IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 706 707 708 709 710 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-02 22:22
Létrehozva: #14141

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 20:10) *
Láttátok?
http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=job
Mi az, hogy chat-en érkező bla...bla... ??
Kedves Benz, kérem, világosítson fel.smile.gif Nagyon köszönöm.smile.gif

(Amúgy mi van? Mindenkit kirúgtak a Vateránál, hogy ennyi új munkatársat keresnek? animal0018.gif )

Mindent észrevesz good2.gif Ha már hirdetjük, akkor gondolom nem árulok el nagy titkot.
Tervezünk egy chat jellegű kapcsolatfelvételi lehetőséget is. Olyasmi lesz, mint a Skype.
Első körben a kiemelt partnerek számára lesz elérhető. Később majd meglátjuk smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 19:03) *
...
Vallja be, hogy szereti a kérdéseimet.smile.gif Sőt, egyenesen várja őket. És imádja, ha olyat kérdezek, amire nem válaszolhat. biggrin.gif

Nagyon. Ráadásul pontosan tudja, hogy mikor kérdez "olyat" mosking.gif
Ha most megmondom...
Na most egy ilyen gyönyörű kifejtős válaszért minimum kérek egy puszit, de ha éppen nincs Önnél, akkor megteszi egy gintonik is. biggrin.gif

Jaaa, ezt tudom smile.gif Volt egy céges jogosultság audit és a felesleges, nem használt hozzáféréseket kigyomlálták. Biztonsági ügy. Leót ettől függetlenül örömmel látjuk bármikor.
Amúgy pedig igazán örülök, hogy látom.smile.gif

Nagyon kedves, ez kölcsönös thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-02 22:07
Létrehozva: #14142

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 19:39) *
Amúgy neked nem szőke a hajad, ugye?

De gyárilag az. laugh1.gif Viszont festem.Vörösre.Az vagyok igazán én... mosking.gif A mesterséges intelligencia. laugh1.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 21:46
Létrehozva: #14143

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2012-03-02 20:38) *
Köszi, de, ha bárkinek kell a bal vállad, szívesen lemondok róla, nem vagyok az a sírós típus (legalább is ilyen esetekben) ilyenkor inkább káromkodni szoktam!
(persze egy kis hátsimogatásban benne vagyok, én nem annyira szeretem magamon, de szívesen és élvezettel teszem partneremen) mosking.gif
kivételesen megnéztem melyik topikban vagyunk, ezért inkább elhoztam onnan. rolleyes.gif

Kriszta a jobbra tartott igényt. biggrin.gif Érdekes, én nem vállon, hanem mellkason szeretnék sírni. biggrin.gif Illetve nem akarok sírni, dehogyis. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-02 21:38
Létrehozva: #14144

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 19:12) *
Fúúú, szólnom kell svejkunak, hogy neki csak a bal oldali maradt. Van sütim, anyukám sütötte, tök finom. Figyelj! Ahogy sírtok, közben simogathatjátok egymás hátát.

Köszi, de, ha bárkinek kell a bal vállad, szívesen lemondok róla, nem vagyok az a sírós típus (legalább is ilyen esetekben) ilyenkor inkább káromkodni szoktam!
(persze egy kis hátsimogatásban benne vagyok, én nem annyira szeretem magamon, de szívesen és élvezettel teszem partneremen) mosking.gif
kivételesen megnéztem melyik topikban vagyunk, ezért inkább elhoztam onnan. rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 21:10
Létrehozva: #14145

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Láttátok?
http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=job
Mi az, hogy chat-en érkező bla...bla... ??
Kedves Benz, kérem, világosítson fel.smile.gif Nagyon köszönöm.smile.gif

(Amúgy mi van? Mindenkit kirúgtak a Vateránál, hogy ennyi új munkatársat keresnek? animal0018.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-02 21:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 20:39
Létrehozva: #14146

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-03-02 19:35) *
Én előbb stoppoltam a jobb oldalt. rolleyes.gif
Egyszer adtam fel magamnak rózsaszín csekken pénzt....nem magamnak akartam,csak szokás szerint kapkodtam, a postai ügyintéző meg nem szólt,hogy rosszul töltöttem ki.Úgy örültem, aztán nem. laugh1.gif
1 évig téma volt a családban a "szőkeségem" újabb megnyilvánulása.

Tiéd a jobb oldal.biggrin.gif
Fúúú, ezt a pénzfeladást kipróbálom én is. Fizetéskor feladom magamnak, hogy fogok örülni, mikor megérkezik. laugh.gif
Amúgy neked nem szőke a hajad, ugye?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-02 20:35
Létrehozva: #14147

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 19:12) *
Fúúú, szólnom kell svejkunak, hogy neki csak a bal oldali maradt. Van sütim, anyukám sütötte, tök finom. Figyelj! Ahogy sírtok, közben simogathatjátok egymás hátát.
A múltkor volt valami reklám, hogy fogyjak 10 kilót x nap alatt. Mondom a gyereknek, te kisfiam, honnan fogyjak 10 kilót? Azt mondta: "Anya, te már hízzál".
Tud a pasi, mi? Szóval ne fogyózz, hanem neveld a fiadat. biggrin.gif laugh.gif
Az meg különösen jó, ha magadnak utalsz, mert gyors lesz és pontos. Na és képzeld, milyen jó kis csillagozások születnek így. biggrin.gif

Én előbb stoppoltam a jobb oldalt. rolleyes.gif
Egyszer adtam fel magamnak rózsaszín csekken pénzt....nem magamnak akartam,csak szokás szerint kapkodtam, a postai ügyintéző meg nem szólt,hogy rosszul töltöttem ki.Úgy örültem, aztán nem. laugh1.gif
1 évig téma volt a családban a "szőkeségem" újabb megnyilvánulása.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 20:12
Létrehozva: #14148

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-03-02 18:47) *
Jobb oldalit választanám.Ha lehet.Meg egy kis sütit mellé. laugh1.gif
Már lenyugodtam.Épp kész lett a máglyarakás,forrón szeretem.Most nem érdekes a fogyókúrám se.Szép,kedves,sziruposan csöpögő-negédes levélkét írtam.Olyan hatásos lett,hogy majdnem magamnak is utaltam pénzt..... laugh1.gif

A múltkor volt valami reklám, hogy fogyjak 10 kilót x nap alatt. Mondom a gyereknek, te kisfiam, honnan fogyjak 10 kilót? Azt mondta: "Anya, te már hízzál".
Tud a pasi, mi? Szóval ne fogyózz, hanem neveld a fiadat. biggrin.gif laugh.gif
Az meg különösen jó, ha magadnak utalsz, mert gyors lesz és pontos. Na és képzeld, milyen jó kis csillagozások születnek így. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 20:03
Létrehozva: #14149

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-03-02 18:18) *
De ráérsz Zep! Mindent feltöltöttél mára-holnapra?
(Én ilyenkor szoktam feltenni az 50-100-200 forintos kacatjaimat, és komoly harcokat vívok a termékleírás ablak szövegszerkesztőjével, pedig semmi extra formázás, csak a betűméretet akartam nagyobbra állítani... Van egy szabad vállad?)

Nem töltök ma fel. Porcelán van, estére lettem készen a mosogatással. Hüyle az órarendem, vagy egy másfél órás lyuk, persze, hogy ráértem. Kötelező beépített pihenés. Mivel Kriszta nem kérte egyik vállamat sem, még válogathatsz is. smile.gif
Ha jól számoltam, maximum 20 tételt indítok, ami összegben a két oldalra listázva kemény 120 Ft. Holnap ami felmegy az fent lesz, ami nem, az vasárnap.

Leónak van egy ilyen értékelése: " csaló briganti! " Ezen halálra röhögtem magam. ...

Szerintem ezek a kedves vaterás emberek ismerik egymást. biggrin.gif Tudod, mintha én a kollégáimat értékelném. laugh.gif Tehát, ha valaki azt mondta az oroszlánra, amit, akkor abban lehet valami. laugh.gif

... A többieknek is biztosan kitelt a becsülete, és Benz inaktiválta őket! (Benz nagyon kemény legény, nem tűri a konkurenciát!) laugh1.gif

Te svejku! smile.gif Lehet itt bárki moderátor, Benznek nincs konkurenciája.smile.gif Szóval nem Benz inaktiválta őket. biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-02 18:33) *
Sajnos, ezekben a kérdésekben nem vagyok naprakész és talán nem is mindegyikre válaszolhatnék smile.gif

Vallja be, hogy szereti a kérdéseimet.smile.gif Sőt, egyenesen várja őket. És imádja, ha olyat kérdezek, amire nem válaszolhat. biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-02 18:33) *
Milyen listát nézett és melyik moderátor nevekre gondolt?

Ha most megmondom, akkor jól megszüntetik azt is, mint az online listát. Rendben, a kezébe teszem a dolgot.smile.gif Lépjen be a polgári nevével, mert szerintem Benzként nem azt látja, amit én.
Fent az asszisztensben van a legfelső (különálló) opció, a moderátorok. Arra kattintva voltak sokan régebben, de most sokan eltűntek, pl. Leó. De hiányzik Vaterautazó, őt nem is ismerem, Vateraméhecske a gyáva, Vateratibi a hűtlen. Ők mind eltűntek. Sőt, volt valami isten nevű is, ő sincs már, de őt sem ismerem, még a régi fórumban volt.
Attila inaktív, de legalább látszik. Superadmin és superadmin1, VateraOperator nincs, mintha sosem lett volna (a nevükre kattintva háborog a rendszer, mintha én kértem volna hüyleséget). A TVBenz borzasztó. Olyan mint a tuning matiz. Ha már Benz, akkor minimum Vatera, de ha már TV, akkor kérem módosítani suzukira. (tongue.gif).
És eltűntek a listáról a régi modik, pl. Vateraforum, de neki legalább él a profilja.
Na most egy ilyen gyönyörű kifejtős válaszért minimum kérek egy puszit, de ha éppen nincs Önnél, akkor megteszi egy gintonik is. biggrin.gif
Amúgy pedig igazán örülök, hogy látom.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-02 20:06

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-02 19:47
Létrehozva: #14150

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 17:43) *
Hajaj. Kéred a vállamat? Ma te vagy egyedül kiborulva, tehát még választhatsz, hogy a jobb, vagy a bal a szimpatikusabb. smile.gif
Ne azért legyél figyelmes és kedves, hogy szépek legyenek a csillagjaid, hanem mert az olyan jóóóóó. smile.gif (Ha kiborult állapotban jövök ide lázadozni, akkor nem ám visszaéltek a szavaimmal.biggrin.gif) Különben tudom, mit érzel. Írd meg a félkemény sablont, aztán csak beillesztened kell.

Jobb oldalit választanám.Ha lehet.Meg egy kis sütit mellé. laugh1.gif
Már lenyugodtam.Épp kész lett a máglyarakás,forrón szeretem.Most nem érdekes a fogyókúrám se.Szép,kedves,sziruposan csöpögő-negédes levélkét írtam.Olyan hatásos lett,hogy majdnem magamnak is utaltam pénzt..... laugh1.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-02 18:27) *
Kedves Sprinkler1!

Érdemes még egy utolsó felszólítást írni.

Köszönöm Kedves Benz!

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-02 19:33
Létrehozva: #14151

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 14:31) *
smile.gif Keresgéltem a neten, eljutottam egy nemtudommilyen oldalra, nincs is jelentősége. Hát ott látom ám, hogy Vatera bácsi arra kér, regisztráljak.smile.gif Olyan szófogadó vagyok, majdnem regisztráltam, mikor eszembe jutott, hogy én már ezen túl vagyok.biggrin.gif És azt is írták ott, hogy 1,8 milló felhasználó van.
Beeenz? Ennyi van, vagy ez az adat már elavult?
És különben is már akartam érdeklődni. Akinek több profilja van, az egynek, vagy többnek számít? Tehát x db nick van, vagy x darab ember van regisztrálva?

Sajnos, ezekben a kérdésekben nem vagyok naprakész és talán nem is mindegyikre válaszolhatnék smile.gif
Még valami. Leó eltűnt a moderátorok listájáról, és a fórumon is már csak tapasztalt fórumozó. Ellenben vannak olyan moderátorok a listán, akik már nem találhatóak a piactéren (profil alapján), vagy inaktívak. Miért?

Milyen listát nézett és melyik moderátor nevekre gondolt?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-02 19:18
Létrehozva: #14152

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

Még valami. Leó eltűnt a moderátorok listájáról, és a fórumon is már csak tapasztalt fórumozó. Ellenben vannak olyan moderátorok a listán, akik már nem találhatóak a piactéren (profil alapján), vagy inaktívak. Miért?

De ráérsz Zep! Mindent feltöltöttél mára-holnapra?
(Én ilyenkor szoktam feltenni az 50-100-200 forintos kacatjaimat, és komoly harcokat vívok a termékleírás ablak szövegszerkesztőjével, pedig semmi extra formázás, csak a betűméretet akartam nagyobbra állítani... Van egy szabad vállad?)

Leónak van egy ilyen értékelése: " csaló briganti! " Ezen halálra röhögtem magam. A többieknek is biztosan kitelt a becsülete, és Benz inaktiválta őket! (Benz nagyon kemény legény, nem tűri a konkurenciát!) laugh1.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 18:39
Létrehozva: #14153

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-03-02 17:35) *

Köszönöm, hamm bekaptam.smile.gif
angry4.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-02 18:35
Létrehozva: #14154

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

smile.gif Keresgéltem a neten, eljutottam egy nemtudommilyen oldalra, nincs is jelentősége. Hát ott látom ám, hogy Vatera bácsi arra kér, regisztráljak.smile.gif Olyan szófogadó vagyok, majdnem regisztráltam, mikor eszembe jutott, hogy én már ezen túl vagyok.biggrin.gif És azt is írták ott, hogy 1,8 milló felhasználó van.
És különben is már akartam érdeklődni. Akinek több profilja van, az egynek, vagy többnek számít? Tehát x db nick van, vagy x darab ember van regisztrálva?

Nekedvaló csemege wink.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 15:31
Létrehozva: #14155

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-02 15:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 12:52
Létrehozva: #14156

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-02 11:47) *
Őszintén sajnálom. Vigyázz rá, ápolgasd. Jobbulást kívánok!

Áá, nem lesz semmi baj, mert hihetetlenül erős, egészséges gyerek amúgy, csak sajnálom, mert pocsékul érzi magát. Köszönöm, átadom.smile.gif A férjem volt múlt héten ugyanebben.
Azt hiszem meg kell tennem a lépéseket, hogy én ne kapjam el. Nem engedhetem meg magamnak, hogy beteg legyek.smile.gif
Na megyek dolgozni, sietnem kell, mert az órám előtt valamit enni is kéne, mielőtt megborulok.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-02 12:47
Létrehozva: #14157

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 11:37) *
Az arany jó. De ékszernek nagyon sárga.smile.gif
Különben ezüst párti vagyok. Csak evőeszközben nem szeretem.
Hazaküldték a gyerekemet a suliból, olyan beteg lett. smiley_0488.gif Pedig ma még katicabogarat is láttam, minden olyan jól indult.sad.gif

Őszintén sajnálom. Vigyázz rá, ápolgasd. Jobbulást kívánok!
Egészen érdekes ritmusban vésnek alattam. Berlioz Fantasztikus szimfóniájára emlékeztet; arra a részre, amitől a Julia Roberts úgy parázott az "Egy ágyban az ellenséggel"- ben. Te, ezek ha végeznek áprilisra, szinte hiányozni fognak. laugh1.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 12:37
Létrehozva: #14158

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-02 11:21) *
Nem is szoktalak csúfolni. Mást sem. rolleyes.gif
Van egy pici aranykanalam, még mikor baba voltam, kaptam. Azzal minden rendben? rolleyes.gif

Az arany jó. De ékszernek nagyon sárga.smile.gif
Különben ezüst párti vagyok. Csak evőeszközben nem szeretem.
Hazaküldték a gyerekemet a suliból, olyan beteg lett. smiley_0488.gif Pedig ma még katicabogarat is láttam, minden olyan jól indult.sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-02 12:21
Létrehozva: #14159

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-02 09:56) *
tongue.gif Igen. laugh.gif Hiába csúfolsz, az ezüst kanálnak van egy ezüst íze, ami nem jó. smile.gif Gyerekkoromban ezüst evőeszköz készletünk volt. Amúgy nagyon klassz volt, szép és nagyon jó méretű kanalak pl, mert az nem mindegy, de bizonyos kajáknál éreztem az ízét.smile.gif

Nem is szoktalak csúfolni. Mást sem. rolleyes.gif
Van egy pici aranykanalam, még mikor baba voltam, kaptam. Azzal minden rendben? rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-02 12:22

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 10:56
Létrehozva: #14160

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-02 09:36) *
Nem leszek. rolleyes.gif Kanalam van, ezüstből. Tudom, annak meg íze van. smile.gif

tongue.gif Igen. laugh.gif Hiába csúfolsz, az ezüst kanálnak van egy ezüst íze, ami nem jó. smile.gif Gyerekkoromban ezüst evőeszköz készletünk volt. Amúgy nagyon klassz volt, szép és nagyon jó méretű kanalak pl, mert az nem mindegy, de bizonyos kajáknál éreztem az ízét.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 706 707 708 709 710 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 03:56