitálásom.biggrin.gif

IDÉZET(törölt @ 2012-03-16 10:08) *
6db 2n3055 tranzisztort hirdettem egyben. ...

Ezekkel az okostolyásokkal mennyi baj van! De ez semmi, az okostojásokhoz képest.biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 10:31
Létrehozva: #13943

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 09:12) *
Biztos ez? rolleyes.gif
Közmunkára engem is ítéltek egyszer, de csak egy napra. 6 óra= 5000 Ft
Nagyon érdekes volt, már nem is bánom, hogy ilyen megesett velem.biggrin.gif

Azóta voltam a postafiókomban is. rolleyes.gif Köszönöm. thank_you.gif
Engem még sosem ítéltek közmunkára. Ez szerintem azért lehet, mert a fizetésem pont annyit ér, mintha mindig közmunkán dolgoznék. laugh.gif Szóval az élet így igazságos. biggrin.gif
Nem emlékszem, hogy Győrben van állatkert. De az tök jó lehetett. Szóval svejkunak legalább adott volt egy barátságos környezet.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 10:12
Létrehozva: #13944

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-16 09:02) *
Milyen állatkertben?
Szép reggelt. Én nem kaptam, mert nem, vagyis persze főzve van, ha én kelek később. Szóval megyek, kertesek egy kávét, legyen szép a reggeletek, Itt süt a nap, meg minden. Ja, és tegnap a zöld felsőmre több méhecske is rágerjedt és akkor rájöttem, hogy bármennyi szarság is van, legalább a tavasz itt van.smile.gif

Biztos ez? rolleyes.gif
Közmunkára engem is ítéltek egyszer, de csak egy napra. 6 óra= 5000 Ft
Nagyon érdekes volt, már nem is bánom, hogy ilyen megesett velem.biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 10:02
Létrehozva: #13945

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-03-15 23:58) *
Ez már bizalmas információ sad.gif
4 nap az állatkertben.. felejthetetlen élmény volt.

Milyen állatkertben?

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-16 07:28) *
Szép reggelt mindenkinek! rolleyes.gif
Aki kapott kave.gif -t nézzen utána, mielőtt kihűl.

Szép reggelt. Én nem kaptam, mert nem, vagyis persze főzve van, ha én kelek később. Szóval megyek, kertesek egy kávét, legyen szép a reggeletek, Itt süt a nap, meg minden. Ja, és tegnap a zöld felsőmre több méhecske is rágerjedt és akkor rájöttem, hogy bármennyi szarság is van, legalább a tavasz itt van.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 08:28
Létrehozva: #13946

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép reggelt mindenkinek! rolleyes.gif
Aki kapott kave.gif -t nézzen utána, mielőtt kihűl.

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-16 00:58
Létrehozva: #13947

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 23:08) *
Melyiket választottad?

Ez már bizalmas információ sad.gif
4 nap az állatkertben.. felejthetetlen élmény volt.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 00:32
Létrehozva: #13948

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 23:26) *
biggrin.gif Hát persze, hogy szeretlek. wub.gif Szóval érezheted, tök jogos.smile.gif

thank_you.gif blush.gif

Én olvastam, szép álmokat! rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 00:33

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 00:32
Létrehozva: #13949

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 23:25) *
Nem is tudom, éreztem valami megkülönböztetett figyelmet. rolleyes.gif Nehéz ezt szavakba önteni. blush2.gif

biggrin.gif Hát persze, hogy szeretlek. wub.gif Szóval érezheted, tök jogos.smile.gif

Elmegyek aludni, legyen szép az álmotok. (Az Öné is kedves Benz).
Különben tök jó ez az esti elköszönés, mert a többség reggel olvassa, és akkor inspirációt éreznek, hogy visszaaludjanak. devil.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 00:25
Létrehozva: #13950

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 23:21) *
Mit értesz törődésen? Hogy átküldtem a linkeket? Ez annyira alap, bárkinek megteszem, neked meg tényleg igazán szívesen.smile.gif

Nem is tudom, éreztem valami megkülönböztetett figyelmet. rolleyes.gif Nehéz ezt szavakba önteni. blush2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 00:21
Létrehozva: #13951

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 23:19) *
Bizonyára. rolleyes.gif Talán a beérkező értékelésekből kiderül. smile.gif

Mit értesz törődésen? Hogy átküldtem a linkeket? Ez annyira alap, bárkinek megteszem, neked meg tényleg igazán szívesen.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 00:22

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 00:19
Létrehozva: #13952

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 23:14) *
Jaj, csak nem rólam beszélsz ilyen szépen? jumping.gif

Bizonyára. rolleyes.gif Talán a beérkező értékelésekből kiderül. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 00:14
Létrehozva: #13953

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 23:11) *
De jó hogy szólsz. rolleyes.gif Most vettem éppen egy igen kellemesen bágyasztó, forró fürdőt és közben eszembe jutott, nekem is értékelnem kell egy rendkívül kedves, love7.gif elbűvölő üzleti partneremet. Nosza, neki is látok rögtön. smile.gif

Jaj, csak nem rólam beszélsz ilyen szépen? jumping.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-16 00:11
Létrehozva: #13954

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 22:58) *
Nekem általában jó benyomásom van róluk. Tavaly zaklatás ügyben voltam náluk, előtte meg pénztárca ügyben, mindkét esetben nagyon jól intézték a dolgot. Aztán egyszer megbüntettek minket, mert a férjem jogsija lejárt. Ez húsvétkor volt Kaposvár határában. biggrin.gif Akkoriban még nem mertem vezetni, úgyhogy hazafelé még kockáztattunk. Tényleg, most ezt így elmondva, mintha a férjem problémákkal küszködne a határidők terén.smile.gif De azok is normálisak voltak amúgy.
Már társalogtam a férjemmel, hogy ne menjünk autóval. Majd mmmykiéktől kölcsönkérjük a Fiatot. Ha adják. Mindig szokták. Az a baj, hogy hétvégén is dolgozik. Valahogyan érvényesíteni fogom ebben az ügyben az akaratomat. Nem szoktam, gyakran meghajlok, de most nem fogok. smile.gif Köszönöm.

*************************-
Váááááá..... Nem enged be a személyes menüm. Mi a fenét csináljak? Jajnekem. Értékelnem kell.

De jó hogy szólsz. rolleyes.gif Most vettem éppen egy igen kellemesen bágyasztó, forró fürdőt és közben eszembe jutott, nekem is értékelnem kell egy rendkívül kedves, love7.gif elbűvölő üzleti partneremet. Nosza, neki is látok rögtön. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-16 00:08
Létrehozva: #13955

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 22:58) *
Váááááá..... Nem enged be a személyes menüm. Mi a fenét csináljak? Jajnekem. Értékelnem kell.

Basszus, minden olyan vevőt értékeltem, akiktől már bejött a pénz, de ők még nem értékeltek. Itt állok védtelenül. sad.gif

IDÉZET(svejku @ 2012-03-15 23:05) *
...........és 20000 forint, vagy 4 nap közmunka volt a bünti....

Melyiket választottad? biggrin.gif
Azért történt ma jó is velem. Elolvasta a konzulensem a félkész portfóliómat és tetszett neki. smile.gif Ilyeneket írt, hogy gördülékeny a stílusom, meg hogy világos a gondolatvezetésem, és most nagyon örülök.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-16 00:08

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-16 00:05
Létrehozva: #13956

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 22:32) *
Biztos van ilyen. Én buliból food.gif hazafelé Elvis-t is gyakorta látom. mosking.gif

Tényleg van, lehet, hogy csak a "vidéki nagyvárosi rendőrök" ilyenek, lehet rossz helyen laksz. sad.gif
Engem az elmúlt 10 évben háromszor állítottak meg:
1. "rutin ellenőrzés", kiderült, hogy lejárt a jogsim, (nem tudtam, így őszintén tudtam adni az ártatlant) erre, azt javasolták, hogy legyen inkább egyéb hiányosság: mondjuk izzókészlet hiánya, így megúsztam 5000-ből.
2. rossz helyen "várakoztam" vészvillogóval, azt mondtam, hogy telefonon hívtak, és ezért álltam meg a járdán, hitték-nem hitték, elengedtek.
3. lejárt forgalmival kiszúrtak (a matrica színe alapján januárban) tovább engedtek, mármint a legrövidebb úton haza, nem vették le a rendszámot, nem ítéltek autómentős vontatásra, de feljelentettek, így csak a Felügyelet telephelyén lehetett vizsgáztatni a kocsit, és 20000 forint, vagy 4 nap közmunka volt a bünti....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-15 23:58
Létrehozva: #13957

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-03-15 22:27) *
így igaz, nagyon rendesek voltak, ritka az ilyen, bár én is találkoztam már "emberséges" rendőrrel.
A hátsó rendszámtáblán a kötőjel feletti kék színű matrica jelzi a 2011-ben lejáró műszakit, messziről is ki lehet szúrni. a 2012-esek asszem sárgák, a 2013-asok zöldek...

Nekem általában jó benyomásom van róluk. Tavaly zaklatás ügyben voltam náluk, előtte meg pénztárca ügyben, mindkét esetben nagyon jól intézték a dolgot. Aztán egyszer megbüntettek minket, mert a férjem jogsija lejárt. Ez húsvétkor volt Kaposvár határában. biggrin.gif Akkoriban még nem mertem vezetni, úgyhogy hazafelé még kockáztattunk. Tényleg, most ezt így elmondva, mintha a férjem problémákkal küszködne a határidők terén.smile.gif De azok is normálisak voltak amúgy.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-15 22:33) *
Nem 100%, de én így tudom:

- levakarják a rendszámról az érvényesítő matricát
- elveszik a forgalmit
- a legrövidebb hazaútra adnak egy útvonalengedélyt. De az is lehet, hogy nem adnak és csak autómentővel lehet hazavinni az autót
- lejárt műszakival a kötelező biztosítás sem érvényes egy esetleges baleset esetén (ezt nem részletezném, de gondolja végig a lehetséges következményeket).

Nem érdemes kipróbálni, én egy métert sem tennék műszaki nélkül. A matrica színéről messziről kiszúrják, hogy lejárt. Év elején kifejezetten vadásznak is az ilyen esetekre... Ezért írtam, hogy tényleg nagy mázlijuk volt a kedves pécsi rendőrökkel smile.gif

Már társalogtam a férjemmel, hogy ne menjünk autóval. Majd mmmykiéktől kölcsönkérjük a Fiatot. Ha adják. Mindig szokták. Az a baj, hogy hétvégén is dolgozik. Valahogyan érvényesíteni fogom ebben az ügyben az akaratomat. Nem szoktam, gyakran meghajlok, de most nem fogok. smile.gif Köszönöm.

*************************-

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-15 23:33
Létrehozva: #13958

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-15 22:19) *
Hát, most erre nem tudok mit mondani. Tényleg nagyon jó, mert ha engem lőnek ki Kaposvár felé félúton, akkor az halál. Mert állítólag ilyenkor nem is engedik tovább az embert. Ott állok az út szélén és kérdéses, hogy odaérek-e a versenyre. Eddigi tanári munkám legnagyobb eredménye és .... hát igen. És mire apuék odaérnének még messzebbről, addigra lezajlana a dolog. Szóval örülök, csak most hirtelen a pénzt is elő kell teremtenem, mert az meg az én dolgom. Eléggé húzós kiadásaink voltak múlt hónapban. Na és most a Vatera sem az igazi, nem tett neki jót az a múltkori 5 nap lecuccolás, egy csoportban van az összes árum. Ez nem túl szerencsés.

Nem 100%, de én így tudom:

- levakarják a rendszámról az érvényesítő matricát
- elveszik a forgalmit
- a legrövidebb hazaútra adnak egy útvonalengedélyt. De az is lehet, hogy nem adnak és csak autómentővel lehet hazavinni az autót
- lejárt műszakival a kötelező biztosítás sem érvényes egy esetleges baleset esetén (ezt nem részletezném, de gondolja végig a lehetséges következményeket).

Nem érdemes kipróbálni, én egy métert sem tennék műszaki nélkül. A matrica színéről messziről kiszúrják, hogy lejárt. Év elején kifejezetten vadásznak is az ilyen esetekre... Ezért írtam, hogy tényleg nagy mázlijuk volt a kedves pécsi rendőrökkel smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-15 23:32
Létrehozva: #13959

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-03-15 22:27) *
így igaz, nagyon rendesek voltak, ritka az ilyen, bár én is találkoztam már "emberséges" rendőrrel.
A hátsó rendszámtáblán a kötőjel feletti kék színű matrica jelzi a 2011-ben lejáró műszakit, messziről is ki lehet szúrni. a 2012-esek asszem sárgák, a 2013-asok zöldek...

Biztos van ilyen. Én buliból food.gif hazafelé Elvis-t is gyakorta látom. mosking.gif
Arra gondolni sem merek, épp szolgálat vége felé járhattak ezek a jólelkű pandúrok.

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-15 23:27
Létrehozva: #13960

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-15 21:10) *
Nehogy elmenj így. piszok szerencsétek volt. Tízezerből ha egy ilyen akad.

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 696 697 698 699 700 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-02 00:20