IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1530 Oldal V  « < 709 710 711 712 713 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 18:35
Létrehozva: #14201

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 17:34) *
....
Majd Benz beássa magát a 95-ös melltartók közé, jobban, mint én, nekem nincs most időm.

Kedves Benz! biggrin.gif

Jó szórakozást. laugh.gif tongue.gif (Én kérek elnézést...biggrin.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 18:36

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-01 16:32
Létrehozva: #14202

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 06:59) *
A magnó Ennyiért feltétlenül figyelemre méltó. .. Célszerű olyan ismert márkát keresni, amihez a kopó részeket - fejek, szíjak - forgalmazzák. De a főszabály ennél a dolognál a személyes átvétel és kipróbálás. ...Szóval célszerű odamenni. Persze ha dolgozni kell, akkor azért drágább a dolog, de gondolom nem erről van szó. rolleyes.gif

Köszi szépen, a JVC elég jól csengő név, ehhez kaphatók alkatrészek? Természetesen személyesen venném át, azért is kerestem a városban. Megmondom őszintén csak fiatalkori álmaimat szeretném vele kiélni, nagyon tetszik, én a szálrahúzott alu dizájnt preferálom, meg a retro deprez műszerekbe estem bele. (van egy 82-es AKAI GX 4000 -esem) Azt viszont nem értettem, hogy másodszor sem vitték el, elsőre 4.500 volt az ára. Lehet bepróbálkozom egy 3,5-es ajánlattal...

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 16:33

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 16:24
Létrehozva: #14203

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-01 14:38) *
Mire jött rá? smile.gif

Hogy miért meglepőek annyira némely postok. biggrin.gif
Mert az ember kb mindig ugyanabban a körben mozog, nagyjából azonos stílusú, gondolkodású emberek között.
A megjelenésünkkel, felépésünkkel eleve meghatározzuk azt, hogy kik közelítenek meg bennünket. Itt ilyen szelektálás nem jöhet létre. Egy tőlünk idegen post eléggé meglepő tud lenni, pont ezért, hiszen nem vagyunk járatosak mindenhol.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-01 15:38
Létrehozva: #14204

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 13:51) *
Rájöttem ám miért.smile.gif

Mire jött rá? smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 14:51
Létrehozva: #14205

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-01 13:39) *
Attól tartok, ezt a hekker dolgot soha sem fogjuk megtudni sad3.gif
grin.gif

A lényeg, hogy ő már hallott ilyenről. biggrin.gif
Azért vannak érdekes megnyilvánulások itt. Rájöttem ám miért.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-01 14:39
Létrehozva: #14206

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 12:43) *
Nekem tegnap ez tetszett legjobban. biggrin.gif

Attól tartok, ezt a hekker dolgot soha sem fogjuk megtudni sad3.gif
grin.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 14:36
Létrehozva: #14207

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 13:00) *
Köszi, de nem szeretném.smile.gif Nem a 7000 miatt, hanem mert nem tetszik.

Meg tudlak érteni, a szovjet formatervezésnek vannak, voltak meghökkentő bakugrásai. mosking.gif De ez a sárkány semmi, van ennek egy tesója, az egy extrém módon megnyújtott bronzírozott aluöntvény tacskó, hasonló funkcióval. Azt Volgográdban szereztem egy üveg ócska vodkáért egy zugpiáldában valami alkesz öregasszonytól. Látni kéne. Gyógyhatású a darab. Kedélybetegségekre kiváló. Meredten nézni kell, egy perc után jön a garantált nyerítés. Eredeti rendeltetésének megfelelően nem érdemes használni, mert kegyetlenül be tudja csípni az ember kezét.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 14:00
Létrehozva: #14208

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 12:44) *
Csak neked egy kellően magas fixáron zártban odaadom. A kellően magas ár azért kell, ne légy zavarban, a világért nem nyerészkednék rajtad. Mi az a rongyos hétezer? mosking.gif

Köszi, de nem szeretném.smile.gif Nem a 7000 miatt, hanem mert nem tetszik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 13:44
Létrehozva: #14209

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 12:39) *
Már mutattad. smile.gif

Az a baj a kenyérsütővel, hogy igaza van, még neki kell járkálnia és futnia a pénze után... Különben az ilyen eladókat valóban a Hytech-kommandó gondjaira bíznám. Mert nem csak a saját renoméjukkal játszanak, hanem a miénkkel is. Annyira nem befutott ez a fajta kereskedelem még, és aki megégeti magát, az utána bizalmatlan lesz.

Írtam neki én is odaát, amúgy minden szavaddal egyet értek. Nekünk is nagyon rossz ez, megrendíti a bizalmat, annál fontosabb meg nincs. rolleyes.gif

Csak neked egy kellően magas fixáron zártban odaadom. A kellően magas ár azért kell, ne légy zavarban, a világért nem nyerészkednék rajtad. Mi az a rongyos hétezer? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 13:43
Létrehozva: #14210

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 12:22) *
Mostanában én is, vagy mégsem. Megkérdem házi orvosom. Huuu, de szakállas. rolleyes.gif

Néztem odaát a kenyérsütőst. Ott nem akartam írni, ne kuszáljam össze a te épkézláb válaszod. Nekem elsőre az ugrott be, szegénynek kellene keresni egy kenyérboltot. De huyle vicc. mosking.gif Nem valami biztató az sem, az eladó inaktív, cuccai sincsenek. Persze ettől még a függő ügyeket rendezni kell.

Láttad mim van? A sárkány sajátkezűleg vettem '82-ben Tambovban. Azért ilyen drága, mert igazán el sem akarom olyan nagyon adni, de hátha mégis. Ugyanilyen ment el hatezer felett. good2.gif

Már mutattad. smile.gif

Az a baj a kenyérsütővel, hogy igaza van, még neki kell járkálnia és futnia a pénze után... Különben az ilyen eladókat valóban a Hytech-kommandó gondjaira bíznám. Mert nem csak a saját renoméjukkal játszanak, hanem a miénkkel is. Annyira nem befutott ez a fajta kereskedelem még, és aki megégeti magát, az utána bizalmatlan lesz.

Nekem tegnap ez tetszett legjobban. biggrin.gif
IDÉZET(djsancy @ 2012-02-29 21:16) *
Tisztelt Vatera!

Még nem adtam el semmit ,csak mindig vettem,most szeretnék eladni,de nem merem megadni a számlaszámom,mert bárki feltörheti(hekkerek) és akkor akár leviszik mínuszba is akár,nem egy ilyenről hallottam.
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-29 21:32) *
Tisztelt djsancy!

Hogyan tudnak egy számlaszámot feltörni "hekkerek" ? blink.gif

IDÉZET(djsancy @ 2012-02-29 21:16) *
A kérdésem az hogy ha befizetem a postán a 100 ft ot és nem adok meg számlaszámot,akkor nem adhatok el a vaterán?Nincs más megoldás?Köszönöm válaszukat!
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-29 21:32) *
Akkor nem.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 13:46

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 13:22
Létrehozva: #14211

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 12:12) *
Én meg egy csomó szempontból egyre bizonytalanabb vagyok... persze ezt erősen leplezem.biggrin.gif

Mostanában én is, vagy mégsem. Megkérdem házi orvosom. Huuu, de szakállas. rolleyes.gif

Néztem odaát a kenyérsütőst. Ott nem akartam írni, ne kuszáljam össze a te épkézláb válaszod. Nekem elsőre az ugrott be, szegénynek kellene keresni egy kenyérboltot. De huyle vicc. mosking.gif Nem valami biztató az sem, az eladó inaktív, cuccai sincsenek. Persze ettől még a függő ügyeket rendezni kell.

Láttad mim van? A sárkány sajátkezűleg vettem '82-ben Tambovban. Azért ilyen drága, mert igazán el sem akarom olyan nagyon adni, de hátha mégis. Ugyanilyen ment el hatezer felett. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 13:22

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 13:12
Létrehozva: #14212

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-03-01 10:16) *
Az évek múlásával csökkent a vehemenciám. De a kos vérem még sűrűn pezseg. Amit észrevettem, hogy sokkal magabiztosabb lettem, bár azért kell még sokszor a megerősítés.

Én meg egy csomó szempontból egyre bizonytalanabb vagyok... persze ezt erősen leplezem.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-03-01 11:16
Létrehozva: #14213

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 09:17) *
Nem abban az értelemben gondolom a stabil kiegyensúlyozottságot. smile.gif Amúgy persze neked is van egy temperamentumod, lendületed, szóval kos, persze. Viszont tudod, hol a helyed a világban, és a világ hol van benned. Legalábbis ezt érzem.smile.gif Én meg örökké kérdezek, leginkább magamtól, gondolkodom, keresgélek. Mindig kételkedem.

Az évek múlásával csökkent a vehemenciám. De a kos vérem még sűrűn pezseg. Amit észrevettem, hogy sokkal magabiztosabb lettem, bár azért kell még sokszor a megerősítés.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 11:15
Létrehozva: #14214

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 10:05) *
Hát ejnye...
Jézusom, ez rettenetesen tömör kaja... nagyon jól fogsz lakni és egész nap alszol majd.
Azt hittem formalinban. biggrin.gif Jó, mert nem kopnak így. laugh.gif

A négyszáz grammos doboz felét eszem csak meg két tojással, hozzá limonádé À la Zejopy. rolleyes.gif Ez azért nem olyan vészes. Ha alszom, az meg nem gond, azért is megyek be háromtól éjfélig. Csak ügyelet. Van a szobámban ágy, net, zuhany, tv, hűtő, rezsó, kávéfőző, mikró. Minden, ami kell a kemény munkához. mosking.gif
Aztán vasárnap estig a környékre sem nézek, akkor viszont megyek hivatalból színházba, de az inkább szórakozás mint meló. Egy Örkény tragikomédiát veszünk fel.

A formalin karcinogén, míg a tiszta etilalkohol hígítva végszükség esetén fogyasztható. Már aki kedveli a férfias ízeket. laugh1.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 11:18

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 11:05
Létrehozva: #14215

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 09:55) *
Még bávatag vagyok, éjfél után jöttem haza. Viszont találtam árut! Ahogy jövök haza a taxival, a szelektív mellett láttam egy thonet fogast. Nagyon rendes volt a sofőr, lehajtotta az ülést, engedte beszuszakolni a kocsiba. Ez céges taxicsekkes fuvar, mert 22 után jár a hazaszállítás, de azért adtam neki zsebből egy rugót. Reggel mutattam a nejemnek, ebből üzlet lesz! Leszedem róla a fehér festéket, átpácolom, selyem fényű lakk, aztán uccu, ki a piacra. Erre azt mondja tetszik neki. Jó, mondom rezignáltan; lent a tárolóban találsz ecsetet, miegymást. mosking.gif

Hát ejnye...

Ezt ebédelem keményen, csilis babbal.

Jézusom, ez rettenetesen tömör kaja... nagyon jól fogsz lakni és egész nap alszol majd.

Amazok pedig mindig megvannak. Itt őrzöm a polcon, alkohol alatt. Szintén munkavédelmi okokból. laugh1.gif Kényelmes, biztonságos.

Azt hittem formalinban. biggrin.gif Jó, mert nem kopnak így. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 10:55
Létrehozva: #14216

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 09:42) *
Khmmm... ez a javítás sem lett túl sikeres. A többi micsoda került meg? biggrin.gif

Még bávatag vagyok, éjfél után jöttem haza. Viszont találtam árut! Ahogy jövök haza a taxival, a szelektív mellett láttam egy thonet fogast. Nagyon rendes volt a sofőr, lehajtotta az ülést, engedte beszuszakolni a kocsiba. Ez céges taxicsekkes fuvar, mert 22 után jár a hazaszállítás, de azért adtam neki zsebből egy rugót. Reggel mutattam a nejemnek, ebből üzlet lesz! Leszedem róla a fehér festéket, átpácolom, selyem fényű lakk, aztán uccu, ki a piacra. Erre azt mondja tetszik neki. Jó, mondom rezignáltan; lent a tárolóban találsz ecsetet, miegymást. mosking.gif

Azok az igazi házi tojások, amiket a múlt héten kaptam attól a kedves vak csajszitól. (írtam) Ezt ebédelem keményen, csilis babbal.
Amazok pedig mindig megvannak. Itt őrzöm a polcon, alkohol alatt. Szintén munkavédelmi okokból. laugh1.gif Kényelmes, biztonságos.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 10:42
Létrehozva: #14217

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 09:34) *
....
Ui. Eltűnt a szerkeszt gomb, mire nekem is feltűnt. Tehát jelentem, megvan a teatojásom. Sőt, a többi is megkerült. laugh1.gif

Khmmm... ez a javítás sem lett túl sikeres. A többi micsoda került meg? biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 10:34
Létrehozva: #14218

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 08:58) *
A tiédet nagyon tudom.smile.gif Engem pedig az a stabil kiegyensúlyozottság vonz benned, ami nekem nincs. És amúgy is. wub.gif
0. Ennek igazán örülök.smile.gif
1. Nekem a tea folyadék, amit akkor iszom, ha fázom, akkor is a benne lévő cukor miatt, mert az egy nagyon könnyen hőenergiává átalakuló kalória. smile.gif
2. Lehet, hogy a mai világban elmaradottnak számítasz? biggrin.gif
3. nono.gif Nem, nem.... így neki se állj, mert nem az lesz, amit szeretnél. Elmondom. smile.gif A pasi megfogja a kávét, leteszi az éjjeliszekrényre. Bebújik a takaró alá a nő mögé. Ha a motoszkálás és kávé illat hatására még nem lenne félálomban a nő, akkor erre biztos ébredezni kezd. Ilyenkor kell elkezdeni duruzsolni. A szöveg nem baj, ha nem nagyon összefüggő, ellenben nagyon fontos a hangszín, a hanglejtés és halk hangerő. (Azért a tartalomnál kerülendő a munka, konyha, felkelni, siess és hasonló tartalmú szavak, ellenben a kedves, drága, kicsi kincsem, csillagom, és stb hangulatú szavak még akkor is jók, ha esetleg a közötte lévő tartalom nem egészen összefüggő. Ugyanis ilyenkor a nő még nem értelmes, mert félig alszik, de ezekre a szavakra mindjárt kellemes hangulattal ébred.) Na akkor, mikor már felébredt teljesen (Vigyázz!!!! az, hogy nyitva van a szeme, nem jelenti azt, hogy ébren is van) oda lehet adni a kávét, talán már nem önti magára. A kávé hőmérséklete már pont jó, nem égeti meg a száját. Ahogy kortyolgatja az éltető nedűt, egyre tisztább lesz a tudata. Rácsodálkozik a mellette lévő pasasra... nahát, ágyba hozta a kávét, kedveseket mondott és amúgy is.... hmmmm... nyami.... a többit a fantáziádra bízom. biggrin.gif

Ui. Ciki ez a tojás dolog, hogy csak így elhagyogatod.....

0. Örülök, hogy örülsz. rolleyes.gif
1. Nem vagyunk egyformák, de ettől szép az élet. Ma rátok, hölgyekre, szívem csücskeire gondolva női szakaszt csináltam a teázásból. A Darlingtonnál veszem a teát és ma a kedvetekért egy "Lady grey" került a teatojásba. Ez egy olyan fekete tea, ami bergamottal, mályvaszirommal és búzavirággal van keverve. Ehhez viszont nincs tej, mert nem illik hozzá. Kedves egészségetekre. rolleyes.gif
3. Tudok én ilyet, de a pőre verzió munkavédelmi és egyéb okokból elvetve. mosking.gif
Ui. Eltűnt a szerkeszt gomb, mire nekem is feltűnt. Tehát jelentem, megvan a teatojásom. Sőt, a többi is megkerült. laugh1.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 10:17
Létrehozva: #14219

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-03-01 09:12) *
Majdnem ráköptem a kávét a monitorra. Még jó, hogy nem ettem biztos félrenyeltem volna laugh2.gif
Én is. wub.gif

Nem abban az értelemben gondolom a stabil kiegyensúlyozottságot. smile.gif Amúgy persze neked is van egy temperamentumod, lendületed, szóval kos, persze. Viszont tudod, hol a helyed a világban, és a világ hol van benned. Legalábbis ezt érzem.smile.gif Én meg örökké kérdezek, leginkább magamtól, gondolkodom, keresgélek. Mindig kételkedem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-03-01 10:12
Létrehozva: #14220

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 08:58) *
A tiédet nagyon tudom.smile.gif Engem pedig az a stabil kiegyensúlyozottság vonz benned, ami nekem nincs. És amúgy is. wub.gif

Majdnem ráköptem a kávét a monitorra. Még jó, hogy nem ettem biztos félrenyeltem volna laugh2.gif
Én is. wub.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 10:13

+Quote Post

1530 Oldal V  « < 709 710 711 712 713 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-28 14:21