IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 709 710 711 712 713 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
98tomcsa
hozzászólás 2012-03-01 09:33
Létrehozva: #14201

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 07:15) *
Nagyon szép csicsergős reggelt mindenkinek.smile.gif Tavasz van. Hivatalosan. Jó, jó, igazából csak Tomcsa szülinapján lesz tavasz, de azért a március, az már március.smile.gif
Ki kér teát? Most csináltam, jó forró, kell is még, mert azért a hőmérő nem annyira barátságos.biggrin.gif

Neked is. getting_sunny.gif
Tudod ezt szeretem benned, a figyelmességedet, a memóriádat. Sőt, az utóbbit irigylem is. Nem tartom számon, de rendkívül jól esett, hogy emlékeztél rá a múltkori postomból rolleyes.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 09:02
Létrehozva: #14202

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 07:52) *
Az a fehér micsoda, ami a presszós lányokon volt. Ja és a fekete hátul varrott harisnyát el is feledtem. rolleyes.gif Nem lesz ebből semmi. Tea gyengén, citrommal? Szerintem nem is szálas tea, hanem filteres. Úristen! Nagyapám forog a sírjában. Nagy anglomán volt az öreg vitéz. good2.gif
Kénytelen vagyok magamnak csinálni egyet, de azt az átkozott teatojást nem találom sehol.

Naná, hogy filteres. biggrin.gif Mindjárt kipisilem. Akkor nem mindegy, miből készült? A fekete, hátul varrott harisnya pedig tök idétlen viselet, mert állandóan elforog és akkor tök hüylén néz ki.
Látod, látod? Én mennyivel egyszerűbb eset vagyok. Nekem elég lenne a kávé az ágyba, pár kedves szó, mosoly. Hogy a celebráló személy mit visel, oly mindegy. Sőt, ha nagyon kedvesen sikerül az ébresztés, akkor még az sem baj, ha nem visel semmit. tongue.gif (Bár ez már erősen személyfüggő. biggrin.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 09:03

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 08:52
Létrehozva: #14203

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 07:33) *
Fúúú, sajnos ennyi kitételnek nem tudok eleget tenni. Édesítőm nincs, mert ha édeset akarok, akkor valódi cukrot tolok a fejembe. Szamaras bögrém van, tányérom egyáltalán nincs. A rövid az oké, de lila pulóver, lila cicanadrággal, mosoly az alapból van, tehát legalább ennek a kitételnek meg tudok felelni. És sajnos nem erős a tea, inkább finom, könnyed. Viszont rengeteg citrom van benne...

Kötény???? Az micsoda????? laugh.gif

Az a fehér micsoda, ami a presszós lányokon volt. Ja és a fekete hátul varrott harisnyát el is feledtem. rolleyes.gif Nem lesz ebből semmi. Tea gyengén, citrommal? Szerintem nem is szálas tea, hanem filteres. Úristen! Nagyapám forog a sírjában. Nagy anglomán volt az öreg vitéz. good2.gif
Kénytelen vagyok magamnak csinálni egyet, de azt az átkozott teatojást nem találom sehol.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 08:33
Létrehozva: #14204

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 07:26) *
Kösz! rolleyes.gif Kevés tejjel, nagyon erősen egy édesítővel. Lehetőleg Tim Hortons, de minimum utasellátós bögrében. Sütemény kék szegélyes tálkán. (Olyanon, amin Ilf-Petrovnál igényelte a milliócskát Osztap Bender, a nagy kombinátor.) Rövid fekete szoknyácska, csipke kötény, fehér blúz, elbűvölő mosoly. Megoldható? Mert fáj a fejem és ekkora fej, mint az enyém nagyon tud fájni. Remélem nem nagyok az igényeim?

Fúúú, sajnos ennyi kitételnek nem tudok eleget tenni. Édesítőm nincs, mert ha édeset akarok, akkor valódi cukrot tolok a fejembe. Szamaras bögrém van, tányérom egyáltalán nincs. A rövid az oké, de lila pulóver, lila cicanadrággal, mosoly az alapból van, tehát legalább ennek a kitételnek meg tudok felelni. És sajnos nem erős a tea, inkább finom, könnyed. Viszont rengeteg citrom van benne...

Kötény???? Az micsoda????? laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 08:35

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 08:26
Létrehozva: #14205

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 07:15) *
Nagyon szép csicsergős reggelt mindenkinek.smile.gif Tavasz van. Hivatalosan. Jó, jó, igazából csak Tomcsa szülinapján lesz tavasz, de azért a március, az már március.smile.gif
Ki kér teát? Most csináltam, jó forró, kell is még, mert azért a hőmérő nem annyira barátságos.biggrin.gif

Kösz! rolleyes.gif Kevés tejjel, nagyon erősen egy édesítővel. Lehetőleg Tim Hortons, de minimum utasellátós bögrében. Sütemény kék szegélyes tálkán. (Olyanon, amin Ilf-Petrovnál igényelte a milliócskát Osztap Bender, a nagy kombinátor.) Rövid fekete szoknyácska, csipke kötény, fehér blúz, elbűvölő mosoly. Megoldható? Mert fáj a fejem és ekkora fej, mint az enyém nagyon tud fájni. Remélem nem nagyok az igényeim?

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 08:28

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 08:15
Létrehozva: #14206

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 07:59
Létrehozva: #14207

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-03-01 01:45) *
Most megint látom. blink.gif Ugyanazt a "Hamisítványt" unsure.gif http://gyujtemeny.vatera.hu/erme_penz_papi...1556193929.html blink.gif
Most akkor mi van? mellow.gif Visszakerült? Kinek van mindig igaza?

Jó reggelt mindenkinek! rolleyes.gif Ezt azért hoztam ide, mert akarok a kazettás kérdésedre is válaszolni. Kezdjük az elején. Ez a terméknév! Nem vagyok numizmata, de gondolom szerencsésebb lett volna az utánveret kifejezés. Ez bevett dolog, ilyeneket legálisan készítenek gyűjtői célra. A hamisítvány kifejezés szerintem csak vevőcsalogatónak készült. Nem is logikus egy nem létező állam esetében ilyesmiről beszélni, márpedig ez az államalakulat mintha már feloszlott volna. megkopó emlékeim szerint már az NDK és a SZU megszűnte előtt jóval. mosking.gif Pedig az sem ma volt.
A magnó Ennyiért feltétlenül figyelemre méltó. Ha újra felteszi, helyedben megnézném. Korrekt eladótól tíz tizenötért már nagyon jót is lehet venni. Célszerű olyan ismert márkát keresni, amihez a kopó részeket - fejek, szíjak - forgalmazzák. De a főszabály ennél a dolognál a személyes átvétel és kipróbálás. Nem akarok szakmai lózungokba belemenni mélyebben. Szóljon tisztán, szépen. Ne nyávogjon! Ezt egyébként legjobban valamilyen vonós hangszerre készült darab hallgatása esetén lehet kiszúrni. Lehetőleg egy mondjuk 3'20" időtartamú számot ne játszon le 3'10'', vagy 3'30" alatt. Rendesen csévéljen előre hátra. Oda-visszajátszós gépnél szóljon egyformán egy adott hang jobbról, balról hallgatva. Szóval célszerű odamenni. Persze ha dolgozni kell, akkor azért drágább a dolog, de gondolom nem erről van szó. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 08:01

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 23:02
Létrehozva: #14208

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-02-29 21:23) *
Ennek őszintén örülök.

Én is. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-29 22:23
Létrehozva: #14209

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-29 20:03) *
Ma is tanultam valamit, amivel érdemes ezentúl számolnunk. A söröskorsós vevőm jelentkezett...

Ennek őszintén örülök.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 22:11
Létrehozva: #14210

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-02-29 21:07) *
Én tegnap tiszteletben tartottam Benz "kérését", és ezért nem szóltam a témához. De ha már így újra felhoztátok, csak így név nélkül: Valóban Magyarországon kereskedelmi forgalomban kapható, sok más országtól eltérően nálunk nincs betiltva. Viszont abban mindketten egyetértünk, hogy a vaterán az ÁFF vonatkozik a felhasználókra. És a "Tiltott termékek és szolgáltatások"-ban ezt egyértelműen be lehet azonosítani. Sokszor nem, de most teljesen egyetértek a vatera álláspontjával.

Ja, tegnap még én is, de ma elborított a vörös köd mindent. smile.gif Hiába, van egy temperamentumom, ilyenkor jön elő a kos. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-29 22:07
Létrehozva: #14211

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-29 17:42) *
És. Tegnap este Benz kifejtette abbéli nézetét, hogy nem szeretne az ügyben vitát, semmit. Nem tetszett. Ugye nem tetszett? Hát ezért. Mert idáig nem voltam ideges. De most olyan ideges vagyok, hogy fel tudnék robbanni. Az ideges post pedig nem jó, akár igazam van, akár nincs. Mert arra ideges válasz születik, míg a végén jól összeveszik mindenki mindenkivel, gorombák leszünk és udvariatlanok, Benz kioszt egy halom figyit, a fórum közössége jól megfogyatkozik, és akkor lehet nyafogni, hogy miért kellett.
Hát ezért. Mert világosan megmondta, hogy ne beszéljünk erről, de mi persze nem bírjuk a véleményeinket magunkban tartani.
Hát igen. Ezért Benz a moderátor és ezért van neki joga hatalmi eszközökkel élni, mert megvan hozzá az a szellemi felkészültsége, ami az ilyen helyzeteket megelőzi.

Én tegnap tiszteletben tartottam Benz "kérését", és ezért nem szóltam a témához. De ha már így újra felhoztátok, csak így név nélkül: Valóban Magyarországon kereskedelmi forgalomban kapható, sok más országtól eltérően nálunk nincs betiltva. Viszont abban mindketten egyetértünk, hogy a vaterán az ÁFF vonatkozik a felhasználókra. És a "Tiltott termékek és szolgáltatások"-ban ezt egyértelműen be lehet azonosítani. Sokszor nem, de most teljesen egyetértek a vatera álláspontjával.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-29 21:57
Létrehozva: #14212

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-29 20:03) *
Nem, nincs az a pénz, amiért felhúznám.smile.gif
Ügyes volt. Remélem megdicsérted.smile.gif

Ma is tanultam valamit, amivel érdemes ezentúl számolnunk. A söröskorsós vevőm jelentkezett (az utolsó pillanatben egyébként, mert holnap elővettem volna a piros ceruzát, mindjárt reggel, mert a nemszeretem munkákon szeretek hamar túl lenni).
Azt írta, nagyon sok volt a dolga. A Vaterára a fia lépett be. Tehát ezért nem írt. Javítja az utalást. Meg hatszázszor elnézést kért.
Tanulság: Ha látjuk a partnert belépni, az nem biztos, hogy ő.

Sejtettem, hogy nem húznád fel ezt a szolíd darabot. mosking.gif

Persze hogy megdícsértem, igaz csak telefonon, mert éjfélig bent kell lennem. Olyan örömteli, lelkendező hangon számolt be a mairól is. Lepleztem, de egész meghatódtam. Főleg, mikor kérdezte, akkor most ő vaterás? Az vagy fiam - mondtam. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-29 21:58

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 21:03
Létrehozva: #14213

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 19:23) *
Igen látom. rolleyes.gif Zejopy kedvenc színe. Vajon felvenné? Szerintem nem. Kíváncsi vagyok, mit mond.
"Kisfiam" sikeresen lezavarta a Hétfői üzletet mint vevő és ma is egyet mint eladó, Vaterás lesz belőle. rolleyes.gif

Nem, nincs az a pénz, amiért felhúznám.smile.gif
Ügyes volt. Remélem megdicsérted.smile.gif

Ma is tanultam valamit, amivel érdemes ezentúl számolnunk. A söröskorsós vevőm jelentkezett (az utolsó pillanatben egyébként, mert holnap elővettem volna a piros ceruzát, mindjárt reggel, mert a nemszeretem munkákon szeretek hamar túl lenni).
Azt írta, nagyon sok volt a dolga. A Vaterára a fia lépett be. Tehát ezért nem írt. Javítja az utalást. Meg hatszázszor elnézést kért.
Tanulság: Ha látjuk a partnert belépni, az nem biztos, hogy ő.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-29 20:29
Létrehozva: #14214

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 19:23) *
"Kisfiam" sikeresen lezavarta a Hétfői üzletet mint vevő és ma is egyet mint eladó, Vaterás lesz belőle. rolleyes.gif

Mondtuk mi, hogy nem lesz gond! good2.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-29 20:23
Létrehozva: #14215

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-02-29 18:42) *
Vidaeff! Itt van a "szőrös" aukció! http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1553770481.html
Most már jobban látod ugye, hogy hol szőrös?

Igen látom. rolleyes.gif Zejopy kedvenc színe. Vajon felvenné? Szerintem nem. Kíváncsi vagyok, mit mond.

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-29 19:42
Létrehozva: #14216

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Vidaeff! Itt van a "szőrös" aukció! http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1553770481.html
Most már jobban látod ugye, hogy hol szőrös?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 18:42
Létrehozva: #14217

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 16:48) *
....Az utolsó hat fél sorban jó volt az érvelés, de az általános érvényűnek tekinhető. ....

Mint ahogy annak is írtam, de éppen ezért megállja a helyét ebben az esetben is. Te is és mmmyki is csak a saját szempontjaitokat nézitek ebben a kérdésben. Egyikőtök sem lát tovább önmagánál. Mmmyki lassan doktori címet szerez, te pedig egy kétgyerekes felnőtt ember vagy, megállapodott. Mégsem jut el a tudatotokig az a dolog, hogy ez a korlátozás nem rólatok, nem nektek, nem miattatok van. Menj ki az utcára. Te is, mmmyki is. Nézzétek meg a sok céltalan, koncepció nélküli kamaszt, akiknek nincs semmijük, mert nem tartoznak sehová, nincs hitük, nincsenek eszméik és lehetőségeik. Na pont ez az a réteg, aki a legsérülékenyebb. Okos kezekben ez a könyv és még sok másik olyan utakra vezetné őket, ami sem nekik, sem a társadalomnak nem jó. (Igen, okos ember, aki használja a nála butábbakat.)
De majd a Vatera megengedi. Szabad árusítani a könyvet, senki sem licitálhat, csak mmmyki, mert ő a történelem tudományok doktora és vidaeff, mert ő meg egy szigorú elvekkel rendelkező ember. Mikor értitek meg végre, hogy a szabályokat nem azok miatt hozzák (a Vaterán és az élet más területein), mert azokat az embereket akarják fegyelmezni, akiket nem kell?

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 16:48) *
....
Zejopy, ha felidegeltelek, akkor bocs.

Felidegeltél? Nem. Erről szó sem volt. A dolog egészen másról szólt. Az egész dolog, ahogy van egy pocsékság a kezdetektől. Mindketten a fene nagy műveltség és tudományosság mögé állva nehezményeztek olyan szabályokat, amik sokkal komolyabb felkészültséget igényelnek. Megint sokkal többről van szó, mint arról, hogy valamit lehet-e kapni, vagy sem.
Minden szabályozást úgy fogtok fel, mint a személyes szabadságotok megnyirbálását. Pedig messze nem erről van szó. Mindketten szépen és okosan érveltek amellett, hogy TI miért olvashatnátok el. TI. Érted? Vagy egyáltalán érdekel, amit mondok?

És. Tegnap este Benz kifejtette abbéli nézetét, hogy nem szeretne az ügyben vitát, semmit. Nem tetszett. Ugye nem tetszett? Hát ezért. Mert idáig nem voltam ideges. De most olyan ideges vagyok, hogy fel tudnék robbanni. Az ideges post pedig nem jó, akár igazam van, akár nincs. Mert arra ideges válasz születik, míg a végén jól összeveszik mindenki mindenkivel, gorombák leszünk és udvariatlanok, Benz kioszt egy halom figyit, a fórum közössége jól megfogyatkozik, és akkor lehet nyafogni, hogy miért kellett.
Hát ezért. Mert világosan megmondta, hogy ne beszéljünk erről, de mi persze nem bírjuk a véleményeinket magunkban tartani.
Hát igen. Ezért Benz a moderátor és ezért van neki joga hatalmi eszközökkel élni, mert megvan hozzá az a szellemi felkészültsége, ami az ilyen helyzeteket megelőzi.

Benz! Nagyon elnézést. Eldugultam. Elmegyek porcelánt mosogatni, attól mindig megnyugszom. Tényleg ne haragudjon, ha valaha a büdös életben még egyszer érezné, hogy a szigorú moderálása ellen van kifogásom, akkor csak mondjon annyit, hogy február 29. Mert én sem örültem tegnap, amikor letiltotta a témát, de basszus igaza volt, a fene egye meg.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-29 18:43

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-29 18:39
Létrehozva: #14218

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 17:33) *
De finom ember és ráadásul nemesen egyszerű, akár a.... mi is? Mondjuk a faék. Hétvégén megyek színházba, szerinted vigyem magammal? biggrin.gif

Vigyed, vigyed, addig sem fog kérdezősködni.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-29 18:33
Létrehozva: #14219

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-02-29 17:24) *

De finom ember és ráadásul nemesen egyszerű, akár a.... mi is? Mondjuk a faék. Hétvégén megyek színházba, szerinted vigyem magammal? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-29 18:24
Létrehozva: #14220

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://antik.vatera.hu/egyeb/retro_antik_r...1551770699.html
Levelezés... laugh1.gif

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 709 710 711 712 713 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-23 18:02