IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1589 Oldal V  « < 708 709 710 711 712 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-04-04 07:13
Létrehozva: #14181

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 08:10) *
Tartok tőle, hogy esetenként egyetértek kedves hangú feleségeddel. laugh.gif
Az ebet nem én csaptam meg, hanem a férjem. biggrin.gif

Én már abbahagytam ezt a rövid intermezzo-t, de a hilti megy egész nap. mosking.gif Amúgy is feladatot kaptam, be kell fessem a haját a holnapi utazásra való tekintettel.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 07:10
Létrehozva: #14182

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-04 08:04) *
...

Az eb: az igazán gondos gazda ilyen bizalmi feladatot, mint a házi kedvenc elütése nem bízza másra. nekem is sikerült egyszer
...

Csináltam egy kis zenés buzdítót az alattam serénykedőknek egy pár száz wattal, de nejem rosszallóan benézett s kérdezte nincs e szükségem orvosra. mosking.gif

Tartok tőle, hogy esetenként egyetértek kedves hangú feleségeddel. laugh.gif
Az ebet nem én csaptam meg, hanem a férjem. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-04 07:04
Létrehozva: #14183

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 07:22) *
Ááá, most olyan ideges lettem, hogy teljesen felmelegedtem. biggrin.gif Bementem a gyerek szobájába, mert én csukok reggel mindent. A kottaállványon egy póló, a szekrény ajtón szintén lóg egy, az íróasztal mögött a földön megint egy, de az legalább nem unatkozik, mert pulóverrel együtt hever szanaszét.... a szobája egyéb állapotairól ne is beszéljünk. De legalább a halait rendesen eteti. Berohantam a férjem szobájába, mint a villám, mert a délutáni programomhoz még pénzt is kellett kivenni az automatából, ezért korábban kellett indulni. Szóval söpörtem át a szobán, mint a forgószél, egészen az íróasztalig, ahol a helyére sosem betolt szék megakasztotta szárnyalásomat, konkrétan a bal lábam kisujjával. Nem sírtam, csak visszafogottan vinnyogtam. sad1.gif Miért nem lehet egy széket a helyére tenni, ha felemeli az ember a fenekét róla? Nem szóltam, mert mindenki azt csinál a szobájában, amit akar és fel tudtam húzni a cipőmet is, pedig magas sarkú. Viszont teljesen felébredtem. Na kint az udvaron az idétlen Szotyit megcsapta az autó, mert állandóan körülötte rohangászik, esküszöm, nem normális. Volt nagy sírás-rívás, vinnyogás. Körülrajongtuk a lökött ebet, akiről kiderült, hogy egyáltalán nincs semmi baja scare.gif Mindeközben a gyerek visszament valamiért a szobájába, én meg visszarohantam utána csukni. Sajnos csak az én mániám a családból, hogy azért van a kilincs az ajtón, hogy használjuk, így természetesen a visszarohanás nem volt felesleges, jutalmul becsukhattam a szobájának az ajtaját.
Valami eszméletlen, mi futkosással jár a reggeli indulás. Emlékszem, megboldogult egyedülálló nőként milyen rendezett volt az életem. Mindennek megvolt a helye, az ideje, soha nem kellett kapkodnom, és mindent ott találtam, ahol előzőleg letettem, azaz a helyén.
Viszont végkövetkeztetésként le lehet vonni két tanulságot.
1. Az ideges ember nem fázik.
2. Tulajdonképpen én egy boldog nő vagyok, mert az elmúlt időszakban, (amióta visszajött a hideg) csak egyszer voltam ideges.
Ja és mindehhez még hozzájön, hogy 04. 04. van, ami Eff kedvenc számaiból tevődik össze, és régen ilyenkor nem kellett dolgozni menni. Bezzeg most itt vagyok aktív állapotban és egyáltalán nem alszom, pedig az lenne a helyénvaló.

A halak: velük én is rendben vagyok, gyakorta és rendszeresen nagy szeretettel eszem őket. Ma reggel makrélafilét vajas pirítóson. good2.gif

A szék: mély megrendüléssel értesültem erről a balesetről. smiley_0488.gif

Az eb: az igazán gondos gazda ilyen bizalmi feladatot, mint a házi kedvenc elütése nem bízza másra. nekem is sikerült egyszer
áldott emlékű Benő hátsó lábának egy részén és farkán átmenni egy magánhasználatra kikölcsönzött céges mikróbussza, ráadásul a nehezebb elejével. Szerencsére füvön történt a dolog, csontja nem tört, de aznap nem állt lábra és farka két hétig úgy volt, mint gyász idején az állami zászló. De aztán hála istennek újra rendesen felállt neki.

Ápr. 4. úgy látszik én ünneplem, mert itthon vagyok.-) Úgy nekibuzdultam, feltettem a következő idevágó melódiát.
Indulj az útra és vissza se nézz!
Múltad a fájó,bús ezer év.
Rád ragyog végre a fény teli nap,
Boldogan,vígan zengd hát e dalt.

Csináltam egy kis zenés buzdítót az alattam serénykedőknek egy pár száz wattal, de nejem rosszallóan benézett s kérdezte nincs e szükségem orvosra. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-04 07:05

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 06:22
Létrehozva: #14184

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-04 06:23) *
Sokat nem tehetek, de ennyit igen. _olel.gif Jobb egy picit? rolleyes.gif

Ááá, most olyan ideges lettem, hogy teljesen felmelegedtem. biggrin.gif Bementem a gyerek szobájába, mert én csukok reggel mindent. A kottaállványon egy póló, a szekrény ajtón szintén lóg egy, az íróasztal mögött a földön megint egy, de az legalább nem unatkozik, mert pulóverrel együtt hever szanaszét.... a szobája egyéb állapotairól ne is beszéljünk. De legalább a halait rendesen eteti. Berohantam a férjem szobájába, mint a villám, mert a délutáni programomhoz még pénzt is kellett kivenni az automatából, ezért korábban kellett indulni. Szóval söpörtem át a szobán, mint a forgószél, egészen az íróasztalig, ahol a helyére sosem betolt szék megakasztotta szárnyalásomat, konkrétan a bal lábam kisujjával. Nem sírtam, csak visszafogottan vinnyogtam. sad1.gif Miért nem lehet egy széket a helyére tenni, ha felemeli az ember a fenekét róla? Nem szóltam, mert mindenki azt csinál a szobájában, amit akar és fel tudtam húzni a cipőmet is, pedig magas sarkú. Viszont teljesen felébredtem. Na kint az udvaron az idétlen Szotyit megcsapta az autó, mert állandóan körülötte rohangászik, esküszöm, nem normális. Volt nagy sírás-rívás, vinnyogás. Körülrajongtuk a lökött ebet, akiről kiderült, hogy egyáltalán nincs semmi baja scare.gif Mindeközben a gyerek visszament valamiért a szobájába, én meg visszarohantam utána csukni. Sajnos csak az én mániám a családból, hogy azért van a kilincs az ajtón, hogy használjuk, így természetesen a viszarohanás nem volt felesleges, jutalmul becsukhattam a szobájának az ajtaját.
Valami eszméletlen, mi futkosással jár a reggeli indulás. Emlékszem, megboldogult egyedülálló nőként milyen rendezett volt az életem. Mindennek megvolt a helye, az ideje, soha nem kellett kapkodnom, és mindent ott találtam, ahol előzőleg letettem, azaz a helyén.
Viszont végkövetkeztetésként le lehet vonni két tanulságot.
1. Az ideges ember nem fázik.
2. Tulajdonképpen én egy boldog nő vagyok, mert az elmúlt időszakban, (amióta visszajött a hideg) csak egyszer voltam ideges.
Ja és mindehhez még hozzájön, hogy 04. 04. van, ami Eff kedvenc számaiból tevődik össze, és régen ilyenkor nem kellett dolgozni menni. Bezzeg most itt vagyok aktív állapotban és egyáltalán nem alszom, pedig az lenne a helyénvaló.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-04 06:25

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-04 05:23
Létrehozva: #14185

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 06:06) *
Szép reggelt a fórumtársaknak. smile.gif
A suliban jól megnézem.biggrin.gif Most animal-smiley-037.gif , kellene valami pulóver, ami melegít, mert a suliban sincs fűtés, kb. egy hete folyamatosan fázom. Rettenetes.... sad.gif

Sokat nem tehetek, de ennyit igen. _olel.gif Jobb egy picit? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 20:21
Létrehozva: #14186

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 21:17) *
laugh.gif Ne csúfolódj! biggrin.gif

smiley-scared003.gif Csak szeretetből évődtem picit. De amúgy komolyan igazad van. good2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 20:17
Létrehozva: #14187

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 21:15) *
Holnap inkább itthon maradok. rolleyes.gif Értettem, még szerencse, hogy a járművek vezetése mellett akad egyéb, sok fontos feladatom. rolleyes.gif
Elismerem, győztél. Totál két váll. Az érveid logikusak, és semmi érzelmi elfogultság nincs bennük. Magad alá tepertél, mozdulni sem tudok. Nem is nagyon akarok. Ennél rosszabb vereségem sosem legyen. Ilyen "ellenféltől" nem szégyen kikapni. rolleyes.gif

laugh.gif Ne csúfolódj! biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 20:15
Létrehozva: #14188

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 20:58) *
Most fektetlek két vállra és kiütéssel győzök. biggrin.gif
1. A munkád szeretete: Ugye holnap is szeretnél munkába menni?
2. A kötelességtudat: Ha megszerezted a jogosítványt, akkor tisztában vagy a szabályokkal. Amint beülsz az autóba (a kormány mögé), ezt a szabályrendszert elfogadod, mert ez a kötelességed.

Gratulálok az ezredikhez. Aranycsillagos. smile.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=772152
Sok sikert, kitartást és türelmet a következő ezerhez. thank_you.gif
party-smiley-023.gif party-smiley-023.gif

Holnap inkább itthon maradok. rolleyes.gif Értettem, még szerencse, hogy a járművek vezetése mellett akad egyéb, sok fontos feladatom. rolleyes.gif
Elismerem, győztél. Totál két váll. Az érveid logikusak, és semmi érzelmi elfogultság nincs bennük. Magad alá tepertél, mozdulni sem tudok. Nem is nagyon akarok. Ennél rosszabb vereségem sosem legyen. Ilyen "ellenféltől" nem szégyen kikapni. rolleyes.gif

Gratulálok az ezerhez. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-03 20:16

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 19:58
Létrehozva: #14189

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 20:32) *
Nekem? A legengesztelhetetlenebb főnök. Munkám szeretete és a kötelességtudat. rolleyes.gif

Most fektetlek két vállra és kiütéssel győzök. biggrin.gif
1. A munkád szeretete: Ugye holnap is szeretnél munkába menni?
2. A kötelességtudat: Ha megszerezted a jogosítványt, akkor tisztában vagy a szabályokkal. Amint beülsz az autóba (a kormány mögé), ezt a szabályrendszert elfogadod, mert ez a kötelességed.

Gratulálok az ezredikhez. Aranycsillagos. smile.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=772152
Sok sikert, kitartást és türelmet a következő ezerhez. thank_you.gif
party-smiley-023.gif party-smiley-023.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-03 19:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 19:32
Létrehozva: #14190

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 20:16) *
Ki parancsol neked ilyet? Mondd meg, hogy zejopy, a fórumos barátod megtiltotta. biggrin.gif

Nekem? A legengesztelhetetlenebb főnök. Munkám szeretete és a kötelességtudat. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-03 19:32

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 19:16
Létrehozva: #14191

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 20:04) *
Költségvetési (és egyécool.gif okokból ilyet egyre ritkábban teszek, akkor is "parancsra". rolleyes.gif

Ki parancsol neked ilyet? Mondd meg, hogy zejopy, a fórumos barátod megtiltotta. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 19:04
Létrehozva: #14192

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 19:52) *
.....
Na és elsőbbséged is akkor van a gyakorlatban, ha megadják. smile.gif

Khmmm.... hmmmm..... mintha ezt én mondtam volna előbb. tongue.gif
Tudom, hogy sokkal jobban tudsz, mint én, de sajnos ez nem helyes. smile.gif

Költségvetési (és egyécool.gif okokból ilyet egyre ritkábban teszek, akkor is "parancsra". rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 18:52
Létrehozva: #14193

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 17:43) *
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-03 18:56) *

...
Elsőbbsége annak van, akinek megadják.

.....
Na és elsőbbséged is akkor van a gyakorlatban, ha megadják. smile.gif

Khmmm.... hmmmm..... mintha ezt én mondtam volna előbb. tongue.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 19:38) *
.........Persze nem mondom, nekem sem tiszta a lelkiismeretem. Nem túl gyakran, de azért elnehezedik a jobb lábam néha igencsak..........

Tudom, hogy sokkal jobban tudsz, mint én, de sajnos ez nem helyes. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 18:38
Létrehozva: #14194

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-03 18:56) *
.....
Ez meg egy jó megfigyelés good2.gif
Elsőbbsége annak van, akinek megadják.

Jó, de elfacsarodik az ember szíve ha ilyet lát. Sok baleset helyszínén voltam jelen. Akadt olyan, ahol nyilvánvaló lett, a vétlen "kajakra" próbálta kikényszeríteni a neki járót. Egy ilyennél a vontatott lakókocsiban (!) utazó kiskamasz volt az áldozat. A sértetlen szülők ott a helyszínen "estek" egymásnak. Ez a vétkes vs. vétlen probléma amúgy sem egyszerű elsőbbségi ügyekben. Van olyan álláspont, miszerint az elsőbbségre jogosult is hunyó lehet a közúti balesetért, ha az például a gyorshajtással okozati összefüggésben következett be. Meg aztán ott az általános baleset elhárítási kötelezettség, amely mindenkire vonatkozik.
Persze nem mondom, nekem sem tiszta a lelkiismeretem. Nem túl gyakran, de azért elnehezedik a jobb lábam néha igencsak. És hiába van mögöttem több mint három millió balesetmentes kilométer, a zászló nekem is áll. Egyet tehetünk, tiszteljük a másikat és vigyázunk egymásra. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 17:38
Létrehozva: #14195

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 18:27) *
....
És macska van?

Macska sincs. biggrin.gif

Kicsit megütköztem. Talán nem vagyok előítéletes, de lehet, hogy igen. Szóval eggyel kevesebb "l" betű elég lett volna, akkor az "n" is odafért volna, ha jól gondolom, hogy a karakter miatt maradt le.
http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_erte...list_rating.php

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 17:27
Létrehozva: #14196

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 18:19) *
Ahha.... olyan árat szabok a réginek, hogy abból már újat tudok venni. Az aukció címe az lesz: zejopy kávéfőzője.
A termékleírásban pedig benne foglaltatik, hogy életmentő szerepe volt, mert enélkül élő ember nem maradt volna a környezetemben a hajnali kelések alkotta morcos hangulat miatt. biggrin.gif
laugh.gif Nincs macskaajtónk.

Ezzel a címmel szerintem nem is rossz ötlet. Elvégre itt nem akármilyen masináról van szó, hanem a zejopy főzőjéről. laugh.gif
Könnyen lehet, még egy presszógép is kijönne a bevételből. rolleyes.gif
És macska van?

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-03 17:28

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 17:19
Létrehozva: #14197

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 17:56) *
Veszel egy újat. rolleyes.gif
Milyen ajtótok van nektek? biggrin.gif Az nem is ajtó, csak rés. Nem lehet, hogy lányos zavarodban, reggeli álomtól alig látva időnként a macskaajtón próbálkozol? mosking.gif

Ahha.... olyan árat szabok a réginek, hogy abból már újat tudok venni. Az aukció címe az lesz: zejopy kávéfőzője.
A termékleírásban pedig benne foglaltatik, hogy életmentő szerepe volt, mert enélkül élő ember nem maradt volna a környezetemben a hajnali kelések alkotta morcos hangulat miatt. biggrin.gif
laugh.gif Nincs macskaajtónk.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 16:56
Létrehozva: #14198

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 17:47) *
Neeeem.biggrin.gif Szó sem lehet róla. Akkor én mit innék reggelente? Tuti, hogy a szokásos vitriolos ( mosking.gif ) kávém nélkül össze-vissza tevékenykednék. Így is veszélyes eljutnom a konyháig. Rosszabb napjaimon simán nekimegyek az ajtófélfának. Nem férek ki az ajtón. laugh.gif Talán fogynom kellene.... unsure.gif

Veszel egy újat. rolleyes.gif
Milyen ajtótok van nektek? biggrin.gif Az nem is ajtó, csak rés. Nem lehet, hogy lányos zavarodban, reggeli álomtól alig látva időnként a macskaajtón próbálkozol? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 16:47
Létrehozva: #14199

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 08:34) *
.... Tedd fel a tiedét valami ellenállhatatlanul akciós áron nekem, én meg jól megveszem. mosking.gif

Neeeem.biggrin.gif Szó sem lehet róla. Akkor én mit innék reggelente? Tuti, hogy a szokásos vitriolos ( mosking.gif ) kávém nélkül össze-vissza tevékenykednék. Így is veszélyes eljutnom a konyháig. Rosszabb napjaimon simán nekimegyek az ajtófélfának. Nem férek ki az ajtón. laugh.gif Talán fogynom kellene.... unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 07:34
Létrehozva: #14200

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 05:43) *
Ez így ne igaz, de akkor még kave.gif előtt voltam, hüllő üzemmódban.smile.gif A megfogalmazás nem sikerült igazán.
Szóval természetesen teljesen hiszek Önnek, csukott szemmel is. Viszont a tegnapi postom nem volt jó, mert úgysem mondhatott rá semmi érdemlegeset, akár lesz változás, akár nem. thank_you.gif
Az én főzőm nagyon jó.smile.gif Majd megmondom, mi a neve. Ha felakasztasz sem tudom fejből. biggrin.gif
Na animal-smiley-037.gif zuhanyozni.smile.gif

Le ne írd a nevét, elvisz a fekete autó. biggrin.gif Tudok jobbat. Nagyon adok a szavadra, bízom benned. Tedd fel a tiedét valami ellenállhatatlanul akciós áron nekem, én meg jól megveszem. mosking.gif

--------------------

+Quote Post

1589 Oldal V  « < 708 709 710 711 712 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-29 02:07