IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 706 707 708 709 710 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-02-06 08:36
Létrehozva: #14141

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Legyen szép a reggeletek! rolleyes.gif

Mi reggel sportoltunk már (bi-bi-biiiiii), tologattuk az autót. biggrin.gif A gyerek és én. De a férjem volt, aki feladta. Elővette az akkutöltőt.
Nem baj legalább tudom, hogy két hét múlva, amikor négy napig nem lesz itthon az embör, mindennap kicsit beindítom, akkor is ha valami véletlen folytán nem kellene mennem vele.smile.gif
Nálunk megint esik a hó.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-05 23:48
Létrehozva: #14142

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-05 22:34) *
A gyerek rendes. Múltkor beígértem neki, hogy kirángatom az ágyból és megfürdetem hideg vízben, hogy érezze, milyen az.... Mert nem baj, ha mosakszik, biggrin.gif de a világot nem folyóvízben kellene megváltania. laugh.gif Én is ezt csináltam gyerekkoromban, csak mi panelban laktunk és akkor még azt hittük, hogy a víz alapvető jog és van bőven.
Az..... villany.......nagyon szeretem blink.gif ..... jó drága, de legalább kifogy. Pedig nagyon nagy.biggrin.gif
És rendszeresen tönkremegy. laugh.gif Mindig a legrosszabbkor. És én basszus képes vagyok hideg vízben is hajat mosni, ha úgy hozza a sors. biggrin.gif

Akkor én kulák vagyok. rolleyes.gif Egy villanybojler az átfolyós combi cirkó puffertartálya. Este 22 után a cirkó zajosabb meleg víz szolgáltató részét nem is használjuk, mert a szomszéd feljelentett minket, hogy nem tud tőle aludni. Akkor már csak a villanybojler megy. dry.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-05 23:34
Létrehozva: #14143

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 22:18) *
Rendes ez a gyerek, látod. rolleyes.gif

A gyerek rendes. Múltkor beígértem neki, hogy kirángatom az ágyból és megfürdetem hideg vízben, hogy érezze, milyen az.... Mert nem baj, ha mosakszik, biggrin.gif de a világot nem folyóvízben kellene megváltania. laugh.gif Én is ezt csináltam gyerekkoromban, csak mi panelban laktunk és akkor még azt hittük, hogy a víz alapvető jog és van bőven.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 22:18) *
Gondolom ez akkor villanybojler.

Az..... villany.......nagyon szeretem blink.gif ..... jó drága, de legalább kifogy. Pedig nagyon nagy.biggrin.gif
És rendszeresen tönkremegy. laugh.gif Mindig a legrosszabbkor. És én basszus képes vagyok hideg vízben is hajat mosni, ha úgy hozza a sors. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-05 23:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-05 23:18
Létrehozva: #14144

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-05 22:12) *
biggrin.gif Kínos.smile.gif Rá se ránts.
Maradt meleg víz.smile.gif
Rendes ez a gyerek, látod. rolleyes.gif Gondolom ez akkor villanybojler.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-05 23:12
Létrehozva: #14145

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 22:00) *
Az alkotás folyamatának vannak buktatói. Ilyen "gondok" nem nyomasztanak. Sokat írtam "lánykoromban", mikor az itt nem kívánatos politika vizeire eveztem. Ezek meg is jelentek, no nem a mainstream sajtóban, csak meglehetősen kis példányszámú, marginális kiadványokban, de ma már ezeket zömében nem vállalom. Akkor sem kellett volna. Sőt, némelyiket egyenesen restellem. derisive.gif Volt viszont egy közéleti töltésű opuszom, ezt leközölte az ÉS. Ez azért már színvonal, most sem tagadnám meg. Ennek viszont másutt találkoztam olyan fordulataival, melyek kísértetiesen hasonlítottak az enyémre. Ez lelombozott, mert az volt a koraibb. Van az úgy, emberek felfedezik egymástól függetlenül ugyanazt. rolleyes.gif

biggrin.gif Kínos.smile.gif Rá se ránts.
Maradt meleg víz.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-05 23:00
Létrehozva: #14146

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-05 21:31) *
Köszönöm. rolleyes.gif Persze, hogy séróból, persze lehet, hogy olvastam valahol valami hasonlót, de nem emlékszem. Szóval, ha plágium, akkor véletlen. biggrin.gif Általában ilyenek a gondolataim, ha nem Vateráról, üzletről, és nem a problémákról van szó. Csak megyek, teszek-veszek, észre sem veszem mit csinálok, és gondolkodom, érzek. smile.gif
Mikor zenét szerzek, akkor elkezd bennem dolgozni egy dallam. Tele van vele a fejem vele. Egy idő után annyira belém ivódik, mintha mindig ismertem volna. Leírom. Ilyenkor jön a következő periódus. Futkosok. Férjemhez, utána barátnőimhez, végül a szüleimhez. Mindenkinek ugyanazt a kérdést teszem fel. Biztos, hogy ez nem valami mű? Mert én ezt annyira ismerősnek érzem.biggrin.gif Tiszta agyrém.biggrin.gif

Az alkotás folyamatának vannak buktatói. Ilyen "gondok" nem nyomasztanak. Sokat írtam "lánykoromban", mikor az itt nem kívánatos politika vizeire eveztem. Ezek meg is jelentek, no nem a mainstream sajtóban, csak meglehetősen kis példányszámú, marginális kiadványokban, de ma már ezeket zömében nem vállalom. Akkor sem kellett volna. Sőt, némelyiket egyenesen restellem. derisive.gif Volt viszont egy közéleti töltésű opuszom, ezt leközölte az ÉS. Ez azért már színvonal, most sem tagadnám meg. Ennek viszont másutt találkoztam olyan fordulataival, melyek kísértetiesen hasonlítottak az enyémre. Ez lelombozott, mert az volt a koraibb. Van az úgy, emberek felfedezik egymástól függetlenül ugyanazt. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-05 22:31
Létrehozva: #14147

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 21:22) *
Teljes egyetértésben vagyunk. rolleyes.gif
Az utolsó mondat csak úgy séróból jött? Te Zejopy, ez profi literatúra. Sőt, líra. Komolyan. rolleyes.gif Még a végén benne leszel a távolabbi jövőben kiadott hazai irodalomtörténetben. Nem ugratlak, tényleg tetszett.

Köszönöm. rolleyes.gif Persze, hogy séróból, persze lehet, hogy olvastam valahol valami hasonlót, de nem emlékszem. Szóval, ha plágium, akkor véletlen. biggrin.gif Általában ilyenek a gondolataim, ha nem Vateráról, üzletről, és nem a problémákról van szó. Csak megyek, teszek-veszek, észre sem veszem mit csinálok, és gondolkodom, érzek. smile.gif
Mikor zenét szerzek, akkor elkezd bennem dolgozni egy dallam. Tele van vele a fejem vele. Egy idő után annyira belém ivódik, mintha mindig ismertem volna. Leírom. Ilyenkor jön a következő periódus. Futkosok. Férjemhez, utána barátnőimhez, végül a szüleimhez. Mindenkinek ugyanazt a kérdést teszem fel. Biztos, hogy ez nem valami mű? Mert én ezt annyira ismerősnek érzem.biggrin.gif Tiszta agyrém.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-05 22:22
Létrehozva: #14148

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-05 21:18) *
Rendben, de egyezzünk ki egy klasszikus tavaszban. Márciusban elindul a zöldülés, hó sehol, fagy sehol, áprilisban jöhet egy kis szél, de csak, mert szeszélyes, viszont legyen már meleg. A május pedig a legszebb legyen, langyos estékkel sok illattal és minden széppel, ami ilyenkor megjár. Igen. A tavasz megígér mindent, amit a nyár bevált.
Teljes egyetértésben vagyunk. rolleyes.gif
Az utolsó mondat csak úgy séróból jött? Te Zejopy, ez profi literatúra. Sőt, líra. Komolyan. rolleyes.gif Még a végén benne leszel a távolabbi jövőben kiadott hazai irodalomtörténetben. Nem ugratlak, tényleg tetszett.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-05 22:18
Létrehozva: #14149

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 21:14) *
Azért a kedvenc, orgonaillatú tavaszomat ne hagyjuk ki. getting_sunny.gif

Rendben, de egyezzünk ki egy klasszikus tavaszban. Márciusban elindul a zöldülés, hó sehol, fagy sehol, áprilisban jöhet egy kis szél, de csak, mert szeszélyes, viszont legyen már meleg. A május pedig a legszebb legyen, langyos estékkel sok illattal és minden széppel, ami ilyenkor megjár. Igen. A tavasz megígér mindent, amit a nyár bevált.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-05 22:14
Létrehozva: #14150

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-05 21:11) *
Sikerült.smile.gif biggrin.gif Amúgy is ruhában voltam, csak nem olyan sokban. De a kesztyű a zsebemben maradt.smile.gif
Jó volt, de elég is. smile.gif Jöhet a nyár 30 °C-kal árnyékban.

Azért a kedvenc, orgonaillatú tavaszomat ne hagyjuk ki. getting_sunny.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-05 22:11
Létrehozva: #14151

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 21:07) *
Azért remélem, csak sikerült fel is öltözni. rolleyes.gif

Sikerült.smile.gif biggrin.gif Amúgy is ruhában voltam, csak nem olyan sokban. De a kesztyű a zsebemben maradt.smile.gif
Jó volt, de elég is. smile.gif Jöhet a nyár 30 °C-kal árnyékban.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-05 22:07
Létrehozva: #14152

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-05 20:26) *
Áááá, nem. Most már nem. Végeztem mindennel, megyek zuhanyozni, stb. smile.gif, aztán már csak tippadok a gép előtt. Vetek, aratok, társadalmi életet élek. Bár erősen gondolkodom egy sétán ebben a klassz időben, hogy kimenjen a fejemből a munka, de ahhoz fel kellene öltözni.
Azért remélem, csak sikerült fel is öltözni. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-05 21:26
Létrehozva: #14153

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 20:00) *
Nálunk fordítva van, fiam mossa az én hátam, igen alaposan, szakértelemmel.
Azt a kettőt ki ne hagyd. rolleyes.gif

Áááá, nem. Most már nem. Végeztem mindennel, megyek zuhanyozni, stb. smile.gif, aztán már csak tippadok a gép előtt. Vetek, aratok, társadalmi életet élek. Bár erősen gondolkodom egy sétán ebben a klassz időben, hogy kimenjen a fejemből a munka, de ahhoz fel kellene öltözni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-05 21:00
Létrehozva: #14154

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-05 19:53) *
Nem. Tegnap végig havazott. Ma lehetett volna, de elmaradásban voltam, inkább nem cuccoltam ki. Meg a gyerek elorozta a bakancsomat (amibe állítólag már ökölbe kell szorítania a lábát biggrin.gif), mert neki az összes elázott. Annyira nem vagyok maximalista, hogy féllábszárig érő hóban papucsban fényképezzek. biggrin.gif
Tök rendes voltam, megmostam a hátát.smile.gif
És megnéztem, csak 1498 van fent. Felháborító. Mindjárt nekiállok feltölteni. laugh.gif

Nálunk fordítva van, fiam mossa az én hátam, igen alaposan, szakértelemmel.
Azt a kettőt ki ne hagyd. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-05 20:53
Létrehozva: #14155

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 19:36) *
Volt kültéri fotózás végül? Mik a tapasztalatok.? rolleyes.gif
Ne légy azzal az áldott drága gyermekkel oly szigorú. Még hogy vasvella? Elég meglengetni a kilencfarkú macskát és szelíden, halkan megkérni: tündér virágszálam, légy oly jó, fáradj be a fürdőszobába.

Nem. Tegnap végig havazott. Ma lehetett volna, de elmaradásban voltam, inkább nem cuccoltam ki. Meg a gyerek elorozta a bakancsomat (amibe állítólag már ökölbe kell szorítania a lábát biggrin.gif), mert neki az összes elázott. Annyira nem vagyok maximalista, hogy féllábszárig érő hóban papucsban fényképezzek. biggrin.gif
Tök rendes voltam, megmostam a hátát.smile.gif
És megnéztem, csak 1498 van fent. Felháborító. Mindjárt nekiállok feltölteni. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-05 20:36
Létrehozva: #14156

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-05 19:12) *
Készen vagyok a feltöltéssel, ha minden igaz, megint fut 1500 aukcióm. (Jaj, itt még nyújtózkodós szmájli sincs. wacko.gif )
Most a postázással kapcsolatos dolgok jönnek, miközben vasvillát ragadok és beűzöm a gyereket a fürdőszobába, hogy estig termelődjön nekünk is meleg víz. biggrin.gif

Volt kültéri fotózás végül? Mik a tapasztalatok.? rolleyes.gif
Ne légy azzal az áldott drága gyermekkel oly szigorú. Még hogy vasvella? Elég meglengetni a kilencfarkú macskát és szelíden, halkan megkérni: tündér virágszálam, légy oly jó, fáradj be a fürdőszobába.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-05 20:12
Létrehozva: #14157

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-05 16:36) *
Eddig dolgoztattak.

Készen vagyok a feltöltéssel, ha minden igaz, megint fut 1500 aukcióm. (Jaj, itt még nyújtózkodós szmájli sincs. wacko.gif )
Most a postázással kapcsolatos dolgok jönnek, miközben vasvillát ragadok és beűzöm a gyereket a fürdőszobába, hogy estig termelődjön nekünk is meleg víz. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-04 23:27
Létrehozva: #14158

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-04 22:11) *
Kedves svejku!

A sablonok átalakítása folyamatban van. Ugyanakkor ezek leginkább az aukciótörléseknél tipizálhatóak, a terméklapos üzeneteknél kevésbé.
Az említett esetben sem az volt a probléma, hogy a felhasználó nem értette a törlés okát. Csak nem fogadta el. Ezen viszont sablonnal nem lehet segíteni.

Köszönöm Benz, ez megnyugtató, hogy dolgoznak rajta. Persze nem csak a konkrét esetre gondoltam, hanem több más esetre is. thank_you.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-04 23:11
Létrehozva: #14159

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2012-02-04 22:05) *
Kedves Benz!
Olvasgatom a szomszédban ...

Kedves svejku!

A sablonok átalakítása folyamatban van. Ugyanakkor ezek leginkább az aukciótörléseknél tipizálhatóak, a terméklapos üzeneteknél kevésbé.
Az említett esetben sem az volt a probléma, hogy a felhasználó nem értette a törlés okát. Csak nem fogadta el. Ezen viszont sablonnal nem lehet segíteni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-04 23:05
Létrehozva: #14160

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

Kedves Benz!
Olvasgatom a szomszédban Timus5 "értetlenkedését", ezért az jutott eszembe, hogy a terméklapi levelezés törlésekor alkalmazott általános sablont
"A hozzászólás piacterünk Felhasználási feltételeibe ütközött, ezért eltávolításra került!

Felhívjuk a figyelmet, hogy az üzenetek nem sérthetik mások érzéseit, nem tartalmazhatnak E-MAIL CÍMET, TELEFONSZÁMOT, ezekre mutató WEBCÍMET és egyéb kapcsolatteremtésre alkalmas adatokat.
A terméklapos levelezés elsősorban az aukcióval kapcsolatos, hiányzó információk megszerzésének lehetőségét biztosítja."
nem lehetne egy kicsit átírni, vagy az adott esetre specifikálni? Ehhez sem kellene 3-4 sablonnál több, és sok hasonló ingerült reakciótól mentesülnének. (legtöbben csak az elérhetőség megadását olvassák ki, és sérelmezik, ami jogos is, amennyiben erről nem volt szó)
Zejopy szavaival élve: Köszönöm, ha megfontolják! smile.gif

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 706 707 708 709 710 > » 
Reply to this topicStart new topic
22 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (22 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-25 06:32