IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1483 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Hathor14
hozzászólás 2013-10-13 08:33
Létrehozva: #1401

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-13 08:28) *
Nem igazán tudom, hogy helyes lenne-e még egy kávét innom, mert már ittam párat. mosking.gif

Ez amolyan hosszú kávé, ráadásul koffeinmentes, hogy meg ne ártson. smile.gif
Pusztán az ízéért is ihatod de placebóként is működik. biggrin.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-13 08:28
Létrehozva: #1402

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-13 07:53) *
smiley-scared003.gif qas.gif

Már mondtam, épp ezért kedvellek. smile.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-10-13 08:11) *
Ennek én kifejezetten örülök, tartsd meg ezt a jó szokásod. good2.gif

Szép jó reggelt Mindenkinek!
kave.gifkave.gifkave.gifkave.gif Egészségetekre! smile.gif

Szép csicsergős reggelt mindkettőtöknek. Már itt is vagyok.biggrin.gif Örülök, hogy örültök. thank_you.gif
Nem igazán tudom, hogy helyes lenne-e még egy kávét innom, mert már ittam párat. mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-10-13 08:11
Létrehozva: #1403

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-13 04:14) *
... Most lehet rám újra haragudni, mert a fejemet nem sapka viselésére használom, hanem arra, amire eredendően rendeltetett, gondolkodásra.

Ennek én kifejezetten örülök, tartsd meg ezt a jó szokásod. good2.gif

Szép jó reggelt Mindenkinek!
kave.gifkave.gifkave.gifkave.gif Egészségetekre! smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-13 07:53
Létrehozva: #1404

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

..... Annyira viszont még nem ébredtem fel, hogy a hajnali hárpia hangulatomon felülkerekedjek.

smiley-scared003.gif qas.gif
..Most lehet rám újra haragudni, mert a fejemet nem sapka viselésére használom, hanem arra, amire eredendően rendeltetett, gondolkodásra. ...

Már mondtam, épp ezért kedvellek. smile.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-13 07:53

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-10-10 17:32
Létrehozva: #1405

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-10 12:44) *
A digitális világ ez ellen dolgozik sajnos.

És a könyv olvasás ellen is... sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-10 13:30
Létrehozva: #1406

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A digitális világ ez ellen dolgozik sajnos. Az új írásbeliség már az érintőképernyőn és a billentyűzeten valósul meg. Úgy tudom, Oroszországban a szépírás még most is nagyon lényeges része az elemista nebulók képzésének. Szerintem ez jó, több okból is. good2.gif

Én nem annyira tudom ezt így leszögezni. Mert ezek a régi értékek, amik egyértelműen értékek. De régen a gyerekeknek volt arra négy évük, hogy valóban szépen megtanuljanak írni. Na és az a porosz oktatási rendszer volt, ami kétségtelen, hogy hordozott értékeket, de nem igazán támogatta a szabad gondolkodást. ("...Intelme gyorsan, nyersen ért a "Nincsen apám" versemért,..."). Ráadásul kiderült, hogy a kézfej csontozata 10 éves korra alakul át olyanná, hogy valóban alkalmas lesz az írásra. Addig ez gyötrelem. Nekem is az volt, rémálmomban ne jöjjön elő, hogyan tanultam írni.

nono.gif Szót ne fogadj! Éppen azért (is) kedvelünk. wave.gif

Köszönöm.smile.gif Nem tudok szófogadó lenni ebben.biggrin.gif

(Jó, hogy áthoztad.smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-10 13:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-10 12:44
Létrehozva: #1407

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-10 12:22) *
... Az én nagyanyám még így írt. ...

A digitális világ ez ellen dolgozik sajnos. Az új írásbeliség már az érintőképernyőn és a billentyűzeten valósul meg. Úgy tudom, Oroszországban a szépírás még most is nagyon lényeges része az elemista nebulók képzésének. Szerintem ez jó, több okból is. good2.gif
IDÉZET(zejopy @ 2013-10-10 12:22) *
..Viszont az utóbbi időben már többen rám szóltak, hogy ne gondolkodjak annyit. [img]http://www.vatera.hu/forum/style_emoticons/default/mosking.gif[/img] ...

nono.gif Szót ne fogadj! Éppen azért (is) kedvelünk. wave.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-09 23:10
Létrehozva: #1408

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-09 23:01) *
Nem feltétlenül olyan szupertitkos miden, de felelőtlen fecsegéssel nem kutyulhatok bele mások munkájába. Plusz a dolgok folyamatosan alakulnak, addig nem is lenne értelme beszélni róluk. Egyébként meg az éleslátása... thank_you.gif

A Szamár a Shrekben cuppogni szokott, látta? mosking.gif

thank_you2.gif

Láttam.smile.gif Nem gondoltam, hogy Ön is.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-09 23:01
Létrehozva: #1409

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-09 22:28) *
Éppen feltöltök, így kissé szaggatott a gondolkodásom, illetve most fejeztem be.smile.gif
Szóval, csak azt szeretném mondani, hogy igazából minden nap, amikor erre járok, kérdések özönét zúdítanám Önre, és azt is tudom, hogy pont olyan lennék, mint a gyerekek a hosszú úton. Mikor 3 percenként kérdezik, hogy "Mikor érünk oda?" Na és tudom, hogy Ön amúgy valószínűleg megérti ezt, de nyilvánvaló, hogy nem oszthat meg velünk dolgokat. Éppen ezért nagyon erősen visszatartom magamat, sőt tegnap megfogadtam, hogy ma nem kérdezek, de nem bírtam megállni. blush.gif Ha nem jött volna elő a téma, akkor persze nem kérdeztem volna. Nem lehet könnyű Önnek, mert mindent tud, de nem szivárogtathat. Mindenki tudja, hogy Ön tudja és csak Önt kérdezhetjük, Önnek meg ellenállásból kell vizsgáznia minden nap. De én nagyon igyekszem, és a kérdéseim többségét erősen elfojtom magamban, és ez akkor is így van, ha éppen nem látszik. Ön mindig a cenzúrázott változattal találkozik, így talán elképzelheti, hogy mennyi minden van bennem. smile.gif

Nem feltétlenül olyan szupertitkos miden, de felelőtlen fecsegéssel nem kutyulhatok bele mások munkájába. Plusz a dolgok folyamatosan alakulnak, addig nem is lenne értelme beszélni róluk. Egyébként meg az éleslátása... thank_you.gif

A Szamár a Shrekben cuppogni szokott, látta? mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-09 22:28
Létrehozva: #1410

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-09 21:51) *
Nem lesz azonos smile.gif

Nagyon köszönöm, hogy ezt elmondta. thank_you.gif

Éppen feltöltök, így kissé szaggatott a gondolkodásom, illetve most fejeztem be.smile.gif
Szóval, csak azt szeretném mondani, hogy igazából minden nap, amikor erre járok, kérdések özönét zúdítanám Önre, és azt is tudom, hogy pont olyan lennék, mint a gyerekek a hosszú úton. Mikor 3 percenként kérdezik, hogy "Mikor érünk oda?" Na és tudom, hogy Ön amúgy valószínűleg megérti ezt, de nyilvánvaló, hogy nem oszthat meg velünk dolgokat. Éppen ezért nagyon erősen visszatartom magamat, sőt tegnap megfogadtam, hogy ma nem kérdezek, de nem bírtam megállni. blush.gif Ha nem jött volna elő a téma, akkor persze nem kérdeztem volna. Nem lehet könnyű Önnek, mert mindent tud, de nem szivárogtathat. Mindenki tudja, hogy Ön tudja és csak Önt kérdezhetjük, Önnek meg ellenállásból kell vizsgáznia minden nap. De én nagyon igyekszem, és a kérdéseim többségét erősen elfojtom magamban, és ez akkor is így van, ha éppen nem látszik. Ön mindig a cenzúrázott változattal találkozik, így talán elképzelheti, hogy mennyi minden van bennem. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-09 21:51
Létrehozva: #1411

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-09 16:39) *
...Ugye a kereskedői regisztráció nem lesz azonos a PEP státusszal? ...

Nem lesz azonos smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-09 21:01
Létrehozva: #1412

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zoc710 @ 2013-10-09 20:56) *
...de ilyenkor elgondolkodom, akik megkeserítik az életünket miért nem maradnak kívül????

Ez egy komoly kérdés, többféle válaszlehetőséggel.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-10-09 20:56
Létrehozva: #1413

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-23 20:35
Azonosító: 1 569 983

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-09 20:47) *
Sajnos, ilyenek is vannak. Mint ahogy Eff postaköltsége. Nem is lehet erre semmi vigasztalót mondani. Minden megtörténhet itt a Vaterán, ami a külvilágban is. Aki olyan, megpróbál becsapni, aki másképp kellemetlen, az lekezelően bánik az emberekkel, és persze lehetne sorolni. Az ilyen dolgokat nem lehet kikerülni. Tudom, nem vigasz, de az emberi oldalának nem szabad túlzott jelentőséget tulajdonítani. Az, hogy valakivel hogyan bánnak, leggyakrabban nem azt a felet minősíti, akivel valahogyan bánnak, hanem azt, aki rondán viselkedik. Lépj túl rajta, mást nem tehetsz. A figyelmedet pedig irányítsd azokra, akik megérdemlik.smile.gif
(davidmaci92 is én vagyok)

Az háborított fel a legjobban, hogy képtelen elismerni vannak szabályok!!! Azt írták a terméklapon 13500 akkor Ő miért fizetne többet, ez az én hibám, mit akarok rajta nyerészkedni, megvádol mocskol. Többet ilyennel sem állok le beszélni. Nagyon jól tudta, hogy az Ő hibája, ezek után meg is kockáztatom direkt csinálta, csak az én számomra nem olyan jó móka mint neki. Villám gyorsan megkapta de még a szállítással sem volt elégedett....
Akkor ott van a sok rendes tisztességes vevő, aki korrekt, kedves és sikerélményt hoz és miattuk jó itt lenni és egy ilyen miatt kelljen elveszíteni a bizalmat?!
Igazad van, hogy ilyen világot élünk, de ilyenkor elgondolkodom, akik megkeserítik az életünket miért nem maradnak kívül????

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-09 20:47
Létrehozva: #1414

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zoc710 @ 2013-10-09 20:41) *
Nem a 90.-, arról már vasárnap délután lemondtam, de még az 1500.- is, mert, ha elolvasta volna a levelet és persze azonnal elolvasta, mert a gép előtt ül, akkor rögtön ír, hogy nem jó a 15e. Ahogyan viselkedik az a felháborító "legalja", mér lenne Ö a pénze ellensége?! Semmi megbánás, együtt működés... Csak neki lehet igaza, förtelem amit írt, gondolom ide nem lehet bemásolni, szerinte vicces , hogy 52 levelet váltottunk és Ő" nyert"
Hibáztam lehet, de ha ezt én csinálom vele felkoncol, ahogy a szaaiiból kivettem.
Elvileg az ilyen hűbelebalázs alkudozóktól kellene, hogy megvédjenek a szabályok.

Hál isten, hogy vannak rendesek is.

Sajnos, ilyenek is vannak. Mint ahogy Eff postaköltsége. Nem is lehet erre semmi vigasztalót mondani. Minden megtörténhet itt a Vaterán, ami a külvilágban is. Aki olyan, megpróbál becsapni, aki másképp kellemetlen, az lekezelően bánik az emberekkel, és persze lehetne sorolni. Az ilyen dolgokat nem lehet kikerülni. Tudom, nem vigasz, de az emberi oldalának nem szabad túlzott jelentőséget tulajdonítani. Az, hogy valakivel hogyan bánnak, leggyakrabban nem azt a felet minősíti, akivel valahogyan bánnak, hanem azt, aki rondán viselkedik. Lépj túl rajta, mást nem tehetsz. A figyelmedet pedig irányítsd azokra, akik megérdemlik.smile.gif
(davidmaci92 is én vagyok)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-09 20:47

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-10-09 20:41
Létrehozva: #1415

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem a 90.-, arról már vasárnap délután lemondtam, de még az 1500.- is, mert, ha elolvasta volna a levelet és persze azonnal elolvasta, mert a gép előtt ül, akkor rögtön ír, hogy nem jó a 15e. Ahogyan viselkedik az a felháborító "legalja", mér lenne Ö a pénze ellensége?! Semmi megbánás, együtt működés... Csak neki lehet igaza, förtelem amit írt, gondolom ide nem lehet bemásolni, szerinte vicces , hogy 52 levelet váltottunk és Ő" nyert"
Hibáztam lehet, de ha ezt én csinálom vele felkoncol, ahogy a szaaiiból kivettem.
Elvileg az ilyen hűbelebalázs alkudozóktól kellene, hogy megvédjenek a szabályok.

Hál isten, hogy vannak rendesek is.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-09 20:40
Létrehozva: #1416

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti949 @ 2013-10-09 20:25) *
Most épp azt várom izgatottan, hogy ki is tévedett. Én is tudom mennyire ügyesek a pénzintézetek. sad.gif

Hát ez az. smile.gif Viszont az "ügyesek" szót célszerű lett volna kurzív módon írni, mert így, álló betűvel finoman szólva eufemisztikus. mosking.gif Ez a banki talpraesettség sokba van, főleg ha ezeket a díjakat úgy nézzük, hogy jövedelemarányosan képviseljük az európai élvonalat, ám a szolgáltatások színvonala még Tiranában is arcpirítóan gyenge.

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-10-09 20:31
Létrehozva: #1417

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(zoc710 @ 2013-10-09 19:13) *
Sziasztok!
Ide írok, gondolom itt kötetlenül lehet érdeklődni, remélem nem zavarok senkit.
Délután írtam a problémás felhasználókra, aztán hosszas levelezésbe bonyolódtam "ügyfelemmel"melynek végén kaptam egy negatívot. Szó sem volt arról, hogy nyerészkedni akarnék csak kértem korrigáljunk és ismerje el hibázott (52) levél.
Ezt el kell küldenem az ÜSZ- re cagy csak kiakadnának?
Minden segítséget előre is köszönök!!!

(Ide bemásolhatok belőle, mert elég furcsa elképzelései vannak arról én mekkorát hibáztam és milyen buta vagyok.)

Az én ismereteim szerint a leütési árat kell fizetnie vételárként. Ha megegyeztetek, akkor a megegyezés után meg kellene várni, amíg átállítod az árat.
A negatív értékelést próbáld meg töröltetni, nekem úgy tűnik, hogy részedről minden rendben volt, de persze a szakértő szemek (Vatera ÜSZ) tényleg alaposan fogják megvizsgálni a kérdést.
Egy javaslat a későbbiekre.smile.gif Ha megegyeztek egy alacsonyabb árban, akkor az igen kimondása előtt írd át az árat. Én mindig így csinálom, pontosan az ilyen kényelmetlenségek megelőzése érdekében. Elolvasom az ajánlatát, ha megfelelő, akkor átállítom, és utána megírom, hogy átáraztam, amint licitet tesz, az övé a megbeszélt összegért a cucc.
Én még ezt a jutalék-különbözetet is szívesebben benyelném (90 Ft, ha jól számolom), mint a jogtalan negát. Szerintem az a súlyosabb. Mert már így is, úgy is lemondtál az 1500 Ft-ról, tehát a valódi "veszteség" a 90 Ft. Ez szerintem annyira elenyésző összeg, hogy én nem foglalkoznék vele.smile.gif (Ha mindent jól értelmeztem.smile.gif)

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
suzukimaruti949
hozzászólás 2013-10-09 20:25
Létrehozva: #1418

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-07 19:23
Azonosító: 2 074 888

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-09 19:45) *
Természetesen igazad van, de ha a postoló nem tévedett, akkor neki is. Elvárható, hogy a fizetendő jutalékot ésszerű módon számlázzák, mert az érdekes lenne, ha egy sok száz forintos jutalékot forintonként számláznának ki. Mert a pénzintézetek kreativitása dry.gif a bevételek maximalizálása ügyében határtalan. Én már vettem fel ezer forintot hatszázért!

Most épp azt várom izgatottan, hogy ki is tévedett. Én is tudom mennyire ügyesek a pénzintézetek. sad.gif

+Quote Post
tuticuccoktutiar...
hozzászólás 2013-10-09 20:17
Létrehozva: #1419

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-07-14 13:35
Azonosító: 2 052 905

IDÉZET(zoc710 @ 2013-10-09 20:09) *
Mielőtt leütötte szerintem neki is pontosítania kellett volna, jó ez hiba utólag simán lenyelem, ha nem ilyen mérhetetlenül ragaszkodik ahhoz, hogy én hibáztam, Ő egy áldozati báránykánál is tisztább, a leütés után azonnal írta meg akarja kapni keddre, most meg azzal jön , hogy azt hitte automat levél, már ez sem stimmel, nagyon is jól tudta mit csinál. Mostanában kifejezetten korrekt felhasználókkal találkoztam, miért ne tudtunk volna utólag megegyezni a különbségben, láttam, hogy csak 14200.-, mégis elküldtem, mert bízni akartam, gondoltam örül neki. Én kapok negatívot aki kevesebb pénz után rohantam , hogy feladjam és még gusztustalanul meg is aláz, hogy én utólag akarok rajta többet követelni!!!
Az ilyeneket miért nem zárják ki azonnal?! A levelezés végén kiderül az első pillanattól kezdve csak bajt akart csinálni , még hogy nem sürgette a postát, hétfőn külön kiemelte , hogy mindenképpen adjam fel!!!

Igen, neki kellett volna pontosítani, hiszen csak kérdezett és már le is csapta minden további megbeszélés helyett. Azt eddig nem tudtam, hogy még sürgetett is. Nem egyszerű eset not_i.gif

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-10-09 20:09
Létrehozva: #1420

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mielőtt leütötte szerintem neki is pontosítania kellett volna, jó ez hiba utólag simán lenyelem, ha nem ilyen mérhetetlenül ragaszkodik ahhoz, hogy én hibáztam, Ő egy áldozati báránykánál is tisztább, a leütés után azonnal írta meg akarja kapni keddre, most meg azzal jön , hogy azt hitte automat levél, már ez sem stimmel, nagyon is jól tudta mit csinál. Mostanában kifejezetten korrekt felhasználókkal találkoztam, miért ne tudtunk volna utólag megegyezni a különbségben, láttam, hogy csak 14200.-, mégis elküldtem, mert bízni akartam, gondoltam örül neki. Én kapok negatívot aki kevesebb pénz után rohantam , hogy feladjam és még gusztustalanul meg is aláz, hogy én utólag akarok rajta többet követelni!!!
Az ilyeneket miért nem zárják ki azonnal?! A levelezés végén kiderül az első pillanattól kezdve csak bajt akart csinálni , még hogy nem sürgette a postát, hétfőn külön kiemelte , hogy mindenképpen adjam fel!!!

+Quote Post

1483 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
17 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (17 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 12:57